Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Tetčice, Rybářská bašta
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Ptáček Ladislav
Hlavní rozhodčí:
Denemarek Ivo - R3
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2, Dvořák Miloš - R3
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí při teplotě okolo 25°C. V průběhu závodu ani jeho po ukončení nebylo hlášeno žádné zranění. Několik závodníků bylo bodnuto hmyzem, ale bez nutnosti lékařského ošetření. Jedna závodnice kategorie P si i hodinu po uzavření cíle nevyčetla čip a byla proto diskvalifikována. Během závodu nebyl podán protest, proto hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
D10
2.50 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jágrová Zuzana RBK1051 C SK Radioklub Blansko 20:25
2. Janíková Klára UBM1053 C MENISKOS Brno 21:45 + 1:20
3. Beránková Kamila ZBM1152 C SK Žabovřesky Brno 23:09 + 2:44
4. Coufalová Thea ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno 23:53 + 3:28
5. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 29:28 + 9:03
6. Kadlecová Jolana BBM1052 C BETA URSUS Orienteering 31:05 + 10:40
7. Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno 31:52 + 11:27
8. Bašeová Jolana ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno 32:50 + 12:25
9. La Carbonara Noemi TBM1156 C KOS TJ Tesla Brno 34:51 + 14:26
10. Ryglová Beáta TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno 40:48 + 20:23
11. Slavíková Anna CHA1150 C OK Chrastava 43:00 + 22:35
12. Smítalová Ester ZBM1056 C SK Žabovřesky Brno 44:53 + 24:28
D10N
3.90 km, 50 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Lucie ZBM1351 C SK Žabovřesky Brno 29:25
2. Růžičková Zuzana KSU1250 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:56 + 1:31
3. Stašková Tereza PBM1257 C TJ Spartak 1. Brněnská 31:00 + 1:35
4. Ptáčková Lucie TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno 36:03 + 6:38
5. Chloupková Kristýna VBM1152 C VSK Mendelu Brno 37:26 + 8:01
6. Kroutilová Eliška TBM1361 C KOS TJ Tesla Brno 43:13 + 13:48
7. Redlichová Kateřina 0160001 C 016 - nereg. 48:49 + 19:24
8. Pařízková Eliška ZBM1150 C SK Žabovřesky Brno 56:12 + 26:47
9. Vojáčková Žofie C 64:39 + 35:14
D12
3.10 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Johana TBM0888 B KOS TJ Tesla Brno 20:46
2. Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 21:50 + 1:04
3. Marková Eva ZBM0954 C SK Žabovřesky Brno 23:09 + 2:23
4. Janíková Anna ZBM0862 B SK Žabovřesky Brno 24:50 + 4:04
5. Strýčková Barbora ADA0852 C OOB Spartak Adamov 27:43 + 6:57
6. Jágrová Aneta RBK0951 C SK Radioklub Blansko 29:17 + 8:31
7. Horká Kateřina TBM0856 C KOS TJ Tesla Brno 31:15 + 10:29
8. Mudráková Natálie TBM0953 C KOS TJ Tesla Brno 32:46 + 12:00
9. Kučerová Tereza ZBM0957 C SK Žabovřesky Brno 33:10 + 12:24
10. Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 35:29 + 14:43
11. Stašková Sofie PBM0952 C TJ Spartak 1. Brněnská 39:47 + 19:01
12. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 40:33 + 19:47
13. Beránková Julie ZBM0956 C SK Žabovřesky Brno 47:55 + 27:09
14. Peňázová Charlotte ZBM0860 C SK Žabovřesky Brno 49:25 + 28:39
15. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 59:08 + 38:22
16. Kutscherauerová Ella BBM0850 C BETA URSUS Orienteering 62:20 + 41:34
MS Hyánková Tereza ABM0753 C KOB ALFA Brno 49:08 + 28:22
D14
3.90 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Doubravka ADA0651 A OOB Spartak Adamov 28:25
2. Ehlová Martina TBM0655 A KOS TJ Tesla Brno 28:38 + 0:13
3. Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 30:28 + 2:03
4. Fuchsová Ema TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno 31:35 + 3:10
5. Myšková Ema TBM0759 B KOS TJ Tesla Brno 31:59 + 3:34
6. Tomanová Eliška ZBM0658 B SK Žabovřesky Brno 32:25 + 4:00
7. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 33:30 + 5:05
8. Kurečková Klára ABM0657 C KOB ALFA Brno 34:44 + 6:19
9. Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 34:55 + 6:30
10. Vrbková Marta RBK0651 C SK Radioklub Blansko 40:35 + 12:10
11. Kubáňová Tereza TBM0756 B KOS TJ Tesla Brno 40:59 + 12:34
12. Karafiátová Eliška ABM0752 B KOB ALFA Brno 41:02 + 12:37
13. Mynářová Markéta ZBM0657 C SK Žabovřesky Brno 41:53 + 13:28
14. Barnatová Magda ZBM0653 C SK Žabovřesky Brno 43:51 + 15:26
15. Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 44:03 + 15:38
16. Sedláčková Hana TBM0778 C KOS TJ Tesla Brno 44:48 + 16:23
17. Vernerová Hana TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno 62:58 + 34:33
18. Ondrová Amálie UBM0754 C MENISKOS Brno 70:40 + 42:15
19. Ryšavá Viktorie TBM0760 C KOS TJ Tesla Brno 75:48 + 47:23
20. Vysočanová Edita UBM0756 C MENISKOS Brno 89:29 + 61:04
Hiklová Eva ZBM0755 C SK Žabovřesky Brno DISK
D16
4.30 km, 110 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 34:11
2. Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 38:59 + 4:48
3. Finstrlová Julie ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno 46:16 + 12:05
4. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 49:41 + 15:30
5. Ježková Ivana PBM0560 B TJ Spartak 1. Brněnská 49:57 + 15:46
6. Mikulová Klára TBM0553 C KOS TJ Tesla Brno 52:53 + 18:42
6. Ondrová Anna ZBM0553 A SK Žabovřesky Brno 52:53 + 18:42
8. Baláčová Natálie TBM0560 C KOS TJ Tesla Brno 61:53 + 27:42
9. Vrbková Magdalena RBK0454 C SK Radioklub Blansko 83:46 + 49:35
D18
4.60 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barnatová Klára ZBM0352 A SK Žabovřesky Brno 50:01
2. Bašeová Klára ZBM0252 B SK Žabovřesky Brno 97:41 + 47:40
D21C
5.70 km, 220 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8051
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Odehnalová Tereza ZBM9757 E SK Žabovřesky Brno 46:20 8347
2. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 48:16 + 1:56 8023
3. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 49:42 + 3:22 7783
4. Grycová Kateřina TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno 52:21 + 6:01 7340
5. Matulová Lucie ADA8880 C OOB Spartak Adamov 53:06 + 6:46 7214
6. Korpasová Tereza TBM9898 C KOS TJ Tesla Brno 54:20 + 8:00 7008
7. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 62:09 + 15:49 5699
8. Beržinská Soňa SBK8554 C KOB START Blansko 63:21 + 17:01 5499
9. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 64:33 + 18:13 5298
10. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 68:17 + 21:57 4673
11. Škvorová Barbora KAM9150 C OK Kamenice 71:02 + 24:42 4213
12. Čížková Markéta ADA9652 C OOB Spartak Adamov 85:30 + 39:10 1791
13. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 89:22 + 43:02 1144
D21D
3.40 km, 95 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Molnárová Monika ZBM9459 C SK Žabovřesky Brno 43:57
2. Dohnalová Květa 0020001 C 002 - Václavek team 75:20 + 31:23
3. Košíková Jana ZBM8352 C SK Žabovřesky Brno 77:40 + 33:43
4. Čížková Eliška ADA0051 C OOB Spartak Adamov 80:52 + 36:55
5. Barnatová Hana ZBM7756 C SK Žabovřesky Brno 85:19 + 41:22
6. Klíčová Kateřina TBM7658 C KOS TJ Tesla Brno 91:35 + 47:38
D35
4.40 km, 175 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 43:58
2. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 44:46 + 0:48
3. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 51:50 + 7:52
4. Janíková Marie UBM7852 C MENISKOS Brno 53:11 + 9:13
5. La Carbonara Hana TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno 54:03 + 10:05
6. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:12 + 13:14
7. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 60:08 + 16:10
8. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:56 + 19:58
9. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 65:18 + 21:20
10. Kroutilová Eva TBM7861 C KOS TJ Tesla Brno 67:07 + 23:09
11. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko 70:07 + 26:09
12. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 75:04 + 31:06
13. Sladká Magdalena PBM8450 C TJ Spartak 1. Brněnská 75:58 + 32:00
14. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 80:13 + 36:15
15. Coufalová Martina ZBM7755 C SK Žabovřesky Brno 80:22 + 36:24
16. Kučerová Renata ZBM7654 C SK Žabovřesky Brno 83:29 + 39:31
17. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 84:15 + 40:17
18. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 93:15 + 49:17
Stašková Petra PBM8255 C TJ Spartak 1. Brněnská DISK
D45
3.40 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 41:34
2. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 44:11 + 2:37
3. Otrusinová Helena ABM7054 C KOB ALFA Brno 50:25 + 8:51
4. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 53:48 + 12:14
5. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 55:40 + 14:06
6. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 55:51 + 14:17
7. Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 56:15 + 14:41
8. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 57:43 + 16:09
9. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 60:54 + 19:20
10. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 63:30 + 21:56
11. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB ALFA Brno 64:02 + 22:28
11. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:02 + 22:28
13. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 66:20 + 24:46
14. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 68:05 + 26:31
15. Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno 69:10 + 27:36
16. Bašeová Magdalena 0090001 C 009 - GBM 77:56 + 36:22
17. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 78:43 + 37:09
18. Beránková Šárka ZBM7356 C SK Žabovřesky Brno 80:08 + 38:34
19. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 86:30 + 44:56
20. Kyclová Jitka LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 88:18 + 46:44
Humlíčková Jana UBM7351 C MENISKOS Brno DISK
D55
2.70 km, 75 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 60:14
Konečná Hana BBM6350 C BETA URSUS Orienteering DISK
Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno DISK
MS Valíčková Libuše C 69:14 + 9:00
MS Ondrová Barbora UBM7754 C MENISKOS Brno DISK
D65
2.40 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB START Blansko 30:17
2. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 41:54 + 11:37
3. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 44:26 + 14:09
4. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:59 + 20:42
5. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:36 + 26:19
H10
2.70 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Vojtěch TBM1201 C KOS TJ Tesla Brno 26:08
2. Smítal Vendelín ZBM1203 C SK Žabovřesky Brno 27:33 + 1:25
3. Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 32:13 + 6:05
4. Verner Jan TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno 33:39 + 7:31
5. Hikl Martin ZBM1104 C SK Žabovřesky Brno 34:48 + 8:40
6. Hustý Matyáš TBM1029 C KOS TJ Tesla Brno 34:56 + 8:48
7. Svoboda Adam PBM1001 C TJ Spartak 1. Brněnská 35:31 + 9:23
8. Wandrol Šimon ABM1002 C KOB ALFA Brno 35:32 + 9:24
9. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 37:45 + 11:37
10. Ondra Vít UBM1002 C MENISKOS Brno 41:37 + 15:29
11. Janík Jan UBM1301 C MENISKOS Brno 47:46 + 21:38
12. Urban Jan SBK1234 C KOB START Blansko 52:41 + 26:33
13. Pomikálek Antonín ZBM1202 C SK Žabovřesky Brno 72:49 + 46:41
MS Pařízek Jakub ZBM0903 C SK Žabovřesky Brno 49:51 + 23:43
H10N
3.90 km, 50 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Jan TTR1201 C OOB Třebíč 25:11
2. Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:27 + 36:16
MS Svoboda Jakub PBM0901 C TJ Spartak 1. Brněnská 31:50 + 6:39
H12
3.50 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Ondřej TBM0809 B KOS TJ Tesla Brno 22:01
2. Hájek Štěpán TBM0804 B KOS TJ Tesla Brno 26:27 + 4:26
3. Toman Matěj LBM0909 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 26:51 + 4:50
4. Bulička Martin ZBM0807 B SK Žabovřesky Brno 27:41 + 5:40
5. Navrátil Jakub TBM0811 B KOS TJ Tesla Brno 33:00 + 10:59
6. La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno 33:23 + 11:22
7. Zřídkaveselý Martin PBM0808 B TJ Spartak 1. Brněnská 36:04 + 14:03
8. Ježek David PBM0813 B TJ Spartak 1. Brněnská 36:09 + 14:08
9. Mikula Marek TBM0902 C KOS TJ Tesla Brno 37:27 + 15:26
10. Saitl David ZBM0805 C SK Žabovřesky Brno 39:18 + 17:17
11. Dohnal František ZBM0811 C SK Žabovřesky Brno 42:21 + 20:20
12. Kroutil Tadeáš TBM0928 C KOS TJ Tesla Brno 48:49 + 26:48
13. Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:47 + 31:46
14. Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:05 + 42:04
H14
4.20 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Tomáš ZBM0605 A SK Žabovřesky Brno 27:12
1. Urbánek Tomáš ZBM0604 A SK Žabovřesky Brno 27:12 + 0:00
3. Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 28:06 + 0:54
4. Štěpánek Jan TBM0607 A KOS TJ Tesla Brno 29:29 + 2:17
5. Račanský Jiří TBM0706 B KOS TJ Tesla Brno 30:26 + 3:14
6. Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 33:16 + 6:04
7. Čech Radan TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno 35:34 + 8:22
8. Schwab Filip TBM0710 B KOS TJ Tesla Brno 36:23 + 9:11
9. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 38:25 + 11:13
10. Hanousek Prokop TBM0613 C KOS TJ Tesla Brno 46:51 + 19:39
11. Marek Filip ZBM0706 B SK Žabovřesky Brno 52:00 + 24:48
12. Komenda Jakub PBM0712 B TJ Spartak 1. Brněnská 52:14 + 25:02
13. Eliáš Vojtěch TBM0604 B KOS TJ Tesla Brno 54:06 + 26:54
14. Urválek Jan TBM0707 B KOS TJ Tesla Brno 61:00 + 33:48
15. Finstrle Filip ZBM0702 B SK Žabovřesky Brno 67:10 + 39:58
16. Vychodil David 0130001 C 013 - S-team 80:11 + 52:59
H16
5.10 km, 200 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jan PBM0503 A TJ Spartak 1. Brněnská 34:57
2. Račanský Jakub TBM0503 A KOS TJ Tesla Brno 35:49 + 0:52
3. Zřídkaveselý Adam PBM0505 A TJ Spartak 1. Brněnská 39:29 + 4:32
4. Štěrbák Josef ZBM0409 A SK Žabovřesky Brno 40:02 + 5:05
5. Fousek Vojtěch RBK0403 A SK Radioklub Blansko 40:10 + 5:13
6. Ehl Ondřej TBM0404 B KOS TJ Tesla Brno 42:28 + 7:31
7. Racek Josef ZBM0400 B SK Žabovřesky Brno 43:32 + 8:35
8. Marek Vojtěch ZBM0410 A SK Žabovřesky Brno 49:52 + 14:55
9. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 54:26 + 19:29
10. Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno 74:53 + 39:56
11. Baše Matěj ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno 75:07 + 40:10
12. Ježek Filip PBM0414 B TJ Spartak 1. Brněnská 78:28 + 43:31
H18
6.20 km, 220 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 46:11
2. Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 67:57 + 21:46
3. Oujezdský Matyáš ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno 77:39 + 31:28
Kycl Lukáš LBM0300 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
H21C
10.10 km, 350 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7951
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 68:48 8331
2. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 72:15 + 3:27 7951
3. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 75:42 + 6:54 7571
4. Adámek Filip TBM0101 R KOS TJ Tesla Brno 77:40 + 8:52 7355
5. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 80:40 + 11:52 7025
6. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 84:46 + 15:58 6574
7. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 86:22 + 17:34 6397
8. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 88:05 + 19:17 6209
9. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 89:33 + 20:45 6047
10. Přikryl Petr PBM6708 C TJ Spartak 1. Brněnská 90:59 + 22:11 5889
11. Sychra Tomáš VBM8305 C VSK Mendelu Brno 91:52 + 23:04 5792
12. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 92:16 + 23:28 5748
13. Florián Vojtěch ABM9901 C KOB ALFA Brno 98:32 + 29:44 5059
14. Šedivý Jiří VBM8207 C VSK Mendelu Brno 109:10 + 40:22 3888
H21D
6.10 km, 235 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sladký Marek PBM8604 C TJ Spartak 1. Brněnská 83:59
2. Dohnal Pavel 0020002 C 002 - Václavek team 86:01 + 2:02
3. Čerbák Adam C 99:10 + 15:11
H35
7.60 km, 280 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 58:24
2. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 59:23 + 0:59
3. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 63:06 + 4:42
4. Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 63:10 + 4:46
5. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 63:20 + 4:56
6. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 66:57 + 8:33
7. Rygl Jaroslav TBM7044 C KOS TJ Tesla Brno 67:37 + 9:13
8. Procházka Jan RBK7901 C SK Radioklub Blansko 72:50 + 14:26
9. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 74:35 + 16:11
10. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 76:45 + 18:21
11. Kyncl Tomáš ZBM7201 C SK Žabovřesky Brno 80:26 + 22:02
12. Komenda Kamil PBM7201 C TJ Spartak 1. Brněnská 81:50 + 23:26
13. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 81:53 + 23:29
14. Auermüller Vít ZBM6701 C SK Žabovřesky Brno 82:07 + 23:43
15. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 83:28 + 25:04
16. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 83:30 + 25:06
17. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 86:43 + 28:19
18. Baše Tomáš ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno 88:04 + 29:40
19. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 88:10 + 29:46
20. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 99:43 + 41:19
21. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 100:05 + 41:41
22. Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno 106:21 + 47:57
23. Pátek Richard PBM7609 C TJ Spartak 1. Brněnská 116:08 + 57:44
24. Rudolf Tomáš ZBM8402 C SK Žabovřesky Brno 117:10 + 58:46
25. Kraus Martin 0100001 C 010 - SVČ Miroslav 123:13 + 64:49
26. Liščinský Tomáš TBM8411 C KOS TJ Tesla Brno 126:32 + 68:08
H45
5.20 km, 210 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 45:47
2. Fiala Jan ZBM7205 C SK Žabovřesky Brno 49:17 + 3:30
3. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 52:27 + 6:40
4. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 52:36 + 6:49
5. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:13 + 14:26
6. Svoboda Petr ABM7124 C KOB ALFA Brno 60:38 + 14:51
7. Čížek Petr ADA7101 C OOB Spartak Adamov 61:20 + 15:33
8. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:46 + 17:59
9. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 64:04 + 18:17
10. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 64:09 + 18:22
11. Humlíček René UBM7101 C MENISKOS Brno 65:03 + 19:16
12. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 65:22 + 19:35
13. Mareček Jiří ADA5901 C OOB Spartak Adamov 67:03 + 21:16
14. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 67:08 + 21:21
15. Kruml Tomáš ZBM6602 C SK Žabovřesky Brno 73:24 + 27:37
16. La Carbonara Claudio TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno 75:18 + 29:31
17. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 76:57 + 31:10
18. Kycl Miroslav LBM7100 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 83:12 + 37:25
19. Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 83:19 + 37:32
20. Vostal Petr TBM7411 C KOS TJ Tesla Brno 84:13 + 38:26
21. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 84:55 + 39:08
22. Pospíšil Jiří PBM7401 C TJ Spartak 1. Brněnská 85:23 + 39:36
23. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 87:15 + 41:28
24. Urbánek Petr ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno 87:48 + 42:01
25. Novotný Petr 0060001 C 006 - Brabcovi 94:29 + 48:42
Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno DISK
H55
4.10 km, 165 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 52:07
2. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB START Blansko 52:51 + 0:44
3. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 53:12 + 1:05
4. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 54:41 + 2:34
5. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko 55:10 + 3:03
6. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 56:03 + 3:56
7. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:06 + 11:59
H65
3.00 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šnyrch František ABM4902 C KOB ALFA Brno 53:55
2. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 58:24 + 4:29
3. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 65:13 + 11:18
Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno DISK
HDR
3.90 km, 50 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hyánková Barbora C 27:24
2. Chloupek Filip VBM1301 C VSK Mendelu Brno 30:32 + 3:08
3. Dokoupilová Simona VBM1553 C VSK Mendelu Brno 30:48 + 3:24
4. Prúšová Zuzana TBM1161 C KOS TJ Tesla Brno 38:00 + 10:36
5. Šťastná Vendula TBM1384 C KOS TJ Tesla Brno 38:07 + 10:43
6. Sedláček Martin TBM1212 C KOS TJ Tesla Brno 38:58 + 11:34
7. Dohnalová Eliška 0020003 C 002 - Václavek team 39:07 + 11:43
8. Pospíšil Matěj PBM1101 C TJ Spartak 1. Brněnská 39:38 + 12:14
9. Karafiátová Adéla ABM1400 C KOB ALFA Brno 39:49 + 12:25
10. Průšová Barbora C 42:34 + 15:10
11. Urbánková Gabriela 0040001 C 004 - TBM 46:48 + 19:24
12. Sychrová Hana VBM1352 C VSK Mendelu Brno 48:15 + 20:51
13. Kurečková Zuzana ABM1352 C KOB ALFA Brno 48:18 + 20:54
14. Vrbková Mariana RBK1352 C SK Radioklub Blansko 51:23 + 23:59
15. Pařízek Matěj C 51:41 + 24:17
16. Slavík Martin 0120001 C 012 - KOB RA 52:24 + 25:00
17. Trš Josef PBM1501 C TJ Spartak 1. Brněnská 56:16 + 28:52
18. Urban Mio SBK1414 C KOB START Blansko 60:14 + 32:50
19. Bureš František BBM1100 C BETA URSUS Orienteering 61:46 + 34:22
20. Kmeťová Klára C 64:27 + 37:03
21. Robotková Tereza PBM1150 C TJ Spartak 1. Brněnská 65:26 + 38:02
22. Sychrová Markéta VBM1251 C VSK Mendelu Brno 68:13 + 40:49
23. Kalinová Jasmína 0170001 C 017 - Lasota - neregistrován 69:59 + 42:35
24. Vernerová Johanka VBM1451 C VSK Mendelu Brno 70:19 + 42:55
25. Ramachová Michaela PBM1151 C TJ Spartak 1. Brněnská 76:43 + 49:19
26. Burdilák Robin ADA1501 C OOB Spartak Adamov 99:32 + 72:08
27. Sychra Jakub C 100:08 + 72:44
Sluka Matouš SBK1411 C KOB START Blansko DISK
Strýček Matěj ADA1701 C OOB Spartak Adamov DISK
P
3.90 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Husty Jakub C 29:26
2. Navrátil Ondřej 0050001 C 005 - NNN - Ženka 34:17 + 4:51
3. Křivan Václav TTR7601 C OOB Třebíč 34:30 + 5:04
4. Račanský Martin 0140001 C 014 - BzB 35:23 + 5:57
5. Kroutil Petr TBM7803 C KOS TJ Tesla Brno 36:55 + 7:29
6. Ryšavý Miloš TBM7607 C KOS TJ Tesla Brno 37:04 + 7:38
7. Sedláček Petr 0110002 C 011 - ESOX ODEI 37:16 + 7:50
8. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB START Blansko 38:05 + 8:39
9. Sedláčková Alžběta 0110001 C 011 - ESOX ODEI 38:15 + 8:49
10. Hyánková Eva ABM0000 C KOB ALFA Brno 38:34 + 9:08
11. Fuchs Jan TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno 40:11 + 10:45
12. Baláč Radek 0030001 C 003 - SKACELOVI 41:22 + 11:56
13. Mudráková Michaela TBM7555 C KOS TJ Tesla Brno 41:46 + 12:20
14. Boučková Anna TBM0051 C KOS TJ Tesla Brno 42:40 + 13:14
15. Kycl Ondřej LBM0501 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:19 + 13:53
16. Pospíšilová Iva PBM7750 C TJ Spartak 1. Brněnská 43:30 + 14:04
17. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 45:54 + 16:28
18. Baláčová Jana 0030002 C 003 - SKACELOVI 46:21 + 16:55
19. Mynářová Jana ZBM7552 C SK Žabovřesky Brno 46:49 + 17:23
20. Hanousek Radim TBM7105 C KOS TJ Tesla Brno 47:27 + 18:01
21. Mikula Martin 0190001 C 019 - Předklášteří 47:36 + 18:10
22. Pazdziora Jan C 47:52 + 18:26
23. Fuchs Marek TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno 47:53 + 18:27
24. Šťastný Jan TBM C KOS TJ Tesla Brno 48:03 + 18:37
25. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:45 + 19:19
26. Redlichová Jana 016 C 016 - nereg. 50:41 + 21:15
27. Kutscherauerová Andrea BBM7550 C BETA URSUS Orienteering 57:28 + 28:02
28. Kadlecová Gabriela BBM7651 C BETA URSUS Orienteering 61:13 + 31:47
29. Ježková Ilona TBM7256 C KOS TJ Tesla Brno 61:21 + 31:55
30. Hanousková Boučková Danie TBM7282 C KOS TJ Tesla Brno 63:28 + 34:02
31. Pařízková Zuzana C 63:38 + 34:12
32. Přichystalová Anežka C 66:17 + 36:51
33. Přichystal Vladimír C 67:42 + 38:16
34. Pazdziora Tomáš C 77:11 + 47:45
35. Vysočan Pavel UBM6902 C MENISKOS Brno 95:51 + 66:25
Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
Suchomelová Olga 0150001 C 015 - KMCH DISK
Krumlová Andrea 0080001 C 008 - TJ Papuchálci DISK
Částková Veronika 0010001 C 001 - Radovany team DISK
T
5.90 km, 195 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čelechovský Matěj UBM0202 B MENISKOS Brno 82:01
2. Sedlák Leo C 94:29 + 12:28
3. Kuhn Matyáš 0180001 C 018 - Neregistrovaný 96:39 + 14:38
Kalina Tomáš TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno DISK