Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
12.09.2021
Místo konání:
Šilheřovice
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Mapa:
Annin Dvůr, 1:10000, E=5 m
Ředitel závodu:
Juřeník Josef - R2
Hlavní rozhodčí:
Maceček Otakar - R1
Stavitel tratí:
Vavřík Tomáš - R2, Svěchotová Hana - R2
Protokol:
Závod probíhal za slunečného počasí.
Nebyl podán protest.
Během závodu bylo zraněno bodnutím vos a sršňů několik účastníků.
Alena Finstrova byla po ošetření odvezena rychlou záchranou službou na pozorování do nemocnice.
Ondřej Strachota, Renata Řehová, Karel Zajíc, Miroslav Hrubý, Daniel Klesl a Tereza Štětínská byli ošetřeni zdravotníkem podáním antihistaminik a v prostoru občerstvení poskytnut led.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D60B     D65C     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H70C     H75B     H80B     HDR     P    

D10N 2.50 km, 30 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurčková Sofie SIT1251 C OK SILESIA 38:55
2. Horálková Gabriela MOV1150 C SKOB Ostrava 41:01 + 2:06
3. Štěpánková Adéla KVS1250 C SKOB Kobra Vsetín 85:26 + 46:31
Hubíková Nela 0120004 C 012 - MOV-Neregistrovaní DISK
Létalová Jana SFM1450 C O-RUNNAŘI Beskydy DISK

D10C 2.30 km, 30 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 23:45
2. Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 28:47 + 5:02
3. Skupieňová Eliška SIT1151 C OK SILESIA 32:49 + 9:04
4. Burešová Sofie BFM1153 C SKOB Frýdek - Místek 46:38 + 22:53
5. Urbanczyková Nela TRI1150 C TJ TŽ Třinec 63:01 + 39:16
6. Klose Kateřina SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 70:00 + 46:15
7. Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 78:33 + 54:48

D12C 2.80 km, 30 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řezníčková Klára TZL0959 B SKOB Zlín 21:38
2. Mašláňová Ema TZL0955 B SKOB Zlín 24:14 + 2:36
3. Kawuloková Tereza SIT0951 B OK SILESIA 24:40 + 3:02
4. Janíková Klára ZBM1057 C SK Žabovřesky Brno 27:42 + 6:04
5. Kubíčková Lucie VIC0952 B OB Vizovice 29:06 + 7:28
6. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 29:31 + 7:53
7. Jordánová Nelly KSU1050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:46 + 9:08
8. Burešová Eliška BFM0955 C SKOB Frýdek - Místek 30:53 + 9:15
9. Mudráková Natálie TBM0953 C KOS TJ Tesla Brno 32:30 + 10:52
10. Vlčková Markéta VIC0951 B OB Vizovice 33:59 + 12:21
11. Cymorková Julie TRI0953 B TJ TŽ Třinec 34:08 + 12:30
12. Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 34:09 + 12:31
13. Jágrová Zuzana RBK1051 C SK Radioklub Blansko 34:28 + 12:50
14. Kundratová Eva TZL0950 B SKOB Zlín 34:57 + 13:19
15. Juračáková Judita BFM1053 C SKOB Frýdek - Místek 37:01 + 15:23
16. Héčová Kristýna TZL0957 C SKOB Zlín 37:25 + 15:47
17. Růžičková Žofie TZL0953 C SKOB Zlín 41:59 + 20:21
18. Máchová Barbora BFM0952 C SKOB Frýdek - Místek 45:20 + 23:42
19. Štěpánková Anna KVS0952 B SKOB Kobra Vsetín 45:55 + 24:17
20. Kolaříková Erika SKM0951 C KOB Směr Kroměříž 46:14 + 24:36
21. Pechlátová Klára MOV0956 C SKOB Ostrava 92:42 + 71:04
Klimešová Hana TZL0956 C SKOB Zlín DISK
Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc DISK
Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec DISK

D14B 3.10 km, 50 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlá Karolína AOP0757 A Orientační Běh Opava 20:48
2. Ptáčková Julie TBM0980 B KOS TJ Tesla Brno 21:33 + 0:45
3. Štětínská Tereza MOV0751 A SKOB Ostrava 21:37 + 0:49
4. Otrubová Karolína PLU0888 B TJ SOKOL Plumlov 21:52 + 1:04
5. Strýčková Barbora ADA0852 A OOB Spartak Adamov 22:59 + 2:11
6. Marková Eva ZBM0954 B SK Žabovřesky Brno 23:24 + 2:36
7. Čechová Johana TBM0888 B KOS TJ Tesla Brno 23:27 + 2:39
8. Finstrlová Kristýna ZBM0752 A SK Žabovřesky Brno 23:28 + 2:40
9. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 23:33 + 2:45
10. Cetlová Karolína AOP0752 B Orientační Běh Opava 23:37 + 2:49
11. Paulíčková Tereza UOL0750 A SOB Olomouc 24:33 + 3:45
12. Hubáčková Sabina LCE0851 A OOB TJ Slovan Luhačovice 25:14 + 4:26
13. Sedláčková Klára LCE0854 B OOB TJ Slovan Luhačovice 25:23 + 4:35
14. Fedrová Anežka RBK0853 B SK Radioklub Blansko 25:37 + 4:49
15. Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 25:48 + 5:00
16. Karafiátová Eliška ABM0752 B KOB ALFA Brno 26:07 + 5:19
17. Kočová Klára ZBM0850 B SK Žabovřesky Brno 26:22 + 5:34
18. Byrtusová Klára SIT0851 B OK SILESIA 26:23 + 5:35
19. Rotková Veronika ZBM0854 B SK Žabovřesky Brno 26:24 + 5:36
20. Janíková Anna ZBM0862 B SK Žabovřesky Brno 26:33 + 5:45
21. Fišerová Markéta TZL0851 B SKOB Zlín 28:48 + 8:00
22. Jágrová Aneta RBK0951 B SK Radioklub Blansko 29:12 + 8:24
23. Horká Kateřina TBM0856 B KOS TJ Tesla Brno 30:10 + 9:22
24. Hrbáčková Michaela LCE0751 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:21 + 10:33
25. Matoušková Johana STE0751 B SK SKI-OB Šternberk 31:28 + 10:40
26. Entová Kateřina TZL0751 B SKOB Zlín 33:28 + 12:40
27. Špaňhelová Jana VIC0888 C OB Vizovice 35:51 + 15:03
28. Pachmannová Iva AOP0852 B Orientační Běh Opava 37:05 + 16:17
29. Marková Michaela VIC0850 C OB Vizovice 45:35 + 24:47
30. Malá Karolína VRB0777 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 57:20 + 36:32
Pinkavová Eliška JPV0850 B Oddíl OS SK Prostějov DISK

D14C 2.90 km, 30 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 39:55
2. Červenková Eliška SOP0751 C OOB TJ Slezan Opava 72:08 + 32:13

D16B 3.90 km, 65 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 A Orientační Běh Opava 25:50
2. Matoušková Jana MOV0551 A SKOB Ostrava 26:56 + 1:06
3. Fuchsová Ema TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno 27:43 + 1:53
4. Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 27:53 + 2:03
5. Tomanová Eliška ZBM0658 B SK Žabovřesky Brno 28:45 + 2:55
6. Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 30:38 + 4:48
7. Ehlová Martina TBM0655 A KOS TJ Tesla Brno 30:53 + 5:03
8. Pišová Adéla LCE0551 A OOB TJ Slovan Luhačovice 31:27 + 5:37
9. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 31:37 + 5:47
10. Gallo Natálie AOP0652 A Orientační Běh Opava 33:00 + 7:10
11. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 34:28 + 8:38
12. Kusáková Valentýna TZL0651 A SKOB Zlín 34:32 + 8:42
13. Venusová Anna STE0554 B SK SKI-OB Šternberk 35:15 + 9:25
14. Mikulová Klára TBM0553 B KOS TJ Tesla Brno 39:23 + 13:33
15. Rosíková Růžena Eliška VIC0650 B OB Vizovice 39:40 + 13:50
16. Dráčová Barbora UOL0652 B SOB Olomouc 40:56 + 15:06
17. Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 41:20 + 15:30
18. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 41:34 + 15:44
19. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 42:20 + 16:30
20. Müllerová Marie KSU0565 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:12 + 17:22
21. Krčková Lucie TRI0550 B TJ TŽ Třinec 43:53 + 18:03
Stryková Karolína KSU0656 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno DISK

D16C 3.10 km, 50 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sližová Lucie TRI0659 C TJ TŽ Třinec 27:35
2. Pinkavová Hana JPV0551 C Oddíl OS SK Prostějov 27:37 + 0:02
3. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 32:45 + 5:10
4. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 34:30 + 6:55
5. Vojkůvková Hana MOV0552 C SKOB Ostrava 35:39 + 8:04
6. Olekšová Natálie KRN0652 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:54 + 17:19

D18B 4.50 km, 75 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 29:14
2. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 35:19 + 6:05
3. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 36:04 + 6:50
4. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 36:48 + 7:34
5. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 38:07 + 8:53
6. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 38:54 + 9:40
7. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 38:55 + 9:41
8. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 40:00 + 10:46
9. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 41:13 + 11:59
10. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 41:48 + 12:34
11. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 42:38 + 13:24
12. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 43:12 + 13:58
13. Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:37 + 30:23

D18C 3.90 km, 65 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Olekšová Viktorie KRN0351 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 52:00

D20B 4.90 km, 85 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 46:40
2. Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 50:57 + 4:17
3. Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 62:05 + 15:25
4. Končáková Alžběta LCE0256 B OOB TJ Slovan Luhačovice 86:38 + 39:58

D21B 5.60 km, 90 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7126

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Grycová Kateřina TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno 37:11 7615
2. Korpasová Tereza TBM9898 C KOS TJ Tesla Brno 38:29 + 1:18 7363
3. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 39:02 + 1:51 7256
4. Bídová Markéta UOL0352 A SOB Olomouc 40:55 + 3:44 6891
5. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 41:05 + 3:54 6859
6. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 41:24 + 4:13 6797
7. Jančová Jana KAM9450 C OK Kamenice 42:17 + 5:06 6626
8. Horová Pavla UOL9454 C SOB Olomouc 42:40 + 5:29 6552
9. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:22 + 6:11 6416
10. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 46:06 + 8:55 5886
11. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 47:36 + 10:25 5596
12. Matušková Jana RBK9999 C SK Radioklub Blansko 47:42 + 10:31 5576
13. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 49:49 + 12:38 5166
14. Nováková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 51:47 + 14:36 4785
15. Čablová Kristina 0070001 C 007 - AK EZ Kopřivnice 52:23 + 15:12
16. Mrózek Teresa SIT0251 A OK SILESIA 53:17 + 16:06 4494
17. Fukalová Hana AOP9850 C Orientační Běh Opava 56:23 + 19:12 3893
18. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 57:47 + 20:36 3622
19. Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 59:06 + 21:55 3366
Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava DISK 0

D21C 4.50 km, 75 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smolková Lucie SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava 38:17
2. Svačinková Kateřina TVR9850 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 50:00 + 11:43
3. Urbánková Tereza SFM0250 B O-RUNNAŘI Beskydy 75:52 + 37:35

D35B 4.70 km, 70 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 38:08
2. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 41:13 + 3:05
3. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 42:18 + 4:10

D35C 4.20 km, 40 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujáková Kateřina HAV8550 C OB Havířov 42:25
2. Svačinková Jitka TVR7750 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 43:43 + 1:18
3. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 45:22 + 2:57
4. Kuncová Jana UOL7854 C SOB Olomouc 45:50 + 3:25
5. Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 47:24 + 4:59
6. Vellechová Radka AOV8050 C OOB TJ Baník Ostrava 49:42 + 7:17
7. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:40 + 8:15
8. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko 55:05 + 12:40
9. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 57:14 + 14:49
10. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 58:38 + 16:13
11. Koťátková Barbora SFM8651 C O-RUNNAŘI Beskydy 73:13 + 30:48
12. Burešová Petra BFM7855 C SKOB Frýdek - Místek 73:31 + 31:06

D40B 4.50 km, 60 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:37
2. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 38:24 + 4:47
3. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 41:00 + 7:23
4. Kočová Eva TZL7550 C SKOB Zlín 41:46 + 8:09
5. Otrubová Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 43:07 + 9:30
6. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 43:54 + 10:17
7. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 48:21 + 14:44
8. Marková Pavla VIC7857 C OB Vizovice 48:51 + 15:14
9. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 50:33 + 16:56
10. Pinkavová Helena JPV7767 C Oddíl OS SK Prostějov 53:42 + 20:05
11. Špaňhelová Lenka VIC7753 C OB Vizovice 58:22 + 24:45
12. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 59:12 + 25:35
13. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 89:39 + 56:02
Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno DISK

D45B 4.20 km, 40 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 34:46
2. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 41:52 + 7:06
3. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 42:47 + 8:01
4. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 44:07 + 9:21
5. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 45:13 + 10:27
6. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 45:39 + 10:53
7. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:54 + 14:08
8. Vrubelová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 52:44 + 17:58
9. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 65:23 + 30:37

D45C 3.60 km, 50 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 33:59
2. Brodová Gabriela HAV7152 C OB Havířov 34:35 + 0:36
3. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 35:55 + 1:56
4. Hanzlová Svatava HAV6651 C OB Havířov 35:58 + 1:59
5. Mičíková Lada SKM7250 C KOB Směr Kroměříž 37:57 + 3:58
6. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 39:05 + 5:06
7. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 39:10 + 5:11
8. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 40:13 + 6:14
9. Hendrychová Marcela HOB7051 C SK OB Horní Benešov 41:34 + 7:35
10. Řehová Renata BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek 42:15 + 8:16
11. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 44:17 + 10:18
12. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 47:16 + 13:17
13. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 58:01 + 24:02
14. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 63:52 + 29:53
15. Káňová Hana SFM7652 C O-RUNNAŘI Beskydy 74:20 + 40:21

D50B 3.80 km, 50 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:19
2. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 36:56 + 7:37
3. Kovaříková Mária SIT6951 C OK SILESIA 42:12 + 12:53
4. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 54:21 + 25:02

D55B 3.60 km, 50 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 40:18
2. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 40:52 + 0:34
3. Švejdíková Yvona AOP6351 C Orientační Běh Opava 45:40 + 5:22
4. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 53:04 + 12:46
5. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 59:19 + 19:01
Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín DISK

D60B 3.30 km, 60 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holinková Milada KRN5950 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:53
2. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 39:57 + 2:04

D65C 2.90 km, 55 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. brněnská 71:33

H10N 2.50 km, 30 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Myslivec Lukáš TRI1201 C TJ TŽ Třinec 40:31
2. Szymeczek Michal TRI1100 C TJ TŽ Třinec 46:23 + 5:52
3. Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 49:38 + 9:07
4. Podmol Ondřej AOP1300 C Orientační Běh Opava 50:03 + 9:32
5. Maroszczyk Witold SIT1202 C OK SILESIA 54:48 + 14:17
6. Zielina Tomasz TRI1204 C TJ TŽ Třinec 56:05 + 15:34
Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec DISK

H10C 2.80 km, 25 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáček Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:46
2. Peňáz Jan VRB1111 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 29:33 + 1:47
3. Pěček Tobiáš SKM1100 C KOB Směr Kroměříž 31:32 + 3:46
4. Šidla Dalibor TZL1200 C SKOB Zlín 34:06 + 6:20
5. Mokrosz Tomasz TRI1200 C TJ TŽ Třinec 38:48 + 11:02
6. Kratochvíl David HOB1101 C SK OB Horní Benešov 44:30 + 16:44
7. Fuják Adam HAV1200 C OB Havířov 46:25 + 18:39
Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk DISK

H12C 3.10 km, 45 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 B KOB Směr Kroměříž 20:49
2. Slováček Ondřej TZL0902 B SKOB Zlín 21:47 + 0:58
3. Lutera Oliver PLU1001 B TJ SOKOL Plumlov 22:23 + 1:34
4. Bruk Tomáš TRI0900 B TJ TŽ Třinec 23:01 + 2:12
5. Bruk Lukáš TRI0901 B TJ TŽ Třinec 24:17 + 3:28
6. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 25:39 + 4:50
7. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:18 + 5:29
8. Mudrák Matouš LCE0901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:05 + 7:16
9. Mokrosz Mateusz TRI0902 B TJ TŽ Třinec 28:13 + 7:24
10. Cetl Jan AOP0902 B Orientační Běh Opava 28:27 + 7:38
11. Černoch Jakub SKM1002 C KOB Směr Kroměříž 30:27 + 9:38
12. Létal Hynek SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 31:02 + 10:13
13. Fišer Petr TZL1004 B SKOB Zlín 32:18 + 11:29
14. Toman Matěj LBM0909 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:47 + 11:58
15. Menzel František MOV1003 C SKOB Ostrava 37:56 + 17:07
16. Mašláň Prokop TZL1005 B SKOB Zlín 42:06 + 21:17
17. Lettovský Jan MOV1006 C SKOB Ostrava 45:34 + 24:45
18. Klose Albert SFM1000 C O-RUNNAŘI Beskydy 47:16 + 26:27
19. Koč Juraj TZL1006 C SKOB Zlín 49:09 + 28:20
20. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 51:43 + 30:54
21. Kusák Alexander TZL0900 C SKOB Zlín 52:05 + 31:16
22. Otta Tobiáš BFM0903 C SKOB Frýdek - Místek 56:03 + 35:14
23. Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:01 + 37:12
24. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 58:15 + 37:26
25. Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 59:10 + 38:21
26. Zielina Jakub TRI1004 C TJ TŽ Třinec 60:22 + 39:33
Masny Przemyslaw MOV1005 C SKOB Ostrava DISK

H14B 4.00 km, 55 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlček Tomáš VIC0713 A OB Vizovice 24:33
2. Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 24:55 + 0:22
3. Schwab Filip TBM0710 B KOS TJ Tesla Brno 26:07 + 1:34
4. Šmelík Daniel LCE0704 B OOB TJ Slovan Luhačovice 26:08 + 1:35
5. Račanský Jiří TBM0706 B KOS TJ Tesla Brno 26:13 + 1:40
6. Štěpánek Ondřej TBM0809 B KOS TJ Tesla Brno 26:32 + 1:59
7. Pernička Martin TZL0800 B SKOB Zlín 26:50 + 2:17
8. Bulička Martin ZBM0807 B SK Žabovřesky Brno 28:22 + 3:49
9. Linhart Jakub TZL0813 B SKOB Zlín 28:23 + 3:50
10. Gallo Ondřej AOP0802 B Orientační Běh Opava 28:47 + 4:14
11. Veselý Štěpán VIC0712 B OB Vizovice 29:14 + 4:41
12. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 29:58 + 5:25
13. Zřídkaveselý Martin PBM0808 B TJ Spartak 1. brněnská 31:04 + 6:31
14. Holas Štěpán AOP0900 B Orientační Běh Opava 31:06 + 6:33
15. Komenda Jakub PBM0712 B TJ Spartak 1. brněnská 31:16 + 6:43
16. Pěček Jakub SKM0700 A KOB Směr Kroměříž 32:22 + 7:49
17. Světnický Antonín STE0800 B SK SKI-OB Šternberk 33:13 + 8:40
18. Finstrle Filip ZBM0702 B SK Žabovřesky Brno 33:31 + 8:58
19. Václavík Vojtěch TZL0711 B SKOB Zlín 34:06 + 9:33
20. Hozík Štěpán TZL0806 A SKOB Zlín 34:18 + 9:45
21. Mrkvica Václav ZLH0800 B OOB TJ Zlaté Hory 34:50 + 10:17
22. Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 36:11 + 11:38
23. Pavlík Adam TZL0810 B SKOB Zlín 37:53 + 13:20
24. Janeček Jáchym UOL0700 B SOB Olomouc 38:24 + 13:51
25. Jahudka Tomáš TZL0815 B SKOB Zlín 39:05 + 14:32
26. Tuharský Tobiáš TRI0701 A TJ TŽ Třinec 39:18 + 14:45
27. Linhart Adam TZL0814 B SKOB Zlín 39:33 + 15:00
28. Čuda Ondřej TZL0816 B SKOB Zlín 40:12 + 15:39
29. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 41:57 + 17:24
30. Plachý Ondřej JPV0707 B Oddíl OS SK Prostějov 44:19 + 19:46
31. Franc Kryštof TBM0817 B KOS TJ Tesla Brno 46:20 + 21:47
32. Valla Jakub TZL0710 B SKOB Zlín 49:19 + 24:46
33. Mikula Marek TBM0902 C KOS TJ Tesla Brno 49:44 + 25:11
34. Svirák Benjamin TBM0915 B KOS TJ Tesla Brno 62:28 + 37:55
35. Křížka Martin VIC0802 C OB Vizovice 66:58 + 42:25

H14C 3.30 km, 55 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Masny Tadeusz MOV0802 C SKOB Ostrava 83:05

H16B 4.80 km, 75 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 26:27
2. Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 27:17 + 0:50
3. Račanský Jakub TBM0503 A KOS TJ Tesla Brno 27:51 + 1:24
4. Kučera Tomáš ZBM0605 A SK Žabovřesky Brno 27:57 + 1:30
5. Zřídkaveselý Adam PBM0505 A TJ Spartak 1. brněnská 28:05 + 1:38
6. Pernička Václav TZL0602 A SKOB Zlín 29:47 + 3:20
7. Byrtus Jakub SIT0502 B OK SILESIA 32:07 + 5:40
8. Zádrapa Marian Petr MOV0503 B SKOB Ostrava 32:22 + 5:55
9. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 32:28 + 6:01
10. Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:50 + 6:23
11. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 33:23 + 6:56
12. Borunský Matěj AOP0600 A Orientační Běh Opava 33:44 + 7:17
13. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 35:14 + 8:47
14. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 35:31 + 9:04
15. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:10 + 9:43
16. Svirák Jonatan TBM0608 B KOS TJ Tesla Brno 36:29 + 10:02
17. Čech Radan TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno 36:45 + 10:18
18. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:01 + 14:34
18. Eliáš Vojtěch TBM0604 B KOS TJ Tesla Brno 41:01 + 14:34
20. Špaňhel Petr VIC0610 B OB Vizovice 41:39 + 15:12
21. Mudrák Šimon LCE0601 B OOB TJ Slovan Luhačovice 42:38 + 16:11
22. Jordán Alexandr KSU0626 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:19 + 17:52
23. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:38 + 19:11
24. Ryška Matěj TRI0604 B TJ TŽ Třinec 47:59 + 21:32
25. Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 49:19 + 22:52
Otruba František PLU0501 A TJ SOKOL Plumlov DISK
Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín DISK
Vojvodík Eduard MOV0600 A SKOB Ostrava DISK

H16C 4.00 km, 55 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bíčánek Jan SIT0501 B OK SILESIA 31:11
2. Kubálek Miroslav 0140001 C 014 - RK OK2KYZ Nový Jičín 40:06 + 8:55
3. Novotný David 0140002 C 014 - RK OK2KYZ Nový Jičín 40:53 + 9:42
4. Chudík Martin BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 51:39 + 20:28
5. Řepka Michal MOV0504 C SKOB Ostrava 58:29 + 27:18
6. Slavík Ondřej TVR0500 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 60:31 + 29:20
7. Otta Kryštof BFM0608 C SKOB Frýdek - Místek 82:37 + 51:26
Klösel Samuel AOP0504 C Orientační Běh Opava DISK

H18B 5.10 km, 85 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 27:03
2. Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 28:59 + 1:56
3. Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 30:33 + 3:30
4. Mrózek Pawel SIT0402 B OK SILESIA 31:03 + 4:00
5. Kovařík Tomáš SIT0401 B OK SILESIA 31:17 + 4:14
6. Peňáz Vojtěch VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 31:19 + 4:16
7. Martynek Petr TRI0304 B TJ TŽ Třinec 33:14 + 6:11
8. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 33:15 + 6:12
9. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 33:23 + 6:20
10. Novosad Pavel TZL0404 B SKOB Zlín 33:24 + 6:21
11. Karásek František PLU0301 A TJ SOKOL Plumlov 33:53 + 6:50
12. Eichler Vítek TZL0401 B SKOB Zlín 34:48 + 7:45
13. Veselý Jonáš VIC0411 B OB Vizovice 37:29 + 10:26
14. Malý Tomáš VRB0414 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 38:25 + 11:22
15. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 45:10 + 18:07
16. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 48:32 + 21:29
17. Graubner Tadeáš TZL0407 B SKOB Zlín 62:34 + 35:31

H20B 5.70 km, 90 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 38:09
2. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 41:20 + 3:11
3. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 43:36 + 5:27

H21B 6.00 km, 120 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8399

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 30:14 9004
2. Chloupek Adam LCE9300 E OOB TJ Slovan Luhačovice 31:00 + 0:46 8789
3. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 32:21 + 2:07 8411
4. Melecký Martin SSU9001 C SK Severka Šumperk 33:31 + 3:17 8084
5. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:03 + 3:49 7935
6. Hadač Filip AOP9301 R Orientační Běh Opava 34:17 + 4:03 7870
7. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 34:20 + 4:06 7856
8. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 34:25 + 4:11 7832
9. Mitzafon Peleg 0050003 C 005 - Israel Orienteering 34:55 + 4:41
10. Yasur Rotem 0050001 C 005 - Israel Orienteering 34:59 + 4:45
11. Poklop Martin SSU8802 R SK Severka Šumperk 35:16 + 5:02 7594
12. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:00 + 5:46 7389
13. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 36:25 + 6:11 7272
14. Goldschmidt Tobiáš TBM0005 C KOS TJ Tesla Brno 36:40 + 6:26 7202
15. Ivri Matan 0050002 C 005 - Israel Orienteering 37:07 + 6:53
16. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 38:36 + 8:22 6661
17. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 38:38 + 8:24 6652
18. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 38:41 + 8:27 6638
19. Panovec Kryštof LCE0011 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:05 + 8:51 6526
20. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 39:28 + 9:14 6418
20. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 39:28 + 9:14 6418
22. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 40:18 + 10:04 6185
23. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 41:22 + 11:08 5886
24. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 41:25 + 11:11 5872
25. Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž 41:56 + 11:42 5728
26. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 42:37 + 12:23 5536
27. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 44:09 + 13:55 5107
28. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 44:12 + 13:58 5093
29. Hraboš Matej TBM9547 C KOS TJ Tesla Brno 44:26 + 14:12 5028
30. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:56 + 14:42 4888
31. Fiala Jan ZBM7205 C SK Žabovřesky Brno 45:06 + 14:52 4841
32. Burkart David VIC9602 C OB Vizovice 45:12 + 14:58 4813
33. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 45:54 + 15:40 4617
34. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 47:03 + 16:49 4295
35. Rýdel Jiří KAM9200 C OK Kamenice 47:20 + 17:06 4216
36. Kovařík Martin SIT0101 A OK SILESIA 48:09 + 17:55 3987
37. Kuriak Jakub 64S9300 C ROB Klub KYSUCA 48:22 + 18:08
38. Chaloupka Josef UOL9801 C SOB Olomouc 49:02 + 18:48 3740
39. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 49:35 + 19:21 3586
40. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 49:38 + 19:24 3572
41. Košut Martin 64S9200 C ROB Klub KYSUCA 57:26 + 27:12
42. Karásek Michal 0080001 C 008 - BEAR PAWS 58:46 + 28:32
Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno DISK 0

H21C 5.10 km, 85 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 32:54
2. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 35:02 + 2:08
3. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 40:53 + 7:59
4. Šidík Petr 0110001 C 011 - ASTDČSV 45:45 + 12:51

H35B 5.50 km, 85 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marek Martin VIC7624 C OB Vizovice 36:35
2. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 42:37 + 6:02
3. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 49:11 + 12:36
4. Špaňhel Zdeněk VIC7631 C OB Vizovice 53:23 + 16:48

H35C 4.60 km, 65 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín 33:12
2. Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 35:38 + 2:26
3. Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 39:37 + 6:25
4. Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 43:20 + 10:08
Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice DISK

H40B 5.00 km, 100 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 35:03
2. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 37:42 + 2:39
3. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 38:18 + 3:15
4. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 39:03 + 4:00
5. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 39:45 + 4:42
6. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 41:04 + 6:01
7. Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 41:48 + 6:45
8. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 43:56 + 8:53
9. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 44:11 + 9:08
10. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 44:21 + 9:18
11. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 47:13 + 12:10
12. Kawulok Marek SIT8001 C OK SILESIA 47:36 + 12:33
13. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 51:50 + 16:47
14. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 55:41 + 20:38
15. Hrbáček Tomáš LCE7702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:26 + 26:23

H45B 4.60 km, 65 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kratochvíl Karel HOB7001 C SK OB Horní Benešov 32:56
2. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:07 + 1:11
3. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 37:22 + 4:26
4. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 42:23 + 9:27
5. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 43:33 + 10:37
6. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 43:42 + 10:46
7. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:18 + 11:22
8. Gentric Marc STE6901 C SK SKI-OB Šternberk 45:45 + 12:49
9. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 45:48 + 12:52
10. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:45 + 19:49

H45C 4.50 km, 55 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krhut Libor HAV6302 C OB Havířov 42:47
2. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:03 + 0:16
3. Sliž Eduard TRI7601 C TJ TŽ Třinec 43:40 + 0:53
4. Mastela Rafal HAV7300 C OB Havířov 46:53 + 4:06
5. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 47:19 + 4:32
6. Mička Jiří 0140005 C 014 - RK OK2KYZ Nový Jičín 48:18 + 5:31
7. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 48:38 + 5:51
8. Otta Jakub BFM7603 C SKOB Frýdek - Místek 49:51 + 7:04
9. Juračák Miroslav BFM7605 C SKOB Frýdek - Místek 51:48 + 9:01
10. Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 54:25 + 11:38
11. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 58:33 + 15:46
12. Urbánek Martin SFM7400 C O-RUNNAŘI Beskydy 60:00 + 17:13
13. Pinkava Roman JPV7606 C Oddíl OS SK Prostějov 60:43 + 17:56
14. Hrubý Miroslav AOV7301 C OOB TJ Baník Ostrava 62:11 + 19:24
15. Zajíc Karel 0140003 C 014 - RK OK2KYZ Nový Jičín 62:44 + 19:57
16. Blažević Roman LOV7301 C lepus.cz 65:24 + 22:37
17. Geryk Jiří 0140004 C 014 - RK OK2KYZ Nový Jičín 80:05 + 37:18

H50B 4.50 km, 55 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 31:14
2. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:08 + 1:54
3. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 33:21 + 2:07
4. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 33:32 + 2:18
5. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 34:28 + 3:14
6. Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 34:40 + 3:26
7. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 34:58 + 3:44
8. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 35:42 + 4:28
9. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 36:03 + 4:49
10. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 36:55 + 5:41
11. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 37:56 + 6:42
12. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 46:22 + 15:08
13. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 57:29 + 26:15
Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál DISK

H55B 4.30 km, 55 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 27:59
2. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 32:57 + 4:58
3. Košut Ján 64S6300 C ROB Klub KYSUCA 37:06 + 9:07
4. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 38:24 + 10:25
5. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 39:15 + 11:16
6. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 40:31 + 12:32
7. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 41:14 + 13:15
8. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 48:06 + 20:07
9. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 57:16 + 29:17
10. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 65:40 + 37:41

H55C 3.60 km, 55 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 32:12
2. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 33:12 + 1:00
3. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 35:44 + 3:32
4. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 44:30 + 12:18

H60B 4.00 km, 60 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:15
2. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 52:51 + 14:36
3. Tržický Josef HAV5900 C OB Havířov 88:55 + 50:40

H65B 3.60 km, 55 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 30:40
2. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 36:04 + 5:24
3. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. brněnská 36:49 + 6:09
4. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 37:54 + 7:14
5. Novák Miroslav 0020001 C 002 - Brabici 59:33 + 28:53
Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín DISK

H65C 3.50 km, 55 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava DISK

H70B 3.50 km, 55 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 31:46
2. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 34:51 + 3:05
3. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 35:19 + 3:33
4. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 37:11 + 5:25
5. Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 37:24 + 5:38
6. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 42:07 + 10:21
7. Novotný Stanislav ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 45:45 + 13:59
8. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 46:06 + 14:20
9. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 47:24 + 15:38

H70C 3.10 km, 50 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 40:37
2. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 42:18 + 1:41
3. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 53:28 + 12:51
4. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 54:16 + 13:39

H75B 3.10 km, 50 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 38:08
2. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 47:32 + 9:24
3. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 53:59 + 15:51
4. Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 61:56 + 23:48
5. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 68:54 + 30:46
6. Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 78:25 + 40:17

H80B 2.90 km, 55 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 96:26
Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín DISK

HDR 2.50 km, 30 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidlová Dorota TZL1450 C SKOB Zlín 24:00
2. Srovnalová Julie SIT1351 C OK SILESIA 35:06 + 11:06
3. Sasynová Nikol SIT1052 C OK SILESIA 35:46 + 11:46
4. Volejnička Vincent 012 C 012 - MOV-Neregistrovaní 38:23 + 14:23
5. Paulíčková Veronika UOL1450 C SOB Olomouc 43:17 + 19:17
6. Podmol Vít AOP1501 C Orientační Běh Opava 43:30 + 19:30
7. Rychlý Jakub KRN1500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 45:24 + 21:24
8. Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 47:50 + 23:50
9. Panna Marek 0120005 C 012 - MOV-Neregistrovaní 51:08 + 27:08
10. Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 58:49 + 34:49
11. Koťátko Albert SFM1701 C O-RUNNAŘI Beskydy 61:31 + 37:31
12. Mrkvica Vít ZLH1600 C OOB TJ Zlaté Hory 62:25 + 38:25
13. Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava 62:35 + 38:35
14. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 63:14 + 39:14
15. Vlachová Valérie AOV C OOB TJ Baník Ostrava 66:31 + 42:31
16. Mertová Elen OOP1152 C TJ Opava 69:05 + 45:05
17. Mertová Sofie OOP1451 C TJ Opava 69:09 + 45:09
18. Karásková Thea 0080002 C 008 - BEAR PAWS 70:19 + 46:19
19. Dudková Nela SIT1051 C OK SILESIA 72:56 + 48:56
20. Pěčková Natálie SKM1550 C KOB Směr Kroměříž 73:41 + 49:41
21. Hubík Albert 0120003 C 012 - MOV-Neregistrovaní 79:18 + 55:18
21. Hubík Hugo 0120002 C 012 - MOV-Neregistrovaní 79:18 + 55:18
23. Sližová Kateřina TRI1650 C TJ TŽ Třinec 83:26 + 59:26

P 2.80 km, 40 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krček Jakub TRI7803 C TJ TŽ Třinec 23:58
2. Peňáz Radek VRB7606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 24:05 + 0:07
3. Sklenářová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 27:53 + 3:55
4. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB START Blansko 29:09 + 5:11
5. Hendrych Jan HOB9301 C SK OB Horní Benešov 29:22 + 5:24
6. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 30:05 + 6:07
7. Koťátko Aleš SFM8303 C O-RUNNAŘI Beskydy 30:30 + 6:32
8. Peňázová Hana VRB7878 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 31:59 + 8:01
9. Maroszczyk Marek SIT8501 C OK SILESIA 32:38 + 8:40
10. Krhutová Martina TRI7450 C TJ TŽ Třinec 32:58 + 9:00
11. Myslivcová Kateřina TRI7850 C TJ TŽ Třinec 33:03 + 9:05
12. Zielina Marek TRI8001 C TJ TŽ Třinec 33:41 + 9:43
13. Marčík Adam PLU1 C TJ SOKOL Plumlov 34:28 + 10:30
14. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 35:31 + 11:33
15. Malec Vladimír KRN5900 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:08 + 13:10
16. Cymorková Kateřina TRI7152 C TJ TŽ Třinec 37:43 + 13:45
17. Hrbáčková Karla LCE8152 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:28 + 14:30
18. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 39:08 + 15:10
19. Chmelařová Blanka 0100001 C 010 - péčkaři 40:27 + 16:29
20. Řehová Natálie BFM0051 C SKOB Frýdek - Místek 41:51 + 17:53
21. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 43:12 + 19:14
22. Bruk Miroslav TRI6100 C TJ TŽ Třinec 43:50 + 19:52
23. Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 43:51 + 19:53
24. Bijoková Drábková Helena 0030001 C 003 - žáden 46:04 + 22:06
25. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SK OB Horní Benešov 46:23 + 22:25
26. Drábková Adéla 0040001 C 004 - žáden 47:06 + 23:08
27. Mrózková Olga SIT7351 C OK SILESIA 56:42 + 32:44
28. Burdová Olga STE7651 C SK SKI-OB Šternberk 58:16 + 34:18
29. Volejníčková Nikol 012 C 012 - MOV-Neregistrovaní 63:29 + 39:31