Výsledky závodu: Indoor Mistr Jan Hus

Datum:
20.02.2020
Místo konání:
ZŠ J. Husa v Písku
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Mapa:
Husovka
Ředitel závodu:
Blažek Vojtěch - R2
Hlavní rozhodčí:
Blažek Vojtěch - R2
Stavitel tratí:
Blažek Vojtěch - R2
Protokol:
Závod proběhl bez komplikací. Problematické se ukázalo nedůsledné vysvětlení ražení pomocí p-Card
Kategorie:
A     B     C     Score    
A
4.99 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gareis Lukáš 12:31
2. Šmahel Tadeáš 22:23 + 9:52
Homola Jakub DISK
Zdychynec Dominik DISK
Němec Jindra DISK
Čuřínová Anna DISK
Kubičková Alice DISK
Janda Filip DISK
B
5.35 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drábek Jakub 12:14
2. Ondřej Otto Hrodek OPI0701 Orientační sporty Písek 21:18 + 9:04
Chvalova Adéla DISK
Soukupová Lucie DISK
Horník Matěj DISK
Zemanová Tereza DISK
C
5.61 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. velat Vojta 10:35
2. pazdernikova Jana 10:58 + 0:23
3. šašek Jaromír 11:14 + 0:39
4. Kofroň Tomáš 11:31 + 0:56
5. Bečvářová Marky 12:29 + 1:54
6. Počtová Klára 12:35 + 2:00
7. Šmahel Lukáš 12:51 + 2:16
8. Hrdlička Simon 14:07 + 3:32
9. Janda Libor 15:05 + 4:30
kovář Matěj DISK
jedlicka Adam DISK
hoštička Milan DISK
Eva Grobárová Julie DISK
Score
20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. pazdernikova #2 Jana 5:57
2. kovář #2 Matěj 6:07 + 0:10
3. šašek #2 Jaromír 6:09 + 0:12
4. Velát #2 Vojta 6:12 + 0:15
5. Horník #2 Matěj 6:15 + 0:18
6. jedlicka #2 Adam 6:20 + 0:23
7. Počtová Klára 6:25 + 0:28
8. Kofroň #2 Tomáš 6:27 + 0:30
9. Šmahel #2 Lukáš 7:00 + 1:03
10. Hrdlička #2 Simon 7:11 + 1:14
11. r m 7:48 + 1:51
12. Zdychynec #2 Dominik 7:49 + 1:52
13. Šmahel #2 Tadeáš 8:45 + 2:48
14. Jakub Homola #2 8:47 + 2:50
15. Bečvářová #2 Marky 7:32 + 1:35
16. Chválová #2 Adéla 7:43 + 1:46
17. Milan Hoštička #2 7:35 + 1:38
18. Kubičkovà #2 Alice 8:08 + 2:11
19. Janda #2 Filip 9:19 + 3:22
20. Němec #2 Jindra 6:30 + 0:33
21. Lukáš Gareis #2 6:33 + 0:36
22. Ondřej Otto #2 Hrodek OPI0701 Orientační sporty Písek 10:23 + 4:26
čuřínova #2 Anna DISK
Lucie Soukupová #2 DISK
Eva grobarova #2 Julie DISK
Drábek #2 Jakub DISK
Zemanová #2 Tereza DISK