Výsledky závodu: MS krajský žebříček dospělých a veteránů OB 2020 - stav po 5 závodech

Datum:
01.09.2020
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček VIC Ano Ano
2020-09-1313.09.2020 Mistrovství oblasti na klasické trati AOV Ano Ano
2020-09-2020.09.2020 Mistrovství oblasti na klasické trati TZL Ano Ano
2020-10-0303.10.2020 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2020-10-0303.10.2020 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2020-10-1717.10.2020 Oblastní žebříček SFM Ne Ne
2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček SIT Ne Ne
2020-10-2424.10.2020 Mistrovství oblasti v nočním OB SIT Ne Ne
2020-10-3131.10.2020 Oblastní žebříček HAV Ne Ne
2020-11-0707.11.2020 Oblastní žebříček TRI Ne Ne
2020-11-0707.11.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu TRI Ne Ne
Kategorie:
D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C    
D21C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
AOV 2
TZL 3
MOV 4
MOV 5
1 Argalášová Kateřina TRI9750 310.36 1. 97.11( 2) 106.56( 1)106.69( 1)
2 Rychlá Pavlína KRN8559 282.51 2. 99.88( 2) 97.96( 2) 84.67( 6)
3 Poláková Tereza SOP9951 193.50 2. 95.48( 3) 98.02( 2)
4 Fukalová Hana AOP9850 183.49 4. 92.36( 4) 91.13( 5)
5 Poláková Lenka SOP0151 170.00 4. 88.72( 4) 81.28( 5)
6 Svobodová Barbora BFM0151 161.25 4. 68.67( 6) 92.58( 4)
7 Procházková Marie SOP9551 158.71 3. 95.75( 3) 62.96( 7)
8 Mašláňová Hana TZL7979 150.00 1. 100.00( 1) 50.00( P)
9 Pekárková Eva TZL7653 144.99 2. 96.66( 2) 48.33( P)
10 Nováková Anežka AOV9251 136.10 7. 54.91( 8) 81.19( 7)
11 Slováčková Věra TZL8181 116.27 4. 77.51( 4) 38.76( P)
12 Sýkorová Daniela CHC8851 114.00 9. 52.87( 9) 61.13( 9)
13 Kukolová Šárka LCE9251 100.00 1. 100.00( 1)
13 Hájková Petra KYL9350 100.00 1. 100.00( 1)
15 Muchová Barbora KVS8550 97.94 3. 97.94( 3)
16 Tesařová Marcela LCE9450 95.30 3. 95.30( 3)
17 Vlažná Lucie LCE8751 85.18 3. 85.18( 3)
18 Válková Zuzana SOP8852 84.47 5. 84.47( 5)
19 Korbelářová Johana HAV9350 73.71 8. 73.71( 8)
20 Maliňáková Petra SVS8751 55.13 5. 55.13( 5)
D35C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
AOV 2
TZL 3
MOV 4
MOV 5
1 Létalová Soňa SFM8252 324.31 1. 99.48( 2) 109.36( 1)106.99( 2)100.81( 2) 107.96( 1)
2 Holasová Šarka AOP7853 287.26 2. 98.55( 2) 81.11( 4) 91.61( 4) 97.10( 2)
3 Kuriaková Zuzana KRN8353 285.18 1. 86.40( 6) 103.85( 1) 94.93( 3)
4 Klose Petra SFM7351 275.74 4. 90.84( 5) 90.13( 6) 94.77( 4)
5 Chudíková Pavla BFM7851 255.22 5. 43.44(10) 71.46( 8) 91.24( 5) 92.52( 6)
6 Palarčíková Kateřina SFM7850 243.86 3. 66.89( 8) 83.89( 3) 60.00(10) 93.08( 5)
7 Glabazňová Jana AOP6151 237.94 3. 73.48( 7) 95.35( 3) 69.11(10)
8 Kovalčíková Eva AOP7852 164.02 7. 74.00( 7) 90.02( 8)
9 Urbánková Šárka SFM7650 159.38 7. 67.26( 9) 92.12( 7)
10 Juřeníková Hana MOV8052 136.64 4. 91.09( 4) 45.55( P)
11 Slámová Alena LCE8253 120.60 5. 54.53( 9) 66.07( 5)
12 Nešporová Barbora TZL7652 119.55 5. 79.70( 5) 39.85( P)
13 Kundratová Jana TZL7350 112.73 6. 75.15( 6) 37.58( P)
14 Dittrichová Andrea SKM7750 109.12 1. 109.12( 1)
15 Kočová Eva TZL7550 107.10 7. 71.40( 7) 35.70( P)
16 Vavrysová Iva LCE6359 102.27 1. 102.27( 1)
17 Linhartová Martina GIG7750 98.24 3. 98.24( 3)
18 Marková Pavla VIC7857 92.28 6. 30.76( P) 61.52( 6)
19 Fujáková Katka HAV8550 92.09 3. 92.09( 3)
20 Rýznarová Olga BFM7853 81.66 9. 81.66( 9)
21 Hubáčková Renata LCE8151 80.81 4. 80.81( 4)
22 Pannová Vendula MOV7752 76.97 9. 51.31( 9) 25.66( P)
23 Hrabalová Eva BFM8051 69.52 8. 69.52( 8)
24 Máchová Markéta BFM7753 52.36 11. 52.36(11)
25 Bartůňková Lucie LOU7750 46.90 7. 46.90( 7)
26 Špaňhelová Lenka VIC7753 45.03 8. 15.01( P) 30.02( 8)
27 Davidová Petra SFM7651 41.67 11. 41.67(11)
28 Zahradníková Kateřina BFM7751 10.32 12. 10.32(12)
D45C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
AOV 2
TZL 3
MOV 4
MOV 5
1 Brodová Gabriela HAV7152 335.31 1. 109.15( 1) 120.04( 1)106.12( 1)
2 Kovaříková Mária SIT6951 323.35 1. 107.15( 1)107.40( 2)108.80( 1)
3 Hulenková Martina MOV7352 291.75 2. 106.49( 2) 83.45( 3) 88.01( 3) 97.25( P)
4 Argalášová Gabriela TRI6850 262.78 2. 61.64(13) 38.61( 7) 78.27( 5) 91.10( 2) 93.41( 3)
5 Vričanová Sylva HAV6751 259.29 3. 78.63( 5) 88.86( 3) 91.80( 4)
6 Bíčánková Jana SIT7551 258.75 2. 86.36( 3) 71.91( 5) 63.48( 7) 71.27( 7) 100.48( 2)
7 Leciánová Vanda OOP7453 170.54 6. 43.78(15) 64.86( 9) 61.90( 6)
8 Pavlicová Anna KVS7360 156.50 4. 72.51(10) 83.99( 4)
9 Řeháková Jana BFM7152 155.96 7. 34.62(10) 66.78( 8) 54.56( 7)
10 Řehová Renata BFM7151 150.46 4. 77.73( 4) 72.73( 5)
11 Bernatíková Šárka SFM7151 146.20 6. 76.31( 7) 69.89( 6)
12 Pometlová Jana AOP7551 142.84 8. 27.62(10) 60.83(11) 54.39( 8)
13 Procházková Martina SOP7351 124.69 6. 8.91(13) 4.37(12) 71.96( 6) 43.82(11)
14 Kaděrová Barbora HAV7051 124.67 5. 73.15( 5) 51.52( 9)
15 Bergrová Petra MOV7452 109.37 9. 36.75(16) 36.16( 9) 36.46( P)
16 Hubáčková Dagmar LCE6569 103.19 2. 103.19( 2)
17 Popieluchová Ivona BFM7453 90.64 8. 36.83( 8) 53.81( 9)
18 Procnerová Eva BFM7551 90.16 10. 27.45(11) 62.71(10)
19 Vlažná Mirka LCE5852 81.81 4. 81.81( 4)
20 Kostková Jana AOP7151 78.74 4. 78.74( 4)
21 Kunzová Ivana BBM7155 77.55 6. 77.55( 6)
22 Ferdusová Eva LCE6461 75.32 8. 75.32( 8)
23 Klímová Barbora OTK7251 73.83 9. 73.83( 9)
24 Sedláčková Jana HLV7060 68.62 11. 68.62(11)
25 Hanzlová Svatava HAV6651 66.43 12. 66.43(12)
26 Pěčková Monika SKM7350 57.67 11. 27.70(19) 29.97(11)
27 Kociánová Eva OOP6750 55.89 8. 55.89( 8)
28 Sedláčková Dagmar KVS7351 50.39 14. 50.39(14)
29 Fukalová Radmila AOV7051 46.69 10. 46.69(10)
30 Výtisková Jana KYL7050 43.56 6. 43.56( 6)
31 Janků Kateřina KVS7450 34.77 17. 34.77(17)
32 Pišová Hana LCE7053 34.48 18. 34.48(18)
33 Fišerová Iveta BFM7451 33.62 12. 0.00(14) 0.00(12) 33.62(12)
34 Králová Ivana ODR7450 17.09 12. 17.09(12)
D55C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
AOV 2
TZL 3
MOV 4
MOV 5
1 Holinková Milada KRN5950 290.38 1. 90.38( 5) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Bialožytová Pavla TRI6350 286.62 1. 94.72( 3) 91.90( 4)100.00( 1) 71.98( 3) 83.67( 4)
3 Jastrzembská Jarmila TRI6450 275.70 2. 93.14( 2) 89.25( 2) 93.31( 2)
4 Rokoszová Jaroslava MOV6351 266.40 2. 92.29( 3) 85.31( 2) 88.80( P)
5 Sochorová Hana HAV6250 241.45 3. 54.73( 8) 86.77( 6) 68.07( 4) 86.61( 3)
6 Koláriková Irena TZL6351 160.10 1. 106.73( 1) 53.37( P)
7 Hrabicová Iva OOP6150 130.45 5. 61.48( 6) 68.97( 5)
8 Hájková Iveta KYL6350 114.57 1. 114.57( 1)
9 Slezáková Jitka LCE6351 98.55 2. 98.55( 2)
10 Stackeová Anna LCE5551 84.40 4. 84.40( 4)
11 Cahlová Slávka LCE5451 81.89 5. 81.89( 5)
12 Hájková Ludmila OOP5751 65.28 3. 65.28( 3)
13 Trávníčková Jitka KVS5651 56.34 7. 56.34( 7)
14 Dudíková Eva JPV5757 44.99 5. 44.99( 5)
D65C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
AOV 2
TZL 3
MOV 4
MOV 5
1 Horynová Eva TZL5254 150.00 1. 100.00( 1) 50.00( P)
2 Sikorová Marie BOV4852 100.00 1. 100.00( 1)
3 Volencová Ivana OTK5250 18.65 2. 18.65( 2)
4 Hrbasová Jana KVS5551 4.93 3. 4.93( 3)
H21C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
AOV 2
TZL 3
MOV 4
MOV 5
1 Rychlý Pavel KRN8505 290.49 2. 86.78( 7) 98.90( 2) 97.37( 3) 94.22( 4)
2 Kovalčík Tomáš AOP7301 270.40 2. 97.20( 2) 76.69(10) 96.51( 3)
3 Holas Tomáš AOP7802 262.60 3. 97.16( 3) 83.31( 6) 82.13( 6)
4 Melecký Martin SSU9001 208.80 1. 104.52( 1)104.28( 1)
5 Cahel Marek LCE8803 205.75 1. 99.55( 2) 106.20( 1)
6 Perknovský Radim JPV8235 195.15 2. 95.94( 4) 99.21( 2)
7 Vopařil Jan LCE9911 176.60 4. 85.78( 8) 90.82( 4)
8 Stupal František JHB8603 163.34 5. 77.83( 8) 85.51( 5)
9 Juřeníková Eva MOV7851 158.45 1. 105.63( 1) 52.82( P)
10 Kolárik Tomáš TZL9302 153.17 1. 102.11( 1) 51.06( P)
11 Šidla Jan TZL6808 147.51 3. 98.34( 3) 49.17( P)
12 Sochor Jan HAV8801 145.47 9. 77.29( 9) 68.18( 9)
13 Sadílek Martin VIC6901 142.37 3. 47.46( P) 94.91( 3)
14 Bernatík Lukáš SFM9801 141.37 8. 70.48(12) 70.89( 8)
15 Pekárek Evžen TZL7007 139.88 5. 93.25( 5) 46.63( P)
16 Strakoš Matěj SFM9901 112.73 7. 35.59(14) 77.14( 7)
17 Vavřík Tomáš MOV0004 101.91 11. 67.94(11) 33.97( P)
18 Matuš Vojtěch VRB9606 98.11 2. 98.11( 2)
19 Horyna Roman LCE7602 97.94 4. 97.94( 4)
20 Sadílek Jan VIC9601 97.34 7. 32.45( P) 64.89( 7)
21 Bencúr Juraj AOP7700 91.60 5. 91.60( 5)
22 Stýblo Tomáš MOV9101 91.23 11. 30.41( P) 60.82(11)
23 Hubáček Josef LCE6127 88.09 6. 88.09( 6)
24 Pavlas Radek TZL8503 83.67 12. 55.78(12) 27.89( P)
25 Hájek Václav KYL9800 82.29 4. 82.29( 4)
26 Rigó Marek ODR7101 81.78 7. 81.78( 7)
27 Zicha Jiří LCE7708 80.96 9. 80.96( 9)
28 Jirka Jakub VPM7905 77.71 10. 77.71(10)
29 Zavřel Michal KRN6804 74.83 5. 74.83( 5)
30 Vlažný Jan LCE8901 74.61 5. 74.61( 5)
31 Dudík Petr JPV8917 71.22 11. 71.22(11)
32 Peterek Vít SOP8600 70.94 6. 70.94( 6)
33 Lachendro Jan SKM8700 70.37 6. 70.37( 6)
34 Navrátil Marek KYL7100 64.01 13. 64.01(13)
35 Videcký Jan KSU7504 63.19 7. 63.19( 7)
36 Sýkora Bohumil CHC8601 61.50 10. 61.50(10)
37 Rýdel Jiří KAM9200 56.84 8. 56.84( 8)
38 Novák Pavel AOV9801 53.76 12. 4.61(15) 49.15(12)
39 Lanc Marian TZL5806 49.79 13. 33.19(13) 16.60( P)
H35C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
AOV 2
TZL 3
MOV 4
MOV 5
1 Tuharský Martin TRI7702 272.99 1. 71.48(11) 94.13( 3) 107.38( 1)
2 Myslivec Jiří TRI7801 269.55 1. 56.50(17) 68.97(10) 48.62(17) 107.14( 1) 93.44( 3)
3 Kawulok Marek TRI8000 249.72 4. 75.66( 7) 60.81(14) 82.31( 4) 91.75( 4)
4 Vojvodík Martin MOV7400 238.35 5. 72.59(10) 86.26( 5) 72.64(10) 79.45( P)
5 Krček Jakub TRI7803 229.83 3. 68.89(13) 66.86(11) 94.08( 3)
6 Dittrich Pavel SKM7501 218.26 1. 108.02( 1) 110.24( 1)
7 Ryška Kamil TRI7800 197.96 2. 98.78( 2) 99.18( 2)
8 Byrtus Petr SIT7702 178.63 3. 94.77( 3) 83.86( 7)
9 Vlček Roman SKM7000 170.76 2. 75.13( 9) 95.63( 2)
10 Langer Martin LOV8400 165.59 5. 74.94( 6) 90.65( 5)
11 Pěček Martin SKM7301 148.47 6. 63.43(15) 85.04( 6)
12 Blažević Roman LOV7301 147.47 7. 31.13(15) 55.61( 7) 60.73( 7)
13 Vlček Jiří VIC7700 133.22 5. 44.41( P) 88.81( 5)
14 Pernička Petr TZL7336 129.08 5. 86.05( 5) 43.03( P)
15 Sláma Lumír LCE8103 127.48 11. 59.87(16) 67.61(11)
16 Kusák Ivan TZL6502 122.28 7. 81.52( 7) 40.76( P)
17 Schäfer Michal TZL6304 115.41 8. 76.94( 8) 38.47( P)
18 Pěček Vítězslav SKM7104 107.24 15. 56.17(18) 51.07(15)
19 Vintr Radek TZL7701 106.40 12. 70.93(12) 35.47( P)
20 Klech Richard VRB7201 104.30 1. 104.30( 1)
21 Hadač Miroslav AOP6501 100.93 2. 100.93( 2)
22 Pavlica Jiří KVS7501 99.60 13. 36.89(22) 62.71(13)
23 Mašláň Jakub TZL7801 98.63 14. 65.75(14) 32.88( P)
24 Kubíček Petr VIC7801 98.57 12. 32.86( P) 65.71(12)
25 Kostka Petr MOV8200 96.80 12. 64.53(12) 32.27( P)
26 Valík Luděk AOP7101 96.59 2. 96.59( 2)
27 Mudrák Stanislav LCE6701 95.39 3. 95.39( 3)
28 Švestka Vítězslav KVS7301 93.82 4. 93.82( 4)
29 Masny Krzysztof MOV7600 92.70 13. 61.80(13) 30.90( P)
30 Holas Tomáš AOP7802 92.20 4. 92.20( 4)
31 Jirka Jakub VPM7905 91.43 4. 91.43( 4)
32 Linhart Aleš GIG7200 83.88 6. 83.88( 6)
33 Rigó Marek ODR7101 83.37 6. 83.37( 6)
34 Pietrzyk Rostislav TRI7704 83.21 6. 0.00(10) 83.21( 6)
35 Ošmera Jakub SKM7800 80.51 8. 80.51( 8)
36 Minarčík Tomáš KRN8102 80.00 5. 80.00( 5)
37 Jelínek Vít TZL5102 79.89 19. 53.26(19) 26.63( P)
38 Koťátko Aleš SFM8303 79.18 8. 34.90(20) 44.28( 8)
39 Rytíř Michal SKM7325 79.17 9. 79.17( 9)
40 Zajíc Josef LOV7601 74.22 8. 74.22( 8)
41 Peňáz Radek VRB7606 72.80 9. 72.80( 9)
42 Slováček Rudolf TZL5402 71.30 21. 47.53(21) 23.77( P)
43 Otta Jakub BFM7603 68.43 16. 26.16(16) 42.27(18)
44 Bochňák Zbyněk LOV7600 58.11 14. 26.76(23) 31.35(14)
45 Hrbáček Tomáš LCE7702 53.41 19. 17.33(24) 36.08(19)
46 Kolář David LOU7700 50.91 16. 50.91(16)
47 Hala Miroslav VIC7601 49.89 21. 16.63( P) 33.26(21)
48 Sedláček Jaroslav HLV6404 48.77 20. 48.77(20)
49 Špaňhel Zdeněk VIC7631 40.02 22. 13.34( P) 26.68(22)
50 Bjolek Lukáš BFM7601 38.42 8. 0.00(11) 38.42( 8)
51 Hrabal Zdeněk BFM7801 34.82 9. 34.82( 9)
52 Darrell Frank MOV7700 23.13 17. 15.42(17) 7.71( P)
H45C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
AOV 2
TZL 3
MOV 4
MOV 5
1 Lužný Ladislav HAV6000 313.68 1. 105.83( 2)109.34( 1) 95.74( 3) 98.51( 3)
2 Tesař Jiří AOP6702 297.28 1. 93.66( 3) 108.09( 1) 95.53( 4)
3 Berger Tomáš MOV6901 282.87 2. 72.47(10) 89.28( 4) 99.30( 2) 94.29( P)
4 Bernatík Aleš SFM7201 253.39 2. 80.12( 4) 70.90( 6) 72.92( 8)100.35( 2)
5 Jakobi Zdeněk HAV5701 248.61 2. 74.15( 8) 97.00( 2) 77.46( 7)
6 Sochor Tomáš HAV6301 239.03 5. 55.90(13) 64.67(10) 84.89( 5) 89.47( 5)
7 Svěchota Milan MOV7202 213.87 5. 60.62(12) 81.96( 5) 71.29( P)
8 Navrátil Rostislav TRI6601 197.30 1. 96.16( 2)101.14( 1)
9 Svoboda Martin BFM6701 191.52 6. 32.79(10) 80.22( 6) 78.51( 6)
10 Bačo Lubomír SOP6201 177.70 7. 38.31(15) 27.43(12) 64.83(11) 74.56( 7)
11 Podmolík Tomáš TZL6915 170.37 1. 113.58( 1) 56.79( P)
12 Krhut Libor HAV6302 156.89 9. 30.75(16) 61.14(11) 0.00(14) 65.00( 9)
13 David Vladimír SFM7401 145.82 8. 22.12(18) 22.96(14) 53.82( 8) 69.04( 8)
14 Urbánek Martin SFM7400 131.71 9. 22.40(17) 23.90(13) 42.76( 9) 38.07(12) 50.88(10)
15 Novosad Pavel TZL7401 116.40 5. 77.60( 5) 38.80( P)
16 Škoda František LCE7439 104.87 1. 104.87( 1)
17 Strakoš Bohumil TZL6345 100.44 11. 66.96(11) 33.48( P)
18 Müller Libor OTK7201 95.84 3. 95.84( 3)
19 Ryšavý Jiří OOP5803 88.96 4. 88.96( 4)
20 Popieluch Michal BFM7301 88.84 4. 88.84( 4)
21 Fišer Petr GIG7502 80.59 3. 80.59( 3)
22 Král Jiří ODR7300 79.84 5. 79.84( 5)
23 Novotný Tomáš ZLH7001 78.24 6. 78.24( 6)
24 Riessler Otto OTK6800 78.21 7. 12.09(20) 66.12( 7)
25 Podivínský Tomáš SCP7201 76.43 6. 76.43( 6)
26 Pohořalý Jiří OTK7500 75.73 7. 75.73( 7)
27 Sklenář Josef SBR6601 73.72 7. 73.72( 7)
28 Šuráň René LCE7034 73.50 9. 73.50( 9)
29 Szturc Radek TRC6800 69.74 9. 69.74( 9)
30 Mastela Rafal HAV7300 68.80 8. 68.80( 8)
31 Mielec Jaromír AOV6901 68.19 10. 68.19(10)
32 Hájek Marek KYL6800 65.25 9. 65.25( 9)
33 Vavřík René MOV7000 59.57 14. 39.71(14) 19.86( P)
34 Štípek Rostislav TZL5702 24.44 19. 16.29(19) 8.15( P)
35 Špok Petr KRN7100 22.81 11. 0.00(15) 22.81(11)
36 Hrubý Miroslav AOV7301 21.94 13. 21.94(13)
H55C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
AOV 2
TZL 3
MOV 4
MOV 5
1 Bialožyt Miroslav TRI5701 318.81 1. 103.20( 1)109.43( 1)106.18( 1) 85.38( 4) 97.13( 3)
2 Rychlý Miloš OOP5302 313.90 1. 102.76( 2) 91.06( 3) 92.48( 4) 107.66( 1)103.48( 1)
3 Maceček Otakar MOV6102 290.57 2. 94.04( 3) 80.20( 6) 99.67( 2) 96.86( P)
4 Argaláš Jaroslav TRI6202 259.43 2. 60.61( 9) 70.53( 7) 79.65( 6) 80.39( 6) 99.39( 2)
5 Kostka Evžen AOP5701 258.90 4. 87.83( 4) 80.29( 7) 90.78( 4)
6 Vašek Rudolf SOP5702 242.75 3. 70.28( 6) 81.69( 5) 90.78( 3)
7 Lecián Oldřich OOP6100 212.82 6. 44.90(11) 63.13( 9) 67.31( 8) 68.90( 9) 76.61( 6)
8 Slivečka Jaromír MOV5601 203.39 8. 57.08(10) 69.95( 8) 65.64( 9) 67.80( P)
9 Mutina Vlastimil BFM5701 174.14 7. 65.88( 7) 49.90(12) 58.36(10)
10 Prokop Lubomír TRI6001 173.04 5. 84.17( 5) 88.87( 5)
11 Sklenář Miroslav AOP6302 161.13 2. 59.57(11) 101.56( 2)
12 Kaloč Vítězslav KVS5904 99.75 8. 63.82( 8) 35.93(11)
13 Chmelař Miroslav JPV6217 99.50 2. 99.50( 2)
14 Petr Václav MOV5801 94.40 10. 62.93(10) 31.47( P)
15 Plášek Martin LCE6118 94.15 3. 94.15( 3)
16 Mizera Ladislav KVS5300 83.99 5. 83.99( 5)
17 Šidla Antonín OTK4601 78.73 4. 78.73( 4)
18 Krmášek Bohdan AOP5301 75.81 8. 75.81( 8)
19 Janků Josef KVS6200 74.96 5. 74.96( 5)
20 Zeman Ludvík BFM5301 73.56 7. 73.56( 7)
21 Niedoba Jan TRC6200 49.09 10. 49.09(10)
22 Štěpáník Otakar OTK5707 33.29 12. 33.29(12)
H65C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
AOV 2
TZL 3
MOV 4
MOV 5
1 Jurčák Karel SOP5101 292.98 1. 92.98( 2) 68.27( 5) 100.00( 1) 70.37( 2) 100.00( 1)
2 Sukeník Mojmír KRN5202 284.77 1. 93.82( 3) 100.00( 1) 90.95( 2)
3 Juřeník Josef MOV5201 162.81 1. 108.54( 1) 54.27( P)
4 Zeman Ludvík BFM5301 151.19 4. 80.64( 4) 70.55( 4)
5 Hrbas Vladimír KVS5301 116.79 1. 116.79( 1)
6 Pilc Oldřich SPR5100 97.64 2. 97.64( 2)
7 Peška Antonín HLV4801 90.23 3. 90.23( 3)
8 Polínek Jaroslav OTK5300 48.23 5. 48.23( 5)
9 Chromčák František JZL5201 29.56 6. 29.56( 6)
H70C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
AOV 2
TZL 3
MOV 4
MOV 5
1 Ševčík Břetislav OOP5001 303.22 1. 104.54( 1) 98.68( 2) 93.33( 3) 90.12( 3) 100.00( 1)
2 Nosek Jiří OOP4401 288.61 1. 90.26( 4) 92.08( 3)106.27( 1) 75.23( 4)
3 Dvořák Vlastimil BOV4901 161.49 2. 45.16( 6) 43.99( 6) 72.34( 2)
4 Ptáček Jiří BOV4401 148.24 2. 100.40( 2) 47.84( 5)
5 Šmakal Pavel TZL4801 148.22 2. 98.81( 2) 49.41( P)
6 Láznička Alois TZL3613 144.96 3. 96.64( 3) 48.32( P)
7 Chylík Pavol MOV4901 129.86 4. 86.57( 4) 43.29( P)
8 Novotný Stanislav ZLH4800 109.24 1. 109.24( 1)
9 Vlach Oldřich BOV4403 108.12 1. 108.12( 1)
10 Sikora Miroslav BOV4802 101.76 2. 101.76( 2)
11 Klech Josef HOB4701 79.00 5. 79.00( 5)
12 Beneš Karel HAV4201 71.04 4. 25.00( 5) 0.00( 9) 46.04( 4)
13 Kašpar Josef HOB4601 33.57 7. 33.57( 7)
14 Šidla Jiří OTK4001 32.77 5. 0.00( 6) 32.77( 5)
15 Opletal Jaroslav TRI3700 22.18 3. 0.00(10) 22.18( 6) 0.00( 7) 0.00( 3)
16 Vávra Jiří MOV4102 13.58 8. 9.05( 8) 4.53( P)