Výsledky závodu: Sněhulákův kufr Jindřiš

Datum:
08.03.2020
Místo konání:
louka mezi obcemi Jindřiš a Rodvínov
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Mapa:
Městský les 2020
Ředitel závodu:
Komárek Arnošt - R3
Hlavní rozhodčí:
Komárek Arnošt - R3
Stavitel tratí:
Komárek Arnošt - R3
Protokol:
Závod proběhl za polojasného, téměř jarního počasí. Nikdo se nezranil, výsledky schválil HR v plném rozsahu.
Kategorie:
A     B     C     D    
A
5.59 km, 30 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec 42:12
2. Nouza ml. Petr SJH9300 SOS Jindřichův Hradec 45:04 + 2:52
3. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 46:33 + 4:21
4. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 46:36 + 4:24
5. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 50:30 + 8:18
6. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 53:27 + 11:15
7. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 56:22 + 14:10
8. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 57:11 + 14:59
9. Kinštová Tereza SJH0251 SOS Jindřichův Hradec 57:16 + 15:04
10. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 59:30 + 17:18
11. Parkan Jiří SJH6801 SOS Jindřichův Hradec 59:55 + 17:43
12. Dundáček Karel SJH0401 SOS Jindřichův Hradec 63:35 + 21:23
13. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 65:35 + 23:23
14. Kinšt Jan SJH0402 SOS Jindřichův Hradec 66:42 + 24:30
15. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 68:40 + 26:28
16. Míchal Jiří SJH7802 SOS Jindřichův Hradec 70:59 + 28:47
17. Kubičková Bára SJH9551 SOS Jindřichův Hradec 71:05 + 28:53
18. Kinštová Dominka SJH8051 SOS Jindřichův Hradec 72:10 + 29:58
19. Kubáková Nela SJH0451 SOS Jindřichův Hradec 74:54 + 32:42
20. Potužník Martin SJH7705 SOS Jindřichův Hradec 80:23 + 38:11
21. Votíková Monika VCB7254 OB České Budějovice 84:22 + 42:10
22. Votíková Tereza VCB0454 OB České Budějovice 86:54 + 44:42
23. Potužník Viktor SJH0504 SOS Jindřichův Hradec 89:17 + 47:05
24. Kinšt David SJH7901 SOS Jindřichův Hradec 91:40 + 49:28
Potužníková Eva SJH7652 SOS Jindřichův Hradec DISK
Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec DNS
Beran Pavel SJH7801 SOS Jindřichův Hradec DNS
Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno DNS
Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka DNS
Nosek Jakub SJH0002 SOS Jindřichův Hradec DNS
Nosek Vladimír SJH5901 SOS Jindřichův Hradec DNS
B
3.99 km, 15 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 39:19
2. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 40:29 + 1:10
3. Komárková Lenka SJH7651 SOS Jindřichův Hradec 41:33 + 2:14
4. Parkanová Veronika SJH9751 SOS Jindřichův Hradec 44:31 + 5:12
5. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 47:15 + 7:56
6. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 52:24 + 13:05
7. Tichá Jana SJH6451 SOS Jindřichův Hradec 52:43 + 13:24
8. Jelínek Vít SJH0804 SOS Jindřichův Hradec 56:40 + 17:21
9. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 58:19 + 19:00
10. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 58:46 + 19:27
11. Kopencová Anna SJH0752 SOS Jindřichův Hradec 64:07 + 24:48
12. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 64:25 + 25:06
13. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 67:16 + 27:57
14. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 70:21 + 31:02
15. Jaroš Jakub VCB7100 OB České Budějovice 70:48 + 31:29
16. Pobuda Michal SJH7403 SOS Jindřichův Hradec 72:39 + 33:20
17. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 73:41 + 34:22
18. Potužníková Adéla SJH0754 SOS Jindřichův Hradec 77:59 + 38:40
19. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 81:33 + 42:14
20. Komárková Zbyňka SJH0751 SOS Jindřichův Hradec 91:41 + 52:22
21. Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec 94:55 + 55:36
22. Gřunděl Ivan SJH4201 SOS Jindřichův Hradec 107:45 + 68:26
Beranová Jana SJH7851 SOS Jindřichův Hradec DNS
Jelínková Marta SJH7854 SOS Jindřichův Hradec DNS
Kinšt Antonín SJH0601 SOS Jindřichův Hradec DNS
Kopenec Milan SJH7102 SOS Jindřichův Hradec DNS
Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice DNS
Smékal Jan SJH0405 SOS Jindřichův Hradec DNS
Zámečník Pavel 20002 DNS
Zámečníková Jitka 20001 DNS
C
2.41 km, 10 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 25:43
2. Jaroš Jáchym VCB0800 OB České Budějovice 36:36 + 10:53
3. Kopenec Šimon SJH1002 SOS Jindřichův Hradec 41:37 + 15:54
4. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 49:11 + 23:28
5. Prantl Tomáš SJH1105 SOS Jindřichův Hradec 56:06 + 30:23
6. Pobudová Marie SJH1050 SOS Jindřichův Hradec 60:47 + 35:04
Nouza Vítek SJH1104 SOS Jindřichův Hradec DISK
Beran Antonín SJH1101 SOS Jindřichův Hradec DNS
Beranová Marie SJH0951 SOS Jindřichův Hradec DNS
Gregor Marek DKP0914 Oddíl OB Kotlářka DNS
Míchal Jakub SJH1001 SOS Jindřichův Hradec DNS
D
2.41 km, 10 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Ondřejka SJH1351 SOS Jindřichův Hradec 34:40
2. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 44:51 + 10:11
3. Kaška Jakub SJH1302 SOS Jindřichův Hradec 52:59 + 18:19
4. Jelínková Anna SJH1252 SOS Jindřichův Hradec 76:46 + 42:06
5. Altman Albert SJH1301 SOS Jindřichův Hradec 90:00 + 55:20
5. Altmanová Klára SJH1053 SOS Jindřichův Hradec 90:00 + 55:20
5. Camrda Jáchym SJH1304 SOS Jindřichův Hradec 90:00 + 55:20
5. Kaška Šimon SJH1603 SOS Jindřichův Hradec 90:00 + 55:20
5. Koppová Abigail SJH1156 SOS Jindřichův Hradec 90:00 + 55:20
5. Král Adrian SJH1501 SOS Jindřichův Hradec 90:00 + 55:20
5. Král Daniel SJH1303 SOS Jindřichův Hradec 90:00 + 55:20
5. Majerčíková Johanka SJH1452 SOS Jindřichův Hradec 90:00 + 55:20
5. Prantl David SJH1401 SOS Jindřichův Hradec 90:00 + 55:20
Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka DNS