Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 2. kolo

Datum:
21.06.2020
Místo konání:
Stvolínky
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
1:15000 E5m klíč ISMTBOM2010 stav 06/2020
Ředitel závodu:
Bogar Leoš
Hlavní rozhodčí:
Patka Miroslav
Stavitel tratí:
Bogar František
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW10     OPEN     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
M11
4.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Anděl Robin VPM0901 C KOS Slavia Plzeň 34:27
2. Weber Sebastian SMR0900 C SNS Smržovka 34:53 + 0:26
3. Toloch Otakar GIG0900 C GIGANT Orienteering 35:50 + 1:23
4. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 42:28 + 8:01
5. Rolný Jakub SMR1101 C SNS Smržovka 43:00 + 8:33
6. Sedlák Václav DKP1105 C Oddíl OB Kotlářka 47:22 + 12:55
7. Malý Matyáš TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno 54:15 + 19:48
8. Wohanka Antonín VRL1201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:46 + 25:19
9. Ron Hähnel N221000 N22 OL-TEAM WEHRSDORF 62:07 + 27:40
10. Kejval Vojtěch SJC0902 C Sportcentrum Jičín 71:48 + 37:21
11. Gurecký Vojta ZUP0900 C MTBO ČZU Praha 73:32 + 39:05
12. Bohuslav Fanda LPM0900 C OK Lokomotiva Plzeň 76:06 + 41:39
13. Kunart Lukáš XHK1000 C MTBO Racing team Hradec Králové 78:35 + 44:08
Honner Tomáš TZL1001 C SKOB Zlín DISK
Ticháček Jáchym SJC1004 C Sportcentrum Jičín DISK
Berit Hähnel N226750 N22 OL-TEAM WEHRSDORF 41:34 + 7:07
M14
8.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 45:23
2. Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín 53:38 + 8:15
3. Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 53:45 + 8:22
4. Ticháček Jakub 8190207 SJC Sportcentrum Jičín 55:53 + 10:30
5. Weber Maxmilian SMR0700 C SNS Smržovka 57:36 + 12:13
6. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 60:04 + 14:41
7. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 61:29 + 16:06
8. Toloch Eduard GIG0600 C GIGANT Orienteering 61:42 + 16:19
9. Honner Jaroslav TZL0701 C SKOB Zlín 71:48 + 26:25
10. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 72:20 + 26:57
11. Bílek Vojtěch ZUP0802 C MTBO ČZU Praha 72:59 + 27:36
12. Malý Rostislav VEY0600 C YETTI Vejprty 74:32 + 29:09
13. Žák Jakub ABR0606 C A-team NOVO Bruntál 74:38 + 29:15
14. Macháček Tomáš XHK0800 C MTBO Racing team Hradec Králové 78:27 + 33:04
15. Meier David VLI0606 C Slavia Liberec orienteering 86:25 + 41:02
16. La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno 97:13 + 51:50
Vaněček Jan ZUP0801 C MTBO ČZU Praha DISK
M17
12.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černík Adam XHK0400 C MTBO Racing team Hradec Králové 65:30
2. Zrník Tomáš GIG0601 C GIGANT Orienteering 68:29 + 2:59
3. Svoboda Antonín VPM0601 C KOS Slavia Plzeň 73:55 + 8:25
4. LUSKY Gregor N250602 N25 ESV Dresden 76:31 + 11:01
5. Smolen Karel GIG0300 C GIGANT Orienteering 84:36 + 19:06
6. Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 90:43 + 25:13
7. BAUM Walther N250400 N25 ESV Dresden 91:42 + 26:12
8. Per Hähnel N220501 N22 OL-TEAM WEHRSDORF 132:43 + 67:13
9. Bohuslav Josef LPM0401 C OK Lokomotiva Plzeň 179:48 + 114:18
HEIDNER Raphael N250601 N25 ESV Dresden DISK
M20
21.60 km, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 A Sportcentrum Jičín 132:36
2. Kovář Ondřej VPM0200 A KOS Slavia Plzeň 148:39 + 16:03
3. Svoboda Vojtěch VPM0207 C KOS Slavia Plzeň 175:25 + 42:49
M21E
29.70 km, 36 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ludvík Vojtěch STB9301 E TJ Stadion Nový Bor 142:29
2. Stránský Vojtěch SJC9000 E Sportcentrum Jičín 151:22 + 8:53
3. Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 151:59 + 9:30
4. Ševčík Martin TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno 154:34 + 12:05
5. Hradil Jiří TZL8604 E SKOB Zlín 158:14 + 15:45
6. Štěňha Martin SPC7608 E SPORTICUS team 160:04 + 17:35
7. Svoboda Honza SMR7901 E SNS Smržovka 161:54 + 19:25
8. Ludvík Matyáš STB9801 E TJ Stadion Nový Bor 162:59 + 20:30
9. Vacek Jan SPC0009 E SPORTICUS team 171:30 + 29:01
10. Pospíšek Marek TBM8907 E KOS TJ Tesla Brno 172:08 + 29:39
11. Kalina Miroslav SPC8211 E SPORTICUS team 174:06 + 31:37
12. Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 174:59 + 32:30
13. Graubner Jan TZL8236 E SKOB Zlín 175:46 + 33:17
14. Plíhal Tomáš SJI8509 E OK Jihlava 177:41 + 35:12
15. Hasman Ondřej VPM0002 E KOS Slavia Plzeň 179:54 + 37:25
16. Štěpánek Martin TBM7327 E KOS TJ Tesla Brno 180:13 + 37:44
17. KRUGER Robert N359900 N35 Planeta Radebeul 181:14 + 38:45
18. Pucherna Jan TAP7701 E KOB Tretra Praha 183:45 + 41:16
19. Rygl Jaroslav TBM7044 E KOS TJ Tesla Brno 184:51 + 42:22
20. Tišnovský Martin TBM9120 E KOS TJ Tesla Brno 185:21 + 42:52
21. HUSTER Mark N297700 N29 SV Sachsen 186:02 + 43:33
22. Domín Nikolas EKP8806 E VŠTJ Ekonom Praha 190:28 + 47:59
23. Hora Vojtěch VSP8301 E USK Praha 190:51 + 48:22
24. Vala Radek ABR8401 E A-team NOVO Bruntál 191:22 + 48:53
25. Jalový Milan RBK8347 E SK Radioklub Blansko 193:12 + 50:43
26. Sajal Martin SPC7803 E SPORTICUS team 195:07 + 52:38
27. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 196:34 + 54:05
28. HESS Hendrik N349900 N34 USV TU Dresden 197:34 + 55:05
29. RYZHOV Anton N258700 N25 ESV Dresden 201:12 + 58:43
30. Pruner Petr SPC8207 E SPORTICUS team 202:54 + 60:25
31. HEINRICH Peter N306000 N30 SV TuR Dresden 206:36 + 64:07
32. Břeň Daniel SPC0106 E SPORTICUS team 218:20 + 75:51
33. Smrt Martin EKP8431 E VŠTJ Ekonom Praha 224:26 + 81:57
34. Bitter Aleš KNC8803 E Sokol Kostelec n. Č. l. 235:34 + 93:05
Buriánek Vojta SMR7801 E SNS Smržovka DISK
Boček Milan TBM9228 E KOS TJ Tesla Brno DISK
Kanta Martin XPU9705 E PARDUBICE BIKERS DISK
Chmelař Lukáš XHK9100 E MTBO Racing team Hradec Králové DISK
ALBERT Denny N298500 N29 SV Sachsen DISK
Kamaryt Tomáš VPM8807 E KOS Slavia Plzeň DISK
Sedláček Petr TSU8109 E LKT 80 Šumperk DISK
M21A
21.70 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Libor XHK7804 A MTBO Racing team Hradec Králové 109:17
2. Klemsa Jakub EKP9001 C VŠTJ Ekonom Praha 117:38 + 8:21
3. Moravec Štěpán SJI8101 A OK Jihlava 118:07 + 8:50
4. Jiran Jan XHK7701 E MTBO Racing team Hradec Králové 118:30 + 9:13
5. Haničák Tomáš DMS7700 C Dynamo Malá Skála 120:41 + 11:24
6. Wohanka Pavel VRL7501 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 126:13 + 16:56
7. Kazda Jiří SJC8006 A Sportcentrum Jičín 126:23 + 17:06
8. Ticháček Radek SJC7801 A Sportcentrum Jičín 126:24 + 17:07
9. Černý Ladislav ZUP8200 A MTBO ČZU Praha 130:26 + 21:09
10. Odvody Zdeněk XPU8206 A PARDUBICE BIKERS 132:39 + 23:22
11. Štregl Petr VRL7303 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 139:53 + 30:36
12. Hegner Lukáš LPM8104 A OK Lokomotiva Plzeň 143:09 + 33:52
13. Polášek Radek TBM8008 A KOS TJ Tesla Brno 143:21 + 34:04
14. Vaněček Jan ZUP8003 A MTBO ČZU Praha 143:32 + 34:15
15. HÄRTELT Daniel N278100 N27 SG Zittau Süd 144:00 + 34:43
16. David Josef DMS8101 A Dynamo Malá Skála 145:21 + 36:04
17. Drobník Lukáš SJC8500 A Sportcentrum Jičín 146:34 + 37:17
18. Zavrtálek Petr SMR8401 A SNS Smržovka 146:42 + 37:25
19. Švarcbach Michal KNC7001 A Sokol Kostelec n. Č. l. 148:00 + 38:43
20. Havlíček Tomáš KNC8700 A Sokol Kostelec n. Č. l. 151:07 + 41:50
21. Urban Jan SBK7537 A KOB START Blansko 151:59 + 42:42
22. Kolaja Jan VLI8100 A Slavia Liberec orienteering 155:23 + 46:06
23. Müller Pavel VSP7901 C USK Praha 160:09 + 50:52
24. Bartoš Marián VSP8201 A USK Praha 168:31 + 59:14
25. Popule Tomáš LPM8803 A OK Lokomotiva Plzeň 169:22 + 60:05
26. Jiráček Josef SBK8501 A KOB START Blansko 172:13 + 62:56
27. Štochel Miroslav MFP9300 A Matfyz Praha 175:35 + 66:18
28. Urbaník Robert VLI7002 A Slavia Liberec orienteering 189:51 + 80:34
Husák Václav XHK7702 E MTBO Racing team Hradec Králové DISK
Vávra Martin HOR9700 A TJ Jiskra Hořice DISK
Macháček Jiří XHK7601 C MTBO Racing team Hradec Králové DISK
Ohera Karel BLI7803 A MTBO Bludný kořen DISK
Jedlička Lukáš XHK8100 A MTBO Racing team Hradec Králové DISK
Jirka Jakub VPM7905 A KOS Slavia Plzeň DISK
Paulíček Jiří SJI7727 A OK Jihlava DISK
M21B
15.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílek Ondřej ZUP8101 C MTBO ČZU Praha 92:20
2. Suchý Jiří SJI9201 C OK Jihlava 95:46 + 3:26
3. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 97:15 + 4:55
4. Grundmann Jan GIG9410 C GIGANT Orienteering 98:46 + 6:26
5. Hegner Filip SPC8108 C SPORTICUS team 99:43 + 7:23
6. Mišoň Matěj SPC9810 C SPORTICUS team 99:45 + 7:25
7. Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 101:18 + 8:58
8. Cerman Lukáš DMS8100 C Dynamo Malá Skála 109:59 + 17:39
9. Štregl Tomáš VRL7406 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 110:37 + 18:17
10. Leštínský Tomáš VRL7801 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 116:48 + 24:28
11. Jánoška Jakub RBA8800 C TJ Rapid Bratislava 117:20 + 25:00
12. Šafář Jan XHK7700 A MTBO Racing team Hradec Králové 119:55 + 27:35
13. Netuka Martin XHK7302 C MTBO Racing team Hradec Králové 121:35 + 29:15
14. Žemlička Jan XPU8303 C PARDUBICE BIKERS 123:19 + 30:59
15. Bláha Adam SPC9212 C SPORTICUS team 125:52 + 33:32
15. Horák Pavel VSP7200 A USK Praha 125:52 + 33:32
17. Kurka Vojtěch SMR8400 C SNS Smržovka 126:40 + 34:20
18. Ištok Martin BLI8001 C MTBO Bludný kořen 132:31 + 40:11
19. Jánoška Tomáš RBA9301 C TJ Rapid Bratislava 134:10 + 41:50
20. Vozka Radim BLI7402 C MTBO Bludný kořen 135:52 + 43:32
21. Král Luboš TJN8401 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 138:16 + 45:56
22. Sochor Jan SBK6922 C KOB START Blansko 143:24 + 51:04
23. Kaluža Luboš ABR8200 C A-team NOVO Bruntál 156:02 + 63:42
Kafka Tomáš SJI8504 C OK Jihlava DISK
M40A
21.40 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 C PELLS ABND RACING TEAM 101:39
2. Les Martin VPM7906 E KOS Slavia Plzeň 107:16 + 5:37
3. Jašek Petr ABR7601 C A-team NOVO Bruntál 107:17 + 5:38
4. Wenzel Falk N347000 N34 USV TU Dresden 108:20 + 6:41
5. Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 111:04 + 9:25
6. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 113:59 + 12:20
7. Hons Miši SMR7700 C SNS Smržovka 114:46 + 13:07
8. Zrník Tomáš GIG7118 C GIGANT Orienteering 115:57 + 14:18
9. HAUSCHILD Steffen N256600 N25 ESV Dresden 116:21 + 14:42
10. Anděl Robert VPM8001 A KOS Slavia Plzeň 117:33 + 15:54
11. MAGER Holger N267500 N26 Post SV Dresden 118:45 + 17:06
12. Putík Jiří VLI7505 C Slavia Liberec orienteering 118:51 + 17:12
13. Kopecký Pavel VSP7800 A USK Praha 119:05 + 17:26
14. Pucherna Eduard SJC7400 C Sportcentrum Jičín 119:40 + 18:01
15. Honner Jaroslav TZL7803 A SKOB Zlín 121:47 + 20:08
16. Žák Pavel ABR7600 C A-team NOVO Bruntál 123:49 + 22:10
17. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 125:02 + 23:23
18. PILZ Mark N297600 N29 SV Sachsen 125:47 + 24:08
19. Musil Pavel SJC7705 C Sportcentrum Jičín 127:43 + 26:04
20. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 127:49 + 26:10
21. Kejval Jaromír SJC7300 C Sportcentrum Jičín 133:15 + 31:36
22. Tošner Michal VPM7803 A KOS Slavia Plzeň 134:01 + 32:22
23. Kovář Vladimír VPM7200 C KOS Slavia Plzeň 134:17 + 32:38
24. Bergl Tomáš ZUP7800 A MTBO ČZU Praha 135:57 + 34:18
25. Čermák Daniel EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha 137:50 + 36:11
26. HARTUNG Thomas N297200 N29 SV Sachsen 137:58 + 36:19
27. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 140:59 + 39:20
28. La Carbonara Claudio TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno 150:11 + 48:32
29. Preisler Leoš DMS7600 C Dynamo Malá Skála 155:46 + 54:07
30. Černý Radomír HCE6901 C TJ Hostivice 161:41 + 60:02
31. Malý Zdeněk VEY7200 C YETTI Vejprty 181:16 + 79:37
RÖHNER Uwe N287200 N28 SV IHW Alex DISK
Skácel Dalibor VLI7399 Slavia Liberec orienteering DISK
M40B
15.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin GIG7100 C GIGANT Orienteering 103:32
2. Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 119:21 + 15:49
3. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 124:24 + 20:52
4. Malý Martin TBM7610 C KOS TJ Tesla Brno 127:57 + 24:25
5. Folprecht Jaroslav TBM7305 C KOS TJ Tesla Brno 128:01 + 24:29
6. Hýbl Lukáš VIP7504 C SK VIPrahlo 131:44 + 28:12
7. Vokurka Jan SMR7500 C SNS Smržovka 131:52 + 28:20
8. Kunart Tomáš XHK7205 C MTBO Racing team Hradec Králové 132:34 + 29:02
9. Otoupalík Jan TBM7123 C KOS TJ Tesla Brno 134:57 + 31:25
10. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 139:09 + 35:37
11. Chamraďa Dušan GIG7601 C GIGANT Orienteering 143:56 + 40:24
12. Provazník Dušan TBM73 KOS TJ Tesla Brno 161:52 + 58:20
Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering DISK
M50
15.70 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toloch Alexandr GIG7000 C GIGANT Orienteering 108:14
2. Skoupý Jan GIG7001 A GIGANT Orienteering 111:13 + 2:59
3. Svoboda Petr SLA6803 C SKOB Slaný 112:33 + 4:19
4. Polzelbauer Michael N217000 N21 OLG STROCK 113:14 + 5:00
5. Hejna Jiří SPC6201 C SPORTICUS team 115:31 + 7:17
6. Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk 116:30 + 8:16
7. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 117:54 + 9:40
8. Kolář Rudolf ABR6301 C A-team NOVO Bruntál 119:24 + 11:10
9. Kareis Martin VLI6501 C Slavia Liberec orienteering 119:25 + 11:11
10. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 119:38 + 11:24
11. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 120:18 + 12:04
12. Mach Radovan OKP6605 C SK OK 24 Praha 125:16 + 17:02
13. Král Jan TBM6901 C KOS TJ Tesla Brno 135:43 + 27:29
14. DUBE-SPUHN Michael N326600 N32 TSV Karlshorst 136:43 + 28:29
15. Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín 137:13 + 28:59
16. Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 143:55 + 35:41
17. Nekoranec Petr TZL6700 C SKOB Zlín 150:41 + 42:27
18. Doležal Josef VAM6101 C OB Vamberk 159:24 + 51:10
19. VAUPEL Andreas N236100 N23 Eisleber RC Mansfelder Lan 160:07 + 51:53
20. Janků Josef KVS6200 C SKOB Kobra Vsetín 160:43 + 52:29
21. Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 168:38 + 60:24
22. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 170:20 + 62:06
23. Suchánek Ladislav XBM7008 C PELLS ABND RACING TEAM 175:30 + 67:16
24. Mach Martin LME6800 C SK Los Mělník 177:37 + 69:23
25. Havel Leoš VRL6401 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 179:57 + 71:43
26. Antoš Svatopluk SJC6602 C Sportcentrum Jičín 186:12 + 77:58
27. Vrábel Jaromír ABR6102 C A-team NOVO Bruntál 191:22 + 83:08
Němec Lubomír ABR6201 C A-team NOVO Bruntál DISK
Pařízek Petr SMR7001 C SNS Smržovka DISK
Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice DISK
M60
11.50 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maennel Harald BOR5501 C OK Jiskra Nový Bor 70:47
2. Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia Plzeň 77:14 + 6:27
3. Dravetz Walter TZL5418 C SKOB Zlín 80:40 + 9:53
4. SONNENBERG Sergej N375600 N37 Osnabrücker TB 80:45 + 9:58
5. Laciga Zdeněk VSP5200 C USK Praha 82:24 + 11:37
6. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 82:29 + 11:42
7. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 90:12 + 19:25
8. KRETZSCHMAR Ulrich N255900 N25 ESV Dresden 96:54 + 26:07
9. Nejedlý Petr TZL5101 C SKOB Zlín 100:13 + 29:26
10. Dietmar Fremder N225600 N22 OL-TEAM WEHRSDORF 100:22 + 29:35
11. Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 101:26 + 30:39
12. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 108:23 + 37:36
13. Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 110:36 + 39:49
14. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 112:09 + 41:22
15. Maliňák Vladimír KVS5901 C SKOB Kobra Vsetín 117:15 + 46:28
16. Šťastný Pavel N020001 N02 NEREGISTR. PRAHA 4 118:41 + 47:54
17. WENDLER Christian N315300 N31 SV Wissenschaft Quedlinbur 120:14 + 49:27
18. Lukavec Míla TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 123:32 + 52:45
19. BREITWIESER Steffen N315900 N31 SV Wissenschaft Quedlinbur 138:30 + 67:43
20. Kadlec Luděk VEY5600 C YETTI Vejprty 147:28 + 76:41
Bochenek Milan EKP5601 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Němec Vladimír SLA4202 C SKOB Slaný DISK
Kuchař Vladimír BOR4902 C OK Jiskra Nový Bor 80:24 + 9:37
MW10
2.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buriánek Max SMR1102 C SNS Smržovka 7:56
2. Ryglová Beáta TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno 8:07 + 0:11
3. Urban Jan SBK1234 C KOB START Blansko 8:46 + 0:50
4. Šňupárek Jan ZUP MTBO ČZU Praha 8:49 + 0:53
5. Rolný Toník SMR1300 C SNS Smržovka 9:12 + 1:16
6. Jašek Vít ABR1111 C A-team NOVO Bruntál 9:23 + 1:27
7. Jedličková Lucie XHK1050 C MTBO Racing team Hradec Králové 9:24 + 1:28
8. Kopecký Hynek VSP1300 C USK Praha 9:28 + 1:32
8. Nehasil Fanda BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 9:28 + 1:32
10. La Carbonara Noemi TBM1156 C KOS TJ Tesla Brno 9:48 + 1:52
10. Honner Martin TZL1302 SKOB Zlín 9:48 + 1:52
12. Vozka Ondřej VLI Slavia Liberec orienteering 9:51 + 1:55
12. Šafář Martin XHK1100 C MTBO Racing team Hradec Králové 9:51 + 1:55
14. Musil Jakub SJC1212 C Sportcentrum Jičín 10:00 + 2:04
15. Kazda František SJC1214 Sportcentrum Jičín 10:05 + 2:09
15. Pastuszek Lukáš VSP1000 C USK Praha 10:05 + 2:09
17. Horák Kryštof VSP1400 C USK Praha 10:46 + 2:50
18. Chamraďa Elvira GIG1050 C GIGANT Orienteering 10:51 + 2:55
19. Šňupárková Barbora ZUP1150 C MTBO ČZU Praha 10:58 + 3:02
20. Hegnerová Viktorie LPM OK Lokomotiva Plzeň 11:19 + 3:23
21. Honsová Magda SMR1150 C SNS Smržovka 11:20 + 3:24
22. Ryglová Šárka TBM9999 KOS TJ Tesla Brno 11:31 + 3:35
22. Müllerová Karla VSP1351 C USK Praha 11:31 + 3:35
24. Bergl Jonáš ZUP1100 C MTBO ČZU Praha 12:45 + 4:49
25. Šimek Přemysl LME1400 C SK Los Mělník 12:46 + 4:50
26. Jedličková Michaela XHK1350 C MTBO Racing team Hradec Králové 13:41 + 5:45
27. Ševčíková Linda EKP VŠTJ Ekonom Praha 13:54 + 5:58
28. Jalová Kristýna RBK1150 SK Radioklub Blansko 13:59 + 6:03
29. Lacigová Antonie SZP1150 C TJ Slovan Praha Zdravotník 14:24 + 6:28
30. Urban Mio SBK1414 C KOB START Blansko 14:30 + 6:34
31. Bartošová Natálie VSP USK Praha 14:52 + 6:56
32. Jalový Kryštof RBK1401 SK Radioklub Blansko 15:29 + 7:33
33. Musilová Alžběta SJC15 Sportcentrum Jičín 17:17 + 9:21
34. Ševčík Ondřej EKP VŠTJ Ekonom Praha 20:51 + 12:55
35. Hýbl Orlík VIP1400 C SK VIPrahlo 24:56 + 17:00
36. Bartoš Martin VSP USK Praha 37:15 + 29:19
Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno DISK
OPEN
14.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. FRANKE Mirko N228500 N22 OL-TEAM WEHRSDORF 99:56
2. Vokál Petr NNN 109:26 + 9:30
3. Mikeke Kindermann N227202 N22 OL-TEAM WEHRSDORF 112:36 + 12:40
4. Bílý Jakub DOK6800 OK Doksy 122:03 + 22:07
5. Hodová Eliška TZL SKOB Zlín 148:29 + 48:33
6. Brychnáčová Irean ZUP MTBO ČZU Praha 156:04 + 56:08
7. Nováková Kateřina N010000 N01 NEREGISTR. PROSTĚJOV 161:09 + 61:13
8. Knitlová Eva VAM6250 C OB Vamberk 194:47 + 94:51
9. Macháňová Pavla VAM0002 OB Vamberk 213:52 + 113:56
W11
4.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vozková Veronika BLI MTBO Bludný kořen 53:41
2. Šimková Anežka LME0950 C SK Los Mělník 57:41 + 4:00
3. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 61:33 + 7:52
4. Janků Markéta KVS0951 C SKOB Kobra Vsetín 71:10 + 17:29
5. Burešová Ema XBM0950 C PELLS ABND RACING TEAM 72:21 + 18:40
6. Štěpánková Emma VIP0953 C SK VIPrahlo 75:17 + 21:36
7. Kopecká Marie VSP0951 C USK Praha 81:31 + 27:50
8. Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 84:19 + 30:38
9. Wohanková Michaela VRL1151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 87:17 + 33:36
W14
7.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Justina HCE0652 C TJ Hostivice 61:01
2. Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 63:06 + 2:05
3. Folprechtová Julie ZUP0650 C MTBO ČZU Praha 72:05 + 11:04
4. Folprecht Mia TBM0858 C KOS TJ Tesla Brno 100:10 + 39:09
5. Pastuszková Laura VSP0654 C USK Praha 120:25 + 59:24
6. Honsová Andrea SMR0850 C SNS Smržovka 132:07 + 71:06
7. Kunartová Dominika XHK0888 C MTBO Racing team Hradec Králové 148:47 + 87:46
8. Černá Adéla HCE0850 C TJ Hostivice 152:45 + 91:44
W17
11.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burešová Veronika XBM0550 C PELLS ABND RACING TEAM 82:51
2. Chamraďa Natali GIG0450 A GIGANT Orienteering 83:28 + 0:37
3. Skácelová Adéla VLI0454 C Slavia Liberec orienteering 92:40 + 9:49
4. Messnerová Lucie VRL0456 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 103:57 + 21:06
5. Králová Jolana TBM0360 A KOS TJ Tesla Brno 108:56 + 26:05
6. Skácelová Kateřina VLI0550 C Slavia Liberec orienteering 125:39 + 42:48
7. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 131:58 + 49:07
8. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 133:20 + 50:29
9. Kejvalová Radka SJC0552 C Sportcentrum Jičín 186:14 + 103:23
10. Hegnerová Adéla LPM0450 C OK Lokomotiva Plzeň 214:41 + 131:50
W20
14.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nedomlelová Lucie XHK0250 C MTBO Racing team Hradec Králové 96:23
2. Mišoňová Magdalena SMR0150 E SNS Smržovka 96:31 + 0:08
3. Kuchařová Rozálie SJC0251 E Sportcentrum Jičín 111:14 + 14:51
4. Zrníková Adéla GIG0050 A GIGANT Orienteering 115:36 + 19:13
5. Svobodová Alexandra VPM0051 E KOS Slavia Plzeň 116:52 + 20:29
6. Lacigová Marie VSP0050 A USK Praha 139:18 + 42:55
W21E
20.60 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubínová Veronika SKV9752 E TJ Slovan Karlovy Vary 121:11
2. Kamarytová Marie TSU9191 E LKT 80 Šumperk 122:22 + 1:11
3. Staňková Štěpánka TSU8992 E LKT 80 Šumperk 125:15 + 4:04
4. Musilová Vendula SJC8355 E Sportcentrum Jičín 128:51 + 7:40
5. Kubínová Romana SKV9452 E TJ Slovan Karlovy Vary 129:23 + 8:12
6. Drobníková Markéta SJC8450 E Sportcentrum Jičín 130:37 + 9:26
7. Kalinová Markéta SPC8259 E SPORTICUS team 132:01 + 10:50
8. Mědílková Iva SPC7160 E SPORTICUS team 132:51 + 11:40
9. Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 133:36 + 12:25
10. Haltof Ewa ABR9499 E A-team NOVO Bruntál 136:01 + 14:50
11. Nováková Kateřina OKP9450 E SK OK 24 Praha 136:13 + 15:02
12. DANNOWSKI Anke N257800 N25 ESV Dresden 141:11 + 20:00
13. Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha 149:27 + 28:16
Grycová Veronika TBM9859 E KOS TJ Tesla Brno DISK
Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha 127:53 + 6:42
W21A
14.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedličková Zuzana XHK8150 A MTBO Racing team Hradec Králové 78:47
2. Nováková Lenka EKP8062 A VŠTJ Ekonom Praha 80:34 + 1:47
3. Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 80:50 + 2:03
4. Kurková Martina SMR8850 A SNS Smržovka 81:11 + 2:24
5. La Carbonara Hana TBM7652 E KOS TJ Tesla Brno 84:38 + 5:51
6. Kamererová Valerie STB9450 A TJ Stadion Nový Bor 86:30 + 7:43
7. Ryšavá Vendula ZUP8151 E MTBO ČZU Praha 86:57 + 8:10
8. Pařízková Věrka SMR7151 E SNS Smržovka 90:33 + 11:46
9. Bártíková Zuzana XPU8954 A PARDUBICE BIKERS 90:44 + 11:57
10. Jiranová Kateřina XHK8350 E MTBO Racing team Hradec Králové 90:46 + 11:59
11. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 A Slavia Liberec orienteering 91:38 + 12:51
12. Puchernová Zuzana TAP8453 A KOB Tretra Praha 92:36 + 13:49
13. Odvodyová Šárka XPU8352 A PARDUBICE BIKERS 92:45 + 13:58
14. Hnátková Tereza SPC9271 A SPORTICUS team 94:22 + 15:35
15. Honnerová Blanka TZL8052 A SKOB Zlín 97:24 + 18:37
16. Folprechtová Kateřina ZUP7452 E MTBO ČZU Praha 98:49 + 20:02
17. Mokrá Julie VLI8051 A Slavia Liberec orienteering 102:01 + 23:14
18. Červená Adéla XHK9750 C MTBO Racing team Hradec Králové 102:28 + 23:41
19. Rolná Janka SMR8150 A SNS Smržovka 102:45 + 23:58
20. Zamrzlová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 103:46 + 24:59
21. Svobodová Katu SMR8451 A SNS Smržovka 104:33 + 25:46
22. Trčková Helena EKP8756 A VŠTJ Ekonom Praha 107:46 + 28:59
23. Lamichová Martina XHK9150 E MTBO Racing team Hradec Králové 110:52 + 32:05
24. Vaněčková Petra ZUP7950 A MTBO ČZU Praha 117:07 + 38:20
25. Haničáková Denisa DMS8350 A Dynamo Malá Skála 131:08 + 52:21
26. Hanzlíčková Martina EKP8452 A VŠTJ Ekonom Praha 134:27 + 55:40
27. Tichá Jana KNC9250 A Sokol Kostelec n. Č. l. 154:38 + 75:51
W21B
12.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lesová Markéta VPM8494 C KOS Slavia Plzeň 87:18
2. Kopecká Anežka VSP8150 C USK Praha 92:03 + 4:45
3. Elišková Kristýna DMS8450 C Dynamo Malá Skála 100:57 + 13:39
4. Žemličková Lenka XPU8660 C PARDUBICE BIKERS 101:25 + 14:07
5. Ticháčková Magdalena SJC7962 A Sportcentrum Jičín 103:06 + 15:48
6. Hanáková Terka SMR8950 C SNS Smržovka 106:16 + 18:58
7. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 118:07 + 30:49
8. Horová Klára VSP8455 A USK Praha 118:20 + 31:02
9. Matoušková Petra BLI7650 C MTBO Bludný kořen 122:12 + 34:54
10. Coufalová Markéta TSU8894 C LKT 80 Šumperk 135:41 + 48:23
11. Novotná Petra SJI8350 C OK Jihlava 149:47 + 62:29
Hejnová Aneta SPC9356 C SPORTICUS team DISK
Večeřová Marcela ABR8888 C A-team NOVO Bruntál DISK
W40
12.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselá Iva ZUP7551 C MTBO ČZU Praha 88:24
2. Ryglová Kateřina TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno 90:44 + 2:20
3. Vavrysová Lenka TZL7400 C SKOB Zlín 94:32 + 6:08
4. Honsová Lenka SMR7750 C SNS Smržovka 94:50 + 6:26
5. Malá Alice TBM7991 C KOS TJ Tesla Brno 96:48 + 8:24
6. Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 96:54 + 8:30
7. Kejvalová Kamila SJC7450 C Sportcentrum Jičín 101:16 + 12:52
8. Walther Katja N208000 N20 TRANSDANUBIEN 104:07 + 15:43
9. Jašková Šárka ABR7751 C A-team NOVO Bruntál 105:42 + 17:18
10. Michálková Alice GIG7650 C GIGANT Orienteering 106:17 + 17:53
11. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 107:17 + 18:53
12. Vokál Kabelová Radka TBM7898 C KOS TJ Tesla Brno 124:27 + 36:03
13. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 125:10 + 36:46
14. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 128:03 + 39:39
15. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 130:31 + 42:07
16. Králová Dana TBM7650 C KOS TJ Tesla Brno 135:36 + 47:12
17. Jelínková Irena TBM7664 C KOS TJ Tesla Brno 136:38 + 48:14
18. Prylová Pavla ZUP7552 C MTBO ČZU Praha 141:08 + 52:44
19. MAGER Birgit N367900 N36 SBB 143:10 + 54:46
20. Janků Kateřina KVS7450 C SKOB Kobra Vsetín 184:49 + 96:25
Itaniemi Janita GIG8051 A GIGANT Orienteering DISK
Weberová Ivana SMR7650 C SNS Smržovka DISK
Rychterová Dana SMR6950 C SNS Smržovka DISK
W50
10.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 89:31
2. Maliňáková Eva TSU6550 C LKT 80 Šumperk 97:05 + 7:34
3. Skácelová Naděžda TSU6183 C LKT 80 Šumperk 109:03 + 19:32
4. Straussová Petra LDC6951 C KOB Děčín 110:30 + 20:59
5. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C Sokol Kostelec n. Č. l. 117:01 + 27:30
6. MALKOVA Elena N266300 N26 Post SV Dresden 123:29 + 33:58
7. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 130:57 + 41:26
8. Ježková Hana TUR6950 C OOB TJ Turnov 134:32 + 45:01
9. SPEHR Uta N336300 N33 TuS Karlsruhe Rüppurr 136:11 + 46:40
10. BAUMBACH Heidi N236300 N23 Eisleber RC Mansfelder Lan 143:07 + 53:36
SONNENBERG Olga N375900 N37 Osnabrücker TB DISK
W60
10.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 86:46
2. Králová Dana TSU5896 C LKT 80 Šumperk 90:51 + 4:05
3. Jánošková Taťjana RBA6051 C TJ Rapid Bratislava 108:41 + 21:55
4. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 122:46 + 36:00
5. Perůtková Ivana TSU5850 C LKT 80 Šumperk 129:02 + 42:16
6. Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 134:56 + 48:10