Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Klubové výsledky : TRI (35)

Datum:
19.06.2021
Místo konání:
Ludvíkov, autocamp Dolina
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Mapa:
Ředitel závodu:
Peňáz Radek
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan - R1
Stavitel tratí:
Klech Richard - R1
Protokol:
Závod proběhl za velkého vedra s několika drobnými zraněními.
Protest nebyl podán.
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16B     D18B     D20B     D55B     H10N     H12C     H14B     H16B     H18B     H35C     H40B     H45C     H50B     H60B     H75B     HDR     P    

D10C 2.60 km, 30 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Urbanczyková Nela TRI1150 C TJ TŽ Třinec 36:35 + 10:58

D12C 2.60 km, 40 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Cymorková Julie TRI0953 B TJ TŽ Třinec 28:46 + 3:59
24. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 54:35 + 29:48

D14C 2.80 km, 50 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Czerneková Adéla TRI0854 C TJ TŽ Třinec DISK

D16B 3.20 km, 60 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
20. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 69:09 + 32:43
21. Krčková Lucie TRI0550 B TJ TŽ Třinec 73:20 + 36:54

D18B 3.60 km, 70 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 56:24 + 2:43
6. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 66:18 + 12:37
12. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 84:26 + 30:45

D20B 4.10 km, 110 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec DISK

D55B 3.20 km, 60 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 93:07 + 28:34

H10N 2.60 km, 30 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Myslivec Lukáš TRI1201 C TJ TŽ Třinec 28:08 + 6:17

H12C 2.60 km, 60 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Mokrosz Mateusz TRI0902 B TJ TŽ Třinec 26:48 + 5:31
12. Bruk Lukáš TRI0901 B TJ TŽ Třinec 30:23 + 9:06
19. Bruk Tomáš TRI0900 B TJ TŽ Třinec 46:19 + 25:02

H14B 3.00 km, 60 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 32:54 + 8:58
26. Tuharský Tobiáš TRI0701 A TJ TŽ Třinec 43:36 + 19:40

H16B 3.70 km, 80 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Ryška Matěj TRI0604 B TJ TŽ Třinec 49:53 + 14:50

H18B 4.00 km, 100 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 55:20 + 14:38
9. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 58:24 + 17:42
20. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 71:58 + 31:16
22. Martynek Petr TRI0304 B TJ TŽ Třinec 83:16 + 42:34

H35C 3.80 km, 100 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Myslivec Jiří TRI7801 C TJ TŽ Třinec 74:58

H40B 3.90 km, 90 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec DISK

H45C 3.60 km, 60 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
13. Krupa David TRI7602 C TJ TŽ Třinec 83:29 + 36:26

H50B 3.70 km, 80 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 56:10 + 12:22

H60B 3.10 km, 70 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 52:12 + 12:04

H75B 2.70 km, 60 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 177:49 + 122:06

HDR 2.60 km, 30 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Poloková Eliška TRI1350 C TJ TŽ Třinec 38:21 + 11:34
8. Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 46:09 + 19:22

P 2.90 km, 50 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Kolarczyk Kamil TRI7402 C TJ TŽ Třinec 51:48 + 11:13
8. Myslivcová Kateřina TRI7850 C TJ TŽ Třinec 60:37 + 20:02
9. Cymorková Kateřina TRI7152 C TJ TŽ Třinec 63:39 + 23:04
13. Bruk Miroslav TRI6100 C TJ TŽ Třinec 68:52 + 28:17
14. Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 69:17 + 28:42