Výsledky závodu: Zimní kotár

Datum:
07.03.2020
Místo konání:
Konice – Hostinec U Andělky
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Čertí schodky, 1:5000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Navrátil Václav - R3
Hlavní rozhodčí:
Procházka Josef - R3
Stavitel tratí:
Grepl Ladislav - R3
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     D50     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
D10
1.80 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Anna STE1051 C SK SKI-OB Šternberk 13:38
2. Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov 15:20 + 1:42
3. Jordánová Nelly KSU1050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:36 + 7:58
4. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 21:51 + 8:13
D14
2.40 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 17:11
2. Otrubová Karolína PLU0888 B TJ SOKOL Plumlov 19:15 + 2:04
3. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 21:33 + 4:22
4. Jílková Pavla UOL0753 B SOB Olomouc 22:45 + 5:34
5. Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 23:27 + 6:16
6. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 24:44 + 7:33
7. Rozsívalová Adéla KON0760 B KOB Konice 24:45 + 7:34
8. Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 24:59 + 7:48
9. Paulíčková Adela UOL0951 C SOB Olomouc 25:17 + 8:06
10. Slezáková Vendula PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov 28:06 + 10:55
11. Juřinová Adéla KSU0650 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:25 + 14:14
12. Zapletalová Anna KON0979 C KOB Konice 35:49 + 18:38
13. Balvanová Vendula JPV0750 C Oddíl OS SK Prostějov 37:28 + 20:17
14. Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 38:23 + 21:12
Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc DISK
Janušová Ema STE0956 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk DISK
D18
3.70 km, 130 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 42:40
2. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:30 + 0:50
3. Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 59:50 + 17:10
4. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 88:26 + 45:46
D19
3.80 km, 125 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uvizlová Radka STH8451 C SK Studenec 36:43
2. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 38:22 + 1:39
3. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 43:14 + 6:31
4. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 44:43 + 8:00
5. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 45:46 + 9:03
6. Adamová Eva ZBM8772 C SK Žabovřesky Brno 60:24 + 23:41
7. Blažková Kristina UOL9150 C SOB Olomouc 62:36 + 25:53
8. Valentová Magda 0030001 C ASPV OA Šumperk 77:56 + 41:13
Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc DISK
Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering DISK
D35
3.70 km, 130 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 48:55
2. Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov 49:47 + 0:52
3. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 50:47 + 1:52
4. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 51:02 + 2:07
5. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 52:32 + 3:37
6. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 57:11 + 8:16
7. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 57:15 + 8:20
8. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 58:44 + 9:49
9. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 58:47 + 9:52
10. Tomášková Petra STE8250 C SK SKI-OB Šternberk 64:18 + 15:23
11. Ženčáková Marie NNN6800 C Neregistrovaní 65:04 + 16:09
12. Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 66:16 + 17:21
13. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 67:34 + 18:39
14. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 67:49 + 18:54
15. Zrůbková Dana PTE7850 C TJ Sokol Ptení 67:53 + 18:58
16. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 72:55 + 24:00
17. Balvanová Martina JPV7777 C Oddíl OS SK Prostějov 82:30 + 33:35
18. Škrabalová Eva KON7676 C KOB Konice 86:14 + 37:19
19. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 95:21 + 46:26
20. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 96:13 + 47:18
Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc DISK
D50
2.20 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 31:26
2. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 36:48 + 5:22
3. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 43:29 + 12:03
H10
1.80 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koutný Ondřej JPV1001 C Oddíl OS SK Prostějov 13:33
2. Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 14:39 + 1:06
3. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:30 + 1:57
4. Zapletal David KON1111 C KOB Konice 15:40 + 2:07
5. Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:37 + 4:04
6. Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 17:51 + 4:18
7. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 21:52 + 8:19
8. Kratochvíl David HOB1101 C SK OB Horní Benešov 23:55 + 10:22
9. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 28:21 + 14:48
MS Frélich Matyáš PLU0901 C TJ SOKOL Plumlov 26:41 + 13:08
MS Kropáček Matěj STE0810 C SK SKI-OB Šternberk 23:55 + 10:22
H14
2.30 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miča Jan KSU0701 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:17
2. Světnický Antonín STE0800 B SK SKI-OB Šternberk 19:09 + 2:52
3. Lutera Oliver PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov 19:40 + 3:23
4. Tomášek Josef STE0808 B SK SKI-OB Šternberk 22:57 + 6:40
5. Vavrečka Radek STE0809 C SK SKI-OB Šternberk 23:19 + 7:02
6. Juřina Marek KSU0828 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:37 + 8:20
7. Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 27:30 + 11:13
8. Plachý Ondřej JPV0707 B Oddíl OS SK Prostějov 27:47 + 11:30
9. Kočiřík Antonín KON0841 C KOB Konice 27:58 + 11:41
10. Kožnárek Pavel PLU0902 C TJ SOKOL Plumlov 28:03 + 11:46
11. Křupka Tadeáš KON0606 C KOB Konice 30:21 + 14:04
12. Novotný Jakub PLU0804 C TJ SOKOL Plumlov 39:09 + 22:52
H18
3.70 km, 120 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk 41:28
2. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 52:40 + 11:12
3. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 62:14 + 20:46
MS Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 28:07 +
H19
5.20 km, 175 m, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 36:36
2. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 37:53 + 1:17
3. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 39:34 + 2:58
4. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:24 + 3:48
5. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 40:44 + 4:08
6. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 41:18 + 4:42
7. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 41:41 + 5:05
8. Fátor Jan SHK7907 C OK Slavia Hradec Králové 42:28 + 5:52
9. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 43:03 + 6:27
10. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 43:08 + 6:32
11. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 44:13 + 7:37
12. Svoboda Lukáš SHK7905 C OK Slavia Hradec Králové 44:54 + 8:18
13. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 45:35 + 8:59
14. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 50:48 + 14:12
15. Ženčák Jaroslav NNN6100 C Neregistrovaní 51:35 + 14:59
16. Krampla Michal Jan UOL0302 B SOB Olomouc 55:03 + 18:27
17. Šrubař Michal ZBM8607 C SK Žabovřesky Brno 57:02 + 20:26
18. Mlejnek Pavel STE7403 C SK SKI-OB Šternberk 57:08 + 20:32
19. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 57:17 + 20:41
20. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 58:44 + 22:08
21. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 61:27 + 24:51
22. Svoboda Zdeněk UOL7900 C SOB Olomouc 61:41 + 25:05
23. Hladík Ladislav OOL8804 C SK Haná orienteering 66:07 + 29:31
24. Stupa František JHB C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 71:14 + 34:38
H35
3.70 km, 120 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 32:13
2. Zbíral Robert UOL8000 C SOB Olomouc 33:40 + 1:27
3. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 35:56 + 3:43
4. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 36:19 + 4:06
5. Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 36:57 + 4:44
6. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 37:38 + 5:25
7. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 38:31 + 6:18
8. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 39:02 + 6:49
9. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 39:24 + 7:11
10. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 40:40 + 8:27
11. Miča Petr KSU7909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:42 + 8:29
12. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 41:00 + 8:47
13. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 41:35 + 9:22
14. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 42:32 + 10:19
15. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 43:04 + 10:51
16. Koutný Pavel JPV7300 C Oddíl OS SK Prostějov 44:08 + 11:55
17. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 45:15 + 13:02
18. Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 45:18 + 13:05
19. Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 45:47 + 13:34
20. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 47:15 + 15:02
21. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 47:39 + 15:26
22. Křupka Tomáš KON7717 C KOB Konice 48:03 + 15:50
23. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:03 + 16:50
24. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 50:31 + 18:18
25. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 51:32 + 19:19
26. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 51:47 + 19:34
27. Lutera Michal PLU8101 C TJ SOKOL Plumlov 58:40 + 26:27
28. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 59:35 + 27:22
29. Novotný Michal PLU7901 C TJ SOKOL Plumlov 59:44 + 27:31
30. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 61:00 + 28:47
31. Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 63:11 + 30:58
32. Novotný Petr C 68:53 + 36:40
33. Škrabal Milan KON7521 C KOB Konice 77:00 + 44:47
34. Slavíček Milan C 77:40 + 45:27
35. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 79:29 + 47:16
H50
3.30 km, 110 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 34:48
2. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 39:28 + 4:40
3. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 41:44 + 6:56
4. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 46:23 + 11:35
5. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 47:56 + 13:08
6. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 48:09 + 13:21
7. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 54:18 + 19:30
8. Roubalík Radovan 0070001 C Hruza 55:54 + 21:06
9. Kavan Luboš SKM6301 C KOB Směr Kroměříž 56:19 + 21:31
10. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 56:37 + 21:49
11. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 56:48 + 22:00
12. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 57:05 + 22:17
13. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 58:05 + 23:17
14. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 58:31 + 23:43
15. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 58:56 + 24:08
16. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 91:21 + 56:33
17. Wiedermann Jaroslav SKM4905 C KOB Směr Kroměříž 91:59 + 57:11
HDR
1.80 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fanta Maxmilian 0010001 C Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 15:20
2. Rouš Josef KON1128 C KOB Konice 19:16 + 3:56
3. Skřivanek František TBM1108 C KOS TJ Tesla Brno 20:50 + 5:30
4. Kočiříková Lucie KON1112 C KOB Konice 21:20 + 6:00
5. Fráňová Anežka C 21:42 + 6:22
6. Bábek Tom PTE1402 C TJ Sokol Ptení 22:14 + 6:54
7. Svoboda Marek 0040001 C Gabriela Rotková 23:16 + 7:56
8. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 23:24 + 8:04
9. Mikušová Kateřina PTE1350 C TJ Sokol Ptení 23:50 + 8:30
10. Tomášková Lucie STE1350 C SK SKI-OB Šternberk 26:02 + 10:42
11. Janík Mikuláš STE1001 C SK SKI-OB Šternberk 26:47 + 11:27
12. Tomášek Matěj STE1202 C SK SKI-OB Šternberk 26:52 + 11:32
13. Kropáček Šimon STE C SK SKI-OB Šternberk 27:19 + 11:59
14. Janeček Tomáš PLU1002 C TJ SOKOL Plumlov 30:50 + 15:30
15. Herzingerová Linda PLU1599 C TJ SOKOL Plumlov 31:59 + 16:39
16. Křupková Ema KON C KOB Konice 35:37 + 20:17
17. Hubáček Adam JPV C Oddíl OS SK Prostějov 36:42 + 21:22
18. Rychlý Jakub KRN1500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:26 + 22:06
19. Kratochvílová Amálie HOB1651 C SK OB Horní Benešov 42:53 + 27:33
20. Zifčáková Justýnka NNN C Neregistrovaní 42:56 + 27:36
21. Zifčáková Šájinka NNN C Neregistrovaní 46:42 + 31:22
22. Svoboda Tobiáš UOL1500 C SOB Olomouc 47:09 + 31:49
Synek Rostislav KON C KOB Konice DISK
P
2.60 km, 100 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zapletalová Kamila KON7979 C KOB Konice 29:23
2. Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice 29:30 + 0:07
3. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 31:38 + 2:15
4. Máčala Antonín STE0811 C SK SKI-OB Šternberk 32:47 + 3:24
5. Šujanová Kateřina RBK7851 C SK Radioklub Blansko 39:17 + 9:54
6. Zrůbek Šimon PTE C TJ Sokol Ptení 39:27 + 10:04
7. Šujanová Rozálie RBK0952 C SK Radioklub Blansko 40:16 + 10:53
8. Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 44:01 + 14:38
9. Chmelařová Blanka 0050001 C Stipa 46:02 + 16:39
10. Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 46:04 + 16:41
11. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 46:08 + 16:45
12. Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 47:16 + 17:53
13. Janušová Věra STE8150 C SK SKI-OB Šternberk 52:12 + 22:49
14. Balvanová Barbora C 55:40 + 26:17
15. Fráňa Petr C 72:12 + 42:49
Kubaňová Petra KON C KOB Konice DISK