Výsledky závodu: 1. Jihomoravská letní liga žactva a veteránů

Datum:
16.05.2020
Místo konání:
Brno - Ivanovice
Pořadatel:
MBM - O-mikron
PBM - TJ Spartak 1. brněnská
Mapa:
Baba 2014
Ředitel závodu:
Zelinka Jiří - R2
Hlavní rozhodčí:
Zřídkaveselý Libor - R3
Stavitel tratí:
Zelinka Jiří - R2
Kategorie:
D12     D14     D35     D55     H12     H14     H35     H55    
D12
2.40 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Markova Eva ZBM0954 SK Žabovřesky Brno 26:23
2. Čechová Johana TBM0888 KOS TJ Tesla Brno 26:45 + 0:22
3. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 34:20 + 7:57
4. Eliášová Viktorie TBM1052 KOS TJ Tesla Brno 56:16 + 29:53
5. Stašková Tereza PBM1257 TJ Spartak 1. Brněnská 66:56 + 40:33
6. Stašková Sofie PBM0952 TJ Spartak 1. Brněnská 130:06 + 103:43
Mudráková Natalie TBM0953 KOS TJ Tesla Brno DISK
D14
2.90 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Hana TBM0659 KOS TJ Tesla Brno 24:05
2. Doušková Kateřina TBM0679 KOS TJ Tesla Brno 24:35 + 0:30
3. Tomanová Eliška ZBM0658 SK Žabovřesky Brno 27:41 + 3:36
4. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 31:42 + 7:37
5. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 33:20 + 9:15
6. Kurečková Klára ABM0657 KOB ALFA Brno 34:32 + 10:27
7. Taslerová Martina ABM0757 KOB ALFA Brno 51:26 + 27:21
8. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 51:29 + 27:24
Palátová Renáta ABM0655 KOB ALFA Brno DISK
D35
3.40 km, 105 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 26:43
2. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 29:25 + 2:42
3. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 35:52 + 9:09
4. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 36:02 + 9:19
5. Mulíčková Eva ABM7469 KOB ALFA Brno 37:58 + 11:15
6. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 42:55 + 16:12
7. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 43:36 + 16:53
8. Čechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 45:05 + 18:22
9. Doušková Klára TBM7761 KOS TJ Tesla Brno 45:28 + 18:45
10. Tršová Daniela PBM7375 TJ Spartak 1. Brněnská 46:49 + 20:06
11. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 47:47 + 21:04
12. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 48:31 + 21:48
13. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:25 + 25:42
14. Čelechovská Zora UBM7451 MENISKOS Brno 53:19 + 26:36
15. Mudráková Michaela TBM7555 KOS TJ Tesla Brno 54:09 + 27:26
16. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:25 + 27:42
17. Zajíčková Lenka TBM7152 KOS TJ Tesla Brno 58:10 + 31:27
18. Blažková Hana RBK6957 SK Radioklub Blansko 60:29 + 33:46
19. Tachovská Kamila PBM7655 TJ Spartak 1. Brněnská 70:24 + 43:41
20. Eliášková Hana LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 79:01 + 52:18
21. Humlíčková Jana UBM7351 MENISKOS Brno 105:52 + 79:09
Ehlová Pavla TBM7377 KOS TJ Tesla Brno DISK
D55
3.00 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 43:15
2. Liščinská Eva TBM4451 KOS TJ Tesla Brno 49:37 + 6:22
3. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 54:06 + 10:51
4. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 57:09 + 13:54
Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
H12
2.80 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulička Martin ZBM0807 SK Žabovřesky Brno 22:47
2. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 30:16 + 7:29
3. Navrátil Jakub TBM0811 KOS TJ Tesla Brno 36:32 + 13:45
4. Doušek Vilém TBM0904 KOS TJ Tesla Brno 37:55 + 15:08
5. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:45 + 16:58
Zřídkaveselý Martin PBM0808 TJ Spartak 1. Brněnská DISK
Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno DISK
Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
H14
3.50 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Radan TBM0611 KOS TJ Tesla Brno 33:00
2. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 34:30 + 1:30
3. Račanský Jiří TBM0706 KOS TJ Tesla Brno 35:13 + 2:13
4. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 37:03 + 4:03
5. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 38:19 + 5:19
6. Eliáš Vojtěch TBM0604 KOS TJ Tesla Brno 44:52 + 11:52
7. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 45:54 + 12:54
8. Vedra Tobiáš TBM0621 KOS TJ Tesla Brno 48:44 + 15:44
9. Komenda Jakub PBM0712 TJ Spartak 1. Brněnská 61:36 + 28:36
10. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 72:47 + 39:47
Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno DISK
H35
4.20 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 26:57
2. Palát Petr ABM7415 KOB ALFA Brno 27:43 + 0:46
3. Kheil Radim PBM7301 TJ Spartak 1. Brněnská 37:26 + 10:29
4. Mudrák Pavel TBM6900 KOS TJ Tesla Brno 39:48 + 12:51
5. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 39:56 + 12:59
6. Račanský Jan UBM7903 MENISKOS Brno 40:01 + 13:04
7. Kubáň Pavel TBM7506 KOS TJ Tesla Brno 41:25 + 14:28
8. Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 43:00 + 16:03
9. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 43:14 + 16:17
10. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 43:36 + 16:39
11. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 43:42 + 16:45
12. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 46:04 + 19:07
13. Mulíček Ondřej ABM7405 KOB ALFA Brno 47:05 + 20:08
14. Humlíček René UBM7101 MENISKOS Brno 47:45 + 20:48
15. Liščinský Tomáš TBM8411 KOS TJ Tesla Brno 49:12 + 22:15
16. Tasler David ABM7105 KOB ALFA Brno 50:17 + 23:20
17. Komenda Kamil PBM7201 TJ Spartak 1. Brněnská 51:35 + 24:38
18. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:27 + 26:30
19. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 55:38 + 28:41
20. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 56:51 + 29:54
21. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 61:58 + 35:01
22. Polouček Pavel ABM7100 KOB ALFA Brno 61:59 + 35:02
23. Mokrý Pavel ABM6801 KOB ALFA Brno 65:30 + 38:33
24. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. Brněnská 70:08 + 43:11
Pátek Richard PBM7609 TJ Spartak 1. Brněnská DISK
H55
3.20 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabloudil Pavel TBM5003 KOS TJ Tesla Brno 38:03
2. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 40:01 + 1:58
3. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 43:29 + 5:26
4. Svoboda Vladimír VBM5715 VSK Mendelu Brno 44:51 + 6:48
5. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:35 + 13:32
6. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 59:17 + 21:14
7. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 67:27 + 29:24