Výsledky závodu: Ještědský žebříček dospělých 2020 - stav po 5 závodech

Datum:
01.03.2020
Pořadatel:
JEO - Ještědská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2020-09-0606.09.2020 Oblastní žebříček LLI Ano Ano
2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček RUM, 48D Ano Ano
2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček RUM, 48D Ano Ano
2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček STB, KAS Ano Ano
2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček TUV Ano Ano
Kategorie:
D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H80    
D21L
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LLI 1
RUM+48D 2
RUM+48D 3
STB+KAS 4
TUV 5
1 Kašková Kateřina CHA7850 305.90 2. 103.14( 2)104.85( 2) 97.91( 2)
2 Svobodová Barbora TJN8952 294.77 1. 104.87( 1) 89.90( 3)100.00( 1)
3 Luštická Lucie TUR8650 229.79 1. 118.74( 1)111.05( 1)
4 Kubátová Jana CHA9152 186.41 2. 89.73( 3) 96.68( 2)
5 Folbrechtová Šárka BOR9051 183.52 2. 91.99( 3) 91.53( 2)
6 Zabořilová Romana JEN7457 175.97 4. 86.14( 4) 89.83( 4)
7 Henychová Zuzana VLI6151 146.18 3. 53.91( 8) 92.27( 3)
8 Nehasilová Zuzana LDC7150 134.12 3. 59.38( 5) 18.16( 3) 56.58( 5)
9 Poloprutská Markéta TUR9252 105.25 1. 105.25( 1)
10 Posseltová Tereza TJN9252 89.73 8. 46.01( 9) 43.72( 8)
11 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 88.30 5. 88.30( 5)
12 Kovářová Lenka LTP9750 87.94 4. 87.94( 4)
13 Dolejší Kateřina DOK0156 85.12 5. 85.12( 5)
14 Neradová Alena TUR8551 80.69 6. 80.69( 6)
15 Dolejší Lenka DOK7450 75.06 7. 75.06( 7)
16 Kubecová Kateřina BOR9959 73.88 4. 73.88( 4)
17 Balcarová Barbora LLI9751 73.82 7. 24.61( P) 49.21( 7)
18 Kurková Martina SMR8850 70.92 6. 70.92( 6)
19 Baierová Hana TUR8989 68.46 7. 68.46( 7)
20 Janoušková Lucie BOR9954 53.31 6. 53.31( 6)
21 Szenczi Kristýna VLI8650 51.11 6. 51.11( 6)
22 Vaňková Saša LDC8550 14.55 7. 14.55( 7)
D21K
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LLI 1
RUM+48D 2
RUM+48D 3
STB+KAS 4
TUV 5
1 Macharová Michaela BOR9450 200.78 2. 62.86( 3) 49.36( 2) 88.56( 2)
2 Žejdlíková Karolína LTP9950 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
3 Szenczi Kristýna VLI8650 195.29 1. 95.29( 2) 100.00( 1)
4 Jirků Martina TUR8750 187.23 1. 100.00( 1) 87.23( 2)
5 Linková Alena TUR9751 100.00 1. 100.00( 1)
6 Pustaiová Zuzana TJN9650 95.51 2. 95.51( 2)
7 Kočí Anna FYD9451 92.60 3. 92.60( 3)
8 Francke Pavla TJN8850 91.95 4. 91.95( 4)
9 Dubnová Daniela LDC9251 82.89 3. 45.16( 3) 37.73( 4)
10 Ježková Barbora CHA8850 62.24 3. 62.24( 3)
D35
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LLI 1
RUM+48D 2
RUM+48D 3
STB+KAS 4
TUV 5
1 Heczková Bohdana VLI7750 318.03 1. 100.00( 1)100.00( 1)118.03( 1)
2 Kalousková Pavla JEN8451 270.87 2. 82.73( 3) 94.05( 2) 94.09( 3)
3 Kvapilová Lenka TUV8151 239.93 4. 74.27( 5) 85.68( 4) 79.98( P)
4 Horáčková Kateřina VLI8150 206.86 1. 100.00( 1) 106.86( 1)
5 Kučerková Romana STB8196 174.78 2. 38.05( 3) 41.97( 2) 58.26( P) 74.55( 4)
6 Lankašová Barbora CHA8050 99.05 2. 99.05( 2)
7 Zakouřilová Kamila TUR8557 94.33 2. 94.33( 2)
8 Pavlíková Jitka LIT8352 87.92 3. 87.92( 3)
9 Pavlíková Pavla CHA6551 77.39 4. 77.39( 4)
10 Hanušová Petra STB8297 75.11 2. 75.11( 2)
11 Nebusová Babeta VLI8153 73.11 5. 73.11( 5)
12 Preclíková Jana TUR8160 52.67 5. 52.67( 5)
13 Vaňková Saša LDC8550 28.46 6. 28.46( 6)
14 Korejčíková Dáďa LLI5550 21.81 6. 7.27( P) 14.54( 6)
D40
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LLI 1
RUM+48D 2
RUM+48D 3
STB+KAS 4
TUV 5
1 Heřmánková Pavla TUR7777 325.03 1. 107.59( 1)105.60( 1) 111.84( 1)
2 Tomášková Radka TUV7851 308.72 1. 99.69( 2) 56.56( 7) 94.67( 3) 106.12( 1)102.91( P)
3 Pachnerová Dominika CHA7750 290.83 1. 102.24( 1) 96.03( 3) 92.56( 4)
4 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 286.73 3. 98.07( 3) 90.55( 5) 95.36( 3) 93.30( 3)
5 Dolejší Lenka DOK7450 283.92 2. 94.12( 4) 99.72( 2) 90.08( 5) 70.11( 6)
6 Žuková Marcela VLI7351 250.42 2. 96.38( 2) 95.18( 4) 58.86( 8)
7 Kmínková Michala DOK7850 213.69 4. 73.87( 7) 57.38(10) 82.44( 4)
8 Lipenská Eva CHA7951 204.13 5. 32.16(15) 65.72( 6) 73.03( 5) 65.38( 8) 51.95( 9)
9 Synková Petra DOK7950 193.38 2. 98.52( 2) 94.86( 2)
10 Matyášová Jana CHA7652 190.74 7. 39.97(14) 47.16( 9) 28.47(10) 73.69( 7) 69.89( 7)
11 Tučková Monika BOR7650 173.43 4. 93.60( 4) 79.83( 5)
12 Růtová Martina TJN7652 159.36 8. 17.84(16) 50.10( 8) 49.28( 8) 59.98( 9) 17.65(10)
13 Karafiátová Lucie BOR7658 141.85 7. 46.64(13) 23.11(11) 59.01( 7) 36.20(14)
14 Nováková Zuzana TUV7950 138.69 10. 56.30(10) 36.16(15) 46.23( P)
15 Vokušová Dana TJN7750 135.74 9. 55.18(11) 40.40(10) 40.16( 9) 6.05(16) 11.70(11)
16 Patková Kateřina BOR7853 134.15 5. 81.07( 5) 53.08(11)
17 Feřtová Jitka VLI7853 133.74 6. 59.52( 8) 74.22( 6)
18 Dejnožková Blanka TJN7651 110.15 6. 2.16(18) 3.04(12) 60.14( 6) 46.97(12) 0.00(12)
19 Štveráková Monika CHA7852 74.92 6. 74.92( 6)
20 Benešová Radka VLI7653 56.55 9. 56.55( 9)
21 Krtičková Michaela CHA7952 52.38 12. 52.38(12)
22 Březinová Michaela CHA7751 44.99 13. 44.99(13)
23 Pavlova Irena TJN7650 4.01 17. 4.01(17)
D45
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LLI 1
RUM+48D 2
RUM+48D 3
STB+KAS 4
TUV 5
1 Podrábská Marie VLI7451 323.15 1. 102.46( 1)107.93( 1)112.76( 1) 94.14( 3)
2 Skácelová Marie VLI7552 298.96 2. 92.16( 4) 100.87( 2) 97.63( 2) 61.20( 9) 100.46( 2)
3 Houžvičková Karolína TUR7254 264.53 3. 73.28( 6) 91.20( 3) 89.61( 3) 67.91( 7) 83.72( 9)
4 Dvorská Marie VLI7454 255.07 3. 73.87( 8) 82.39( 4) 98.81( 3)
5 Jeřábková Tereza BOR7563 247.58 4. 67.58( 9) 79.28( 6) 79.07( 4) 65.25( 8) 89.23( 6)
6 Míková Markéta TJN7351 233.09 1. 80.39( 5) 51.98(12)100.72( 1)
7 Waldhauserová Irena BOR7459 223.27 5. 54.29(14) 85.32( 5) 78.28( 5) 59.67(10)
8 Lesáková Věra TJN7152 198.82 4. 37.29(17) 57.44(11) 41.58( 8) 50.81(13) 90.57( 4)
9 Riby Kateřina LTP7252 198.48 7. 71.80( 7) 69.48(10) 57.20(11)
10 Koutná Olga BOR7152 197.11 2. 98.70( 3) 98.41( 2)
11 Mairichová Radka TJN7450 179.32 5. 56.14(12) 33.08(15) 90.10( 5)
12 Novotná Jana VLI7350 163.72 7. 75.23( 7) 88.49( 7)
13 Posseltová Romana TJN7050 152.08 4. 65.23(10) 86.85( 4)
14 Novotná Hedvika TUR7454 151.90 6. 38.29(16) 52.32(13) 61.29( 6) 25.30(16)
15 Řehořová Lenka TJN7250 142.37 8. 57.35(12) 85.02( 8)
16 Lamačová Dana TUR7451 140.43 10. 24.14(19) 36.86(14) 79.43(10)
17 Balcarová Alena LLI7150 123.60 12. 41.20( P) 25.79(15) 56.61(12)
18 Marková Jana LLI7152 110.24 9. 36.75( P) 73.49( 9)
19 Zabořilová Romana JEN7457 107.45 1. 107.45( 1)
20 Macháčková Michaela FYD7299 98.84 2. 98.84( 2)
21 Nožičková Renata TJN6953 97.33 9. 1.41(17) 25.73( 9) 14.73(18) 56.87(11)
22 Válková Martina TUV7051 75.54 7. 4.20(16) 46.16( 7) 25.18( P)
23 Burešová Kateřina VLI7456 73.49 5. 73.49( 5)
24 Špeldová Magdaléna BOR7551 70.23 8. 70.23( 8)
25 Pavlíková Klára LIT7451 69.66 6. 69.66( 6)
26 Kuncová Jiřina TJN5752 59.09 11. 59.09(11)
27 Kamírová Gabriela LTP7351 55.30 13. 55.30(13)
28 Martanová Daniela VLI7452 50.31 14. 50.31(14)
29 Hájková Magdalena TUV7351 49.49 18. 32.99(18) 16.50( P)
30 Hrdá Martina VLI7457 42.96 15. 42.96(15)
31 Krupková Martina CHA7552 21.39 17. 21.39(17)
32 Janoušková Iveta BOR7457 21.15 20. 21.15(20)
33 Menclová Jana JEN7556 13.37 13. 13.37(13)
D50
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LLI 1
RUM+48D 2
RUM+48D 3
STB+KAS 4
TUV 5
1 Rejholcová Andrea BOR6951 310.54 1. 100.84( 1)105.19( 1)100.00( 1) 104.51( 2)
2 Linková Iva TUR6850 303.27 1. 90.94( 4) 95.36( 3) 95.40( 2)106.95( 1)100.92( 2)
3 Eichlerová Jana KAS7051 297.54 2. 98.91( 3) 99.45( 2) 90.96( 3) 99.18( P) 94.26( 3)
4 Miklasová Markéta VLI6850 215.44 5. 66.91( 8) 64.70( 7) 83.83( 5)
5 Bartáková Eva CHA7051 213.16 4. 75.00( 5) 47.62( 9) 90.54( 4)
6 Burdová Simona LDC6851 198.12 1. 93.31( 4) 104.81( 1)
7 Halířová Eva BOR6654 190.40 5. 67.06( 7) 65.50( 6) 57.84( 5)
8 Pustaiová Romana TJN6851 110.05 8. 46.37(10) 63.68( 8)
9 Würzová Kateřina FYD6952 100.25 2. 100.25( 2)
10 Kuncová Jiřina TJN5752 99.50 6. 42.64( 6) 56.86( 7)
11 Fürstová Katka LLI6950 93.69 4. 31.23( P) 62.46( 4)
12 Pavlíková Pavla CHA6551 88.54 3. 88.54( 3)
13 Patzeltová Beatrice LDC6850 88.20 5. 88.20( 5)
14 Pokorná Hana TJN6950 78.35 6. 16.36(12) 61.99( 6)
15 Sokolářová Jitka TUV6851 72.44 9. 48.29( 9) 24.15( P)
16 Picková Helena TJN6952 70.79 6. 70.79( 6)
17 Živcová Pavlína DLT6651 39.79 7. 39.79( 7)
18 Mašínová Ivana TJN6852 34.59 11. 34.59(11)
D55
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LLI 1
RUM+48D 2
RUM+48D 3
STB+KAS 4
TUV 5
1 Švarcová Lenka JEN6451 316.24 1. 108.79( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 94.89( 3) 107.45( 1)
2 Pávková Jana BOR6550 306.13 1. 100.45( 2) 104.15( 1)101.53( 2)
3 Kábrtová Iva PEN6350 276.46 2. 90.75( 3) 100.96( 2) 84.75( 5)
4 Kosíková Helena TUR6550 228.45 4. 79.01( 6) 63.02( 6) 86.42( 4)
5 Kubátová Ivana BOR6152 163.91 2. 96.04( 2) 67.87( 5)
6 Pološčuková Monika SMB6551 163.56 5. 80.26( 5) 83.30( 6)
7 Kovářová Alena LTP6151 161.96 4. 86.76( 4) 75.20( 4)
8 Vlčková Jindra LDC6451 91.02 3. 91.02( 3)
9 Večeřová Ivana TJN6052 58.48 7. 58.48( 7)
D60
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LLI 1
RUM+48D 2
RUM+48D 3
STB+KAS 4
TUV 5
1 Lusková Olga CHA5650 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Kapounová Jitka DOK6050 90.56 2. 90.56( 2)
D65
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LLI 1
RUM+48D 2
RUM+48D 3
STB+KAS 4
TUV 5
1 Úlehlová Ivana BOR5150 306.11 1. 103.61( 1) 100.00( 1)102.50( 1)
2 Karmazínová Ivana VLI5150 277.95 1. 86.79( 5)100.00( 1) 91.16( 4)
3 Malá Jitka KAS5451 269.43 3. 94.26( 3) 11.90( 3) 89.81( P) 85.36( 6)
4 Pachnerová Jaroslava VLI5152 185.58 2. 66.93( 8) 81.86( 2) 36.79( 3)
5 Tvrdková Eva TUR5151 182.97 2. 102.13( 2) 80.84( 7)
6 Ševčíková Alena CHA5351 177.83 4. 88.43( 4) 89.40( 5)
7 Bartoňová Marie BOR5351 177.02 3. 63.93( 9) 15.95( 4) 97.14( 3)
8 Korejčíková Dáďa LLI5550 150.00 1. 50.00( P) 100.00( 1)
9 Lukavcová Lenka TJN5452 135.68 6. 78.79( 6) 56.89( 8)
10 Matoušková Marie LJN5550 127.63 7. 75.71( 7) 51.92( 9)
11 Omová Jana TUR5150 100.36 2. 100.36( 2)
12 Neradová Alena LIT5051 75.07 2. 75.07( 2)
D70
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LLI 1
RUM+48D 2
RUM+48D 3
STB+KAS 4
TUV 5
1 Kubíková Hela LLI4851 268.85 2. 89.62( P) 94.94( 2) 84.29( 2)
2 Vokálová Pavla CHA4951 263.50 1. 63.50( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
3 Křtěnská Leontina BOR4650 206.60 2. 24.11( 3) 68.19( 3) 45.54( 3) 92.87( 2)
4 Kašková Eva CHA4650 165.10 1. 100.00( 1) 65.10( 3)
5 Horáčková Stanislava VLI4950 100.00 1. 100.00( 1)
D75
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LLI 1
RUM+48D 2
RUM+48D 3
STB+KAS 4
TUV 5
1 Pospíšilová Jana LDC4451 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Štrojsová Jaroslava KAS4350 72.91 2. 72.91( 2)
H21L
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LLI 1
RUM+48D 2
RUM+48D 3
STB+KAS 4
TUV 5
1 Wolf Filip TUR9701 325.61 1. 107.04( 1) 110.50( 1)108.07( 1)
2 Žemlík Pavel TUR7135 301.49 1. 90.73( 5) 107.60( 1) 98.42( 2) 95.47( 3)
3 Pavlovec Jan BOR9503 294.96 2. 102.32( 2)101.55( 2) 91.09( 3)
4 Drahoňovský Aleš TUR7201 269.82 1. 74.56( 8)104.41( 1) 90.85( 3)
5 Váňa Martin TUR8401 261.87 5. 87.85( 5) 88.07( 5) 85.95( 9)
6 Peterka Vojtěch LLI7502 251.15 6. 83.72( P) 85.85( 6) 81.58(10)
7 Macek Jiří LIT8401 245.00 4. 91.69( 4) 75.07( 4) 78.24( 9)
8 Kopec Tomáš VLI8203 236.59 7. 81.67( 7) 85.45( 7) 69.47(14)
9 Nehasil Vladislav LDC7101 211.59 5. 67.53( 9) 68.47( 5) 75.59(11)
10 Horáček Michal VLI7700 196.37 2. 99.91( 2) 96.46( 2)
11 Szenczi Gabriel VLI8700 195.53 7. 81.36( 8) 44.99( 7) 62.74(14) 51.43(20)
12 Bradáč Stanislav LLI7201 189.98 12. 63.33( P) 69.47(12) 57.18(17)
13 Habán Ivo VLI7707 187.25 3. 93.26( 3) 93.99( 6)
14 Vlček Martin TUR8702 185.52 4. 90.32( 4) 95.20( 4)
15 Šesták Marek VLI7403 150.19 6. 89.46( 6) 60.73(16)
16 Petr Jan TJN8200 126.17 9. 47.79( 9) 78.38(12)
17 Karatsiolis Kryštof TUR9901 95.05 5. 95.05( 5)
18 Baier Martin TUR7603 93.91 7. 93.91( 7)
19 Fodor Petr TUR8103 93.05 3. 93.05( 3)
20 Matějů Michal VLI7702 91.01 4. 91.01( 4)
21 Oma Jakub TUR8002 88.39 8. 88.39( 8)
22 Martan Jiří VLI7300 85.05 8. 85.05( 8)
23 Kazda Adam TJN9104 82.40 6. 82.40( 6)
24 Bogar Kryštof BOR9402 80.09 11. 80.09(11)
25 Pustai David TJN9301 77.49 7. 77.49( 7)
26 Šákr Vít BOR9301 76.15 10. 76.15(10)
27 Picek Jan TJN9101 74.76 13. 74.76(13)
28 Šklíba David TJN9902 68.04 6. 68.04( 6)
29 Novotný Marek TJN9901 67.80 15. 67.80(15)
30 Karvánek Matouš BOR9006 65.92 13. 65.92(13)
31 Kalenský Pavel SUL7600 61.29 15. 61.29(15)
32 Novák Daniel DOK8700 59.76 16. 59.76(16)
33 Henych Petr VLI6001 53.03 18. 53.03(18)
34 Ježek Lukáš CHA8604 51.96 19. 51.96(19)
35 Švarc Lukáš JEN9001 46.25 21. 46.25(21)
36 Pavlík Libor LIT7605 41.12 17. 41.12(17)
37 Žitný Tomáš SMB6401 36.53 18. 36.53(18)
38 Lužnický Jiří LIT8501 29.21 10. 29.21(10)
39 Kolaja Jan VLI8100 23.60 22. 23.60(22)
40 Štěpán Petr LDC7301 9.27 10. 0.00(10) 9.27(19)
H21K
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LLI 1
RUM+48D 2
RUM+48D 3
STB+KAS 4
TUV 5
1 Eiselt Jan LTP8801 191.12 1. 91.12( 3)100.00( 1)
2 Duben Jiří Šumík LDC8800 146.23 2. 57.79( 2) 88.44( 2)
3 Bernášek Jiří STB8101 121.40 5. 80.93( 5) 40.47( P)
4 Michek David TJN9802 115.08 1. 115.08( 1)
5 Zakouřil Tomáš TUR7500 106.46 1. 106.46( 1)
6 Žemlík Pavel TUR7135 100.16 2. 100.16( 2)
7 Průcha Pavel BOR9304 100.00 1. 100.00( 1)
7 Vejstrk Daniel CHA9105 100.00 1. 100.00( 1)
9 Šklíba David TJN9902 93.80 2. 93.80( 2)
10 Šákr Vít BOR9301 93.38 3. 93.38( 3)
11 Kadečka Adam JEN9601 85.87 3. 33.42( 8) 52.45( 3)
12 Kopec Tomáš VLI8203 84.33 4. 84.33( 4)
13 Kučerka Jan LIT8002 83.30 4. 83.30( 4)
14 Vokurka Jan TJN7501 70.07 5. 70.07( 5)
15 Šmaus Jan TJN9700 63.00 6. 63.00( 6)
16 Nejman Stanislav TUR9500 54.75 7. 54.75( 7)
17 Žukov Michal TJN9701 32.02 4. 17.05( 6) 14.97( 4)
H35
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LLI 1
RUM+48D 2
RUM+48D 3
STB+KAS 4
TUV 5
1 Nehasil David BOR7713 294.93 1. 100.00( 1)100.00( 1) 94.93( 2)
2 Ledecký Vladimír BOR8402 291.44 1. 100.00( 1) 91.44( 2) 85.15( 2) 100.00( 1) 86.92( 4)
3 Maděra Josef VLI7900 185.38 2. 95.99( 2) 89.39( 3)
4 Drahoňovský Aleš TUR7201 111.49 1. 111.49( 1)
5 Janata Pavel TJN8400 99.12 2. 99.12( 2)
6 Žitný Tomáš SMB6401 84.21 5. 84.21( 5)
7 Žídek Karel TUR8207 58.21 6. 58.21( 6)
H40
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LLI 1
RUM+48D 2
RUM+48D 3
STB+KAS 4
TUV 5
1 Pachner Pavel CHA7501 307.14 1. 95.35( 4) 98.25( 2)111.24( 1) 91.90( 4) 97.65( 3)
2 Peteráč Zdeněk VLI7802 292.68 1. 86.98( 6) 96.58( 3) 92.98( 3)103.12( 1)
3 Pražák Michal TJN7900 285.72 2. 95.96( 3) 95.27( 4) 94.49( 2) 87.93( 7)
4 Vilém Stanislav VLI7703 262.18 5. 75.48( 7) 80.53( 6) 85.85( 5) 87.74( 5) 88.59( 6)
5 Patka Miroslav BOR7715 239.68 5. 64.01( 8) 90.26( 5) 79.74( 7) 46.43(10) 69.68(11)
6 Březina Jan CHA7604 229.07 7. 17.46(12) 68.02( 9) 66.51( 9) 74.12( 7) 86.93( 8)
7 Matyáš Libor CHA7603 222.60 4. 58.18(10) 73.73( 7) 85.93( 4) 0.00(14) 62.94(14)
8 Kmínek Jan DOK7801 210.03 6. 0.00(14) 71.93( 8) 74.20( 6) 63.90(13)
9 Kadavý Petr CHA7800 206.20 1. 105.87( 1) 100.33( 2)
10 Synek Antonín DOK7800 205.92 1. 106.69( 1) 99.23( 2)
11 Kocman Jindřich BOR7612 205.54 8. 58.90( 9) 71.04( 8) 67.93( 8) 66.57(12)
12 Pesničák Jan SMR7902 187.06 5. 94.57( 5) 92.49( 5)
13 Šebelka Jan VLI7506 176.35 6. 31.69(11) 83.48( 6) 61.18(15)
14 Poloprutský Tomáš VLI6205 105.17 1. 105.17( 1)
15 Krejčí Jaroslav BOR6302 98.17 2. 98.17( 2)
16 Štembera Jan TJN7513 94.27 3. 94.27( 3)
17 Zaydlar Michal JLI7100 92.62 4. 92.62( 4)
18 Erbert Ladislav PEN7700 86.34 10. 6.07(13) 80.27(10)
19 Havel Tomáš TUR7904 83.95 9. 83.95( 9)
20 Feřt Martin VLI7704 63.22 9. 0.00(16) 63.22( 9)
21 Heřmánek Michal TUR7702 57.42 16. 57.42(16)
22 Štěrba Jan CHA7606 48.27 13. 0.00(13) 48.27(17)
23 Balogh Jan TJN7500 43.87 10. 43.87(10)
24 Kutek Pavel JEN7701 42.19 12. 0.00(12) 42.19(18)
25 Sychra Zdeněk CHA7302 20.98 11. 20.98(11)
26 Hejčl Aleš KUL7800 19.96 11. 19.96(11)
H45
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LLI 1
RUM+48D 2
RUM+48D 3
STB+KAS 4
TUV 5
1 Vácha Tomáš BOR7409 319.65 1. 96.94( 3)106.60( 1)116.11( 1)
2 Schindler Jiří TJN6301 287.18 2. 91.34( 4) 69.92( 9) 95.33( 3)100.51( 2)
3 Kvapil Petr TUV7402 285.75 2. 90.81( 5) 99.69( 2) 95.25( P)
4 Švarc Jiří JEN6201 277.91 2. 90.62( 4) 96.03( 2) 84.02( 5) 91.26( 5)
5 Sucharda Jiří BOR5802 254.12 1. 101.73( 1) 80.00( 5) 72.39( 8)
6 Hrůzek Libor BOR7400 239.52 5. 86.38( 9) 67.13(11) 70.74( 5) 82.40( 6)
7 Waldhauser Martin BOR7106 236.15 3. 50.38(16) 72.89( 7) 87.86( 3) 75.40( 7)
8 Koudelka Tomáš BOR7513 205.28 9. 69.24(13) 62.45(12) 58.71(11) 73.59( 9)
9 Lamač Jaroslav TUR7203 204.58 1. 42.70(20) 59.60(10)102.28( 1)
10 Krejčí Jaroslav BOR6302 201.81 1. 96.83( 2) 104.98( 1)
11 Tomášek Ondřej TUV7001 197.10 4. 48.40(13) 83.00( 4) 65.70( P)
12 Ulman Aleš TJN7201 190.79 8. 47.02(18) 71.81( 8) 42.82(14) 71.96(11)
13 Zabořil Michal JEN7101 186.36 4. 48.69(17) 42.49(15) 95.18( 4)
14 Novotný Tomáš TUR7405 185.66 6. 58.23(15) 79.01( 6) 48.42(12)
15 Kunc Radovan TJN5549 171.78 6. 89.67( 6) 82.11( 6)
16 Jeřábek Petr BOR7105 158.70 7. 3.70(25) 42.82(14) 56.16( 7) 59.72(14)
17 Kubeša Vladimír VLI7507 144.26 6. 23.08(22) 0.02(20) 61.94( 6) 59.24(15)
18 Novotný Dušan TJN7002 140.44 9. 70.14(12) 70.30( 9)
19 Danko Tomáš CHA7200 127.39 12. 39.98(16) 18.25(16) 69.16(12)
20 Mrkvička Jiří TJN7101 121.45 4. 37.01(21) 84.44( 4)
21 Rejman Josef BOR7415 119.68 8. 43.93(19) 27.97(17) 47.78( 8)
22 Vydra Ivan CHA6600 101.32 2. 101.32( 2)
23 Svoboda Jan BOR7200 97.21 3. 97.21( 3)
24 Dikoš Pavel BOR6003 96.56 3. 96.56( 3)
25 Karvánek Petr BOR6600 88.68 7. 88.68( 7)
26 Zaydlar Michal JLI7100 88.62 8. 88.62( 8)
27 Macháček Aleš FYD6400 77.18 10. 77.18(10)
28 Balogh Jan TJN7500 75.59 7. 75.59( 7)
29 Novák Petr RUM7401 74.14 11. 74.14(11)
30 Kašpar Ludvík ZAK7200 73.76 8. 73.76( 8)
31 Provazník Jiří TUR5102 73.53 10. 73.53(10)
32 Posselt Martin TJN6802 67.98 10. 67.98(10)
33 Štěpán Petr LDC7301 67.75 13. 67.75(13)
34 Harazin Martin VLI7400 64.63 14. 64.63(14)
35 Mencl Martin JEN7301 46.90 16. 0.00(20) 46.90(16)
36 Štembera Jan TJN7513 44.67 13. 44.67(13)
37 Novotný Jiří VLI7102 40.39 15. 40.39(15)
38 Skal Jaroslav TJN7504 22.64 23. 22.64(23)
39 Oravec Tomáš TJN7505 17.86 24. 17.86(24)
40 Bruner Luboš LTP6501 13.66 17. 13.66(17)
41 Maškarinec Petr VLI7303 11.76 18. 11.76(18)
42 Šašek Jan LTP7308 2.00 18. 0.00(26) 2.00(19) 0.00(18)
H50
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LLI 1
RUM+48D 2
RUM+48D 3
STB+KAS 4
TUV 5
1 Šritr Martin TUV6802 320.12 1. 111.56( 1) 80.11( 5) 101.85( 2) 99.42( 2) 106.71( P)
2 Žejdlík Michal LTP7001 308.50 1. 98.05( 2) 103.13( 2)103.85( 1)101.52( 1)
3 Průšek Petr STB7000 294.00 1. 87.46( 4) 77.21( 6) 98.00( P)108.54( 1)
4 Fürst Aleš LLI6801 290.04 3. 96.68( P) 93.14( 3) 94.30( 3) 99.06( 3)
5 Bílý Petr DOK6800 272.62 2. 85.73( 4) 89.07( 4) 86.21( 4) 97.34( 2)
6 Pavel Petr LTP6806 238.95 5. 74.72( 7) 74.67( 6) 53.06( 9) 89.56( 5)
7 Žukov Libor VLI6803 224.31 6. 62.89(14) 71.90( 6) 89.52( 6)
8 Honzík Tomáš VLI7000 222.01 5. 75.34( 6) 67.59(10) 79.08( 5)
9 Čaloun Michal VLI6801 221.11 7. 12.86(12) 69.24( 9) 62.97( 7) 88.90( 8)
10 Jareš Daniel KUL6900 217.88 5. 72.80( 7) 65.93(12) 77.75( 5) 63.99( 7) 67.33( 9)
11 Hovorka Ladislav LDC6802 213.18 4. 64.46(13) 56.40( 8) 92.32( 4)
12 Bruner Luboš LTP6501 161.76 7. 72.28( 8) 89.48( 7)
13 Machara Martin BOR6900 127.86 9. 39.65(10) 36.92(16) 39.03( 9) 49.18(11)
14 Eichler Petr KAS6900 127.50 10. 0.00(14) 26.01(17) 27.87(11) 42.50( P) 57.13(10)
15 Studničný Jaroslav BOR7004 124.04 10. 35.69(11) 38.67(15) 31.64(10) 49.68(10)
16 Vydra Ivan CHA6600 103.73 1. 103.73( 1)
17 Houžvička Jindřich TUR6912 100.20 9. 51.06( 9) 0.00(20) 0.00(13) 49.14(11)
18 Kubec Pavel STB6601 99.59 11. 66.39(11) 33.20( P)
19 Vlček Petr LDC6401 94.12 3. 94.12( 3)
20 Žucha Jiří TJN6603 90.38 3. 90.38( 3)
21 Beránek Petr BOR6701 79.97 5. 79.97( 5)
22 Posselt Martin TJN6802 68.97 8. 68.97( 8)
23 Hinterholzinger Petr KUL6702 58.91 8. 7.14(13) 2.35(19) 49.42( 8)
24 Hejna Stanislav LLI6900 31.04 12. 10.35( P) 20.69(12)
25 Šimek Stanislav LTP6602 3.87 12. 0.00(15) 3.87(18) 0.00(12) 0.00(13)
H55
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LLI 1
RUM+48D 2
RUM+48D 3
STB+KAS 4
TUV 5
1 Doškář Boris BOR6400 264.09 1. 61.72( 6) 100.00( 1)100.00( 1) 57.13( 3) 64.09( 4)
2 Vydra Pavel PEN6200 262.86 1. 82.13( 5) 100.00( 1) 80.73( 2)
3 Picek Jan TJN6500 188.59 1. 88.59( 3) 100.00( 1)
4 Mareš Hynek JEN6101 168.58 3. 84.49( 4) 9.70( 4) 74.39( 3)
5 Švarc Jiří JEN6201 107.82 1. 107.82( 1)
6 Bruner Luboš LTP6501 103.59 2. 103.59( 2)
7 Šubrt Pavel SMB6301 99.77 2. 0.00( 8) 99.77( 2)
8 Pustai Josef TJN6300 49.00 7. 49.00( 7)
H60
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LLI 1
RUM+48D 2
RUM+48D 3
STB+KAS 4
TUV 5
1 Konopáč Jiří TUR5803 293.88 1. 99.47( 2) 94.41( 3)100.00( 1)
2 Průcha Miloslav BOR5800 290.52 1. 94.56( 2)100.00( 1) 95.96( 2)
3 Horák Petr TJN5602 283.68 1. 86.81( 4)100.00( 1) 80.21( 4) 96.87( 2)
4 Eiselt Miloš LTP5802 252.89 2. 66.79( 5) 78.53( 3) 87.55( 2) 69.41( 5) 86.81( 3)
5 Vokuš Zdeněk TJN5601 189.19 3. 31.29( 6) 73.03( 4) 16.02( 3) 38.17( 6) 77.99( 4)
6 Svoboda Slavomír SMB5801 109.64 1. 109.64( 1)
7 Dikoš Pavel BOR6003 104.52 1. 104.52( 1)
8 Hudský Vlastimil TUR5100 96.02 3. 96.02( 3)
9 Albrecht Miloslav SMB5901 38.48 5. 38.48( 5)
10 Janata Petr TJN5603 24.82 7. 24.82( 7)
H65
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LLI 1
RUM+48D 2
RUM+48D 3
STB+KAS 4
TUV 5
1 Barták Jiří CHA5100 268.92 1. 68.92( 4) 62.60( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Přinda Oldřich VLI5101 211.06 1. 111.06( 1)100.00( 1)
3 Pospíšil Jaromír LDC5301 150.91 1. 50.91( 3) 100.00( 1)
4 Pavlík Milan CHA5400 142.16 2. 54.98( 6) 87.18( 2)
5 Böhm Karel TJN5101 140.37 2. 69.03( 2) 71.34( 3)
6 Škoda Přemek VLI5301 94.67 2. 94.67( 2)
7 Kaška Rudolf CHA5500 94.27 3. 94.27( 3)
8 Provazník Jiří TUR5102 56.14 5. 56.14( 5)
9 Šikola Alexej LJN5301 48.86 7. 48.86( 7)
10 Juřina Robert FYD4900 37.99 3. 18.67( 8) 19.32( 3)
H70
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LLI 1
RUM+48D 2
RUM+48D 3
STB+KAS 4
TUV 5
1 Smetana Radim CHA4700 295.93 1. 76.65( 9) 100.00( 1)100.00( 1) 95.93( 3) 85.30( 4)
2 Jakubec Jindřich TUR4801 281.57 2. 84.96( 6) 101.88( 2) 94.73( 3)
3 Babický Tomáš RUM5001 251.56 4. 77.54( 8) 88.94( 4) 85.08( 5)
4 Pospíšil Jiří TUV4701 247.49 5. 84.30( 7) 80.69( 5) 82.50( P)
5 Ježek Ladislav VLI4900 235.04 1. 86.45( 5) 102.19( 1) 46.40( 6)
6 Karmazín Petr VLI4901 216.01 1. 105.51( 1) 110.50( 1)
7 Lukavec Míla TJN4901 183.28 2. 88.50( 4) 94.78( 2)
8 Nejezchleba Jiří KAS4600 123.22 2. 65.89( 2) 54.67( 6) 2.66( 7)
9 Ševčík Milan CHA5003 100.03 2. 100.03( 2)
10 Horáček Miroslav VLI5000 94.46 3. 94.46( 3)
11 Lusk Karel CHA5002 56.32 3. 26.42(10) 29.90( 3) 0.00( 7)
H80
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LLI 1
RUM+48D 2
RUM+48D 3
STB+KAS 4
TUV 5
1 Křtěnský Jaroslav BOR3600 300.00 1. 97.38( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 75.72( 3)
2 Úlehla Zdeněk BOR4001 285.87 1. 106.54( 1) 93.41( 2) 85.92( 2)
3 Petrželka Pavel TJN3800 196.08 1. 96.08( 3) 100.00( 1)
4 Venuš Jaroslav BOR3800 92.08 4. 92.08( 4)
5 Beránek Miroslav BOR3900 75.35 5. 75.35( 5)
6 Picek Jan TJN4000 45.30 6. 45.30( 6)