Výsledky závodu: INOV-8 CUP - žebříček A 2020 - stav po 1 závodech

Datum:
31.03.2020
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR ve sprintu PHK Ano Ano
2020-09-1919.09.2020 Mistrovství ČR na klasické trati ZBM Ne Ne
2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati BOR Ne Ne
2020-10-1111.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A VPM Ne Ne
2020-10-3131.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A CSOS Ne Ne
2020-11-0101.11.2020 INOV-8 CUP - žebříček A CSOS Ne Ne
Kategorie:
D16A     D18A     D20A     H16A     H18A     H20A    
D16A
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
1 Metelková Michaela PHK0550 A 103.53 1. 103.53( 1)
2 Černá Ema ROU0451 A 99.96 2. 99.96( 2)
3 Srbová Michaela SJI0551 A 96.51 3. 96.51( 3)
4 Kubecová Magdalena STB0550 A 96.25 4. 96.25( 4)
5 Martanová Lea TUR0555 A 95.19 5. 95.19( 5)
6 Matyášová Kristýna CHA0555 A 94.52 6. 94.52( 6)
7 Brožková Tereza LPU0457 A 94.13 7. 94.13( 7)
8 Bulířová Ema TAP0452 A 93.73 8. 93.73( 8)
9 Batani Valentina TZL0551 A 92.27 9. 92.27( 9)
10 Škáchová Viktorie DKP0655 A 92.14 10. 92.14(10)
11 Holasová Barbora AOP0651 A 92.01 11. 92.01(11)
12 Randáková Adéla VRL0452 A 91.48 12. 91.48(12)
13 Šimšová Pavla PGP0557 A 90.81 13. 90.81(13)
14 Gottsteinová Ema JIL0451 A 90.15 14. 90.15(14)
15 Dittrichová Lucie SKM0551 A 89.62 15. 89.62(15)
16 Cejpková Karolína SRK0552 A 89.22 16. 89.22(16)
17 Balejová Julie KAM0551 A 88.16 17. 88.16(17)
17 Pračková Ema RIC0451 A 88.16 17. 88.16(17)
19 Malečková Hana VSP0553 A 87.77 19. 87.77(19)
19 Štraitová Jolana VSP0456 A 87.77 19. 87.77(19)
21 Richtrová Kamila VPM0451 A 87.63 21. 87.63(21)
22 Dušková Tereza TBM0554 A 86.97 22. 86.97(22)
23 Hanušová Kateřina VRL0455 A 86.57 23. 86.57(23)
24 Krejčová Lucie ROU0453 A 85.78 24. 85.78(24)
25 Mrkvičková Ema TZL0451 A 85.64 25. 85.64(25)
26 Chrástová Magdaléna STH0551 85.38 26. 85.38(26)
27 Binarová Adéla UOL0452 84.85 27. 84.85(27)
28 Rotková Markéta ZBM0455 84.45 28. 84.45(28)
29 Chvátilová Johana PHK0450 84.32 29. 84.32(29)
30 Janovská Vendula JIL0453 83.66 30. 83.66(30)
31 Blažková Veronika SJH0551 82.99 31. 82.99(31)
32 Kosobudová Anna VTA0551 81.27 32. 81.27(32)
33 Matěásková Šárka JIL0551 79.28 33. 79.28(33)
34 Aschermannová Klára VSP0454 78.62 34. 78.62(34)
35 Morávková Zuzana SRK0551 78.22 35. 78.22(35)
36 Stoklasová Zuzana OSN0454 76.90 36. 76.90(36)
37 Finstrlová Julie ZBM0552 75.84 37. 75.84(37)
38 Cetlová Magdaléna AOP0552 73.72 38. 73.72(38)
38 Šestáková Marie VLI0452 73.72 38. 73.72(38)
40 Jílková Lenka UOL0654 73.32 40. 73.32(40)
41 Pavlíčková Hana KPY0450 72.79 41. 72.79(41)
42 Pesničáková Soňa TJN0451 70.94 42. 70.94(42)
43 Štěpová Kateřina PGP0657 70.01 43. 70.01(43)
44 Čapková Lucie KAM0459 69.88 44. 69.88(44)
45 Pelantová Martina RIC0550 68.29 45. 68.29(45)
46 Ondrová Anna ZBM0553 66.30 46. 66.30(46)
D18A
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
1 Mulíčková Markéta ABM0362 A 102.95 1. 102.95( 1)
2 Semíková Lucie KAM0250 A 99.38 2. 99.38( 2)
3 Smolková Barbora TAP0356 A 97.67 3. 97.67( 3)
4 Vandasová Adéla PHK0255 A 96.38 4. 96.38( 4)
5 Dittrichová Michaela SKM0251 A 95.96 5. 95.96( 5)
6 Karlová Anna JIL0352 A 95.81 6. 95.81( 6)
7 Fejfarová Tereza LPU0360 A 94.24 7. 94.24( 7)
8 Chrástová Tereza STH0251 A 93.39 8. 93.39( 8)
9 Martanová Elin TUR0253 A 93.24 9. 93.24( 9)
10 Bednaříková Sára LCE0252 A 92.53 10. 92.53(10)
11 Vávrová Vanda HOR0350 A 91.96 11. 91.96(11)
12 Blažková Kateřina SJH0252 A 91.82 12. 91.82(12)
13 Raclavská Vlaďka UOL0253 A 91.10 13. 91.10(13)
14 Marková Ema STE0252 A 90.96 14. 90.96(14)
15 Tichá Dorotea DKP0351 A 90.68 15. 90.68(15)
16 Holečková Petra SHK0250 A 89.39 16. 89.39(16)
17 Pekařová Jana TUR0252 A 88.68 17. 88.68(17)
18 Mrózek Teresa TRI0251 A 88.11 18. 88.11(18)
19 Thýnová Martina SHK0350 A 84.68 19. 84.68(19)
20 Bejvlová Karolína KAM0258 A 83.54 20. 83.54(20)
21 Aschermannová Tereza VSP0253 A 82.83 21. 82.83(21)
22 Smutná Anna Marie DKP0359 A 81.54 22. 81.54(22)
23 Barnatová Klára ZBM0352 A 81.40 23. 81.40(23)
24 Bednaříková Emma PBM0359 A 80.54 24. 80.54(24)
24 Pachmannová Bára AOP0351 A 80.54 24. 80.54(24)
26 Chrzová Eliška PGP0353 80.26 26. 80.26(26)
27 Černá Kateřina VPM0250 80.11 27. 80.11(27)
28 Kosobudová Kateřina VTA0253 79.69 28. 79.69(28)
29 Zamouřilová Anežka PHK0354 78.12 29. 78.12(29)
30 Nevěřilová Kateřina LCE0254 76.55 30. 76.55(30)
31 Rýdlová Magdaléna TJN0251 76.12 31. 76.12(31)
32 Sanna Karin DKP0250 72.69 32. 72.69(32)
33 Fišarová Eliška KRL0351 66.27 33. 66.27(33)
34 Podrábská Marie TJN0259 65.27 34. 65.27(34)
35 Hovořáková Karolína PBM0351 54.00 35. 54.00(35)
36 Kočová Halina TZL0255 36.87 36. 36.87(36)
D20A
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
1 Šafková Sofie KAM0153 E 100.13 1. 100.13( 1)
1 Peterová Jana LPU0057 E 100.13 1. 100.13( 1)
3 Opálková Martina BBM0050 E 99.74 3. 99.74( 3)
4 Nechanická Klára TBM0055 R 98.44 4. 98.44( 4)
5 Thýnová Nikola SHK0051 R 94.80 5. 94.80( 5)
6 Grycová Kateřina TBM0058 R 94.41 6. 94.41( 6)
7 Škáchová Magdalena DKP0156 R 92.85 7. 92.85( 7)
8 Vejražková Rozárka TUR0151 R 90.90 8. 90.90( 8)
8 Nešporová Alžběta TZL0051 R 90.90 8. 90.90( 8)
10 Hlaváčová Anežka TBM0199 R 87.13 10. 87.13(10)
11 Mašínová Anna TJN0152 R 85.83 11. 85.83(11)
12 Pavlíková Markéta CHA0050 R 85.57 12. 85.57(12)
13 Špringlová Kamila TBM0050 A 85.44 13. 85.44(13)
14 Matějková Barbora TUR0156 A 84.14 14. 84.14(14)
15 Shánělová Štěpánka CHC0152 A 81.40 15. 81.40(15)
16 Šklíbová Veronika SRK0153 A 80.88 16. 80.88(16)
17 Šklíbová Míša TJN0153 A 79.19 17. 79.19(17)
18 Vyhnálková Marie RIC0151 A 73.34 18. 73.34(18)
19 Kosová Tereza PHK0151 A 72.95 19. 72.95(19)
20 Auerműllerová Anna ZBM0060 A 71.65 20. 71.65(20)
21 Rýdlová Adéla TJN0151 70.35 21. 70.35(21)
22 Kejmarová Jana STH0152 69.83 22. 69.83(22)
23 Korpasová Lucie TBM0151 64.76 23. 64.76(23)
24 Hrnčířová Magda STH0051 61.64 24. 61.64(24)
H16A
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
1 Bolehovský Daniel VSP0508 A 101.65 1. 101.65( 1)
2 Tkáč Matěj TJN0401 A 99.53 2. 99.53( 2)
3 Waldhauser Štěpán TUR0409 A 98.82 3. 98.82( 3)
4 Strýček Jan PBM0503 A 96.69 4. 96.69( 4)
5 Zřídkaveselý Adam PBM0505 A 96.41 5. 96.41( 5)
6 Haas Filip LPU0401 A 95.56 6. 95.56( 6)
7 Marek Vojtěch ZBM0410 A 94.85 7. 94.85( 7)
8 Průša Dominik VSP0406 A 94.71 8. 94.71( 8)
9 Štěrba Marek SKV0401 A 93.58 9. 93.58( 9)
10 Štěrbák Josef ZBM0409 A 92.73 10. 92.73(10)
11 Kabát Martin PGP0408 A 92.30 11. 92.30(11)
12 Dohnálek Tomáš SHK0403 A 92.16 12. 92.16(12)
13 Bednařík Vilém PBM0509 A 92.02 13. 92.02(13)
14 Gajda Martin KAM0405 A 91.73 14. 91.73(14)
15 Stehlík Šimon LPM0501 A 91.45 15. 91.45(15)
16 Otruba František PLU0501 A 91.03 16. 91.03(16)
16 Hanuš Filip VRL0604 A 91.03 16. 91.03(16)
18 Blaha Jiří VSP0411 A 90.60 18. 90.60(18)
19 Kolář Šimon SHK0405 A 90.03 19. 90.03(19)
20 Štichhauer Daniel LPU0405 A 88.47 20. 88.47(20)
21 Donda Jiří ONO0403 A 87.62 21. 87.62(21)
21 Elleder David TAP0615 A 87.62 21. 87.62(21)
23 Gryc Ondřej TBM0406 A 87.34 23. 87.34(23)
24 Petrilák Matouš DOR0409 A 86.63 24. 86.63(24)
25 Neumann Matěj PHK0400 A 85.50 25. 85.50(25)
26 Kurz Ondřej VPM0503 85.36 26. 85.36(26)
27 Hoetzel Hugo TUR0505 83.94 27. 83.94(27)
28 Bejvl Marek LME0400 83.80 28. 83.80(28)
29 Němec David LPM0504 83.37 29. 83.37(29)
30 Račanský Jakub TBM0503 82.95 30. 82.95(30)
31 Vítek Matěj SJI0500 81.53 31. 81.53(31)
32 Pekárek Tobias TZL0502 80.68 32. 80.68(32)
33 Melišík Jan TAP0502 80.54 33. 80.54(33)
34 Jelínek Filip LPU0514 79.97 34. 79.97(34)
35 Smolka Jakub TAP0500 79.83 35. 79.83(35)
36 Prášil Tomáš TTR0501 79.55 36. 79.55(36)
37 Mairich Filip TJN0603 77.85 37. 77.85(37)
38 Šípek Ondřej LPU0505 72.04 38. 72.04(38)
39 Fousek Vojtěch RBK0403 71.89 39. 71.89(39)
40 Odehnal Tomáš PBM0500 70.48 40. 70.48(40)
41 Janda Jakub DOR0403 70.34 41. 70.34(41)
42 Nouza Michal SJH0505 50.07 42. 50.07(42)
H18A
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
1 Chaloupský Jakub PHK0302 A 101.67 1. 101.67( 1)
2 Čech Vít AOP0302 A 100.00 2. 100.00( 2)
3 Valík Adam AOP0301 A 98.33 3. 98.33( 3)
4 Mareček Šimon LPU0222 A 98.05 4. 98.05( 4)
5 Melišík Martin TAP0200 A 94.99 5. 94.99( 5)
6 Kostka Jiří AOP0201 A 93.60 6. 93.60( 6)
6 Vitebský Lukáš TJN0302 A 93.60 6. 93.60( 6)
8 Šimša Martin PGP0309 A 93.05 8. 93.05( 8)
9 Richtr Lukáš VPM0204 A 92.91 9. 92.91( 9)
10 Malačka Milan DKP0210 A 91.93 10. 91.93(10)
11 Janas Petr PGP0200 A 90.96 11. 90.96(11)
12 Rücker Jan HOR0201 A 90.68 12. 90.68(12)
13 Nechanický Jan OSN0200 A 89.57 13. 89.57(13)
14 Hájek Kryštof TUR0212 A 88.73 14. 88.73(14)
15 Urbánek Adam ZBM0302 A 88.60 15. 88.60(15)
16 Škvor Adam KAM0202 A 87.90 16. 87.90(16)
17 Škácha Vít DKP0310 A 86.23 17. 86.23(17)
18 Švarc Antonín DKP0203 A 85.54 18. 85.54(18)
18 Mareš Albert DKP0308 A 85.54 18. 85.54(18)
20 Lukašák Šimon STE0202 A 84.42 20. 84.42(20)
21 Sedláček Jaroslav DKP0309 A 84.14 21. 84.14(21)
21 Tichý Lubomír SHK0303 A 84.14 21. 84.14(21)
23 Světnický František STE0204 A 83.31 23. 83.31(23)
24 Kohoutek Oldřich BSO0301 A 81.50 24. 81.50(24)
25 Jelínek Kryštof LPU0314 A 81.22 25. 81.22(25)
25 Štefan Vít STH0202 A 81.22 25. 81.22(25)
27 Kučera Jáchym DOR0301 76.22 27. 76.22(27)
27 Tokár Radim VPM0300 76.22 27. 76.22(27)
29 Fejfar Lukáš LPU0310 75.80 29. 75.80(29)
29 Lička Adam TBM0326 75.80 29. 75.80(29)
31 Coufal Jáchym ZBM0200 75.38 31. 75.38(31)
32 Kurz Šimon VPM0208 74.97 32. 74.97(32)
33 Fábera David SHK0305 74.55 33. 74.55(33)
34 Šauli Filip VPM0301 74.41 34. 74.41(34)
34 Čepička Ladislav LPM0303 74.41 34. 74.41(34)
36 Synek Petr DOK0200 72.46 36. 72.46(36)
37 Bolehovský Michal VSP0202 69.68 37. 69.68(37)
38 Lesák Ondřej TJN0306 68.57 38. 68.57(38)
39 Vlastník Matouš JIL0201 68.15 39. 68.15(39)
40 Svoboda Radek STE0207 60.78 40. 60.78(40)
H20A
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
1 Roudný Martin LPU0002 E 104.97 1. 104.97( 1)
2 Šafka Sebastian KAM0101 E 100.09 2. 100.09( 2)
3 Janovský Tomáš PGP0101 E 94.94 3. 94.94( 3)
4 Tichý Radomír SHK0000 R 92.63 4. 92.63( 4)
5 Féder Medard LCE0111 R 92.24 5. 92.24( 5)
5 Čech Petr SJI0001 R 92.24 5. 92.24( 5)
7 Metelka Ondřej PHK0101 R 91.86 7. 91.86( 7)
8 Adámek Filip TBM0101 R 91.60 8. 91.60( 8)
9 Karásek Matěj SJC0001 R 91.47 9. 91.47( 9)
10 Filipek Sebastian TRI0002 R 90.96 10. 90.96(10)
11 Měšťan Ondřej TAP0100 R 90.44 11. 90.44(11)
12 Gajda Jan KAM0105 R 90.06 12. 90.06(12)
13 Gryc Vojtěch TBM0106 A 89.16 13. 89.16(13)
14 Nagy Josef TJN0006 A 87.10 14. 87.10(14)
15 Bílý Jakub DOK0104 A 85.30 15. 85.30(15)
16 Pavlovec Dan BOR0001 A 83.75 16. 83.75(16)
17 Zabořil Vojtěch TUR0110 A 82.60 17. 82.60(17)
18 Gottstein Jonáš JIL0107 A 82.34 18. 82.34(18)
19 Roudný Václav LPU0001 A 81.05 19. 81.05(19)
20 Kligl Radim TBM0103 A 80.67 20. 80.67(20)
21 Volák Ondřej LPU0010 A 79.77 21. 79.77(21)
22 Panovec Kryštof LCE0011 77.71 22. 77.71(22)
23 Janda Ondřej KAM0113 70.64 23. 70.64(23)
24 Synek Antonín DOK0001 65.37 24. 65.37(24)
25 Buk Petr ROU0001 57.14 25. 57.14(25)