Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lázničková Alžběta | TZL0858 | SKOB Zlín | 36:57 | ||
2. | Macková Gita | LPU0961 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:59 | + 4:02 | |
Kundratová Eva | TZL0950 | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pipková Karolína | LPU0756 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:58 | ||
2. | Bublíková Klára | TAP0752 | KOB Tretra Praha | 56:09 | + 20:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zháňalová Barbora | ZBM9354 | SK Žabovřesky Brno | 57:55 | ||
2. | Vodičková Johana | LPU0354 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:32 | + 1:37 | |
3. | Pangrácová Marie | 20001 | Český svaz neslyšících sportovců, z.s. | 66:45 | + 8:50 | |
4. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 70:12 | + 12:17 | |
5. | Stohanzlová Kristýna | LPU0356 | OK Lokomotiva Pardubice | 75:15 | + 17:20 | |
6. | Hrušková Kristýna | ZBM9156 | SK Žabovřesky Brno | 78:10 | + 20:15 | |
7. | Forstová Veronika | PZR8181 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 80:19 | + 22:24 | |
8. | Pangrácová Anna | 20004 | Český svaz neslyšících sportovců, z.s. | 83:28 | + 25:33 | |
9. | Hornová Lenka | 40001 | SK SKIVELO Olomouc | 99:30 | + 41:35 | |
10. | Vaňková Martina | 40002 | SK SKIVELO Olomouc | 145:23 | + 87:28 | |
11. | Řeháková Klára | BFM0556 | SKOB Frýdek - Místek | 215:15 | + 157:20 | |
Šuterová Kateřina | CET8351 | TJ Loko Česká Třebová | DISK | |||
Sobotková Klára | PZR0351 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK | |||
Pilíková Veronika | CET8152 | TJ Loko Česká Třebová | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bořilová Klára | TBM8964 | KOS TJ Tesla Brno | 68:41 | ||
2. | Martanová Lea | TUR0555 | OOB TJ Turnov | 79:08 | + 10:27 | |
3. | Martanová Elin | TUR0253 | OOB TJ Turnov | 79:58 | + 11:17 | |
4. | Havlínová Zuzana | SCP8150 | OK Sparta Praha | 88:59 | + 20:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šrámková Iva | RIC7251 | OB Říčany | 61:51 | ||
2. | Kundratová Jana | TZL7350 | SKOB Zlín | 71:22 | + 9:31 | |
3. | Řeháková Jana | BFM7152 | SKOB Frýdek - Místek | 82:25 | + 20:34 | |
4. | Pipková Táňa | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | 83:33 | + 21:42 | |
5. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | SK Žabovřesky Brno | 86:15 | + 24:24 | |
6. | Martanová Daniela | VLI7452 | Slavia Liberec orienteering | 86:17 | + 24:26 | |
7. | Vörösová Markéta | LPU7868 | OK Lokomotiva Pardubice | 91:46 | + 29:55 | |
8. | Boháčová Alena | KUN7450 | TJ Sokol Kunvald | 111:46 | + 49:55 | |
9. | Bublíková Zuzana | TAP7751 | KOB Tretra Praha | 184:22 | + 122:31 | |
Kaplanová Iva | LPU6859 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Pittnerová Lenka | RUZ7150 | TJ Růžená | DISK | |||
Tomanová Elena | ABM6666 | KOB ALFA Brno | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 57:38 | ||
2. | Lázničková Marcela | TZL6751 | SKOB Zlín | 62:30 | + 4:52 | |
3. | Lehárová Iva | LPU6152 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:30 | + 6:52 | |
4. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 65:02 | + 7:24 | |
5. | Hausvaterová Marcela | SHK6152 | OK Slavia Hradec Králové | 73:56 | + 16:18 | |
6. | Hronová Iva | RUZ6450 | TJ Růžená | 97:54 | + 40:16 | |
Ostřanská Iveta | SSU6591 | SK Severka Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macek Dan | LPU1104 | OK Lokomotiva Pardubice | 7:21 | ||
2. | Forst Matouš | PZR1100 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 7:42 | + 0:21 | |
3. | Votava Jan | VLI1400 | Slavia Liberec orienteering | 14:51 | + 7:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votava Vojtěch | VLI1201 | Slavia Liberec orienteering | 44:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | SKOB Ostrava | 50:54 | ||
2. | Kundrata Vít | TZL0700 | SKOB Zlín | 52:27 | + 1:33 | |
3. | Střelba Antonín | PGP0605 | SK Praga | 68:01 | + 17:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vodička Oldřich | LPU7715 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:50 | ||
2. | Lehár Adam | LPU9114 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:14 | + 1:24 | |
3. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 63:16 | + 3:26 | |
4. | Gregor Jáchym | RUZ0400 | TJ Růžená | 65:26 | + 5:36 | |
5. | Kundrata Jan | TZL0203 | SKOB Zlín | 72:36 | + 12:46 | |
6. | Melišík Jan | TAP0502 | KOB Tretra Praha | 73:45 | + 13:55 | |
7. | Kavan Tomáš | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | 73:52 | + 14:02 | |
8. | Kůra Josef | ZBM8722 | SK Žabovřesky Brno | 78:00 | + 18:10 | |
9. | Semerád Jan | 20002 | Český svaz neslyšících sportovců, z.s. | 85:03 | + 25:13 | |
10. | Klíma Kamil | 10001 | SK Olympia Praha SPS | 85:28 | + 25:38 | |
Karlík Jan | TBM8809 | KOS TJ Tesla Brno | DNS | |||
Sitař Václav | PZR9202 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB Tretra Praha | 87:27 | ||
2. | Zháňal Jan | ZBM8721 | SK Žabovřesky Brno | 96:21 | + 8:54 | |
3. | Gregor Petr | RUZ7500 | TJ Růžená | 101:10 | + 13:43 | |
4. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | OK Lokomotiva Pardubice | 102:43 | + 15:16 | |
5. | Šutera Josef | CET7901 | TJ Loko Česká Třebová | 109:13 | + 21:46 | |
6. | Chrást Lukáš | OSN0301 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 110:24 | + 22:57 | |
7. | Boudný Jan | SCP7417 | OK Sparta Praha | 126:55 | + 39:28 | |
8. | Dubec Pavel | SCP8003 | OK Sparta Praha | 128:00 | + 40:33 | |
Kautský Jiří | SCP8201 | OK Sparta Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kaplan Jan | LPU6401 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:30 | ||
2. | Suk Jiří | MFP6401 | Matfyz Praha | 67:07 | + 7:37 | |
3. | Vojvodík Martin | MOV7400 | SKOB Ostrava | 68:52 | + 9:22 | |
4. | Šrámek Petr | RIC6905 | OB Říčany | 69:15 | + 9:45 | |
5. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 77:12 | + 17:42 | |
6. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 86:17 | + 26:47 | |
7. | Sochor Tomáš | HAV6301 | OB Havířov | 88:24 | + 28:54 | |
8. | Sobotka Petr | PZR7008 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 98:36 | + 39:06 | |
9. | Macek Pavel | LPU7517 | OK Lokomotiva Pardubice | 103:49 | + 44:19 | |
10. | Stohanzl Jan | LPU7600 | OK Lokomotiva Pardubice | 113:09 | + 53:39 | |
11. | Martin Bublík | 183:55 | + 124:25 | |||
Betlach Michal | CET7801 | TJ Loko Česká Třebová | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | 57:24 | ||
2. | Láznička Libor | TZL6701 | SKOB Zlín | 64:49 | + 7:25 | |
3. | Lux Zdeněk | KUN6201 | TJ Sokol Kunvald | 78:51 | + 21:27 | |
4. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 82:11 | + 24:47 | |
5. | Chládek Josef | ZAM5901 | OB TJ Sokol Žamberk | 83:16 | + 25:52 | |
6. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 86:27 | + 29:03 | |
7. | Čermák Libor | PHK5600 | OK 99 Hradec Králové | 86:54 | + 29:30 | |
Kudrass Peter | 1VD6600 | SG Zittau Süd | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vondrouš Jaroslav | 70001 | SKIVELO Olomouc | 37:22 | ||
2. | Ostřanský Josef | SSU4302 | SK Severka Šumperk | 45:04 | + 7:42 | |
3. | Robotka Libor | PBM5303 | TJ Spartak 1. Brněnská | 47:22 | + 10:00 | |
3. | Forst Vlastimil | PZR5603 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 47:22 | + 10:00 | |
5. | Hausvater Karel | SHK5801 | OK Slavia Hradec Králové | 49:13 | + 11:51 | |
6. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | SKOB Frýdek - Místek | 57:27 | + 20:05 | |
7. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | TJ Sokol Kunvald | 59:41 | + 22:19 | |
8. | Jelínek Petr | TZL4902 | SKOB Zlín | 70:18 | + 32:56 |