Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Klubové výsledky : KAM (67)

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Jevany
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Mapa:
Aldašín
Ředitel závodu:
Valach Marek - R3
Hlavní rozhodčí:
Hošková Tereza - R2
Stavitel tratí:
Zajíc Vítězslav - R3
JURY:
Němečková Jarmila, Plochová Dominika, Pašek František
Protokol:
Závod proběhl za slunného počasí a za účasti 948 závodníků. Kromě drobných poranění ošetřených v cíli a ztráty jednoho půjčeného čipu proběhl závod bez komplikací. Jelikož nebyl vznesen protest proti průběhu závodu, hlavní rozhočí schválila výsledky pro všechny kategorie. Pořadatelé děkují obci Jevany za pomoc poskytnutou při přípravě závodu, společnosti Karlovarské minerální vody a.s. za poskytnuté občerstvení pro závodníky, společnosti LUCKY HUNTER a.s. a dalším za povolení parkování účastníků na jejich pozemcích.
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21L     D35     D45     D55     H10     H10F     H12     H14     H16     H21L     H35     H45     T3    
D10
1.68 km, 65 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
14. Dobyášová Adéla KAM1051 OK Kamenice 24:54 + 7:35
25. Pokorná Elen KAM1151 OK Kamenice 34:01 + 16:42
29. Neškudlová Anna KAM1152 OK Kamenice 44:28 + 27:09
D10F
3.01 km, 65 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bašusová Olga KAM1250 OK Kamenice 18:06
9. Dobyášová Kateřina KAM1252 OK Kamenice 36:43 + 18:37
15. Neškudlová Kateřina KAM1450 OK Kamenice 45:00 + 26:54
Rejšková Klára KAM1251 OK Kamenice DISK
D12
2.11 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 22:26 + 4:56
22. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 27:53 + 10:23
24. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 29:28 + 11:58
34. Pokorná Sára KAM0952 OK Kamenice 39:52 + 22:22
D14
2.61 km, 75 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 27:31 + 7:14
6. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 27:51 + 7:34
31. Křečková Apolena KAM0755 OK Kamenice 48:55 + 28:38
D16
2.91 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
12. Nováková Nina KAM0554 OK Kamenice 40:29 + 14:23
15. Víšková Veronika KAM0452 OK Kamenice 45:11 + 19:05
16. Štěpánková Julie KAM0458 OK Kamenice 45:47 + 19:41
D18
3.26 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 29:40 + 2:57
8. Čapková Lucie KAM0459 OK Kamenice 37:43 + 11:00
D21L
4.56 km, 100 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8375
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
4. Landovská Petra KAM9354 OK Kamenice 37:53 + 2:34 8019
18. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 50:14 + 14:55 5173
20. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 53:24 + 18:05 4443
24. Hovorková Tereza KAM0154 OK Kamenice 55:58 + 20:39 3852
31. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 60:54 + 25:35 2714
33. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 61:16 + 25:57 2630
D35
3.58 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
12. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 52:10 + 15:44
27. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 61:13 + 24:47
30. Rejšková Alena KAM7750 OK Kamenice 65:45 + 29:19
D45
3.17 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
40. Aschermannová Eva KAM6550 OK Kamenice 66:05 + 32:33
45. Víšková Alena KAM7451 OK Kamenice 75:11 + 41:39
47. Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice 77:13 + 43:41
D55
2.61 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 51:52 + 11:53
H10
1.83 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Rejšek Čeněk KAM1002 OK Kamenice 18:12 + 1:04
16. Neškudla Jan KAM1005 OK Kamenice 24:31 + 7:23
28. Bašus Ondřej KAM1004 OK Kamenice 32:45 + 15:37
H10F
3.01 km, 65 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice DISK
H12
2.32 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
16. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 25:10 + 9:22
28. Vít Samuel Aron KAM0804 OK Kamenice 32:57 + 17:09
48. Zavadil Štěpán KAM0902 OK Kamenice 51:17 + 35:29
H14
3.46 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Rejšek Václav KAM0700 OK Kamenice DISK
H16
3.65 km, 85 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
25. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 50:14 + 24:18
H21L
5.55 km, 125 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8378
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
3. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 33:53 + 2:44 8138
4. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 34:29 + 3:20 7985
12. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 39:07 + 7:58 6807
21. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 41:50 + 10:41 6116
31. Janda Ondřej KAM0113 OK Kamenice 45:51 + 14:42 5094
42. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 51:19 + 20:10 3704
60. Škvorová Zuzana KAM7350 OK Kamenice 60:46 + 29:37 1300
68. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 174:39 + 143:30 0
Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice DISK 0
H35
5.16 km, 90 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
39. Dobyáš Petr KAM7802 OK Kamenice 72:19 + 33:25
43. Chramosta Tomáš KAM7601 OK Kamenice 85:26 + 46:32
Neškudla Jan KAM8000 OK Kamenice DISK
H45
4.13 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Valášek Petr KAM6600 OK Kamenice 36:00 + 4:20
5. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 37:55 + 6:15
18. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 44:56 + 13:16
61. Aschermann David KAM6500 OK Kamenice 74:41 + 43:01
66. Hlubuček Tomáš KAM6603 OK Kamenice 91:55 + 60:15
T3
3.09 km, 115 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Štěpánková Ema KAM0255 OK Kamenice 54:52 + 12:50
11. Chramostová Amálie KAM0355 OK Kamenice 66:44 + 24:42
12. Chramostová Blanka KAM7551 OK Kamenice 67:25 + 25:23
13. Chramostová Julie KAM0652 OK Kamenice 67:28 + 25:26
15. Dobyášová Zuzana KAM8052 OK Kamenice 68:04 + 26:02
23. Balejová Veronika KAM7253 OK Kamenice 76:01 + 33:59
32. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 99:22 + 57:20
Albrecht Vladimír KAM7800 OK Kamenice DISK
Štěpánková Adéla KAM7552 OK Kamenice DISK