Logo

Výsledky závodu: Mistrovství ČR na krátké trati

Datum:
12.06.2021
Místo konání:
Vojtíškov (část obce Malá Morava), louka na horním okraji obce
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Krondörfl, měřítko 1:10 000, E = 5 m, stav jaro 2021
Ředitel závodu:
Králová Zdenka - R3
Hlavní rozhodčí:
Krtička Luděk - R1
Stavitel tratí:
Král Vojtěch - R1, Navrátil Tomáš - R1
JURY:
Petržela Jan, Kozáková Zdenka, Wolf Daniel
Protokol:
Závod proběhl bez problémů. Během závodu došlo ke zranění dvou závodnic a jednoho závodníka: Karolína Pipková LPU0756 si poranila kontník, Bára Pušová LPU0357 si poranila koleno, Ondřej Hlaváč ZBM9901 si také poranil koleno.
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     H16     H18     H20     H21    

D16 2.90 km, 120 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 19:41
2. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 20:41 + 1:00
3. Metelková Michaela PHK0550 A OK 99 Hradec Králové 20:46 + 1:05
4. Srbová Michaela LPU0557 A OK Lokomotiva Pardubice 21:27 + 1:46
5. Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 21:37 + 1:56
6. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 22:08 + 2:27
7. Holasová Barbora AOP0651 A Orientační Běh Opava 22:51 + 3:10
8. Mellanová Judita TUR0559 A OOB TJ Turnov 23:39 + 3:58
9. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 23:49 + 4:08
10. Housková Barbora DOR0655 A OK Dobříš 24:23 + 4:42
11. Procházková Doubravka PBM0651 A TJ Spartak 1. brněnská 25:03 + 5:22
12. Dušková Tereza TBM0554 A KOS TJ Tesla Brno 25:24 + 5:43
13. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 25:29 + 5:48
14. Kotková Adéla RIC0655 A OB Říčany 26:15 + 6:34
15. Kosobudová Anna VTA0551 A SC vebr-sport 26:30 + 6:49
16. Doušková Kateřina TBM0679 A KOS TJ Tesla Brno 27:01 + 7:20
17. Koubová Hana DKP0558 A Oddíl OB Kotlářka 27:03 + 7:22
18. Doušková Hana TBM0659 A KOS TJ Tesla Brno 27:10 + 7:29
18. Štěpová Kateřina PGP0657 A SK Praga 27:10 + 7:29
20. Beránková Šárka VPM0551 A KOS Slavia Plzeň 27:13 + 7:32
21. Rychlá Karolína AOP0757 A Orientační Běh Opava 27:16 + 7:35
21. Tomanová Eliška ZBM0658 B SK Žabovřesky Brno 27:16 + 7:35
23. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 27:26 + 7:45
24. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 27:27 + 7:46
25. Cetlová Magdaléna AOP0552 A Orientační Běh Opava 27:28 + 7:47
26. Výchová Veronika SRK0557 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:35 + 7:54
27. Paulíčková Tereza UOL0750 A SOB Olomouc 27:48 + 8:07
27. Novotná Vendula PHK0777 A OK 99 Hradec Králové 27:48 + 8:07
29. Chrástová Magdaléna STH0551 A SK Studenec 28:02 + 8:21
30. Janošíková Marie VCB0752 A OB České Budějovice 28:27 + 8:46
31. Baldrianová Eva VSP0751 A USK Praha 28:39 + 8:58
32. Bambousková Julie DOR0650 A OK Dobříš 28:45 + 9:04
33. Kožíšková Kateřina VPM0652 A KOS Slavia Plzeň 28:47 + 9:06
34. Blažková Veronika SJH0551 A SOS Jindřichův Hradec 29:02 + 9:21
35. Šimšová Pavla PGP0557 A SK Praga 29:09 + 9:28
36. Štemberová Bára TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:10 + 9:29
37. Neumannová Alžběta PHK0650 A OK 99 Hradec Králové 29:19 + 9:38
38. Pišová Adéla LCE0551 A OOB TJ Slovan Luhačovice 29:36 + 9:55
39. Malečková Hana VSP0553 A USK Praha 30:13 + 10:32
40. Haasová Klára LPU0655 A OK Lokomotiva Pardubice 30:25 + 10:44
41. Švecová Karolína ZVO0557 A OB SK Zvole 30:29 + 10:48
42. Ehlová Martina TBM0655 A KOS TJ Tesla Brno 30:43 + 11:02
43. Savruková Adéla TJN0656 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:59 + 11:18
44. Štětínská Tereza MOV0751 A SKOB Ostrava 31:01 + 11:20
45. Kopecká Martina PHK0555 B OK 99 Hradec Králové 31:08 + 11:27
46. Netuková Anežka SHK0750 A OK Slavia Hradec Králové 31:19 + 11:38
47. Cejpková Karolína SRK0552 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:20 + 11:39
48. Lamačová Barbora BOR0750 A OK Jiskra Nový Bor 31:39 + 11:58
49. Šaňáková Marie UOL0651 A SOB Olomouc 31:41 + 12:00
50. Běloušková Kateřina CTB0752 A SK OB Chotěboř 32:10 + 12:29
51. Havlová Tereza KNC0750 A Sokol Kostelec n. Č. l. 32:16 + 12:35
52. Matoušková Jana MOV0551 A SKOB Ostrava 32:45 + 13:04
53. Pecková Tereza VLI0551 A Slavia Liberec orienteering 33:00 + 13:19
54. Holíková Simona ONO0553 A SKOB Ostrov 33:35 + 13:54
55. Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:41 + 14:00
56. Pekařová Nela VTA0552 A SC vebr-sport 33:51 + 14:10
56. Vítková Hana SJI0750 A OK Jihlava 33:51 + 14:10
58. Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 34:04 + 14:23
59. Dvořáková Kateřina LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice 34:48 + 15:07
60. Skácelová Kateřina VLI0550 A Slavia Liberec orienteering 35:39 + 15:58
61. Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 36:55 + 17:14
62. Gallo Natálie AOP0652 A Orientační Běh Opava 37:53 + 18:12
63. Hlaváčová Lucie TBM0660 A KOS TJ Tesla Brno 38:11 + 18:30
64. Urbánková Eva ONO0650 A SKOB Ostrov 38:37 + 18:56
65. Švíglerová Kateřina LPU0752 A OK Lokomotiva Pardubice 40:39 + 20:58
66. Škáchová Zuzana DKP0656 A Oddíl OB Kotlářka 41:00 + 21:19
67. Podlešáková Monika PHK0752 A OK 99 Hradec Králové 42:07 + 22:26
68. Slavíková Tereza CHT0656 A OOB SK Chrast 42:35 + 22:54
69. Kusáková Valentýna TZL0651 A SKOB Zlín 47:06 + 27:25
70. Mišeková Kateřina KAM0756 A OK Kamenice 48:49 + 29:08
Novotná Michaela TUR0551 A OOB TJ Turnov DISK
Pipková Karolína LPU0756 A OK Lokomotiva Pardubice DISK

D18 3.10 km, 130 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 21:46
2. Smutná Anna Marie DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka 22:52 + 1:06
3. Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 23:45 + 1:59
4. Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 24:53 + 3:07
5. Zamouřilová Anežka PHK0354 A OK 99 Hradec Králové 24:54 + 3:08
6. Poborská Eliška DKP0358 A Oddíl OB Kotlářka 25:26 + 3:40
7. Krejčová Lucie ROU0453 A SKOB Roudnice nad Labem 25:35 + 3:49
8. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 25:39 + 3:53
9. Vávrová Vanda HOR0350 A TJ Jiskra Hořice 25:48 + 4:02
10. Richtrová Kamila VPM0451 A KOS Slavia Plzeň 25:52 + 4:06
11. Barnatová Klára ZBM0352 A SK Žabovřesky Brno 26:09 + 4:23
12. Skácelová Adéla JJN0454 A Team Jizerky 26:42 + 4:56
13. Hankovcová Helena KAM0350 A OK Kamenice 26:51 + 5:05
14. Aschermannová Klára VSP0454 A USK Praha 27:00 + 5:14
15. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 27:05 + 5:19
16. Kodejšová Markéta VSP0458 B USK Praha 27:22 + 5:36
16. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:22 + 5:36
18. Bídová Markéta UOL0352 A SOB Olomouc 27:44 + 5:58
19. Janovská Vendula JIL0453 A OK Jilemnice 27:52 + 6:06
20. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 28:48 + 7:02
21. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 28:53 + 7:07
22. Brožková Tereza LPU0457 A OK Lokomotiva Pardubice 28:56 + 7:10
23. Pavlíčková Hana KPY0450 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 29:03 + 7:17
24. Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 29:10 + 7:24
25. Kubáková Nela SJH0451 A SOS Jindřichův Hradec 29:11 + 7:25
26. Chrzová Eliška PGP0353 A SK Praga 29:17 + 7:31
27. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 29:23 + 7:37
28. Pračková Ema RIC0451 A OB Říčany 29:51 + 8:05
29. Chvátilová Johana PHK0450 A OK 99 Hradec Králové 29:55 + 8:09
30. Pesničáková Soňa JJN0451 A Team Jizerky 30:03 + 8:17
31. Švecová Anežka ZVO0352 A OB SK Zvole 30:04 + 8:18
31. Hanušová Kateřina VRL0455 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:04 + 8:18
33. Adámková Klára JIL0452 A OK Jilemnice 30:26 + 8:40
34. Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 30:40 + 8:54
35. Teringlová Vendula VCB0451 A OB České Budějovice 30:57 + 9:11
36. Stoklasová Zuzana LPU0456 A OK Lokomotiva Pardubice 31:12 + 9:26
37. Pecko Sára ONO0452 A SKOB Ostrov 31:18 + 9:32
38. Pachmannová Bára AOP0351 A Orientační Běh Opava 32:36 + 10:50
39. Bartošová Marie MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 32:42 + 10:56
40. Kološová Veronika LPU0351 A OK Lokomotiva Pardubice 32:47 + 11:01
41. Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 33:00 + 11:14
42. Dvořáková Hana PGP0355 A SK Praga 33:17 + 11:31
43. Tomášková Linda TAP0455 B KOB Tretra Praha 33:21 + 11:35
44. Bednaříková Emma PBM0359 A TJ Spartak 1. brněnská 34:28 + 12:42
45. Šafaříková Lucie OPI0350 A Orientační sporty Písek 34:49 + 13:03
46. Hovořáková Karolína PBM0351 A TJ Spartak 1. brněnská 35:04 + 13:18
47. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 37:02 + 15:16
48. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 37:32 + 15:46
49. Kovalčíková Anna AOP0453 A Orientační Běh Opava 37:37 + 15:51
50. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 42:23 + 20:37
51. Podrábská Alžběta JJN0452 A Team Jizerky 43:01 + 21:15
52. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 43:42 + 21:56
Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk DISK
Arnoštová Veronika VSP0450 B USK Praha DISK
Pušová Bára LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice DISK

D20 3.40 km, 160 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.08, KS koef.: 0, PB: 6790

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semíková Lucie KAM0250 R OK Kamenice 24:41 7475
2. Dittrichová Michaela LCE0250 E OOB TJ Slovan Luhačovice 24:48 + 0:07 7441
3. Martanová Elin TUR0253 R OOB TJ Turnov 26:02 + 1:21 7082
4. Škáchová Magdalena DKP0156 R Oddíl OB Kotlářka 26:48 + 2:07 6858
5. Vejražková Rozárka TUR0151 R OOB TJ Turnov 27:17 + 2:36 6718
6. Pekařová Jana TUR0252 R OOB TJ Turnov 27:34 + 2:53 6635
7. Matějková Barbora TUR0156 R OOB TJ Turnov 28:10 + 3:29 6460
8. Šafková Sofie KAM0153 E OK Kamenice 28:25 + 3:44 6388
9. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 28:30 + 3:49 6363
10. Bednaříková Sára LCE0252 R OOB TJ Slovan Luhačovice 29:09 + 4:28 6174
11. Mrózek Teresa SIT0251 A OK SILESIA 29:13 + 4:32 6155
12. Mašínová Anna TJN0152 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:19 + 4:38 6125
12. Hlaváčová Anežka TBM0199 R KOS TJ Tesla Brno 29:19 + 4:38 6125
14. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 29:26 + 4:45 6091
15. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 29:28 + 4:47 6082
16. Kosová Tereza PHK0151 R OK 99 Hradec Králové 29:44 + 5:03 6004
17. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 29:57 + 5:16 5941
18. Marková Ema SSU0252 A SK Severka Šumperk 29:58 + 5:17 5936
19. Rýdlová Magdaléna JJN0252 A Team Jizerky 30:48 + 6:07 5693
20. Kroniková Štěpánka SHK0150 A OK Slavia Hradec Králové 31:11 + 6:30 5582
21. Miklušová Tamara ZBM0260 R SK Žabovřesky Brno 31:22 + 6:41 5528
22. Blažková Kateřina SJH0252 A SOS Jindřichův Hradec 31:38 + 6:57 5451
23. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 31:46 + 7:05 5412
24. Nováková Světlana NPA0151 A SK LOB Nová Paka 31:54 + 7:13 5373
25. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 33:17 + 8:36 4970
26. Kosobudová Kateřina VTA0253 A SC vebr-sport 35:00 + 10:19 4470
27. Rýdlová Adéla JJN0151 R Team Jizerky 35:23 + 10:42 4358
28. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:51 + 11:10 4222
29. Bejvlová Karolína KAM0258 A OK Kamenice 36:24 + 11:43 4062
30. Tichá Marie TZL0253 A SKOB Zlín 36:28 + 11:47 4043
31. Weissová Ľuboslava LCE0261 B OOB TJ Slovan Luhačovice 36:53 + 12:12 3921
32. Chrástová Tereza TUR0255 A OOB TJ Turnov 37:05 + 12:24 3863
33. Nevěřilová Kateřina LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovice 39:48 + 15:07 3072
34. Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 40:11 + 15:30 2960
34. Jelínková Adéla LPU0254 A OK Lokomotiva Pardubice 40:11 + 15:30 2960
36. Bernatíková Hana SIT0252 A OK SILESIA 40:35 + 15:54 2843
37. Podrábská Marie JJN0251 A Team Jizerky 42:32 + 17:51 2275
38. Raková Petra SHK0251 A OK Slavia Hradec Králové 42:52 + 18:11 2178
39. Svobodová Anna VTA0151 A SC vebr-sport 43:27 + 18:46 2008
40. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 45:40 + 20:59 1363
41. Kalousková Marie DKP0151 A Oddíl OB Kotlářka 47:05 + 22:24 950

D21 4.70 km, 205 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.08, KS koef.: 0, PB: 9737

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 31:52 10721
2. Wiśniewska Hanna CHC9051 E K.O.B. Choceň 32:36 + 0:44 10484
3. Indráková Adéla ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 33:02 + 1:10 10343
4. Janošíkova Tereza SSU9953 E SK Severka Šumperk 33:54 + 2:02 10063
5. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 34:15 + 2:23 9950
6. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 35:01 + 3:09 9702
7. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 35:04 + 3:12 9685
8. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 35:07 + 3:15 9669
9. Chaloupská Barbora PHK9951 E OK 99 Hradec Králové 35:14 + 3:22 9632
9. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 35:14 + 3:22 9632
11. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 35:25 + 3:33 9572
12. Doležalová Monika KAM8851 E OK Kamenice 36:08 + 4:16 9340
13. Šimková Johanka ZBM9350 E SK Žabovřesky Brno 36:14 + 4:22 9308
14. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 36:47 + 4:55 9130
15. Nechanická Klára TBM0055 E KOS TJ Tesla Brno 37:24 + 5:32 8930
16. Zháňalová Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 37:27 + 5:35 8914
17. Peterová Jana LPU0057 E OK Lokomotiva Pardubice 37:39 + 5:47 8850
18. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 37:50 + 5:58 8790
19. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 38:13 + 6:21 8666
20. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 38:14 + 6:22 8661
21. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 38:18 + 6:26 8639
22. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 38:38 + 6:46 8531
23. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 38:44 + 6:52 8499
24. Sieglová Eliška PGP9954 E SK Praga 38:59 + 7:07 8418
25. Omová Michaela TUR8153 R OOB TJ Turnov 39:20 + 7:28 8305
26. Svobodová Barbora JJN8950 C Team Jizerky 39:24 + 7:32 8283
27. Odehnalová Tereza ZBM9757 E SK Žabovřesky Brno 39:43 + 7:51 8181
28. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 39:53 + 8:01 8127
29. Firešová Markéta ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno 40:13 + 8:21 8019
30. Semrádová Jana CHC9951 C K.O.B. Choceň 40:33 + 8:41 7911
31. Nieke Patricia TUR9552 R OOB TJ Turnov 40:42 + 8:50 7863
32. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 41:02 + 9:10 7755
33. Vyhnálková Barbora PGP9854 E SK Praga 41:10 + 9:18 7712
34. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 41:13 + 9:21 7696
35. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 41:22 + 9:30 7647
35. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 41:22 + 9:30 7647
37. Nováková Tereza LPU9757 R OK Lokomotiva Pardubice 41:25 + 9:33 7631
38. Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 41:38 + 9:46 7561
39. Hepnerová Martina PHK8150 C OK 99 Hradec Králové 41:52 + 10:00 7485
40. Luštická Lucie TUR8650 C OOB TJ Turnov 42:31 + 10:39 7275
41. Korpasová Tereza TBM9898 C KOS TJ Tesla Brno 42:50 + 10:58 7172
42. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 43:05 + 11:13 7092
43. Opálková Martina TBM0056 R KOS TJ Tesla Brno 43:15 + 11:23 7038
44. Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 43:49 + 11:57 6854
45. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB Tretra Praha 44:31 + 12:39 6628
46. Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 44:36 + 12:44 6601
47. Jeřábková Jitka TZL9453 R SKOB Zlín 44:40 + 12:48 6579
48. Poklopová Lenka SSU8952 R SK Severka Šumperk 45:29 + 13:37 6315
49. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 47:06 + 15:14 5792
50. Grycová Kateřina TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno 47:12 + 15:20 5760
51. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 47:18 + 15:26 5727
52. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 47:35 + 15:43 5635
53. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 47:48 + 15:56 5565
54. Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 48:56 + 17:04 5199
55. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:16 + 17:24 5091
56. Špringlová Kamila TBM0050 C KOS TJ Tesla Brno 49:24 + 17:32 5048
57. Poláková Tereza SOP9951 C OOB TJ Slezan Opava 49:36 + 17:44 4983
58. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 50:35 + 18:43 4665
59. Nešporová Alžběta TZL0051 R SKOB Zlín 51:03 + 19:11 4514
60. Thýnová Nikola SHK0051 R OK Slavia Hradec Králové 53:14 + 21:22 3807
61. Pavlíková Markéta DOK0053 R OK Doksy 56:14 + 24:22 2837
62. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 61:51 + 29:59 1019
63. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 66:17 + 34:25 0
Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín DISK 0
Fenclová Marta LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Benešová Jana CTB9452 R SK OB Chotěboř DISK 0

H16 3.40 km, 145 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel VSP0508 A USK Praha 18:34
2. Strýček Jan PBM0503 A TJ Spartak 1. brněnská 19:40 + 1:06
3. Malý Antonín JIL0501 A OK Jilemnice 20:31 + 1:57
4. Račanský Jakub TBM0503 A KOS TJ Tesla Brno 20:50 + 2:16
5. Kučera Tomáš ZBM0605 A SK Žabovřesky Brno 21:41 + 3:07
6. Mairich Filip JJN0600 A Team Jizerky 22:06 + 3:32
7. Štěpánek Jan TBM0607 A KOS TJ Tesla Brno 22:07 + 3:33
8. Čihák Jan HOR0601 A TJ Jiskra Hořice 22:24 + 3:50
9. Bednařík Vilém PBM0509 A TJ Spartak 1. brněnská 22:55 + 4:21
10. Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 23:03 + 4:29
11. Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 23:09 + 4:35
12. Urbánek Tomáš ZBM0604 A SK Žabovřesky Brno 23:26 + 4:52
13. Melišík Jan TAP0502 A KOB Tretra Praha 23:36 + 5:02
14. Jelínek Filip LPU0514 A OK Lokomotiva Pardubice 23:51 + 5:17
15. Bukovác Filip PBM0501 A TJ Spartak 1. brněnská 23:54 + 5:20
16. Meduna Filip ONO0603 A SKOB Ostrov 23:55 + 5:21
17. Stehlík Šimon LPM0501 A OK Lokomotiva Plzeň 24:17 + 5:43
18. Votoček Michal JIL0601 A OK Jilemnice 24:25 + 5:51
19. Damek Ondřej SIT0503 A OK SILESIA 24:35 + 6:01
20. Němec David LPM0504 A OK Lokomotiva Plzeň 24:37 + 6:03
21. Nouza Michal SJH0505 A SOS Jindřichův Hradec 24:43 + 6:09
22. Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 24:54 + 6:20
23. Svoboda Antonín VPM0601 A KOS Slavia Plzeň 25:19 + 6:45
24. Zřídkaveselý Adam PBM0505 A TJ Spartak 1. brněnská 25:21 + 6:47
25. Srb Vladimír SJI0701 A OK Jihlava 25:27 + 6:53
25. Sláma Šimon LCE0502 A OOB TJ Slovan Luhačovice 25:27 + 6:53
27. Hanuš Filip VRL0604 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:48 + 7:14
28. Otruba František PLU0501 A TJ SOKOL Plumlov 25:58 + 7:24
29. Odehnal Tomáš PBM0500 A TJ Spartak 1. brněnská 26:07 + 7:33
30. Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:08 + 7:34
31. Vítek Matěj SJI0500 A OK Jihlava 26:36 + 8:02
31. Sobotka Ivo OPI0600 A Orientační sporty Písek 26:36 + 8:02
33. Štrait Vilém VSP0701 A USK Praha 26:55 + 8:21
34. Tomášek Prokop TUR0711 A OOB TJ Turnov 26:57 + 8:23
35. Koliáš Štěpán DKP0610 A Oddíl OB Kotlářka 27:39 + 9:05
36. Vlček Tomáš VIC0713 A OB Vizovice 28:17 + 9:43
36. Habán Oliver JJN0602 A Team Jizerky 28:17 + 9:43
38. Elleder David TAP0615 A KOB Tretra Praha 28:31 + 9:57
39. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 28:33 + 9:59
40. Hoetzel Hugo TUR0505 A OOB TJ Turnov 28:37 + 10:03
41. Podrábský Ctibor VLI0700 A Slavia Liberec orienteering 28:50 + 10:16
42. Teringl Vojtěch VCB0702 A OB České Budějovice 28:57 + 10:23
43. Třešňák Matěj JIL0701 A OK Jilemnice 29:01 + 10:27
44. Bulíř Jáchym TAP0602 A KOB Tretra Praha 29:15 + 10:41
45. Dolejší Jan DOK0602 A OK Doksy 29:16 + 10:42
46. Stehlík Jakub LPM0700 A OK Lokomotiva Plzeň 29:58 + 11:24
47. Štichhauer Adam LPU0603 A OK Lokomotiva Pardubice 30:53 + 12:19
48. Fajfr Marek LPU0612 A OK Lokomotiva Pardubice 31:15 + 12:41
49. Smolka Jakub TAP0500 A KOB Tretra Praha 31:19 + 12:45
50. Nemšovský Filip VSP0500 A USK Praha 32:07 + 13:33
51. Stach Ondřej JIL0602 A OK Jilemnice 32:34 + 14:00
52. Donda Jakub ONO0700 A SKOB Ostrov 32:38 + 14:04
53. Bárta Viktor ZVO0601 A OB SK Zvole 32:41 + 14:07
54. Heller Jiří ROU0501 A SKOB Roudnice nad Labem 33:00 + 14:26
55. Pernička Václav TZL0602 A SKOB Zlín 33:23 + 14:49
56. Šípek Ondřej LPU0505 A OK Lokomotiva Pardubice 33:25 + 14:51
57. Jordán Alexandr KSU0626 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:24 + 15:50
58. Hájek Dominik LPU0607 A OK Lokomotiva Pardubice 34:32 + 15:58
59. Skripnik Nikola FSP0600 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:41 + 17:07
60. Vojvodík Eduard MOV0600 A SKOB Ostrava 35:55 + 17:21
61. Borunský Matěj AOP0600 A Orientační Běh Opava 38:46 + 20:12
62. Huleja Martin TZL0604 A SKOB Zlín 42:41 + 24:07

H18 3.90 km, 170 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 24:56
2. Čepička Ladislav LPM0303 A OK Lokomotiva Plzeň 24:59 + 0:03
3. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 25:29 + 0:33
4. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 25:48 + 0:52
5. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 25:50 + 0:54
6. Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň 26:01 + 1:05
7. Tkáč Matěj JJN0401 A Team Jizerky 26:16 + 1:20
8. Titz Adam VSP0401 A USK Praha 26:21 + 1:25
9. Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 26:29 + 1:33
10. Roháč Martin LCE0308 A OOB TJ Slovan Luhačovice 26:32 + 1:36
11. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 27:06 + 2:10
12. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 27:17 + 2:21
13. Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 28:22 + 3:26
14. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 28:26 + 3:30
15. Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga 28:45 + 3:49
16. Dohnálek Tomáš SHK0403 A OK Slavia Hradec Králové 29:10 + 4:14
17. Škácha Vít DKP0310 A Oddíl OB Kotlářka 29:16 + 4:20
17. Orany Vojtěch SJI0401 A OK Jihlava 29:16 + 4:20
19. Mareš Albert DKP0308 A Oddíl OB Kotlářka 29:24 + 4:28
20. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš 29:28 + 4:32
21. Štěrba Marek SKV0401 A TJ Slovan Karlovy Vary 29:35 + 4:39
22. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 29:39 + 4:43
23. Štěrbák Josef ZBM0409 A SK Žabovřesky Brno 29:46 + 4:50
24. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 29:48 + 4:52
25. Kolář Šimon SHK0405 A OK Slavia Hradec Králové 29:55 + 4:59
25. Haas Filip LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice 29:55 + 4:59
27. Jelínek Kryštof LPU0314 A OK Lokomotiva Pardubice 30:10 + 5:14
27. Blaha Jiří VSP0411 A USK Praha 30:10 + 5:14
29. Vitebský Lukáš JJN0302 A Team Jizerky 30:18 + 5:22
30. Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 30:54 + 5:58
31. Kohoutek Oldřich BSO0301 A KOB Baník Sokolov 31:01 + 6:05
32. Váňa Vojtěch LPU0312 A OK Lokomotiva Pardubice 31:03 + 6:07
33. Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 31:26 + 6:30
34. Waldhauser Štěpán TUR0409 A OOB TJ Turnov 31:42 + 6:46
35. Fábera David SHK0305 A OK Slavia Hradec Králové 32:09 + 7:13
36. Janda Jakub DOR0403 A OK Dobříš 32:26 + 7:30
37. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 32:27 + 7:31
38. Sobotka Radim OPI0300 A Orientační sporty Písek 32:43 + 7:47
39. Venhoda Matěj SJI0301 A OK Jihlava 32:57 + 8:01
40. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 33:15 + 8:19
41. Neumann Matěj PHK0400 A OK 99 Hradec Králové 33:32 + 8:36
42. Štichhauer Daniel LPU0405 A OK Lokomotiva Pardubice 33:48 + 8:52
43. Karásek František PLU0301 A TJ SOKOL Plumlov 33:58 + 9:02
44. Blaha Michal VSP0412 A USK Praha 34:02 + 9:06
45. Procinger Jakub VRL0305 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:03 + 9:07
46. Fajfer Filip NPA0401 A SK LOB Nová Paka 34:09 + 9:13
47. Snížek Martin DOR0405 A OK Dobříš 34:38 + 9:42
48. Marek Vojtěch ZBM0410 A SK Žabovřesky Brno 34:55 + 9:59
49. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 35:10 + 10:14
50. Valenta Ondřej JIL0401 B OK Jilemnice 37:44 + 12:48
51. Mrózek Paweł SIT0402 B OK SILESIA 37:57 + 13:01
52. Racek Josef ZBM0400 A SK Žabovřesky Brno 38:11 + 13:15
53. Donda Jiří ONO0403 A SKOB Ostrov 38:35 + 13:39
54. Lesák Ondřej TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:09 + 14:13
55. Deim Michal VTA0402 A SC vebr-sport 40:13 + 15:17
56. Fousek Vojtěch RBK0403 A SK Radioklub Blansko 40:36 + 15:40
57. Typlt Tomáš NPA0406 A SK LOB Nová Paka 41:40 + 16:44
58. Oujezdský Matyáš ZBM0307 A SK Žabovřesky Brno 42:42 + 17:46
59. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 42:50 + 17:54
60. Havlíček Albert BSO0304 A KOB Baník Sokolov 43:36 + 18:40
61. Jakubský Adam SHK0406 B OK Slavia Hradec Králové 43:56 + 19:00
62. Novák Stanislav NPA0404 A SK LOB Nová Paka 55:35 + 30:39
63. Bejvl Marek LME0400 A SK Los Mělník 58:19 + 33:23
Marek Matěj TJN0409 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK

H20 4.20 km, 180 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.08, KS koef.: 0, PB: 7427

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Richtr Lukáš TUR0204 R OOB TJ Turnov 25:19 8367
2. Metelka Ondřej PHK0101 R OK 99 Hradec Králové 26:53 + 1:34 7892
3. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 27:10 + 1:51 7806
4. Kostka Jiří AOP0201 R Orientační Běh Opava 27:36 + 2:17 7674
5. Janovský Tomáš PGP0101 R SK Praga 27:56 + 2:37 7573
6. Nechanický Jan TBM0200 A KOS TJ Tesla Brno 27:59 + 2:40 7558
7. Adámek Filip TBM0101 R KOS TJ Tesla Brno 28:07 + 2:48 7518
7. Coufal Jáchym ZBM0200 R SK Žabovřesky Brno 28:07 + 2:48 7518
9. Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 28:27 + 3:08 7417
10. Gottstein Jonáš JIL0107 R OK Jilemnice 28:35 + 3:16 7376
11. Mareček Šimon LPU0222 R OK Lokomotiva Pardubice 28:43 + 3:24 7336
12. Féder Medard LCE0111 E OOB TJ Slovan Luhačovice 28:52 + 3:33 7290
13. Švadlena Michal CHC0101 R K.O.B. Choceň 29:05 + 3:46 7225
14. Hájek Kryštof TUR0212 R OOB TJ Turnov 29:12 + 3:53 7189
15. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 29:22 + 4:03 7139
16. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 29:54 + 4:35 6977
17. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 29:57 + 4:38 6962
18. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 30:11 + 4:52 6891
19. Link Lukáš STH0205 A SK Studenec 30:14 + 4:55 6876
20. Zabořil Vojtěch TUR0110 A OOB TJ Turnov 30:29 + 5:10 6800
21. Jonáš Adam ZBM0102 A SK Žabovřesky Brno 30:55 + 5:36 6669
22. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 32:13 + 6:54 6275
23. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 32:16 + 6:57 6259
24. Melišík Martin TAP0200 R KOB Tretra Praha 32:20 + 7:01 6239
25. Pompura Daniel TBM0108 A KOS TJ Tesla Brno 32:23 + 7:04 6224
26. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 32:28 + 7:09 6199
27. Bílý Jakub DOK0104 R OK Doksy 32:39 + 7:20 6143
28. Paleček Ondřej STH0105 R SK Studenec 32:44 + 7:25 6118
29. Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 32:58 + 7:39 6047
30. Kovařík Martin SIT0101 A OK SILESIA 33:01 + 7:42 6032
31. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 33:19 + 8:00 5941
32. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 33:20 + 8:01 5936
33. Mencl Jan TUR0201 A OOB TJ Turnov 33:29 + 8:10 5891
34. Kligl Radim TBM0103 R KOS TJ Tesla Brno 33:35 + 8:16 5860
35. Mrskoč Marek LPU0205 A OK Lokomotiva Pardubice 35:04 + 9:45 5411
36. Newiak Nick NEK0101 A Nejdek Orienteering 35:30 + 10:11 5279
37. Kurz Šimon VPM0208 A KOS Slavia Plzeň 35:38 + 10:19 5239
38. Janda Ondřej KAM0113 A OK Kamenice 35:41 + 10:22 5224
39. Vališ Jan LPU0210 B OK Lokomotiva Pardubice 38:22 + 13:03 4410
40. Cícha Matěj TTR0102 A OOB Třebíč 40:47 + 15:28 3677
41. Porkert Jan SHK0100 A OK Slavia Hradec Králové 40:51 + 15:32 3657
42. Svoboda Radek STE0207 A SK SKI-OB Šternberk 42:46 + 17:27 3076
43. Novák Jakub VTA0204 A SC vebr-sport 43:42 + 18:23 2793
44. Novák Přemysl DKP0107 A Oddíl OB Kotlářka 44:50 + 19:31 2449
45. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 46:09 + 20:50 2050
46. Jirka Matyáš UOL0203 A SOB Olomouc 49:36 + 24:17 1004
47. Šafka Sebastian KAM0101 R OK Kamenice 49:52 + 24:33 923
48. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 50:15 + 24:56 807

H21 5.70 km, 270 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.08, KS koef.: 0, PB: 9604

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 31:05 10616
2. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 31:54 + 0:49 10350
3. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 32:31 + 1:26 10149
4. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 32:38 + 1:33 10111
5. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 32:44 + 1:39 10079
6. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 33:07 + 2:02 9954
7. Roudný Martin LPU0002 E OK Lokomotiva Pardubice 33:33 + 2:28 9812
8. Kettner Vojtěch KAM9601 R OK Kamenice 33:55 + 2:50 9693
9. Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 34:05 + 3:00 9639
10. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 34:11 + 3:06 9606
11. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 34:57 + 3:52 9356
12. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 35:08 + 4:03 9297
13. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 35:16 + 4:11 9253
14. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 35:26 + 4:21 9199
15. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 35:28 + 4:23 9188
16. Navrátil Šimon PGP9702 R SK Praga 36:19 + 5:14 8911
17. Mudrák Štěpán LCE9601 E OOB TJ Slovan Luhačovice 36:58 + 5:53 8699
18. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 37:06 + 6:01 8656
19. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 37:11 + 6:06 8629
20. Škoda Jakub DOK8800 R OK Doksy 37:29 + 6:24 8531
20. Janata Martin TJN8306 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:29 + 6:24 8531
22. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 37:38 + 6:33 8482
22. Chloupek Adam LCE9300 E OOB TJ Slovan Luhačovice 37:38 + 6:33 8482
24. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 37:50 + 6:45 8417
25. Hadač Filip AOP9301 R Orientační Běh Opava 37:51 + 6:46 8411
26. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 37:55 + 6:50 8390
27. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 38:14 + 7:09 8287
28. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 38:18 + 7:13 8265
29. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 38:19 + 7:14 8259
30. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 38:24 + 7:19 8232
31. Dutkowski Mikolaj DOB9200 C KOB Dobruška 38:45 + 7:40 8118
32. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 39:05 + 8:00 8010
33. Semík Ondřej KAM9401 C OK Kamenice 39:22 + 8:17 7917
34. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 39:28 + 8:23 7885
35. Jonáš Martin PGP9606 C SK Praga 39:41 + 8:36 7814
36. Jílek Ondřej KSU9908 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:42 + 8:37 7809
36. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 39:42 + 8:37 7809
38. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 39:48 + 8:43 7776
39. Palas Jan SJC8507 C Sportcentrum Jičín 40:11 + 9:06 7651
40. Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 40:15 + 9:10 7630
41. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 40:20 + 9:15 7602
42. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 40:25 + 9:20 7575
43. Bořil Jan TBM9700 C KOS TJ Tesla Brno 40:27 + 9:22 7564
44. Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga 40:30 + 9:25 7548
45. Kamenický Jeroným TUR9549 R OOB TJ Turnov 40:34 + 9:29 7526
46. Fürst Matouš DOK9602 R OK Doksy 40:36 + 9:31 7515
47. Melecký Martin SSU9001 C SK Severka Šumperk 40:49 + 9:44 7445
48. Nagy Josef TJN0006 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:07 + 10:02 7347
49. Šmehlík Eduard SHK8702 C OK Slavia Hradec Králové 41:39 + 10:34 7173
50. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:10 + 12:05 6679
51. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 43:17 + 12:12 6641
52. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 43:30 + 12:25 6571
53. Horčička Vít TBM9919 E KOS TJ Tesla Brno 43:34 + 12:29 6549
54. Bořánek Michal VSP0007 R USK Praha 43:43 + 12:38 6500
55. Tichý Radomír SHK0000 R OK Slavia Hradec Králové 44:03 + 12:58 6391
56. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 44:13 + 13:08 6337
57. Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 45:08 + 14:03 6038
58. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 45:16 + 14:11 5995
59. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 46:39 + 15:34 5544
60. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 47:40 + 16:35 5213
61. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 50:52 + 19:47 4170
62. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 57:08 + 26:03 2129
Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Hlaváč Ondřej ZBM9901 E SK Žabovřesky Brno DISK 0