Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Klubové výsledky : KON (25)

Datum:
27.06.2020
Místo konání:
Podivice, louka
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Mapa:
Chaloupky 1:10 000, E=5m
Ředitel závodu:
Matyšek Radoslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Otruba Marek - R3
Stavitel tratí:
Otruba Karel - R3
Kategorie:
D14C     D35C     D45C     H10C     H16C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P    
D14C
3.10 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
13. Rozsívalová Adéla KON0760 B KOB Konice 55:43 + 25:28
D35C
3.80 km, 105 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 47:40 + 2:56
18. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 70:52 + 26:08
Škrabalová Eva KON7676 C KOB Konice DISK
D45C
3.60 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 47:55 + 0:51
32. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 71:47 + 24:43
35. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 75:05 + 28:01
H10C
2.50 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 30:12 + 1:38
4. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 32:48 + 4:14
H16C
4.40 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 35:17
H35C
5.60 km, 170 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Ebner Zdeněk KON8215 C KOB Konice DISK
H45C
4.80 km, 145 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 46:59 + 6:01
7. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 48:07 + 7:09
9. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 50:57 + 9:59
16. Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 58:05 + 17:07
45. Škrabal Milan KON7521 C KOB Konice 126:32 + 85:34
H55C
4.40 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 68:53 + 22:36
H65C
3.30 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 42:47 + 5:18
HD10N
2.50 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Václavková Amálie KON1079 C KOB Konice 33:13 + 11:26
12. Neklová Daniela KON1212 C KOB Konice 37:17 + 15:30
14. Lipenská Jana Marie KON1191 C KOB Konice 42:19 + 20:32
HDR
2.60 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Čeřovská Eliška KON1353 C KOB Konice 30:39 + 0:01
7. Václavek Alois KON1241 C KOB Konice 35:43 + 5:05
19. Lipenský Jan František KON1131 C KOB Konice 45:37 + 14:59
P
3.40 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice 49:21 + 19:33