Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H35D

Datum:
28.09.2020
Místo konání:
Javornice, Na Zádolci
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Mapa:
Ochoz, 1:10 000, E = 5 m, stav léto 2020, autor Jan Potštejnský
Ředitel závodu:
Krunčík Pavel
Hlavní rozhodčí:
Šabata Milan - R3
Stavitel tratí:
Locker Tomáš - R2
H35D
6.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 46:00
2. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 46:49 + 0:49
3. Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice 49:23 + 3:23
4. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 55:26 + 9:26
5. Drhlík Petr VAM8301 OB Vamberk 55:30 + 9:30
6. Beseda Pavel PHK6910 OK 99 Hradec Králové 58:21 + 12:21
7. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 58:54 + 12:54
8. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 59:32 + 13:32
9. Kotyk Pavel LTU7901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:05 + 14:05
10. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 61:18 + 15:18
11. Baše Petr KOR7701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:37 + 15:37
12. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 61:42 + 15:42
13. Šafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 61:51 + 15:51
14. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 61:58 + 15:58
15. Falta Radim KUO7802 KOB Ústí nad Orlicí 65:00 + 19:00
16. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 66:43 + 20:43
17. Pozdílek Martin PHK7803 OK 99 Hradec Králové 67:36 + 21:36
18. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 68:11 + 22:11
19. Kvapil Ondřej PHK7804 OK 99 Hradec Králové 68:30 + 22:30
20. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 69:44 + 23:44
21. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 72:00 + 26:00
22. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 72:35 + 26:35
23. Novák Michal SHK7802 OK Slavia Hradec Králové 74:54 + 28:54
24. Maloch Pavel LPU7719 OK Lokomotiva Pardubice 76:50 + 30:50
25. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 77:41 + 31:41
26. Goláň Oldřich LPU7417 OK Lokomotiva Pardubice 83:43 + 37:43
27. Hruša Petr 0120002 Vysoká nad Labem 84:07 + 38:07
28. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 85:01 + 39:01
29. Sršeň Tomáš VAM8001 OB Vamberk 85:06 + 39:06
30. Betlach Michal CET7801 TJ Loko Česká Třebová 86:39 + 40:39
31. Kušička Josef HJL7600 Sokol Horní Jelení 90:06 + 44:06
32. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 102:56 + 56:56