Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H35

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Tetčice, Rybářská bašta
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Ptáček Ladislav
Hlavní rozhodčí:
Denemarek Ivo - R3
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2, Dvořák Miloš - R3
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí při teplotě okolo 25°C.
V průběhu závodu ani jeho po ukončení nebylo hlášeno žádné zranění. Několik závodníků bylo bodnuto hmyzem, ale bez nutnosti lékařského ošetření.
Jedna závodnice kategorie P si i hodinu po uzavření cíle nevyčetla čip a byla proto diskvalifikována.
Během závodu nebyl podán protest, proto hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
H35
7.60 km, 280 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 58:24
2. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 59:23 + 0:59
3. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 63:06 + 4:42
4. Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 63:10 + 4:46
5. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 63:20 + 4:56
6. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 66:57 + 8:33
7. Rygl Jaroslav TBM7044 C KOS TJ Tesla Brno 67:37 + 9:13
8. Procházka Jan RBK7901 C SK Radioklub Blansko 72:50 + 14:26
9. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 74:35 + 16:11
10. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 76:45 + 18:21
11. Kyncl Tomáš ZBM7201 C SK Žabovřesky Brno 80:26 + 22:02
12. Komenda Kamil PBM7201 C TJ Spartak 1. Brněnská 81:50 + 23:26
13. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 81:53 + 23:29
14. Auermüller Vít ZBM6701 C SK Žabovřesky Brno 82:07 + 23:43
15. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 83:28 + 25:04
16. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 83:30 + 25:06
17. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 86:43 + 28:19
18. Baše Tomáš ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno 88:04 + 29:40
19. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 88:10 + 29:46
20. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 99:43 + 41:19
21. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 100:05 + 41:41
22. Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno 106:21 + 47:57
23. Pátek Richard PBM7609 C TJ Spartak 1. Brněnská 116:08 + 57:44
24. Rudolf Tomáš ZBM8402 C SK Žabovřesky Brno 117:10 + 58:46
25. Kraus Martin 0100001 C 010 - SVČ Miroslav 123:13 + 64:49
26. Liščinský Tomáš TBM8411 C KOS TJ Tesla Brno 126:32 + 68:08