Výsledky závodu: LIBEREC CITY RACE

Datum:
23.02.2020
Místo konání:
Liberec - centrum, SPŠ stavební, Sokolovské nám. 264/14
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
1:5 000
Ředitel závodu:
Martan Jiří - R2
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Martan Jiří - R2
Kategorie:
A     B    
A
8.64 km, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 49:31
2. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 49:44 + 0:13
3. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 53:25 + 3:54
4. Waldhauser Štěpán TUR0409 OOB TJ Turnov 58:43 + 9:12
5. Pachnik Stanisław 19P0300 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 60:15 + 10:44
6. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 60:20 + 10:49
7. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 61:41 + 12:10
8. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 62:11 + 12:40
9. Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk 62:51 + 13:20
10. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:17 + 13:46
10. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 63:17 + 13:46
12. David Tomáš LLI0000 LOK-o Liberec 63:32 + 14:01
13. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 64:12 + 14:41
14. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 64:40 + 15:09
15. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 65:34 + 16:03
16. Madej Mateusz 19P9202 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 65:52 + 16:21
17. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 66:00 + 16:29
18. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 66:51 + 17:20
19. Bureš Michal VLI7601 Slavia Liberec orienteering 68:14 + 18:43
20. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 69:04 + 19:33
21. Vácha Tomáš BOR OK Jiskra Nový Bor 69:38 + 20:07
22. Svoboda Jan BOR7200 OK Jiskra Nový Bor 69:53 + 20:22
23. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 70:03 + 20:32
24. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 70:17 + 20:46
25. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 71:05 + 21:34
26. Lisý Ondřej VLI7100 Slavia Liberec orienteering 71:55 + 22:24
27. Zaydlar Michal JLI7100 OB Jizerky 72:25 + 22:54
27. Petr Josef VLI6300 Slavia Liberec orienteering 72:25 + 22:54
29. Lavičková Michaela PGP9656 SK Praga 73:05 + 23:34
30. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:15 + 23:44
31. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 73:41 + 24:10
32. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 74:01 + 24:30
33. Balák Otakar BOR8101 OK Jiskra Nový Bor 74:37 + 25:06
34. Fürst Aleš LLI6801 LOK-o Liberec 74:46 + 25:15
35. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 74:51 + 25:20
36. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 76:05 + 26:34
37. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 76:40 + 27:09
38. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 76:42 + 27:11
39. Patka Miroslav 0010004 OK Jiskra Nový Bor 76:52 + 27:21
40. Pešík Michal JLI7701 OB Jizerky 77:01 + 27:30
41. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 77:38 + 28:07
42. Maděra Josef VLI7900 Slavia Liberec orienteering 78:28 + 28:57
43. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 78:41 + 29:10
44. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 79:31 + 30:00
45. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 81:19 + 31:48
46. Mrázková Linda 0060001 Mrázková 81:46 + 32:15
47. Koutná Olga BOR7152 OK Jiskra Nový Bor 83:50 + 34:19
48. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 85:32 + 36:01
49. Švarc Jiří 0050001 Svarcovi 86:05 + 36:34
50. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 86:35 + 37:04
51. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 86:36 + 37:05
52. Tomanica Vojtěch 0080001 OK CHA 87:11 + 37:40
53. Keltner Marek JLI7600 OB Jizerky 87:48 + 38:17
54. Rejman Josef 0010006 OK Jiskra Nový Bor 88:48 + 39:17
55. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 89:00 + 39:29
56. Jeřábek Petr BOR OK Jiskra Nový Bor 92:20 + 42:49
57. Jeřábková Tereza BOR OK Jiskra Nový Bor 94:25 + 44:54
58. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 96:09 + 46:38
59. Marková Jana LLI7152 LOK-o Liberec 97:24 + 47:53
60. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 98:01 + 48:30
61. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 101:50 + 52:19
62. Karafiátová Lucie BOR7658 OK Jiskra Nový Bor 119:01 + 69:30
Pachnik Jędrzej 19P0600 UKS "Orientpark.pl" Iwiny DISK
Marková Hana LLI0450 LOK-o Liberec DISK
Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering DISK
B
5.14 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 38:18
2. Pesničáková Soňa TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:47 + 2:29
3. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 41:19 + 3:01
4. Podrábský Ctibor VLI Slavia Liberec orienteering 42:48 + 4:30
5. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 43:11 + 4:53
6. Semerád Pavel VLI Slavia Liberec orienteering 43:13 + 4:55
7. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 43:46 + 5:28
8. Ježowicz Roman VLI8002 Slavia Liberec orienteering 44:09 + 5:51
9. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 45:20 + 7:02
10. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 45:31 + 7:13
11. Patka Kryštof 0010003 OK Jiskra Nový Bor 46:34 + 8:16
12. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 46:36 + 8:18
13. Burešová Eliška VLI0456 Slavia Liberec orienteering 47:58 + 9:40
14. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 48:17 + 9:59
15. Podrábská Marie VLI Slavia Liberec orienteering 48:21 + 10:03
16. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 50:03 + 11:45
17. Švarc Lukáš TUR OOB TJ Turnov 50:08 + 11:50
18. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 50:15 + 11:57
19. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 50:16 + 11:58
20. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:39 + 12:21
21. Dušková Pavla KOR9050 OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:42 + 12:24
22. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 50:54 + 12:36
23. Meier David VSP0606 USK Praha 51:01 + 12:43
24. Beneš Filip VLI0708 Slavia Liberec orienteering 51:30 + 13:12
25. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 51:36 + 13:18
26. Kosíková Eliška TUR0052 OOB TJ Turnov 51:38 + 13:20
27. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 52:04 + 13:46
28. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 52:26 + 14:08
29. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:46 + 14:28
30. Votava David VLI Slavia Liberec orienteering 52:54 + 14:36
31. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 53:22 + 15:04
32. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 53:48 + 15:30
33. Šebelková Štěpánka VLI7851 Slavia Liberec orienteering 53:50 + 15:32
34. Bureš David VLI0707 Slavia Liberec orienteering 54:09 + 15:51
35. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 54:14 + 15:56
36. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 54:52 + 16:34
37. Patka Marek 0010002 OK Jiskra Nový Bor 55:26 + 17:08
38. Soukupová Marie 0010001 OK Jiskra Nový Bor 55:46 + 17:28
39. Alblová Lucie LME7555 SK Los Mělník 56:03 + 17:45
40. Tomanicová Sofie 0080002 OK CHA 56:13 + 17:55
41. Žejdlíková Eliška LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:18 + 18:00
42. Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník 56:22 + 18:04
43. Miklas Ondra VLI6850 Slavia Liberec orienteering 57:58 + 19:40
44. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:44 + 20:26
45. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 59:14 + 20:56
46. Špeldová Magdaléna BOR7551 OK Jiskra Nový Bor 59:32 + 21:14
47. Sochová Petra BOR7363 OK Jiskra Nový Bor 59:45 + 21:27
48. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 60:14 + 21:56
49. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 61:17 + 22:59
50. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 62:20 + 24:02
51. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 63:26 + 25:08
52. Fürstová Katka LLI6950 LOK-o Liberec 63:49 + 25:31
53. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 67:45 + 29:27
54. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 68:36 + 30:18
55. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 71:41 + 33:23
56. Pešík Matouš VLI0903 Slavia Liberec orienteering 71:56 + 33:38
57. Vilém Štěpán VLI0902 Slavia Liberec orienteering 72:26 + 34:08
58. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 74:04 + 35:46
59. Waldhauserová Eliška BOR0757 OK Jiskra Nový Bor 74:25 + 36:07
60. Stehlíková Adéla 0010008 OK Jiskra Nový Bor 78:21 + 40:03
61. Roman Oliwia 19P0755 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 78:23 + 40:05
62. Rejmanová Nikola 0010005 OK Jiskra Nový Bor 78:27 + 40:09
63. Tučková Zuzana 0040002 Tuček 78:44 + 40:26
64. Lepšíková Eva DKP8759 Oddíl OB Kotlářka 80:37 + 42:19
65. Korejčíková Dáďa LLI5550 LOK-o Liberec 84:02 + 45:44
66. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 88:37 + 50:19
67. Kulka Wiktoria 19P0552 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 97:04 + 58:46
68. Kulka Kornelia 19P1001 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 104:45 + 66:27
69. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 107:00 + 68:42
70. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 121:25 + 83:07
71. Tuček Dominik 0040001 Tuček 127:07 + 88:49
Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha DISK
Štičková Eva LLI6051 LOK-o Liberec DISK