Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.08.2020
Místo konání:
Lipno nad Vltavou, parkoviště "U Kramolína"
Pořadatel:
VCB - OB České Budějovice
Mapa:
Lipno nad Vltavou
Ředitel závodu:
Hejzlarová Vladimíra - R3
Hlavní rozhodčí:
Hejzlar Josef - R3
Stavitel tratí:
Teringl Radek - R2
JURY:
Šafařík Ivo, Hudečková Helena, Parkan Jiří
Protokol:
Závod proběhl bez závad a nikdo nebyl zraněn
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     P1     P2    
D10
1.46 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kůrková Ema VTA1053 SC vebr-sport 17:23
2. Jungvirtová Tereza KRE1251 OOB TJ Sokol Křemže 45:28 + 28:05
D12
1.54 km, 40 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Barbora VTA0957 SC vebr-sport 15:06
2. Jarošová Linda VCB0950 OB České Budějovice 15:57 + 0:51
3. Jungvirtová Markéta KRE0952 OOB TJ Sokol Křemže 19:46 + 4:40
4. Beranová Marie SJH0951 SOS Jindřichův Hradec 20:02 + 4:56
5. Maršíková Lucie KRE0850 OOB TJ Sokol Křemže 20:44 + 5:38
6. Sobotková Lada OPI0951 Orientační sporty Písek 27:21 + 12:15
D14
1.63 km, 45 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 9:53
2. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 12:14 + 2:21
3. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 12:36 + 2:43
4. Kopencová Anna SJH0752 SOS Jindřichův Hradec 13:19 + 3:26
5. Čerklová Eva KRE0751 OOB TJ Sokol Křemže 14:10 + 4:17
6. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 14:43 + 4:50
7. Krejčová Petra VTA0658 SC vebr-sport 15:29 + 5:36
8. Pazderníková Petra OPI0651 Orientační sporty Písek 25:09 + 15:16
Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice DISK
Jungvirtová Adéla KRE0752 OOB TJ Sokol Křemže DISK
D16
1.81 km, 50 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Veronika SJH0551 SOS Jindřichův Hradec 10:59
2. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 11:08 + 0:09
3. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 11:50 + 0:51
4. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 12:39 + 1:40
5. Pekařová Nela VTA0552 SC vebr-sport 13:32 + 2:33
6. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 14:20 + 3:21
Kubáková Nela SJH0451 SOS Jindřichův Hradec DISK
D18
1.94 km, 60 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 14:09
2. Bečvářová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 16:45 + 2:36
3. Procházková Dana VCB0362 OB České Budějovice 18:59 + 4:50
D20
2.41 km, 75 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Blažková Kateřina SJH0252 SOS Jindřichův Hradec 16:10
2. Svobodová Anna VTA0151 SC vebr-sport 21:15 + 5:05
3. Rudová Anna VTA0051 SC vebr-sport 23:30 + 7:20
4. Houserová Tereza OPI0156 Orientační sporty Písek 30:32 + 14:22
D21
2.41 km, 75 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6145
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 14:54 6437
2. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 15:51 + 0:57 6064
3. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 16:11 + 1:17 5933
4. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 17:51 + 2:57 5278
5. Kovářová Julie VCB8854 OB České Budějovice 21:00 + 6:06 4041
6. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 35:42 + 20:48 0
Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory DISK 0
D35
1.94 km, 60 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 13:45
2. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 14:40 + 0:55
3. Beranová Jana SJH7851 SOS Jindřichův Hradec 16:20 + 2:35
4. Fialová Irena KRE7950 OOB TJ Sokol Křemže 17:52 + 4:07
D45
1.63 km, 45 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eschlböck Gudrun 46A0002 OL Naturfreunde Linz 12:41
2. Hudečková Helena VTA6951 SC vebr-sport 13:02 + 0:21
3. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 13:49 + 1:08
4. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 13:57 + 1:16
5. Svobodová Martina VTA7151 SC vebr-sport 15:23 + 2:42
6. Sobotková Lenka OPI7401 Orientační sporty Písek 15:51 + 3:10
7. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 19:30 + 6:49
8. Vorlíčková Lenka VTA6751 SC vebr-sport 21:54 + 9:13
D55
1.57 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gittmaier Doris 26A0004 HSV Ried 12:01
2. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 14:22 + 2:21
3. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 16:09 + 4:08
D65
1.54 km, 40 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:40
2. Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko 22:09 + 6:29
H10
1.46 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beran Antonín SJH1101 SOS Jindřichův Hradec 11:13
2. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 14:13 + 3:00
3. Kopenec Šimon SJH1002 SOS Jindřichův Hradec 14:43 + 3:30
4. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 16:44 + 5:31
4. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 16:44 + 5:31
6. Prox Jan RIC1003 OB Říčany 19:41 + 8:28
7. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 20:42 + 9:29
8. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 28:08 + 16:55
9. Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 33:46 + 22:33
Baldrian Josef VSP1100 USK Praha DISK
MS Čerkl Jan KRE1400 OOB TJ Sokol Křemže 18:34 + 7:21
H12
1.57 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 10:44
2. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 10:55 + 0:11
3. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 11:14 + 0:30
4. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 12:28 + 1:44
5. Pazderník Tomáš OPI0800 Orientační sporty Písek 13:01 + 2:17
6. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 14:32 + 3:48
7. Troják Šimon KRE0900 OOB TJ Sokol Křemže 16:30 + 5:46
8. Jaroš Jáchym VCB0800 OB České Budějovice 19:04 + 8:20
9. Vačkář Štěpán KRE0801 OOB TJ Sokol Křemže 22:18 + 11:34
Kozák Matěj VCB0920 OB České Budějovice DISK
H14
1.81 km, 50 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 10:15
2. Sobotka Ivo OPI0600 Orientační sporty Písek 12:16 + 2:01
3. Hrdlička Šimon OPI0601 Orientační sporty Písek 13:10 + 2:55
4. Kouba Martin VTA0702 SC vebr-sport 14:23 + 4:08
5. Svoboda Jan VTA0701 SC vebr-sport 15:10 + 4:55
6. Khýn Hubert VTA0603 SC vebr-sport 15:22 + 5:07
7. Novisedlák Patrik VTA0601 SC vebr-sport 16:42 + 6:27
8. Stráský Přemysl KRE0703 OOB TJ Sokol Křemže 16:59 + 6:44
9. Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže 17:25 + 7:10
10. Homolka Adam KRE0700 OOB TJ Sokol Křemže 19:49 + 9:34
11. Padrta Ondřej KRE0705 OOB TJ Sokol Křemže 20:22 + 10:07
H16
2.08 km, 65 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 11:25
2. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 14:11 + 2:46
3. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 15:25 + 4:00
4. Kozák Ondřej VCB0420 OB České Budějovice 17:49 + 6:24
H18
2.21 km, 75 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kouba Marek VTA0202 SC vebr-sport 13:15
2. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 15:01 + 1:46
3. Dlouhý Matěj VTA0302 SC vebr-sport 15:13 + 1:58
4. Friebe Jonas 0050003 TSV Deggendorf 17:25 + 4:10
H20
2.73 km, 85 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 19:38
2. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 20:30 + 0:52
3. Martin Bican 0020001 OPI - Prachatice 38:59 + 19:21
H21
2.73 km, 85 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6139
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 15:19 6515
2. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 16:37 + 1:18 6026
3. Vištejn Jiří LPM9304 OK Lokomotiva Plzeň 17:01 + 1:42 5875
4. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 17:05 + 1:46 5850
5. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 17:49 + 2:30 5574
6. Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek 21:29 + 6:10 4195
7. Tökes Csongor 46A0018 OL Naturfreunde Linz 21:52 + 6:33
8. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 22:02 + 6:43 3988
8. Kubák Martin ml. JHB9902 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22:02 + 6:43 3988
10. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 23:18 + 7:59 3511
H35
2.21 km, 75 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 13:51
2. Beran Pavel SJH7801 SOS Jindřichův Hradec 15:28 + 1:37
3. Blažek Petr SJH7402 SOS Jindřichův Hradec 16:22 + 2:31
4. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 16:45 + 2:54
5. Ruda Petr VTA7301 SC vebr-sport 17:18 + 3:27
6. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 20:16 + 6:25
H45
2.08 km, 65 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 12:44
2. Vébr Jiří VTA6901 SC vebr-sport 13:26 + 0:42
3. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 13:46 + 1:02
4. Parkan Jiří SJH6801 SOS Jindřichův Hradec 14:34 + 1:50
5. Sobotka Petr OPI7300 Orientační sporty Písek 14:42 + 1:58
6. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 16:01 + 3:17
7. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 17:04 + 4:20
8. Homolka Zdeněk KRE6800 OOB TJ Sokol Křemže 17:06 + 4:22
9. Martin Padrta KRE7502 OOB TJ Sokol Křemže 17:24 + 4:40
10. Prox Jakub RIC7406 OB Říčany 19:27 + 6:43
11. Gruber Rudi 46A0009 OL Naturfreunde Linz 20:04 + 7:20
H55
1.66 km, 50 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eschlböck Rainer 46A0003 OL Naturfreunde Linz 11:48
2. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 13:05 + 1:17
3. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 13:21 + 1:33
4. Gittmaier Georg 26A0005 HSV Ried 13:25 + 1:37
5. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 14:33 + 2:45
6. Rössler Udo 0050001 TSV Deggendorf 17:28 + 5:40
7. Musil Jan PCB5700 SKP České Budějovice 18:34 + 6:46
8. Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 20:34 + 8:46
H65
1.57 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 12:30
2. Schwanitz Jürgen 0050002 TSV Deggendorf 12:31 + 0:01
3. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 17:46 + 5:16
4. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 18:28 + 5:58
5. Novák Pavel ACB4801 ABK České Budějovice - Šumava 22:16 + 9:46
6. Kramoliš Jan PVP5000 VSK Přírodní vědy Praha 23:06 + 10:36
Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice DISK
P1
1.41 km, 35 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáková Laura JHB1550 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14:13
2. Schwanitz Martina Colin 0050004 TSV Deggendorf 14:57 + 0:44
3. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 15:25 + 1:12
4. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 16:16 + 2:03
5. Pazderník Jan 16:39 + 2:26
6. Proxová Veronika RIC1350 OB Říčany 16:53 + 2:40
7. Matějů Antonín PGP1501 SK Praga 20:44 + 6:31
8. Procházková Veronika VCB1262 OB České Budějovice 34:32 + 20:19
Haider Anna 26A5650 HSV Ried DISK
P2
2.09 km, 60 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerka Jan 0060001 Jan Šimerka 19:30
2. Kůrka František VTA7401 SC vebr-sport 21:02 + 1:32
3. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 25:17 + 5:47
4. Novisedlák Dušan 0040001 Sedlaci2020 25:37 + 6:07
5. Novotný Pavel 0010001 TJ Chyšky z.s. 26:26 + 6:56
6. Augusta Jiří 26:34 + 7:04
7. Kopencová Veronika 26:44 + 7:14
8. Bušek Vojtěch 27:33 + 8:03
9. Poláková Jolana VTA6851 SC vebr-sport 39:23 + 19:53
Svoboda Luděk VTA7101 SC vebr-sport DISK