Výsledky závodu: 2.DL - V podhradí

Datum:
18.04.2020
Místo konání:
Choustník
Pořadatel:
STA - OK Střelka
Mapa:
Hrad
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
B     C     D    
B
2.90 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holzäpfel Jan STA1202 OK Střelka 37:33
2. Doleželová Jolana STA1151 OK Střelka 42:46 + 5:13
3. Roh Jan STA1102 OK Střelka 43:02 + 5:29
4. Vaníček Štěpán STA1201 OK Střelka 43:18 + 5:45
5. Čápová Denisa STA0952 OK Střelka 44:17 + 6:44
5. Pilečková Naděžda STA7652 OK Střelka 44:17 + 6:44
7. Bílek František STA1001 OK Střelka 45:26 + 7:53
8. Fučík Matěj NNN Neregistrovaní 45:38 + 8:05
9. Lubasová Nela STA1152 OK Střelka 46:15 + 8:42
10. Vaničková Nikola STA1051 OK Střelka 48:05 + 10:32
11. Krätzer Vojtěch STA1203 OK Střelka 58:00 + 20:27
12. Vaníček Robin STA1401 OK Střelka 65:33 + 28:00
13. Doleželová Leona STA1551 OK Střelka 73:09 + 35:36
13. Doleželová Vendula STA0751 OK Střelka 73:09 + 35:36
15. Fučík Tomáš NNN Neregistrovaní 85:29 + 47:56
16. Bourková Markéta STA1751 OK Střelka 96:30 + 58:57
17. Wierer Antonín STA0901 OK Střelka 97:24 + 59:51
C
3.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:32
2. Wierer Jan STA0701 OK Střelka 36:58 + 5:26
3. Bílková Klára STA8352 OK Střelka 38:00 + 6:28
4. Plachá Nora STA0851 OK Střelka 38:08 + 6:36
5. Krätzer Jakub STA0501 OK Střelka 46:29 + 14:57
6. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:00 + 26:28
7. Šístková Hana NNN Neregistrovaní 68:34 + 37:02
8. Lubasova Aneta STA0953 OK Střelka 83:13 + 51:41
9. Lhotská Radoslava DVP5654 DVP ORIENTATION 86:00 + 54:28
D
5.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 35:10
2. Kamenický Jeroným TUR9549 OOB TJ Turnov 35:37 + 0:27
3. Kamenická Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 41:45 + 6:35
4. Wierer Martin STA7702 OK Střelka 47:43 + 12:33
5. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 50:11 + 15:01
6. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:50 + 22:40
7. Lubas Miroslav STA7802 OK Střelka 58:42 + 23:32
8. Tichý Martin SJH6401 SOS Jindřichův Hradec 59:08 + 23:58
9. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:28 + 24:18
10. Vaníček Ondřej STA7801 OK Střelka 66:52 + 31:42
11. Čápová Eliška STA0451 OK Střelka 69:17 + 34:07
12. Šístek Jakub NNN Neregistrovaní 90:42 + 55:32
13. Krätzer Matěj STA0702 OK Střelka 100:52 + 65:42
13. Krätzer Petr NNN Neregistrovaní 100:52 + 65:42
13. Hruška Tadeáš STA0703 OK Střelka 100:52 + 65:42