Výsledky závodu: Na Houpačce cerven-20, denní závod

Datum:
20.06.2020
Místo konání:
Dubenec, okres Příbram, bývalé uranové doly - šachta č. 19
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Mapa:
Houpačka, 1:10000
Ředitel závodu:
Skripnik Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Nitsch Karel - R3
Stavitel tratí:
Kurfürst Pavel - R1
Kategorie:
K2     K3     K3,5     K4     T4     T5     T6     T7    
K2
2.00 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 23:15
2. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 24:26 + 1:11
3. Pinkava Vojta ccv 26:31 + 3:16
4. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 27:08 + 3:53
5. Bartoňová Elena FSP0953 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:59 + 4:44
6. Hüblová Agáta FSP0853 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:13 + 7:58
7. Rakovec Pavel SCP1501 OK Sparta Praha 31:47 + 8:32
8. Rakovcová Zuzana SCP1150 OK Sparta Praha 34:45 + 11:30
9. Pinkava Jonáš FSP1102 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:33 + 13:18
10. Pinkava Vojtěch FSP0806 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:47 + 16:32
11. Hübl Hugo fsp 41:54 + 18:39
12. Haisová Anna DOR1252 OK Dobříš 45:12 + 21:57
13. Bartoň Theodor FSP1100 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:18 + 29:03
14. Tesařová Frida SCP1351 OK Sparta Praha 60:45 + 37:30
15. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 62:27 + 39:12
16. Vrabcová Olívie SCP1450 OK Sparta Praha 64:15 + 41:00
17. Vrabec Adrian SCP1500 OK Sparta Praha 67:01 + 43:46
Vaculovičová Alžběta yyy DISK
Vaculovič Matěj xxx DISK
Magazu Sophia DOR1152 OK Dobříš DISK
Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha DISK
Fujáček Vojtěch SJC1701 Sportcentrum Jičín DISK
Mácová Barbora DOB1050 KOB Dobruška DISK
K3
2.60 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Barbora FSP0752 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:10
2. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 26:11 + 2:01
3. Knop Matěj FSP0905 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:44 + 11:34
4. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 38:47 + 14:37
5. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 40:23 + 16:13
6. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 40:57 + 16:47
7. Brdička Tomáš FSP0710 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:50 + 20:40
Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha DISK
Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha DISK
K3,5
3.50 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:09
2. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 30:05 + 3:56
3. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 32:29 + 6:20
4. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 34:23 + 8:14
5. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 34:42 + 8:33
6. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 35:53 + 9:44
7. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 38:18 + 12:09
8. Peckl Kryštof DOR0806 OK Dobříš 41:51 + 15:42
9. Etrych Jonáš DOR0907 OK Dobříš 43:03 + 16:54
10. Porsch Jan DOR0904 OK Dobříš 43:59 + 17:50
11. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 50:47 + 24:38
12. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 54:38 + 28:29
13. Kapoun Jáchym LBE1002 TJ Lokomotiva Beroun 109:37 + 83:28
Leinweberová Julie FSP0755 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
K4
4.00 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:18
2. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 37:53 + 1:35
3. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 41:44 + 5:26
4. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 46:58 + 10:40
5. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 50:04 + 13:46
6. Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš 53:42 + 17:24
7. Mácová Štěpánka DOB0661 KOB Dobruška 53:45 + 17:27
8. Klepetko Adam FSP0601 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:59 + 19:41
9. Žižka Přemysl DOR0706 OK Dobříš 57:18 + 21:00
10. Mácová Natálie DOB0770 KOB Dobruška 80:40 + 44:22
11. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 87:04 + 50:46
12. Lukeš Josef FSP0711 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 94:23 + 58:05
Kapoun Matěj LBE0801 TJ Lokomotiva Beroun DISK
T4
3.80 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 36:04
2. Grismajer Sonnhild 71D7051 USV TU Dresden 38:33 + 2:29
3. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 40:12 + 4:08
4. Vaculovič Radim cc 41:18 + 5:14
5. Gebauerová Jana 0030002 No Brain No Pain 42:15 + 6:11
6. Mácová Martina DOB7750 KOB Dobruška 42:58 + 6:54
7. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 43:09 + 7:05
8. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 45:13 + 9:09
9. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 46:06 + 10:02
10. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 47:26 + 11:22
11. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 48:03 + 11:59
12. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 49:49 + 13:45
13. Gabryšová Tereza LME6850 SK Los Mělník 50:25 + 14:21
14. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 51:25 + 15:21
15. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 54:28 + 18:24
16. Havel Josef KNC7800 Sokol Kostelec n. Č. l. 54:49 + 18:45
17. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 57:34 + 21:30
18. Vávra Petr 0090003 StillAliveCZ 61:20 + 25:16
19. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 61:55 + 25:51
20. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 64:09 + 28:05
21. Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 66:26 + 30:22
22. Izák Pavel LME7102 SK Los Mělník 66:58 + 30:54
23. Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 70:12 + 34:08
24. Kopáček Jiří DOR6100 OK Dobříš 70:49 + 34:45
25. Žižková Jaroslava DOR7754 OK Dobříš 70:56 + 34:52
26. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 71:56 + 35:52
27. Kopáček Vojtěch 0080001 Dobříš 72:12 + 36:08
28. Leinweber Ctirad fsp 76:22 + 40:18
29. Vacíková Jana TEP7950 Tempo Praha 78:16 + 42:12
30. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 78:21 + 42:17
31. Pecklová Jarmila DOR7950 OK Dobříš 78:43 + 42:39
32. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 82:03 + 45:59
33. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 82:47 + 46:43
34. SCHUHMAIEROVA Ivana X 143:03 + 106:59
Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha DISK
T5
4.80 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 27:14
2. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 33:29 + 6:15
3. Schubert Helene 18D0150 Post SV Dresden 40:03 + 12:49
4. Tesařová Anna SCP8257 OK Sparta Praha 41:14 + 14:00
5. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 44:12 + 16:58
6. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:45 + 17:31
7. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 45:08 + 17:54
8. Kapoun Luděk LBE0501 TJ Lokomotiva Beroun 47:47 + 20:33
9. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 48:43 + 21:29
10. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 49:47 + 22:33
11. Cicvárková Lucie 0030003 No Brain No Pain 50:11 + 22:57
12. Vávrová Sára 0090002 StillAliveCZ 53:47 + 26:33
13. Bartoňová Terezie FSP7550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:57 + 29:43
14. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 57:39 + 30:25
15. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 58:28 + 31:14
16. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 58:55 + 31:41
17. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:48 + 32:34
18. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 60:21 + 33:07
19. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov 60:24 + 33:10
20. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 63:33 + 36:19
21. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 65:57 + 38:43
22. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 66:05 + 38:51
23. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 66:06 + 38:52
24. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:08 + 39:54
25. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 74:52 + 47:38
26. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 78:26 + 51:12
27. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 78:55 + 51:41
28. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 108:19 + 81:05
29. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 158:50 + 131:36
Rychlý Rudolf MKP4100 SK GORDIC Praha Kačerov DISK
T6
6.10 km, 145 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 41:35
2. Peters Nils 71D6350 USV TU Dresden 46:13 + 4:38
3. Fujáčková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 49:00 + 7:25
4. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 50:17 + 8:42
5. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:53 + 15:18
6. Veselý Martin RBK7502 SK Radioklub Blansko 57:35 + 16:00
7. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 58:21 + 16:46
8. Halač Jaroslav HCE6700 TJ Hostivice 61:42 + 20:07
9. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 62:35 + 21:00
10. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 68:33 + 26:58
11. Etrych Tomáš DOR7300 OK Dobříš 70:15 + 28:40
12. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 72:28 + 30:53
13. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 74:38 + 33:03
14. Vávrová Rút 0090001 StillAliveCZ 83:02 + 41:27
15. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 87:11 + 45:36
16. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 91:39 + 50:04
17. Horová Magda VSP5450 USK Praha 95:35 + 54:00
18. Peckl Martin DOR7701 OK Dobříš 97:56 + 56:21
19. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 100:05 + 58:30
20. Starý Jan FSP7800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 100:59 + 59:24
21. Jan Ohnisko 0050002 Dobřichovice 102:14 + 60:39
Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Kapoun Luděk LBE7400 TJ Lokomotiva Beroun DISK
T7
7.10 km, 140 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 41:00
2. Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:20 + 8:20
3. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 51:38 + 10:38
4. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 53:41 + 12:41
5. Klein Cedrik 71D9901 USV TU Dresden 54:30 + 13:30
6. Rod Jan VSP7423 USK Praha 55:04 + 14:04
7. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 55:32 + 14:32
8. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 56:30 + 15:30
9. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 57:14 + 16:14
10. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 57:26 + 16:26
11. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 58:23 + 17:23
12. Kozák Petr KAM6501 OK Kamenice 59:04 + 18:04
13. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 59:05 + 18:05
14. Čermák Radek PGP6405 SK Praga 60:57 + 19:57
15. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 63:08 + 22:08
16. Procházková Marie 0050001 Dobřichovice 64:39 + 23:39
17. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 65:04 + 24:04
18. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 65:23 + 24:23
19. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 65:27 + 24:27
20. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 65:55 + 24:55
21. Kasal Vít 0030001 No Brain No Pain 67:35 + 26:35
22. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 67:59 + 26:59
23. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 68:47 + 27:47
24. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 69:13 + 28:13
25. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 69:30 + 28:30
26. Patommel Jens 18D7700 Post SV Dresden 70:48 + 29:48
27. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 74:18 + 33:18
28. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 75:51 + 34:51
29. Jirka Matyáš UOL0203 SOB Olomouc 76:39 + 35:39
30. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 76:56 + 35:56
31. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 81:08 + 40:08
32. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 86:10 + 45:10
33. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 90:12 + 49:12
34. Pecoldová Pavlína 0100001 Cookies & Pancakes 90:43 + 49:43
35. Bartoň Jan FSP7000 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 106:41 + 65:41
36. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 111:31 + 70:31
37. Hronza Jan cc 121:43 + 80:43
Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga DISK
Lukeš Zdeněk FSP7403 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK