Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Datum:
04.09.2021
Místo konání:
Borovnice
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Čistecká hůra, 1 : 10 000, E = 5m, stav srpen 2020, autor Tomáš Leštínský
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Viková Vendula - R2
Stavitel tratí:
Vik Martin - R2
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14B     D14D     D16B     D18B     D20B     D21C     D21D     D35B     D35D     D40B     D45B     D45D     D50B     D55B     D55D     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H12D     H14B     H14D     H16B     H18B     H20B     H21C     H21D     H35B     H35D     H40B     H45B     H45D     H50B     H55B     H55D     H60B     H65B     H65D     H70B     H80B     HDR     P     T    

D10N 2.36 km, 80 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kazdová Rozárie SJC1350 Sportcentrum Jičín 26:22
2. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 26:44 + 0:22
3. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 32:54 + 6:32
4. Komárková Ondřejka SJH1351 SOS Jindřichův Hradec 33:46 + 7:24
5. Krykorková Zuzana SJC1153 Sportcentrum Jičín 37:36 + 11:14
6. Schmidtová Eva VRL1251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:35 + 13:13
7. Kuhnová Šárka LPU1356 OK Lokomotiva Pardubice 40:03 + 13:41
8. Stryková Zuzana LPU1351 OK Lokomotiva Pardubice 40:24 + 14:02
9. Hakenová Kateřina STH1451 SK Studenec 42:07 + 15:45
10. Hovorková Nikol LPU1353 OK Lokomotiva Pardubice 48:32 + 22:10
Nováková Kateřina VRL1253 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

D10C 2.23 km, 80 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 26:52
2. Kušičková Lucie HJL1251 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 28:40 + 1:48
2. Hepnerová Tereza PHK1155 OK 99 Hradec Králové 28:40 + 1:48
4. Korbelová Tereza PHK1254 OK 99 Hradec Králové 28:41 + 1:49
5. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 29:20 + 2:28
6. Novotná Anna PHK1352 OK 99 Hradec Králové 30:48 + 3:56
7. Macháčková Eliška LPU1153 OK Lokomotiva Pardubice 32:48 + 5:56
8. Vaňátková Thea LTU1150 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:08 + 6:16
9. Kušičková Jolana HJL1252 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 34:34 + 7:42
10. Spilková Magdalena JIL1151 OK Jilemnice 37:07 + 10:15
11. Hakenová Petra STH1251 SK Studenec 37:09 + 10:17
12. Korbelová Eliška PHK1253 OK 99 Hradec Králové 39:08 + 12:16
13. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 43:55 + 17:03
14. Kopecká Eliška PHK1250 OK 99 Hradec Králové 45:56 + 19:04
15. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 46:32 + 19:40
16. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:05 + 20:13
17. Hrušová Kateřina PHK1380 OK 99 Hradec Králové 50:06 + 23:14
18. Hanousková Michaela SJC1351 Sportcentrum Jičín 52:45 + 25:53
19. Helmeczi Ema LPU1166 OK Lokomotiva Pardubice 62:55 + 36:03
20. Stryková Johana LPU1151 OK Lokomotiva Pardubice 63:56 + 37:04
Kay Leila LPU1155 OK Lokomotiva Pardubice DISK

D12C 2.47 km, 120 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Munzarová Monika LPU1056 OK Lokomotiva Pardubice 27:43
2. Salabová Pavlína JIL0954 OK Jilemnice 29:20 + 1:37
3. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:10 + 2:27
4. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 30:13 + 2:30
5. Hrušová Lucie PHK1050 OK 99 Hradec Králové 30:26 + 2:43
6. Nožičková Ema LPU0953 OK Lokomotiva Pardubice 32:10 + 4:27
7. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:11 + 4:28
8. Vrbatová Barbora VRL1054 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:50 + 6:07
9. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 35:43 + 8:00
10. Málková Karolína SHK1051 OK Slavia Hradec Králové 36:08 + 8:25
11. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 36:17 + 8:34
12. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 36:44 + 9:01
13. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 36:49 + 9:06
14. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 37:30 + 9:47
15. Rozsívalová Kateřina LTU1051 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:38 + 9:55
16. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 37:53 + 10:10
17. Froschová Magdalena LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 38:55 + 11:12
18. Nová Klára VRL1053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:09 + 11:26
19. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 39:42 + 11:59
20. Hovorková Elen LPU0954 OK Lokomotiva Pardubice 44:24 + 16:41
21. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 44:43 + 17:00
22. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:14 + 17:31
23. Grusserová Diana PHK0999 OK 99 Hradec Králové 45:53 + 18:10
24. Macháčková Lucie SHK1155 OK Slavia Hradec Králové 47:31 + 19:48
25. Bohdanecká Antonie SHK0960 OK Slavia Hradec Králové 51:29 + 23:46
26. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 51:36 + 23:53
27. Drápová Justýna OSN0990 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:48 + 25:05
28. Jirsová Tereza JIL0952 OK Jilemnice 54:22 + 26:39
29. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 55:08 + 27:25
30. Kubíčková Nela LPU0969 OK Lokomotiva Pardubice 56:23 + 28:40
31. Pompachová Natálie TAP0952 KOB Tretra Praha 60:10 + 32:27
32. Záveská Eliška VRL0955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:23 + 34:40
33. Mojžíšová Nela PHK1053 OK 99 Hradec Králové 65:33 + 37:50
34. Růžičková Magda PHK0951 OK 99 Hradec Králové 66:48 + 39:05
Pilná Anna OSN1151 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Lánská Adéla STH0954 SK Studenec DISK

D12D 2.23 km, 80 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hamáková Zuzana HJL1050 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 35:37
2. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 37:29 + 1:52
3. Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové 41:50 + 6:13
4. Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:56 + 9:19
5. Jirešová Anna VRL0959 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:08 + 9:31
6. Movchanskaya Sofia VRL0958 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:18 + 12:41
7. Nováková Věra STH1055 SK Studenec 49:20 + 13:43
8. Lánská Dagmar STH0952 SK Studenec 55:02 + 19:25
9. Říhová Eliška SRK0952 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:19 + 21:42
10. Pethsová Isabella KRN1051 KOS TJ Lokomotiva Krnov 95:40 + 60:03
Venclová Aneta ZAM1051 OB TJ Sokol Žamberk DISK

D14B 2.67 km, 140 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 23:19
2. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 27:07 + 3:48
3. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 28:59 + 5:40
4. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 29:58 + 6:39
5. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:19 + 7:00
6. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 30:33 + 7:14
7. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:38 + 7:19
8. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 30:41 + 7:22
9. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 30:48 + 7:29
10. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 31:24 + 8:05
11. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:30 + 9:11
12. Kellerová Alice CHT0852 OOB SK Chrast 32:32 + 9:13
13. Chlupáčová Anežka SHK0760 OK Slavia Hradec Králové 32:58 + 9:39
14. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:18 + 9:59
15. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 33:39 + 10:20
16. Plachá Nora STA0851 OK Střelka 34:36 + 11:17
17. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 34:53 + 11:34
18. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 35:06 + 11:47
19. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 36:10 + 12:51
20. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 36:29 + 13:10
21. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 39:48 + 16:29
22. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 40:48 + 17:29
23. Zoulíková Vendula CHT0753 OOB SK Chrast 42:37 + 19:18
24. Škapová Markéta CHT0752 OOB SK Chrast 43:04 + 19:45
25. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:10 + 20:51
26. Jedličková Veronika SHK0850 OK Slavia Hradec Králové 44:33 + 21:14
27. Votočková Amelie JIL0750 OK Jilemnice 45:14 + 21:55
28. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 46:02 + 22:43
29. Nožičková Lea LPU0753 OK Lokomotiva Pardubice 47:40 + 24:21
30. Dominová Julie LPU0857 OK Lokomotiva Pardubice 47:55 + 24:36
31. Šumpíková Barbora SHK0759 OK Slavia Hradec Králové 48:34 + 25:15
32. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 48:35 + 25:16
33. Kaplanová Viktorie HJL0850 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 52:00 + 28:41
34. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 52:03 + 28:44
35. Hlavsová Tereza SHK0857 OK Slavia Hradec Králové 56:27 + 33:08
36. Velátová Lucie OPI0750 Orientační sporty Písek 63:27 + 40:08
37. Potužníková Adéla SJH0754 SOS Jindřichův Hradec 70:04 + 46:45
38. Bryscejnová Marieta ZAM0752 OB TJ Sokol Žamberk 70:37 + 47:18
Dobiášová Johana SHK0856 OK Slavia Hradec Králové DISK

D14D 2.47 km, 120 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hamáková Adéla HJL0851 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 33:00
2. Brdlíková Eliška VRL0753 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:09 + 11:09
3. Kubíková Adéla LPU0761 OK Lokomotiva Pardubice 44:22 + 11:22
4. Lapáčková Anna SHK0854 OK Slavia Hradec Králové 48:27 + 15:27
5. Macková Šárka SNA0850 TJ START Náchod 49:21 + 16:21
6. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:45 + 20:45
7. Závodná Zuzana LTU0750 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:30 + 21:30
8. Seligrová Pavlína PHK0957 OK 99 Hradec Králové 57:23 + 24:23
9. Němcová Kateřina ZAM0852 OB TJ Sokol Žamberk 61:25 + 28:25
10. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 63:06 + 30:06
11. Julišová Kateřina ZAM0851 OB TJ Sokol Žamberk 68:07 + 35:07
12. Čížková Alena SHK0851 OK Slavia Hradec Králové 74:43 + 41:43

D16B 2.62 km, 140 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 30:07
2. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 32:57 + 2:50
3. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 33:57 + 3:50
4. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 35:02 + 4:55
5. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 36:50 + 6:43
6. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 37:08 + 7:01
7. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 39:33 + 9:26
8. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 40:58 + 10:51
9. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 42:35 + 12:28
10. Ballonová Lucie PHK0664 OK 99 Hradec Králové 44:27 + 14:20
11. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:28 + 14:21
12. Plevová Barbora SJC0559 Sportcentrum Jičín 44:36 + 14:29
13. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 46:40 + 16:33
14. Mimrová Kateřina CHC0658 K.O.B. Choceň 48:05 + 17:58
15. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 48:54 + 18:47
16. Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice 49:16 + 19:09
17. Kubíková Magdaléna LPU0566 OK Lokomotiva Pardubice 53:07 + 23:00
18. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 54:38 + 24:31
19. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 56:49 + 26:42
20. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 57:14 + 27:07
21. Kay Nathalie LPU0559 OK Lokomotiva Pardubice 59:08 + 29:01
22. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 60:48 + 30:41
23. Pompachová Karolína TAP0652 KOB Tretra Praha 64:21 + 34:14
24. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:35 + 46:28

D18B 2.79 km, 150 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Jitka SJH0454 SOS Jindřichův Hradec 27:14
2. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 32:52 + 5:38
3. Čápová Eliška STA0451 OK Střelka 36:32 + 9:18
4. Pilná Klára OSN0452 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:53 + 10:39
5. Kropáčková Vendula CHT0353 OOB SK Chrast 39:14 + 12:00
6. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 41:56 + 14:42
7. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 42:04 + 14:50
8. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:34 + 15:20
9. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 44:01 + 16:47
10. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 45:32 + 18:18
11. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 46:06 + 18:52
12. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 49:10 + 21:56
13. Brumlichová Kristýna NPA0351 SK LOB Nová Paka 49:14 + 22:00
14. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:21 + 22:07
15. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 50:38 + 23:24

D20B 2.94 km, 145 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 31:54
2. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 35:55 + 4:01
3. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 40:27 + 8:33
4. Meierová Bára BRU0251 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 53:55 + 22:01

D21C 4.14 km, 195 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7917

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 38:38 8436
2. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 39:41 + 1:03 8218
3. Štěrbová Daniela PHK8951 OK 99 Hradec Králové 40:30 + 1:52 8048
4. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 42:42 + 4:04 7591
5. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 44:59 + 6:21 7116
6. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 45:24 + 6:46 7029
7. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 46:47 + 8:09 6742
8. Hepnerová Martina PHK8150 OK 99 Hradec Králové 46:59 + 8:21 6700
9. Wiesnerová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 50:58 + 12:20 5872
10. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 51:14 + 12:36 5817
11. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 51:21 + 12:43 5792
12. Doležalová Libuše SNA8851 TJ START Náchod 53:09 + 14:31 5418
13. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 53:39 + 15:01 5314
14. Nejezchlebová Martina TUR9951 OOB TJ Turnov 55:50 + 17:12 4860
15. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:08 + 28:30 2511
16. Nejezchlebová Barbora TUR9755 OOB TJ Turnov 68:18 + 29:40 2268
17. Vágnerová Michaela SJC8754 Sportcentrum Jičín 70:44 + 32:06 1763

D21D 2.94 km, 145 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 1888

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 40:57 2051
2. Kutáčová Ivana NPA7852 SK LOB Nová Paka 42:55 + 1:58 1960
3. Vandělíková Marie ALB9050 OOB Albrechtice nad Orlicí 44:43 + 3:46 1878
4. Novotná Markéta PHK9451 OK 99 Hradec Králové 46:31 + 5:34 1796
5. Voleska Alice KAM8050 OK Kamenice 52:26 + 11:29 1525
6. Důrková Pavla SHK9352 OK Slavia Hradec Králové 56:16 + 15:19 1349
7. Malá Daniela JIL9451 OK Jilemnice 58:41 + 17:44 1238
8. Dubská Veronika OAV Orienteering Adventure 63:25 + 22:28

D35B 3.04 km, 140 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 28:55
2. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 32:39 + 3:44
3. Škodová Petra LPU8359 OK Lokomotiva Pardubice 34:50 + 5:55
4. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 34:52 + 5:57
5. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 35:13 + 6:18
6. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 37:09 + 8:14
7. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 38:23 + 9:28
8. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 40:36 + 11:41
9. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:50 + 11:55
10. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 42:20 + 13:25
11. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 42:48 + 13:53
12. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 45:10 + 16:15
13. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 45:46 + 16:51
14. Palasová Petra SJC8658 Sportcentrum Jičín 47:01 + 18:06
15. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 57:49 + 28:54

D35D 2.89 km, 100 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 35:36
2. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 36:36 + 1:00
3. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 39:04 + 3:28
4. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 39:29 + 3:53
5. Mojžíšová Jana PHK8254 OK 99 Hradec Králové 39:45 + 4:09
6. Nimshausová Hana CHC8151 K.O.B. Choceň 40:50 + 5:14
7. Bartáková Petra SJI8151 OK Jihlava 45:59 + 10:23
8. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 46:43 + 11:07
9. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 47:50 + 12:14
10. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 48:59 + 13:23
11. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 49:09 + 13:33
12. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 49:32 + 13:56
13. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 51:04 + 15:28
14. Brožová Jana LTU8250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:03 + 17:27
15. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 54:45 + 19:09
16. Vörösová Markéta LPU7868 OK Lokomotiva Pardubice 55:55 + 20:19
17. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 61:31 + 25:55
18. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 64:50 + 29:14
19. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 69:45 + 34:09
20. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 71:45 + 36:09
21. Hrušová Dagmar PHK8050 OK 99 Hradec Králové 76:00 + 40:24
22. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:29 + 47:53
Bohdanecká Barbora SHK7950 OK Slavia Hradec Králové DISK

D40B 3.04 km, 140 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 31:27
2. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 33:11 + 1:44
3. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 33:51 + 2:24
4. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:30 + 5:03
5. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 36:48 + 5:21
6. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 37:11 + 5:44
7. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:56 + 10:29
8. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 42:50 + 11:23
9. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 43:09 + 11:42
10. Schmidtová Jana VRL7553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:19 + 11:52
11. Potužníková Eva SJH7652 SOS Jindřichův Hradec 45:38 + 14:11
12. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 47:24 + 15:57
13. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 47:42 + 16:15
14. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 48:37 + 17:10
15. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 51:12 + 19:45
16. Jiroutová Eva SNA8051 TJ START Náchod 52:12 + 20:45
17. Zoulíková Iveta CHT8052 OOB SK Chrast 55:23 + 23:56
18. Biolik Agnieszka CHC7751 K.O.B. Choceň 57:23 + 25:56
19. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 61:15 + 29:48
20. Pračková Zita RIC7850 OB Říčany 68:42 + 37:15
21. Kvapilová Zuzana PHK7853 OK 99 Hradec Králové 86:51 + 55:24
22. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 89:04 + 57:37
23. Straková Linda LME7950 SK Los Mělník 103:47 + 72:20
24. Stránská Zuzana SHK7754 OK Slavia Hradec Králové 134:02 + 102:35

D45B 2.89 km, 100 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 33:54
2. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 34:16 + 0:22
3. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:45 + 0:51
4. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 35:30 + 1:36
5. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 36:08 + 2:14
6. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:20 + 2:26
7. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:47 + 2:53
8. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 37:12 + 3:18
9. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 38:00 + 4:06
10. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 40:35 + 6:41
11. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 43:17 + 9:23
12. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:19 + 14:25
13. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 50:50 + 16:56
14. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 50:51 + 16:57
15. Macháčková Markéta XHK7650 MTBO Racing team Hradec Králové 51:16 + 17:22
16. Kubečková Terezie LIP7650 SOS Mamuti z Lipovky 52:23 + 18:29
17. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:50 + 22:56
18. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 58:32 + 24:38
19. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 62:32 + 28:38
20. Janošíková Olga VCB7552 OB České Budějovice 64:29 + 30:35
21. Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 67:01 + 33:07
Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové DISK

D45D 2.50 km, 100 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 47:34
2. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 48:07 + 0:33
3. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 48:08 + 0:34
4. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 49:15 + 1:41
5. Junková Petr STH7451 SK Studenec 50:52 + 3:18
6. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 51:29 + 3:55
7. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 55:29 + 7:55
8. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 57:16 + 9:42
9. Holečková Zdeňka SHK6950 OK Slavia Hradec Králové 57:18 + 9:44
10. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 57:23 + 9:49
11. Pešková Renata SJC7550 Sportcentrum Jičín 57:54 + 10:20
12. Čiháková Olga HOR7651 TJ Jiskra Hořice 59:41 + 12:07
13. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:27 + 15:53
14. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:11 + 16:37
15. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 64:24 + 16:50
16. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 70:26 + 22:52
17. Jakubská Naděžda SHK7652 OK Slavia Hradec Králové 71:36 + 24:02
Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK

D50B 2.89 km, 100 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Petra PHK6651 OK 99 Hradec Králové 32:38
2. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 33:45 + 1:07
3. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 37:47 + 5:09
4. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:21 + 5:43
5. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:46 + 6:08
6. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 40:42 + 8:04
7. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 45:52 + 13:14
8. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 49:59 + 17:21
9. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 51:48 + 19:10
10. Cibulková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 57:56 + 25:18
11. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:37 + 26:59
12. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:40 + 27:02
13. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:06 + 44:28
Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice DISK

D55B 2.50 km, 100 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juračková Jana CHT6052 OOB SK Chrast 35:10
2. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 36:57 + 1:47
3. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 38:17 + 3:07
4. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:01 + 3:51
5. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:14 + 9:04
6. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Mladá Boleslav 45:17 + 10:07
7. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 47:25 + 12:15
8. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 50:59 + 15:49
9. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 51:07 + 15:57
10. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 54:01 + 18:51
11. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 57:33 + 22:23
12. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 124:25 + 89:15
Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice DISK

D55D 2.28 km, 75 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 50:04
2. Filipová Dagmar LTU5650 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:16 + 2:12
3. Smrčková Olga LPU6055 OK Lokomotiva Pardubice 54:20 + 4:16
4. Peremská Dana SRK6351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:31 + 20:27
Nováková Miloslava ZAM6051 OB TJ Sokol Žamberk DISK

D60B 2.50 km, 100 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 49:43
2. Bienová Věra SJC5752 Sportcentrum Jičín 56:13 + 6:30
3. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 59:40 + 9:57
4. Gazdačková Jana SHK5851 OK Slavia Hradec Králové 62:45 + 13:02
5. Hausvaterová Marcela SHK6152 OK Slavia Hradec Králové 74:00 + 24:17

D65B 2.28 km, 75 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:47
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 45:32 + 11:45
3. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:36 + 13:49
4. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 49:03 + 15:16
5. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 59:40 + 25:53
Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové DISK

D70B 2.28 km, 75 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 48:40
2. Kubíková Květoslava LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 52:11 + 3:31
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 57:19 + 8:39
4. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:48 + 17:08

H10N 2.34 km, 75 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Kryštof STH SK Studenec 22:30
2. Liška Albert PHK1313 OK 99 Hradec Králové 27:11 + 4:41
3. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 29:04 + 6:34
4. Vejvoda Martin SJC1102 Sportcentrum Jičín 35:31 + 13:01
5. Sýkora Jan SRK1204 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:28 + 14:58
6. Fukátko Václav LPU1302 OK Lokomotiva Pardubice 37:49 + 15:19
7. Červinka Dominik HJL1202 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 42:47 + 20:17
8. Jirout Filip SNA1401 TJ START Náchod 50:02 + 27:32
9. Pilař Jiří CEP1300 Čepíci 50:32 + 28:02
10. Stránský Filip SHK1302 OK Slavia Hradec Králové 54:20 + 31:50
11. Jakubec Jan SJC1503 Sportcentrum Jičín 60:18 + 37:48
MS Matějec Jonáš VRL1140 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:34 + 25:04

H10C 2.36 km, 80 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čihák Matěj HOR1100 TJ Jiskra Hořice 24:36
2. Janata Matěj TJN1111 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:14 + 1:38
3. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 26:27 + 1:51
4. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 27:14 + 2:38
5. Bohdanecký František SHK1104 OK Slavia Hradec Králové 27:33 + 2:57
6. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 28:20 + 3:44
7. Šafář Jakub CET1103 TJ Loko Česká Třebová 28:32 + 3:56
8. Slavík František SHK1110 OK Slavia Hradec Králové 31:17 + 6:41
9. Vošvrda Václav SJC1203 Sportcentrum Jičín 32:43 + 8:07
10. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:36 + 10:00
11. Kopecký Mikuláš SJC1204 Sportcentrum Jičín 35:17 + 10:41
12. Pompach Tobiáš PHK1201 OK 99 Hradec Králové 35:54 + 11:18
13. Macháček Jakub SHK1202 OK Slavia Hradec Králové 36:23 + 11:47
14. Nonner Prokop JIL1101 OK Jilemnice 37:11 + 12:35
15. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 37:27 + 12:51
16. Jirout Jáchym SNA1201 TJ START Náchod 37:56 + 13:20
17. Vrbata Alan VRL1203 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:41 + 15:05
18. Klabzuba Jan SRK1207 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:51 + 15:15
19. Peths Sebastian KRN1200 KOS TJ Lokomotiva Krnov 45:29 + 20:53
20. Liška Viktor PHK1111 OK 99 Hradec Králové 49:33 + 24:57
21. Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 64:15 + 39:39
22. Řehák Jan SJC1103 Sportcentrum Jičín 76:13 + 51:37
Urbanec Patrik STH SK Studenec DISK
Mejsnar Jan STH SK Studenec DISK
Mojžíš Radovan PHK1200 OK 99 Hradec Králové DISK
Domin Ondřej LPU1103 OK Lokomotiva Pardubice DISK

H12C 2.36 km, 150 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 18:41
2. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 24:30 + 5:49
3. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 24:33 + 5:52
4. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 25:03 + 6:22
5. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 25:19 + 6:38
6. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 26:04 + 7:23
7. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 26:13 + 7:32
8. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 26:20 + 7:39
9. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:30 + 8:49
10. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 27:40 + 8:59
11. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 27:41 + 9:00
12. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 28:40 + 9:59
13. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 29:34 + 10:53
14. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 30:37 + 11:56
15. Valenta Jakub JIL0902 OK Jilemnice 30:49 + 12:08
16. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 32:35 + 13:54
17. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 32:42 + 14:01
18. Kopecký Matěj PHK1001 OK 99 Hradec Králové 34:02 + 15:21
19. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 34:59 + 16:18
20. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 36:19 + 17:38
21. Nonner Hynek JIL0903 OK Jilemnice 37:12 + 18:31
22. Gottstein Matouš JIL0901 OK Jilemnice 38:07 + 19:26
23. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 40:22 + 21:41
24. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 41:00 + 22:19
25. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:32 + 23:51
26. Juška Vojtěch LPU1003 OK Lokomotiva Pardubice 45:09 + 26:28
27. Kuklík Tobiáš JIL0904 OK Jilemnice 45:43 + 27:02
28. Kobík Kryštof LTU0901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:45 + 27:04
29. Severa Matyáš PHK1004 OK 99 Hradec Králové 47:05 + 28:24
30. Zídek Jakub PHK0903 OK 99 Hradec Králové 53:47 + 35:06
31. Jirout Vilém SNA1001 TJ START Náchod 56:32 + 37:51
32. Pochp Václav STH SK Studenec 57:25 + 38:44
33. Bernard Mikuláš HOR0902 TJ Jiskra Hořice 58:37 + 39:56
34. Pilař František CEP0900 Čepíci 63:16 + 44:35
35. Částek Filip SHK1006 OK Slavia Hradec Králové 91:33 + 72:52
Hanousek Jan SJC1005 Sportcentrum Jičín DISK

H12D 2.36 km, 80 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Retka Jakub LTU1000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:22
2. Macek Vojtěch SNA0901 TJ START Náchod 35:43 + 5:21
3. Zástava Marek SHK0908 OK Slavia Hradec Králové 36:09 + 5:47
4. Vaculovič Matěj DOR1004 OK Dobříš 38:52 + 8:30
5. Svejštil Martin ZAM1001 OB TJ Sokol Žamberk 43:56 + 13:34
6. Šíma Antonín SRK1001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:32 + 19:10
7. Novák Vojtěch VRL1003 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:54 + 21:32
8. Peška Ondřej LPU1006 OK Lokomotiva Pardubice 54:58 + 24:36
9. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 65:22 + 35:00

H14B 3.18 km, 160 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 25:52
2. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 26:28 + 0:36
3. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 27:40 + 1:48
4. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 29:33 + 3:41
5. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 30:14 + 4:22
6. Kutek Matěj TUR0908 OOB TJ Turnov 30:37 + 4:45
7. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 30:59 + 5:07
8. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 32:52 + 7:00
9. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 32:59 + 7:07
10. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:50 + 7:58
11. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 33:56 + 8:04
12. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 34:35 + 8:43
13. Kubeček Antonín SNA0803 TJ START Náchod 34:59 + 9:07
14. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 35:26 + 9:34
15. Zídek Filip PHK0706 OK 99 Hradec Králové 35:29 + 9:37
16. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 35:38 + 9:46
17. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 35:40 + 9:48
18. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 36:03 + 10:11
19. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 36:19 + 10:27
20. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 36:33 + 10:41
21. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 37:19 + 11:27
22. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 37:37 + 11:45
23. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 40:09 + 14:17
24. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 40:40 + 14:48
25. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:05 + 15:13
26. Macháček Tomáš SHK0811 OK Slavia Hradec Králové 42:09 + 16:17
27. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 42:51 + 16:59
28. Goláň Antonín LPU0804 OK Lokomotiva Pardubice 44:05 + 18:13
29. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 45:31 + 19:39
30. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 46:40 + 20:48
31. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 46:54 + 21:02
32. Čečka Vojtěch SHK0804 OK Slavia Hradec Králové 50:08 + 24:16
33. Hlavatý Jan LPU0713 OK Lokomotiva Pardubice 50:19 + 24:27
34. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:08 + 25:16
35. Beneda Vojtěch SHK0703 OK Slavia Hradec Králové 51:28 + 25:36
36. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 51:45 + 25:53
37. Spilka Petr JIL0803 OK Jilemnice 53:35 + 27:43
38. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:46 + 27:54
39. Borovec Šimon CHC0701 K.O.B. Choceň 57:38 + 31:46
40. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 57:59 + 32:07
41. Šlambora Kryštof SHK0806 OK Slavia Hradec Králové 59:28 + 33:36
42. Bezvoda Jakub SHK0807 OK Slavia Hradec Králové 62:28 + 36:36
43. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 63:26 + 37:34
44. Hrůza Ondřej LTU0703 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:43 + 37:51
Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové DISK
Knap Jakub PZR0701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Seligr Lukáš PHK0709 OK 99 Hradec Králové DISK
Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové DISK

H14D 2.36 km, 150 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machač Václav LPU0712 OK Lokomotiva Pardubice 45:40
2. Kadaník Petr LPU0802 OK Lokomotiva Pardubice 55:25 + 9:45
3. Moskva Vojtěch ZAM0802 OB TJ Sokol Žamberk 85:27 + 39:47
Lánský Jan STH0709 SK Studenec DISK
MS Pochop Petr STH SK Studenec 48:31 + 2:51

H16B 3.46 km, 175 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 30:56
2. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 35:28 + 4:32
3. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 37:50 + 6:54
4. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 38:23 + 7:27
5. Nimshaus Viktor CHC0502 K.O.B. Choceň 39:32 + 8:36
6. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 40:17 + 9:21
7. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 40:32 + 9:36
8. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 40:44 + 9:48
9. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:48 + 9:52
10. Pekárek Tomáš LPU0515 OK Lokomotiva Pardubice 42:35 + 11:39
11. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 44:51 + 13:55
12. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:19 + 17:23
13. Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň 49:57 + 19:01
14. Dolejší Matouš SJC0606 Sportcentrum Jičín 50:09 + 19:13
15. Potužník Viktor SJH0504 SOS Jindřichův Hradec 50:27 + 19:31
16. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:50 + 19:54
17. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:31 + 20:35
18. Pulc Ondřej ZAM0505 OB TJ Sokol Žamberk 53:31 + 22:35
19. Zounar Adam SRK0507 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:02 + 24:06
20. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:15 + 25:19
21. Novák Marek SHK0505 OK Slavia Hradec Králové 56:50 + 25:54
22. Meier Jakub BRU0501 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 56:53 + 25:57
23. Setunský Jan VRL0608 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:57 + 27:01
24. Šíma Matěj CHT0502 OOB SK Chrast 66:25 + 35:29
25. Sedláček David SRK0508 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:15 + 44:19
26. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 77:12 + 46:16
27. Severa Lukáš PHK0603 OK 99 Hradec Králové 94:09 + 63:13
Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

H18B 3.96 km, 195 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 35:13
2. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 37:09 + 1:56
3. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 37:26 + 2:13
4. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 38:01 + 2:48
5. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:21 + 3:08
6. Pobuda Vojtěch SJH0302 SOS Jindřichův Hradec 39:43 + 4:30
7. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 40:15 + 5:02
8. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 41:43 + 6:30
9. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 43:08 + 7:55
10. Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň 43:21 + 8:08
11. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:29 + 9:16
12. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:33 + 12:20
13. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 48:07 + 12:54
14. Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast 48:29 + 13:16
15. Dundáček Karel SJH0401 SOS Jindřichův Hradec 48:38 + 13:25
16. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 49:00 + 13:47
17. Kubeček Josef LIP0400 SOS Mamuti z Lipovky 50:58 + 15:45
18. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 52:27 + 17:14
19. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 54:42 + 19:29
20. Dvořáček Filip LPU0420 OK Lokomotiva Pardubice 54:43 + 19:30
21. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 56:06 + 20:53
22. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:43 + 35:30
Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové DISK
Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice DISK

H20B 4.27 km, 200 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 2396

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 47:53 2630
2. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 48:27 + 0:34 2602
3. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 55:48 + 7:55 2241
4. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 60:27 + 12:34 2013
5. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:54 + 19:01 1696
6. Krampera Tomáš VRL0103 OOS TJ Spartak Vrchlabí 87:07 + 39:14 703

H21C 5.16 km, 265 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7597

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:41 8201
2. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:41 + 2:00 7837
3. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 44:38 + 2:57 7664
4. Jedlička Michal SHK7309 OK Slavia Hradec Králové 45:58 + 4:17 7421
5. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 49:14 + 7:33 6825
6. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 49:32 + 7:51 6770
7. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 50:26 + 8:45 6606
7. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 50:26 + 8:45 6606
9. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 51:10 + 9:29 6472
10. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 53:09 + 11:28 6111
11. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 53:53 + 12:12 5977
12. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 53:59 + 12:18 5959
13. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 54:21 + 12:40 5892
14. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 56:26 + 14:45 5512
15. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 56:34 + 14:53 5488
16. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 57:00 + 15:19 5409
17. Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka 57:24 + 15:43 5336
18. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 58:29 + 16:48 5138
19. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 59:04 + 17:23 5032
20. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:43 + 18:02 4914
21. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 60:35 + 18:54 4756
22. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 60:43 + 19:02 4731
23. Leštínský Tomáš OAV7801 Orienteering Adventure 61:05 + 19:24 4664
24. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 61:53 + 20:12 4519
25. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:06 + 20:25 4479
26. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 62:43 + 21:02 4367
27. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 64:37 + 22:56 4020
28. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 69:12 + 27:31 3185
29. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 70:46 + 29:05 2899
Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín DISK 0
Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Důrek Milan SHK9100 OK Slavia Hradec Králové DISK 0

H21D 4.27 km, 200 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 56:37
2. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 59:42 + 3:05
3. Volesky Leos KAM7900 OK Kamenice 80:55 + 24:18

H35B 3.83 km, 180 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:18
2. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 37:48 + 5:30
3. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 38:35 + 6:17
4. Macek Martin SNA7106 TJ START Náchod 39:19 + 7:01
5. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 39:45 + 7:27
6. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 40:13 + 7:55
7. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 42:11 + 9:53
8. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 44:43 + 12:25
9. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 47:53 + 15:35
10. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 49:27 + 17:09
11. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:54 + 28:36
12. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 70:35 + 38:17
13. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 72:03 + 39:45

H35D 3.42 km, 175 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 34:18
2. Šafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 42:51 + 8:33
3. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 44:04 + 9:46
4. Šíma Jiří SRK8304 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:25 + 10:07
5. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 44:31 + 10:13
6. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 48:29 + 14:11
7. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:00 + 14:42
8. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 50:03 + 15:45
9. Goláň Oldřich LPU7417 OK Lokomotiva Pardubice 50:54 + 16:36
10. Holý Michal 0160001 016-SK Kosořín 51:28 + 17:10
11. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 56:12 + 21:54
12. Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 58:10 + 23:52
13. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 60:10 + 25:52
14. Kalousek Zdeněk JEN8200 OB Jenišovice 60:32 + 26:14
15. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 63:38 + 29:20
16. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 68:07 + 33:49
17. Vaňátko Jakub LTU8100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:30 + 40:12
18. Mojžíš Robert PHK7902 OK 99 Hradec Králové 77:23 + 43:05
19. Dvořáček Pavel LPU7608 OK Lokomotiva Pardubice 86:38 + 52:20
Hruša Petr 0130001 013-Vysoká nad Labem DISK

H40B 3.83 km, 180 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 35:23
2. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 36:42 + 1:19
3. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 38:53 + 3:30
4. Vrbata Alan VRL7802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:35 + 7:12
5. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 42:56 + 7:33
6. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 42:57 + 7:34
7. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 47:00 + 11:37
8. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 50:08 + 14:45
9. Macháček Jiří XHK7601 MTBO Racing team Hradec Králové 58:02 + 22:39
10. Novák Tomáš VRL7902 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:16 + 28:53
11. Kvapil Ondřej PHK7804 OK 99 Hradec Králové 69:13 + 33:50
12. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 70:23 + 35:00
13. Potužník Martin SJH7705 SOS Jindřichův Hradec 75:43 + 40:20
14. Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice 87:02 + 51:39

H45B 3.42 km, 175 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 28:19
2. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 31:19 + 3:00
3. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 35:22 + 7:03
4. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 37:01 + 8:42
5. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 37:02 + 8:43
6. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 37:20 + 9:01
7. Kubeček Štěpán LIP7600 SOS Mamuti z Lipovky 39:15 + 10:56
8. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 40:10 + 11:51
9. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 41:09 + 12:50
10. Biolik Grzegorz CHC7608 K.O.B. Choceň 43:08 + 14:49
11. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:00 + 15:41
12. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:37 + 16:18
13. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 44:53 + 16:34
14. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 45:12 + 16:53
15. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:36 + 20:17
16. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 49:08 + 20:49
17. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 50:01 + 21:42
18. Zemánek Mojmír JIL7103 OK Jilemnice 50:46 + 22:27
19. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 50:49 + 22:30
20. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 51:17 + 22:58
21. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 51:53 + 23:34
22. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 54:11 + 25:52
23. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 54:22 + 26:03
24. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 54:38 + 26:19
25. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 56:36 + 28:17
26. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 67:47 + 39:28
27. Zídek Jan PHK7303 OK 99 Hradec Králové 72:19 + 44:00
28. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 85:23 + 57:04
Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava DISK

H45D 3.28 km, 140 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 40:49
2. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 44:58 + 4:09
3. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 45:33 + 4:44
4. Vaculovič Radim DOR7505 OK Dobříš 48:28 + 7:39
5. Bílek Tomáš SJC7307 Sportcentrum Jičín 49:56 + 9:07
6. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 50:43 + 9:54
7. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 51:49 + 11:00
8. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:39 + 12:50
9. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:42 + 12:53
10. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 57:12 + 16:23
11. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 57:46 + 16:57
12. Zamouřil Petr PHK6808 OK 99 Hradec Králové 57:49 + 17:00
13. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 57:58 + 17:09
14. Pešek Vladimír 0120001 012-TJ Sokol Košov 59:43 + 18:54
15. Kušička Josef HJL7600 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 60:27 + 19:38
16. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:23 + 20:34
17. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:29 + 22:40
18. Buchar Marcel VRL7408 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:26 + 27:37
19. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 70:38 + 29:49
20. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 73:01 + 32:12
21. Vychopeň Tomáš BRU6800 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 73:16 + 32:27
22. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 76:45 + 35:56
23. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:20 + 40:31
24. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 86:15 + 45:26
Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK

H50B 3.42 km, 175 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 37:20
2. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 39:05 + 1:45
3. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 40:56 + 3:36
4. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 42:18 + 4:58
5. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 44:12 + 6:52
6. Parkan Jiří SJH6801 SOS Jindřichův Hradec 44:58 + 7:38
7. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:06 + 9:46
8. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 52:25 + 15:05
9. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:13 + 22:53
10. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 60:24 + 23:04
11. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 61:02 + 23:42
12. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 62:06 + 24:46
13. Dvořák Luboš LPU6801 OK Lokomotiva Pardubice 62:35 + 25:15
14. Kouba Otakar XXX xxx 67:17 + 29:57
15. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 92:52 + 55:32
Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec DISK

H55B 3.28 km, 140 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 34:11
2. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 38:33 + 4:22
3. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 39:22 + 5:11
4. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 41:06 + 6:55
5. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 43:33 + 9:22
6. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 44:04 + 9:53
7. Půlpán Roman CHC6501 K.O.B. Choceň 44:30 + 10:19
8. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:44 + 17:33
9. Prášil Jan NPA5601 SK LOB Nová Paka 53:06 + 18:55
10. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 54:07 + 19:56
11. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 55:56 + 21:45
12. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:49 + 23:38
13. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 64:01 + 29:50
14. Širůček Jaromír SHK6200 OK Slavia Hradec Králové 65:55 + 31:44
15. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 74:43 + 40:32

H55D 3.17 km, 140 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 41:02
2. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 44:12 + 3:10
3. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:44 + 5:42
4. Jánek Ladislav LPU6103 OK Lokomotiva Pardubice 49:57 + 8:55
5. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 52:43 + 11:41
6. Hynek Petr SNA6302 TJ START Náchod 53:27 + 12:25
7. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 54:38 + 13:36
8. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 56:34 + 15:32
9. Rykala Karel VAM6401 OB Vamberk 57:53 + 16:51
10. Holeček Petr SHK5900 OK Slavia Hradec Králové 58:26 + 17:24
11. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 59:40 + 18:38
12. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 61:44 + 20:42
13. Andrš Milan ZAM5801 OB TJ Sokol Žamberk 65:02 + 24:00
14. Mertlík Jiří VRL6102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:01 + 30:59
15. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 89:27 + 48:25

H60B 3.28 km, 140 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 36:23
2. Dušátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 39:26 + 3:03
3. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 39:41 + 3:18
4. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:07 + 3:44
5. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 42:47 + 6:24
6. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 44:15 + 7:52
7. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 44:34 + 8:11
8. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 46:24 + 10:01
9. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 47:38 + 11:15
10. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 52:31 + 16:08
11. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 52:33 + 16:10
12. Číža Petr SHK5902 OK Slavia Hradec Králové 70:18 + 33:55
13. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 75:07 + 38:44

H65B 3.17 km, 140 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Pavel SNA5649 TJ START Náchod 39:04
2. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 40:21 + 1:17
3. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 40:34 + 1:30
4. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 40:53 + 1:49
5. Juračka Vojtěch CHT5404 OOB SK Chrast 45:34 + 6:30
6. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 51:59 + 12:55
7. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 57:34 + 18:30
8. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 59:15 + 20:11
9. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 67:05 + 28:01
10. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:21 + 31:17
11. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 83:04 + 44:00
Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové DISK

H65D 2.53 km, 100 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 39:55
2. Bílek Vratislav SJC4801 Sportcentrum Jičín 43:47 + 3:52
3. Tobiška Václav ZAM4401 OB TJ Sokol Žamberk 46:24 + 6:29
4. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 56:37 + 16:42
5. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 62:30 + 22:35
6. Fejlek Vojtěch SHK5202 OK Slavia Hradec Králové 69:01 + 29:06
7. Sedloň Josef SNA5600 TJ START Náchod 73:58 + 34:03

H70B 3.17 km, 140 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:33
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:09 + 2:36
3. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 56:40 + 13:07
4. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:34 + 14:01
5. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:25 + 14:52
6. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:58 + 15:25
7. Stárek Jiří DOB5001 KOB Dobruška 60:27 + 16:54

H80B 2.53 km, 100 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 54:16
2. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 54:25 + 0:09
3. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 70:59 + 16:43
4. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 78:30 + 24:14

HDR 2.36 km, 80 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Jan CET1402 TJ Loko Česká Třebová 23:50
2. Hepner Martin PHK1501 OK 99 Hradec Králové 26:23 + 2:33
3. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 27:07 + 3:17
4. Melicharová Nina PHK1451 OK 99 Hradec Králové 27:55 + 4:05
5. Vítek Michal PHK1402 OK 99 Hradec Králové 29:10 + 5:20
6. Novotný Matouš xxx xxx 29:24 + 5:34
7. Kopecký Šimon JIL1302 OK Jilemnice 30:09 + 6:19
8. Jirásková Julie LPU1352 OK Lokomotiva Pardubice 30:38 + 6:48
9. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 31:10 + 7:20
10. Hančová Alice xxx xxx 32:10 + 8:20
11. Culek Tibor PHK1303 OK 99 Hradec Králové 32:19 + 8:29
12. Jirásková Jasmína LPU1652 OK Lokomotiva Pardubice 34:46 + 10:56
13. Krejsová Markéta CHT1351 OOB SK Chrast 35:32 + 11:42
14. Kubíková Andrea LPU OK Lokomotiva Pardubice 35:37 + 11:47
15. Chrástová Markéta STH1550 SK Studenec 35:39 + 11:49
16. Tihonová Magdalena PHK1450 OK 99 Hradec Králové 35:41 + 11:51
17. Kokaisl Filip LPU OK Lokomotiva Pardubice 36:03 + 12:13
18. Vošvrdová Eliška 0020001 002-Kbelnice 36:17 + 12:27
19. Matrasová Marie CHT1451 OOB SK Chrast 36:23 + 12:33
20. Matras Štěpán CHT1402 OOB SK Chrast 36:26 + 12:36
21. Leštínský Vojtěch VRL1616 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:26 + 13:36
22. Dvořáková Marie LPU1452 OK Lokomotiva Pardubice 38:01 + 14:11
23. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 38:23 + 14:33
24. Hauschnitz Roman JIL1102 OK Jilemnice 39:35 + 15:45
25. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:13 + 16:23
26. Bejrová Anita XXX xxx 40:47 + 16:57
27. Čapek Samuel PHK1600 OK 99 Hradec Králové 41:11 + 17:21
28. Palasová Tina SJC1777 Sportcentrum Jičín 42:20 + 18:30
29. Haken Václav STH1651 SK Studenec 42:27 + 18:37
30. Tihon Jan PHK OK 99 Hradec Králové 45:11 + 21:21
31. Grusser Jan PHK1717 OK 99 Hradec Králové 45:35 + 21:45
32. Peths Johan KRN1700 KOS TJ Lokomotiva Krnov 46:19 + 22:29
33. Volesky Viktor xxx 010-Kamenice 46:22 + 22:32
34. Zahradník Václav SJC1200 Sportcentrum Jičín 46:24 + 22:34
35. Zahradník Eduard XXX xxx 48:57 + 25:07
36. Lučan Jakub LPU1401 OK Lokomotiva Pardubice 49:29 + 25:39
37. Drápal Štěpán STH1501 SK Studenec 49:39 + 25:49
38. Krejsa Josef CHT1501 OOB SK Chrast 50:52 + 27:02
39. Macek Matěj SNA1202 TJ START Náchod 53:11 + 29:21
40. Dostálová Barbora SNA1651 TJ START Náchod 54:06 + 30:16
41. Hanč Marek xxx xxx 54:25 + 30:35
42. Bílek Tomáš 0050001 005-Vojice 54:47 + 30:57
43. Novák Tadeáš NPA1701 SK LOB Nová Paka 55:22 + 31:32
44. Macháček Jakub KOR1600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:36 + 33:46
45. Čížek Antonín SHK1105 OK Slavia Hradec Králové 59:20 + 35:30
46. Retka Mikuláš LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:49 + 36:59
47. Červinková Michaela HJL1350 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 60:57 + 37:07
48. Hanč David xxx xxx 65:06 + 41:16
49. Jedlička Michal SHK1600 OK Slavia Hradec Králové 65:33 + 41:43
50. Vágner Filip SJC1900 Sportcentrum Jičín 67:11 + 43:21
51. Kazda Matěj SJC1515 Sportcentrum Jičín 76:41 + 52:51
Lenner Norbert XXX xxx DISK
Hauschnitz Radim XXX xxx DISK

P 2.36 km, 80 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nová Martina VRL7656 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:42
2. Beneda Jan 0110001 011-NN 25:46 + 4:04
3. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 26:11 + 4:29
4. Špicarová Andrea SJC9450 Sportcentrum Jičín 26:28 + 4:46
5. Zamouřil Jáchym 0030001 003-RajP 26:43 + 5:01
6. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 27:18 + 5:36
7. Hanousek Václav 0060001 006-Jičín 002 28:45 + 7:03
8. Tichý Pavel KOR6801 OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:08 + 7:26
9. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 29:10 + 7:28
10. Jónová Markéta jilxxxx JIL-OK Jilemnice 30:22 + 8:40
11. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:36 + 8:54
12. Jindra Antonín HOr HOR-TJ Jiskra Hořice 31:03 + 9:21
13. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:10 + 9:28
14. Culková Dita 0070001 007-OK99 31:37 + 9:55
15. Borovičková Vendula 0090001 009-Sportcentrum Jičín-nereg. 34:45 + 13:03
16. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:14 + 13:32
17. Rückerová Věra HOR7450 TJ Jiskra Hořice 36:18 + 14:36
18. Pokorný Jan SRK6401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:11 + 16:29
19. Šumpíková Katka 0140001 014-Slavia HK 38:51 + 17:09
20. Šlambola Ondřej SHK OK Slavia Hradec Králové 38:52 + 17:10
21. Kučerová Petra XXX xxx 40:44 + 19:02
22. Pompachová Alexandra TAP7754 KOB Tretra Praha 41:38 + 19:56
23. Kaplanová Alena HJL7550 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 44:48 + 23:06
24. Hrůzová Martina LTU7751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:08 + 23:26
25. Vágner Vladislav SJC8602 Sportcentrum Jičín 48:12 + 26:30
26. Šumpík Michal 0140002 014-Slavia HK 49:30 + 27:48
27. Kay Kateřina LPU7963 OK Lokomotiva Pardubice 49:38 + 27:56
28. Severová Radka PHK OK 99 Hradec Králové 50:35 + 28:53
29. Kubíková Irena LPU6956 OK Lokomotiva Pardubice 53:16 + 31:34
30. Gottsteinová Ema XXX xxx 54:38 + 32:56
31. Fejfar Libor xxx xxx 57:51 + 36:09
32. Ulvrová Lucie VRL0000 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:54 + 36:12
33. Nonner Jan JIL OK Jilemnice 69:32 + 47:50
34. Dostálová Kateřina VRL7254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 121:20 + 99:38
Slavík Jan SHK OK Slavia Hradec Králové DISK

T 2.94 km, 145 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pompach Petr TAP7801 KOB Tretra Praha 29:23
2. Kopecký Martin PHK8001 OK 99 Hradec Králové 37:54 + 8:31
3. Zahradník Jakub SJC8604 Sportcentrum Jičín 48:44 + 19:21
4. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 55:56 + 26:33
5. Špicar Petr SJC8801 Sportcentrum Jičín 55:57 + 26:34
6. Kopecká Tereza xxx xxx 71:09 + 41:46