Výsledky závodu: Mistrovství ČR v MTBO middle, Český pohár MTBO – 1. kolo

Klubové výsledky : VLI (20)

Datum:
20.06.2020
Místo konání:
Stvolínky
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
1: 10 000, e-5m klíč ISMTBOM2010, stav 06/2020
Ředitel závodu:
Bogar Leoš
Hlavní rozhodčí:
Patka Miroslav
Stavitel tratí:
Bogar Kryštof
Kategorie:
M11     M14     M21E     M21A     M40A     M40B     M50     M60     W17     W21A     W40    
M11
2.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 23:44 + 5:47
7. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 24:58 + 7:01
M14
5.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
13. Meier David VLI0606 C Slavia Liberec orienteering 50:58 + 17:04
M21E
14.80 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 70:19 + 6:32
M21A
12.10 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
30. Urbaník Robert VLI7002 A Slavia Liberec orienteering 87:20 + 29:52
M40A
13.40 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 65:16
6. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 72:39 + 7:23
10. Putík Jiří VLI7505 C Slavia Liberec orienteering 75:04 + 9:48
21. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 87:17 + 22:01
28. Skácel Dalibor VLI7399 Slavia Liberec orienteering 120:33 + 55:17
Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering DISK
M40B
10.80 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 81:13 + 12:58
13. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 96:38 + 28:23
M50
10.60 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
16. Kareis Martin VLI6501 C Slavia Liberec orienteering 80:44 + 21:52
M60
7.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
14. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 58:53 + 18:16
W17
8.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Skácelová Adéla VLI0454 C Slavia Liberec orienteering 63:18 + 8:04
7. Skácelová Kateřina VLI0550 C Slavia Liberec orienteering 90:10 + 34:56
W21A
10.40 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 A Slavia Liberec orienteering 65:31 + 8:22
18. Mokrá Julie VLI8051 A Slavia Liberec orienteering 72:32 + 15:23
W40
8.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
21. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 83:07 + 25:59