Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček

Kategorie: H21B

Datum:
19.06.2021
Místo konání:
Bílichov
Pořadatel:
SLA - SKOB Slaný
Mapa:
Bílichov
Ředitel závodu:
Zemková Helena - R3
Hlavní rozhodčí:
Hrdličková Ludmila - R2
Stavitel tratí:
Hanák Jan - R2
JURY:
Němečková Jarmila, Pašek František, Vydra Ivan
Protokol:
Závod proběhl bez závad a protestů. Ošetření drobných oděrek.

H21B 5.69 km, 210 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8321

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fürst Matouš DOK9602 OK Doksy 41:44 8911
2. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 42:48 + 1:04 8697
3. Tkáč Matěj JJN0401 Team Jizerky 44:31 + 2:47 8352
4. Vitebský Lukáš JJN0302 Team Jizerky 45:04 + 3:20 8241
5. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 45:34 + 3:50 8140
6. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 45:59 + 4:15 8057
7. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 46:24 + 4:40 7973
8. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 47:19 + 5:35 7788
9. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 47:20 + 5:36 7785
10. Zakouřil Tomáš TUR7500 OOB TJ Turnov 47:43 + 5:59 7708
11. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 47:59 + 6:15 7654
12. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 48:54 + 7:10 7470
13. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 49:03 + 7:19 7440
14. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 OK Dobříš 50:09 + 8:25 7218
15. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 50:45 + 9:01 7098
16. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 51:08 + 9:24 7021
17. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 51:24 + 9:40 6967
18. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 51:32 + 9:48 6940
19. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 51:52 + 10:08 6873
20. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 52:03 + 10:19 6836
21. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 52:41 + 10:57 6709
22. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 53:08 + 11:24 6618
23. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 54:20 + 12:36 6377
24. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 54:26 + 12:42 6357
25. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 55:53 + 14:09 6065
26. Přikryl Petr PBM6708 TJ Spartak 1. brněnská 56:14 + 14:30 5995
27. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 56:44 + 15:00 5894
28. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 57:26 + 15:42 5753
29. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:13 + 16:29 5596
30. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 58:43 + 16:59 5495
31. Najman Jaroslav BOR7909 OK Jiskra Nový Bor 58:53 + 17:09 5462
32. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 59:25 + 17:41 5354
33. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 59:33 + 17:49 5327
34. Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov 60:08 + 18:24 5210
35. Šmaus Antonín JJN0001 Team Jizerky 60:49 + 19:05 5073
36. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:45 + 20:01 4885
37. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 62:03 + 20:19 4825
38. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 62:36 + 20:52 4714
39. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 63:05 + 21:21 4617
40. Spilka Marek DKL8300 KOB Kladno 63:12 + 21:28 4593
41. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 64:01 + 22:17 4429
42. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 65:46 + 24:02 4077
43. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 69:19 + 27:35 3363
44. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov 71:56 + 30:12 2836
45. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 72:26 + 30:42 2736
46. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 72:47 + 31:03 2665
47. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 73:30 + 31:46 2521
48. Janas Petr PGP7106 SK Praga 73:35 + 31:51 2504
49. Samek Jakub VSP8800 USK Praha 96:33 + 54:49 0
Buzek Martin PGP8401 SK Praga DISK 0
Němec David LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice DISK 0
Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec DISK 0
Kubánek Adam DKL8500 KOB Kladno DISK 0