Výsledky závodu: Dražičky - veřejný závod

Datum:
08.08.2020
Místo konání:
Dražičky u Tábora
Pořadatel:
STA - OK Střelka
Mapa:
V Rybníčkách 1: 10 000, rozšířená červen, červenec 2020, voděodolný materiál – pretex
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
A-HDR     A-L     B     C     D    
A-HDR
2.60 km, 4 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holzäpfel Jan STA1202 OK Střelka 34:27
2. Vaníček Štěpán STA1201 OK Střelka 35:19 + 0:52
3. Trš Josef PBM1501 TJ Spartak 1. Brněnská 38:50 + 4:23
4. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 44:34 + 10:07
5. Vaníček Robin STA1401 OK Střelka 48:41 + 14:14
6. Doleželová Leona STA1551 OK Střelka 59:13 + 24:46
7. Sláma Josef NNN Neregistrovaní 75:00 + 40:33
8. Slámová Marcela NNN Neregistrovaní 75:20 + 40:53
A-L
2.60 km, 4 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaníčková Nikola STA1051 OK Střelka 52:13
2. Doležalová Lucie ROU1254 SKOB Roudnice nad Labem 86:34 + 34:21
B
2.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopenec Šimon SJH1002 SOS Jindřichův Hradec 30:05
2. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 36:55 + 6:50
3. Doleželová Jolana STA1151 OK Střelka 43:49 + 13:44
4. Lubasová Nela STA1152 OK Střelka 45:34 + 15:29
5. Balog Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 49:41 + 19:36
6. Balgová Markéta DKP8150 Oddíl OB Kotlářka 49:55 + 19:50
7. Čápová Denisa STA0952 OK Střelka 53:09 + 23:04
8. Kuchařová Hedvika NNN Neregistrovaní 75:42 + 45:37
C
3.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 38:55
2. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 48:47 + 9:52
3. Komárková Lenka SJH7651 SOS Jindřichův Hradec 48:54 + 9:59
4. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 55:04 + 16:09
5. Wágner Jakub NNN Neregistrovaní 57:16 + 18:21
6. Mansfeld Miroslav NNN Neregistrovaní 57:22 + 18:27
7. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 61:43 + 22:48
8. Tršová Daniela PBM7375 TJ Spartak 1. Brněnská 64:02 + 25:07
9. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 66:15 + 27:20
10. Smékal Jan SJH0405 SOS Jindřichův Hradec 66:33 + 27:38
11. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. Brněnská 70:48 + 31:53
12. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 74:30 + 35:35
13. Hrdlička Šimon OPI0601 Orientační sporty Písek 75:04 + 36:09
14. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 81:14 + 42:19
15. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 84:19 + 45:24
16. Komárková Zbyňka SJH0751 SOS Jindřichův Hradec 85:14 + 46:19
17. Plachý Martin STA7101 OK Střelka 85:33 + 46:38
18. Plachá Nora STA0851 OK Střelka 90:12 + 51:17
19. Vejvodová Ivana ROU8153 SKOB Roudnice nad Labem 97:38 + 58:43
20. Doležal Jiří ROU0804 SKOB Roudnice nad Labem 98:29 + 59:34
21. Chrz Pavel KUL6700 KOB Ústí nad Labem 145:32 + 106:37
Lubasová Aneta STA0953 OK Střelka DISK
Schling Jaromír SJI4643 OK Jihlava DISK
Pich Josef CST4002 OB Strakonice DISK
Bareš Petr NNN Neregistrovaní DISK
Pllachá Radka STA7551 OK Střelka DISK
D
5.60 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec 51:56
2. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 56:26 + 4:30
3. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 59:29 + 7:33
4. Lubas Miroslav STA7802 OK Střelka 60:22 + 8:26
5. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 61:21 + 9:25
6. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 64:01 + 12:05
7. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 68:00 + 16:04
8. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 68:56 + 17:00
9. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 71:36 + 19:40
10. Martanová Elin TUR0253 OOB TJ Turnov 71:40 + 19:44
11. Martanová Lea TUR0555 OOB TJ Turnov 71:56 + 20:00
12. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 72:33 + 20:37
13. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 78:22 + 26:26
14. Vaníček Ondřej STA7801 OK Střelka 80:21 + 28:25
15. Foršt Jakub DOR7501 OK Dobříš 85:15 + 33:19
16. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 86:34 + 34:38
17. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 89:49 + 37:53
18. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 93:28 + 41:32
19. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 95:12 + 43:16
20. Čápová Eliška STA0451 OK Střelka 101:12 + 49:16
21. Hrdlička Pavel OPI6500 Orientační sporty Písek 103:54 + 51:58
22. Kopencová Anna SJH0752 SOS Jindřichův Hradec 112:45 + 60:49
23. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 135:47 + 83:51
24. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 140:11 + 88:15
25. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 147:34 + 95:38
Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering DISK
Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha DISK
Valter Petr KBP4500 KBP Praha DISK