Výsledky závodu: Jihomoravská letní liga - stav po 7 závodech

Datum:
01.05.2020
Pořadatel:
JMO - Jihomoravská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2020-05-1616.05.2020 1. Jihomoravská letní liga žactva a veteránů MBM, PBM Ano Ano
2020-05-1616.05.2020 1. Jihomoravská letní liga dorostu a dospělých MBM, PBM Ano Ano
2020-05-2323.05.2020 2. Jihomoravská letní liga žactva a veteránů PBM Ano Ano
2020-05-2323.05.2020 2. Jihomoravská letní liga dorostu a dospělých PBM Ano Ano
2020-05-3030.05.2020 3. Jihomoravská letní liga MBM Ano Ano
2020-06-0606.06.2020 4. Jihomoravská letní liga PBM Ano Ano
2020-06-1313.06.2020 5. Jihomoravská letní liga ABM Ano Ano
Kategorie:
D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55    
D12
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MBM+PBM 1
MBM+PBM 2
PBM 3
PBM 4
MBM 5
PBM 6
ABM 7
1 Čechová Johana TBM0888 342.35 1. 108.25( 2) 116.14( 1) 117.96( 1)
2 Marková Eva ZBM0954 327.95 1. 109.51( 1) 95.13( 2) 106.39( 1) 92.75( 2) 112.05( 1)
3 Ptáčková Julie TBM0980 267.71 3. 82.24( 3) 65.14( 4) 96.18( 3) 89.29( 3)
4 Rotková Veronika ZBM0854 182.32 3. 95.03( 4) 87.29( 3)
5 Strýčková Barbora ADA0852 181.29 2. 80.63( 4)100.66( 2)
6 Mudráková Natálie TBM0953 146.25 5. 59.01( 5) 55.10( 5) 32.14( 9)
7 Janíková Anna ZBM0862 144.73 3. 88.73( 3) 56.00( 8)
8 Peňázová Charlotte ZBM0860 136.04 4. 21.18( 6) 67.61( 5) 47.25( 4)
9 Ryglová Adéla TBM0857 97.43 2. 97.43( 2)
10 Mikula Marek TBM0902 59.08 6. 59.08( 6)
11 Kamenická Tereza Ester OSN0888 58.82 7. 58.82( 7)
12 Kučerová Tereza ZBM0957 30.97 5. 3.22( 7) 27.75( 5)
13 Eliášová Viktorie TBM1052 7.01 4. 7.01( 4)
D14
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MBM+PBM 1
MBM+PBM 2
PBM 3
PBM 4
MBM 5
PBM 6
ABM 7
1 Doušková Hana TBM0659 314.94 1. 105.37( 1) 107.49( 1) 102.08( 1)
2 Tomanová Eliška ZBM0658 307.47 1. 91.22( 3) 86.94( 3) 101.58( 2) 97.63( 2)108.26( 1)
3 Hlaváčová Lucie TBM0660 293.29 2. 105.57( 2) 91.21( 4) 96.51( 3)
4 Kurečková Klára ABM0657 243.59 3. 64.31( 6) 64.28( 8) 87.15( 7) 92.13( 3)
5 Fuchsová Ema TBM0653 240.57 4. 86.47( 4) 66.22( 6) 87.88( 6)
6 Barnatová Magda ZBM0653 211.05 4. 63.11( 9) 63.33( 8) 84.61( 4)
7 Procházková Doubravka ADA0651 193.53 2. 93.92( 4) 99.61( 2)
8 Ehlová Martina TBM0655 165.37 3. 69.02( 5) 96.35( 3)
9 Kubáňová Tereza TBM0756 154.79 4. 75.44( 4) 79.35( 5)
10 Dobrovolná Anna TBM0758 139.82 5. 64.69( 7) 75.13( 5)
11 Vítková Hana SJI0750 105.86 1. 105.86( 1)
12 Doušková Kateřina TBM0679 103.41 2. 103.41( 2)
13 Palátová Renáta ABM0655 93.28 5. 72.05( 6) 21.23( 5)
14 Oranyová Sylva SJI0751 92.53 5. 92.53( 5)
15 Mynářová Markéta ZBM0657 45.55 7. 45.55( 7)
16 Ryšavá Viktorie TBM0760 17.15 8. 17.15( 8)
D16
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MBM+PBM 1
MBM+PBM 2
PBM 3
PBM 4
MBM 5
PBM 6
ABM 7
1 Dušková Tereza TBM0554 331.20 1. 121.49( 1) 100.00( 1) 108.68( 1)101.03( 2)
2 Mikulová Klára TBM0553 251.17 3. 76.57( 4) 85.75( 3) 88.85( 3)
3 Baláčová Natálie TBM0560 205.72 3. 77.55( 3) 43.89( 4) 84.28( 4) 12.40( 5)
4 Ježková Ivana PBM0560 204.33 1. 110.12( 1) 94.21( 3)
5 Miková Lenka TBM0460 197.81 2. 92.24( 2)105.57( 2)
6 Rotková Markéta ZBM0455 106.95 1. 106.95( 1)
7 Fuchsová Ema TBM0653 100.96 2. 100.96( 2)
8 Finstrlová Julie ZBM0552 98.84 2. 98.84( 2)
9 Ondrová Anna ZBM0553 88.04 4. 88.04( 4)
D18
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MBM+PBM 1
MBM+PBM 2
PBM 3
PBM 4
MBM 5
PBM 6
ABM 7
1 Bednaříková Emma PBM0359 275.69 1. 68.15( 3) 107.54( 1) 100.00( 1)
2 Hovořáková Karolína PBM0351 214.97 1. 120.67( 1) 94.30( 3)
3 Poloučková Hana ABM0350 209.34 2. 111.18( 2) 98.16( 2)
4 Richterová Julie ADA0351 154.50 1. 54.50( 5) 100.00( 1)
5 Taslerová Tereza ABM0361 63.83 4. 63.83( 4)
6 Nešporová Marie TTR0351 47.93 2. 47.93( 2)
D21
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MBM+PBM 1
MBM+PBM 2
PBM 3
PBM 4
MBM 5
PBM 6
ABM 7
1 Mulíčková Markéta ABM0362 312.30 1. 98.29( 3) 115.40( 1) 98.61( 2)
2 Ptáčková Veronika TBM7374 252.93 3. 84.56( 3) 89.59( 4) 78.78( 7)
3 Chloupková Barbora VBM8455 212.01 3. 60.62( 6) 94.67( 3) 56.72( 9)
4 Opálková Martina BBM0050 202.32 1. 102.28( 1) 100.04( 2)
5 Mazalová Monika RBK9252 189.80 4. 62.46( 6) 77.13( 4) 50.21(10)
6 Mádlová Věra ZBM8951 183.63 2. 97.65( 2) 85.98( 4)
7 Kociánová Lenka VBM8553 179.22 1. 71.96( 8)107.26( 1)
8 Matušková Jana RBK9999 160.69 3. 72.70( 5) 87.99( 3)
9 Malivánková Eva ZBM9952 147.01 5. 40.49( 9) 61.69( 5) 44.83(11)
10 Čížková Markéta ADA9652 133.65 5. 64.38( 6) 69.27( 5)
11 Tesařová Markéta ZBM9456 107.68 1. 107.68( 1)
12 Kozáková Zdenka TBM7952 107.62 1. 107.62( 1)
13 Fučíková Hana VBM7751 104.76 2. 104.76( 2)
14 Matulová Lucie ADA8880 99.43 2. 99.43( 2)
15 Korpasová Tereza TBM9898 93.76 3. 93.76( 3)
16 Křížová Lenka TTR8551 85.99 4. 85.99( 4)
17 Uhnavá Markéta PBM8485 85.82 5. 85.82( 5)
18 Drábková Zuzana TBM8452 80.14 5. 80.14( 5)
19 Matulová Iva ADA8451 79.31 4. 79.31( 4)
20 Korpasová Lucie TBM0151 79.21 6. 79.21( 6)
21 Adamová Eva ZBM8772 65.79 7. 18.29(10) 23.85( 8) 23.65( 7) 0.00(13)
22 Šmídová Klára UBM9857 54.66 7. 0.00(13) 54.66( 7) 0.00(14)
23 Cicvárková Lucie ZBM7651 51.99 7. 51.99( 7)
24 Kopáčková Jana ZBM7951 51.72 8. 51.72( 8)
25 Rosecká Alena PZR5654 32.52 12. 32.52(12)
26 Fuchsová Marcela TBM7260 4.56 11. 4.56(11)
27 Fuchs Marek TBM0603 4.47 12. 4.47(12)
D35
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MBM+PBM 1
MBM+PBM 2
PBM 3
PBM 4
MBM 5
PBM 6
ABM 7
1 Mulíčková Eva ABM7469 283.78 1. 76.20( 5) 102.06( 1) 105.52( 1)
2 Kroutilová Eva TBM7861 232.32 3. 68.12( 8) 69.82( 7) 94.38( 3)
3 Doušková Vlasta TBM7060 229.01 5. 44.18(11) 88.04( 5) 49.46(21) 91.51( 5)
4 Kmentová Lenka ZAM8552 218.05 2. 60.05( 6) 99.00( 2) 52.36(11) 59.00(19)
5 Tršová Daniela PBM7375 210.55 6. 47.34(10) 81.39( 6) 81.82( 8)
6 Štěpánková Kateřina TBM7654 202.66 2. 104.08( 2) 98.58( 2)
7 Jemelíková Lada VBM6555 192.13 2. 96.59( 2) 95.54( 4)
8 Schwabová Kateřina TBM7371 178.94 3. 83.04( 3) 95.90( 3)
9 Janíková Marie UBM7852 171.82 3. 98.94( 3) 72.88(11)
10 Tomanová Veronika LBM7751 170.88 9. 29.08(13) 64.68(11) 41.85(12) 43.82(23) 62.38( 9)
11 Strýčková Monika ADA7454 167.49 6. 76.28(10) 91.21( 6)
12 Doušková Klára TBM7761 164.41 9. 51.74( 9) 54.43(10) 58.24(20)
13 Tachovská Kamila PBM7655 158.75 9. 0.00(19) 49.31(16) 57.70( 9) 51.74(10)
14 Fuchsová Marcela TBM7260 157.92 4. 89.29( 4) 68.63(13)
15 Cicvárková Lucie ZBM7651 147.46 8. 68.67( 8) 78.79( 8)
16 Richterová Nataša ADA7451 125.87 7. 57.83( 7) 68.04(14)
17 Mudráková Michaela TBM7555 125.36 9. 23.42(15) 66.63( 9) 35.31(24)
18 Hlaváčová Šárka TBM7258 118.53 13. 57.83(13) 60.70(18)
19 Vernerová Radka VBM8558 112.88 1. 112.88( 1)
20 La Carbonara Hana TBM7652 108.03 1. 108.03( 1)
21 Broschová Lucie RBK7451 105.91 1. 105.91( 1)
22 Miková Iva TBM7071 102.15 12. 63.11(12) 39.04(13)
23 Kunzová Ivana BBM7155 99.71 2. 99.71( 2)
24 Jašková Monika TBM6363 96.32 12. 41.79(12) 54.53(15)
25 Tomešová Daniela SJC8451 95.39 3. 95.39( 3)
26 Wurzelová Dana OSN6654 95.13 5. 95.13( 5)
27 Kamenická Lenka OSN6955 94.87 6. 94.87( 6)
28 Čelechovská Zora UBM7451 94.44 7. 26.14(14) 68.30( 7)
29 Hrušková Lenka ZBM6251 93.04 4. 93.04( 4)
30 Košíková Jana ZBM8352 86.96 11. 56.81(14) 1.69(15) 28.46(26) 0.00(11)
31 Procházková Lucie ADA7651 86.70 7. 86.70( 7)
32 Korpasová Ivana LBM7362 85.28 7. 85.28( 7)
33 Ryglová Kateřina TBM7372 84.95 4. 84.95( 4)
34 Ptáčková Veronika TBM7374 82.50 4. 82.50( 4)
35 Kopáčková Jana ZBM7951 78.70 5. 78.70( 5)
36 Nešporová Marie TTR7251 78.57 9. 78.57( 9)
37 Malá Alice TBM7991 74.49 6. 74.49( 6)
38 Dosbabová Magda TTR8152 71.40 12. 71.40(12)
39 Dvořáčková Jana OSN7850 67.01 15. 67.01(15)
40 Janíčková Jitka OSN7356 66.07 16. 66.07(16)
41 Barnatová Hana ZBM7756 65.64 10. 65.64(10)
42 Bravená Alexandra VBM6155 60.79 17. 60.79(17)
43 Čechová Marcela TBM7659 52.99 8. 52.99( 8)
44 Nechutová Alena PZR6969 46.06 22. 46.06(22)
45 Eliášková Hana LBM8051 41.24 14. 0.00(20) 24.28(14) 16.96(28)
46 Smítalová Jana ZBM8053 29.40 25. 29.40(25)
47 Cíchová Pavlína TTR7452 24.93 27. 24.93(27)
48 Janská Iva LBM5795 22.55 16. 22.55(16)
49 Zajíčková Lenka TBM7152 10.33 17. 10.33(17)
50 Blažková Hana RBK6957 2.77 18. 2.77(18)
D45
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MBM+PBM 1
MBM+PBM 2
PBM 3
PBM 4
MBM 5
PBM 6
ABM 7
1 Broschová Lucie RBK7451 100.96 1. 100.96( 1)
2 Ehlová Pavla TBM7377 100.04 2. 100.04( 2)
3 Kabáthová Jitka ZBM5582 99.00 3. 99.00( 3)
4 Fuchsová Marcela TBM7260 95.32 4. 95.32( 4)
5 Dokoupilová Zuzana VBM5754 93.53 5. 93.53( 5)
6 Tršová Daniela PBM7375 93.27 6. 93.27( 6)
7 Jašková Monika TBM6363 90.14 7. 90.14( 7)
8 Bravená Alexandra VBM6155 89.30 8. 89.30( 8)
9 Doušková Vlasta TBM7060 86.73 9. 86.73( 9)
10 Janská Iva LBM5795 85.37 10. 85.37(10)
11 Richterová Nataša ADA7451 82.47 11. 82.47(11)
12 Potěšilová Vladimíra VBM5655 65.16 12. 65.16(12)
13 Mudráková Michaela TBM7555 40.57 13. 40.57(13)
14 Zajíčková Lenka TBM7152 16.17 14. 16.17(14)
D55
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MBM+PBM 1
MBM+PBM 2
PBM 3
PBM 4
MBM 5
PBM 6
ABM 7
1 Jalová Marie RBK5761 262.54 3. 89.57( 3) 80.46( 3) 90.54( 3) 82.43( 6) 81.17( 4)
2 Liščinská Eva TBM4451 250.60 2. 98.72( 2) 79.39( 4) 72.49( 7)
3 Procházková Helena TBM5351 223.34 1. 115.42( 1) 107.92( 1)
4 Salajková Věra LBM5558 214.40 2. 71.04( 4) 47.22( 9) 96.14( 2)
5 Kabáthová Jitka ZBM5582 211.05 1. 94.98( 3)116.07( 1)
6 Eremiášová Jana TBM5451 187.46 2. 83.34( 4) 104.12( 2)
7 Tomanová Jana LBM4955 167.57 5. 65.90( 5) 67.51( 5) 28.50(10) 34.16( 5)
8 Křížová Zdenka PZR5051 166.03 2. 101.54( 2) 64.49( 8)
9 Dokoupilová Zuzana VBM5754 111.71 1. 111.71( 1)
10 Klusáčková Jitka TTR6152 105.56 1. 105.56( 1)
11 Syslová Iva TTR6151 99.46 2. 99.46( 2)
12 Matyášová Lenka LBM6460 87.78 3. 87.78( 3)
13 Stará Pavla BOV4251 86.59 4. 86.59( 4)
14 Potěšilová Vladimíra VBM5655 85.43 5. 85.43( 5)
H12
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MBM+PBM 1
MBM+PBM 2
PBM 3
PBM 4
MBM 5
PBM 6
ABM 7
1 Štěpánek Ondřej TBM0809 336.08 1. 98.64( 2) 128.51( 1)108.93( 1)
2 Toman Matěj LBM0909 274.25 2. 66.88( 5) 105.20( 2) 94.87( 2) 74.18( 4)
3 Bulička Martin ZBM0807 237.76 1. 123.70( 1) 114.06( 1)
4 Ježek David PBM0813 215.71 1. 102.48( 2)113.23( 1)
5 Zřídkaveselý Martin PBM0808 197.60 3. 65.56( 4) 42.58( 8) 89.46( 3)
6 Doušek Vilém TBM0904 161.60 3. 73.02( 4) 88.58( 3)
7 Cicvárek Martin ZBM0801 149.08 3. 76.62( 3) 72.46( 6)
8 Navrátil Jakub TBM0811 147.40 3. 77.66( 3) 69.74( 7)
9 Hájek Štěpán TBM0804 129.28 3. 80.74( 3) 48.54( 6)
10 Kroutil Tadeáš TBM0928 125.19 5. 54.15( 5) 29.18( 7) 41.86( 5)
11 Denemarek Max TBM0800 97.32 2. 97.32( 2)
12 Svirák Benjamin TBM0915 93.31 5. 51.59( 5) 41.72( 9)
13 Hofhanzl Antonín RUZ0902 84.14 4. 84.14( 4)
14 Prášil Adam SJI0901 78.62 5. 78.62( 5)
15 Malý Matyáš TBM0910 62.17 4. 62.17( 4)
16 Eliášek Patrik LBM0801 19.23 7. 0.00( 8) 19.23(10) 0.00( 7)
H14
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MBM+PBM 1
MBM+PBM 2
PBM 3
PBM 4
MBM 5
PBM 6
ABM 7
1 Račanský Jiří TBM0706 301.64 1. 97.14( 3) 101.41( 2) 93.56( 3) 103.09( 1) 97.04( 2)
2 Čech Radan TBM0611 291.11 1. 103.62( 1) 87.44( 3) 100.05( 2)
3 Brosch Ondřej RBK0606 267.78 3. 88.09( 5) 77.08( 5) 88.76( 4) 90.93( 3)
4 Ptáček Jonáš TBM0717 267.44 3. 91.79( 4) 77.45( 4) 78.78( 5) 96.87( 3)
5 Kučera Tomáš ZBM0605 221.83 1. 109.80( 1) 112.03( 1)
6 Mudrák Daniel TBM0629 196.48 5. 55.27( 7) 62.92( 6) 78.29( 5)
7 Štěpánek Jan TBM0607 195.88 2. 99.24( 2) 96.64( 2)
8 Schwab Filip TBM0710 132.69 7. 65.94( 7) 66.75( 7)
9 Eliáš Vojtěch TBM0604 121.02 6. 68.96( 6) 52.06( 7)
10 Urbánek Tomáš ZBM0604 111.15 1. 111.15( 1)
11 Urválek Jan TBM0707 79.93 8. 46.32( 8) 33.61( 8)
12 Prášil Jakub SJI0702 79.32 4. 79.32( 4)
13 Knap Jakub PZR0701 67.93 6. 67.93( 6)
14 Svirák Jonatan TBM0608 59.50 8. 59.50( 8)
15 Marek Filip ZBM0706 58.27 6. 58.27( 6)
16 Vedra Tobiáš TBM0621 57.67 8. 57.67( 8) 0.00(12)
17 Salajka Michal LBM0701 57.35 4. 7.14(12) 50.21( 4)
18 Cicvárek Radim ZBM0601 33.60 9. 1.94(10) 31.66( 9)
19 Richter Rudolf ADA0601 26.82 10. 0.00(10) 0.00(11) 26.82(10)
20 Lasota Jan ZBM0603 22.89 9. 22.89( 9)
21 Komenda Jakub PBM0712 22.25 6. 20.09( 9) 0.00(10) 2.16(13) 0.00( 6)
22 Červinka Adam OSN0707 14.39 11. 14.39(11)
23 Kroutil Jošt TBM0712 5.27 7. 5.27( 9) 0.00(13) 0.00( 7)
H16
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MBM+PBM 1
MBM+PBM 2
PBM 3
PBM 4
MBM 5
PBM 6
ABM 7
1 Strýček Jan PBM0503 321.57 1. 110.27( 1) 102.56( 2) 104.19( 1)107.11( 1)
2 Zřídkaveselý Adam PBM0505 296.14 1. 94.24( 3) 103.16( 1) 98.74( 2) 82.89( 4)
3 Doušek Tomáš TBM0401 281.37 2. 95.50( 2) 92.89( 4) 69.83( 5) 92.98( 3)
4 Račanský Jakub TBM0503 262.39 3. 91.46( 6) 94.28( 3) 76.65( 6)
5 Marek Vojtěch ZBM0410 193.52 2. 93.61( 5) 99.91( 2)
6 Zelený Vladan ZBM0405 162.26 2. 20.01( 8) 48.46( 5) 85.38( 2) 0.00( 9) 28.42( 8)
7 Ehl Ondřej TBM0404 100.00 1. 100.00( 1)
8 Orany Vojtěch SJI0401 97.07 3. 97.07( 3)
9 Bednařík Vilém PBM0509 93.77 4. 93.77( 4)
10 Odehnal Tomáš PBM0500 86.80 7. 86.80( 7)
11 Štěrbák Josef ZBM0409 81.61 5. 81.61( 5)
12 Vítek Matěj SJI0500 74.41 4. 74.41( 4)
13 Cícha Václav TTR0401 43.75 6. 43.75( 6)
14 Rada Štěpán ABM0404 34.87 7. 34.87( 7)
15 Ježek Filip PBM0414 33.73 7. 33.73( 7)
16 Dvořáček Tomáš OSN0505 5.40 8. 5.40( 8)
H18
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MBM+PBM 1
MBM+PBM 2
PBM 3
PBM 4
MBM 5
PBM 6
ABM 7
1 Palát Tomáš ABM0307 234.64 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 34.64( 2)
2 Račanský Jakub TBM0503 106.24 1. 106.24( 1)
3 Chrást Lukáš OSN0301 105.67 2. 105.67( 2)
4 Bružeňák Andrej TBM0307 100.00 1. 100.00( 1)
4 Coufal Jáchym ZBM0200 100.00 1. 100.00( 1)
6 Dvořáček Jakub OSN0303 88.09 3. 88.09( 3)
7 Vostal Petr TBM7411 85.72 2. 85.72( 2)
8 Kycl Lukáš LBM0300 54.38 4. 54.38( 4)
H21
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MBM+PBM 1
MBM+PBM 2
PBM 3
PBM 4
MBM 5
PBM 6
ABM 7
1 Zelinka Jiří MBM8740 307.58 1. 107.46( 1) 97.56( 3)102.56( 1)
2 Mazal Zdeněk VBM8103 272.86 2. 89.80( 5) 97.98( 2) 85.08( 6)
3 Henek Vladan VBM8002 250.36 3. 87.57( 6) 94.55( 3) 68.24( 8)
4 Stupal František JHB8603 241.43 4. 56.94(18) 82.33( 4) 86.23( 5) 72.87( 7)
5 Ptáček Ondřej TBM7120 225.80 5. 81.80( 5) 81.79( 7) 62.21(10)
6 Kořan Pavel VBM7401 218.28 6. 81.59( 9) 76.24( 6) 60.45(10) 45.32(14) 46.57( 6)
7 Jordanov Alexandr ZBM9503 187.74 2. 97.98( 2) 89.76( 5)
8 Coufal Svatoš ZBM6700 130.34 7. 60.65(17) 69.69( 7)
9 Kavan Tomáš TBM8603 124.31 11. 65.81(14) 58.50(11)
10 Vedra David TBM7402 113.46 1. 113.46( 1)
11 Melecký Martin SSU9001 110.49 1. 110.49( 1)
12 Pauschek Karel ZBM8509 104.89 9. 64.95( 9) 39.94(15)
13 Kozák Osvald TBM8201 103.75 1. 103.75( 1)
14 Adámek Filip TBM0101 99.29 2. 99.29( 2)
15 Čech Radovan TBM7835 98.69 2. 98.69( 2)
16 Fučík Karel VBM7246 98.14 3. 98.14( 3)
17 Prášil Marek SJI7313 96.92 4. 96.92( 4)
18 Malý Aleš JIL8702 93.81 2. 93.81( 2)
19 Perknovský Radim JPV8235 92.73 3. 92.73( 3)
20 Kopáček Jan CHT8510 91.54 3. 91.54( 3)
21 Zdráhal Tomáš OOL8801 91.36 4. 91.36( 4)
22 Matula Petr ADA8202 91.04 4. 91.04( 4)
23 Přikryl Petr PBM6708 87.95 4. 87.95( 4)
24 Redlich Tomáš MAS8200 84.60 7. 84.60( 7)
25 Verner Tomáš VBM8204 82.99 8. 82.99( 8)
26 Kožoušek Adam ZBM8512 82.62 6. 82.62( 6)
27 Auermüller Vít ZBM6701 78.72 8. 71.82( 8) 6.90(19)
28 Zřídkaveselý Libor PBM7207 78.69 5. 78.69( 5)
29 Bouška Tomáš ABM9205 78.20 10. 78.20(10)
30 Procházka Jan RBK7901 76.63 11. 76.63(11)
31 Doušek Robert TBM7911 70.44 12. 70.44(12)
32 Srba Matěj UBM9602 70.12 10. 39.43(20) 30.69(10)
33 Komenda Jan ZBM9902 68.91 13. 68.91(13)
34 Cícha Matěj TTR0102 64.37 9. 64.37( 9)
35 Florián Vojtěch ABM9901 63.54 15. 63.54(15)
36 Hubík Martin TBM8503 63.38 16. 63.38(16)
37 Hlaváč Jiří TBM6116 56.56 12. 56.56(12)
38 Burdilák Radek MBM8533 56.13 8. 56.13( 8)
39 Čížek Petr ADA7101 51.07 9. 51.07( 9)
40 Nešpor Jan TTR0101 50.05 13. 50.05(13)
41 Zelený Pavel ZBM7302 43.39 19. 43.39(19)
42 Dušek Vladimír TBM7400 31.21 21. 31.21(21)
43 Skryja Bořivoj PZR6106 27.62 16. 27.62(16)
44 Wurzel Břetislav OSN6005 14.28 17. 14.28(17)
45 Novohradský Petr PZR8903 8.68 18. 8.68(18)
46 Pátek Richard PBM7609 3.68 20. 3.68(20)
H35
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MBM+PBM 1
MBM+PBM 2
PBM 3
PBM 4
MBM 5
PBM 6
ABM 7
1 Brosch Petr RBK7111 271.78 4. 49.95(12) 36.51(19) 89.55( 6) 94.10( 4) 88.13( 4)
2 Račanský Jan UBM7903 261.16 4. 69.65( 6) 82.44( 5) 98.24( 4) 80.48(12) 70.37( 8)
3 Mudrák Pavel TBM6900 235.16 3. 70.36( 4) 69.69( 9) 95.11( 3)
4 Andrš Petr ZAM8401 230.58 7. 57.65(11) 56.22(11) 83.07( 8) 89.86( 7)
5 Vedra David TBM7402 217.82 1. 112.21( 1) 105.61( 1)
6 Palát Petr ABM7415 202.31 2. 109.72( 2) 92.59( 3)
7 Rotek Pavel ZBM7704 189.85 2. 89.76( 5) 100.09( 2)
8 Procházka Jan RBK7901 185.60 1. 84.73( 4) 100.87( 1)
9 Liščinský Tomáš TBM8411 178.39 10. 39.74(15) 61.34(10) 77.31(16)
10 Komenda Kamil PBM7201 176.73 6. 31.98(17) 54.60(12) 90.15( 6)
11 Mulíček Ondřej ABM7405 173.94 8. 46.63(13) 38.89(17) 88.42( 8)
12 Kheil Radim PBM7301 157.86 3. 78.07( 3) 79.79( 6)
13 Jordanov Nikolaj VBM6501 144.32 9. 59.17( 9) 85.15( 9)
14 Urválek Jiří TBM6107 143.56 5. 69.92( 5) 73.64( 7)
15 Hubík Martin TBM8503 141.15 2. 40.41(16) 100.74( 2)
16 Trš Lubomír PBM7302 136.28 11. 0.00(24) 23.22(23) 69.75(18) 43.31(11)
17 Cicvárek Ivo ZBM7504 131.22 11. 58.87(11) 72.35(17)
18 Prášil Aleš SJI7415 108.05 1. 108.05( 1)
19 Perknovský Radim JPV8235 104.17 1. 104.17( 1)
20 Ehl Jiří TBM7701 101.80 2. 101.80( 2)
21 Doušek Robert TBM7911 98.39 3. 98.39( 3)
22 Kurečka Robert ABM7210 97.63 18. 14.82(20) 38.03(18) 44.78(24)
23 Gregor Petr RUZ7500 96.84 2. 96.84( 2)
24 Štěrbák Eduard ZBM7529 95.74 3. 95.74( 3)
25 Dušek Vladimír TBM7400 93.90 15. 16.26(24) 77.64(15)
26 Schwab David TBM7401 91.84 5. 91.84( 5)
27 Toman Ondřej LBM7517 90.20 9. 25.90(18) 64.30( 9)
28 Daněk Roman SBK7541 87.91 7. 87.91( 7)
29 Kunz Martin BBM7101 86.99 5. 86.99( 5)
30 Kamenický Radan OSN6004 83.95 10. 83.95(10)
31 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 83.32 11. 83.32(11)
32 Matuška Pavel RBK7001 82.88 13. 50.89(22) 31.99(13)
33 Baše Tomáš ZBM7402 81.66 9. 81.66( 9)
34 Pulec Pavel VBM6201 81.42 10. 57.98(10) 23.44(22)
35 Mokrý Jan ABM6611 79.28 13. 79.28(13)
36 Korpas Jaroslav LBM6113 78.32 14. 78.32(14)
37 Zelený Vladan ZBM0405 77.69 6. 77.69( 6)
38 Čížek Petr ADA7101 72.44 7. 72.44( 7)
39 Mokrý Pavel ABM6801 71.48 10. 0.00(23) 71.48(10)
40 Kyncl Tomáš ZBM7201 70.54 8. 70.54( 8)
41 Zelený Pavel ZBM7302 66.96 19. 66.96(19)
42 Nešpor Jan TTR6101 66.29 20. 66.29(20)
43 Kubáň Pavel TBM7506 65.09 7. 65.09( 7)
44 Ptáček Ondřej TBM7120 59.93 8. 59.93( 8)
45 Polouček Pavel ABM7100 58.31 12. 0.00(22) 1.84(25) 56.47(12)
46 Procházka Jiří ADA7512 57.53 21. 57.53(21)
47 Horký Tomáš TBM6747 50.71 10. 50.71(10)
48 Cícha Radek TTR7503 49.16 23. 49.16(23)
49 Chloupek Tomáš VBM8404 47.51 13. 47.51(13)
50 Auermüller Vít ZBM6701 45.80 14. 45.80(14)
51 Humlíček René UBM7101 44.46 14. 44.46(14)
52 Jašek Milan TBM6201 43.97 19. 18.78(19) 25.19(21)
53 Smítal Rostislav ZBM7903 43.24 25. 43.24(25)
54 Odehnal Luděk ADA7400 42.75 15. 42.75(15)
55 Vostal Petr TBM7411 41.56 26. 41.56(26)
56 Vinopal Tomáš PZR7905 41.51 27. 41.51(27)
57 Pohořalý Jiří OTK7500 37.82 12. 37.82(12)
58 Tasler David ABM7105 36.21 16. 36.21(16)
59 Nechuta Milan PZR7007 33.09 28. 33.09(28)
60 Hanzl Vlastimil VBM5329 32.42 20. 32.42(20)
61 Máca Tomáš SJI7800 28.76 29. 28.76(29)
62 Červinka Jan OSN8002 23.18 30. 23.18(30)
63 Broum Tomáš PZR7808 8.69 31. 8.69(31)
H45
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MBM+PBM 1
MBM+PBM 2
PBM 3
PBM 4
MBM 5
PBM 6
ABM 7
1 Mudrák Pavel TBM6900 105.75 1. 105.75( 1)
2 Urválek Jiří TBM6107 101.04 2. 101.04( 2)
3 Tomeš Petr SJC7531 93.21 3. 93.21( 3)
4 Čížek Petr ADA7101 83.19 4. 83.19( 4)
5 Svoboda Petr ABM7124 82.48 5. 82.48( 5)
6 Coufal Svatoš ZBM6700 75.24 6. 75.24( 6)
7 Jordanov Nikolaj VBM6501 74.37 7. 74.37( 7)
8 Zelený Pavel ZBM7302 70.22 8. 70.22( 8)
9 Toman Ondřej LBM7517 66.91 9. 66.91( 9)
10 Hanzl Vlastimil VBM5329 62.32 10. 62.32(10)
11 Pulec Pavel VBM6201 60.01 11. 60.01(11)
12 Jašek Milan TBM6201 54.43 12. 54.43(12)
13 Trš Lubomír PBM7302 49.38 13. 49.38(13)
14 Dušek Vladimír TBM7400 38.21 14. 38.21(14)
15 Matuška Pavel RBK7001 27.16 15. 27.16(15)
H55
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MBM+PBM 1
MBM+PBM 2
PBM 3
PBM 4
MBM 5
PBM 6
ABM 7
1 Zabloudil Pavel TBM5003 318.54 1. 106.09( 1) 117.32( 1) 95.13( 2)
2 Robotka Libor PBM5303 292.76 2. 101.23( 2) 90.72( 3) 79.39( 5) 59.86( 8) 100.81( 2)
3 Bauer Emil VBM4410 248.99 3. 92.68( 3) 84.31( 5) 72.00( 6) 62.48( 7)
4 Chmelík Aleš VBM4732 239.66 3. 53.68( 6) 92.54( 3) 93.44( 3)
5 Štěpánek Jiří LBM5401 227.34 4. 72.69( 5) 90.25( 4) 21.13( 8) 64.40( 5) 60.65( 4)
6 Zdráhal Robert OOL5707 224.00 1. 112.33( 1) 111.67( 1)
7 Kříž Pavel PZR4800 142.57 4. 79.55( 4) 63.02( 6)
8 Klusáček Martin TTR5601 111.91 1. 111.91( 1)
9 Hanzl Vlastimil VBM5329 94.65 2. 94.65( 2)
10 Hubík Petr TBM5913 91.96 2. 91.96( 2)
11 Svoboda Vladimír VBM5715 89.30 4. 89.30( 4)
12 Uhmann Petr TBM5103 87.51 3. 87.51( 3)
13 Forst Vlastimil PZR5603 81.58 4. 81.58( 4)
14 Sponar Jan TBM5004 49.26 7. 49.26( 7)
15 Novohradský Jan PZR5309 45.84 9. 45.84( 9)
16 Sysel Svatobor TTR6202 43.93 10. 43.93(10)
17 Dokoupil Vladimír VBM4806 33.53 7. 33.53( 7)