Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: P

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Tetčice, Rybářská bašta
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Ptáček Ladislav
Hlavní rozhodčí:
Denemarek Ivo - R3
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2, Dvořák Miloš - R3
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí při teplotě okolo 25°C.
V průběhu závodu ani jeho po ukončení nebylo hlášeno žádné zranění. Několik závodníků bylo bodnuto hmyzem, ale bez nutnosti lékařského ošetření.
Jedna závodnice kategorie P si i hodinu po uzavření cíle nevyčetla čip a byla proto diskvalifikována.
Během závodu nebyl podán protest, proto hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
P
3.90 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Husty Jakub C 29:26
2. Navrátil Ondřej 0050001 C 005 - NNN - Ženka 34:17 + 4:51
3. Křivan Václav TTR7601 C OOB Třebíč 34:30 + 5:04
4. Račanský Martin 0140001 C 014 - BzB 35:23 + 5:57
5. Kroutil Petr TBM7803 C KOS TJ Tesla Brno 36:55 + 7:29
6. Ryšavý Miloš TBM7607 C KOS TJ Tesla Brno 37:04 + 7:38
7. Sedláček Petr 0110002 C 011 - ESOX ODEI 37:16 + 7:50
8. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB START Blansko 38:05 + 8:39
9. Sedláčková Alžběta 0110001 C 011 - ESOX ODEI 38:15 + 8:49
10. Hyánková Eva ABM0000 C KOB ALFA Brno 38:34 + 9:08
11. Fuchs Jan TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno 40:11 + 10:45
12. Baláč Radek 0030001 C 003 - SKACELOVI 41:22 + 11:56
13. Mudráková Michaela TBM7555 C KOS TJ Tesla Brno 41:46 + 12:20
14. Boučková Anna TBM0051 C KOS TJ Tesla Brno 42:40 + 13:14
15. Kycl Ondřej LBM0501 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:19 + 13:53
16. Pospíšilová Iva PBM7750 C TJ Spartak 1. Brněnská 43:30 + 14:04
17. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 45:54 + 16:28
18. Baláčová Jana 0030002 C 003 - SKACELOVI 46:21 + 16:55
19. Mynářová Jana ZBM7552 C SK Žabovřesky Brno 46:49 + 17:23
20. Hanousek Radim TBM7105 C KOS TJ Tesla Brno 47:27 + 18:01
21. Mikula Martin 0190001 C 019 - Předklášteří 47:36 + 18:10
22. Pazdziora Jan C 47:52 + 18:26
23. Fuchs Marek TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno 47:53 + 18:27
24. Šťastný Jan TBM C KOS TJ Tesla Brno 48:03 + 18:37
25. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:45 + 19:19
26. Redlichová Jana 016 C 016 - nereg. 50:41 + 21:15
27. Kutscherauerová Andrea BBM7550 C BETA URSUS Orienteering 57:28 + 28:02
28. Kadlecová Gabriela BBM7651 C BETA URSUS Orienteering 61:13 + 31:47
29. Ježková Ilona TBM7256 C KOS TJ Tesla Brno 61:21 + 31:55
30. Hanousková Boučková Danie TBM7282 C KOS TJ Tesla Brno 63:28 + 34:02
31. Pařízková Zuzana C 63:38 + 34:12
32. Přichystalová Anežka C 66:17 + 36:51
33. Přichystal Vladimír C 67:42 + 38:16
34. Pazdziora Tomáš C 77:11 + 47:45
35. Vysočan Pavel UBM6902 C MENISKOS Brno 95:51 + 66:25
Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
Suchomelová Olga 0150001 C 015 - KMCH DISK
Krumlová Andrea 0080001 C 008 - TJ Papuchálci DISK
Částková Veronika 0010001 C 001 - Radovany team DISK