Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
02.10.2021
Místo konání:
Brno - Bystrc, U křívé borovice
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Lipový vrch 478, měřítko 1:15 000 – kategorie DH16–35B a H21C / Kočičí žleb, měřítko 1:10 000 – kategorie H40B, H45B, H50B a H35C / Horákův žleb, měřítko 1:10 000 – ostatní kategorie
Ředitel závodu:
Rajnoha David - R3
Hlavní rozhodčí:
Khýn Vítězslav - R2
Stavitel tratí:
Zimmermann Jakub - R1
JURY:
Zbranek Roman, Fiala Jan, Hadač Miroslav
Protokol:
Závodu se zúčastnilo 673 závodníků. Závod proběhl za pěkného počasí. Bylo ošetřeno jedno zranění.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D21D     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65C     D70B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H20B     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     H80B     HDR     P    

D10N 2.09 km, 70 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chloupková Kristýna VBM1152 VSK Mendelu Brno 23:32
2. Štěpánková Adéla KVS1250 SKOB Kobra Vsetín 26:23 + 2:51
3. Ebnerová Alena KON1171 KOB Konice 33:19 + 9:47
4. Kroutilová Eliška TBM1361 KOS TJ Tesla Brno 34:10 + 10:38
5. Pala Barbora 0560001 SK Brno Žabovřesky 37:13 + 13:41
6. Daňková Viktorie SBK1353 KOB START Blansko 39:56 + 16:24
7. Rytířová Denisa SKM1150 KOB Směr Kroměříž 45:20 + 21:48

D10C 2.20 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 17:23
2. Šťastná Vendula TBM1384 KOS TJ Tesla Brno 18:45 + 1:22
3. Beránková Kamila ZBM1152 SK Žabovřesky Brno 19:11 + 1:48
4. Kubíčková Magdalena UOL1150 SOB Olomouc 19:32 + 2:09
5. Králová Marie PBM1153 TJ Spartak 1. brněnská 19:50 + 2:27
6. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 20:53 + 3:30
7. Voráčková Anežka OSN1260 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:52 + 4:29
8. Šichová Zuzana ZBM1155 SK Žabovřesky Brno 22:11 + 4:48
9. Urválková Anna TBM1177 KOS TJ Tesla Brno 22:49 + 5:26
10. Otrubová Veronika PLU1277 TJ SOKOL Plumlov 23:44 + 6:21
11. Vítková Kateřina PBM1152 TJ Spartak 1. brněnská 24:41 + 7:18
12. Stašková Tereza PBM1257 TJ Spartak 1. brněnská 27:52 + 10:29
13. Tomíčková Ivana TBM1364 KOS TJ Tesla Brno 28:59 + 11:36
14. Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 30:59 + 13:36
15. Dohnalová Eliška ZBM1253 SK Žabovřesky Brno 31:59 + 14:36
16. Burešová Sofie BFM1153 SKOB Frýdek - Místek 32:19 + 14:56
17. Slámová Emílie Inka LCE1253 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:16 + 15:53
18. Kurečková Zuzana TBM1377 KOS TJ Tesla Brno 35:22 + 17:59
19. Čeřovská Eliška KON1353 KOB Konice 43:00 + 25:37
20. Létalová Eva SFM1250 O-RUNNAŘI Beskydy 45:15 + 27:52

D12C 2.36 km, 75 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkova Maja 0170002 VZA Slávia ŽU Žilina 19:23
2. Eliášová Viktorie TBM1052 KOS TJ Tesla Brno 20:07 + 0:44
3. Cymorková Julie TRI0953 TJ TŽ Třinec 20:46 + 1:23
4. Řezníčková Klára TZL0959 SKOB Zlín 21:34 + 2:11
5. Mašláňová Ema TZL0955 SKOB Zlín 23:39 + 4:16
6. Coufalová Rea ZBM0953 SK Žabovřesky Brno 24:21 + 4:58
7. Jágrová Zuzana RBK1051 SK Radioklub Blansko 25:07 + 5:44
8. Slámová Julie LCE1051 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:44 + 6:21
9. Kubíčková Lucie VIC0952 OB Vizovice 26:11 + 6:48
10. Stašková Sofie PBM0952 TJ Spartak 1. brněnská 26:17 + 6:54
11. Coufalová Thea ZBM1050 SK Žabovřesky Brno 26:36 + 7:13
12. Kopecká Tereza UOL1050 SOB Olomouc 27:56 + 8:33
13. Růžičková Žofie TZL0953 SKOB Zlín 28:19 + 8:56
14. Walaská Klára TRI0950 TJ TŽ Třinec 28:41 + 9:18
15. Borunská Alžběta AOP0950 Orientační Běh Opava 29:32 + 10:09
16. Gottwaldová Amálie STE0952 SK SKI-OB Šternberk 31:07 + 11:44
17. Burešová Eliška BFM0955 SKOB Frýdek - Místek 32:19 + 12:56
18. Janíková Klára ZBM1057 SK Žabovřesky Brno 32:41 + 13:18
19. Smítalová Ester ZBM1056 SK Žabovřesky Brno 32:52 + 13:29
20. Finstrlová Denisa ZBM0951 SK Žabovřesky Brno 33:30 + 14:07
21. Tomíčková Eliška TBM1054 KOS TJ Tesla Brno 35:11 + 15:48
22. Kolaříková Erika SKM0951 KOB Směr Kroměříž 35:48 + 16:25
23. Štěpánková Anna KVS0952 SKOB Kobra Vsetín 36:07 + 16:44
24. Vrtílková Marie ZBM0960 SK Žabovřesky Brno 38:32 + 19:09
25. Poslušná Katka TZL1051 SKOB Zlín 40:08 + 20:45
26. Luterová Laura PLU1051 TJ SOKOL Plumlov 44:49 + 25:26
27. Beránková Julie ZBM0956 SK Žabovřesky Brno 47:33 + 28:10
28. Mazálková Veronika ZBM0961 SK Žabovřesky Brno 57:34 + 38:11
Ježková Žaneta PLU1055 TJ SOKOL Plumlov DISK

D14B 4.08 km, 160 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulíčková Tereza UOL0750 SOB Olomouc 33:13
2. Štětínská Tereza MOV0751 SKOB Ostrava 37:01 + 3:48
3. Kovalčíková Alena AOP0751 Orientační Běh Opava 37:10 + 3:57
4. Strýčková Barbora ADA0852 OOB Spartak Adamov 38:58 + 5:45
5. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 39:09 + 5:56
6. Dobrovolná Anna TBM0758 KOS TJ Tesla Brno 39:54 + 6:41
7. Finstrlová Kristýna ZBM0752 SK Žabovřesky Brno 39:57 + 6:44
8. Janíková Anna ZBM0862 SK Žabovřesky Brno 40:51 + 7:38
9. Jágrová Aneta RBK0951 SK Radioklub Blansko 42:13 + 9:00
10. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 42:22 + 9:09
11. Cetlová Karolína AOP0752 Orientační Běh Opava 42:43 + 9:30
12. Marková Eva ZBM0954 SK Žabovřesky Brno 43:29 + 10:16
13. Matoušková Johana STE0751 SK SKI-OB Šternberk 43:46 + 10:33
14. Fedrová Anežka RBK0853 SK Radioklub Blansko 45:48 + 12:35
15. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 45:59 + 12:46
16. Štefková Michaela PLU0851 TJ SOKOL Plumlov 46:59 + 13:46
17. Pinkavová Eliška JPV0850 Oddíl OS SK Prostějov 48:16 + 15:03
18. Otrubová Karolína PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 48:38 + 15:25
19. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 51:00 + 17:47
20. Byrtusová Klára SIT0851 OK SILESIA 52:40 + 19:27
21. Skřivanková Anna TBM0853 KOS TJ Tesla Brno 53:37 + 20:24
22. Lázničková Alžběta TZL0858 SKOB Zlín 58:45 + 25:32
23. Horká Kateřina TBM0856 KOS TJ Tesla Brno 59:58 + 26:45
24. Kočová Klára ZBM0850 SK Žabovřesky Brno 62:54 + 29:41
25. Tomanková Alice KSU0959 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:33 + 30:20
26. Malá Karolína VRB0777 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 69:52 + 36:39
27. Pachmannová Iva AOP0852 Orientační Běh Opava 70:23 + 37:10
28. Entová Kateřina TZL0751 SKOB Zlín 73:08 + 39:55
29. Poslušná Jitka TZL0752 SKOB Zlín 101:09 + 67:56
Rychlá Karolína AOP0757 Orientační Běh Opava DISK

D14C 3.18 km, 110 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vernerová Hana TBM0780 KOS TJ Tesla Brno 46:57
2. Balvanová Vendula JPV0750 Oddíl OS SK Prostějov 50:53 + 3:56
3. Hiklová Eva ZBM0755 SK Žabovřesky Brno 52:34 + 5:37
4. Burdová Hana STE0852 SK SKI-OB Šternberk 64:02 + 17:05
5. Veselá Veronika RBK0852 SK Radioklub Blansko 64:16 + 17:19
6. Valyavka Viktoriya 0170003 VZA Slávia ŽU Žilina 90:37 + 43:40
Kučerová Klaudie STE0853 SK SKI-OB Šternberk DISK

D16B 4.68 km, 180 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurečková Klára TBM0667 KOS TJ Tesla Brno 40:59
2. Procházková Doubravka PBM0651 TJ Spartak 1. brněnská 42:28 + 1:29
3. Pavlová Eliška MOV0650 SKOB Ostrava 44:19 + 3:20
4. Tomanová Eliška ZBM0658 SK Žabovřesky Brno 44:46 + 3:47
5. Jílková Lenka UOL0654 SOB Olomouc 46:01 + 5:02
6. Burdová Helena STE0653 SK SKI-OB Šternberk 47:11 + 6:12
7. Otrubová Anna PLU0577 TJ SOKOL Plumlov 48:04 + 7:05
8. Čudková Kristýna MOV0654 SKOB Ostrava 51:05 + 10:06
9. Matoušková Jana MOV0551 SKOB Ostrava 52:53 + 11:54
10. Kolarczyková Eliška TRI0551 TJ TŽ Třinec 57:37 + 16:38
11. Rosíková Růžena Eliška VIC0650 OB Vizovice 57:41 + 16:42
12. Dráčová Barbora UOL0652 SOB Olomouc 58:32 + 17:33
13. Tomčíková Eliška VRB0555 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 61:28 + 20:29
14. Mikulová Klára TBM0553 KOS TJ Tesla Brno 62:47 + 21:48
15. Kusáková Valentýna TZL0651 SKOB Zlín 65:19 + 24:20
16. Müllerová Marie KSU0565 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:55 + 25:56
17. Plachá Aneta JPV0555 Oddíl OS SK Prostějov 75:45 + 34:46
18. Pinkavová Hana JPV0551 Oddíl OS SK Prostějov 80:31 + 39:32
19. Kopecká Nela UOL0650 SOB Olomouc 83:19 + 42:20
Holasová Barbora AOP0651 Orientační Běh Opava DISK
Stryková Karolína KSU0656 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK

D16C 3.57 km, 145 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazálková Klára ZBM0558 SK Žabovřesky Brno 48:33
2. Olekšová Natálie KRN0652 KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:47 + 13:14
3. Petrášová Kateřina BBM0550 BETA URSUS Rosice 86:26 + 37:53

D18B 5.70 km, 225 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvičková Ema TZL0451 SKOB Zlín 50:29
2. Bruková Petra TRI0450 TJ TŽ Třinec 53:26 + 2:57
3. Klechová Karolína AOP0452 Orientační Běh Opava 56:41 + 6:12
4. Lubrichová Veronika STE0451 SK SKI-OB Šternberk 58:11 + 7:42
5. Haltofová Romana TRI0451 TJ TŽ Třinec 62:57 + 12:28
6. Smékalová Viktorie UOL0450 SOB Olomouc 63:14 + 12:45
7. Černochová Michaela PLU0351 TJ SOKOL Plumlov 65:26 + 14:57
8. Rybková Vendula TRI0453 TJ TŽ Třinec 66:59 + 16:30
9. Mudráková Eliška LCE0352 OOB TJ Slovan Luhačovice 68:30 + 18:01
10. Miková Lenka TBM0460 KOS TJ Tesla Brno 73:22 + 22:53
11. Porubská Lenka TBM0451 KOS TJ Tesla Brno 74:31 + 24:02
12. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 75:16 + 24:47
13. Janečková Adéla PLU0452 TJ SOKOL Plumlov 82:32 + 32:03
Šánová Julie KSU0494 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK

D18C 3.92 km, 160 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Olekšová Viktorie KRN0351 KOS TJ Lokomotiva Krnov 75:29

D20B 6.09 km, 250 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 1199

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poláková Lenka SOP0151 OOB TJ Slezan Opava 70:43 1296
2. Raclavská Zuzana UOL0251 SOB Olomouc 73:25 + 2:42 1251
3. Warcopová Kateřina TRI0150 TJ TŽ Třinec 76:53 + 6:10 1192
4. Raclavská Lenka UOL0252 SOB Olomouc 92:59 + 22:16 920
5. Končáková Alžběta LCE0256 OOB TJ Slovan Luhačovice 107:03 + 36:20 682

D21B 8.18 km, 320 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7400

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smolková Barbora TAP0356 KOB Tretra Praha 69:21 7870
2. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 70:27 + 1:06 7750
3. Klusáčková Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 73:03 + 3:42 7468
4. Vejražková Rozárka TUR0151 OOB TJ Turnov 73:53 + 4:32 7378
5. Mádlová Věra PBM8951 TJ Spartak 1. brněnská 74:46 + 5:25 7282
6. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 77:18 + 7:57 7007
7. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 77:36 + 8:15 6975
8. Fučíková Hana VBM7751 VSK Mendelu Brno 86:35 + 17:14 6000
9. Bořánková Karolína KAM9550 OK Kamenice 87:47 + 18:26 5870
10. Nešporová Alžběta TZL0051 SKOB Zlín 93:48 + 24:27 5217
11. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 96:26 + 27:05 4932
12. Poláková Tereza SOP9951 OOB TJ Slezan Opava 97:55 + 28:34 4771
13. Procházková Marie SOP9551 OOB TJ Slezan Opava 105:07 + 35:46 3990
14. Stachoňová Barbara ZBM8451 SK Žabovřesky Brno 107:16 + 37:55 3757

D21C 4.90 km, 215 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4568

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pangrácová Marie DKL9051 KOB Kladno 51:45 5054
2. Křečková Lenka ASU9271 Magnus Orienteering 56:02 + 4:17 4686
3. Novotná Klára ZLH9851 OOB TJ Zlaté Hory 58:04 + 6:19 4512
4. Vlachová Kateřina KON9898 KOB Konice 58:51 + 7:06 4444
5. Vlachová Eliška STE9572 SK SKI-OB Šternberk 59:54 + 8:09 4354
6. Pangrácová Anna DKL9150 KOB Kladno 63:06 + 11:21 4079
7. Holečková Anna UOL9853 SOB Olomouc 65:05 + 13:20 3909
8. Habigerová Radka KSU9559 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:53 + 18:08 3496
9. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 73:32 + 21:47 3182
10. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 SK Žabovřesky Brno 75:34 + 23:49 3008
11. Bouzková Katka SVS8151 Orientklub Vsetín 76:35 + 24:50 2920
12. Hornová Lenka UOL9053 SOB Olomouc 81:59 + 30:14 2456
13. Sadílková Iva VIC0151 OB Vizovice 83:35 + 31:50 2319
14. Steblová Veronika 0100001 nereg 86:56 + 35:11
15. Maliňáková Petra SVS8751 Orientklub Vsetín 96:47 + 45:02 1184

D21D 3.57 km, 145 m, 9 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Goňová Nikola ZAM9752 OB TJ Sokol Žamberk 65:45
2. Košíková Jana ZBM8352 SK Žabovřesky Brno 73:42 + 7:57

D35B 6.34 km, 255 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stene Dana TBM7957 KOS TJ Tesla Brno 59:12
2. Mašláňová Hana TZL7979 SKOB Zlín 62:02 + 2:50
3. Chloupková Barbora VBM8455 VSK Mendelu Brno 65:15 + 6:03
4. Dittrichová Andrea SKM7750 KOB Směr Kroměříž 69:11 + 9:59
5. Létalová Soňa SFM8252 O-RUNNAŘI Beskydy 69:31 + 10:19
6. Janíková Marie UBM7852 MENISKOS Brno 69:49 + 10:37
7. Daňková Veronika SBK8151 KOB START Blansko 72:50 + 13:38
8. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 76:02 + 16:50
9. Sladká Magdalena PBM8450 TJ Spartak 1. brněnská 83:15 + 24:03
10. Matoušková Jana STE7951 SK SKI-OB Šternberk 87:01 + 27:49
11. Kočová Lenka ZBM8160 SK Žabovřesky Brno 107:04 + 47:52
12. Slámová Alena LCE8253 OOB TJ Slovan Luhačovice 113:49 + 54:37
Ebnerová Eva KON8277 KOB Konice DISK

D35C 3.92 km, 160 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 37:07
2. Smítalová Jana ZBM8053 SK Žabovřesky Brno 47:50 + 10:43
3. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 48:14 + 11:07
4. Vítková Barbora PBM7952 TJ Spartak 1. brněnská 49:45 + 12:38
5. Zavadilová Simona PTE8485 TJ Sokol Ptení 51:30 + 14:23
6. Jílková Hana UOL8050 SOB Olomouc 52:51 + 15:44
7. Sedláčková Alžběta 0360001 Bafto 54:16 + 17:09
8. Jágrová Vlasta SBK7789 KOB START Blansko 56:06 + 18:59
9. Coufalová Martina ZBM7755 SK Žabovřesky Brno 58:47 + 21:40
10. Kaděrová Jana ZBM8653 SK Žabovřesky Brno 61:49 + 24:42
11. Dohnalová Květa ZBM7954 SK Žabovřesky Brno 63:08 + 26:01
12. Kopecká Jitka UOL7750 SOB Olomouc 65:09 + 28:02
13. Mikulčíková Irena KVS7750 SKOB Kobra Vsetín 69:24 + 32:17
14. Hubíková Iva PLU8350 TJ SOKOL Plumlov 73:25 + 36:18
15. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 75:41 + 38:34
Luterová Kristýna PLU7878 TJ SOKOL Plumlov DISK

D40B 5.36 km, 220 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 56:38
2. Kočová Eva TZL7550 SKOB Zlín 59:35 + 2:57
3. Plachá Andrea JPV7676 Oddíl OS SK Prostějov 61:06 + 4:28
4. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 62:45 + 6:07
5. Poláčková Monika JPV7552 Oddíl OS SK Prostějov 65:14 + 8:36
6. Kovalčíková Eva AOP7852 Orientační Běh Opava 67:32 + 10:54
7. Tomanková Martina KSU7552 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:51 + 11:13
8. Finstrlová Alena ZBM7550 SK Žabovřesky Brno 68:51 + 12:13
9. Šichová Radka ZBM8051 SK Žabovřesky Brno 72:59 + 16:21
10. Štáblová Michaela KSU7787 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:55 + 22:17
11. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 80:04 + 23:26
12. Balvanová Martina JPV7777 Oddíl OS SK Prostějov 92:50 + 36:12

D45B 4.67 km, 185 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 48:33
2. Sedlářová Pavla AOP7052 Orientační Běh Opava 48:39 + 0:06
3. Hulenková Martina MOV7352 SKOB Ostrava 51:43 + 3:10
4. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 52:25 + 3:52
5. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 53:35 + 5:02
6. Slavíková Lenka TVR7350 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 55:42 + 7:09
7. Pachmannová Hana AOP7252 Orientační Běh Opava 56:36 + 8:03
8. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 56:41 + 8:08
9. Pavlicová Anna KVS7360 SKOB Kobra Vsetín 58:57 + 10:24
10. Pěčková Monika SKM7350 KOB Směr Kroměříž 86:14 + 37:41

D45C 3.18 km, 110 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 37:42
2. Mičíková Lada SKM7250 KOB Směr Kroměříž 39:15 + 1:33
3. Varhaníčková Jana 0380001 xxxxxKM 45:12 + 7:30
4. Urbánková Lenka ZBM7551 SK Žabovřesky Brno 47:32 + 9:50
5. Procházková Lucie ADA7651 OOB Spartak Adamov 49:25 + 11:43
6. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 50:13 + 12:31
7. Tachovská Kamila PBM7655 TJ Spartak 1. brněnská 50:29 + 12:47
8. Benešová Petra KON7575 KOB Konice 54:42 + 17:00
9. Blank Radka SKM7351 KOB Směr Kroměříž 64:27 + 26:45
10. Tužilová Michaela 0220001 Tužilovi 67:41 + 29:59
11. Kyclová Jitka LBM7450 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 82:52 + 45:10
12. Lázničková Marcela TZL6751 SKOB Zlín 86:50 + 49:08
13. Rajnohová Pavla UBM7654 MENISKOS Brno 88:46 + 51:04

D50B 4.39 km, 175 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária SIT6951 OK SILESIA 39:46
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:41 + 2:55
3. Šmelíková Hana ASU6999 Magnus Orienteering 47:28 + 7:42
4. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:06 + 8:20
5. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 55:11 + 15:25
6. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 57:12 + 17:26
7. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 68:01 + 28:15
8. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 69:55 + 30:09
9. Ecke-Wihan Sonja 0090001 OJE-Wappler 74:31 + 34:45

D55B 3.92 km, 160 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:58
2. Sochorová Hana HAV6250 OB Havířov 66:47 + 22:49

D55C 2.46 km, 80 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 37:37
2. Smičková Eva KON5887 KOB Konice 41:19 + 3:42
3. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 54:43 + 17:06

D60B 3.57 km, 145 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denysenko Tamara 0170005 VZA Slávia ŽU Žilina 42:54
2. Holinková Milada KRN5950 KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:06 + 12:12
3. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 77:22 + 34:28
4. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 110:05 + 67:11

D65C 2.27 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 33:18
2. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:20 + 13:02
3. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:53 + 16:35

D70B 2.78 km, 95 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 OOB TJ Zlaté Hory 57:25

H10N 2.09 km, 70 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bárta Ladislav 0230002 RBK 18:49
2. Uchytil Ivo PZR1201 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:53 + 10:04
3. Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice 36:56 + 18:07
4. Svirák Timotej TBM1411 KOS TJ Tesla Brno 38:20 + 19:31
5. Ježek Oliver PLU1301 TJ SOKOL Plumlov 77:04 + 58:15
Hubík Radan PLU1500 TJ SOKOL Plumlov DISK

H10C 2.20 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koča František ZBM1100 SK Žabovřesky Brno 14:10
2. Vítek Vojtěch PBM1310 TJ Spartak 1. brněnská 16:41 + 2:31
3. Pěček Tobiáš SKM1100 KOB Směr Kroměříž 17:04 + 2:54
4. Svirák Samuel TBM1125 KOS TJ Tesla Brno 17:13 + 3:03
5. Hájek Vojtěch TBM1201 KOS TJ Tesla Brno 17:38 + 3:28
6. Sedláček Martin TBM1212 KOS TJ Tesla Brno 17:57 + 3:47
7. Hikl Martin ZBM1104 SK Žabovřesky Brno 18:03 + 3:53
8. Macka Matyáš LCE1313 OOB TJ Slovan Luhačovice 19:07 + 4:57
9. Smítal Vendelín ZBM1203 SK Žabovřesky Brno 19:33 + 5:23
10. Stene Oskar TBM1107 KOS TJ Tesla Brno 21:43 + 7:33
11. Verner Jan TBM1114 KOS TJ Tesla Brno 22:26 + 8:16
12. Macka Sebastián LCE1112 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:27 + 9:17
13. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 24:10 + 10:00
14. Mrkvica Jan ZLH1100 OOB TJ Zlaté Hory 24:14 + 10:04
15. Skřivanek František TBM1108 KOS TJ Tesla Brno 33:01 + 18:51
16. Jahudka Štěpán TZL1101 SKOB Zlín 58:17 + 44:07
17. Hubík Hubert PLU1300 TJ SOKOL Plumlov 81:45 + 67:35

H12C 2.69 km, 75 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 KOB Směr Kroměříž 16:40
2. Slováček Ondřej TZL0902 SKOB Zlín 16:58 + 0:18
3. Svirák Benjamin TBM0915 KOS TJ Tesla Brno 20:55 + 4:15
4. Matoušek Jan STE0909 SK SKI-OB Šternberk 22:12 + 5:32
4. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 22:12 + 5:32
6. Lunga Viktor TZL1007 SKOB Zlín 23:07 + 6:27
7. Černoch Jakub SKM1002 KOB Směr Kroměříž 23:33 + 6:53
8. Lutera Oliver PLU1001 TJ SOKOL Plumlov 23:37 + 6:57
9. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 23:52 + 7:12
10. Cetl Jan AOP0902 Orientační Běh Opava 24:52 + 8:12
11. Kusák Alexander TZL0900 SKOB Zlín 24:55 + 8:15
12. Mikula Marek TBM0902 KOS TJ Tesla Brno 24:58 + 8:18
13. Štábl Vít KSU1100 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:19 + 8:39
14. Šicha Matěj ZBM1002 SK Žabovřesky Brno 25:36 + 8:56
15. Mašláň Prokop TZL1005 SKOB Zlín 26:22 + 9:42
16. Kroutil Tadeáš TBM0928 KOS TJ Tesla Brno 27:03 + 10:23
17. Čeřovský Filip KON1010 KOB Konice 27:09 + 10:29
18. Rose Ondřej SKM0900 KOB Směr Kroměříž 28:03 + 11:23
19. Václavek Petr ZBM0916 SK Žabovřesky Brno 33:04 + 16:24
20. Létal Jonáš SFM0901 O-RUNNAŘI Beskydy 33:55 + 17:15
21. Koč Juraj TZL1006 SKOB Zlín 35:02 + 18:22
22. Suchánek Matyáš PLU0903 TJ SOKOL Plumlov 36:08 + 19:28
23. Svoboda Jakub PBM0901 TJ Spartak 1. brněnská 36:31 + 19:51
24. Svoboda Adam PBM1001 TJ Spartak 1. brněnská 36:51 + 20:11
25. Hustý Matěj TZL0903 SKOB Zlín 36:58 + 20:18
26. Létal Hynek SFM1001 O-RUNNAŘI Beskydy 38:51 + 22:11
27. Procházka Ferdinand ADA1001 OOB Spartak Adamov 56:05 + 39:25
28. Daněk František SBK1010 KOB START Blansko 70:41 + 54:01
29. Sedláček Matěj HLV1000 KČT - OB Holešov 82:05 + 65:25
Kožnárek Pavel PLU0902 TJ SOKOL Plumlov DISK
Cenek František ZBM0917 SK Žabovřesky Brno DISK

H14B 4.90 km, 215 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulička Martin ZBM0807 SK Žabovřesky Brno 37:28
2. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 38:15 + 0:47
3. Vlček Tomáš VIC0713 OB Vizovice 39:26 + 1:58
4. Račanský Jiří TBM0706 KOS TJ Tesla Brno 39:34 + 2:06
5. Čech Viktor AOP0801 Orientační Běh Opava 41:22 + 3:54
6. Pěček Jakub SKM0700 KOB Směr Kroměříž 42:40 + 5:12
7. Gallo Ondřej AOP0802 Orientační Běh Opava 43:38 + 6:10
8. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 45:20 + 7:52
9. Šmelík Daniel LCE0704 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:00 + 8:32
10. Mikláš Matěj TZL0704 SKOB Zlín 48:19 + 10:51
11. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 48:28 + 11:00
12. Kovalčík Petr AOP0901 Orientační Běh Opava 48:50 + 11:22
13. Franc Kryštof TBM0817 KOS TJ Tesla Brno 50:24 + 12:56
14. Krupa Jan TRI0706 TJ TŽ Třinec 51:46 + 14:18
15. Mrkvica Václav ZLH0800 OOB TJ Zlaté Hory 52:32 + 15:04
16. Navrátil Jakub TBM0811 KOS TJ Tesla Brno 52:59 + 15:31
17. Veselý Štěpán VIC0712 OB Vizovice 53:14 + 15:46
18. Miča Jan KSU0701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:41 + 16:13
19. Linhart Jakub TZL0813 SKOB Zlín 54:08 + 16:40
20. Stacke Václav LCE0703 OOB TJ Slovan Luhačovice 54:10 + 16:42
21. Komenda Jakub PBM0712 TJ Spartak 1. brněnská 54:25 + 16:57
22. Finstrle Filip ZBM0702 SK Žabovřesky Brno 55:03 + 17:35
23. Jahudka Tomáš TZL0815 SKOB Zlín 55:04 + 17:36
24. Hozík Štěpán TZL0806 SKOB Zlín 55:48 + 18:20
25. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 57:20 + 19:52
26. Pavlík Adam TZL0810 SKOB Zlín 58:11 + 20:43
27. Václavík Vojtěch TZL0711 SKOB Zlín 58:30 + 21:02
28. Paloncý Jan KSU0808 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:21 + 22:53
29. Zřídkaveselý Martin PBM0808 TJ Spartak 1. brněnská 60:42 + 23:14
30. Menzel Antonín MOV0700 SKOB Ostrava 63:11 + 25:43
31. Holas Štěpán AOP0900 Orientační Běh Opava 64:41 + 27:13
32. Volkov Maksym 0170004 VZA Slávia ŽU Žilina 66:16 + 28:48
33. Čuda Ondřej TZL0816 SKOB Zlín 84:37 + 47:09

H14C 4.08 km, 160 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Štěpán TBM0804 KOS TJ Tesla Brno 45:39
2. Kroutil Jošt TBM0712 KOS TJ Tesla Brno 51:44 + 6:05
3. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 86:46 + 41:07
4. Dohnal František ZBM0811 SK Žabovřesky Brno 98:05 + 52:26
Kubíček Vavřinec UOL0801 SOB Olomouc DISK
Novotný Jakub PLU0804 TJ SOKOL Plumlov DISK

H16B 6.53 km, 265 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 47:54
2. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 56:14 + 8:20
3. Sláma Šimon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovice 56:31 + 8:37
4. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 58:22 + 10:28
5. Bláha Adam KSU0525 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:13 + 12:19
6. Štábl Patrik KSU0606 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:15 + 12:21
7. Svirák Jonatan TBM0608 KOS TJ Tesla Brno 60:17 + 12:23
8. Hanousek Prokop TBM0613 KOS TJ Tesla Brno 61:50 + 13:56
9. Byrtus Jakub SIT0502 OK SILESIA 63:48 + 15:54
10. Jordán Alexandr KSU0626 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:18 + 16:24
11. Čech Radan TBM0611 KOS TJ Tesla Brno 64:21 + 16:27
12. Koča Vojtěch ZBM0602 SK Žabovřesky Brno 64:52 + 16:58
13. Vojvodík Eduard MOV0600 SKOB Ostrava 65:45 + 17:51
14. Tomanek Lukáš KSU0502 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:54 + 18:00
15. Černoch Martin PLU0500 TJ SOKOL Plumlov 68:13 + 20:19
16. Zádrapa Marian Petr MOV0503 SKOB Ostrava 70:08 + 22:14
17. Šána Robert KSU0616 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:42 + 23:48
18. Vodička Igor UOL0502 SOB Olomouc 72:06 + 24:12
19. Karásek Antonín PLU0503 TJ SOKOL Plumlov 76:28 + 28:34
20. Ryška Matěj TRI0604 TJ TŽ Třinec 81:21 + 33:27
21. Eliáš Vojtěch TBM0604 KOS TJ Tesla Brno 93:02 + 45:08
22. Čepický Šimon TZL0606 SKOB Zlín 96:32 + 48:38
23. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 101:53 + 53:59

H16C 4.68 km, 180 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kycl Michal LBM0500 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:00
2. Lasota Jan ZBM0603 SK Žabovřesky Brno 58:34 + 12:34
3. Kycl Ondřej LBM0501 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:04 + 16:04
4. Řepka Michal MOV0504 SKOB Ostrava 97:16 + 51:16
5. Václavek Jan ZBM0614 SK Žabovřesky Brno 118:07 + 72:07

H18B 8.15 km, 315 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Tomáš SIT0401 OK SILESIA 65:40
2. Karásek František PLU0301 TJ SOKOL Plumlov 66:40 + 1:00
3. Štábl Adam KSU0401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:53 + 2:13
4. Beneš Jindřich KON0404 KOB Konice 70:56 + 5:16
5. Hanousek Matěj RBK0404 SK Radioklub Blansko 71:13 + 5:33
6. Mrózek Paweł SIT0402 OK SILESIA 77:05 + 11:25
7. Stryk Štěpán KSU0306 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:54 + 13:14
8. Malý Tomáš VRB0414 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 79:14 + 13:34
9. Bjolek Michal BFM0305 SKOB Frýdek - Místek 79:55 + 14:15
10. Patterman Prokop KSU0333 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:43 + 15:03
11. Krupa Jakub TRI0404 TJ TŽ Třinec 81:00 + 15:20
12. Sliž Rostislav TRI0302 TJ TŽ Třinec 89:31 + 23:51
13. Mielec Radomír AOV0301 OOB TJ Baník Ostrava 97:18 + 31:38
Eichler Vítek TZL0401 SKOB Zlín DISK

H20B 8.54 km, 325 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4783

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dostál František UOL0201 SOB Olomouc 74:24 5249
2. Tuharský Erik TRI0100 TJ TŽ Třinec 79:43 + 5:19 4914
3. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 82:10 + 7:46 4759
4. Hecl František KSU0201 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:06 + 8:42 4700
5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 SK Severka Šumperk 85:07 + 10:43 4573

H21B 11.80 km, 390 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8307

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Melecký Martin SSU9001 SK Severka Šumperk 81:18 8849
2. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 84:14 + 2:56 8544
3. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 84:25 + 3:07 8525
4. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 86:33 + 5:15 8304
5. Matula Petr ADA8202 OOB Spartak Adamov 86:52 + 5:34 8271
6. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 87:47 + 6:29 8176
7. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 88:18 + 7:00 8123
8. Tomanek Daniel KSU7410 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:48 + 8:30 7967
9. Šrom Jakub TBM9502 KOS TJ Tesla Brno 90:09 + 8:51 7931
10. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 91:08 + 9:50 7829
11. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 93:46 + 12:28 7556
12. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 97:33 + 16:15 7164
13. Dvorský Vojtěch SKM9401 KOB Směr Kroměříž 98:26 + 17:08 7072
14. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 98:54 + 17:36 7024
15. Kovalčík Tomáš AOP7301 Orientační Běh Opava 101:25 + 20:07 6763
16. Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín 102:39 + 21:21 6635
17. Skřivanek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 102:58 + 21:40 6602
18. Holas Tomáš AOP7802 Orientační Běh Opava 103:29 + 22:11 6548
19. Perknovský Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov 103:36 + 22:18 6536
20. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 104:16 + 22:58 6467
21. Gedeon Dominik KSU9900 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 104:17 + 22:59 6465
22. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 114:13 + 32:55 5435
23. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 117:39 + 36:21 5079
24. Filipek Sebastian TRI0002 TJ TŽ Třinec 117:42 + 36:24 5074
25. Chaloupka Josef UOL9801 SOB Olomouc 118:27 + 37:09 4996
26. Gilík Marek SOP9904 OOB TJ Slezan Opava 119:05 + 37:47 4931
27. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 127:05 + 45:47 4101
28. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 133:33 + 52:15 3431
Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín DISK 0
Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Pauschek Karel PBM8509 TJ Spartak 1. brněnská DISK 0

H21C 9.41 km, 340 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4404

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 81:20 5084
2. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 94:57 + 13:37 4401
3. Semerád Jan UOL9400 SOB Olomouc 97:54 + 16:34 4254
4. Ježek Tomáš PLU8419 TJ SOKOL Plumlov 98:33 + 17:13 4221
5. Šrubař Michal ZBM8607 SK Žabovřesky Brno 103:07 + 21:47 3992
6. Kostkan Tomáš TRI9500 TJ TŽ Třinec 108:19 + 26:59 3732
7. Červinka Mário SHK9500 OK Slavia Hradec Králové 118:25 + 37:05 3226
8. Kubánek Adam DKL8500 KOB Kladno 122:26 + 41:06 3024
9. Hartoš Radim 0400001 SSK Vítkovice 146:45 + 65:25
Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0

H21D 4.90 km, 215 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dressler Jan SBK7911 KOB START Blansko 55:43
2. Klíma Kamil DKL8201 KOB Kladno 58:37 + 2:54
3. Žáček Matěj 0040001 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 59:44 + 4:01
4. Pinkas Jan 0430001 Žamberk 61:13 + 5:30
5. Spilka Marek DKL8300 KOB Kladno 69:27 + 13:44
6. Kovařovic Vojtěch 0260001 Kovar 74:16 + 18:33
7. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 96:58 + 41:15

H35B 9.41 km, 340 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Jiří STE7504 SK SKI-OB Šternberk 78:25
2. Fendrych Michal STE7607 SK SKI-OB Šternberk 88:22 + 9:57
3. Borunský Tomáš AOP7402 Orientační Běh Opava 90:05 + 11:40
4. Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 96:55 + 18:30
5. Vojvodík Martin MOV7400 SKOB Ostrava 102:47 + 24:22
6. Hanousek Kamil RBK7401 SK Radioklub Blansko 107:52 + 29:27
7. Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 116:39 + 38:14
8. Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc 118:52 + 40:27
9. Videcký Jan KSU7504 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 121:05 + 42:40
Rudolf Tomáš ZBM8402 SK Žabovřesky Brno DISK

H35C 6.09 km, 250 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 52:19
2. Račanský Jan UBM7903 MENISKOS Brno 56:23 + 4:04
3. Koča Jaroslav ZBM8206 SK Žabovřesky Brno 58:48 + 6:29
4. Kopecký David UOL7800 SOB Olomouc 60:52 + 8:33
5. Růžička Lukáš KSU7849 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:05 + 14:46
6. Hubík Hubert PLU8201 TJ SOKOL Plumlov 68:27 + 16:08
7. Šťastný Jan 0440001 _ 75:15 + 22:56
8. Lasota Marek 0050001 Lasota neregistovan 75:20 + 23:01
9. Václavek Lukáš KTI7801 Klub orientačních sportů Tišnov 75:31 + 23:12
10. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 77:22 + 25:03
11. Cenek Radim 0070001 - 79:39 + 27:20
12. Janováč Dušan ZBM7804 SK Žabovřesky Brno 79:50 + 27:31
13. Novotný Michal PLU7901 TJ SOKOL Plumlov 83:51 + 31:32
14. Jurák Adam ZBM8404 SK Žabovřesky Brno 84:53 + 32:34
15. Dokoupil Zbyněk VBM8206 VSK Mendelu Brno 88:02 + 35:43
16. Mašláň Jakub TZL7801 SKOB Zlín 88:03 + 35:44
17. Dohnal Pavel ZBM8005 SK Žabovřesky Brno 92:12 + 39:53
18. Pavlica Jiří KVS7501 SKOB Kobra Vsetín 94:21 + 42:02
19. Kozel Jiří ABM8101 KOB ALFA Brno 94:57 + 42:38
20. Beránek Miroslav ZBM7705 SK Žabovřesky Brno 95:59 + 43:40
21. Šulák Ondřej 0370001 Blansko 109:58 + 57:39
22. Polách David ZBM8003 SK Žabovřesky Brno 111:34 + 59:15
Chvátal Lukáš ZBM8309 SK Žabovřesky Brno DISK

H40B 8.48 km, 330 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zicha Jiří LCE7708 OOB TJ Slovan Luhačovice 72:48
2. Dittrich Pavel SKM7501 KOB Směr Kroměříž 73:09 + 0:21
3. Pernička Petr TZL7336 SKOB Zlín 81:05 + 8:17
4. Volkov Alexander 0170001 VZA Slávia ŽU Žilina 81:13 + 8:25
5. Paulíček Michal UOL7701 SOB Olomouc 85:22 + 12:34
6. Pěček Martin SKM7301 KOB Směr Kroměříž 86:13 + 13:25
7. Veselý Martin RBK7502 SK Radioklub Blansko 94:03 + 21:15
8. Rytíř Michal SKM7325 KOB Směr Kroměříž 96:15 + 23:27
9. Mulíček Ondřej ABM7405 KOB ALFA Brno 98:05 + 25:17
9. Daněk Roman SBK7541 KOB START Blansko 98:05 + 25:17
11. Byrtus Petr SIT7702 OK SILESIA 101:25 + 28:37
12. Bouzek Petr SVS7901 Orientklub Vsetín 102:19 + 29:31
13. Uchytil Tomáš PZR7621 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 105:20 + 32:32
14. Greschner Luboš ASU7848 Magnus Orienteering 122:26 + 49:38
15. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 132:34 + 59:46
16. Burda Tomáš STE7600 SK SKI-OB Šternberk 134:05 + 61:17
Tomášek Tomáš STE8000 SK SKI-OB Šternberk DISK

H45B 7.43 km, 305 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelík Juraj LCE6603 OOB TJ Slovan Luhačovice 60:13
2. Fiala Jan ZBM7205 SK Žabovřesky Brno 60:43 + 0:30
3. Sadílek Ondřej OTK7300 OOB TJ Jiskra Otrokovice 66:29 + 6:16
4. Schäfer Michal TZL6304 SKOB Zlín 69:29 + 9:16
5. Vlček Roman SKM7000 KOB Směr Kroměříž 69:57 + 9:44
6. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 70:09 + 9:56
7. Pěček Vítězslav SKM7104 KOB Směr Kroměříž 74:22 + 14:09
8. Čech Tomáš AOP7001 Orientační Běh Opava 76:48 + 16:35
9. Kusák Ivan TZL6502 SKOB Zlín 77:07 + 16:54
10. Černoch Karel TZL6835 SKOB Zlín 78:07 + 17:54
11. Čulen Peter 0130001 Kobra Bratislava 78:22 + 18:09
12. Slezák Libor LCE6207 OOB TJ Slovan Luhačovice 81:45 + 21:32
13. Štábl Roman KSU7501 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 85:03 + 24:50
14. Smékal David UOL7503 SOB Olomouc 88:58 + 28:45
15. Silnoušek Jiří STE7200 SK SKI-OB Šternberk 93:59 + 33:46
Kolek Petr ASU7501 Magnus Orienteering DISK

H45C 4.67 km, 185 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kheil Radim PBM7301 TJ Spartak 1. brněnská 38:31
2. Svoboda Ladislav PBM7523 TJ Spartak 1. brněnská 47:28 + 8:57
3. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:36 + 9:05
4. Rajnoha Miroslav UBM7104 MENISKOS Brno 50:06 + 11:35
5. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 51:01 + 12:30
6. Pátek Richard PBM7609 TJ Spartak 1. brněnská 51:29 + 12:58
7. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 51:53 + 13:22
8. Mokrý Jan ABM6611 KOB ALFA Brno 52:37 + 14:06
9. Láznička Libor TZL6701 SKOB Zlín 52:57 + 14:26
10. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 53:32 + 15:01
11. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. brněnská 55:52 + 17:21
12. Michalík Petr XBM7117 PELLS ABND RACING TEAM 57:24 + 18:53
13. Kycl Miroslav LBM7100 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:25 + 20:54
13. Sedáček Petr 0360002 Bafto 59:25 + 20:54
15. Pinkava Roman JPV7606 Oddíl OS SK Prostějov 66:41 + 28:10
16. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Rosice 66:55 + 28:24
17. Novotný Petr 0300001 DUKLA Blansko 73:11 + 34:40
18. Štětínský Pavel MOV7104 SKOB Ostrava 80:32 + 42:01
19. Cudek Libor 0410001 MOV 95:51 + 57:20
Šilar Radek UBM7201 MENISKOS Brno DISK

H50B 6.73 km, 275 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 56:21
2. Navrátil Václav KON6427 KOB Konice 56:44 + 0:23
3. Mudrák Stanislav LCE6701 OOB TJ Slovan Luhačovice 62:21 + 6:00
4. Coufal Svatoš ZBM6700 SK Žabovřesky Brno 67:20 + 10:59
5. Žáček Zbyněk DLP7100 OOB TJ Dukla Praha 74:23 + 18:02
6. Kubíček Jiří UOL6500 SOB Olomouc 77:12 + 20:51
7. Sochor Tomáš HAV6301 OB Havířov 79:01 + 22:40
8. Strakoš Bohumil TZL6345 SKOB Zlín 89:56 + 33:35
9. Vodička Luděk SBR5501 SKOB Bruntál 94:39 + 38:18
Gentric Marc STE6901 SK SKI-OB Šternberk DISK

H55B 5.70 km, 225 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hadač Miroslav AOP6501 Orientační Běh Opava 47:44
2. Skyva Petr STE6501 SK SKI-OB Šternberk 53:52 + 6:08
3. Šimek Roman UOL6503 SOB Olomouc 54:00 + 6:16
4. Plachý Martin JPV6515 Oddíl OS SK Prostějov 67:35 + 19:51
5. Kovačič Marek OSN6600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 68:35 + 20:51
6. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 69:19 + 21:35
7. Sklenář Miroslav AOP6302 Orientační Běh Opava 74:18 + 26:34

H55C 3.57 km, 145 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Zbyněk PTE6622 TJ Sokol Ptení 45:58
2. Štěpánský Václav TBM6108 KOS TJ Tesla Brno 48:48 + 2:50
3. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 57:53 + 11:55
4. Tužil Petr 0220002 Tužilovi 59:43 + 13:45
5. Fuchs Vladimír 0450001 VF 61:26 + 15:28
6. Buráň Zdeněk 0340001 BzB 63:09 + 17:11
7. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 63:18 + 17:20
Albert František OOL5804 SK Haná orienteering DISK

H60B 5.36 km, 220 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakobi Zdeněk HAV5701 OB Havířov 53:53
2. Mareček Jiří ADA5901 OOB Spartak Adamov 55:46 + 1:53
3. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:14 + 2:21
4. Zdráhal Robert OOL5707 SK Haná orienteering 57:32 + 3:39
5. Maceček Otakar MOV6102 SKOB Ostrava 61:16 + 7:23
6. Višňa Milan OOL5904 SK Haná orienteering 65:07 + 11:14

H65B 4.90 km, 215 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 49:53
2. Cigoš Pavel 0420001 OB Česká 54:05 + 4:12
3. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. brněnská 61:28 + 11:35
4. Slováček Rudolf TZL5402 SKOB Zlín 61:42 + 11:49
5. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:37 + 14:44
6. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 66:41 + 16:48
7. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 69:53 + 20:00
8. Skácel Jaroslav KON4617 KOB Konice 77:39 + 27:46
9. Zeman Ludvík BFM5301 SKOB Frýdek - Místek 81:47 + 31:54
10. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 82:55 + 33:02

H65C 2.46 km, 80 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Truhlář Karel ADA5111 OOB Spartak Adamov 50:31
2. Věžník Antonín ADA5505 OOB Spartak Adamov 63:54 + 13:23

H70B 4.39 km, 175 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 48:03
2. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 52:14 + 4:11
3. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 57:17 + 9:14
4. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 60:47 + 12:44
5. Pospíšil Karel TVR5000 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 62:49 + 14:46
6. Toman Stanislav SBR4801 SKOB Bruntál 62:51 + 14:48
7. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 73:22 + 25:19
8. Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 73:48 + 25:45
9. Novotný Stanislav ZLH4800 OOB TJ Zlaté Hory 74:56 + 26:53
10. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 75:16 + 27:13
11. Šnyrch František ABM4902 KOB ALFA Brno 76:03 + 28:00
12. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 76:23 + 28:20

H75B 3.92 km, 160 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 SKOB Zlín 63:59
2. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 66:14 + 2:15
3. Ptáček Jiří BOV4401 TJ Baník Ostrava OKD 71:32 + 7:33
4. Mrkvica Miroslav ZLH4600 OOB TJ Zlaté Hory 100:14 + 36:15
5. Beneš Karel HAV4201 OB Havířov 103:40 + 39:41

H80B 3.18 km, 110 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroupa Jaroslav ZPV4012 KOB ZPV Prostějov 83:32
Valla Stanislav TZL3125 SKOB Zlín DISK

HDR 2.10 km, 50 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chloupek Filip VBM1301 VSK Mendelu Brno 23:21
2. Fučíková Ema VBM1151 VSK Mendelu Brno 26:41 + 3:20
3. Paulíčková Veronika UOL1450 SOB Olomouc 26:43 + 3:22
4. Janováčová Tereza 0320002 K+K 28:24 + 5:03
5. Janováč Marek 0320001 K+K 28:25 + 5:04
6. Šuláková Karolína 0370002 Blansko 28:27 + 5:06
7. Hübnerová Johana CTB1551 SK OB Chotěboř 28:47 + 5:26
8. Pěčková Natálie SKM1550 KOB Směr Kroměříž 29:06 + 5:45
9. Kubíčková Petra VIC1650 OB Vizovice 31:50 + 8:29
10. Stehlík Tomáš 33:22 + 10:01
11. Smítalová Meda 0240001 ZBM 34:51 + 11:30
12. Stene Selma Vilemina TBM1453 KOS TJ Tesla Brno 35:35 + 12:14
13. Matulová Markéta ADA1551 OOB Spartak Adamov 35:56 + 12:35
14. Dvořák Jakub 0200001 Dvorak 37:04 + 13:43
15. Vlažný Viliam 38:32 + 15:11
16. Chromý Filip TBM1616 KOS TJ Tesla Brno 41:12 + 17:51
17. David Pikula 0110001 neregistrovaný 42:05 + 18:44
18. Anna Stehlíková 43:20 + 19:59
19. Voráčková Karolína OSN1456 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:39 + 22:18
20. Redlich Jan 46:38 + 23:17
21. Autrata Jiří 0190001 Teslička 46:57 + 23:36
22. Zedník Štěpán 48:27 + 25:06
23. Milone Luca 0610001 Milone 48:31 + 25:10
24. Králová Emilie PBM1155 TJ Spartak 1. brněnská 49:41 + 26:20
25. Redlichová Kateřina 49:48 + 26:27
26. Drašarová Sofie 0630002 Drašar Martin 51:08 + 27:47
27. Trš Josef PBM1501 TJ Spartak 1. brněnská 51:32 + 28:11
28. Ježková Anna 0150001 ---- 53:09 + 29:48
29. Hořák Patrik 54:40 + 31:19
30. Krejčíková Karolína 54:46 + 31:25
31. Burdová Olga STE7651 SK SKI-OB Šternberk 61:11 + 37:50
32. Kořanová Daniela VBM1551 VSK Mendelu Brno 65:47 + 42:26
33. Vernerová Johanka VBM1451 VSK Mendelu Brno 67:22 + 44:01
34. Adélka Pikulová 0110002 neregistrovaný 69:42 + 46:21
35. Polášková Anna 76:14 + 52:53
36. Skobová Petra 0210002 Mistři slabé vůle 81:14 + 57:53
37. Skoba Martin 0210001 Mistři slabé vůle 81:56 + 58:35
38. Žídková Barbora 83:48 + 60:27
39. Novotná Klára 108:04 + 84:43

P 2.81 km, 75 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Walaski Antonín TRI8006 TJ TŽ Třinec 21:26
2. Navrátil Ondřej 0470001 KMCH 25:45 + 4:19
3. Chmelař Martin ASU9505 Magnus Orienteering 26:23 + 4:57
4. Velešiková Monika 27:03 + 5:37
5. Bártová Petra 0230001 RBK 28:44 + 7:18
6. Čeřovská Adéla KON8755 KOB Konice 28:57 + 7:31
7. Svirák Pavel TBM7806 KOS TJ Tesla Brno 28:59 + 7:33
8. Vítek Michal 0310001 157 29:03 + 7:37
9. Drašar Martin 0630001 Drašar Martin 29:22 + 7:56
10. Polášková Kristýna 30:13 + 8:47
11. Václavková Petra 0270001 Bez Registrace 31:00 + 9:34
12. Mikula Martin 0480001 -- 31:22 + 9:56
13. Bruková Jana TRI7150 TJ TŽ Třinec 31:50 + 10:24
14. Šplíchal Martin 0250001 Running zone Brno 31:55 + 10:29
15. Vrtílek Vojtěch 0460003 Vrtas 73 32:01 + 10:35
16. Dráč Pavel UOL7201 SOB Olomouc 33:56 + 12:30
17. Pavlová Libuše MOV7451 SKOB Ostrava 35:06 + 13:40
18. Jordanová Blanka 0330001 nereg3 35:20 + 13:54
19. Maliňák Josef SVS5501 Orientklub Vsetín 35:39 + 14:13
20. Švarcová Jana 0080001 Prštice 35:52 + 14:26
21. Cymorek Petr TRI7000 TJ TŽ Třinec 36:25 + 14:59
22. Cymorková Kateřina TRI7152 TJ TŽ Třinec 36:28 + 15:02
23. Vrbková Adéla TBM0851 KOS TJ Tesla Brno 38:28 + 17:02
24. Velešiková Markéta 39:14 + 17:48
25. Eliášková Hana LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:19 + 17:53
26. Macků Jan 0340003 BzB 39:24 + 17:58
27. Buráňová Hana 0340002 BzB 39:45 + 18:19
28. Vrtílek Roman 0460001 Vrtas 73 39:46 + 18:20
29. Spilková Pavlína 0290001 I. PSKN Praha 42:23 + 20:57
30. Malec Vladimír KRN5900 KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:17 + 21:51
31. Konečná Marcela 0530001 Konecna 44:06 + 22:40
32. Kučera Martin STE7602 SK SKI-OB Šternberk 44:37 + 23:11
33. Burešová Petra BFM7855 SKOB Frýdek - Místek 44:38 + 23:12
34. Kubíčková Eva VIC7950 OB Vizovice 48:07 + 26:41
35. Vrbová Petra 48:09 + 26:43
36. Svačinková Kateřina TVR9850 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 52:04 + 30:38
37. Slavík Ondřej TVR0500 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 54:19 + 32:53
38. Hesová Iva 0460002 Vrtas 73 55:40 + 34:14
39. Kovačičová Kateřina 56:36 + 35:10
40. Vlasáková Alžběta a Viktorie 0550001 0 76:12 + 54:46
41. Cetlová Helena AOP7550 Orientační Běh Opava 87:44 + 66:18
Stašková Petra PBM8255 TJ Spartak 1. brněnská DISK
Alena Pikuová 0110003 neregistrovaný DISK