Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Klubové výsledky : TRI (39)

Datum:
11.09.2021
Místo konání:
Koblov
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Mapa:
Bažantnice, 1:15000, E=5 m; Bažantnice východ, 1:10000, E=5 m
Ředitel závodu:
Juřeník Josef - R2
Hlavní rozhodčí:
Vavřík René - R2
Stavitel tratí:
Svěchota Milan - R1
JURY:
Krejčíková Monika, Hadač Miroslav, Otrusina Jiří
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16B     D16C     D18B     D20B     D55B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H40B     H45C     H50B     H80B     HDR     P4    

D10C 2.80 km, 35 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Urbanczyková Nela TRI1150 C TJ TŽ Třinec 86:47 + 57:27

D12C 4.20 km, 25 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 41:18 + 12:10

D14C 5.00 km, 10 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Czerneková Adéla TRI0854 C TJ TŽ Třinec 86:02 + 32:12

D16B 5.70 km, 10 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
12. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 51:21 + 14:42
21. Krčková Lucie TRI0550 B TJ TŽ Třinec 58:16 + 21:37

D16C 5.50 km, 50 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Sližová Lucie TRI0659 C TJ TŽ Třinec 54:12 + 4:53

D18B 7.20 km, 40 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 61:15 + 7:20
7. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 67:17 + 13:22

D20B 8.90 km, 85 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 474

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
2. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 87:32 + 2:23 492
4. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 92:36 + 7:27 463

D55B 5.10 km, 50 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 60:08 + 12:42

H10N 2.60 km, 20 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Szymeczek Michal TRI1100 C TJ TŽ Třinec 25:10 + 5:23
3. Myslivec Lukáš TRI1201 C TJ TŽ Třinec 25:35 + 5:48
5. Zielina Tomasz TRI1204 C TJ TŽ Třinec 41:12 + 21:25

H10C 2.80 km, 35 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Mokrosz Tomasz TRI1200 C TJ TŽ Třinec 39:51 + 7:46

H12C 4.20 km, 25 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Mokrosz Mateusz TRI0902 B TJ TŽ Třinec 27:04 + 0:35
6. Bruk Lukáš TRI0901 B TJ TŽ Třinec 33:09 + 6:40
19. Bruk Tomáš TRI0900 B TJ TŽ Třinec 47:07 + 20:38
Zielina Jakub TRI1004 C TJ TŽ Třinec DISK

H14B 5.70 km, 40 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
14. Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 45:04 + 8:52
Tuharský Tobiáš TRI0701 A TJ TŽ Třinec DISK

H16B 6.70 km, 10 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
19. Ryška Matěj TRI0604 B TJ TŽ Třinec 52:18 + 14:43

H18B 9.60 km, 75 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 72:29 + 14:50
12. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 73:55 + 16:16
15. Martynek Petr TRI0304 B TJ TŽ Třinec 80:58 + 23:19

H20B 13.00 km, 135 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
3. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 107:22 + 11:51

H40B 11.10 km, 150 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 84:33 + 6:33

H45C 6.90 km, 10 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Sliž Eduard TRI7601 C TJ TŽ Třinec 65:01 + 2:18

H50B 8.90 km, 75 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 75:42 + 18:25

H80B 3.20 km, 10 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 97:08

HDR 2.70 km, 20 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Maršálková Sára TRI1152 C TJ TŽ Třinec 28:56 + 2:09
10. Mokroszová Izabela TRI1651 C TJ TŽ Třinec 39:48 + 13:01

P4 3.90 km, 30 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 27:24 + 6:37
7. Krhutová Martina TRI7450 C TJ TŽ Třinec 41:56 + 21:09
9. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 46:52 + 26:05
12. Zielina Marek TRI8001 C TJ TŽ Třinec 50:13 + 29:26
15. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 54:25 + 33:38
23. Bruk Miroslav TRI6100 C TJ TŽ Třinec 62:54 + 42:07
23. Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 62:54 + 42:07