Výsledky závodu: Podkrkonošská liga žactva

Datum:
23.06.2020
Místo konání:
Lázně Bělohrad
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Bažantnice
Ředitel závodu:
Řehák Pavel
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Janků Anna
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     P    
D10
1.53 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 10:57
2. Buďárková Laura STH1051 SK Studenec 13:43 + 2:46
3. Hakenová Petra 0050002 Sportovní klub Studenec 16:06 + 5:09
4. Laštovková Zuzana JIL1051 OK Jilemnice 21:51 + 10:54
5. Fischerová Tereza STH1152 SK Studenec 22:17 + 11:20
6. Podlipná Klára SJC1451 Sportcentrum Jičín 23:12 + 12:15
7. Vaňátková Thea LTU1150 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:16 + 12:19
8. Hanousková Michaela 0030002 Jičín 24:08 + 13:11
9. Rozsívalová Kateřina LTU1051 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:46 + 17:49
10. Valentová Adriana 0050004 Sportovní klub Studenec 29:31 + 18:34
11. Nováková Věra STH1055 SK Studenec 29:39 + 18:42
12. Česáková Api 0020003 SA Špindl 32:44 + 21:47
13. Čapková Kateřina LTU1050 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:04 + 25:07
Zemánková Zuzana DISK
D12
2.17 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 18:42
2. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 20:52 + 2:10
3. Laštovková Jana JIL0853 OK Jilemnice 20:58 + 2:16
4. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 22:07 + 3:25
5. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 22:44 + 4:02
6. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 24:13 + 5:31
7. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:31 + 7:49
8. Jedličková Veronika SHK0850 OK Slavia Hradec Králové 30:39 + 11:57
9. Mužná Josefína SJC0854 Sportcentrum Jičín 31:08 + 12:26
10. Salabová Pavlína JIL0954 OK Jilemnice 35:09 + 16:27
11. Šimková Lucie STH0951 SK Studenec 35:49 + 17:07
12. Šišková Andrea JIL0855 OK Jilemnice 39:10 + 20:28
13. Vohníková Anna 41:29 + 22:47
14. Kolmanová Anna JIL0953 OK Jilemnice 45:10 + 26:28
15. Jirsová Tereza JIL0952 OK Jilemnice 49:14 + 30:32
16. Bartošová Štěpánka HOR0850 TJ Jiskra Hořice 52:36 + 33:54
Krebsová Viktorie 0050003 Sportovní klub Studenec DISK
D14
2.49 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 22:19
2. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 25:29 + 3:10
3. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 27:32 + 5:13
4. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 28:03 + 5:44
5. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 28:20 + 6:01
6. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:23 + 6:04
7. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 28:35 + 6:16
8. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 31:23 + 9:04
9. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 33:48 + 11:29
10. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 33:59 + 11:40
11. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 37:00 + 14:41
12. Imrišková Natálie LTU0751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:42 + 24:23
13. Závodná Zuzana LTU0750 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:15 + 24:56
14. Plecháčová Marie NPA0652 SK LOB Nová Paka 49:59 + 27:40
15. Chlupáčová Anežka SHK0760 OK Slavia Hradec Králové 54:18 + 31:59
16. Pavlová Karolína STH0752 SK Studenec 79:57 + 57:38
Potůčková Emílie LTU0752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H10
1.83 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín 13:22
2. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 15:08 + 1:46
3. Retka Jakub LTU1000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:10 + 3:48
4. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 19:47 + 6:25
5. Hanousek Jan SJC1005 Sportcentrum Jičín 20:17 + 6:55
6. Kopecký Mikuláš SJC1204 Sportcentrum Jičín 21:55 + 8:33
7. Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 22:19 + 8:57
8. Nonner Prokop JIL1101 OK Jilemnice 23:16 + 9:54
9. Vejvoda Martin SJC1102 Sportcentrum Jičín 25:50 + 12:28
10. Vošvrda Václav SJC1203 Sportcentrum Jičín 26:00 + 12:38
11. Řehák Jan 0010001 Jičín 27:48 + 14:26
12. Ducháček Vojtěch JIL1001 OK Jilemnice 28:54 + 15:32
13. Ticháček Jonáš SJC1302 Sportcentrum Jičín 33:14 + 19:52
14. Urbanec Patrik STH1101 SK Studenec 33:30 + 20:08
15. Čihák Matěj HOR1100 TJ Jiskra Hořice 36:21 + 22:59
16. Bartoš Šimon HOR1001 TJ Jiskra Hořice 40:24 + 27:02
17. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 41:15 + 27:53
18. Palasová Tina SJC1777 Sportcentrum Jičín 42:22 + 29:00
19. Hauschwitz Roman JIL1102 OK Jilemnice 46:16 + 32:54
20. Jakubec Jan SJC1503 Sportcentrum Jičín 64:47 + 51:25
H12
2.33 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 20:48
2. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 21:07 + 0:19
3. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 22:15 + 1:27
4. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 22:44 + 1:56
5. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:06 + 4:18
6. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 30:11 + 9:23
7. Čapek Karel LTU0801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:21 + 10:33
8. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 33:35 + 12:47
9. Kotyk Šimon LTU0802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:58 + 16:10
10. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 40:08 + 19:20
11. Horák Vít JIL0801 OK Jilemnice 40:39 + 19:51
12. Pochop Václav STH0902 SK Studenec 40:58 + 20:10
13. Kobík Kryštof LTU0901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:40 + 20:52
14. Jirouš Matouš JIL0805 OK Jilemnice 42:51 + 22:03
15. Šaršon Vendelín HOR0800 TJ Jiskra Hořice 43:15 + 22:27
16. Spilka Petr JIL0803 OK Jilemnice 43:36 + 22:48
17. Trejbal Jakub STH0905 SK Studenec 47:26 + 26:38
18. Valenta Jakub JIL0902 OK Jilemnice 47:42 + 26:54
19. Auersvald Daniel JIL0804 OK Jilemnice 47:44 + 26:56
20. Kolátor Štěpán HOR0801 TJ Jiskra Hořice 51:23 + 30:35
21. Bernard Mikuláš HOR0902 TJ Jiskra Hořice 52:49 + 32:01
22. Nonner Hynek JIL0903 OK Jilemnice 59:41 + 38:53
Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín DISK
Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín DISK
MS Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 22:44 + 1:56
H14
2.45 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 18:15
2. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 21:26 + 3:11
3. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 22:43 + 4:28
4. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 23:29 + 5:14
5. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 24:50 + 6:35
6. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 25:06 + 6:51
7. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 26:31 + 8:16
8. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 27:13 + 8:58
9. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:50 + 9:35
10. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 30:15 + 12:00
11. Dolejší Matouš SJC0606 Sportcentrum Jičín 31:12 + 12:57
12. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 31:43 + 13:28
13. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 32:55 + 14:40
14. Hrůza Ondřej LTU0703 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:53 + 17:38
15. Pěnička Šimon SJC0707 Sportcentrum Jičín 39:57 + 21:42
16. Pochop Petr STH0701 SK Studenec 40:05 + 21:50
17. Anýž Edward 0050001 Sportovní klub Studenec 61:48 + 43:33
18. Česák Nathan 0020004 SA Špindl 71:05 + 52:50
Svoboda Matyáš 0030003 Jičín DISK
Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Baudyš Daniel 0050005 Sportovní klub Studenec DISK
P
2.74 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 22:06
2. Karásek Matěj SJC0001 Sportcentrum Jičín 23:17 + 1:11
3. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 23:27 + 1:21
4. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 23:29 + 1:23
5. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 23:52 + 1:46
6. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:19 + 4:13
7. Novák Jakub HOR0407 TJ Jiskra Hořice 27:35 + 5:29
8. Karban Mikuláš HOR0301 TJ Jiskra Hořice 28:35 + 6:29
9. Holman Antonín HOR0405 TJ Jiskra Hořice 29:05 + 6:59
10. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:15 + 7:09
11. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:39 + 7:33
12. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:50 + 8:44
13. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:52 + 8:46
14. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:56 + 8:50
15. Kerhát David LTU0403 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:44 + 9:38
16. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:58 + 9:52
17. Zemánek Mojmír JIL7103 OK Jilemnice 32:01 + 9:55
18. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 32:04 + 9:58
19. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:34 + 11:28
20. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:15 + 12:09
21. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:11 + 13:05
22. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:52 + 14:46
23. Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 37:47 + 15:41
24. Kotyk Pavel LTU7901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:02 + 16:56
25. Kohout Pavel JIL7502 OK Jilemnice 39:28 + 17:22
26. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 40:40 + 18:34
27. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 40:50 + 18:44
28. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 41:03 + 18:57
29. Vaňátko Jakub LTU8100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:31 + 19:25
30. Makaloušová Hana 0020001 SA Špindl 42:06 + 20:00
31. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 43:14 + 21:08
32. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 44:05 + 21:59
33. Hrůzová Martina LTU7751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:46 + 22:40
34. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:03 + 22:57
35. Čapková Eva LTU7852 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:04 + 24:58
36. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 47:19 + 25:13
37. Čapek Karel LTU7803 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:39 + 26:33
38. Pěnička Martin 0040001 nereg 50:58 + 28:52
39. Erlebachová Aneta 0020005 SA Špindl 51:03 + 28:57
40. Česáková Iva 0020002 SA Špindl 55:12 + 33:06
41. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 57:49 + 35:43
42. Kotyková Libuše LTU7854 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:08 + 38:02
43. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 60:16 + 38:10
44. Kerhátová Lenka LTU7450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:50 + 40:44
Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Gallová Veronika STH0053 SK Studenec DISK
Novák Marek SHK0505 OK Slavia Hradec Králové DISK