Výsledky závodu: Veteraniáda ČR na krátké trati, oblastní žebříček

Datum:
28.09.2020
Místo konání:
Křižánky
Pořadatel:
PBM - TJ Spartak 1. brněnská
Mapa:
Sochův kout, 1:10 000, ekvidistance 5m, stav srpen 2020
Ředitel závodu:
Mareček Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Kheil Radim - R3
Stavitel tratí:
Zřídkaveselý Libor - R3
JURY:
Kamenický Radan, Venhoda Milan, Zelinka Jiří
Protokol:
Závod proběhl bez závad za chladného a deštivého počasí při teplotě cca 8°C. Žádný protest nebyl podán. Cílem prošlo 663 závodníků. Nikdo nebyl zraněn. Výsledky byly schváleny hlavním rozhodčím v plném rozsahu.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35     D35C     D40     D45     D45C     D50     D55     D60     D65     D65C     D70     D75     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35     H35C     H40     H45     H45C     H50     H55     H60     H65     H65C     H70     H75     H80     HDR     P    
D10N
3.00 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 25:08
2. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 26:29 + 1:21
3. Růžičková Zuzana KSU1250 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:20 + 5:12
4. Robotková Tereza PBM1150 TJ Spartak 1. Brněnská 48:39 + 23:31
5. Kroutilová Eliška TBM1361 KOS TJ Tesla Brno 61:14 + 36:06
Šichová Zuzana ZBM1155 SK Žabovřesky Brno DISK
D10C
2.40 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 22:14
2. Juračáková Judita BFM1053 SKOB Frýdek - Místek 23:00 + 0:46
3. Havlíčková Hana CHT1153 OOB SK Chrast 23:01 + 0:47
4. Beránková Kamila ZBM1152 SK Žabovřesky Brno 23:23 + 1:09
5. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 24:07 + 1:53
6. Janíková Klára UBM1053 MENISKOS Brno 24:23 + 2:09
7. Šunková Sára LOU1051 SK Moravan Louňovice 25:01 + 2:47
8. Voráčková Anežka OSN1260 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:18 + 3:04
9. Veselá Martina RBK1052 SK Radioklub Blansko 26:04 + 3:50
9. Halamková Valerie CHT OOB SK Chrast 26:04 + 3:50
11. Němcová Adéla TBM1176 KOS TJ Tesla Brno 33:22 + 11:08
12. Bašeová Jolana ZBM1051 SK Žabovřesky Brno 35:58 + 13:44
Jágrová Zuzana RBK1051 SK Radioklub Blansko DISK
D12C
3.00 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 23:36
2. Čechová Johana TBM0888 KOS TJ Tesla Brno 24:38 + 1:02
3. Janíková Anna ZBM0862 SK Žabovřesky Brno 26:06 + 2:30
4. Jágrová Aneta RBK0951 SK Radioklub Blansko 27:33 + 3:57
5. Kočová Klára ZBM0850 SK Žabovřesky Brno 28:48 + 5:12
6. Šunková Berta LOU0850 SK Moravan Louňovice 31:48 + 8:12
7. Veselá Veronika RBK0852 SK Radioklub Blansko 36:52 + 13:16
8. Mudráková Natálie TBM0953 KOS TJ Tesla Brno 40:20 + 16:44
9. Skřivanková Anna TBM0853 KOS TJ Tesla Brno 41:17 + 17:41
10. Eliášová Viktorie TBM1052 KOS TJ Tesla Brno 41:51 + 18:15
11. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 49:48 + 26:12
12. Fedrová Anežka RBK0853 SK Radioklub Blansko 51:13 + 27:37
13. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 55:37 + 32:01
Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč DISK
Beránková Julie ZBM0956 SK Žabovřesky Brno DISK
Duchoňová Natalie PBM0951 TJ Spartak 1. Brněnská DISK
D14C
3.40 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Kateřina TBM0679 KOS TJ Tesla Brno 25:21
2. Tomanová Eliška ZBM0658 SK Žabovřesky Brno 26:04 + 0:43
3. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 26:35 + 1:14
4. Procházková Doubravka ADA0651 OOB Spartak Adamov 27:32 + 2:11
5. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 27:58 + 2:37
6. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 28:19 + 2:58
7. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 31:15 + 5:54
8. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 32:43 + 7:22
9. Kurečková Klára ABM0657 KOB ALFA Brno 33:29 + 8:08
10. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 36:19 + 10:58
11. Kovalčíková Alena AOP0751 Orientační Běh Opava 36:30 + 11:09
12. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:50 + 13:29
13. Barnatová Magda ZBM0653 SK Žabovřesky Brno 38:54 + 13:33
14. Dobrovolná Anna TBM0758 KOS TJ Tesla Brno 40:50 + 15:29
15. Karafiátová Eliška ABM0752 KOB ALFA Brno 46:00 + 20:39
16. Bružeňáková Mia TBM0652 KOS TJ Tesla Brno 58:35 + 33:14
17. Sedláčková Hana TBM0778 KOS TJ Tesla Brno 62:04 + 36:43
D16C
3.60 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 30:16
2. Finstrlová Julie ZBM0552 SK Žabovřesky Brno 33:00 + 2:44
3. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 34:28 + 4:12
4. Miková Lenka TBM0460 KOS TJ Tesla Brno 38:02 + 7:46
5. Ondrová Anna ZBM0553 SK Žabovřesky Brno 38:50 + 8:34
6. Plachá Aneta JPV0555 Oddíl OS SK Prostějov 53:53 + 23:37
7. Stehlíková Barbora ZBM0559 SK Žabovřesky Brno 56:50 + 26:34
8. Baláčová Natálie TBM0560 KOS TJ Tesla Brno 60:39 + 30:23
D18C
3.80 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bašeová Klára ZBM0252 SK Žabovřesky Brno 77:14
2. Heroudková Adéla ZBM0261 SK Žabovřesky Brno 77:28 + 0:14
D20C
4.20 km, 95 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Boučková Anna TBM0051 KOS TJ Tesla Brno 87:41
D21C
4.80 km, 105 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7915
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 33:21 8137
2. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 34:23 + 1:02 7899
3. Mulíčková Markéta ABM0362 KOB ALFA Brno 35:12 + 1:51 7710
4. Cych Agnieszka 33P9950 Echo Twardogóra 37:18 + 3:57
5. Nechanická Klára TBM0055 KOS TJ Tesla Brno 38:26 + 5:05 6964
6. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 38:57 + 5:36 6845
7. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 38:58 + 5:37 6841
8. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 41:03 + 7:42 6361
9. Škvorová Barbora KAM9150 OK Kamenice 43:45 + 10:24 5738
10. Tesařová Jana TRI9751 TJ TŽ Třinec 44:46 + 11:25 5503
11. Smutná Pavla VAM8651 OB Vamberk 46:31 + 13:10 5100
12. Křečková Lenka ASU9271 Magnus Orienteering 54:12 + 20:51 3327
13. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 61:07 + 27:46 1731
14. Stupalová Tamara 0120001 JHB 79:08 + 45:47
D21D
3.80 km, 80 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kotrčová Lenka PDY9350 Běhej Poděbrady 50:30
2. Pařízková Kateřina PZR7951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:38 + 11:08
3. Rajnohová Pavla UBM7654 MENISKOS Brno 101:54 + 51:24
D35
4.80 km, 105 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 34:32
2. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 41:00 + 6:28
3. Neradová Alena TUR8551 OOB TJ Turnov 43:42 + 9:10
4. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 46:15 + 11:43
5. Voráčková Lenka OSN8555 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:56 + 13:24
6. Zakouřilová Kamila TUR8557 OOB TJ Turnov 54:47 + 20:15
7. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 61:20 + 26:48
8. Sladká Magdalena PBM8450 TJ Spartak 1. Brněnská 68:34 + 34:02
9. Kočová Lenka ZBM8160 SK Žabovřesky Brno 73:56 + 39:24
10. Forstová Veronika PZR8181 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 77:25 + 42:53
11. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 81:36 + 47:04
12. Košíková Jana ZBM8352 SK Žabovřesky Brno 95:32 + 61:00
D35C
4.60 km, 100 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 38:44
2. Dvořáčková Jana TTR8154 OOB Třebíč 56:10 + 17:26
3. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 56:29 + 17:45
4. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 60:04 + 21:20
5. Janíková Marie UBM7852 MENISKOS Brno 63:50 + 25:06
6. Smítalová Jana ZBM8053 SK Žabovřesky Brno 69:50 + 31:06
7. Jágrová Vlasta SBK7789 KOB START Blansko 72:10 + 33:26
8. Procházková Lucie ADA7651 OOB Spartak Adamov 75:52 + 37:08
9. Finstrlová Alena ZBM7550 SK Žabovřesky Brno 78:02 + 39:18
10. Eliášková Hana LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 85:46 + 47:02
11. Kučerová Renata ZBM7654 SK Žabovřesky Brno 88:34 + 49:50
12. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 91:38 + 52:54
Doušková Klára TBM7761 KOS TJ Tesla Brno DISK
D40
4.60 km, 100 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 36:30
2. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 40:34 + 4:04
3. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 41:05 + 4:35
4. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 42:38 + 6:08
5. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 43:00 + 6:30
6. Fučíková Hana VBM7751 VSK Mendelu Brno 44:51 + 8:21
7. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 46:10 + 9:40
8. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 46:35 + 10:05
9. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 47:13 + 10:43
10. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 48:41 + 12:11
11. Plachá Andrea JPV7676 Oddíl OS SK Prostějov 49:44 + 13:14
12. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 52:32 + 16:02
13. Čechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 56:01 + 19:31
14. Kovalčíková Eva AOP7852 Orientační Běh Opava 56:19 + 19:49
15. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 56:56 + 20:26
16. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno 59:57 + 23:27
17. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 60:06 + 23:36
18. Ježková Dana SNA7850 TJ START Náchod 60:25 + 23:55
19. Kroutilová Eva TBM7861 KOS TJ Tesla Brno 66:04 + 29:34
20. Krejčiříková Nikol BBM7850 BETA URSUS Orienteering 66:24 + 29:54
21. Šichová Radka ZBM8051 SK Žabovřesky Brno 68:54 + 32:24
22. Mikulčíková Irena KVS7750 SKOB Kobra Vsetín 80:33 + 44:03
23. Robotková Naďa PBM7950 TJ Spartak 1. Brněnská 151:22 + 114:52
Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha DISK
D45
4.40 km, 100 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fagré Iva PHK7554 OK 99 Hradec Králové 34:52
2. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 41:33 + 6:41
3. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 42:12 + 7:20
4. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 42:32 + 7:40
5. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:57 + 8:05
6. Valíková Petra AOP7351 Orientační Běh Opava 42:58 + 8:06
7. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 43:45 + 8:53
8. Mulíčková Eva ABM7469 KOB ALFA Brno 44:04 + 9:12
9. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 44:49 + 9:57
10. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 45:55 + 11:03
11. Chovancová Jana TZL7352 SKOB Zlín 46:20 + 11:28
12. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 46:38 + 11:46
13. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 49:19 + 14:27
14. Slavíková Lenka TVR7350 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 50:20 + 15:28
15. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 51:30 + 16:38
16. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 52:53 + 18:01
17. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 53:32 + 18:40
18. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 53:49 + 18:57
19. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 56:42 + 21:50
D45C
4.20 km, 95 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 52:53
2. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:11 + 0:18
3. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 55:01 + 2:08
4. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 57:57 + 5:04
5. Mokrá Regina ABM6854 KOB ALFA Brno 58:30 + 5:37
6. Otrusinová Helena ABM7054 KOB ALFA Brno 61:59 + 9:06
7. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 62:17 + 9:24
8. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 68:09 + 15:16
9. Zajíčková Lenka TBM7152 KOS TJ Tesla Brno 71:05 + 18:12
10. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 73:48 + 20:55
11. Čelechovská Zora UBM7451 MENISKOS Brno 77:41 + 24:48
12. Nouzová Alena SJH7151 SOS Jindřichův Hradec 88:14 + 35:21
13. Bašeová Magdalena 0050001 Brno 91:37 + 38:44
14. Beránková Šárka ZBM7356 SK Žabovřesky Brno 94:46 + 41:53
D50
4.20 km, 95 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 37:58
2. Horčičková Eva UOL7051 SOB Olomouc 39:56 + 1:58
3. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:11 + 4:13
4. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 45:27 + 7:29
5. Vričanová Sylva HAV6751 OB Havířov 45:55 + 7:57
6. Wurzelová Dana OSN6654 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:29 + 8:31
7. Čechová Zuzana BZR6951 Bratrstvo Ždárských vrchů 46:46 + 8:48
8. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 47:47 + 9:49
9. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 48:10 + 10:12
10. Křečková Petra ZPV7076 KOB ZPV Prostějov 49:50 + 11:52
11. Hiršová Marcela TBM7079 KOS TJ Tesla Brno 50:29 + 12:31
12. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 52:01 + 14:03
13. Hanzlová Svatava HAV6651 OB Havířov 54:29 + 16:31
14. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 55:23 + 17:25
15. Kociánová Eva OOP6750 TJ Opava 57:54 + 19:56
16. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 63:48 + 25:50
17. Hadačová Gabriela AOP6751 Orientační Běh Opava 65:09 + 27:11
18. Kaděrová Barbora HAV7051 OB Havířov 65:14 + 27:16
19. Fajkusová Jitka JPV6773 Oddíl OS SK Prostějov 68:12 + 30:14
20. Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha 89:36 + 51:38
D55
4.00 km, 85 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:55
2. Smutná Jana VAM6251 OB Vamberk 36:57 + 1:02
3. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:10 + 3:15
4. Poklopová Ivana UOL6451 SOB Olomouc 42:13 + 6:18
5. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 44:14 + 8:19
6. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 45:14 + 9:19
7. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 45:27 + 9:32
8. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 45:55 + 10:00
9. Klapalová Jana VAM6451 OB Vamberk 46:15 + 10:20
10. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 46:48 + 10:53
11. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 47:45 + 11:50
12. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 49:27 + 13:32
13. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 50:07 + 14:12
14. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:16 + 17:21
15. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 56:33 + 20:38
16. Jastrzembská Jarmila TRI6450 TJ TŽ Třinec 57:48 + 21:53
17. Slezáková Jitka LCE6351 OOB TJ Slovan Luhačovice 58:40 + 22:45
18. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 60:53 + 24:58
19. Hrabicová Iva OOP6150 TJ Opava 62:06 + 26:11
20. Sochorová Hana HAV6250 OB Havířov 67:26 + 31:31
21. Krejčíková Monika TZL6262 SKOB Zlín 68:40 + 32:45
22. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 70:31 + 34:36
23. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 70:45 + 34:50
24. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 71:55 + 36:00
25. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 72:07 + 36:12
26. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 73:09 + 37:14
27. Tichá Jana SJH6451 SOS Jindřichův Hradec 74:02 + 38:07
28. Sladká Zora PBM6059 TJ Spartak 1. Brněnská 76:57 + 41:02
29. Veverková Yveta VAM6452 OB Vamberk 84:23 + 48:28
Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D60
3.80 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájová Jana TZL6051 SKOB Zlín 39:56
2. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:53 + 1:57
3. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 42:12 + 2:16
4. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:29 + 4:33
5. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 44:42 + 4:46
6. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 45:53 + 5:57
7. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:54 + 5:58
8. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 46:36 + 6:40
9. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 46:50 + 6:54
10. Králová Zdenka SSU6091 SK Severka Šumperk 48:19 + 8:23
11. Juračková Jana CHT6052 OOB SK Chrast 48:48 + 8:52
12. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 49:56 + 10:00
13. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 52:31 + 12:35
14. Potěšilová Vladimíra VBM5655 VSK Mendelu Brno 55:04 + 15:08
15. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 57:11 + 17:15
16. Slámová Hana TBM4951 KOS TJ Tesla Brno 62:07 + 22:11
17. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:51 + 23:55
18. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 78:05 + 38:09
Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín DISK
D65
3.60 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 53:11
2. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 54:32 + 1:21
3. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 55:44 + 2:33
4. Kolaříková Věra SBK5251 KOB START Blansko 56:31 + 3:20
5. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 56:57 + 3:46
6. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 59:17 + 6:06
7. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 61:50 + 8:39
8. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:26 + 11:15
9. Seifertová Marie SBK5555 KOB START Blansko 68:20 + 15:09
10. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 74:06 + 20:55
11. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 89:56 + 36:45
D65C
3.40 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko 79:52
D70
3.40 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 54:30
2. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 65:32 + 11:02
3. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 67:41 + 13:11
4. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 82:39 + 28:09
D75
3.00 km, 70 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 TJ Baník Ostrava OKD 42:04
2. Liščinská Eva TBM4451 KOS TJ Tesla Brno 56:54 + 14:50
H10N
3.00 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svirák Samuel TBM1125 KOS TJ Tesla Brno 17:12
2. Nouza Vítek SJH1104 SOS Jindřichův Hradec 21:44 + 4:32
3. Šiler Štěpán PDY1101 Běhej Poděbrady 22:58 + 5:46
4. Eliášek Jakub LBM1101 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 25:24 + 8:12
5. Cicvárek Lukáš ZBM1305 SK Žabovřesky Brno 27:29 + 10:17
6. Skřivanek František TBM1108 KOS TJ Tesla Brno 37:56 + 20:44
7. Ondráček Lubor EKP1111 VŠTJ Ekonom Praha 43:51 + 26:39
8. Krtička Mikuláš SSU1100 SK Severka Šumperk 58:57 + 41:45
H10C
2.40 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hikl Martin ZBM1104 SK Žabovřesky Brno 17:09
2. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 18:06 + 0:57
3. Šunka Hubert LOU1200 SK Moravan Louňovice 18:11 + 1:02
4. Koča František ZBM1100 SK Žabovřesky Brno 18:42 + 1:33
5. Hájek Vojtěch TBM1201 KOS TJ Tesla Brno 19:24 + 2:15
6. Forst Matouš PZR1100 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:32 + 2:23
7. Šicha Matěj ZBM1002 SK Žabovřesky Brno 21:42 + 4:33
8. Procházka Ferdinand ADA1001 OOB Spartak Adamov 23:26 + 6:17
9. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 25:45 + 8:36
10. Krtička Antonín SSU1000 SK Severka Šumperk 27:21 + 10:12
11. Pomikálek Antonín ZBM1202 SK Žabovřesky Brno 28:34 + 11:25
12. Plachý Matyáš JPV1010 Oddíl OS SK Prostějov 39:52 + 22:43
13. Janík Jan UBM1301 MENISKOS Brno 45:47 + 28:38
H12C
3.00 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denemarek Max TBM0800 KOS TJ Tesla Brno 24:33
2. Hájek Štěpán TBM0804 KOS TJ Tesla Brno 24:34 + 0:01
3. Zřídkaveselý Martin PBM0808 TJ Spartak 1. Brněnská 26:34 + 2:01
4. Kovalčík Petr AOP0901 Orientační Běh Opava 27:15 + 2:42
5. Navrátil Jakub TBM0811 KOS TJ Tesla Brno 28:03 + 3:30
6. Cicvárek Martin ZBM0801 SK Žabovřesky Brno 31:04 + 6:31
7. Svirák Benjamin TBM0915 KOS TJ Tesla Brno 33:15 + 8:42
8. Růžička Matěj KSU0901 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:41 + 10:08
9. Saitl David ZBM0805 SK Žabovřesky Brno 40:22 + 15:49
10. Kroutil Tadeáš TBM0928 KOS TJ Tesla Brno 45:51 + 21:18
11. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:47 + 34:14
H14C
3.80 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 24:06
2. Kučera Tomáš ZBM0605 SK Žabovřesky Brno 24:35 + 0:29
3. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 25:14 + 1:08
4. Račanský Jiří TBM0706 KOS TJ Tesla Brno 26:25 + 2:19
5. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 28:58 + 4:52
6. Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 29:55 + 5:49
7. Čech Radan TBM0611 KOS TJ Tesla Brno 30:11 + 6:05
8. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 30:24 + 6:18
9. Hanousek Prokop TBM0613 KOS TJ Tesla Brno 31:18 + 7:12
10. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 31:24 + 7:18
11. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 31:26 + 7:20
12. Svirák Jonatan TBM0608 KOS TJ Tesla Brno 31:51 + 7:45
13. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 32:46 + 8:40
14. Eliáš Vojtěch TBM0604 KOS TJ Tesla Brno 33:22 + 9:16
15. Koča Vojtěch ZBM0602 SK Žabovřesky Brno 34:24 + 10:18
16. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 46:50 + 22:44
17. Kroutil Jošt TBM0712 KOS TJ Tesla Brno 48:23 + 24:17
18. Strnad Jakub DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 49:14 + 25:08
19. Plachý Ondřej JPV0707 Oddíl OS SK Prostějov 50:16 + 26:10
20. Cicvárek Radim ZBM0601 SK Žabovřesky Brno 56:05 + 31:59
Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč DISK
H16C
4.00 km, 85 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehl Ondřej TBM0404 KOS TJ Tesla Brno 31:21
2. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 32:19 + 0:58
3. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 34:27 + 3:06
4. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 34:41 + 3:20
5. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 37:42 + 6:21
6. Racek Josef ZBM0400 SK Žabovřesky Brno 43:35 + 12:14
7. Baše Matěj ZBM0509 SK Žabovřesky Brno 49:46 + 18:25
8. Pařízek Petr PZR0504 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 64:56 + 33:35
9. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 76:01 + 44:40
Račanský Jakub TBM0503 KOS TJ Tesla Brno DISK
Zelený Vladan ZBM0405 SK Žabovřesky Brno DISK
Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč DISK
H18C
4.40 km, 100 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánek Adam ZBM0302 SK Žabovřesky Brno 30:58
2. Lička Adam TBM0326 KOS TJ Tesla Brno 32:56 + 1:58
3. Palát Tomáš ABM0307 KOB ALFA Brno 37:18 + 6:20
4. Krampla Michal Jan UOL0302 SOB Olomouc 41:11 + 10:13
5. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 41:15 + 10:17
6. Rajnoha Tomáš UBM0303 MENISKOS Brno 51:30 + 20:32
7. Oujezdský Matyáš ZBM0307 SK Žabovřesky Brno 54:07 + 23:09
H20C
4.80 km, 105 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 47:23
H21C
5.60 km, 110 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8138
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chloupek Adam LCE9300 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:50 8544
2. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 33:11 + 1:21 8216
3. Fajkus Radim JPV9509 Oddíl OS SK Prostějov 35:30 + 3:40 7653
4. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 35:59 + 4:09 7536
5. Vystavěl Ondřej JPV9807 Oddíl OS SK Prostějov 37:00 + 5:10 7289
6. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 37:10 + 5:20 7248
7. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 38:18 + 6:28 6973
8. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 38:30 + 6:40 6924
9. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 39:14 + 7:24 6746
10. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 39:32 + 7:42 6674
11. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 41:58 + 10:08 6083
12. Florián Vojtěch ABM9901 KOB ALFA Brno 42:21 + 10:31 5989
13. Stupal František JHB8603 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 42:59 + 11:09 5836
14. Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 44:11 + 12:21 5544
15. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 44:35 + 12:45 5447
16. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 45:18 + 13:28 5273
17. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 46:02 + 14:12 5095
18. Novotný Ondřej ABM9211 KOB ALFA Brno 46:37 + 14:47 4953
19. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 48:10 + 16:20 4577
20. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 48:22 + 16:32 4528
21. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 50:02 + 18:12 4123
22. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 50:47 + 18:57 3941
23. Strejček Petr TBM7228 KOS TJ Tesla Brno 52:50 + 21:00 3443
24. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 61:08 + 29:18 1428
25. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 65:54 + 34:04 270
Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec DISK 0
Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava DISK 0
H21D
4.60 km, 100 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 53:24
2. Macháček Petr ZBM0112 SK Žabovřesky Brno 59:06 + 5:42
3. Záveský Jan 0040001 Česká Třebová 70:32 + 17:08
4. Pařízek Miloš PZR7701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 74:09 + 20:45
Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno DISK
H35
5.40 km, 110 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dlabaja Štěpán TZL8508 SKOB Zlín 32:24
2. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 34:37 + 2:13
3. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 35:02 + 2:38
4. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 35:14 + 2:50
5. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 35:28 + 3:04
6. Perknovský Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov 35:59 + 3:35
7. Otrusina Jiří JPV8201 Oddíl OS SK Prostějov 37:09 + 4:45
8. Brabec Jaroslav ZBM8242 SK Žabovřesky Brno 38:40 + 6:16
9. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 38:44 + 6:20
10. Veverka Tomáš VAM8401 OB Vamberk 38:52 + 6:28
11. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 39:23 + 6:59
12. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 39:24 + 7:00
13. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 40:36 + 8:12
14. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 41:48 + 9:24
15. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 42:38 + 10:14
16. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 42:53 + 10:29
17. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 46:00 + 13:36
18. Koča Jaroslav ZBM8206 SK Žabovřesky Brno 46:04 + 13:40
19. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 47:46 + 15:22
20. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 52:11 + 19:47
21. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 54:52 + 22:28
22. Zelený Pavel ZBM7302 SK Žabovřesky Brno 70:14 + 37:50
23. Liščinský Tomáš TBM8411 KOS TJ Tesla Brno 80:05 + 47:41
24. Rudolf Tomáš ZBM8402 SK Žabovřesky Brno 87:10 + 54:46
Pauschek Karel ZBM8509 SK Žabovřesky Brno DISK
H35C
5.00 km, 105 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Ondřej TBM7511 KOS TJ Tesla Brno 44:24
2. Račanský Jan UBM7903 MENISKOS Brno 49:11 + 4:47
3. Mokrý Jan ABM6611 KOB ALFA Brno 50:25 + 6:01
4. Baše Tomáš ZBM7402 SK Žabovřesky Brno 60:24 + 16:00
5. Denemarek Ivo BBM7901 BETA URSUS Orienteering 61:13 + 16:49
6. Robotka Jan PBM7800 TJ Spartak 1. Brněnská 61:57 + 17:33
7. Lasota Marek 0090001 Lasota - neregistrován 62:15 + 17:51
8. Smítal Rostislav ZBM7903 SK Žabovřesky Brno 65:01 + 20:37
9. Navrátil Ondřej 0070001 KMCH 70:25 + 26:01
10. Beránek Miroslav ZBM7705 SK Žabovřesky Brno 81:03 + 36:39
11. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 90:56 + 46:32
H40
5.00 km, 105 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 31:02
2. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 31:59 + 0:57
3. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:12 + 2:10
4. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 34:38 + 3:36
5. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 35:10 + 4:08
6. Skřivanek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 37:04 + 6:02
7. Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 37:28 + 6:26
8. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 39:00 + 7:58
9. Voráček Michal OSN8000 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:48 + 9:46
10. Vobr Marek BOR7801 OK Jiskra Nový Bor 42:09 + 11:07
11. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 43:09 + 12:07
12. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 44:06 + 13:04
13. Kalous Antonín KON7708 KOB Konice 44:14 + 13:12
14. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 44:41 + 13:39
15. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 45:08 + 14:06
16. Bencúr Juraj AOP7700 Orientační Běh Opava 46:37 + 15:35
17. Krtička Luděk SSU7847 SK Severka Šumperk 47:37 + 16:35
18. Paulíček Michal UOL7701 SOB Olomouc 48:18 + 17:16
19. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 49:04 + 18:02
20. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 49:34 + 18:32
21. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 50:09 + 19:07
22. Fousek Martin RBK7801 SK Radioklub Blansko 53:03 + 22:01
23. Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany 58:05 + 27:03
Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška DISK
Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava DISK
H45
4.60 km, 100 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palát Petr ABM7415 KOB ALFA Brno 27:43
2. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 27:51 + 0:08
3. Zakouřil Tomáš TUR7500 OOB TJ Turnov 28:39 + 0:56
4. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 28:55 + 1:12
5. Tomanek Daniel KSU7410 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:48 + 2:05
6. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 29:49 + 2:06
7. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 30:05 + 2:22
8. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 30:55 + 3:12
9. Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:42 + 3:59
10. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 32:14 + 4:31
11. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 32:31 + 4:48
12. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 33:31 + 5:48
13. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 33:35 + 5:52
14. Kovalčík Tomáš AOP7301 Orientační Běh Opava 34:11 + 6:28
15. Valík Luděk AOP7101 Orientační Běh Opava 34:33 + 6:50
16. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 36:03 + 8:20
17. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 36:10 + 8:27
18. Kyncl Tomáš ZBM7201 SK Žabovřesky Brno 36:15 + 8:32
19. Janas Petr PGP7106 SK Praga 37:00 + 9:17
20. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 37:03 + 9:20
21. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 37:04 + 9:21
22. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 37:05 + 9:22
23. Vláčil Daniel RIC7307 OB Říčany 37:10 + 9:27
24. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 37:27 + 9:44
25. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 39:18 + 11:35
26. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 39:34 + 11:51
27. Pudel Jarda STE7505 SK SKI-OB Šternberk 40:00 + 12:17
28. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 40:10 + 12:27
29. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 42:02 + 14:19
30. Lebar Daniel BBM7400 BETA URSUS Orienteering 42:10 + 14:27
31. Mulíček Ondřej ABM7405 KOB ALFA Brno 42:52 + 15:09
32. Auermüller Vít ZBM6701 SK Žabovřesky Brno 43:25 + 15:42
33. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 44:32 + 16:49
34. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 46:08 + 18:25
35. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 46:34 + 18:51
36. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 47:02 + 19:19
37. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 50:12 + 22:29
38. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Žabovřesky Brno 50:23 + 22:40
39. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:43 + 23:00
40. Prokeš Tomáš SHK7503 OK Slavia Hradec Králové 59:09 + 31:26
41. Mastela Rafal HAV7300 OB Havířov 60:24 + 32:41
42. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 62:43 + 35:00
Odehnal Luděk ADA7400 OOB Spartak Adamov DISK
Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava DISK
Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka DISK
Veselý Martin RBK7502 SK Radioklub Blansko DISK
H45C
4.40 km, 100 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 41:21
2. Svoboda Petr ABM7124 KOB ALFA Brno 44:01 + 2:40
3. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:22 + 5:01
4. Lička Lukáš VBM7301 VSK Mendelu Brno 47:10 + 5:49
5. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 48:23 + 7:02
6. Šňupárek Martin TBM7107 KOS TJ Tesla Brno 48:39 + 7:18
7. Jalový Vlastimil RBK6120 SK Radioklub Blansko 49:13 + 7:52
8. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 50:50 + 9:29
9. Rajnoha Miroslav UBM7104 MENISKOS Brno 52:26 + 11:05
10. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 53:49 + 12:28
11. Pekárek Aleš RBK6602 SK Radioklub Blansko 56:56 + 15:35
12. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 64:49 + 23:28
13. Kycl Miroslav LBM7100 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 78:53 + 37:32
H50
4.40 km, 100 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Jan TZL6808 SKOB Zlín 30:10
2. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 30:34 + 0:24
3. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 31:27 + 1:17
4. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 31:39 + 1:29
5. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:42 + 1:32
6. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 31:52 + 1:42
7. Cych Piotr 33P6800 Echo Twardogóra 32:10 + 2:00
8. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 32:48 + 2:38
9. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 33:49 + 3:39
10. Mudrák Stanislav LCE6701 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:57 + 3:47
11. Mudrák Pavel TBM6900 KOS TJ Tesla Brno 34:09 + 3:59
12. Tesař Jiří AOP6702 Orientační Běh Opava 34:56 + 4:46
13. Škvor Martin KAM6700 OK Kamenice 36:13 + 6:03
14. Zavřel Michal KRN6804 KOS TJ Lokomotiva Krnov 36:52 + 6:42
15. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 37:47 + 7:37
16. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 38:51 + 8:41
17. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 39:18 + 9:08
18. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 39:45 + 9:35
19. Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc 41:03 + 10:53
20. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 41:13 + 11:03
21. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 43:07 + 12:57
22. Kovačič Marek OSN6600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:54 + 13:44
23. Slavík Tomáš TVR6800 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 44:59 + 14:49
24. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 48:51 + 18:41
25. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 49:02 + 18:52
26. Florian Michal 0020001 TBM 61:43 + 31:33
Pavlík Radek ASU6849 Magnus Orienteering DISK
Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava DISK
H55
4.20 km, 95 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 32:32
2. Hadač Miroslav AOP6501 Orientační Běh Opava 33:29 + 0:57
3. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 33:42 + 1:10
4. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 33:54 + 1:22
5. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 33:59 + 1:27
6. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 35:06 + 2:34
7. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 35:29 + 2:57
8. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 35:40 + 3:08
9. Schuster Martin AOP6502 Orientační Běh Opava 35:43 + 3:11
10. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:58 + 3:26
11. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 36:16 + 3:44
12. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 36:21 + 3:49
13. Tichý Martin SJH6401 SOS Jindřichův Hradec 37:09 + 4:37
14. Šimek Tomáš FSP6304 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:14 + 4:42
15. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 38:09 + 5:37
16. Hepnar Luboš STE6307 SK SKI-OB Šternberk 38:14 + 5:42
17. Slezák Libor LCE6207 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:37 + 6:05
18. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 39:07 + 6:35
19. Peřinka Jan AOP6301 Orientační Běh Opava 39:32 + 7:00
20. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 39:37 + 7:05
21. Řeháček Petr SBR6302 SKOB Bruntál 40:02 + 7:30
22. Navrátil Václav KON6427 KOB Konice 40:25 + 7:53
23. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 40:50 + 8:18
23. Vrubel Karel TZL6401 SKOB Zlín 40:50 + 8:18
25. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 41:51 + 9:19
26. Valenta Jiří SSU6301 SK Severka Šumperk 43:04 + 10:32
27. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 44:38 + 12:06
28. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 46:27 + 13:55
29. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 47:33 + 15:01
30. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 47:46 + 15:14
31. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 48:42 + 16:10
32. Sochor Tomáš HAV6301 OB Havířov 49:17 + 16:45
33. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 50:38 + 18:06
34. Křeček Miroslav ZPV6213 KOB ZPV Prostějov 52:32 + 20:00
35. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 54:08 + 21:36
36. Plachý Martin JPV6515 Oddíl OS SK Prostějov 54:34 + 22:02
37. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 57:58 + 25:26
38. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 86:27 + 53:55
39. Stojan Luděk PBM5600 TJ Spartak 1. Brněnská 90:43 + 58:11
Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové DISK
H60
4.00 km, 85 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 31:49
2. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 32:27 + 0:38
3. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:35 + 1:46
4. Jakobi Zdeněk HAV5701 OB Havířov 35:54 + 4:05
5. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:09 + 6:20
6. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 38:19 + 6:30
7. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 38:26 + 6:37
8. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 38:57 + 7:08
9. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 39:45 + 7:56
10. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 39:47 + 7:58
11. Lužný Ladislav HAV6000 OB Havířov 40:09 + 8:20
12. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 40:51 + 9:02
13. Tupec Jiří VAM5801 OB Vamberk 40:56 + 9:07
14. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 42:11 + 10:22
15. Prokop Lubomír TRI6001 TJ TŽ Třinec 42:49 + 11:00
16. Háj Bohumil TZL5601 SKOB Zlín 43:45 + 11:56
17. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 43:55 + 12:06
18. Višňa Milan OOL5904 SK Haná orienteering 44:32 + 12:43
19. Kostka Evžen AOP5701 Orientační Běh Opava 46:36 + 14:47
20. Forst Vlastimil PZR5603 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:46 + 14:57
21. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:44 + 15:55
22. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 49:00 + 17:11
23. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 49:20 + 17:31
24. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 50:53 + 19:04
25. Albert František OOL5804 SK Haná orienteering 57:22 + 25:33
26. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 59:39 + 27:50
27. Potěšil Václav VBM5613 VSK Mendelu Brno 78:48 + 46:59
28. Krejčík Zbyněk TZL5704 SKOB Zlín 79:48 + 47:59
H65
3.80 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:36
2. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 38:33 + 3:57
3. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 38:35 + 3:59
4. Folprecht Miroslav TUR5501 OOB TJ Turnov 39:36 + 5:00
5. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 39:47 + 5:11
6. Juřeník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 40:32 + 5:56
7. Rychlý Miloš OOP5302 TJ Opava 40:44 + 6:08
8. Slováček Rudolf TZL5402 SKOB Zlín 41:48 + 7:12
9. Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno 43:04 + 8:28
10. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 44:43 + 10:07
11. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 45:45 + 11:09
12. Juračka Vojtěch CHT5404 OOB SK Chrast 46:06 + 11:30
13. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 46:52 + 12:16
14. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 47:59 + 13:23
15. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 48:22 + 13:46
16. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 48:48 + 14:12
17. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 50:16 + 15:40
18. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 50:40 + 16:04
19. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov 54:08 + 19:32
20. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 54:48 + 20:12
21. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:48 + 21:12
22. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 57:37 + 23:01
23. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 57:49 + 23:13
24. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 60:46 + 26:10
25. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 74:56 + 40:20
26. Chromčák František JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín 80:24 + 45:48
H65C
3.60 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 47:16
2. Vodrážka Oldřich CHT4701 OOB SK Chrast 56:04 + 8:48
3. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 60:36 + 13:20
4. Šnyrch František ABM4902 KOB ALFA Brno 64:19 + 17:03
5. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 65:57 + 18:41
6. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 68:34 + 21:18
H70
3.60 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 39:47
2. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 41:02 + 1:15
3. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:49 + 2:02
4. Zabloudil Pavel TBM5003 KOS TJ Tesla Brno 43:00 + 3:13
5. Skácel Jaroslav KON4617 KOB Konice 44:30 + 4:43
6. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:19 + 5:32
7. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:33 + 5:46
8. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:48 + 6:01
9. Kotecký Roman PGP4900 SK Praga 50:15 + 10:28
10. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 52:54 + 13:07
11. Pospíšil Karel TVR5000 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 57:09 + 17:22
12. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 62:04 + 22:17
13. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 65:46 + 25:59
14. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 79:32 + 39:45
Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering DISK
Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha DISK
H75
3.40 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:18
2. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 39:24 + 3:06
3. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 44:47 + 8:29
4. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 47:35 + 11:17
5. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 48:14 + 11:56
6. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 54:03 + 17:45
7. Beneš Karel HAV4201 OB Havířov 84:14 + 47:56
Ptáček Jiří BOV4401 TJ Baník Ostrava OKD DISK
H80
3.00 km, 70 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 SKOB Zlín 44:28
2. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 50:50 + 6:22
3. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 55:32 + 11:04
Valla Stanislav TZL3125 SKOB Zlín DISK
HDR
3.00 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prúšová Zuzana TBM1161 KOS TJ Tesla Brno 23:04
2. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 24:25 + 1:21
3. Lauermanová Eva SJI1353 OK Jihlava 27:46 + 4:42
4. Ondráček Viktor EKP1515 VŠTJ Ekonom Praha 34:12 + 11:08
5. Němec Štěpán 35:17 + 12:13
6. Lounek Jindřich 35:45 + 12:41
7. Vaculín Vilém TBM1305 KOS TJ Tesla Brno 36:22 + 13:18
8. Lauerman Jan SJI1515 OK Jihlava 37:00 + 13:56
9. Svirák Timotej TBM1411 KOS TJ Tesla Brno 42:28 + 19:24
10. Kalous Daniel KON2001 KOB Konice 53:38 + 30:34
11. Sedláček Břetislav 55:13 + 32:09
P
3.20 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrbák Josef 18:33
2. Fiala Jan ZBM7205 SK Žabovřesky Brno 24:30 + 5:57
3. lounková lucie 27:11 + 8:38
4. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 27:38 + 9:05
5. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 30:38 + 12:05
6. Juračák Miroslav BFM7605 SKOB Frýdek - Místek 35:36 + 17:03
7. Kroutil Petr TBM7803 KOS TJ Tesla Brno 36:20 + 17:47
8. Račanský Martin 39:14 + 20:41
9. Mudráková Michaela TBM7555 KOS TJ Tesla Brno 39:43 + 21:10
10. Němec Jan 42:05 + 23:32
11. Růžička Lukáš KSU7849 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:33 + 24:00
12. Svirák Pavel TBM7806 KOS TJ Tesla Brno 43:47 + 25:14
13. Němcová Jitka 43:57 + 25:24
14. Pekárková Radka RBK6767 SK Radioklub Blansko 49:37 + 31:04
15. Burešová Petra CHT0001 OOB SK Chrast 49:56 + 31:23
16. Hanousková Boučková Daniela TBM7282 KOS TJ Tesla Brno 53:44 + 35:11
17. Sobková Lenka 0130001 Tesla 54:53 + 36:20
18. Nováková Hana CTB7551 SK OB Chotěboř 55:04 + 36:31
19. Červenka Jiří 0080001 Červenka 57:27 + 38:54
20. Francová Jana 57:59 + 39:26
21. Vaculínová Hana TBM8354 KOS TJ Tesla Brno 59:36 + 41:03
22. Dobrovolný Vladimír TBM7009 KOS TJ Tesla Brno 66:57 + 48:24