Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H45

Datum:
26.09.2020
Místo konání:
Lipová u Šluknova Solandský ryb.
Pořadatel:
RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
Mapa:
Široký les; 1 : 10 000; e=5; autor: Josef Rančák; A4
Ředitel závodu:
Nedvídková Jitka
Hlavní rozhodčí:
Babický Tomáš - R2
Stavitel tratí:
Novák Petr, Männel Harald
Protokol:
Závod proběhl podle časového harmonogramu za vytrvalého deště, chladu a větru.
Během závodu nedošlo k podání protestu.
Vyhlášení výsledků provedeno z důvodů nepříznivého počasí o den později na závodech ObŽ JO STB ve Stvolínkách.
Nebyl nahlášen žádný úraz.

H45 4.70 km, 60 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 34:35
2. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 38:12 + 3:37
3. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 38:18 + 3:43
4. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 40:30 + 5:55
5. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 44:26 + 9:51
6. Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 44:48 + 10:13
7. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 47:04 + 12:29
8. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:28 + 12:53
9. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:10 + 13:35
10. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:53 + 14:18
11. Müller Rico 31D6400 SV Lengefeld 48:56 + 14:21
12. Hrůzek Libor BOR7400 C OK Jiskra Nový Bor 49:12 + 14:37
13. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 50:56 + 16:21
14. Votava David 10001 1 DSVJ 55:29 + 20:54
15. Tomášek Ondřej TUV7001 C SOK TJ Turnov 56:08 + 21:33
16. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 58:12 + 23:37
17. Novotný Jiří VLI7102 C Slavia Liberec orienteering 59:06 + 24:31
18. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 59:15 + 24:40
19. Tourek Jan 70001 7 Česká Kamenice 62:58 + 28:23
20. Rejman Josef BOR7415 C OK Jiskra Nový Bor 63:42 + 29:07
21. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 69:42 + 35:07
22. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:19 + 38:44
23. Kubeša Vladimír VLI7507 C Slavia Liberec orienteering 74:03 + 39:28
24. Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 96:00 + 61:25
Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov DISK