Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D45

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Tetčice, Rybářská bašta
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Ptáček Ladislav
Hlavní rozhodčí:
Denemarek Ivo - R3
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2, Dvořák Miloš - R3
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí při teplotě okolo 25°C.
V průběhu závodu ani jeho po ukončení nebylo hlášeno žádné zranění. Několik závodníků bylo bodnuto hmyzem, ale bez nutnosti lékařského ošetření.
Jedna závodnice kategorie P si i hodinu po uzavření cíle nevyčetla čip a byla proto diskvalifikována.
Během závodu nebyl podán protest, proto hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
D45
3.40 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 41:34
2. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 44:11 + 2:37
3. Otrusinová Helena ABM7054 C KOB ALFA Brno 50:25 + 8:51
4. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 53:48 + 12:14
5. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 55:40 + 14:06
6. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 55:51 + 14:17
7. Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 56:15 + 14:41
8. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 57:43 + 16:09
9. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 60:54 + 19:20
10. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 63:30 + 21:56
11. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB ALFA Brno 64:02 + 22:28
11. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:02 + 22:28
13. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 66:20 + 24:46
14. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 68:05 + 26:31
15. Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno 69:10 + 27:36
16. Bašeová Magdalena 0090001 C 009 - GBM 77:56 + 36:22
17. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 78:43 + 37:09
18. Beránková Šárka ZBM7356 C SK Žabovřesky Brno 80:08 + 38:34
19. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 86:30 + 44:56
20. Kyclová Jitka LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 88:18 + 46:44
Humlíčková Jana UBM7351 C MENISKOS Brno DISK