Logo
Datum:
10.10.2021
Místo konání:
Kobylá nad Vidnavkou
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Peřinka Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Valík Luděk - R2
Stavitel tratí:
Hadač Miroslav - R1
Protokol:
Závod proběhl za chladného, ale slunečného počasí, teplota od -2 (ráno) do 13 stupňů.
Startovalo 560 závodníků.
Časový harmonogram závodu byl dodržen.
V průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
V cíli závodu bylo poskytnuto několik drobných ošetření v réžii pořadatelů, nikdo nepotřeboval následné odborné ošetření.
Kategorie:
DH18     DH21    

DH18

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Blaha Jiří 44:38 +
7. Štraitová Jolana 42:55 +
5. Blaha Michal 46:21 +
11. Baldrianová Eva 42:40 +
1. Bolehovský Daniel 42:59
7. Kodejšová Markéta 41:00 +
1. Titz Adam 35:09
11. Urbánek Tomáš 48:18 +
18. Barnatová Klára 45:26 +
7. Marek Vojtěch 47:34 +
3. Rotková Markéta 37:55 +
3. Kučera Tomáš 45:23 +
1. Mulíčková Markéta 34:43
3. Štěrbák Josef 36:28 +
18. Mellan Jonáš 51:13 +
4. Novotná Michaela 41:24 +
10. Hoetzel Hugo 48:01 +
1. Matyášová Kristýna 35:19
4. Štregl Matyáš 45:37 +
4. Martanová Lea 38:38 +
4. Waldhauser Štěpán 37:49 +
5. Ptáček Jonáš 44:50 +
20. Kurečková Klára 46:04 +
4. Gryc Ondřej 45:17 +
18. Hlaváčová Lucie 44:24 +
2. Račanský Jakub 44:23 +
11. Doušková Kateřina 43:06 +
9. Štěpánek Jan 40:51 +
14. Sedláček Jaroslav 49:54 +
19. Poborská Eliška 45:53 +
9. Koliáš Štěpán 47:46 +
4. Tichá Dorotea 39:09 +
5. Mareš Albert 48:43 +
6. Smutná Anna Marie 40:12 +
5. Škácha Vít 38:15 +
8. Kolář Matyáš 45:33 +
9. Štěpová Kateřina 43:35 +
11. Kohoutek Oldřich 48:14 +
9. Krejčová Lucie 41:19 +
14. Kabát Martin 51:41 +
12. Chrzová Eliška 44:27 +
2. Kožina Štěpán 36:27 +
2. Jelínek Kryštof 44:08 +
2. Srbová Michaela 39:27 +
3. Štichhauer Daniel 45:14 +
6. Fejfarová Tereza 39:30 +
16. Váňa Vojtěch 53:08 +
23. Koberová Kateřina 51:48 +
7. Haas Filip 39:38 +
24. Smolka Jakub 53:10 +
1. Smolková Barbora 39:01
14. Černý Matouš 52:04 +
2. Bulířová Ema 36:10 +
10. Černý Antonín 50:50 +
9. Černá Ema 42:36 +
8. Elleder David 40:40 +
25. Habán Oliver 54:27 +
10. Pesničáková Soňa 43:59 +
1. Tkáč Matěj 42:12
8. Kubecová Magdalena 40:58 +
8. Vitebský Lukáš 50:22 +
14. Skácelová Adéla 46:16 +
10. Mairich Filip 41:37 +
26. Valenta Ondřej 55:13 +
17. Janovská Vendula 45:20 +
15. Salaba Dan 53:10 +
12. Matěásková Šárka 42:44 +
9. Malý Antonín 50:31 +
3. Karlová Anna 38:05 +
12. Votoček Michal 44:19 +
21. Kolář Šimon 52:09 +
11. Thýnová Martina 44:34 +
21. Fábera David 56:22 +
17. Čečková Karolína 44:04 +
7. Dohnálek Tomáš 50:18 +
15. Košková Martina 46:33 +
13. Jakubský Adam 47:16 +
27. Snížek Martin 55:19 +
27. Kotková Adéla 52:13 +
18. Janda Jakub 54:58 +
28. Kašparová Alžběta 51:03 +
12. Petrilák Matouš Nathaniel 51:30 +
5. Bambousková Julie 39:50 +
11. Kučera Jáchym 42:22 +
23. Pekárek Tobias 53:08 +
12. Dittrichová Lucie 44:41 +
25. Pernička Václav 63:13 +
10. Mrkvičková Ema 41:24 +
11. Hustý Adam 51:16 +
8. Batani Valentina 42:33 +
17. Huleja Martin 51:50 +
3. Nemšovský Filip 44:19 +
21. Balejová Julie 46:07 +
6. Štrait Vilém 46:56 +
22. Gajdová Michaela 46:12 +
18. Zakouřil Matyáš 57:30 +
29. Tulachová Anna 61:01 +
18. Arnoštová Veronika 53:06 +
9. Nouza Michal 46:44 +
6. Novotná Jitka 42:50 +
16. Kinšt Jan 54:39 +
27. Blažková Veronika 50:41 +
17. Prášil Tomáš 54:31 +
19. Kubáková Nela 49:36 +
23. Smékal Jan 58:56 +
15. Dolejší Jan 50:15 +
24. Štemberová Bára 48:52 +
17. Lesák Ondřej 54:50 +
16. Savruková Adéla 43:37 +
23. Zurynek Jan 63:22 +
13. Šestáková Marie 45:51 +
19. Marek Matěj 54:39 +
28. Doušek Tomáš 56:50 +
28. Fuchsová Ema 53:56 +
12. Ehl Ondřej 51:04 +
14. Ehlová Martina 43:29 +
13. Račanský Jiří 51:31 +
17. Myšková Ema 48:21 +
24. Svirák Jonatan 61:45 +
7. Valík Adam 45:33 +
8. Holasová Barbora 43:00 +
2. Čech Vít 43:07 +
21. Cetlová Magdaléna 45:59 +
25. Borunský Matěj 66:18 +
21. Klechová Karolína 50:43 +
27. Klapetek Václav 73:14 +
13. Čtrnáct František 48:47 +
22. Lošťáková Sára 47:50 +
19. Janas Adam 55:13 +
19. Dvořáková Veronika 45:04 +
24. Havlíček Albert 64:17 +
22. Šimšová Pavla 51:35 +
21. Bartošová Marie 58:28 +
17. Jelínek Filip 50:59 +
13. Haasová Klára 44:46 +
26. Šípek Ondřej 65:17 +
15. Švíglerová Kateřina 43:35 +
27. Pekárek Tomáš 71:23 +
26. Brožková Tereza 54:31 +
15. Štichhauer Adam 48:15 +
12. Oujezdský Matyáš 48:40 +
29. Tomanová Eliška 54:38 +
22. Koča Vojtěch 59:47 +
26. Barnatová Magda 50:20 +
20. Racek Josef 58:50 +
24. Finstrlová Julie 52:35 +
20. Lasota Jan 56:28 +
22. Nejezchleb Vojtěch 52:45 +
25. Lamačová Kateřina 49:30 +
24. Mellanová Judita 61:22 +
20. Chrástová Magdaléna 45:22 +
30. Heřmánek Petr 81:33 +
25. Novotná Barbora 52:48 +
26. Hudská Štěpánka 63:58 +
1. Gajda Martin 42:53
23. Hankovcová Helena 47:52 +
29. Bejvl Marek 70:12 +
30. Víšková Veronika 57:18 +
26. Kovářík Tomáš 70:07 +
30. Štěpánková Julie 76:13 +
22. Čapková Lucie 58:35 +
31. Kohoutek Vojtěch 89:27 +
26. Koubová Hana 51:19 +
30. Machar Matěj 82:33 +
23. Szymanská Zuzana 47:46 +
19. Skripnik Nikola 58:18 +
16. Kosobudová Anna 48:00 +
25. Škáchová Zuzana 62:20 +
29. Pobuda Vojtěch 62:33 +
Šerhaklová Karolína DISK
28. Dundáček Karel 67:29 +
24. Komárková Jindra 48:47 +
22. Kinšt Antonín 60:37 +
31. Potužníková Adéla 78:11 +
6. Potužník Viktor 39:33 +
Strýček Jan DISK
3. Procházková Doubravka 41:00 +
13. Bukovác Filip 51:48 +
13. Hovořáková Karolína 43:11 +
15. Bednařík Vilém 51:44 +
20. Bednaříková Emma 50:02 +
14. Zřídkaveselý Adam 47:33 +
16. Neumann Matěj 50:32 +
14. Neumannová Alžběta 44:54 +
23. Pompach Lukáš 59:50 +
Kopecká Martina DISK
31. Chaloupský Jakub 638:48 +
2. Metelková Michaela 36:13 +
16. Čermák Martin 51:18 +
19. Kuchař Matěj 51:17 +
Tomášková Linda DISK
27. Bulíř Jáchym 65:47 +
31. Měšťanová Tereza 65:12 +
Kuchař Ondřej DISK
27. Janošíková Eva 55:56 +
28. Vyhnis Šimon 73:27 +
20. Procinger Jakub 52:02 +
15. Vávrová Vanda 45:00 +
8. Hanuš Filip 47:35 +
5. Randáková Adéla 39:10 +
21. Čihák Jan 60:13 +
10. Hanušová Kateřina 42:52 +
Stach Ondřej DISK
6. Donda Jiří 45:24 +
5. Richtrová Kamila 42:05 +
Kurz Ondřej DISK
7. Kožíšková Kateřina 40:15 +
6. Tokár Radim 50:08 +
18. Beránková Šárka 49:03 +
Staňková Radka DISK
30. Morávek Martin 81:03 +
16. Morávková Zuzana 45:13 +
31. Stavrinou David 90:30 +
25. Tomášová Anna 49:29 +
29. Jiroušek Dominik 76:33 +
28. Cejpková Karolína 59:25 +
Výchová Veronika DISK
10. Meduna Filip 47:48 +
30. Urbánková Eva 55:30 +
20. Donda Jakub 56:20 +
29. Holíková Simona 55:46 +
28. Ječmen Matyáš 75:05 +
Halámková Jana DISK
Myslík Vojtěch DISK

DH21

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Brlica Pavel 50:21 +
8. Zháňalová Barbora 52:46 +
1. Hirš Otakar 48:51
5. Hiršová Gabriela 46:32 +
5. Minář Marek 51:21 +
2. Indráková Adéla 45:35 +
1. Nykodým Miloš 44:22
9. Kamenický Matěj 51:22 +
1. Stehlíková Jana 48:21
3. Nožka Radek 49:28 +
2. Nováková Tereza 44:39 +
4. Kubelka Tomáš 50:56 +
8. Peterová Jana 50:36 +
4. Roudný Martin 45:54 +
1. Rollier Baptiste 50:11
17. Kosová Tereza 56:16 +
5. Metelka Ondřej 52:13 +
6. Vandasová Adéla 46:43 +
2. Kubát Pavel 49:20 +
1. Kosová Denisa 43:53
3. Petržela Jan 45:18 +
8. Poklop Martin 51:20 +
3. Štičková Anna 50:20 +
9. Melecký Martin 53:41 +
10. Poklopová Lenka 49:30 +
1. Král Vojtěch 48:08
3. Janošíkova Tereza 46:49 +
6. Schuster Marek 47:42 +
10. Janas Petr 53:34 +
2. Sieglová Eliška 49:06 +
2. Procházka Jan 49:02 +
8. Bogarová Adélka 47:44 +
9. Navrátil Šimon 55:02 +
4. Vyhnálková Barbora 48:32 +
9. Janovský Tomáš 49:48 +
16. Chloupek Adam 54:41 +
4. Kabáthová Eva 50:29 +
14. Hubáček Michal 55:37 +
4. Dittrichová Michaela 46:08 +
3. Hubáček Jonáš 49:24 +
9. Perůtková Jindra 51:30 +
2. Sýkora Vojtěch 45:04 +
6. Horčička Vít 51:00 +
9. Korpasová Tereza 53:03 +
4. Horvát Petr 51:04 +
12. Grycová Kateřina 49:40 +
11. Kozák Osvald 55:36 +
6. Kozáková Zdenka 50:27 +
5. Pompura Daniel 47:30 +
2. Kamenický Jeroným 50:20 +
24. Matějková Barbora 59:21 +
7. Schulhof Jan 52:19 +
1. Sokolářová Šárka 42:35
8. Richtr Lukáš 54:07 +
11. Vejražková Rozárka 52:11 +
7. Wolf Filip 47:51 +
7. Wolf Daniel 51:12 +
5. Nieke Patricia 50:32 +
18. Horák Patrik 58:15 +
7. Rufferová Iva 47:00 +
12. Luštický Martin 55:38 +
18. Omová Michaela 58:12 +
8. Hájek Kryštof 48:38 +
20. Kos Tomáš 55:51 +
14. Udržalová Pavla 55:16 +
10. Mareček Šimon 53:49 +
11. Zvěřinová Martina 49:40 +
6. Procházka David 52:37 +
7. Šístková Iveta 50:28 +
14. Udržal Tomáš 52:56 +
22. Rusý Tomáš 56:54 +
10. Čechová Tereza 53:32 +
12. Kettner Lukáš 54:35 +
9. Hájková Eliška 49:18 +
7. Semík Ondřej 52:45 +
20. Semíková Lucie 59:23 +
18. Glonek Jakub 55:13 +
11. Coufal Jáchym 53:55 +
6. Tesařová Markéta 51:47 +
13. Mokrý Stanislav 55:01 +
19. Koporová Petra 54:47 +
17. Jonáš Adam 58:34 +
13. Šimková Johanka 53:46 +
16. Jordanov Alexandr 54:11 +
31. Gebrt Jan 60:56 +
7. Mechlová Lenka 52:19 +
21. Tichý Radomír 59:46 +
3. Jedličková Zuzana 44:45 +
20. Komanec Václav 60:01 +
10. Teplá Karolína 51:51 +
12. Netuka Vojtěch 52:26 +
5. Adámek Filip 50:27 +
16. Opálková Martina 55:52 +
16. Nechanický Jan 57:30 +
18. Špringlová Kamila 54:27 +
10. Chromý Adam 55:03 +
21. Hlaváčová Anežka 61:42 +
13. Šrom Jakub 52:44 +
24. Navrátil Boris 57:28 +
13. Šafková Sofie 54:44 +
6. Šafka Sebastian 52:14 +
24. Zimmerová Kateřina 58:52 +
15. Škvor Ota 57:55 +
25. Bořánková Karolína 63:51 +
30. Škvor Adam 58:10 +
21. Thoř Tomáš 56:31 +
11. Pekařová Jana 54:33 +
24. Fodor Petr 60:21 +
23. Chrástová Tereza 57:40 +
31. Karatsiolis Kryštof 68:01 +
5. Martanová Elin 50:26 +
29. Váňa Martin 57:49 +
18. Zvěřina Petr 54:59 +
21. Žaloudková Klára 58:17 +
23. Čermák Jan 60:18 +
14. Kulhavá Šárka 51:20 +
24. Hovorka Lukáš 63:16 +
12. Hančová Petra 53:12 +
36. Šišma Vojtěch 70:01 +
12. Smola Michal 54:01 +
18. Kavánková Iva 56:29 +
27. Kašpar Michal 62:37 +
22. Chovancová Zuzana 57:04 +
19. Kolárik Tomáš 59:32 +
30. Jeřábková Jitka 67:33 +
17. Mikel David 54:13 +
30. Hepner David 59:47 +
23. Holečková Petra 58:40 +
11. Jedlička Michal 54:29 +
13. Červená Adéla 50:15 +
36. Zalaba Tomáš 71:45 +
14. Thýnová Nikola 55:29 +
32. Pek Daniel 61:45 +
15. Mudrák Štěpán 54:23 +
19. Dékány Pavla 57:38 +
26. Valenta Jiří 61:38 +
36. Hubáčková Renata 71:54 +
18. Vavrys Johan 59:22 +
22. Sklenářová Radka 62:09 +
11. Cahel Marek 52:09 +
4. Křivda Tomáš 50:22 +
22. Semrádová Jana 58:39 +
8. Semrád Ladislav 52:55 +
26. Chaloupková Veronika 61:49 +
23. Pešek Ondřej 61:59 +
43. Chaloupková Kateřina 80:20 +
15. Sháněl Jan 53:50 +
14. Bendák Jan 54:22 +
36. Novotná Tereza 70:41 +
25. Šabatka Zdeněk 60:21 +
17. Štěrbová Daniela 53:53 +
26. Chvátil Šimon 63:36 +
26. Rollier Monika 64:08 +
24. Kavalír Jáchym 56:49 +
27. Malačka Milan 58:02 +
20. Škáchová Magdalena 57:52 +
30. Kolín Jan 64:53 +
20. Škáchová Viktorie 55:15 +
25. Illner Vojtěch 63:30 +
32. Voltrová Alena 68:22 +
26. Klaška Pavel 57:00 +
25. Nagy Josef 57:42 +
26. Šklíbová Míša 61:08 +
29. Kazda Adam 64:43 +
43. Podešvová Vlasta 78:01 +
13. Janata Martin 55:39 +
15. Mašínová Anna 55:52 +
28. Novotný Marek 57:31 +
13. Fürst Matouš 54:16 +
38. Pavlíková Markéta 72:47 +
17. Koštejn Vít 58:14 +
27. Dolejší Kateřina 62:13 +
16. Bílý Jakub 58:34 +
39. Riby Rose 78:55 +
19. Synek Petr 56:13 +
36. Novák Pavel 63:14 +
12. Gregorová Kamila 54:36 +
40. Šťastný Karel 76:25 +
15. Benešová Jana 51:22 +
34. Hübner Jan 69:43 +
23. Voborníková Alena 62:37 +
33. Sabol Josef 65:45 +
28. Gryc Vojtěch 58:25 +
32. Korpasová Lucie 66:29 +
28. Goldschmidt Tobiáš 62:58 +
35. Grycová Veronika 69:53 +
27. Zimmermann Jakub 65:23 +
35. Chromá Adéla 71:57 +
27. Khýn Vítězslav 57:12 +
32. Landovský Jakub 62:11 +
27. Janovská Kateřina 61:40 +
32. Matějů Luboš 70:04 +
39. Kopecká Johana 72:54 +
22. Jonáš Martin 61:45 +
34. Slavíková Silvie 70:06 +
21. Flašar Jan 56:27 +
26. Kostka Jiří 57:50 +
30. König Lucie 65:49 +
20. Mielec Jaromír 59:31 +
45. Cetlová Karolína 81:35 +
21. Sklenář Martin 61:25 +
40. Kovalčíková Anna 78:56 +
10. Hadač Filip 50:43 +
19. Müller Jonáš 55:31 +
31. Vozdová Aneta 65:56 +
31. Gedeon Dominik 66:29 +
37. Turczerová Hana 72:31 +
40. Jílek Jakub 80:18 +
29. Vaníková Šárka 66:20 +
20. Janů Zdeněk 56:21 +
40. Kamenický Jakub 69:48 +
34. Hepnerová Martina 68:27 +
39. Samek Tomáš 76:16 +
40. Kosová Michaela 73:04 +
35. Panchártek Jan 70:00 +
28. Šádková Martina 66:14 +
22. Justa Pavel 56:37 +
33. Landovský Tomáš 62:51 +
39. Kožinová Zuzana 75:03 +
19. Veselý Jakub 59:28 +
30. Dvořáková Hana 64:55 +
32. Košárek Pavel 68:48 +
38. Hrabánková Klára 75:44 +
40. Uhlíř Marek 78:48 +
41. Zabořil Vojtěch 79:13 +
35. Heřmánková Pavla 70:07 +
38. Drahoňovský Aleš 74:49 +
32. Nejezchlebová Barbora 67:38 +
29. Neumann Josef 65:32 +
45. Soroka Martyna 98:06 +
25. Mencl Jan 56:50 +
38. Slezák Zdeněk 64:53 +
42. Nevěřilová Kateřina 77:30 +
42. Sláma Šimon 83:40 +
47. Končáková Klára 88:13 +
33. Horyna Roman 69:07 +
33. Mudráková Eliška 69:58 +
39. Vavrysová Barbara 78:15 +
37. Lorenc Václav 63:45 +
40. Petriláková Anežka Rozári 76:02 +
47. Janda Pavel 101:26 +
31. Petriláková Petra 65:50 +
44. Houska Jindřich 87:57 +
37. Nentvichová Julie 74:11 +
38. Žižka Přemysl 76:33 +
44. Šmaus Antonín 88:58 +
25. Rýdlová Magdaléna 60:30 +
44. Řehoř Vojta 84:26 +
33. Podrábská Marie 68:21 +
47. Adamec Martin 104:33 +
19. Rýdlová Adéla 58:38 +
43. Růta Matyáš 89:34 +
35. Filipek Sebastian 63:11 +
46. Warcopová Kateřina 95:27 +
45. Tuharský Erik 86:55 +
42. Navrátilová Adéla 77:37 +
45. Kostkan Tomáš 94:20 +
31. Argalášová Kateřina 68:03 +
41. Navrátil Rostislav 79:28 +
45. Svoboda Ondřej 100:34 +
33. Větříčková Andrea 67:31 +
35. Porkert Jan 72:47 +
38. Kroniková Štěpánka 72:37 +
46. Šabatka Jan 96:25 +
36. Raková Petra 73:35 +
42. Kolář Viktor 88:23 +
43. Švarc Antonín 82:14 +
45. Sanna Karin 92:10 +
34. Pospíšil Ondřej 70:36 +
48. Řadová Lucie 93:20 +
42. Novák Přemysl 83:48 +
44. Blahová Pavla 92:10 +
34. Klement David 65:45 +
46. Peterek Vít 117:06 +
41. Poláková Lenka 76:04 +
48. Smolka Ondřej 128:07 +
28. Procházková Marie 63:02 +
41. Gilík Marek 83:00 +
42. Hájková Lenka 79:23 +
44. Lichý Ondřej 90:26 +
23. Melišík Martin 57:14 +
15. Šimůnková Gabriela 55:38 +
22. Makovský Jakub 60:16 +
41. Rosendorfová Lenka 74:20 +
39. Vlášek Jakub 77:05 +
27. Hermannová Anna 64:24 +
Měšťan Ondřej DISK
34. Venhoda Matěj 63:07 +
43. Řezníčková Tereza 80:37 +
46. Tkáč Juraj 100:42 +
44. Nechutová Aneta 80:23 +
28. Orany Vojtěch 65:28 +
41. Foltýnová Eva 79:16 +
Foltýn Tomáš DISK
Hausenblas Šimon DISK
44. Jančová Jana 90:51 +
36. Pašek František 72:55 +
29. Hausenblasová Karolína 63:22 +
37. Janda Ondřej 72:06 +
24. Bejvlová Karolína 63:11 +
35. Němeček Jan 69:37 +
Dostál František DISK
37. Binarová Adéla 72:31 +
41. Bídová Markéta 81:52 +
25. Raclavská Vlaďka 61:48 +
Chaloupka Josef DISK
17. Jílková Hana 58:05 +
37. Špacír Jan 76:05 +
17. Stehlík Šimon 54:56 +
28. Šiková Barbora 62:41 +
15. Čepička Ladislav 56:50 +
16. Chvalová Věra 53:23 +
14. Valeš Jiří 56:47 +
Kinkorová Tereza DISK
23. Němec David 56:40 +
29. Světnický František 58:45 +
47. Venusová Anna 109:48 +
33. Lukašák Šimon 70:14 +
21. Skoupá Vendula 56:32 +
43. Doležal Matyáš 86:13 +
16. Dosedělová Klára 56:24 +
Svoboda Radek DISK
39. Hruška Jakub 68:11 +
Hendrychová Zuzana DISK
37. Zháňal Jan 74:41 +
46. Adamová Eva 84:29 +
30. Bravený Vít 65:50 +
Chvátal Lukáš DISK
31. Finstrle Luděk 61:15 +
42. Mrskoč Marek 80:42 +
29. Čermáková Klára 64:39 +
43. Vališ Jan 83:55 +
34. Brožková Lucie 69:10 +
38. Deml Tomáš 72:54 +
Jansová Doubravka DISK
Fencl Jonáš DISK