Kategorie: H45
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 31:40 | ||
2. | Datel Jiří | DKL7101 | KOB Kladno | 33:04 | + 1:24 | |
3. | Valášek Petr | KAM6600 | OK Kamenice | 36:00 | + 4:20 | |
4. | Šemelík Petr | DKL6901 | KOB Kladno | 36:01 | + 4:21 | |
5. | Žemla Tomáš | KAM7105 | OK Kamenice | 37:55 | + 6:15 | |
6. | Folprecht Eduard | TUV7304 | SOK TJ Turnov | 39:09 | + 7:29 | |
7. | Herynek Petr | RIC7305 | OB Říčany | 39:22 | + 7:42 | |
8. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 39:25 | + 7:45 | |
9. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 39:42 | + 8:02 | |
10. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 39:43 | + 8:03 | |
11. | Šimša Jaromír | MFP7100 | Matfyz Praha | 41:08 | + 9:28 | |
12. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 41:14 | + 9:34 | |
13. | Vláčil Daniel | RIC7307 | OB Říčany | 41:22 | + 9:42 | |
14. | Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | 41:23 | + 9:43 | |
15. | Karmazín Pavel | LBE6800 | TJ Lokomotiva Beroun | 42:34 | + 10:54 | |
16. | Šindelka Antonín | DLP7200 | OOB TJ Dukla Praha | 44:06 | + 12:26 | |
17. | Straka Lukáš | SLA7002 | SKOB Slaný | 44:44 | + 13:04 | |
18. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 44:56 | + 13:16 | |
19. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 46:51 | + 15:11 | |
20. | Krejčí Ladislav | ROU7301 | SKOB Roudnice nad Labem | 47:00 | + 15:20 | |
21. | Kándl Filip | DCE7400 | KOB Dobřichovice | 48:19 | + 16:39 | |
22. | Zavadil Vladimír | VSP6710 | USK Praha | 48:21 | + 16:41 | |
23. | Etrych Tomáš | DOR7300 | OK Dobříš | 48:25 | + 16:45 | |
24. | Cincibus Pavel | FSP6605 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:41 | + 17:01 | |
25. | Vydra Lukáš | DKP7001 | Oddíl OB Kotlářka | 50:00 | + 18:20 | |
26. | Halač Jaroslav | HCE6700 | TJ Hostivice | 50:24 | + 18:44 | |
27. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 50:39 | + 18:59 | |
28. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 51:18 | + 19:38 | |
29. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 51:19 | + 19:39 | |
29. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 51:19 | + 19:39 | |
31. | Holec Honza | MOV6701 | SKOB Ostrava | 52:28 | + 20:48 | |
32. | Maroušek Jan | DKP7402 | Oddíl OB Kotlářka | 52:35 | + 20:55 | |
33. | Koliáš Čeněk | DKP7102 | Oddíl OB Kotlářka | 53:01 | + 21:21 | |
34. | Černý Michal | ROU7505 | SKOB Roudnice nad Labem | 53:05 | + 21:25 | |
35. | Hruška Jan | DOR7000 | OK Dobříš | 53:11 | + 21:31 | |
36. | Končický Lukáš | RIC7501 | OB Říčany | 53:42 | + 22:02 | |
37. | Buk Jiří | ROU6901 | SKOB Roudnice nad Labem | 54:30 | + 22:50 | |
38. | Čermák Daniel | EKP7510 | VŠTJ Ekonom Praha | 54:47 | + 23:07 | |
39. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 55:07 | + 23:27 | |
40. | Červinka Jiří | VRL7001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:51 | + 25:11 | |
41. | Tolar Jan | RIC7301 | OB Říčany | 58:57 | + 27:17 | |
42. | Šňupárek Ondřej | 59:23 | + 27:43 | |||
43. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 59:36 | + 27:56 | |
44. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 60:04 | + 28:24 | |
45. | Lacina Martin | DKP7502 | Oddíl OB Kotlářka | 60:31 | + 28:51 | |
46. | Háněl Jaromír | ZVO6801 | OB SK Zvole | 60:46 | + 29:06 | |
47. | Polívka Petr | RIC7401 | OB Říčany | 61:58 | + 30:18 | |
48. | Gemperle František | MFP7102 | Matfyz Praha | 62:00 | + 30:20 | |
49. | Zicha Josef | RIC7300 | OB Říčany | 62:06 | + 30:26 | |
50. | Řehořek Jan | 0120001 | ob nikolajka | 62:51 | + 31:11 | |
51. | Hůla Pavel | LBE7300 | TJ Lokomotiva Beroun | 63:21 | + 31:41 | |
52. | Beneš Jan | DKL6600 | KOB Kladno | 65:14 | + 33:34 | |
53. | Stěpanov Ilja | 0150001 | zadny | 65:47 | + 34:07 | |
54. | Strnad Pavel | HCE7100 | TJ Hostivice | 65:54 | + 34:14 | |
55. | Jun Drahomír | KNC5501 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 66:51 | + 35:11 | |
56. | Balga Jiří | DKP7302 | Oddíl OB Kotlářka | 67:52 | + 36:12 | |
57. | Sanna Roberto | DKP6703 | Oddíl OB Kotlářka | 68:25 | + 36:45 | |
58. | Votava Petr | KNC6602 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 69:32 | + 37:52 | |
59. | Jiras Jiří | DOR6900 | OK Dobříš | 70:25 | + 38:45 | |
60. | Prox Jakub | RIC7406 | OB Říčany | 73:03 | + 41:23 | |
61. | Aschermann David | KAM6500 | OK Kamenice | 74:41 | + 43:01 | |
62. | Bartoň Jan | FSP7000 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 79:35 | + 47:55 | |
63. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 82:40 | + 51:00 | |
64. | Kuttelwascher Radek | HCE6801 | TJ Hostivice | 84:46 | + 53:06 | |
65. | Hladík Zdeněk | DKP7401 | Oddíl OB Kotlářka | 89:25 | + 57:45 | |
66. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 91:55 | + 60:15 | |
66. | Hlubuček Tomáš | KAM6603 | OK Kamenice | 91:55 | + 60:15 | |
68. | Müller Jan | HCE6800 | TJ Hostivice | 93:11 | + 61:31 | |
69. | Swart Jan | DKL7001 | KOB Kladno | 96:49 | + 65:09 | |
70. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 99:22 | + 67:42 | |
71. | Valla Zdeněk | ZVO6501 | OB SK Zvole | 100:55 | + 69:15 | |
72. | Koten Petr | 0060001 | neregistrován | 109:56 | + 78:16 |