Výsledky závodu: MS krajský žebříček dospělých a veteránů OB 2020 - stav po 5 závodech

Klubové výsledky : TRI (15)

Datum:
01.09.2020
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček VIC Ano Ano
2020-09-1313.09.2020 Mistrovství oblasti na klasické trati AOV Ano Ano
2020-09-2020.09.2020 Mistrovství oblasti na klasické trati TZL Ano Ano
2020-10-0303.10.2020 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2020-10-0303.10.2020 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2020-10-1717.10.2020 Oblastní žebříček SFM Ne Ne
2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček SIT Ne Ne
2020-10-2424.10.2020 Mistrovství oblasti v nočním OB SIT Ne Ne
2020-10-3131.10.2020 Oblastní žebříček HAV Ne Ne
2020-11-0707.11.2020 Oblastní žebříček TRI Ne Ne
2020-11-0707.11.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu TRI Ne Ne
Kategorie:
D21C     D45C     D55C     H35C     H45C     H55C     H70C    
D21C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
AOV 2
TZL 3
MOV 4
MOV 5
1 Argalášová Kateřina TRI9750 310.36 1. 97.11( 2) 106.56( 1)106.69( 1)
D45C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
AOV 2
TZL 3
MOV 4
MOV 5
4 Argalášová Gabriela TRI6850 262.78 2. 61.64(13) 38.61( 7) 78.27( 5) 91.10( 2) 93.41( 3)
D55C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
AOV 2
TZL 3
MOV 4
MOV 5
2 Bialožytová Pavla TRI6350 286.62 1. 94.72( 3) 91.90( 4)100.00( 1) 71.98( 3) 83.67( 4)
3 Jastrzembská Jarmila TRI6450 275.70 2. 93.14( 2) 89.25( 2) 93.31( 2)
H35C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
AOV 2
TZL 3
MOV 4
MOV 5
1 Tuharský Martin TRI7702 272.99 1. 71.48(11) 94.13( 3) 107.38( 1)
2 Myslivec Jiří TRI7801 269.55 1. 56.50(17) 68.97(10) 48.62(17) 107.14( 1) 93.44( 3)
3 Kawulok Marek TRI8000 249.72 4. 75.66( 7) 60.81(14) 82.31( 4) 91.75( 4)
5 Krček Jakub TRI7803 229.83 3. 68.89(13) 66.86(11) 94.08( 3)
7 Ryška Kamil TRI7800 197.96 2. 98.78( 2) 99.18( 2)
34 Pietrzyk Rostislav TRI7704 83.21 6. 0.00(10) 83.21( 6)
H45C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
AOV 2
TZL 3
MOV 4
MOV 5
8 Navrátil Rostislav TRI6601 197.30 1. 96.16( 2)101.14( 1)
H55C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
AOV 2
TZL 3
MOV 4
MOV 5
1 Bialožyt Miroslav TRI5701 318.81 1. 103.20( 1)109.43( 1)106.18( 1) 85.38( 4) 97.13( 3)
4 Argaláš Jaroslav TRI6202 259.43 2. 60.61( 9) 70.53( 7) 79.65( 6) 80.39( 6) 99.39( 2)
10 Prokop Lubomír TRI6001 173.04 5. 84.17( 5) 88.87( 5)
H70C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
AOV 2
TZL 3
MOV 4
MOV 5
15 Opletal Jaroslav TRI3700 22.18 3. 0.00(10) 22.18( 6) 0.00( 7) 0.00( 3)