Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.09.2020
Místo konání:
Soběšice
Pořadatel:
UBM - MENISKOS Brno
Mapa:
U Buku 2020
Ředitel závodu:
Humlíčková Jana
Hlavní rozhodčí:
Humlíček René - R3
Stavitel tratí:
Hrouda Petr
Protokol:
Závod proběhl za příjemného, slunečného počasí, teplota 24°C. Cílem prošlo 393 závodníků. Zdravotník ošetřil dvě drobné odřeniny. Protest nebyl podán, hl. rozhodčí výsledky schválil.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
1.50 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eliášová Viktorie TBM1052 KOS TJ Tesla Brno 13:41
2. Beránková Kamila ZBM1152 SK Žabovřesky Brno 16:40 + 2:59
3. Tomíčková Eliška TBM1054 KOS TJ Tesla Brno 20:17 + 6:36
4. Francová Hedvika TBM1079 KOS TJ Tesla Brno 21:56 + 8:15
5. Jágrová Zuzana RBK1051 SK Radioklub Blansko 23:16 + 9:35
6. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 24:39 + 10:58
7. Bašeová Jolana ZBM1051 SK Žabovřesky Brno 25:02 + 11:21
8. Janíková Klára UBM1053 MENISKOS Brno 27:25 + 13:44
9. Šímová Julie TBM1055 KOS TJ Tesla Brno 39:35 + 25:54
10. Ryglová Beáta TBM1158 KOS TJ Tesla Brno 40:15 + 26:34
11. Coufalová Thea ZBM1050 SK Žabovřesky Brno 43:19 + 29:38
D10N
2.80 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčiříková Zuzana BBM1150 BETA URSUS Orienteering 18:34
2. Kroutilová Eliška TBM1361 KOS TJ Tesla Brno 22:32 + 3:58
3. Veselá Martina RBK1052 SK Radioklub Blansko 24:16 + 5:42
4. Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 25:14 + 6:40
5. Tomíčková Ivana TBM1364 KOS TJ Tesla Brno 26:56 + 8:22
6. Marková Lucie ZBM1351 SK Žabovřesky Brno 27:38 + 9:04
7. Stašková Tereza PBM1257 TJ Spartak 1. Brněnská 28:05 + 9:31
8. Vojáčková Žofie 29:17 + 10:43
9. Šímová Klaudie TBM1452 KOS TJ Tesla Brno 32:31 + 13:57
10. Chaloupková Klára ZBM1260 SK Žabovřesky Brno 33:36 + 15:02
11. Doušková Daniela TBM1358 KOS TJ Tesla Brno 33:42 + 15:08
MS Duchoňová Natálie PBM1051 TJ Spartak 1. Brněnská 22:12 + 3:38
D12
1.80 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 18:29
2. Janíková Anna ZBM0862 SK Žabovřesky Brno 20:29 + 2:00
3. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 20:51 + 2:22
4. Čechová Johana TBM0888 KOS TJ Tesla Brno 21:49 + 3:20
5. Strýčková Barbora ADA0852 OOB Spartak Adamov 22:22 + 3:53
6. Horká Kateřina TBM0856 KOS TJ Tesla Brno 23:39 + 5:10
7. Fedrová Anežka RBK0853 SK Radioklub Blansko 23:44 + 5:15
8. Mudráková Natálie TBM0953 KOS TJ Tesla Brno 25:42 + 7:13
9. Kočová Klára ZBM0850 SK Žabovřesky Brno 25:54 + 7:25
10. Kučerová Tereza ZBM0957 SK Žabovřesky Brno 26:24 + 7:55
11. Coufalová Rea ZBM0953 SK Žabovřesky Brno 27:38 + 9:09
12. Peňázová Charlotte ZBM0860 SK Žabovřesky Brno 27:50 + 9:21
13. Kolaříková Sofie SBK0955 KOB START Blansko 29:21 + 10:52
14. Finstrlová Denisa ZBM0951 SK Žabovřesky Brno 32:06 + 13:37
15. Jágrová Aneta RBK0951 SK Radioklub Blansko 32:23 + 13:54
16. Odehnalová Tereza ADA0851 OOB Spartak Adamov 33:21 + 14:52
17. Skřivanková Anna TBM0853 KOS TJ Tesla Brno 33:38 + 15:09
18. Stašková Sofie PBM0952 TJ Spartak 1. Brněnská 34:36 + 16:07
19. Syková Tamara TBM0962 KOS TJ Tesla Brno 37:44 + 19:15
20. Veselá Veronika RBK0852 SK Radioklub Blansko 37:58 + 19:29
21. Šujanová Rozálie RBK0952 SK Radioklub Blansko 42:51 + 24:22
Beránková Julie ZBM0956 SK Žabovřesky Brno DISK
D14
2.20 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Doubravka ADA0651 OOB Spartak Adamov 20:28
2. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 21:02 + 0:34
3. Finstrlová Kristýna ZBM0752 SK Žabovřesky Brno 24:45 + 4:17
4. Doušková Kateřina TBM0679 KOS TJ Tesla Brno 25:22 + 4:54
5. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 27:56 + 7:28
6. Tomanová Eliška ZBM0658 SK Žabovřesky Brno 28:24 + 7:56
7. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 31:03 + 10:35
8. Barnatová Magda ZBM0653 SK Žabovřesky Brno 31:40 + 11:12
9. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 32:07 + 11:39
10. Kurečková Klára ABM0657 KOB ALFA Brno 34:28 + 14:00
11. Dobrovolná Anna TBM0758 KOS TJ Tesla Brno 36:10 + 15:42
12. Mynářová Markéta ZBM0657 SK Žabovřesky Brno 36:19 + 15:51
13. Vernerová Hana TBM0780 KOS TJ Tesla Brno 44:18 + 23:50
14. Šujanová Berenika RBK0752 SK Radioklub Blansko 44:44 + 24:16
15. Bružeňáková Mia TBM0652 KOS TJ Tesla Brno 49:47 + 29:19
16. Sedláčková Hana TBM0778 KOS TJ Tesla Brno 51:33 + 31:05
17. Ondrová Amálie UBM0754 MENISKOS Brno 104:29 + 84:01
Hiklová Eva ZBM0755 SK Žabovřesky Brno DISK
D16
2.70 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 29:37
2. Finstrlová Julie ZBM0552 SK Žabovřesky Brno 30:35 + 0:58
3. Miková Lenka TBM0460 KOS TJ Tesla Brno 34:15 + 4:38
4. Ježková Ivana PBM0560 TJ Spartak 1. Brněnská 39:23 + 9:46
5. Baláčová Natálie TBM0560 KOS TJ Tesla Brno 42:22 + 12:45
6. Stehlíková Barbora ZBM0559 SK Žabovřesky Brno 47:59 + 18:22
D18
2.90 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmídová Míša 95:33
Vassaryna Veronika DISK
D21C
3.80 km, 200 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5711
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 47:37 6123
2. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 48:43 + 1:06 6000
3. Chloupková Barbora VBM8455 VSK Mendelu Brno 57:38 + 10:01 5008
4. Chromá Adéla TBM8870 KOS TJ Tesla Brno 59:17 + 11:40 4825
5. Čechová Jitka VBM8353 VSK Mendelu Brno 59:33 + 11:56 4795
6. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 72:57 + 25:20 3304
7. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 81:57 + 34:20 2303
Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Sladká Magdalena PBM8450 TJ Spartak 1. Brněnská DISK 0
D21D
2.70 km, 120 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Košíková Jana ZBM8352 SK Žabovřesky Brno 65:34
Klíčová Kateřina DISK
D35
3.30 km, 190 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 49:15
2. Tomíčková Dana 0140003 ESOX ODEI 49:29 + 0:14
3. Čechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 55:33 + 6:18
4. Doušková Klára TBM7761 KOS TJ Tesla Brno 58:43 + 9:28
5. Krejčiříková Nikol BBM7850 BETA URSUS Orienteering 59:31 + 10:16
6. Daňková Veronika SBK8151 KOB START Blansko 60:40 + 11:25
7. Růžková Kateřina PBM8554 TJ Spartak 1. Brněnská 61:09 + 11:54
8. Procházková Lucie ADA7651 OOB Spartak Adamov 62:42 + 13:27
9. Jágrová Vlasta SBK7789 KOB START Blansko 66:17 + 17:02
10. Malá Alice TBM7991 KOS TJ Tesla Brno 66:24 + 17:09
11. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno 67:13 + 17:58
12. Coufalová Martina ZBM7755 SK Žabovřesky Brno 69:19 + 20:04
13. Finstrlová Alena ZBM7550 SK Žabovřesky Brno 69:33 + 20:18
14. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 74:50 + 25:35
15. Kroutilová Eva TBM7861 KOS TJ Tesla Brno 75:03 + 25:48
16. Tachovská Kamila PBM7655 TJ Spartak 1. Brněnská 84:19 + 35:04
17. Kučerová Renata ZBM7654 SK Žabovřesky Brno 93:31 + 44:16
18. Rotková Gabriela 0090001 nereg. 100:11 + 50:56
19. Valenčíková Irena 0150001 IRV Team 100:27 + 51:12
20. Eliášková Hana LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 101:01 + 51:46
D45
3.10 km, 160 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 53:12
2. Tršová Daniela PBM7375 TJ Spartak 1. Brněnská 56:03 + 2:51
3. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 57:19 + 4:07
4. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 61:04 + 7:52
5. Chroustová Petra VBM6655 VSK Mendelu Brno 62:11 + 8:59
6. Ehlová Pavla TBM7377 KOS TJ Tesla Brno 63:23 + 10:11
7. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 64:00 + 10:48
8. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 64:35 + 11:23
9. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 73:00 + 19:48
10. Karásková Marcela ZPV6970 KOB ZPV Prostějov 76:14 + 23:02
11. Zajíčková Lenka TBM7152 KOS TJ Tesla Brno 78:44 + 25:32
12. Urbánková Lenka ZBM7551 SK Žabovřesky Brno 85:18 + 32:06
13. Zámečníková Jitka 0130001 Zámečníci 94:52 + 41:40
14. Bašeová Magdalena 0080001 Brno 97:30 + 44:18
15. Beránková Šárka ZBM7356 SK Žabovřesky Brno 107:50 + 54:38
16. Kyclová Jitka LBM7450 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 117:24 + 64:12
D55
2.50 km, 130 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 57:38
2. Potěšilová Vladimíra VBM5655 VSK Mendelu Brno 77:31 + 19:53
Sladká Zora PBM6059 TJ Spartak 1. Brněnská DISK
Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko DISK
D65
2.10 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 36:44
2. Liščinská Eva TBM4451 KOS TJ Tesla Brno 73:41 + 36:57
H10
1.50 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koča František ZBM1100 SK Žabovřesky Brno 15:29
2. Hikl Martin ZBM1104 SK Žabovřesky Brno 17:42 + 2:13
3. Šicha Matěj ZBM1002 SK Žabovřesky Brno 21:05 + 5:36
4. Kyncl Ondřej ZBM1003 SK Žabovřesky Brno 23:00 + 7:31
5. Hájek Vojtěch TBM1201 KOS TJ Tesla Brno 24:08 + 8:39
6. Svirák Samuel TBM1125 KOS TJ Tesla Brno 24:50 + 9:21
7. Procházka Ferdinand ADA1001 OOB Spartak Adamov 36:21 + 20:52
8. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 41:12 + 25:43
9. Verner Jan TBM1114 KOS TJ Tesla Brno 44:02 + 28:33
10. Svoboda Adam PBM1001 TJ Spartak 1. Brněnská 62:29 + 47:00
11. Ondra Vít UBM1002 MENISKOS Brno 79:28 + 63:59
12. Janík Jan UBM1301 MENISKOS Brno 82:30 + 67:01
Keprt Ondřej ZBM1009 SK Žabovřesky Brno DISK
MS Pařízek Jakub ZBM0903 SK Žabovřesky Brno 52:55 + 37:26
H10N
2.80 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Jan TTR1201 OOB Třebíč 18:43
2. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 18:53 + 0:10
3. Cicvárek Lukáš ZBM1305 SK Žabovřesky Brno 21:36 + 2:53
4. Věžník Roman TTR1111 OOB Třebíč 22:01 + 3:18
5. Eliášek Jakub LBM1101 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 26:08 + 7:25
6. Svoboda Jakub PBM0901 TJ Spartak 1. Brněnská 27:09 + 8:26
7. Skřivanek František TBM1108 KOS TJ Tesla Brno 35:24 + 16:41
Podhrázský David PBM1304 TJ Spartak 1. Brněnská DISK
H12
1.90 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulička Martin ZBM0807 SK Žabovřesky Brno 17:34
2. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 18:42 + 1:08
3. Navrátil Jakub TBM0811 KOS TJ Tesla Brno 18:48 + 1:14
4. Svirák Benjamin TBM0915 KOS TJ Tesla Brno 20:40 + 3:06
5. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 20:48 + 3:14
6. Doušek Vilém TBM0904 KOS TJ Tesla Brno 21:28 + 3:54
7. Franc Kryštof TBM0817 KOS TJ Tesla Brno 21:34 + 4:00
8. Hájek Štěpán TBM0804 KOS TJ Tesla Brno 23:45 + 6:11
9. Denemarek Max TBM0800 KOS TJ Tesla Brno 23:52 + 6:18
10. Cicvárek Martin ZBM0801 SK Žabovřesky Brno 24:37 + 7:03
11. Mynář Petr ZBM0907 SK Žabovřesky Brno 27:22 + 9:48
12. Dohnal František ZBM0811 SK Žabovřesky Brno 30:16 + 12:42
13. Saitl David ZBM0805 SK Žabovřesky Brno 31:39 + 14:05
14. Ježek David PBM0813 TJ Spartak 1. Brněnská 32:09 + 14:35
15. Kroutil Tadeáš TBM0928 KOS TJ Tesla Brno 34:39 + 17:05
16. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:22 + 21:48
17. Popovič Jan ZBM0913 SK Žabovřesky Brno 40:42 + 23:08
18. Kresta Tomáš TBM0908 KOS TJ Tesla Brno 41:13 + 23:39
19. Zřídkaveselý Martin PBM0808 TJ Spartak 1. Brněnská 41:56 + 24:22
H14
2.40 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 22:00
2. Kučera Tomáš ZBM0605 SK Žabovřesky Brno 22:05 + 0:05
3. Račanský Jiří TBM0706 KOS TJ Tesla Brno 22:33 + 0:33
4. Urbánek Tomáš ZBM0604 SK Žabovřesky Brno 24:08 + 2:08
5. Čech Radan TBM0611 KOS TJ Tesla Brno 28:15 + 6:15
6. Koča Vojtěch ZBM0602 SK Žabovřesky Brno 28:34 + 6:34
7. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 28:41 + 6:41
8. Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 28:56 + 6:56
9. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 29:01 + 7:01
10. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 34:03 + 12:03
11. Svirák Jonatan TBM0608 KOS TJ Tesla Brno 36:02 + 14:02
12. Eliáš Vojtěch TBM0604 KOS TJ Tesla Brno 38:13 + 16:13
13. Lasota Jan ZBM0603 SK Žabovřesky Brno 38:33 + 16:33
14. Hanousek Prokop TBM0613 KOS TJ Tesla Brno 40:07 + 18:07
15. Petrášek Eduard ZBM0609 SK Žabovřesky Brno 41:31 + 19:31
16. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 42:31 + 20:31
17. Finstrle Filip ZBM0702 SK Žabovřesky Brno 43:56 + 21:56
18. Marek Filip ZBM0706 SK Žabovřesky Brno 45:43 + 23:43
19. Komenda Jakub PBM0712 TJ Spartak 1. Brněnská 46:33 + 24:33
20. Cicvárek Radim ZBM0601 SK Žabovřesky Brno 58:31 + 36:31
21. Kroutil Jošt TBM0712 KOS TJ Tesla Brno 58:34 + 36:34
22. Pospíšil Jan PBM0601 TJ Spartak 1. Brněnská 95:32 + 73:32
H16
2.90 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Racek Josef ZBM0400 SK Žabovřesky Brno 32:01
2. Fousek Vojtěch RBK0403 SK Radioklub Blansko 33:41 + 1:40
3. Fousek Matěj RBK0402 SK Radioklub Blansko 50:45 + 18:44
4. Baše Matěj ZBM0509 SK Žabovřesky Brno 62:51 + 30:50
5. Zelený Vladan ZBM0405 SK Žabovřesky Brno 65:49 + 33:48
6. Kycl Ondřej LBM0501 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 93:34 + 61:33
Ježek Filip PBM0414 TJ Spartak 1. Brněnská DISK
Hanousek Matěj RBK0404 SK Radioklub Blansko DISK
H18
3.50 km, 200 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kycl Lukáš LBM0300 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:53
2. Bružeňák Andrej TBM0307 KOS TJ Tesla Brno 64:55 + 3:02
Oujezdský Matyáš ZBM0307 SK Žabovřesky Brno DISK
H21C
4.60 km, 310 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7577
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 45:38 8248
2. Melecký Martin SSU9001 SK Severka Šumperk 52:03 + 6:25 7277
3. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 52:31 + 6:53 7206
4. Schmid Vladimír ADA8701 OOB Spartak Adamov 57:51 + 12:13 6399
5. Skřivanek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 58:09 + 12:31 6353
6. Lička Adam TBM0326 KOS TJ Tesla Brno 60:13 + 14:35 6041
7. Sychra Tomáš VBM8305 VSK Mendelu Brno 62:56 + 17:18 5630
8. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 63:39 + 18:01 5521
9. Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 65:06 + 19:28 5302
10. Kožoušek Adam ZBM8512 SK Žabovřesky Brno 66:53 + 21:15 5032
11. Brabec Jaroslav ZBM8242 SK Žabovřesky Brno 67:22 + 21:44 4959
12. Florián Vojtěch ABM9901 KOB ALFA Brno 68:14 + 22:36 4828
13. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 68:40 + 23:02 4762
14. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 70:24 + 24:46 4500
15. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 75:29 + 29:51 3730
16. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 81:13 + 35:35 2863
17. Pauschek Karel ZBM8509 SK Žabovřesky Brno 92:41 + 47:03 1127
18. Veselý Martin RBK7502 SK Radioklub Blansko 98:25 + 52:47 260
19. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 101:36 + 55:58 0
Klusáček Radim BOR7710 OK Jiskra Nový Bor DISK 0
Čech Viktor VBM8001 VSK Mendelu Brno DISK 0
Čerbák Adam DISK
H21D
3.30 km, 200 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 976
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hubík Martin TBM8503 KOS TJ Tesla Brno 41:00 1102
2. Sladký Marek PBM8604 TJ Spartak 1. Brněnská 49:34 + 8:34 924
3. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 50:42 + 9:42 901
4. Macháček Petr ZBM0112 SK Žabovřesky Brno 60:21 + 19:21 701
5. Pecka Lukáš HLV7707 KČT - OB Holešov 60:29 + 19:29 698
6. Dohnal Pavel 0010001 Neregistrovaní - D 61:36 + 20:36
7. Odehnal Lukas 0060001 001 62:05 + 21:05
H35
4.20 km, 240 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koča Jaroslav ZBM8206 SK Žabovřesky Brno 50:43
2. Chvátal Lukáš ZBM8309 SK Žabovřesky Brno 52:13 + 1:30
3. Kyncl Tomáš ZBM7201 SK Žabovřesky Brno 52:38 + 1:55
4. Doušek Robert TBM7911 KOS TJ Tesla Brno 53:36 + 2:53
5. Procházka Jan RBK7901 SK Radioklub Blansko 54:31 + 3:48
6. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 57:00 + 6:17
7. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 60:07 + 9:24
8. Karásek Martin ZPV7301 KOB ZPV Prostějov 63:42 + 12:59
9. Coufal Svatoš ZBM6700 SK Žabovřesky Brno 66:25 + 15:42
10. Lasota Marek 0050001 Lasota - neregistrován 66:29 + 15:46
11. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 66:37 + 15:54
12. Zelený Pavel ZBM7302 SK Žabovřesky Brno 66:39 + 15:56
13. Hanousek Kamil RBK7401 SK Radioklub Blansko 67:26 + 16:43
14. Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 70:29 + 19:46
15. Baše Tomáš ZBM7402 SK Žabovřesky Brno 70:36 + 19:53
16. Podhrázský Zbyšek ZBM8202 SK Žabovřesky Brno 71:02 + 20:19
17. Auermüller Vít ZBM6701 SK Žabovřesky Brno 71:14 + 20:31
18. Klieštík Jiří 0200001 Bílovice nad Svitavou 71:15 + 20:32
19. Račanský Martin 0040001 Neregistrovaný 77:22 + 26:39
20. Pátek Richard PBM7609 TJ Spartak 1. Brněnská 78:06 + 27:23
21. Komenda Kamil PBM7201 TJ Spartak 1. Brněnská 81:51 + 31:08
22. Fousek Martin RBK7801 SK Radioklub Blansko 87:00 + 36:17
23. Horký Tomáš TBM6747 KOS TJ Tesla Brno 88:22 + 37:39
24. Kraus Martin 0120001 KOB RA 95:19 + 44:36
25. Tomíček Oldřich 0140001 ESOX ODEI 103:55 + 53:12
26. Valenčík Radim 0150002 IRV Team 115:56 + 65:13
27. Keprt Jiří ZBM7909 SK Žabovřesky Brno 117:24 + 66:41
28. Rudolf Tomáš ZBM8402 SK Žabovřesky Brno 117:52 + 67:09
29. Liščinský Tomáš TBM8411 KOS TJ Tesla Brno 119:26 + 68:43
Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno DISK
Beránek Miroslav ZBM7705 SK Žabovřesky Brno DISK
Polách David ZBM8003 SK Žabovřesky Brno DISK
H45
3.60 km, 220 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Pavel TBM6900 KOS TJ Tesla Brno 44:23
2. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 45:07 + 0:44
3. Galík Pavel VBM6106 VSK Mendelu Brno 58:08 + 13:45
4. Odehnal Luděk ADA7400 OOB Spartak Adamov 58:19 + 13:56
5. Svoboda Petr ABM7124 KOB ALFA Brno 59:06 + 14:43
6. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. Brněnská 60:15 + 15:52
7. Zámečník Pavel 0130002 Zámečníci 60:35 + 16:12
8. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:10 + 17:47
9. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 67:48 + 23:25
10. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 67:53 + 23:30
11. Pospíšil Jiří PBM7401 TJ Spartak 1. Brněnská 69:19 + 24:56
12. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 74:51 + 30:28
13. Lička Lukáš VBM7301 VSK Mendelu Brno 75:10 + 30:47
14. Svoboda Ladislav PBM7523 TJ Spartak 1. Brněnská 75:21 + 30:58
15. Kycl Miroslav LBM7100 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 76:31 + 32:08
16. Smutný Radek ABM6701 KOB ALFA Brno 78:32 + 34:09
17. Novotný Petr 0220001 DUKLA Blansko 79:47 + 35:24
18. Urbánek Petr ZBM7303 SK Žabovřesky Brno 84:44 + 40:21
19. Vostal Petr TBM7411 KOS TJ Tesla Brno 104:29 + 60:06
20. Stojan Luděk 0240001 TJ Spartak 1.Brněnská 112:31 + 68:08
H55
3.00 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabloudil Pavel TBM5003 KOS TJ Tesla Brno 43:43
2. Kolařík Zdeněk SBK5406 KOB START Blansko 49:55 + 6:12
3. Uhmann Petr TBM5103 KOS TJ Tesla Brno 58:39 + 14:56
4. Sponar Jan TBM5004 KOS TJ Tesla Brno 84:51 + 41:08
Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno DISK
H65
2.30 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 43:13
2. Šnyrch František ABM4902 KOB ALFA Brno 57:19 + 14:06
3. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 60:49 + 17:36
4. Novák Miroslav 0070004 Brabcaci 65:26 + 22:13
5. Truhlář Karel ADA5111 OOB Spartak Adamov 70:21 + 27:08
6. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 72:47 + 29:34
7. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 123:03 + 79:50
Věžník Antonín ADA5505 OOB Spartak Adamov DISK
Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno DISK
HDR
2.70 km, 70 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Daněk František SBK1010 KOB START Blansko 12:26
2. Svirák Timotej TBM1411 KOS TJ Tesla Brno 14:22 + 1:56
3. Otoupalík Jakub 16:12 + 3:46
4. Stehlíková Kateřina ZBM1452 SK Žabovřesky Brno 17:22 + 4:56
5. Vedrová Anika TBM1351 KOS TJ Tesla Brno 17:25 + 4:59
6. Šuláková Kateřina 17:30 + 5:04
7. Daňková Viktorie SBK1353 KOB START Blansko 17:35 + 5:09
8. Sedláčková Zuzana 18:01 + 5:35
9. Hubíková Nela 18:23 + 5:57
10. Malá Lucie TBM1165 KOS TJ Tesla Brno 18:25 + 5:59
11. Hübnerová Johana CTB1551 SK OB Chotěboř 19:05 + 6:39
12. Hříb Ondřej 0110002 UBM 19:13 + 6:47
13. Franc Jáchym TBM1110 KOS TJ Tesla Brno 19:15 + 6:49
14. Sedlíáček Vojtěch 0110001 UBM 19:17 + 6:51
15. Průšová Zuzana 19:19 + 6:53
16. Šilar Martin UBM1101 MENISKOS Brno 20:06 + 7:40
17. Chaloupka Jakub ZBM1402 SK Žabovřesky Brno 20:19 + 7:53
18. Chaloupka Matěj ZBM1403 SK Žabovřesky Brno 20:30 + 8:04
19. Pařízek Matěj 20:39 + 8:13
20. Pospíšil Matěj PBM1101 TJ Spartak 1. Brněnská 20:55 + 8:29
21. Hubík Hugo 20:56 + 8:30
22. Křížová Anna TTR1451 OOB Třebíč 20:57 + 8:31
23. Průšová Barbora 21:10 + 8:44
24. Hašek Zdeněk 0070003 Brabcaci 21:18 + 8:52
25. Kořanová Daniela VBM1551 VSK Mendelu Brno 21:49 + 9:23
26. Dohnalová Eliška 0010003 Neregistrovaní - D 21:52 + 9:26
27. Tlustoš Dominik ZBM1103 SK Žabovřesky Brno 22:11 + 9:45
28. Pokorná Helena 22:13 + 9:47
29. Vaculín Vilém TBM1305 KOS TJ Tesla Brno 22:36 + 10:10
30. Kurečková Zuzana ABM1352 KOB ALFA Brno 22:43 + 10:17
31. Račanská Josefína UBM1651 MENISKOS Brno 22:49 + 10:23
32. Kovařík Ondřej NNN0001 Neregistrovaní 22:52 + 10:26
33. Urbánková Gabriela NNN0004 Neregistrovaní 22:55 + 10:29
34. Kolařík Sebastián SBK1111 KOB START Blansko 24:08 + 11:42
35. Sedláček Martin TBM1212 KOS TJ Tesla Brno 24:17 + 11:51
36. Popovičová Julie 24:24 + 11:58
37. Rajnošek Jan 24:50 + 12:24
38. Pokorný Štěpán 25:40 + 13:14
39. Malý Vojtěch 25:49 + 13:23
40. Tejkal Václav 26:07 + 13:41
41. Šmídová Ema 27:32 + 15:06
42. Brabec Lukáš 0070001 Brabcaci 28:25 + 15:59
43. Tejkal Jindřich 28:46 + 16:20
44. Kováčová Božena 0210001 :-) 29:29 + 17:03
45. Sychrová Hana VBM1352 VSK Mendelu Brno 30:03 + 17:37
46. Sychrová Markéta VBM1251 VSK Mendelu Brno 30:22 + 17:56
47. Redlichová Kateřina 31:08 + 18:42
48. Krejčiříková Kamila BBM1550 BETA URSUS Orienteering 31:14 + 18:48
49. Strýček Matěj ADA1701 OOB Spartak Adamov 32:23 + 19:57
50. Chromý Filip TBM1616 KOS TJ Tesla Brno 32:44 + 20:18
51. Šíma Filip TBM1213 KOS TJ Tesla Brno 34:04 + 21:38
52. Redlich Jan 34:06 + 21:40
53. Čechová Adéla VBM1351 VSK Mendelu Brno 34:48 + 22:22
54. Valenčík Martin 0150004 IRV Team 34:59 + 22:33
55. Valenčíková Helena 0150003 IRV Team 35:59 + 23:33
56. Kalinová Jasmína 0190001 Kalinová 37:32 + 25:06
57. Růžková Amálka 39:24 + 26:58
58. Pejčoch Libor 40:26 + 28:00
59. Kheil Ondřej PBM1500 TJ Spartak 1. Brněnská 42:09 + 29:43
60. Lejsek Mikuláš 44:24 + 31:58
61. Brabcová Tina 0070002 Brabcaci 53:09 + 40:43
62. Vernerová Johanka VBM1451 VSK Mendelu Brno 63:30 + 51:04
63. Dokoupilová Simona VBM1553 VSK Mendelu Brno 63:33 + 51:07
P
1.80 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šulák Ondřej 19:39
2. Navratil Ondrej 0030002 KMCH 22:21 + 2:42
3. Smětáková Ivana HLV8153 KČT - OB Holešov 24:53 + 5:14
4. Boučková Anna TBM0051 KOS TJ Tesla Brno 25:30 + 5:51
5. Karásek Matyáš ZPV0302 KOB ZPV Prostějov 28:05 + 8:26
6. Jágr Jaroslav SBK7549 KOB START Blansko 28:29 + 8:50
7. Sedláček Petr NNN0002 Neregistrovaní 28:36 + 8:57
8. Mynářová Jana ZBM7552 SK Žabovřesky Brno 29:10 + 9:31
9. Otoupalík Jan 29:46 + 10:07
10. Podhrázská Barbora PBM8550 TJ Spartak 1. Brněnská 30:06 + 10:27
11. Verner Leoš 0020001 NOCH Brno 31:17 + 11:38
12. Mudráková Michaela TBM7555 KOS TJ Tesla Brno 32:06 + 12:27
13. Dohnalová Květa 0010002 Neregistrovaní - D 32:53 + 13:14
14. Baláč Radek 0100001 J+R 33:18 + 13:39
15. Šujanová Kateřina RBK7851 SK Radioklub Blansko 35:26 + 15:47
16. Karolína Hříbová 0110003 UBM 37:39 + 18:00
17. Odehnalová Radka ADA7656 OOB Spartak Adamov 37:42 + 18:03
18. Pospíšilová Iva PBM7750 TJ Spartak 1. Brněnská 37:46 + 18:07
19. Baláčová Jana 0100002 J+R 39:42 + 20:03
20. Vaculínová Hana TBM8354 KOS TJ Tesla Brno 40:38 + 20:59
21. Banďouch Vratislav VBM4301 VSK Mendelu Brno 41:54 + 22:15
22. Francová Jana 42:29 + 22:50
23. Aleš Kresta 0160001 Kresťáci 42:54 + 23:15
24. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 43:10 + 23:31
25. Šichová Radka ZBM8051 SK Žabovřesky Brno 45:31 + 25:52
26. Svirák Pavel TBM7806 KOS TJ Tesla Brno 46:21 + 26:42
27. Šichová Zuzana ZBM1155 SK Žabovřesky Brno 46:24 + 26:45
28. Syka Ivan TBM7110 KOS TJ Tesla Brno 47:20 + 27:41
29. Sedláčková Alžběta NNN0003 Neregistrovaní 49:52 + 30:13
30. Dobešová Olga 52:15 + 32:36
31. Hanousková Boučková Daniela TBM7282 KOS TJ Tesla Brno 53:21 + 33:42
32. Přichystal Vladimír 0230001 neregistrovaný 56:12 + 36:33
33. Pařízková Zuzana 60:58 + 41:19
34. Buličková Pavla 61:08 + 41:29
35. Sedlák Ondřej 0260001 céčko 64:58 + 45:19
36. Peterová Barbora 0260002 céčko 115:02 + 95:23
37. Veselá Dana 0180001 Předklášteří 135:54 + 116:15