Event results: Oblastní žebříček

Date:
2020/09/13
Place:
Penzion Chvojkovský mlýn
Organiser:
KRL - Kometa Kralovice
Used map:
RYBNÍČKY, 1:15 000, E=5 m (pro HD 16-35), ostatní 1 : 10 000 výřez, revize 8/2020, všichni formát A4
Director:
Hanáková Magda
Referee:
Hanáková Marta - R3
Course setter:
Hanák Martin - R1
JURY:
Rambousek Karel, Pilař Karel, Bohuslav Václav
Protocol:
Závod proběhl za slunečného počasí cca 23 stupňů, bez závad, protestů a zranění.
Classes:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     T1     T7     TF    
D10
2.38 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 26:39
2. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 31:22 + 4:43
3. Beránková Julie VPM1051 KOS Slavia Plzeň 33:56 + 7:17
4. Houbová Eliška KRL1152 Kometa Kralovice 34:31 + 7:52
5. Andělová Viktorie VPM1155 KOS Slavia Plzeň 36:47 + 10:08
6. Pospíchalová Veronika NEK Nejdek Orienteering 46:26 + 19:47
7. Kropáčová Silvie KRL1050 Kometa Kralovice 46:27 + 19:48
8. Cikhardtová Adéla NEK1150 Nejdek Orienteering 52:45 + 26:06
Hynková Marie ONO1050 SKOB Ostrov DISK
Valentová Ela KRL Kometa Kralovice 45:42 + 19:03
D12
2.99 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 27:35
2. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 29:17 + 1:42
3. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 32:27 + 4:52
4. Beránková Hedvika VPM0850 KOS Slavia Plzeň 34:46 + 7:11
5. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 37:21 + 9:46
6. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 39:56 + 12:21
7. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 44:57 + 17:22
8. Šperlová Iva 9990852 ARCHIV 45:51 + 18:16
9. Kučerová Veronika ONO0852 SKOB Ostrov 47:24 + 19:49
10. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 49:31 + 21:56
11. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 51:09 + 23:34
12. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 51:56 + 24:21
13. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 53:57 + 26:22
14. Hill Daisy 21G0950 Airienteers 66:11 + 38:36
15. Čadková Michaela KRL0954 Kometa Kralovice 67:08 + 39:33
16. Petýrková Karolína NEK0851 Nejdek Orienteering 118:57 + 91:22
Makovcová Julie ONO0951 SKOB Ostrov DISK
D14
3.62 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 24:07
2. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 30:26 + 6:19
3. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 33:33 + 9:26
4. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 33:54 + 9:47
5. Bauerová Aneta SKV0752 TJ Slovan Karlovy Vary 34:45 + 10:38
6. Králová Lucie KRL0658 Kometa Kralovice 37:14 + 13:07
7. Kropáčová Zuzana KRL0754 Kometa Kralovice 37:26 + 13:19
8. Frühaufová Julie SKV0754 TJ Slovan Karlovy Vary 41:12 + 17:05
9. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 43:10 + 19:03
10. Kolovratpvá Tereza SKV TJ Slovan Karlovy Vary 43:11 + 19:04
11. Pátková Viktorie 9990751 ARCHIV 46:23 + 22:16
12. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 47:14 + 23:07
13. Holíková Petra ONO0653 SKOB Ostrov 48:52 + 24:45
14. Pekárková Barbora ONO0655 SKOB Ostrov 49:13 + 25:06
15. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 58:14 + 34:07
16. Holá Valerie 9990651 ARCHIV 59:35 + 35:28
17. Peřinová Eliška SKV0755 TJ Slovan Karlovy Vary 65:45 + 41:38
18. Kadlecová Barbora VPM0750 KOS Slavia Plzeň 71:36 + 47:29
19. Soukupová Silva SKV0751 TJ Slovan Karlovy Vary 94:58 + 70:51
20. Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 Nejdek Orienteering 118:05 + 93:58
D16
4.57 km, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia Plzeň 39:15
2. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 39:36 + 0:21
3. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 41:08 + 1:53
4. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 42:39 + 3:24
5. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 42:53 + 3:38
6. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 45:32 + 6:17
7. Dvořáková Karla SKV0454 TJ Slovan Karlovy Vary 51:55 + 12:40
8. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 55:07 + 15:52
9. Peřinová Zuzana SKV0551 TJ Slovan Karlovy Vary 68:57 + 29:42
D18
5.40 km, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:00
D21
6.66 km, 10 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 0
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kamenická Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 47:46
2. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:46 + 16:00
3. Žandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlovy Vary 65:36 + 17:50
4. Rickmeyer Tina 31D8650 SV Lengefeld 71:51 + 24:05
5. Šperlová Zuzana 0040001 TJ Radon Vysoká pec 75:36 + 27:50
D35
5.95 km, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Maunová Martina KSH8051 OB Kašperské Hory 50:46
2. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 55:44 + 4:58
3. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 56:03 + 5:17
4. Gregorová Kateřina BSO8151 KOB Baník Sokolov 58:03 + 7:17
5. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 58:33 + 7:47
6. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 60:17 + 9:31
7. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 60:56 + 10:10
8. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 60:58 + 10:12
9. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 61:30 + 10:44
10. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 64:54 + 14:08
11. Bauerová SKV TJ Slovan Karlovy Vary 65:41 + 14:55
12. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 72:46 + 22:00
13. Kožíšková Hana MLA8350 MLOK Mariánské Lázně 75:48 + 25:02
14. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 80:55 + 30:09
15. Ječmenová Věra ONO8050 SKOB Ostrov 89:13 + 38:27
16. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 92:10 + 41:24
17. Křížová Darina 0040002 TJ Radon Vysoká pec 95:40 + 44:54
18. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 98:48 + 48:02
19. Bartošová Milena LPM7755 OK Lokomotiva Plzeň 114:22 + 63:36
Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov DISK
D45
5.40 km, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 51:46
2. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 54:15 + 2:29
3. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 64:06 + 12:20
4. Kolovská Ilona LPM6352 OK Lokomotiva Plzeň 64:44 + 12:58
5. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 70:41 + 18:55
6. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 70:45 + 18:59
7. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 74:05 + 22:19
8. Čepičková Jana LPM7353 OK Lokomotiva Plzeň 81:17 + 29:31
9. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 88:10 + 36:24
10. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 88:42 + 36:56
11. Millionová Hedvika MAS7351 OOB Aš 91:38 + 39:52
12. Tokárová Regina VPM6950 KOS Slavia Plzeň 113:18 + 61:32
Holíková Ilona ONO7552 SKOB Ostrov DISK
D55
3.58 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 43:20
2. Šilhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 45:57 + 2:37
3. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 47:33 + 4:13
4. Soukupová Michaela VSP5850 USK Praha 49:14 + 5:54
5. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 49:57 + 6:37
6. Janečková Eva LPM6150 OK Lokomotiva Plzeň 58:40 + 15:20
7. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 68:26 + 25:06
D65
3.18 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 48:26
2. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 54:11 + 5:45
3. Horáková Magdalena NEK4950 Nejdek Orienteering 90:26 + 42:00
D75
2.99 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 89:51
H10
2.47 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 24:38
2. Ritter Jakub ONO1000 SKOB Ostrov 27:56 + 3:18
3. Černý Antonín ONO1001 SKOB Ostrov 30:04 + 5:26
4. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 33:04 + 8:26
5. Beneš Jan MLA1000 MLOK Mariánské Lázně 33:57 + 9:19
6. Haller Maxmilián KRL1105 Kometa Kralovice 40:19 + 15:41
7. Křenek Jan VPM1101 KOS Slavia Plzeň 49:20 + 24:42
8. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 80:30 + 55:52
9. Křenek Martin VPM1301 KOS Slavia Plzeň 86:21 + 61:43
Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice DISK
H12
3.08 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 22:01
2. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 26:39 + 4:38
3. Kříž Matěj KAM0900 OK Kamenice 28:02 + 6:01
4. Brabec Zdeněk MAS1001 OOB Aš 31:10 + 9:09
5. Šebian Samuel KRL0903 Kometa Kralovice 35:06 + 13:05
6. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 46:33 + 24:32
7. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 48:32 + 26:31
8. Holý Tobiáš 9990801 ARCHIV 58:38 + 36:37
9. Pjenčák Adam MAS0802 OOB Aš 67:01 + 45:00
10. Bartoš Vojtěch LPM0802 OK Lokomotiva Plzeň 79:01 + 57:00
Čížek Oldřich NEK0802 Nejdek Orienteering DISK
H14
4.55 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 27:28
2. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 29:30 + 2:02
3. Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov 32:20 + 4:52
4. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 33:32 + 6:04
5. Maglia Šimon ONO0702 SKOB Ostrov 37:39 + 10:11
6. Kulhánek Jáchym 9990601 ARCHIV 37:41 + 10:13
7. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 40:22 + 12:54
8. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 40:28 + 13:00
9. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 40:49 + 13:21
10. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 41:27 + 13:59
11. Bauer David 9990701 ARCHIV 41:32 + 14:04
12. Krul Michal 9990602 ARCHIV 41:38 + 14:10
13. Brabec Matěj MAS0701 OOB Aš 44:25 + 16:57
14. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 44:27 + 16:59
15. Gašek Šimon 9990702 ARCHIV 46:39 + 19:11
16. Bejvančický Josef KRL0703 Kometa Kralovice 50:02 + 22:34
17. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 50:12 + 22:44
18. Vyskočil Jan SKV TJ Slovan Karlovy Vary 68:21 + 40:53
19. Beneš Josef MLA0702 MLOK Mariánské Lázně 71:13 + 43:45
20. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 73:47 + 46:19
21. Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 77:01 + 49:33
H16
5.15 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 37:39
2. Grohmann Jan VPM0403 KOS Slavia Plzeň 37:58 + 0:19
3. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 38:30 + 0:51
4. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 42:20 + 4:41
5. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 44:12 + 6:33
6. Kropáč Filip KRL0503 Kometa Kralovice 51:51 + 14:12
7. Kollár Nikola 9990401 ARCHIV 55:24 + 17:45
H18
7.57 km, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň 41:23
2. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 62:43 + 21:20
3. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 66:25 + 25:02
4. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 67:21 + 25:58
5. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 68:11 + 26:48
6. Pavlásek Albert LPM0304 OK Lokomotiva Plzeň 70:23 + 29:00
7. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 72:05 + 30:42
H21
11.05 km, 13 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 4912
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 58:09 5191
2. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia Plzeň 62:25 + 4:16 4851
3. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 64:24 + 6:15 4693
4. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 66:11 + 8:02 4551
5. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 74:16 + 16:07 3907
6. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 88:22 + 30:13 2784
7. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 90:38 + 32:29 2603
8. Kříž Jan 0040003 TJ Radon Vysoká pec 100:48 + 42:39
9. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 110:13 + 52:04 1043
10. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 110:28 + 52:19 1023
H35
7.58 km, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 47:38
2. Rauch Stanislav VPM8201 KOS Slavia Plzeň 53:14 + 5:36
3. Kovář Jindřich MAS6800 OOB Aš 55:33 + 7:55
4. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 56:12 + 8:34
5. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 56:13 + 8:35
6. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 61:37 + 13:59
7. Hill Richard 21G7600 Airienteers 62:21 + 14:43
8. Fišer Pavel SKV7200 TJ Slovan Karlovy Vary 62:35 + 14:57
9. Pilař Karel MAS5501 OOB Aš 62:52 + 15:14
10. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 64:03 + 16:25
11. Pekárek Martin ONO7203 SKOB Ostrov 64:45 + 17:07
12. Kozel Jiří STA8101 OK Střelka 66:50 + 19:12
13. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 68:11 + 20:33
14. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 70:31 + 22:53
15. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 72:23 + 24:45
16. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 73:33 + 25:55
17. Kožíšek Petr LPM7603 OK Lokomotiva Plzeň 77:46 + 30:08
18. Pávek Jiří NEK7700 Nejdek Orienteering 83:32 + 35:54
Kříž Dušan KRL Kometa Kralovice DISK
H45
6.52 km, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 51:39
2. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:03 + 1:24
3. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 54:33 + 2:54
4. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 64:29 + 12:50
5. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 64:49 + 13:10
6. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 67:44 + 16:05
7. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 69:02 + 17:23
8. Frühauf Jiří SKV7002 TJ Slovan Karlovy Vary 70:11 + 18:32
9. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:43 + 19:04
10. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 70:46 + 19:07
11. Hynek Petr ONO7000 SKOB Ostrov 72:40 + 21:01
12. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 72:55 + 21:16
13. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 79:06 + 27:27
14. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 80:34 + 28:55
15. Šilhavý Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 91:45 + 40:06
16. Černý Jan ONO7101 SKOB Ostrov 92:28 + 40:49
17. Müller Rico 31D6400 SV Lengefeld 105:57 + 54:18
18. Tříska Jiří LPM7400 OK Lokomotiva Plzeň 109:58 + 58:19
Holík Jaromír ONO7502 SKOB Ostrov DISK
H55
4.44 km, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Soukup Václav VSP5600 USK Praha 45:42
2. Hnyk Michal SKV6002 TJ Slovan Karlovy Vary 51:38 + 5:56
3. Štěrba Jiří SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 56:15 + 10:33
4. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 60:35 + 14:53
H65
3.83 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia Plzeň 46:05
2. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 48:12 + 2:07
3. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 49:54 + 3:49
4. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 49:55 + 3:50
5. Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia Plzeň 51:53 + 5:48
6. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 57:06 + 11:01
7. Novák Jan SKV TJ Slovan Karlovy Vary 59:27 + 13:22
H75
3.08 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 37:36
2. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 38:59 + 1:23
3. Frűhauf Ladislav SKV4201 TJ Slovan Karlovy Vary 57:42 + 20:06
HD10F
2.05 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha 42:52
2. Pávková Anna NEK1350 Nejdek Orienteering 44:14 + 1:22
3. Čepička Antonín LPM1102 OK Lokomotiva Plzeň 44:32 + 1:40
4. Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov 48:38 + 5:46
5. Benešová Marie MLA1250 MLOK Mariánské Lázně 51:05 + 8:13
6. Hynková Anna ONO1250 SKOB Ostrov 51:13 + 8:21
7. Bartošová Magdalena LPM1251 OK Lokomotiva Plzeň 80:59 + 38:07
Vlašímská Anna SKV1251 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
T1
2.28 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Houba Petr KRL Kometa Kralovice 16:40
2. Beneš Marek MLA7601 MLOK Mariánské Lázně 17:49 + 1:09
3. Pokorný Tomáš KRL Kometa Kralovice 20:47 + 4:07
4. Homola Dušan 0020001 Žabouš 21:26 + 4:46
5. Homola Matěj 0020002 Žabouš 22:25 + 5:45
6. Šebián Pavel KRL Kometa Kralovice 22:53 + 6:13
7. Houbová Hana Kometa Kralovice 23:53 + 7:13
8. Donda Jiří ONO7600 SKOB Ostrov 24:01 + 7:21
9. Brossaud Petra NER Neregistrovaný 24:49 + 8:09
10. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:29 + 9:49
11. Maun Petr KSH7301 OB Kašperské Hory 30:06 + 13:26
12. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 30:41 + 14:01
13. Šebiánová Lucie KRL Kometa Kralovice 34:39 + 17:59
Nedas Dušan 0030001 Neregistrovaný DISK
Hanáková Lenka KRL Kometa Kralovice 29:39 + 12:59
T7
6.66 km, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Eretová Kateřina SKV8651 TJ Slovan Karlovy Vary 74:27
2. Sobota Petr VPM7800 KOS Slavia Plzeň 75:53 + 1:26
3. Vonášek Adam LPM9101 OK Lokomotiva Plzeň 77:08 + 2:41
4. Klapka Radim NER Neregistrovaný 78:26 + 3:59
5. Grohmann Jan VPM KOS Slavia Plzeň 124:04 + 49:37
Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
TF
2.13 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Křížová Elen KRL Kometa Kralovice 22:04
2. Šperlová Marie 0040005 TJ Radon Vysoká pec 25:59 + 3:55
3. Křížová Ella 0040006 TJ Radon Vysoká pec 26:06 + 4:02
4. Brossaud Thomas VCB9090 OB České Budějovice 28:20 + 6:16
5. Homolová Žofie 0020003 Žabouš 29:23 + 7:19
6. Tomášková Lucie LPM OK Lokomotiva Plzeň 39:27 + 17:23
7. Maunová Kateřina KSH1451 OB Kašperské Hory 39:30 + 17:26
8. Maun Michal KSH1201 OB Kašperské Hory 39:33 + 17:29
9. Pivcová Lucie MLA1650 MLOK Mariánské Lázně 52:16 + 30:12
10. Kozlová Eliška STA1351 OK Střelka 55:54 + 33:50
11. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 58:56 + 36:52