Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H35D

Datum:
20.09.2020
Místo konání:
Špindlerův Mlýn - Ski areál Medvědín
Pořadatel:
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Mapa:
Harmony, M 1:10 000, E5m
Ředitel závodu:
Hrdinka Daniel - R2
Hlavní rozhodčí:
Polák Vlastimil - R2
Stavitel tratí:
Poláková Lucie - R3
JURY:
Komárková Lucie, Novák Jiří, Vlastníková Lucie
H35D
3.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 42:11
2. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 42:13 + 0:02
3. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 42:15 + 0:04
4. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 42:43 + 0:32
5. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 42:50 + 0:39
6. Kotyk Pavel LTU7901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:42 + 4:31
7. Šafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 47:06 + 4:55
8. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 48:27 + 6:16
9. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 49:11 + 7:00
10. Pozdílek Martin PHK7803 OK 99 Hradec Králové 50:34 + 8:23
11. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 51:13 + 9:02
12. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 51:44 + 9:33
13. Šíma Jiří SRK8304 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:03 + 9:52
14. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 52:59 + 10:48
15. Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 53:18 + 11:07
16. Šafr Jiří CHC7706 K.O.B. Choceň 54:24 + 12:13
16. Brož Michal LTU8000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:24 + 12:13
18. Pavlík Mojmír PDY8102 Běhej Poděbrady 56:53 + 14:42
19. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 57:05 + 14:54
20. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 59:15 + 17:04
21. Trnka Ondřej PDY7802 Běhej Poděbrady 59:23 + 17:12
22. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 59:45 + 17:34
23. Hruša Petr 0130002 Vysoká nad Labem 59:56 + 17:45
24. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 64:11 + 22:00
25. Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice 68:22 + 26:11
26. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 69:18 + 27:07
27. Vaňátko Jakub LTU8100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:31 + 28:20
28. Havelka Josef SJC8402 Sportcentrum Jičín 71:20 + 29:09
29. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 71:51 + 29:40
30. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 73:06 + 30:55
31. Jirout Milan CHC7604 K.O.B. Choceň 75:12 + 33:01
32. Dvořáček Pavel LPU7608 OK Lokomotiva Pardubice 76:38 + 34:27
33. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 91:00 + 48:49
Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK