Výsledky závodu: 5. závod Valašské zimní ligy - Otrokovice

Datum:
22.02.2020
Místo konání:
Otrokovice - kynologický areál
Pořadatel:
GIG - GIGANT Orienteering
OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovice
Mapa:
Tresný, Hliniště
Ředitel závodu:
Kunz Martin - R2
Hlavní rozhodčí:
Kunz Martin - R2
Stavitel tratí:
Kunz Martin - R2
Protokol:
Závod proběhl za polojasného počasí při teplotě do 10°C.
Nebylo hlášeno žádné zranění.
Nebyl podán žádný protest.
Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
T1     T2     T3     T4    
T1
3.40 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 27:28:00
2. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:12:00 + 4:44
3. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 32:55:00 + 5:27
4. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 34:33:00 + 7:05
5. Hustý Adam TZL0403 B SKOB Zlín 35:22:00 + 7:54
6. Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 36:51:00 + 9:23
7. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 38:21:00 + 10:53
8. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 38:24:00 + 10:56
9. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 39:12:00 + 11:44
10. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 39:37:00 + 12:09
11. Hájková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 42:00:00 + 14:32
12. Korpasová Tereza TBM9898 C KOS TJ Tesla Brno 42:12:00 + 14:44
13. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 42:51:00 + 15:23
14. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 42:53:00 + 15:25
15. Otruba František PLU0501 A TJ SOKOL Plumlov 42:58:00 + 15:30
16. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 43:04:00 + 15:36
17. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 43:20:00 + 15:52
18. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 43:41:00 + 16:13
19. Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 43:56:00 + 16:28
20. Linhart Aleš GIG7200 C GIGANT Orienteering 44:19:00 + 16:51
21. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 44:21:00 + 16:53
22. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:56:00 + 17:28
23. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 45:17:00 + 17:49
24. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 46:20:00 + 18:52
25. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 47:13:00 + 19:45
26. Vavrysová Barbara LCE9751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:11:00 + 20:43
27. Hubáčková Dagmar 8676569 C 51:20:00 + 23:52
28. Koderičová Tereza PHK9666 C OK 99 Hradec Králové 52:12:00 + 24:44
29. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:29:00 + 26:01
30. Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 54:20:00 + 26:52
31. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 54:31:00 + 27:03
32. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 56:05:00 + 28:37
33. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:05:00 + 29:37
34. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 57:44:00 + 30:16
35. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 58:32:00 + 31:04
36. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 59:02:00 + 31:34
37. Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 59:11:00 + 31:43
38. Hubáčková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 59:18:00 + 31:50
39. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 60:38:00 + 33:10
40. Kunz Jiří BBM9801 C BETA URSUS Orienteering 61:48:00 + 34:20
41. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 62:39:00 + 35:11
42. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 64:05:00 + 36:37
43. Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 64:38:00 + 37:10
44. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 66:14:00 + 38:46
45. Sarazin Julien Pierre UOL0303 B SOB Olomouc 68:09:00 + 40:41
46. Lutera Michal PLU8101 C TJ SOKOL Plumlov 71:28:00 + 44:00
47. Pavlica Jiří KVS7501 C SKOB Kobra Vsetín 72:44:00 + 45:16
48. Krampla Michal Jan UOL0302 B SOB Olomouc 75:17:00 + 47:49
49. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 76:19:00 + 48:51
50. Hrbáček Tomáš LCE7702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 78:24:00 + 50:56
51. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 78:56:00 + 51:28
52. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 81:11:00 + 53:43
53. Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 85:55:00 + 58:27
54. Kratina Tomáš 10001 C 001 - Business Logic s.r.o. 88:26:00 + 60:58
55. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 96:47:00 + 69:19
56. Čablová Kristina 20001 C 002 - AK EZ Kopřivnice 99:33:00 + 72:05
57. Holusek Milan JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov 128:07:00 + 100:39
Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc DISK
Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín DISK
Kusák Ivan TZL6502 C SKOB Zlín DISK
Sichálková Tamara 30001 C 003 - Kraken a spol. DISK
T2
2.90 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Tomáš OTK9901 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 42:55:00
2. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 44:12:00 + 1:17
3. Strakoš Ondřej TZL0601 C SKOB Zlín 44:42:00 + 1:47
4. Kusáková Valentýna TZL0651 B SKOB Zlín 47:08:00 + 4:13
5. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 49:22:00 + 6:27
6. Pavlicová Anna KVS7360 C SKOB Kobra Vsetín 53:38:00 + 10:43
7. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 55:05:00 + 12:10
8. Hubáčková Dagmar LCE0351 B OOB TJ Slovan Luhačovice 57:49:00 + 14:54
9. Freml Jan LCE0204 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:54:00 + 14:59
10. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 59:25:00 + 16:30
11. Linhart Jakub TZL0813 B SKOB Zlín 60:22:00 + 17:27
12. Chromčáková Jitka JZL7850 C TJ Jižní svahy Zlín 60:59:00 + 18:04
13. Mikulčíková Irena KVS7750 C SKOB Kobra Vsetín 61:39:00 + 18:44
14. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 62:18:00 + 19:23
15. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 63:44:00 + 20:49
16. Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 66:21:00 + 23:26
17. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 66:48:00 + 23:53
18. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 68:27:00 + 25:32
19. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 68:45:00 + 25:50
20. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 72:42:00 + 29:47
21. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 73:33:00 + 30:38
22. Solařová Kristýna 70001 C 007 - TZL 82:31:00 + 39:36
23. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 83:00:00 + 40:05
24. Müllerová Erika OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 84:59:00 + 42:04
25. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 89:01:00 + 46:06
26. Hrbáčková Michaela LCE0751 B OOB TJ Slovan Luhačovice 92:52:00 + 49:57
27. Vystrčilová Věra OTK7250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 96:58:00 + 54:03
28. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 105:55:00 + 63:00
29. Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov 111:29:00 + 68:34
30. Riesslerová Eliška OTK0350 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 123:30:00 + 80:35
Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín DISK
Hrbáčková Karla LCE8152 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Pastuszek Filip TZL7731 C SKOB Zlín DISK
Olbortová Kristýna TZL0259 C SKOB Zlín DISK
T3
2.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pernička Martin TZL0800 B SKOB Zlín 25:50:00
2. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 25:52:00 + 0:02
3. Lutera Oliver PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov 26:08:00 + 0:18
4. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 28:53:00 + 3:03
5. Václavík Vojtěch TZL0711 C SKOB Zlín 29:34:00 + 3:44
6. Hubáčková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 30:25:00 + 4:35
7. Hozík Štěpán TZL0806 B SKOB Zlín 33:57:00 + 8:07
8. Čuda Ondřej TZL0816 C SKOB Zlín 34:46:00 + 8:56
9. Otrubová Karolína PLU0888 B TJ SOKOL Plumlov 38:26:00 + 12:36
10. Kožnárek Pavel PLU0902 C TJ SOKOL Plumlov 39:13:00 + 13:23
11. Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov 39:14:00 + 13:24
12. Solař Adam TZL0801 C SKOB Zlín 42:02:00 + 16:12
13. Hustý Matěj TZL0903 C SKOB Zlín 42:46:00 + 16:56
14. Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 43:57:00 + 18:07
15. Linhart Adam TZL0814 C SKOB Zlín 45:17:00 + 19:27
16. Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 46:03:00 + 20:13
17. Klímová Markéta OTK0950 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 47:14:00 + 21:24
18. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 50:33:00 + 24:43
19. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 52:14:00 + 26:24
20. Pavlica Bedřich KVS0710 C SKOB Kobra Vsetín 53:27:00 + 27:37
21. Poslušná Jitka TZL0752 B SKOB Zlín 53:48:00 + 27:58
Kusák Alexander TZL0900 C SKOB Zlín DISK
T4
1.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáček Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:36
2. Vystrčil Vojtěch 50001 C 005 - SKOB_Zlín 26:37:00 + 6:01
3. Stacke Jan LCE1001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:45:00 + 10:09
4. Solař Jan 60001 C SKOB Zlín 32:35:00 + 11:59
5. Belžík Karel KVS7105 C SKOB Kobra Vsetín 34:01:00 + 13:25
6. Pokluda Filip 80001 C 008 - FreeRun Zlín 42:34:00 + 21:58
7. Stacke Viktorie LCE1251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:16:00 + 27:40
8. David Jan OTKXXXX C OOB TJ Jiskra Otrokovice 49:18:00 + 28:42
9. Perničková Lenka 90001 C 009 - OK Malenovice 72:10:00 + 51:34