Výsledky závodu: 4. Valašská jarní liga

Datum:
27.06.2020
Místo konání:
Mysločovice
Pořadatel:
GIG - GIGANT Orienteering
OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovice
Mapa:
Bikepark, M=1:4000, E=2.5m
Ředitel závodu:
Kunz Martin - R2
Hlavní rozhodčí:
Kunz Petr - R3
Stavitel tratí:
Kunz Martin - R2
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí při teplotě kolem 25°C. Nebylo hlášeno žádné zranění. Nebyl podán protest. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D12     D14     D18     D21     D40     D50     DH10     DH9     H12     H14     H18     H21     H40     H50     H60    
D12
1.30 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišerová Markéta TZL0851 C 12:28
2. Kundratová Eva TZL0950 C 14:25 + 1:57
3. Sedláčková Klára LCE0854 C 14:58 + 2:30
4. Vyoralová Talma LCE0955 C 15:33 + 3:05
5. Klímová Markéta OTK0950 C 17:27 + 4:59
6. Lázničková Alžběta TZL0858 C 18:37 + 6:09
7. Kubíčková Lucie VIC0952 C 21:12 + 8:44
8. Štěpánková Anna KVS0952 C 21:29 + 9:01
9. Vlčková Markéta VIC0951 C 21:30 + 9:02
10. Pozlovská Eliška TZL0954 C 21:39 + 9:11
11. Perničková Karolína TZL0850 C 23:22 + 10:54
12. Buksová Karolína SKM0850 C 24:48 + 12:20
13. Růžičková Žofie TZL0953 C 30:38 + 18:10
14. Škodová Štěpánka LCE0852 C 30:48 + 18:20
15. Héčová Kristýna TZL0957 C 35:19 + 22:51
16. Kopečková Viktorie TZL0853 C 35:51 + 23:23
17. Zrníková Eliška LCE0956 C 39:36 + 27:08
17. Janků Markéta KVS0951 C 39:36 + 27:08
19. Němcová Kamila TZL0854 C 60:38 + 48:10
D14
1.40 km, 55 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kusáková Valentýna TZL0651 C 12:11
2. Hubáčková Sabina LCE0851 C 15:14 + 3:03
3. Lorencová Anna TZL0756 C 24:21 + 12:10
4. Poslušná Jitka TZL0752 C 25:01 + 12:50
D18
2.10 km, 90 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 C 18:15
2. Pišová Adéla LCE0551 C 21:52 + 3:37
3. Batani Valentina TZL0551 C 22:28 + 4:13
4. Pišová Barbora LCE0251 C 25:34 + 7:19
5. Vedrová Ela TBM0357 C 29:11 + 10:56
6. Batani Valeria TZL0550 C 30:36 + 12:21
7. Coufalová Aneta SKM0552 C 32:50 + 14:35
8. Březinová Zuzana TZL0453 C 36:13 + 17:58
D21
2.50 km, 105 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 C 18:55
2. Macková Petra LCE8560 C 21:33 + 2:38
3. Nešporová Alžběta TZL0051 C 21:47 + 2:52
4. Hubáčková Dagmar LCE6569 C 22:38 + 3:43
5. Nevěřilová Kateřina LCE0254 C 23:15 + 4:20
6. Batani Hana TZL7351 C 23:20 + 4:25
7. Kundratová Lucie JZL0051 C 26:04 + 7:09
8. Muchová Barbora KVS8550 C 30:05 + 11:10
9. Hubáčková Renata LCE8151 C 33:49 + 14:54
10. Vintrová Alžběta TZL8653 C 36:45 + 17:50
11. Slámová Alena LCE8253 C 38:59 + 20:04
12. Nedbalová Magdaléna KVS9751 C 40:17 + 21:22
13. Mrázková Veronika KVS9551 C 46:08 + 27:13
14. Křupková Eva KVS9552 C 49:00 + 30:05
D40
2.10 km, 90 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 C 22:21
2. Kundratová Jana TZL7350 C 26:49 + 4:28
3. Kočová Eva TZL7550 C 28:16 + 5:55
4. Sedláčková Jana HLV7060 C 30:49 + 8:28
5. Chromčáková Jitka JZL7850 C 32:07 + 9:46
6. Janků Kateřina KVS7450 C 37:31 + 15:10
7. Mikulčíková Irena KVS7750 C 66:54 + 44:33
8. Nešporová Barbora TZL7652 C 84:28 + 62:07
Ferdusová Eva LCE6461 C DISK
D50
1.60 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stackeová Anna LCE5551 C 24:02
2. Lázničková Marcela TZL6751 C 26:51 + 2:49
DH10
1.10 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáček Marián LCE1111 C 13:26
2. Fišer Petr TZL1004 C 14:15 + 0:49
3. Koč Juraj TZL1006 C 14:16 + 0:50
4. Slámová Julie LCE1051 C 14:17 + 0:51
5. Macka Sebastián LCE1112 C 15:13 + 1:47
6. Poslušná Katka TZL1051 C 18:31 + 5:05
7. Stacke Jan LCE1001 C 18:52 + 5:26
8. Sedláček Matěj HLV1000 C 23:40 + 10:14
Škoda František LCE1113 C DISK
Pěček Tobiáš SKM1100 C DISK
DH9
1.10 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrníková Julie LCE C 13:22
2. Škodová Michaela LCE1352 C 13:52 + 0:30
3. Perničková Dita 0030001 C 14:00 + 0:38
4. Vintr Otakar TZL1300 C 14:50 + 1:28
5. Zrníková Kateřina LCE C 14:56 + 1:34
6. Nešporová Viktorie Anna TZL1150 C 17:48 + 4:26
7. Macka Matyáš LCE1313 C 18:22 + 5:00
8. Loučka Vít 0080001 C 18:32 + 5:10
9. Slámová Emílie Inka LCE1253 C 18:42 + 5:20
10. Pokluda Filip 0010002 C 18:57 + 5:35
11. Brázdil Lukáš 0050001 C 19:44 + 6:22
12. Škabraha Samuel 0070001 C 19:46 + 6:24
13. Štěpánková Adéla KVS1250 C 20:24 + 7:02
14. Navrátil Jáchym JZL1100 C 20:40 + 7:18
15. Školoudík Miroslav SKM1101 C 21:01 + 7:39
16. Smola Štěpán TZL1414 C 22:14 + 8:52
16. Smola Jakub TZL1111 C 22:14 + 8:52
18. Kubíček Ota VIC1401 C 25:08 + 11:46
19. Halašková Kristýna 0050006 C 30:46 + 17:24
20. Kroutilová Marie 0050005 C 30:47 + 17:25
20. Vlčková Alžběta VIC1351 C 30:47 + 17:25
22. Halašková Denisa 0050007 C 32:52 + 19:30
23. Brázdilová Kristýna 0050004 C 32:56 + 19:34
24. Fuksa Antonín 0050002 C 34:43 + 21:21
25. Kroutil Matěj 0050003 C 35:58 + 22:36
26. Fialová Zuzana 0060001 C 42:56 + 29:34
H12
1.30 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 C 10:26
2. Pekárek David TZL1000 C 11:47 + 1:21
3. Hozík Štěpán TZL0806 C 13:19 + 2:53
4. Jahudka Tomáš TZL0815 C 14:29 + 4:03
5. Buksa Jan SKM0800 C 15:05 + 4:39
6. Mudrák Matouš LCE0901 C 17:35 + 7:09
7. Kusák Alexander TZL0900 C 19:09 + 8:43
8. Hustý Matěj TZL0903 C 20:36 + 10:10
9. Čuda Ondřej TZL0816 C 20:40 + 10:14
10. Michalica Štěpán LCE0904 C 35:30 + 25:04
11. Navrátil Daniel JZL0900 C 35:40 + 25:14
H14
1.70 km, 75 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pernička Václav TZL0602 C 14:58
2. Vlček Tomáš VIC0713 C 15:42 + 0:44
3. Pěček Jakub SKM0700 C 16:07 + 1:09
4. Strakoš Ondřej TZL0601 C 17:51 + 2:53
5. Kundrata Vít TZL0700 C 18:23 + 3:25
6. Pernička Martin TZL0800 C 18:46 + 3:48
7. Mudrák Šimon LCE0601 C 22:20 + 7:22
8. Mikláš Matěj TZL0704 C 22:37 + 7:39
9. Petrla Michal TZL0708 C 27:05 + 12:07
Stacke Václav LCE0703 C DISK
H18
2.50 km, 105 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartík Filip TZL0202 C 18:18
2. Hustý Adam TZL0403 C 19:19 + 1:01
3. Sláma Šimon LCE0502 C 21:26 + 3:08
4. Kundrata Jan TZL0203 C 24:44 + 6:26
5. Zácha David SKM0400 C 63:19 + 45:01
H21
2.80 km, 130 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáček Michal LCE9301 C 17:49
2. Cahel Marek LCE8803 C 18:12 + 0:23
3. Smola Michal TZL8131 C 18:37 + 0:48
4. Dittrich Pavel SKM7501 C 18:53 + 1:04
5. Kolárik Tomáš TZL9302 C 20:02 + 2:13
6. Hubáček Josef LCE6127 C 22:36 + 4:47
7. Zentrich Dušan LCE0012 C 22:49 + 5:00
8. Sláma Lumír LCE8103 C 27:49 + 10:00
9. Müller Tomáš OTK9901 C 34:19 + 16:30
10. Mrázek Petr KVS9000 C 45:05 + 27:16
Macka Radek LCE8110 C DISK
H40
2.50 km, 105 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda František LCE7439 C 19:43
2. Kusák Ivan TZL6502 C 22:32 + 2:49
3. Fišer Petr GIG7502 C 22:41 + 2:58
4. Pěček Vítězslav SKM7104 C 24:39 + 4:56
5. Vintr Radek TZL7701 C 26:01 + 6:18
6. Vlček Jiří VIC7700 C 26:11 + 6:28
7. Sedláček Jaroslav HLV6404 C 27:01 + 7:18
8. Kožuch Vít SKM7802 C 27:53 + 8:10
9. Svěchota Milan MOV7202 C 30:43 + 11:00
10. Strakoš Bohumil TZL6345 C 31:58 + 12:15
11. Kubíček Petr VIC7801 C 34:13 + 14:30
12. Krejčík Zbyněk TZL5704 C 37:06 + 17:23
13. Školoudík Miroslav SKM79XX C 40:08 + 20:25
14. Furmánek Zdeněk KVS7400 C 45:10 + 25:27
Mudrák Stanislav LCE6701 C DISK
Pernička Petr TZL7336 C DISK
H50
2.10 km, 90 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokluda Ondřej 0010001 C 25:07
2. Plášek Martin LCE6118 C 26:28 + 1:21
3. Láznička Libor TZL6701 C 26:43 + 1:36
4. Peška Antonín HLV4801 C 29:48 + 4:41
5. Janků Josef KVS6200 C 32:57 + 7:50
Piše Dušan LCE6702 C DISK
H60
1.60 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrbas Vladimír KVS5301 C 20:38
2. Láznička Alois TZL3613 C 25:05 + 4:27
3. Šidla Antonín OTK4601 C 28:01 + 7:23
4. Chromčák František JZL5201 C 31:22 + 10:44
5. Polínek Jaroslav OTK5300 C 32:29 + 11:51
6. Válek Jaroslav 0040001 C 34:03 + 13:25
7. Šmakal Pavel TZL4801 C 42:54 + 22:16
8. Kaloč Vítězslav KVS5904 C 49:07 + 28:29
9. Valla Stanislav TZL3125 C 119:02 + 98:24