Výsledky závodu: Valašská jarní liga - stav po 4 závodech

Datum:
28.03.2020
Pořadatel:
VAL - Valašská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2020-05-3030.05.2020 1. Valašská jarní liga LCE Ano Ano
2020-06-0606.06.2020 2. Valašská jarní liga KVS Ano Ano
2020-06-2020.06.2020 3. Valašská jarní liga TZL Ano Ano
2020-06-2727.06.2020 4. Valašská jarní liga GIG, OTK Ano Ano
Kategorie:
D12     D14     D18     D21     D40     D50     DH10     H12     H14     H18     H21     H40     H50     H60    
D12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Sedláčková Klára LCE0854 414.54 1. 204.50( 1)172.27( 8) 210.04( 1)192.71( 3)
2 Mašláňová Ema TZL0955 407.09 1. 201.88( 2)205.21( 1)
3 Fišerová Markéta TZL0851 403.33 1. 171.88( 5) 153.07(10) 192.70( 3)210.63( 1)
4 Vyoralová Talma LCE0955 391.75 2. 203.22( 2) 188.53( 4)
5 Štěpánková Anna KVS0952 385.67 3. 193.63( 3)173.40( 7) 192.04( 4)146.00( 8)
6 Vlčková Markéta VIC0951 381.98 2. 155.00( 9) 184.72( 4)197.26( 2)145.88( 9)
7 Kundratová Eva TZL0950 378.41 2. 169.56( 7) 113.71(13) 181.76( 5)196.65( 2)
8 Lázničková Alžběta TZL0858 358.12 3. 163.25( 8) 191.57( 3) 166.55( 6)
9 Špaňhelová Jana VIC0888 349.39 4. 175.94( 4)173.45( 6)
10 Růžičková Žofie TZL0953 344.83 6. 170.44( 6)151.94(11) 174.39( 6) 80.41(13)
11 Novosadová Klára TZL0952 312.79 7. 147.69(11) 165.10( 7)
12 Buksová Karolína SKM0850 311.23 5. 127.75(14)183.48( 5) 122.22(12)
13 Klímová Markéta OTK0950 309.04 5. 134.13(13) 174.91( 5)
14 Janků Markéta KVS0951 308.82 9. 149.38(10)159.44( 9) 16.13(17)
15 Kubíčková Lucie VIC0952 303.69 7. 122.88(15) 99.53(16) 155.66( 8)148.03( 7)
16 Pozlovská Eliška TZL0954 289.68 10. 144.88(12) 144.80(10)
17 Perničková Karolína TZL0850 272.20 10. 139.70(10)132.50(11)
18 Marková Michaela VIC0850 231.49 9. 87.00(18) 144.49( 9)
19 Kopečková Viktorie TZL0853 217.60 14. 109.44(16)108.16(14) 43.01(16)
20 Klimešová Hana TZL0956 216.44 11. 100.23(15)116.21(11)
21 Škodová Štěpánka LCE0852 196.17 14. 99.44(17) 96.73(17) 79.21(14)
22 Héčová Kristýna TZL0957 193.33 12. 146.50(12) 46.83(15)
23 Zrníková Eliška LCE0956 16.13 17. 16.13(17)
D14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Kusáková Valentýna TZL0651 400.00 1. 200.00( 1)199.03( 2) 200.00( 1)
2 Hubáčková Sabina LCE0851 393.94 1. 193.94( 2)181.67( 5) 200.00( 1)174.97( 2)
3 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 287.27 3. 92.91( 4)194.36( 3)
4 Poslušná Jitka TZL0752 271.02 4. 83.36( 5) 176.36( 6) 94.66( 4)
5 Lorencová Anna TZL0756 208.00 3. 107.86( 3) 93.57( 7) 100.14( 3)
6 Burkartová Sabina VIC0658 206.61 1. 206.61( 1)
7 Hrbáčková Michaela LCE0751 190.37 4. 190.37( 4)
D18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Dittrichová Lucie SKM0551 236.94 1. 111.58( 1) 111.23( 1) 124.42( 1)112.52( 1)
2 Pišová Adéla LCE0551 188.32 2. 93.14( 3) 91.70( 3) 95.18( 2)
3 Batani Valentina TZL0551 180.97 2. 88.67( 2) 92.30( 3)
4 Mrkvičková Ema TZL0451 180.59 2. 97.07( 2) 83.52( 4)
5 Tichá Julie TZL0252 178.04 2. 95.28( 2) 82.76( 5)
6 Mudráková Eliška LCE0352 171.70 3. 84.79( 5) 86.91( 3)
7 Pišová Barbora LCE0251 163.20 4. 84.30( 6) 78.90( 4) 77.44( 4)
8 Matochová Adéla TZL0552 142.02 5. 75.59( 7) 66.43( 5) 18.09(10)
9 Tichá Marie TZL0253 91.04 4. 91.04( 4)
10 Březinová Zuzana TZL0453 86.82 7. 0.00( 9) 60.43( 8) 26.39( 7)
11 Ošmerová Tereza SKM0550 86.70 6. 32.54( 6) 54.16( 9)
12 Hubáčková Dagmar LCE0351 78.43 6. 78.43( 6)
13 Batani Valeria TZL0550 71.55 5. 18.23( 7) 53.32( 5)
14 Klimešová Kateřina TZL0455 63.99 7. 63.99( 7)
15 Končáková Alžběta LCE0256 59.20 8. 59.20( 8)
16 Coufalová Aneta SKM0552 48.57 6. 5.96( 8) 42.61( 6)
D21
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Dittrichová Michaela SKM0251 212.17 1. 112.17( 1) 100.00( 1)
2 Pekárková Eva TZL7653 208.79 1. 88.85( 4) 99.95( 2) 108.84( 1)
3 Nešporová Alžběta TZL0051 191.92 3. 96.90( 4) 95.02( 3)
4 Batani Hana TZL7351 177.76 6. 90.21( 6) 87.55( 6)
5 Macková Petra LCE8560 174.72 2. 78.58( 8) 96.14( 2)
6 Hubáčková Dagmar LCE6569 168.94 4. 78.02( 9) 90.92( 4)
7 Mašláňová Hana TZL7979 164.00 2. 94.35( 2) 69.65(14)
8 Nevěřilová Kateřina LCE0254 160.93 5. 72.98(12) 87.95( 5)
9 Slováčková Věra TZL8181 159.29 3. 93.47( 3) 65.82(15)
10 Bednaříková Sára LCE0252 158.52 2. 95.49( 5) 63.03( 2)
11 Slovenčíková Eliška VIC9959 152.81 5. 79.40( 5) 73.41(11)
12 Muchová Barbora KVS8550 120.54 7. 65.52( 7) 21.52(20) 55.02( 8)
13 Kavánková Iva TZL9753 102.58 1. 102.58( 1)
14 Honnerová Blanka TZL8052 97.47 3. 97.47( 3)
15 Hubáčková Renata LCE8151 91.94 9. 54.91(18) 37.03( 9)
16 Tichá Marie TZL0253 79.18 7. 79.18( 7)
17 Golová Tereza VIC0162 74.93 10. 74.93(10)
18 Kundratová Lucie JZL0051 74.38 7. 74.38( 7)
19 Spitzerová Petra KVS8350 72.37 6. 72.37( 6)
20 Krejčíková Marie TZL9252 71.35 13. 71.35(13)
21 Podmolíková Dagmar TZL7155 63.99 8. 63.99( 8)
22 Čechová Lenka SVS9050 62.81 9. 62.81( 9)
23 Vavrysová Iva LCE6359 61.61 16. 61.61(16)
24 Tichá Veronika TZL9951 60.49 3. 60.49( 3)
25 Kukolová Šárka LCE9251 55.83 17. 55.83(17)
26 Chovancová Zuzana TZL9754 53.37 4. 53.37( 4)
27 Botiková Daniela LCE9158 53.17 5. 53.17( 5)
28 Slámová Alena LCE8253 49.02 10. 36.89(10) 7.10(21) 12.13(10)
29 Šidlová Klára TZL8250 36.87 19. 36.87(19)
30 Mrázková Veronika KVS9551 27.82 11. 27.82(11) 0.00(22) 0.00(12)
31 Nedbalová Magdaléna KVS9751 5.86 11. 0.00(12) 0.00(23) 5.86(11)
D40
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Dittrichová Andrea SKM7750 208.76 1. 102.07( 1)106.69( 1)
2 Kundratová Jana TZL7350 195.02 2. 97.08( 3) 97.94( 3) 81.37( 6) 96.10( 2)
3 Linhartová Martina GIG7750 191.73 2. 99.10( 2) 59.96(12) 92.63( 3)
4 Nešporová Barbora TZL7652 189.61 2. 89.62( 5) 99.99( 2) 0.00( 8)
5 Pavlicová Anna KVS7360 189.33 1. 103.82( 1) 85.51( 5)
6 Vavrysová Iva LCE6359 188.31 1. 74.90( 7)113.41( 1)
7 Kočová Eva TZL7550 185.55 3. 95.06( 4) 66.04(11) 38.85(10) 90.49( 3)
8 Sadílková Lenka VIC7055 165.31 4. 76.00( 6) 89.31( 4)
9 Kurfürstová Irena TZL8053 161.05 4. 73.74(10) 87.31( 4)
10 Sedláčková Jana HLV7060 158.70 4. 78.09( 8) 63.48( 8) 80.61( 4)
11 Pěčková Monika SKM7350 157.59 5. 68.75( 8) 88.84( 5) 50.45( 9)
12 Marková Pavla VIC7857 148.68 7. 64.23( 9) 84.45( 7)
13 Mikulčíková Irena KVS7750 123.95 7. 47.91(11) 76.04( 9) 0.00( 7)
14 Hubáčková Dagmar LCE6569 100.68 2. 100.68( 2)
15 Chovancová Jana TZL7352 85.60 6. 85.60( 6)
16 Chromčáková Jitka JZL7850 75.57 5. 75.57( 5)
17 Klímová Barbora OTK7251 72.38 7. 72.38( 7)
18 Sedláčková Dagmar KVS7351 70.53 10. 57.22(10) 13.31(11)
19 Lázničková Marcela TZL6751 57.34 13. 57.34(13)
20 Janků Kateřina KVS7450 54.65 6. 54.65( 6)
D50
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Ferdusová Eva LCE6461 201.78 1. 101.78( 2) 97.86( 2) 100.00( 1)
2 Koláriková Irena TZL6351 197.77 1. 102.94( 1) 94.83( 4)
3 Stackeová Anna LCE5551 196.36 1. 72.93( 6) 96.36( 3) 100.00( 1)
4 Slezáková Jitka LCE6351 174.84 3. 95.28( 3) 79.56( 3)
5 Horynová Eva TZL5254 161.85 4. 83.62( 4) 78.23( 6) 76.37( 4)
6 Cahlová Slávka LCE5451 159.17 5. 77.95( 5) 81.22( 5)
7 Lázničková Marcela TZL6751 144.33 2. 56.05( 8) 88.28( 2)
8 Žaludková Miroslava TZL5954 129.66 7. 62.17( 7) 67.49( 7)
9 Hájová Jana TZL6051 105.78 1. 105.78( 1)
10 Vlažná Mirka LCE5852 82.88 2. 82.88( 2)
11 Krejčíková Monika TZL6262 59.81 8. 59.81( 8)
12 Hrbasová Jana KVS5551 21.98 9. 21.98( 9)
DH10
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Slámová Julie LCE1051 207.55 1. 101.76( 2) 70.16( 8) 105.79( 1) 97.85( 4)
2 Fišer Petr TZL1004 207.35 1. 109.26( 1) 78.89( 6) 97.05( 3) 98.09( 2)
3 Škoda František LCE1113 196.29 2. 86.59( 5) 99.13( 2) 97.16( 2)
4 Marková Tatiana VIC1060 176.32 4. 87.47( 4) 88.85( 5) 59.24( 4)
5 Hubáček Marián LCE1111 161.50 1. 44.61( 9) 57.57( 5)103.93( 1)
6 Macka Sebastián LCE1112 146.22 5. 49.16( 9) 0.00(14) 55.04( 6) 91.18( 5)
7 Stacke Jan LCE1001 133.80 6. 68.72( 6) 14.99(10) 65.08( 7)
8 Poslušná Katka TZL1051 123.84 6. 56.26( 8) 10.42(11) 67.58( 6)
9 Honner Tomáš TZL1001 109.25 1. 109.25( 1)
10 Sedláček Matěj HLV1000 101.62 7. 70.81( 7) 30.81( 7) 30.75( 8)
11 Koč Juraj TZL1006 97.97 3. 0.00(12) 97.97( 3)
12 Halata Šebestián KVS1005 91.62 3. 91.62( 3)
13 Šidla Dalibor TZL1200 89.58 4. 89.58( 4)
14 Mašláň Prokop TZL1005 88.99 3. 88.99( 3)
15 Palasová Barbora TZL1052 57.86 7. 57.86( 7)
16 Graclík Daniel KVS1001 39.35 10. 39.35(10)
H12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Dittrich Matouš SKM1000 418.46 1. 205.46( 1) 206.55( 1) 211.91( 1)
2 Pekárek David TZL1000 404.30 2. 186.09( 6) 187.07( 4) 203.78( 2)200.52( 2)
3 Hozík Štěpán TZL0806 400.24 1. 194.31( 5) 195.71( 3)204.53( 1)187.57( 3)
4 Linhart Jakub TZL0813 393.22 2. 195.47( 3)197.75( 2)189.94( 4)
5 Linhart Adam TZL0814 355.98 5. 180.31( 7)175.67( 5)126.13( 7)
6 Jahudka Tomáš TZL0815 353.07 4. 165.09( 8) 119.20(11) 175.35( 5)177.72( 4)
7 Pavlík Adam TZL0810 350.25 3. 158.56( 9)144.95( 6) 191.69( 3)
8 Slováček Ondřej TZL0902 317.44 4. 194.38( 4)114.48(12) 123.06( 8)
9 Buksa Jan SKM0800 291.93 5. 101.95(12) 119.28(10)115.79( 9) 172.65( 5)
10 Mudrák Matouš LCE0901 283.38 6. 82.71(13) 131.83( 8) 151.55( 6)
11 Čuda Ondřej TZL0816 282.68 6. 138.67( 7)144.01( 6)125.52( 9)
12 Hustý Matěj TZL0903 233.71 8. 107.63(13) 126.08( 8)
13 Pernička Martin TZL0800 199.07 2. 199.07( 2)
14 Mlčoch Jakub SKM0801 170.21 10. 67.42(14) 102.79(10)
15 Křížka Martin VIC0802 163.78 14. 65.93(15) 97.85(14)
16 Kusák Alexander TZL0900 153.88 7. 15.56(17) 138.32( 7)
17 Trávníček Jan TZL0812 127.59 9. 127.59( 9)
18 Rose Ondřej SKM0900 110.92 10. 110.92(10)
19 Solař Adam TZL0801 103.04 11. 103.04(11)
20 Zicha Ondřej TZL0904 47.78 16. 47.78(16) 0.00(16)
21 Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 13.77 15. 13.77(15)
22 Michalica Štěpán LCE0904 0.28 10. 0.28(10)
H14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Vlček Tomáš VIC0713 410.54 1. 201.88( 1)175.67( 4) 208.66( 1)199.32( 2)
2 Stacke Václav LCE0703 403.84 1. 199.83( 2) 203.44( 1)200.40( 2)
3 Pěček Jakub SKM0700 393.90 3. 176.24( 6) 197.25( 3)188.38( 4) 196.65( 3)
4 Kundrata Vít TZL0700 381.43 2. 199.31( 2)172.58( 7) 182.12( 5)
5 Strakoš Ondřej TZL0601 376.48 3. 181.99( 4) 141.19(10) 190.94( 3)185.54( 4)
6 Huleja Martin TZL0604 368.03 3. 198.29( 3) 169.74( 8)
7 Veselý Štěpán VIC0712 352.94 5. 174.28( 7)142.13( 9) 178.66( 5)
8 Pernička Martin TZL0800 347.73 6. 168.07( 6)162.93( 9) 179.66( 6)
9 Mikláš Matěj TZL0704 346.76 6. 170.43( 8)133.46(11) 176.33( 6)154.97( 8)
10 Mudrák Šimon LCE0601 336.06 5. 179.27( 5)142.84( 8) 156.79( 7)
11 Valla Jakub TZL0710 294.08 5. 125.36( 9)168.72( 5)101.79(12)
12 Petrla Michal TZL0708 290.98 7. 164.65( 7)121.30(11) 126.33( 9)
13 Václavík Vojtěch TZL0711 209.85 11. 112.81(11) 89.37(12) 97.04(13)
14 Pernička Václav TZL0602 204.03 1. 204.03( 1)
15 Švestka Štěpán KVS0600 191.51 12. 107.52(12) 0.00(14) 83.99(14)
16 Čepický Šimon TZL0606 136.11 10. 136.11(10)
17 Sikora Jan TZL0707 119.24 10. 119.24(10)
18 Veselka Matěj LCE0603 92.46 13. 92.46(13)
19 Minařík Petr TZL0709 38.55 13. 0.00(14) 38.55(13)
H18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Pekárek Tobias TZL0502 218.69 1. 105.54( 1)104.21( 1) 113.15( 1)
2 Bartík Filip TZL0202 201.40 1. 101.40( 2) 91.34( 3) 100.00( 1)
3 Hustý Adam TZL0403 194.98 2. 91.30( 4) 100.54( 2) 94.44( 2)
4 Novosad Pavel TZL0404 184.84 3. 89.59( 5) 95.25( 3)
5 Sláma Šimon LCE0502 180.96 2. 84.81( 6) 85.44( 4) 95.52( 2) 82.88( 3)
6 Eichler Vítek TZL0401 174.18 3. 93.06( 3) 81.12( 5)
7 Veselý Jonáš VIC0411 160.98 4. 56.74( 8) 74.28( 6) 86.70( 4)
8 Vaněk Bořek TZL0505 155.31 5. 73.19( 7) 82.12( 5) 70.62( 6)
9 Kundrata Jan TZL0203 119.21 4. 51.96( 9) 36.38( 8) 54.36( 7) 64.85( 4)
10 Blank Noah SKM0201 61.51 7. 61.51( 7)
11 Hrbáček Filip LCE0501 36.07 9. 36.07( 9)
12 Graubner Tadeáš TZL0407 29.29 10. 29.29(10)
13 Palas Jan TZL0507 24.74 11. 24.74(11)
14 Zácha David SKM0400 6.03 5. 3.41(10) 2.62( 8) 0.00( 5)
H21
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Cahel Marek LCE8803 203.66 1. 95.51( 4) 103.60( 1)100.06( 2)
2 Kolárik Tomáš TZL9302 203.55 1. 110.65( 1) 92.90( 7) 89.99( 5)
3 Dittrich Pavel SKM7501 202.09 1. 93.83( 3) 102.36( 1) 99.73( 2) 96.31( 4)
4 Smola Michal TZL8131 197.04 2. 99.27( 2) 97.77( 3)
5 Slováček Tomáš TZL8002 186.08 4. 91.24( 4) 94.84( 5)
6 Mikel David TZL9703 177.45 2. 95.52( 2) 81.93(10)
7 Zentrich Dušan LCE0012 168.55 6. 93.84( 6) 74.71( 7)
8 Hubáček Josef LCE6127 167.57 5. 83.23( 9) 84.34( 5) 75.90( 6)
9 Lachendro Jan SKM8700 151.53 6. 81.64( 6) 69.89( 7)
10 Pernička Petr TZL7336 144.33 9. 74.09( 9) 70.24(11)
11 Macka Radek LCE8110 111.70 12. 60.21(12) 51.49(13)
12 Sláma Lumír LCE8103 106.94 8. 59.69(13) 41.26(15) 35.52(10) 47.25( 8)
13 Hubáček Michal LCE9301 102.17 1. 102.17( 1)
14 Šidla Jan TZL6808 98.38 3. 98.38( 3)
15 Kašpar Michal TZL9308 96.66 3. 96.66( 3)
16 Zbranek Roman TZL8808 91.49 8. 91.49( 8)
17 Graubner Jan TZL8236 89.27 5. 89.27( 5)
18 Horyna Roman LCE7602 87.84 4. 87.84( 4)
19 Vlažný Jakub LCE9102 82.21 6. 82.21( 6)
20 Nečas Tomáš TZL8801 76.92 7. 76.92( 7)
21 Ptáček Martin VIC9509 75.99 8. 75.99( 8)
22 Vlažný Jan LCE8901 73.49 10. 73.49(10)
23 Nečas Rudolf TZL5703 71.27 11. 71.27(11)
24 Honner Jaroslav TZL7803 52.75 12. 52.75(12)
25 Černoch Karel TZL6835 51.17 14. 51.17(14)
26 Janda Přemek TZL0103 48.21 8. 48.21( 8)
27 Burkart David VIC9602 47.54 14. 47.54(14)
28 Pavlas Radek TZL8503 42.66 9. 42.66( 9)
29 Malý Jakub SVS9100 41.77 15. 41.77(15)
30 Müller Tomáš OTK9901 11.56 9. 0.00(16) 11.56( 9)
H40
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Škoda František LCE7439 215.13 1. 106.22( 1) 108.91( 1)
2 Sadílek Martin VIC6901 201.44 2. 98.43( 3)103.01( 2)
3 Švestka Vítězslav KVS7301 191.50 1. 102.23( 1) 89.23( 4) 89.27( 4)
4 Fišer Petr GIG7502 188.71 2. 82.18( 5) 74.69( 7) 93.51( 2) 95.20( 3)
5 Vlček Jiří VIC7700 178.37 2. 99.34( 2) 76.32( 8) 79.03( 6)
6 Vlček Roman SKM7000 167.18 6. 80.56( 7) 67.16( 8) 86.62( 6)
7 Pěček Martin SKM7301 165.06 3. 74.27( 8) 75.50( 6) 89.56( 3)
8 Novosad Pavel TZL7401 158.09 6. 81.65( 6) 76.44( 7)
9 Pěček Vítězslav SKM7104 155.35 4. 69.24( 9) 63.95(11) 62.65(10) 86.11( 4)
10 Rytíř Michal SKM7325 150.20 5. 63.09(12) 87.11( 5)
11 Vintr Radek TZL7701 141.14 5. 61.34(11) 59.75(13) 79.80( 5)
12 Sedláček Jaroslav HLV6404 140.41 7. 65.06(10) 65.23( 9) 75.18( 7)
13 Müller Libor OTK7201 132.67 4. 89.47( 4) 43.20(16)
14 Podmolík Tomáš TZL6915 116.93 1. 116.93( 1)
15 Kubíček Petr VIC7801 109.51 10. 53.34(14) 52.52(14) 56.17(11) 41.91(10)
16 Strakoš Bohumil TZL6345 105.23 9. 51.16(15) 50.04(15) 52.92(12) 52.31( 9)
17 Kusák Ivan TZL6502 95.89 2. 95.89( 2)
18 Pavlica Jiří KVS7501 91.82 10. 64.22(10) 27.60(14)
19 Linhart Aleš GIG7200 90.77 3. 90.77( 3)
20 Jelínek Vít TZL5102 87.95 16. 47.88(16) 40.07(18)
21 Mudrák Stanislav LCE6701 80.12 5. 80.12( 5)
22 Furmánek Zdeněk KVS7400 71.62 12. 54.39(13) 17.23(20) 0.00(12)
23 Kožuch Vít SKM7802 71.18 8. 71.18( 8)
24 Gola Miroslav VIC6808 66.90 9. 66.90( 9)
25 Slováček Rudolf TZL5402 57.45 12. 57.45(12)
26 Hrbáček Tomáš LCE7702 40.63 17. 40.63(17)
27 Bouzek Petr SVS7901 32.87 13. 32.87(13)
28 Krejčík Zbyněk TZL5704 32.81 11. 4.22(21) 28.59(11)
29 Belžík Karel KVS7105 31.80 17. 31.80(17)
30 Láznička Libor TZL6701 18.85 19. 18.85(19)
31 Riessler Otto OTK6800 17.69 18. 17.69(18)
H50
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Plášek Martin LCE6118 200.00 1. 96.71( 3) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Láznička Libor TZL6701 197.07 2. 98.01( 2) 82.92( 2) 99.06( 2)
3 Janků Josef KVS6200 169.06 4. 93.56( 4) 75.50( 4)
4 Kusbach Antonín TZL5800 100.00 1. 100.00( 1)
4 Vrubel Karel TZL6401 100.00 1. 100.00( 1)
6 Peška Antonín HLV4801 87.41 3. 87.41( 3)
7 Piše Dušan LCE6702 65.05 5. 65.05( 5)
H60
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Hrbas Vladimír KVS5301 212.54 1. 96.49( 4) 87.25( 5) 116.05( 1)
2 Kršák Karel VIC5902 206.30 1. 99.25( 2) 100.00( 1)106.30( 1)
3 Peška Antonín HLV4801 193.78 1. 101.89( 1) 91.89( 3)
4 Šidla Antonín OTK4601 187.98 3. 98.86( 3) 0.00( 5) 89.12( 4) 86.01( 3)
5 Láznička Alois TZL3613 182.10 2. 83.59( 7) 79.80( 2) 84.16( 6) 97.94( 2)
6 Tomášek Pavel OTK5800 163.21 3. 95.11( 6) 68.10( 3)
7 Polínek Jaroslav OTK5300 148.06 4. 65.57( 8) 15.36( 4) 80.23( 7) 67.83( 5)
8 Maliňák Josef SVS5501 101.80 2. 101.80( 2)
9 Čech Přemysl SVS5901 95.44 5. 95.44( 5)
10 Chromčák František JZL5201 90.51 4. 18.13( 9) 72.38( 4)
11 Šmakal Pavel TZL4801 62.01 6. 36.56( 8) 25.45( 6)
12 Kaloč Vítězslav KVS5904 0.16 7. 0.16( 7)