Výsledky závodu: Veteraniáda ČR na krátké trati, oblastní žebříček

Klubové výsledky : SJI (29)

Datum:
28.09.2020
Místo konání:
Křižánky
Pořadatel:
PBM - TJ Spartak 1. brněnská
Mapa:
Sochův kout, 1:10 000, ekvidistance 5m, stav srpen 2020
Ředitel závodu:
Mareček Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Kheil Radim - R3
Stavitel tratí:
Zřídkaveselý Libor - R3
JURY:
Kamenický Radan, Venhoda Milan, Zelinka Jiří
Protokol:
Závod proběhl bez závad za chladného a deštivého počasí při teplotě cca 8°C. Žádný protest nebyl podán. Cílem prošlo 663 závodníků. Nikdo nebyl zraněn. Výsledky byly schváleny hlavním rozhodčím v plném rozsahu.
Kategorie:
D14C     D16C     D35     D35C     D40     D60     H14C     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     HDR    
D14C
3.40 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 28:19 + 2:58
D16C
3.60 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 30:16
D35
4.80 km, 105 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 81:36 + 47:04
D35C
4.60 km, 100 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 60:04 + 21:20
D40
4.60 km, 100 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 40:34 + 4:04
D60
3.80 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 42:12 + 2:16
H14C
3.80 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 24:06
10. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 31:24 + 7:18
H21C
5.60 km, 110 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8138
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
10. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 39:32 + 7:42 6674
11. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 41:58 + 10:08 6083
17. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 46:02 + 14:12 5095
20. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 48:22 + 16:32 4528
Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava DISK 0
H35
5.40 km, 110 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 38:44 + 6:20
H40
5.00 km, 105 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
14. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 44:41 + 13:39
Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava DISK
H45
4.60 km, 100 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 28:55 + 1:12
7. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 30:05 + 2:22
10. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 32:14 + 4:31
13. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 33:35 + 5:52
Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava DISK
H50
4.40 km, 100 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
17. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 39:18 + 9:08
24. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 48:51 + 18:41
H55
4.20 km, 95 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
35. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 54:08 + 21:36
H60
4.00 km, 85 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 38:19 + 6:30
8. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 38:57 + 7:08
HDR
3.00 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 24:25 + 1:21
3. Lauermanová Eva SJI1353 OK Jihlava 27:46 + 4:42
8. Lauerman Jan SJI1515 OK Jihlava 37:00 + 13:56