Event results: Jihočeský žebříček 2020 - stav po 5 závodech

Date:
2020/06/08
Organiser:
JCO - Jihočeská oblast
List of events:
Date
Name
Organiser
Results
Calculated
2020-08-292020/08/29 Oblastní žebříček VCB Yes Yes
2020-08-292020/08/29 Oblastní žebříček PCB, OCB Yes Yes
2020-08-302020/08/30 Oblastní žebříček VCB Yes Yes
2020-10-032020/10/03 Oblastní žebříček OPI Yes Yes
2020-10-042020/10/04 Oblastní žebříček SJH Yes Yes
2020-10-242020/10/24 Oblastní žebříček CST No No
2020-11-072020/11/07 Mistrovství oblasti na krátké trati VTA No No
2020-11-142020/11/14 Oblastní žebříček PVD No No
Classes:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75    
D10
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
VCB 1
PCB+OCB 2
VCB 3
OPI 4
SJH 5
1 Kůrková Ema VTA1053 400.00 1. 200.00( 1) 200.00( 1)
2 Fialová Markéta KRE1050 169.60 2. 169.60( 2)
3 Jungvirtová Tereza KRE1251 38.45 2. 38.45( 2)
D12
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
VCB 1
PCB+OCB 2
VCB 3
OPI 4
SJH 5
1 Sobotková Lada OPI0951 B 572.56 1. 118.87( 5) 200.00( 1)200.00( 1)147.87( 4) 172.56( 4)
2 Jarošová Linda VCB0950 B 564.26 2. 194.37( 2)157.71( 3) 175.04( 3) 194.85( 3)
3 Novotná Barbora VTA0957 B 557.13 1. 200.00( 1) 0.00( 5) 180.66( 2)176.47( 3)160.54( 5)
4 Maršíková Lucie KRE0850 553.00 1. 162.69( 4)157.89( 2) 187.71( 2)202.60( 1)
5 Legátová Alice VTA0952 402.56 1. 200.00( 1)202.56( 2)
6 Jungvirtová Markéta KRE0952 329.65 3. 169.09( 3) 8.33( 4) 17.23( 5)143.33( 6)
D14
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
VCB 1
PCB+OCB 2
VCB 3
OPI 4
SJH 5
1 Janošíková Marie VCB0752 A 600.00 1. 194.45( 3) 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)
2 Přílepková Radka VTA0651 B 582.52 1. 196.12( 2)206.73( 1)173.75( 2) 174.85( 2) 179.67( 2)
3 Čerklová Eva KRE0751 B 550.55 1. 200.00( 1)198.82( 2)151.73( 3) 145.40( 3)
4 Krejčová Petra VTA0658 498.43 3. 190.71( 3)129.77( 5) 96.49( 4) 164.06( 3)143.66( 4)
5 Pazderníková Petra OPI0651 362.65 4. 122.47( 4)180.54( 4) 59.64( 5)
6 Jungvirtová Adéla KRE0752 68.00 6. 68.00( 6)
D16
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
VCB 1
PCB+OCB 2
VCB 3
OPI 4
SJH 5
1 Pekařová Nela VTA0552 A 300.01 1. 78.44( 3) 75.98( 2) 100.00( 1) 91.68( 2)108.33( 1)
2 Janošíková Eva VCB0552 B 295.67 1. 100.00( 1) 60.10( 4) 100.00( 1) 95.67( 3)
3 Počtová Klára OPI0453 B 289.71 1. 93.71( 2)100.00( 1) 75.20( 2) 85.67( 3) 96.00( 2)
4 Pazderníková Jana OPI0452 244.62 3. 71.26( 4) 73.29( 3) 66.64( 3) 76.03( 4) 95.30( 4)
5 Votíková Tereza VCB0454 116.25 5. 57.97( 5) 58.28( 5)
6 Ševčíková Eliška PCB0451 39.90 6. 39.90( 6)
D18
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
VCB 1
PCB+OCB 2
VCB 3
OPI 4
SJH 5
1 Šafaříková Lucie OPI0350 A 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 99.71( 2) 100.00( 1)
2 Bečvářová Markéta OPI0250 B 226.00 2. 81.63( 2) 45.22( 2) 99.15( 3)
3 Procházková Dana VCB0362 141.56 2. 65.84( 3) 75.72( 2)
4 Rudová Magdaléna VTA0254 100.00 1. 100.00( 1)
D20
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
VCB 1
PCB+OCB 2
VCB 3
OPI 4
SJH 5
1 Svobodová Anna VTA0151 A 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Rudová Anna VTA0051 280.35 1. 89.41( 2) 71.72( 2) 100.00( 1) 90.94( 2)
3 Štráchalová Diana KRE0150 86.03 3. 86.03( 3)
4 Houserová Tereza OPI0156 56.31 3. 56.31( 3)
D21
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
VCB 1
PCB+OCB 2
VCB 3
OPI 4
SJH 5
1 Veselá Eva VCB7853 300.00 1. 100.00( 1) 75.35( 3) 100.00( 1) 70.31( 2) 100.00( 1)
2 Míková Lenka VCB7653 300.00 1. 100.00( 1)100.00( P)100.00( 1)
3 Němcová Martina TCB8551 195.84 2. 99.76( 2) 96.08( 2)
4 Kovářová Julie VCB8854 162.31 2. 82.35( 2) 79.96( 2)
5 Gottfriedová Adéla VCB9755 135.61 3. 60.95( 3) 74.66( 3)
D35
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
VCB 1
PCB+OCB 2
VCB 3
OPI 4
SJH 5
1 Teringlová Martina VCB7851 300.00 1. 100.00( P)100.00( 1)100.00( 1)
2 Fialová Irena KRE7950 293.76 1. 100.00( 1) 93.76( 3)100.00( 1)
3 Votíková Monika VCB7254 185.33 1. 100.00( 1) 61.78( P) 7.74( 4) 23.55( 4)
4 Míková Lenka VCB7653 145.61 2. 48.54( P) 97.07( 2)
5 Flašarová Marie KCK5756 99.47 2. 99.47( 2)
6 Pelcová Pavla CST7454 68.60 3. 31.85( 3) 36.75( 3)
7 Kopecká Květa OPI8050 55.46 2. 55.46( 2)
D45
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
VCB 1
PCB+OCB 2
VCB 3
OPI 4
SJH 5
1 Hudečková Helena VTA6951 306.80 1. 107.42( 1) 99.38( 2)100.00( 1)
2 Dulovcová Marie KRE7051 304.49 1. 101.85( 2)102.64( 1) 98.09( 2) 100.00( 1)
3 Janošíková Olga VCB7552 263.94 3. 81.91( 4) 87.98( P) 94.05( 3)
4 Gottfriedová Marcela VCB7055 214.19 3. 61.94( 6) 71.40( P) 80.85( 5) 53.40( 3)
5 Hojdarová Alena VCB7358 205.83 1. 97.98( 3) 107.85( 1)
6 Sobotková Lenka OPI7401 175.89 3. 87.41( 4) 50.49( 7) 0.00( 3) 37.99( 4)
7 Svobodová Martina VTA7151 159.41 3. 90.73( 3) 68.68( 5)
8 Flašarová Marie KCK5756 150.94 2. 90.80( 4) 60.14( 2)
9 Nováková Alena KRE7450 144.60 2. 61.48( 5) 32.26( 8) 16.69( 2) 50.86( 6) 23.87( 5)
10 Vorlíčková Lenka VTA6751 44.44 6. 44.44( 6)
D55
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
VCB 1
PCB+OCB 2
VCB 3
OPI 4
SJH 5
1 Troupová Vladěna KRE6351 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 93.75( 2) 100.00( 1)
2 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 288.18 1. 87.68( 3) 96.06( P)100.00( 1) 92.12( 2)
3 Kovaříčková Darja KRE6352 268.15 2. 87.59( 2) 89.71( 2) 85.20( 2) 90.85( 4) 87.38( 3)
4 Soudková Alena TCB5851 233.19 3. 63.30( 3) 91.19( 3) 78.70( 5)
5 Málková Věra CST6550 162.98 4. 82.67( 5) 80.31( 4)
H10
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
VCB 1
PCB+OCB 2
VCB 3
OPI 4
SJH 5
1 Janošík Ivan VCB1002 600.00 1. 200.00( 1)172.72( 3) 200.00( 1)200.00( 1)196.55( 2)
2 Míka Ondřej VCB1003 571.06 1. 154.40( 3) 200.00( 1)171.06( 2)164.49( 2) 200.00( 1)
3 Minařík František VCB1103 556.13 2. 182.30( 2)190.35( 2)130.39( 3) 183.48( 3)
4 Novák Michal KRE1100 188.85 4. 62.49( 4)100.21( 4) 26.15( 4)
5 Pokorný Vítek VTA1102 116.78 3. 116.78( 3)
H12
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
VCB 1
PCB+OCB 2
VCB 3
OPI 4
SJH 5
1 Pazderník Tomáš OPI0800 B 632.88 1. 200.00( 1)224.38( 1)164.36( 5) 208.50( 1)
2 Jaroš Jáchym VCB0800 B 589.83 1. 153.52( 4) 168.82( 3)221.01( 1) 200.00( 1)
3 Kozák Matěj VCB0920 B 574.63 2. 206.81( 2)197.78( 2) 170.04( 4)
4 Minařík Josef VCB0903 565.15 2. 188.35( 2)162.63( 4) 181.21( 3) 194.88( 3)181.92( 3)
5 Troják Šimon KRE0900 540.21 2. 173.24( 3)147.83( 5) 140.53( 6) 184.02( 4)182.95( 2)
6 Vačkář Štěpán KRE0801 458.62 4. 128.68( 5) 144.77( 6)171.97( 4)141.88( 5)
7 Fiala Ondřej KRE0800 196.63 2. 196.63( 2)
8 Gotfried Štěpán VCB0905 167.45 5. 167.45( 5)
9 Šmahel Tadeáš OPI1000 136.04 6. 136.04( 6)
H14
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
VCB 1
PCB+OCB 2
VCB 3
OPI 4
SJH 5
1 Teringl Vojtěch VCB0702 A 655.14 1. 213.83( 1) 214.04( 1)222.46( 1)218.64( 1)213.89( 1)
2 Sobotka Ivo OPI0600 A 595.57 2. 196.87( 2)202.01( 2)196.69( 2)
3 Hrdlička Šimon OPI0601 A 554.10 3. 189.30( 3)183.95( 3)180.85( 3)169.56( 7) 179.51( 3)
4 Svoboda Jan VTA0701 B 539.33 3. 172.49( 5) 189.96( 3)176.88( 4)
5 Kouba Martin VTA0702 B 491.51 4. 179.08( 4) 110.82( 5) 147.88(10)164.55( 5)
6 Stráský Přemysl KRE0703 B 474.44 4. 157.22( 8) 73.23( 8) 157.80( 4)159.42( 9)155.54( 6)
7 Padrta Ondřej KRE0705 436.56 4. 128.77(11) 56.66( 9) 105.42( 6) 184.57( 4)123.22( 7)
8 Rašman Matyáš KRE0601 389.57 2. 182.96( 5)206.61( 2)
9 Khýn Hubert VTA0603 349.86 4. 170.81( 6)179.05( 4)
10 Novák Vítek KRE0600 346.98 7. 153.57( 9) 84.57( 7) 94.61( 7) 98.80(11)
11 Homolka Adam KRE0700 282.91 5. 133.40(10)149.51( 5)
12 Novisedlák Patrik VTA0601 278.19 6. 159.60( 7)118.59( 6)
13 Pelc Tadeáš CST0601 191.40 2. 191.40( 2)
14 Hrodek Ondřej Otto OPI0701 180.03 6. 180.03( 6)
15 Komma Matouš VTA0704 160.27 8. 160.27( 8)
H16
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
VCB 1
PCB+OCB 2
VCB 3
OPI 4
SJH 5
1 Deim Michal VTA0402 A 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 85.26( 2) 100.00( 1)
2 Velát Vojtěch OPI0400 B 237.40 1. 64.96( 2) 61.23( 2) 100.00( 1) 72.44( 2)
3 Kozák Ondřej VCB0420 117.99 2. 43.94( 3) 27.85( 3) 46.20( 2) 0.00( 3)
4 Mengler Vojtěch VTA0502 37.38 3. 37.38( 3)
H18
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
VCB 1
PCB+OCB 2
VCB 3
OPI 4
SJH 5
1 Sobotka Radim OPI0300 A 300.00 1. 86.67( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 94.73( 2) 100.00( 1)
2 Kouba Marek VTA0202 B 294.91 1. 100.00( 1) 87.21( 2) 100.00( 1) 94.91( 2)
3 Dlouhý Matěj VTA0302 180.92 2. 85.16( 3) 95.76( 2)
H20
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
VCB 1
PCB+OCB 2
VCB 3
OPI 4
SJH 5
1 Novák Jakub KRE0201 A 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
H21
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
VCB 1
PCB+OCB 2
VCB 3
OPI 4
SJH 5
1 Šafařík Ivo OPI7402 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( P) 97.21( 4)
2 Hulec Filip PCB9401 295.97 2. 98.66( P) 99.01( 2) 98.30( 3) 97.77( 2)
3 Blažek Vojtěch OPI8700 245.31 2. 79.42( 2) 80.75( 2) 81.77( P) 82.79( 5)
4 Málek Martin CST8902 185.25 3. 87.63( 6) 97.62( 3)
5 Pelc Václav CST6702 177.54 1. 101.95( 1) 75.59( 6)
6 Teringl Radek VCB6502 156.92 1. 52.31( P) 104.61( 1)
7 Hejzlar Josef VCB5601 149.63 2. 49.88( P) 99.75( 2)
8 Janošík Radek VCB7402 142.17 4. 47.39( P) 94.78( 4)
9 Hošek Lubomír PCB6101 92.11 5. 92.11( 5)
H35
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
VCB 1
PCB+OCB 2
VCB 3
OPI 4
SJH 5
1 Mareš Ladislav MIL7202 279.17 1. 100.00( 1) 99.35( 2) 63.93( 4) 79.82( 4)
2 Deim Karel VTA7202 278.55 1. 100.00( 1) 77.66( 4) 92.65( 3) 84.45( 3) 85.90( 3)
3 Ruda Petr VTA7301 277.18 1. 96.72( 2) 80.46( 3)100.00( 1)
4 Janošík Radek VCB7402 150.00 1. 50.00( P) 100.00( 1)
5 Hartvich Otto OPI6900 123.78 2. 82.52( 2) 41.26( P)
6 Ševčík Marek PCB6701 100.00 1. 100.00( 1)
7 Šmahel Lukáš OPI7800 99.68 2. 99.68( 2)
8 Pešta Jiří MIL7201 99.66 2. 99.66( 2)
H45
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
VCB 1
PCB+OCB 2
VCB 3
OPI 4
SJH 5
1 Hejzlar Josef VCB5601 309.62 1. 103.44( 1)103.21( P) 102.97( 1)
2 Vébr Jiří VTA6901 298.92 1. 100.00( 1) 99.31( 2) 99.61( 2)
3 Sobotka Petr OPI7300 287.55 1. 90.57( 2) 96.98( 4)100.00( 1) 84.84( 5)
4 Velát Josef OPI7302 281.60 1. 80.77( 3) 90.87( 5) 83.86( 2) 100.00( 1) 90.73( 4)
5 Janošík Radek VCB7402 145.88 3. 97.25( 3) 48.63( P)
6 Padrta Martin KRE7502 140.63 5. 70.47( 5) 44.63( 6) 23.95( 5) 25.53( 6)
7 Homolka Zdeněk KRE6800 107.68 4. 72.70( 4) 34.98( 7)
8 Hošek Lubomír PCB6101 100.32 2. 100.32( 2)
9 Ševčík Marek PCB6701 96.71 3. 96.71( 3)
10 Málek Martin CST6501 90.58 3. 90.58( 3)
11 Maršík Miloš KRE6600 78.45 4. 78.45( 4)
H55
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
VCB 1
PCB+OCB 2
VCB 3
OPI 4
SJH 5
1 Funda Jiří API6401 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 88.71( 2) 100.00( 1)
2 Blabla Zdeněk PCB5901 291.23 1. 97.08( P)100.00( 1) 94.15( 2) 92.21( 2)
3 Musil Jan PCB5700 239.12 2. 60.92( 2) 95.48( 2) 82.72( 3)
4 Hrdlička Pavel OPI6500 187.26 1. 87.26( 3)100.00( 1)
5 Soudek Vojtěch TCB5601 146.99 4. 74.64( 4) 72.35( 4)
6 Hudeček Jaroslav KTA6501 103.50 3. 45.94( 3) 47.41( 3) 10.15( 4)
7 Pšenička Jiří TCB6301 84.59 3. 84.59( 3)
8 Pšenička Miloslav TCB6101 36.23 5. 9.71( 5) 26.52( 5)
H65
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
VCB 1
PCB+OCB 2
VCB 3
OPI 4
SJH 5
1 Rychtecký Josef VCB4801 297.21 1. 100.00( 1)100.00( 1) 97.21( 2)
2 Šafařík Bedřich OPI4600 100.00 1. 100.00( 1)
H75
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
VCB 1
PCB+OCB 2
VCB 3
OPI 4
SJH 5
1 Bouček Václav OCB4101 287.49 1. 95.83( P) 91.66( 2)100.00( 1)
2 Pich Josef CST4002 100.00 1. 100.00( 1)