Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
11.09.2021
Místo konání:
Koblov
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Mapa:
Bažantnice, 1:15000, E=5 m; Bažantnice východ, 1:10000, E=5 m
Ředitel závodu:
Juřeník Josef - R2
Hlavní rozhodčí:
Vavřík René - R2
Stavitel tratí:
Svěchota Milan - R1
JURY:
Krejčíková Monika, Hadač Miroslav, Otrusina Jiří
Protokol:
Závod proběhl za pěkného slunečného počasí.
V průběhu závodu nedošlo k zranění žádného závodníka.
V průběhu závodu ani po jeho skončení nebyl podán žádný protest.
Závod proběhl podle pravidel OB.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65C     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H70B     H70C     H75B     H80B     HDR     P4     P7    

D10N 2.60 km, 20 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurčková Sofie SIT1251 C OK SILESIA 34:44
2. Horálková Gabriela MOV1150 C SKOB Ostrava 58:31 + 23:47
3. Létalová Jana SFM1450 C O-RUNNAŘI Beskydy 109:21 + 74:37
MS Hubíková Nela 0120004 C 012 - MOV-Neregistrovaní 120:15 + 85:31

D10C 2.80 km, 35 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 29:20
2. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 30:50 + 1:30
3. Klose Kateřina SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 33:18 + 3:58
4. Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 33:40 + 4:20
5. Skupieňová Eliška SIT1151 C OK SILESIA 36:47 + 7:27
6. Slámová Emílie Inka LCE1253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:46 + 8:26
7. Burešová Sofie BFM1153 C SKOB Frýdek - Místek 40:56 + 11:36
8. Štěpánková Adéla KVS1250 C SKOB Kobra Vsetín 62:18 + 32:58
9. Urbanczyková Nela TRI1150 C TJ TŽ Třinec 86:47 + 57:27
MS Hrubá Eliška AOV1050 C OOB TJ Baník Ostrava 46:52 + 17:32
MS Havlíková Michaela 0060002 C 006 - Havlíková 84:45 + 55:25

D12C 4.20 km, 25 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašláňová Ema TZL0955 B SKOB Zlín 29:08
2. Vlčková Markéta VIC0951 B OB Vizovice 31:47 + 2:39
3. Kawuloková Tereza SIT0951 B OK SILESIA 35:08 + 6:00
4. Řezníčková Klára TZL0959 B SKOB Zlín 38:17 + 9:09
5. Kubíčková Lucie VIC0952 B OB Vizovice 39:30 + 10:22
6. Janíková Klára ZBM1057 C SK Žabovřesky Brno 39:55 + 10:47
7. Růžičková Žofie TZL0953 C SKOB Zlín 41:03 + 11:55
8. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 41:18 + 12:10
9. Máchová Barbora BFM0952 C SKOB Frýdek - Místek 41:48 + 12:40
10. Juračáková Judita BFM1053 C SKOB Frýdek - Místek 43:41 + 14:33
11. Štěpánková Anna KVS0952 B SKOB Kobra Vsetín 44:23 + 15:15
12. Jordánová Nelly KSU1050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:38 + 16:30
13. Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov 48:07 + 18:59
14. Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:44 + 20:36
15. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 49:51 + 20:43
16. Jágrová Zuzana RBK1051 C SK Radioklub Blansko 50:39 + 21:31
17. Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 54:46 + 25:38
18. Burešová Eliška BFM0955 C SKOB Frýdek - Místek 55:40 + 26:32
19. Mudráková Natálie TBM0953 C KOS TJ Tesla Brno 55:56 + 26:48
20. Kundratová Eva TZL0950 B SKOB Zlín 58:10 + 29:02
21. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 58:32 + 29:24
22. Kolaříková Erika SKM0951 C KOB Směr Kroměříž 69:00 + 39:52
23. Pechlátová Klára MOV0956 C SKOB Ostrava 71:18 + 42:10
Myšáková Olga SKM1050 C KOB Směr Kroměříž DISK
Klimešová Hana TZL0956 C SKOB Zlín DISK
Héčová Kristýna TZL0957 C SKOB Zlín DISK

D14B 5.20 km, 50 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulíčková Tereza UOL0750 A SOB Olomouc 33:18
2. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 37:05 + 3:47
3. Rychlá Karolína AOP0757 A Orientační Běh Opava 37:29 + 4:11
4. Strýčková Barbora ADA0852 A OOB Spartak Adamov 38:35 + 5:17
5. Štětínská Tereza MOV0751 A SKOB Ostrava 38:49 + 5:31
6. Finstrlová Kristýna ZBM0752 A SK Žabovřesky Brno 39:06 + 5:48
7. Čechová Johana TBM0888 B KOS TJ Tesla Brno 40:12 + 6:54
7. Ptáčková Julie TBM0980 B KOS TJ Tesla Brno 40:12 + 6:54
9. Jágrová Aneta RBK0951 B SK Radioklub Blansko 41:44 + 8:26
10. Fišerová Markéta TZL0851 B SKOB Zlín 42:59 + 9:41
11. Otrubová Karolína PLU0888 B TJ SOKOL Plumlov 43:05 + 9:47
12. Janíková Anna ZBM0862 B SK Žabovřesky Brno 43:06 + 9:48
13. Pinkavová Eliška JPV0850 B Oddíl OS SK Prostějov 43:11 + 9:53
14. Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 43:12 + 9:54
15. Byrtusová Klára SIT0851 B OK SILESIA 43:17 + 9:59
16. Kubáňová Tereza TBM0756 B KOS TJ Tesla Brno 43:44 + 10:26
17. Karafiátová Eliška ABM0752 B KOB ALFA Brno 44:23 + 11:05
18. Fedrová Anežka RBK0853 B SK Radioklub Blansko 44:31 + 11:13
19. Rotková Veronika ZBM0854 B SK Žabovřesky Brno 44:32 + 11:14
20. Horká Kateřina TBM0856 B KOS TJ Tesla Brno 45:19 + 12:01
21. Hubáčková Sabina LCE0851 A OOB TJ Slovan Luhačovice 45:34 + 12:16
22. Kočová Klára ZBM0850 B SK Žabovřesky Brno 45:35 + 12:17
23. Cetlová Karolína AOP0752 B Orientační Běh Opava 46:34 + 13:16
24. Marková Eva ZBM0954 B SK Žabovřesky Brno 48:14 + 14:56
25. Sedláčková Klára LCE0854 B OOB TJ Slovan Luhačovice 51:20 + 18:02
26. Entová Kateřina TZL0751 B SKOB Zlín 51:44 + 18:26
27. Špaňhelová Jana VIC0888 C OB Vizovice 54:51 + 21:33
28. Reichlová Pavla KSU0888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:16 + 21:58
29. Hrbáčková Michaela LCE0751 B OOB TJ Slovan Luhačovice 58:51 + 25:33
30. Malá Karolína VRB0777 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 60:08 + 26:50
31. Marková Michaela VIC0850 C OB Vizovice 64:27 + 31:09
32. Pachmannová Iva AOP0852 B Orientační Běh Opava 65:09 + 31:51
Matoušková Johana STE0751 B SK SKI-OB Šternberk DISK

D14C 5.00 km, 10 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klöslová Sofie AOP0854 C Orientační Běh Opava 53:50
2. Kovalčíková Nela TZL0757 C SKOB Zlín 55:08 + 1:18
3. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 83:07 + 29:17
4. Czerneková Adéla TRI0854 C TJ TŽ Třinec 86:02 + 32:12

D16B 5.70 km, 10 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 A Orientační Běh Opava 36:39
2. Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 36:44 + 0:05
3. Matoušková Jana MOV0551 A SKOB Ostrava 41:41 + 5:02
4. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 41:48 + 5:09
5. Tomanová Eliška ZBM0658 B SK Žabovřesky Brno 42:43 + 6:04
6. Ehlová Martina TBM0655 A KOS TJ Tesla Brno 47:48 + 11:09
7. Gallo Natálie AOP0652 A Orientační Běh Opava 47:53 + 11:14
8. Venusová Anna STE0554 B SK SKI-OB Šternberk 49:08 + 12:29
9. Fuchsová Ema TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno 49:25 + 12:46
10. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 50:36 + 13:57
11. Zahradníková Kateřina MOV0553 B SKOB Ostrava 51:11 + 14:32
12. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 51:21 + 14:42
13. Rosíková Růžena Eliška VIC0650 B OB Vizovice 51:59 + 15:20
14. Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 52:50 + 16:11
15. Kusáková Valentýna TZL0651 A SKOB Zlín 53:46 + 17:07
16. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 53:50 + 17:11
17. Pišová Adéla LCE0551 A OOB TJ Slovan Luhačovice 55:50 + 19:11
18. Müllerová Marie KSU0565 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:14 + 19:35
19. Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 56:20 + 19:41
20. Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 57:44 + 21:05
21. Krčková Lucie TRI0550 B TJ TŽ Třinec 58:16 + 21:37
22. Dráčová Barbora UOL0652 B SOB Olomouc 58:56 + 22:17
23. Stryková Karolína KSU0656 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:01 + 27:22
24. Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 65:58 + 29:19
25. Mikulová Klára TBM0553 B KOS TJ Tesla Brno 67:18 + 30:39
26. Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 89:55 + 53:16
Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž DISK

D16C 5.50 km, 50 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vojkůvková Hana MOV0552 C SKOB Ostrava 49:19
2. Pinkavová Hana JPV0551 C Oddíl OS SK Prostějov 52:18 + 2:59
3. Sližová Lucie TRI0659 C TJ TŽ Třinec 54:12 + 4:53
4. Olekšová Natálie KRN0652 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 57:26 + 8:07
5. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 67:16 + 17:57
6. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 71:08 + 21:49
Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov DISK

D18B 7.20 km, 40 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 53:55
2. Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 56:01 + 2:06
3. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 58:14 + 4:19
4. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 59:46 + 5:51
5. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 61:15 + 7:20
6. Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 66:58 + 13:03
7. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 67:17 + 13:22
8. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 71:24 + 17:29
9. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 75:18 + 21:23
10. Procnerová Veronika MOV0450 C SKOB Ostrava 76:18 + 22:23
11. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 77:06 + 23:11
12. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 81:15 + 27:20
13. Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 96:37 + 42:42

D18C 6.40 km, 30 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Olekšová Viktorie KRN0351 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 90:12

D20B 8.90 km, 85 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 474

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 85:09 505
2. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 87:32 + 2:23 492
3. Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 89:30 + 4:21 481
4. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 92:36 + 7:27 463
5. Končáková Alžběta LCE0256 B OOB TJ Slovan Luhačovice 113:22 + 28:13 346

D21B 10.80 km, 150 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8019

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Indráková Adéla ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 69:21 8736
2. Horová Pavla UOL9454 C SOB Olomouc 74:23 + 5:02 8160
3. Grycová Kateřina TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno 74:42 + 5:21 8124
4. Korpasová Tereza TBM9898 C KOS TJ Tesla Brno 80:15 + 10:54 7488
5. Mrózek Teresa SIT0251 A OK SILESIA 81:10 + 11:49 7383
6. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 81:43 + 12:22 7320
7. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 83:01 + 13:40 7171
8. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 89:29 + 20:08 6430
9. Jančová Jana KAM9450 C OK Kamenice 90:13 + 20:52 6346
10. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 95:27 + 26:06 5747
11. Fukalová Hana AOP9850 C Orientační Běh Opava 96:07 + 26:46 5671
12. Matušková Jana RBK9999 C SK Radioklub Blansko 98:21 + 29:00 5415
13. Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 110:38 + 41:17 4008
14. Nováková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 117:24 + 48:03 3233

D21C 7.40 km, 45 m, 8 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 2898

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 59:22 3413
2. Smolková Lucie SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava 64:50 + 5:28 3173
3. Svačinková Kateřina TVR9850 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 81:08 + 21:46 2455
4. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 94:15 + 34:53 1877
5. Urbánková Tereza SFM0250 B O-RUNNAŘI Beskydy 110:45 + 51:23 1151

D35B 8.60 km, 75 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 63:00
2. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 72:07 + 9:07
3. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 77:38 + 14:38
4. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 83:34 + 20:34
5. Slámová Alena LCE8253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 113:04 + 50:04

D35C 6.80 km, 10 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 61:32
2. Fujáková Kateřina HAV8550 C OB Havířov 64:02 + 2:30
3. Palarčíková Kateřina SFM7850 C O-RUNNAŘI Beskydy 67:26 + 5:54
4. Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 69:24 + 7:52
5. Svačinková Jitka TVR7750 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 69:30 + 7:58
6. Máchová Markéta BFM7753 C SKOB Frýdek - Místek 74:37 + 13:05
7. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 75:33 + 14:01
8. Rýznarová Olga BFM7853 C SKOB Frýdek - Místek 78:21 + 16:49
9. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 79:06 + 17:34
10. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:27 + 17:55
11. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 88:06 + 26:34
12. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko 89:40 + 28:08
13. Vellechová Radka AOV8050 C OOB TJ Baník Ostrava 93:00 + 31:28
14. Burešová Petra BFM7855 C SKOB Frýdek - Místek 100:18 + 38:46

D40B 6.40 km, 10 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 56:11
2. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 59:10 + 2:59
3. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 61:13 + 5:02
4. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 61:27 + 5:16
5. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 63:23 + 7:12
6. Hubáčková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:30 + 7:19
7. Marková Pavla VIC7857 C OB Vizovice 66:56 + 10:45
8. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 68:06 + 11:55
9. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 74:13 + 18:02
10. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 83:45 + 27:34
11. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 87:08 + 30:57
12. Špaňhelová Lenka VIC7753 C OB Vizovice 90:23 + 34:12
13. Pinkavová Helena JPV7767 C Oddíl OS SK Prostějov 92:47 + 36:36
14. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 113:54 + 57:43

D45B 6.00 km, 10 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 49:30
2. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 55:18 + 5:48
3. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 55:48 + 6:18
4. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 59:07 + 9:37
5. Vrubelová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 61:00 + 11:30
6. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 64:31 + 15:01
7. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 66:03 + 16:33
8. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 66:29 + 16:59
9. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 68:06 + 18:36
10. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 72:25 + 22:55
11. Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 81:21 + 31:51

D45C 5.50 km, 50 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brodová Gabriela HAV7152 C OB Havířov 46:03
2. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 50:38 + 4:35
3. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 58:22 + 12:19
4. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 59:50 + 13:47
5. Varhaníčková Jana 0120052 C 012 - MOV-Neregistrovaní 61:23 + 15:20
6. Bíčánková Jana SIT7551 C OK SILESIA 61:51 + 15:48
7. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 62:06 + 16:03
8. Řehová Renata BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek 62:41 + 16:38
9. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:46 + 17:43
10. Mičíková Lada SKM7250 C KOB Směr Kroměříž 64:44 + 18:41
11. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 68:55 + 22:52
12. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 74:21 + 28:18
13. Hanzlová Svatava HAV6651 C OB Havířov 75:13 + 29:10
14. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 75:28 + 29:25
15. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 92:41 + 46:38
Procnerová Eva BFM7551 C SKOB Frýdek - Místek DISK

D50B 5.20 km, 25 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:30
2. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 42:18 + 1:48
3. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 64:13 + 23:43

D55B 5.10 km, 50 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:26
2. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 49:35 + 2:09
3. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 60:08 + 12:42
4. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 65:59 + 18:33
5. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 68:09 + 20:43

D55C 5.00 km, 50 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 50:51

D60B 5.00 km, 50 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:59
2. Holinková Milada KRN5950 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 57:15 + 5:16
3. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 62:53 + 10:54
4. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 79:56 + 27:57
5. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 85:26 + 33:27

D65C 4.00 km, 50 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. brněnská 98:23

H10N 2.60 km, 20 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňáz Jan VRB1111 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 19:47
2. Szymeczek Michal TRI1100 C TJ TŽ Třinec 25:10 + 5:23
3. Myslivec Lukáš TRI1201 C TJ TŽ Třinec 25:35 + 5:48
4. Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 37:58 + 18:11
5. Zielina Tomasz TRI1204 C TJ TŽ Třinec 41:12 + 21:25
6. Maroszczyk Witold SIT1202 C OK SILESIA 41:55 + 22:08

H10C 2.80 km, 35 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kawulok Matyáš SIT1201 C OK SILESIA 32:05
2. Hubáček Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:04 + 1:59
3. Pěček Tobiáš SKM1100 C KOB Směr Kroměříž 36:28 + 4:23
4. Mokrosz Tomasz TRI1200 C TJ TŽ Třinec 39:51 + 7:46
5. Kratochvíl David HOB1101 C SK OB Horní Benešov 40:53 + 8:48
6. Fuják Adam HAV1200 C OB Havířov 51:15 + 19:10
7. Skřivanek František TBM1108 C KOS TJ Tesla Brno 57:07 + 25:02
8. Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk 67:34 + 35:29
Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering DISK

H12C 4.20 km, 25 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 B KOB Směr Kroměříž 26:29
2. Mokrosz Mateusz TRI0902 B TJ TŽ Třinec 27:04 + 0:35
3. Mašláň Prokop TZL1005 B SKOB Zlín 28:39 + 2:10
4. Lutera Oliver PLU1001 B TJ SOKOL Plumlov 31:04 + 4:35
5. Mudrák Matouš LCE0901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:40 + 5:11
6. Bruk Lukáš TRI0901 B TJ TŽ Třinec 33:09 + 6:40
7. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 34:45 + 8:16
8. Toman Matěj LBM0909 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:52 + 9:23
9. Slováček Ondřej TZL0902 B SKOB Zlín 36:13 + 9:44
10. Fišer Petr TZL1004 B SKOB Zlín 37:52 + 11:23
11. Cetl Jan AOP0902 B Orientační Běh Opava 37:59 + 11:30
12. Černoch Jakub SKM1002 C KOB Směr Kroměříž 38:43 + 12:14
13. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:02 + 14:33
14. Létal Hynek SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 41:26 + 14:57
15. Menzel František MOV1003 C SKOB Ostrava 41:52 + 15:23
16. Honner Tomáš TZL1001 C SKOB Zlín 43:58 + 17:29
17. Hustý Matěj TZL0903 C SKOB Zlín 44:34 + 18:05
18. Klose Albert SFM1000 C O-RUNNAŘI Beskydy 45:31 + 19:02
19. Bruk Tomáš TRI0900 B TJ TŽ Třinec 47:07 + 20:38
20. Otta Tobiáš BFM0903 C SKOB Frýdek - Místek 54:25 + 27:56
21. Lettovský Jan MOV1006 C SKOB Ostrava 56:28 + 29:59
22. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 65:57 + 39:28
23. Rýznar Petr BFM0902 C SKOB Frýdek - Místek 74:13 + 47:44
24. Havlík Jakub KSU1009 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:48 + 48:19
25. Kusák Alexander TZL0900 C SKOB Zlín 78:57 + 52:28
26. Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 89:25 + 62:56
Masny Przemyslaw MOV1005 C SKOB Ostrava DISK
Zielina Jakub TRI1004 C TJ TŽ Třinec DISK
Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov DISK

H14B 5.70 km, 40 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Račanský Jiří TBM0706 B KOS TJ Tesla Brno 36:12
2. Bulička Martin ZBM0807 B SK Žabovřesky Brno 37:39 + 1:27
3. Pěček Jakub SKM0700 A KOB Směr Kroměříž 37:41 + 1:29
4. Schwab Filip TBM0710 B KOS TJ Tesla Brno 37:45 + 1:33
5. Šmelík Daniel LCE0704 B OOB TJ Slovan Luhačovice 38:42 + 2:30
6. Gallo Ondřej AOP0802 B Orientační Běh Opava 38:59 + 2:47
7. Štěpánek Ondřej TBM0809 B KOS TJ Tesla Brno 39:17 + 3:05
8. Pernička Martin TZL0800 B SKOB Zlín 39:28 + 3:16
9. Vlček Tomáš VIC0713 A OB Vizovice 39:30 + 3:18
10. Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 39:56 + 3:44
11. Stacke Václav LCE0703 B OOB TJ Slovan Luhačovice 40:48 + 4:36
12. Janeček Jáchym UOL0700 B SOB Olomouc 43:09 + 6:57
13. Mrkvica Václav ZLH0800 B OOB TJ Zlaté Hory 44:43 + 8:31
14. Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 45:04 + 8:52
15. Holas Štěpán AOP0900 B Orientační Běh Opava 45:07 + 8:55
16. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 45:27 + 9:15
17. Kovalčík Petr AOP0901 B Orientační Běh Opava 46:18 + 10:06
18. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 47:42 + 11:30
19. Hozík Štěpán TZL0806 A SKOB Zlín 48:40 + 12:28
20. Pavlík Adam TZL0810 B SKOB Zlín 49:39 + 13:27
21. Světnický Antonín STE0800 B SK SKI-OB Šternberk 50:12 + 14:00
22. Jahudka Tomáš TZL0815 B SKOB Zlín 50:34 + 14:22
23. Linhart Jakub TZL0813 B SKOB Zlín 50:50 + 14:38
24. Čuda Ondřej TZL0816 B SKOB Zlín 51:03 + 14:51
25. Franc Kryštof TBM0817 B KOS TJ Tesla Brno 51:30 + 15:18
26. Zřídkaveselý Martin PBM0808 B TJ Spartak 1. brněnská 52:16 + 16:04
27. Finstrle Filip ZBM0702 B SK Žabovřesky Brno 52:24 + 16:12
28. Václavík Vojtěch TZL0711 B SKOB Zlín 54:25 + 18:13
29. Komenda Jakub PBM0712 B TJ Spartak 1. brněnská 55:01 + 18:49
30. Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 55:27 + 19:15
31. Linhart Adam TZL0814 B SKOB Zlín 55:36 + 19:24
32. Veselý Štěpán VIC0712 B OB Vizovice 56:43 + 20:31
33. Mikláš Matěj TZL0704 B SKOB Zlín 58:59 + 22:47
34. Valla Jakub TZL0710 B SKOB Zlín 59:56 + 23:44
35. Mikula Marek TBM0902 C KOS TJ Tesla Brno 67:39 + 31:27
36. Plachý Ondřej JPV0707 B Oddíl OS SK Prostějov 77:19 + 41:07
37. Svirák Benjamin TBM0915 B KOS TJ Tesla Brno 85:37 + 49:25
38. Křížka Martin VIC0802 C OB Vizovice 90:55 + 54:43
Tuharský Tobiáš TRI0701 A TJ TŽ Třinec DISK

H14C 5.10 km, 50 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Káňa Dalibor SFM07NE C O-RUNNAŘI Beskydy DISK
Rýznar Vojtěch BFM0704 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Mališ Eduard BFM0703 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Masny Tadeusz MOV0802 C SKOB Ostrava DISK

H16B 6.70 km, 10 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Tomáš ZBM0605 A SK Žabovřesky Brno 37:35
2. Zřídkaveselý Adam PBM0505 A TJ Spartak 1. brněnská 40:14 + 2:39
3. Sláma Šimon LCE0502 A OOB TJ Slovan Luhačovice 40:34 + 2:59
4. Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 41:02 + 3:27
5. Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 43:31 + 5:56
6. Račanský Jakub TBM0503 A KOS TJ Tesla Brno 44:09 + 6:34
7. Pernička Václav TZL0602 A SKOB Zlín 44:29 + 6:54
8. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:58 + 7:23
9. Borunský Matěj AOP0600 A Orientační Běh Opava 45:43 + 8:08
10. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 45:50 + 8:15
11. Byrtus Jakub SIT0502 B OK SILESIA 47:58 + 10:23
12. Vojvodík Eduard MOV0600 A SKOB Ostrava 48:23 + 10:48
13. Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:59 + 11:24
14. Čech Radan TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno 49:29 + 11:54
15. Otruba František PLU0501 A TJ SOKOL Plumlov 49:31 + 11:56
16. Zádrapa Marian Petr MOV0503 B SKOB Ostrava 49:42 + 12:07
17. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 50:01 + 12:26
18. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 51:07 + 13:32
19. Ryška Matěj TRI0604 B TJ TŽ Třinec 52:18 + 14:43
20. Jordán Alexandr KSU0626 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:02 + 15:27
21. Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 53:34 + 15:59
22. Svirák Jonatan TBM0608 B KOS TJ Tesla Brno 54:10 + 16:35
23. Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 55:33 + 17:58
24. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 56:43 + 19:08
25. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:40 + 21:05
26. Eliáš Vojtěch TBM0604 B KOS TJ Tesla Brno 58:50 + 21:15
27. Mudrák Šimon LCE0601 B OOB TJ Slovan Luhačovice 59:03 + 21:28
28. Špaňhel Petr VIC0610 B OB Vizovice 63:02 + 25:27
29. Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 63:43 + 26:08
30. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:57 + 29:22
31. Macek Vojtěch ASU0748 B Magnus Orienteering 77:07 + 39:32

H16C 6.40 km, 20 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klösel Samuel AOP0504 C Orientační Běh Opava 45:54
2. Bíčánek Jan SIT0501 B OK SILESIA 47:22 + 1:28
3. Merta František BFM0507 C SKOB Frýdek - Místek 55:26 + 9:32
4. Řepka Michal MOV0504 C SKOB Ostrava 79:35 + 33:41
5. Otta Kryštof BFM0608 C SKOB Frýdek - Místek 80:22 + 34:28
6. Slavík Ondřej TVR0500 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 85:39 + 39:45

H18B 9.60 km, 75 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:39
2. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 58:08 + 0:29
3. Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 59:18 + 1:39
4. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:04 + 2:25
5. Mrózek Pawel SIT0402 B OK SILESIA 61:44 + 4:05
6. Kovařík Tomáš SIT0401 B OK SILESIA 62:26 + 4:47
7. Karásek František PLU0301 A TJ SOKOL Plumlov 65:56 + 8:17
8. Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 66:30 + 8:51
9. Peňáz Vojtěch VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 66:31 + 8:52
10. Eichler Vítek TZL0401 B SKOB Zlín 68:57 + 11:18
11. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 72:29 + 14:50
12. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 73:55 + 16:16
13. Malý Tomáš VRB0414 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 78:13 + 20:34
14. Veselý Jonáš VIC0411 B OB Vizovice 79:44 + 22:05
15. Martynek Petr TRI0304 B TJ TŽ Třinec 80:58 + 23:19
16. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 86:39 + 29:00
17. Graubner Tadeáš TZL0407 B SKOB Zlín 87:33 + 29:54
18. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 92:27 + 34:48
Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko DISK

H20B 13.00 km, 135 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 95:31
2. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 97:26 + 1:55
3. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 107:22 + 11:51
4. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 168:43 + 73:12

H21B 14.80 km, 200 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8052

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 80:09 8598
2. Chloupek Adam LCE9300 E OOB TJ Slovan Luhačovice 83:22 + 3:13 8271
3. Melecký Martin SSU9001 C SK Severka Šumperk 83:33 + 3:24 8253
4. Mitzafon Peleg 0050003 C 005 - Israel Orienteering 84:40 + 4:31
5. Yasur Rotem 0050001 C 005 - Israel Orienteering 86:48 + 6:39
6. Ivri Matan 0050002 C 005 - Israel Orienteering 86:50 + 6:41
7. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 89:15 + 9:06 7673
8. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 89:22 + 9:13 7661
9. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 90:09 + 10:00 7582
10. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 90:11 + 10:02 7578
11. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 93:17 + 13:08 7263
12. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 93:54 + 13:45 7200
13. Goldschmidt Tobiáš TBM0005 C KOS TJ Tesla Brno 95:51 + 15:42 7002
14. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 97:13 + 17:04 6863
15. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 99:22 + 19:13 6644
16. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 101:45 + 21:36 6402
17. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 102:11 + 22:02 6358
18. Chaloupka Josef UOL9801 C SOB Olomouc 102:32 + 22:23 6322
19. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 102:58 + 22:49 6278
20. Hraboš Matej TBM9547 C KOS TJ Tesla Brno 105:46 + 25:37 5994
21. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 106:31 + 26:22 5917
22. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 108:38 + 28:29 5702
23. Kovařík Martin SIT0101 A OK SILESIA 109:28 + 29:19 5617
24. Panovec Kryštof LCE0011 C OOB TJ Slovan Luhačovice 109:50 + 29:41 5580
25. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 110:05 + 29:56 5555
26. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 113:39 + 33:30 5192
27. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 119:31 + 39:22 4595
28. Burkart David VIC9602 C OB Vizovice 122:50 + 42:41 4258
29. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 123:41 + 43:32 4172
30. Rýdel Jiří KAM9200 C OK Kamenice 153:29 + 73:20 1142
Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0

H21C 9.40 km, 75 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5500

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fiala Jan ZBM7205 C SK Žabovřesky Brno 64:15 5938
2. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 66:16 + 2:01 5765
3. Sedláček Tomáš ASU8601 C Magnus Orienteering 69:51 + 5:36 5458
4. Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia Plzeň 72:35 + 8:20 5224
5. Kuriak Jakub 64S9300 C ROB Klub KYSUCA 78:32 + 14:17
6. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 79:22 + 15:07 4643
7. Šidík Petr 0110001 C 011 - ASTDČSV 79:55 + 15:40
8. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 82:21 + 18:06 4387
9. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 83:04 + 18:49 4326
10. Procházka Jakub SOP9903 C OOB TJ Slezan Opava 117:11 + 52:56 1404
Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc DISK 0
Thiemel Jiří TBM8905 C KOS TJ Tesla Brno DISK 0

H35B 11.70 km, 120 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 83:36
2. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 86:05 + 2:29
3. Marek Martin VIC7624 C OB Vizovice 91:03 + 7:27
4. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 93:36 + 10:00
5. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 103:21 + 19:45
6. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 111:50 + 28:14
7. Špaňhel Zdeněk VIC7631 C OB Vizovice 147:41 + 64:05

H35C 7.20 km, 40 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 47:30
2. Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 51:54 + 4:24
3. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 64:38 + 17:08
4. Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín 64:45 + 17:15
5. Havlík Jindra KSU7800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 110:57 + 63:27
MS Špak Zdenek 0120005 C 012 - MOV-Neregistrovaní 58:13 + 10:43

H40B 11.10 km, 150 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 78:00
2. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 78:39 + 0:39
3. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 82:37 + 4:37
4. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 83:35 + 5:35
5. Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 83:48 + 5:48
6. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 83:54 + 5:54
7. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 84:00 + 6:00
8. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 84:30 + 6:30
9. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 84:33 + 6:33
10. Kawulok Marek SIT8001 C OK SILESIA 90:32 + 12:32
11. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 105:07 + 27:07
12. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 108:21 + 30:21
13. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 111:35 + 33:35

H45B 9.70 km, 75 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kratochvíl Karel HOB7001 C SK OB Horní Benešov 68:12
2. Sadílek Ondřej OTK7300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 73:09 + 4:57
3. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 76:09 + 7:57
4. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:46 + 11:34
5. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 82:26 + 14:14
6. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 83:17 + 15:05
7. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 83:48 + 15:36
8. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 87:09 + 18:57
9. Kusák Ivan TZL6502 C SKOB Zlín 88:19 + 20:07
10. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 89:13 + 21:01
11. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 89:50 + 21:38
12. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 90:30 + 22:18
13. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 92:23 + 24:11
14. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 94:11 + 25:59
15. Gentric Marc STE6901 C SK SKI-OB Šternberk 98:34 + 30:22
16. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 106:00 + 37:48
17. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 108:04 + 39:52
Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK

H45C 6.90 km, 10 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:43
2. Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:05 + 0:22
3. Kulíšek Tomáš HOB7101 C SK OB Horní Benešov 63:07 + 0:24
4. Sliž Eduard TRI7601 C TJ TŽ Třinec 65:01 + 2:18
5. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 65:03 + 2:20
6. Blažević Roman LOV7301 C lepus.cz 65:23 + 2:40
7. Juračák Miroslav BFM7605 C SKOB Frýdek - Místek 67:25 + 4:42
8. Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 68:55 + 6:12
9. Pinkava Roman JPV7606 C Oddíl OS SK Prostějov 69:31 + 6:48
10. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 73:30 + 10:47
11. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 80:08 + 17:25
12. Otta Jakub BFM7603 C SKOB Frýdek - Místek 80:54 + 18:11
13. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 81:41 + 18:58
14. Urbánek Martin SFM7400 C O-RUNNAŘI Beskydy 88:15 + 25:32
Mastela Rafal HAV7300 C OB Havířov DISK

H50B 8.90 km, 75 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 57:17
2. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 65:05 + 7:48
3. Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 67:01 + 9:44
4. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 67:14 + 9:57
5. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 68:17 + 11:00
6. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 71:36 + 14:19
7. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 74:04 + 16:47
8. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 74:47 + 17:30
9. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 75:42 + 18:25
10. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 78:25 + 21:08
11. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 80:10 + 22:53
12. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 89:43 + 32:26
13. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 92:03 + 34:46
14. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 98:49 + 41:32
15. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 102:57 + 45:40
16. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 136:11 + 78:54

H55B 8.00 km, 55 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 54:27
2. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 61:58 + 7:31
3. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 67:22 + 12:55
4. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 77:18 + 22:51
5. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 79:05 + 24:38
6. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 95:16 + 40:49
7. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 99:51 + 45:24
8. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 108:21 + 53:54

H55C 6.40 km, 20 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 59:41
2. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 60:47 + 1:06
3. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 73:48 + 14:07
4. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 75:33 + 15:52
5. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 81:59 + 22:18

H60B 6.00 km, 10 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:08
2. Jirka Jiří DKL5501 C KOB Kladno 58:55 + 6:47
3. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 74:03 + 21:55
4. Tržický Josef HAV5900 C OB Havířov 136:06 + 83:58

H65B 5.10 km, 50 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 40:00
2. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 40:39 + 0:39
3. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 44:41 + 4:41
4. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 45:43 + 5:43
5. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 49:51 + 9:51
6. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. brněnská 51:25 + 11:25
7. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 58:42 + 18:42
MS Novák Miroslav 0020001 C 002 - Brabici 121:05 + 81:05

H70B 4.40 km, 50 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 40:11
2. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 43:17 + 3:06
3. Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 43:50 + 3:39
4. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 45:22 + 5:11
5. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 46:02 + 5:51
6. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 47:38 + 7:27
7. Novotný Stanislav ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 50:23 + 10:12
8. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 52:09 + 11:58
9. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 53:19 + 13:08
10. Sonnek Miloš AOP4801 C Orientační Běh Opava 57:12 + 17:01

H70C 4.40 km, 50 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 51:29
2. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 57:54 + 6:25
3. Klech Josef HOB4701 C SK OB Horní Benešov 71:46 + 20:17
4. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 95:18 + 43:49

H75B 4.40 km, 50 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 46:34
2. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 50:20 + 3:46
3. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 53:33 + 6:59
4. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 65:44 + 19:10
5. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 71:35 + 25:01
6. Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 71:40 + 25:06
Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava DISK

H80B 3.20 km, 10 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 97:08
2. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 125:07 + 27:59

HDR 2.70 km, 20 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dudková Nela SIT1051 C OK SILESIA 26:47
2. Volejniček Vincent 0120009 C 012 - MOV-Neregistrovaní 27:54 + 1:07
3. Lukeš Matěj 0120001 C 012 - MOV-Neregistrovaní 28:35 + 1:48
4. Sasynová Nikol SIT1052 C OK SILESIA 28:55 + 2:08
5. Maršálková Sára TRI1152 C TJ TŽ Třinec 28:56 + 2:09
6. Procner Viktor BFM1301 C SKOB Frýdek - Místek 30:33 + 3:46
7. Rychlý Jakub KRN1500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 32:46 + 5:59
8. Palarčík Kryštof SFM1100 C O-RUNNAŘI Beskydy 34:25 + 7:38
9. Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 36:56 + 10:09
10. Mokroszová Izabela TRI1651 C TJ TŽ Třinec 39:48 + 13:01
11. Panna Marek 0120006 C 012 - MOV-Neregistrovaní 40:34 + 13:47
12. Srovnalová Julie SIT1351 C OK SILESIA 40:46 + 13:59
13. Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 40:49 + 14:02
14. Koťátko Albert SFM1701 C O-RUNNAŘI Beskydy 41:08 + 14:21
15. Pěčková Natálie SKM1550 C KOB Směr Kroměříž 45:30 + 18:43
16. Mrkvica Vít ZLH1600 C OOB TJ Zlaté Hory 47:17 + 20:30
17. Havlíková Kateřina 0060001 C 006 - Havlíková 49:16 + 22:29
18. Freith Kvido BFM1601 C SKOB Frýdek - Místek 52:43 + 25:56
19. Karásek Richard 0080001 C 008 - BEAR PAWS 53:12 + 26:25
20. Žáček Jaroslav 0130001 C 013 - - 53:18 + 26:31
21. Hubík Hugo 0120002 C 012 - MOV-Neregistrovaní 55:15 + 28:28
22. Hubík Albert 0120003 C 012 - MOV-Neregistrovaní 55:56 + 29:09
23. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 57:08 + 30:21
24. Mališová Ema BFM1152 C SKOB Frýdek - Místek 57:29 + 30:42
25. Vlachová Valérie AOV C OOB TJ Baník Ostrava 57:58 + 31:11
26. Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava 59:42 + 32:55
27. Žáček Pavel 0130002 C 013 - - 59:56 + 33:09
28. Holcová Rozárka MOV C SKOB Ostrava 64:53 + 38:06
29. Holcová Štěpánka MOV C SKOB Ostrava 65:20 + 38:33
30. Smolka Filip SOP1702 C OOB TJ Slezan Opava 69:39 + 42:52
31. Matyšek Josef PLU1400 C TJ SOKOL Plumlov 73:03 + 46:16
32. Bochňák Zbyněk LOV1500 C lepus.cz 76:10 + 49:23
33. Kulíšek Tadeáš HOB1201 C SK OB Horní Benešov 84:01 + 57:14
34. Zajícová Petra LOV7351 C lepus.cz 84:34 + 57:47

P4 3.90 km, 30 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 20:47
2. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 27:24 + 6:37
3. Koťátko Aleš SFM8303 C O-RUNNAŘI Beskydy 34:21 + 13:34
4. Czudek Tomasz 0090001 C 009 - - 35:26 + 14:39
5. Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 38:36 + 17:49
6. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB START Blansko 40:10 + 19:23
7. Krhutová Martina TRI7450 C TJ TŽ Třinec 41:56 + 21:09
8. Sklenářová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 42:34 + 21:47
9. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 46:52 + 26:05
10. Malec Vladimír KRN5900 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 48:24 + 27:37
11. Jirková Petra VPM8450 C KOS Slavia Plzeň 48:55 + 28:08
12. Zielina Marek TRI8001 C TJ TŽ Třinec 50:13 + 29:26
13. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 51:33 + 30:46
14. Klöslová Zuzana AOP C Orientační Běh Opava 52:03 + 31:16
15. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 54:25 + 33:38
16. Mrózková Olga SIT7351 C OK SILESIA 54:51 + 34:04
17. Sadílková Martina 0120008 C 012 - MOV-Neregistrovaní 56:18 + 35:31
18. Svačinková Berenika TVR0450 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 57:55 + 37:08
19. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 59:01 + 38:14
20. Janča Jaroslav 0120011 C 012 - MOV-Neregistrovaní 59:53 + 39:06
21. Klechová Anna VRB1454 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 62:06 + 41:19
22. Kašparová Jana STE7351 C SK SKI-OB Šternberk 62:51 + 42:04
23. Bruk Miroslav TRI6100 C TJ TŽ Třinec 62:54 + 42:07
23. Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 62:54 + 42:07
25. Řehová Natálie BFM0051 C SKOB Frýdek - Místek 63:01 + 42:14
26. Hrubý Miroslav AOV7301 C OOB TJ Baník Ostrava 63:12 + 42:25
27. Káňová Hana SFM7652 C O-RUNNAŘI Beskydy 64:00 + 43:13
28. Volejničková Nikol 0120010 C 012 - MOV-Neregistrovaní 64:31 + 43:44
29. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 72:18 + 51:31

P7 6.90 km, 40 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňáz Radek VRB7606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 61:07
2. Szabla Rafal 0120007 C 012 - MOV-Neregistrovaní 69:30 + 8:23
3. Karásková Lucie 0080002 C 008 - BEAR PAWS 135:39 + 74:32