Výsledky závodu: Závod ve Hvězdě

Datum:
23.09.2020
Místo konání:
Obora Hvězda
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Hvězda
Ředitel závodu:
Novák Přemysl - R3
Hlavní rozhodčí:
Klaška Pavel - R2
Stavitel tratí:
Koubová Hana
Kategorie:
A     B     C     Linie     Z    
A
4.00 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 25:41
2. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 27:02 + 1:21
3. Pavlů Ondřej PGP8904 SK Praga 28:38 + 2:57
4. Škáchová Viktorie 28:50 + 3:09
5. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 29:19 + 3:38
6. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 29:44 + 4:03
7. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 30:35 + 4:54
8. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 32:21 + 6:40
9. Vošta Zdeněk VCB8748 OB České Budějovice 33:17 + 7:36
10. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 33:22 + 7:41
11. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 33:24 + 7:43
12. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 33:31 + 7:50
13. Mechlová Lenka SHK9051 OK Slavia Hradec Králové 33:40 + 7:59
14. Vaněk Tomáš 0270002 CZAR 34:16 + 8:35
15. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 34:21 + 8:40
16. Vahalová Petra 0430001 Bezejmenní 34:44 + 9:03
17. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 34:59 + 9:18
18. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 35:08 + 9:27
19. Pecoldová Pavlína 0290001 Cookies & Pancakes 35:44 + 10:03
20. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 35:48 + 10:07
21. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 36:02 + 10:21
22. Vydra Lukáš DKP7001 Oddíl OB Kotlářka 36:24 + 10:43
23. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 37:11 + 11:30
24. Pecka Marek 0070001 - 37:26 + 11:45
25. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 38:02 + 12:21
26. Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha 38:03 + 12:22
27. Nedbalová Jana MFP8050 Matfyz Praha 38:12 + 12:31
28. Vaněček Jan TJP8000 TJ Sokol Troja 38:42 + 13:01
28. Tejkl Jiří DOB7700 KOB Dobruška 38:42 + 13:01
30. Dvořáček Dan 0290002 Cookies & Pancakes 38:57 + 13:16
31. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 39:04 + 13:23
32. Švarc Lukáš JEN9001 OB Jenišovice 39:13 + 13:32
33. Štec Tomáš 0240001 Jeffer 39:18 + 13:37
34. Foršt Jakub DOR7501 OK Dobříš 39:37 + 13:56
35. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 39:52 + 14:11
36. Pavlů Kateřina DKP9550 Oddíl OB Kotlářka 40:47 + 15:06
37. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 40:59 + 15:18
38. Šimek Tomáš FSP6304 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:28 + 15:47
39. Kohl Ondřej 0350001 AC Praha 1890 41:42 + 16:01
40. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 42:06 + 16:25
41. Faltus Jan 0390001 kotlářka 42:23 + 16:42
42. Stěpanov Ilja 0250001 zadny 42:56 + 17:15
43. Hora Michal LBE7901 TJ Lokomotiva Beroun 43:03 + 17:22
44. Slavík Viktor PGP6300 SK Praga 43:04 + 17:23
45. Motejzík Petr DLP7600 OOB TJ Dukla Praha 43:09 + 17:28
46. Dudová Irena HCE8250 TJ Hostivice 43:56 + 18:15
47. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 44:03 + 18:22
48. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 44:18 + 18:37
49. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 44:23 + 18:42
50. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 44:35 + 18:54
51. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 44:41 + 19:00
52. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 45:50 + 20:09
53. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 46:38 + 20:57
54. Vácha Petr 46:43 + 21:02
55. Tomeš Radim 0400001 Pha6 47:18 + 21:37
56. Bublíková Klára TAP0752 KOB Tretra Praha 47:21 + 21:40
57. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov 47:29 + 21:48
58. Kábrtová Oldřiška BOR8752 OK Jiskra Nový Bor 48:32 + 22:51
59. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 48:40 + 22:59
60. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:41 + 23:00
61. Čermáková Kateřina ROZ0150 OK Roztoky 48:46 + 23:05
62. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 49:12 + 23:31
63. Hlaváček Vojtěch TAP0700 KOB Tretra Praha 49:34 + 23:53
64. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 50:25 + 24:44
65. Kotecký Roman PGP4900 SK Praga 50:57 + 25:16
65. Smutný Jan DLP8000 OOB TJ Dukla Praha 50:57 + 25:16
67. Hlaváčková Klára TAP7756 KOB Tretra Praha 51:32 + 25:51
68. Baxa David LBE0800 TJ Lokomotiva Beroun 51:55 + 26:14
69. Adámková Blanka DCH7852 Radioelektronika Cheb 51:57 + 26:16
70. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 52:49 + 27:08
71. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 53:12 + 27:31
72. Baxová Irena LBE7951 TJ Lokomotiva Beroun 53:14 + 27:33
73. Sedlář Lumír TAP0810 KOB Tretra Praha 53:43 + 28:02
74. Mazánek Vojta TAP0611 KOB Tretra Praha 53:59 + 28:18
75. Toušek Miloslav MKP5000 SK GORDIC Praha Kačerov 54:19 + 28:38
76. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 54:38 + 28:57
77. Hejsek Jakub 0170001 neregistrovaný 55:19 + 29:38
78. Kábrt Filip 0030001 OK Viníci 57:27 + 31:46
79. Voplakal Vojtěch 0080001 Bílá hora 57:44 + 32:03
80. Tejkl Štěpán TAP0807 KOB Tretra Praha 59:01 + 33:20
81. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 59:45 + 34:04
82. Baxová Kateřina LBE0651 TJ Lokomotiva Beroun 61:55 + 36:14
83. Malecek Ladislav 0300001 jednotlivec 62:53 + 37:12
84. Bureš Šimon LBE0703 TJ Lokomotiva Beroun 64:51 + 39:10
85. Kosikova Helena 0120001 dodatecna prihlaska 67:05 + 41:24
86. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 67:54 + 42:13
87. Nováková Alice 0420001 jdu náhodou kolem 68:27 + 42:46
88. Šlapáková Libuše 0040001 neregistrovaná 71:17 + 45:36
89. Levrincová Klára TAP0854 KOB Tretra Praha 71:36 + 45:55
90. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 73:56 + 48:15
91. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 99:57 + 74:16
Konrád Filip DKP0722 Oddíl OB Kotlářka DISK
Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Janeček Petr 0150001 Hejvy's Intimmate Team DISK
Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team DISK
Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky DISK
Kapoun Luděk LBE7400 TJ Lokomotiva Beroun DISK
Vobořilová Markéta 0270001 CZAR DISK
Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka DISK
Vojtěchovský Martin 0140001 Dezorientovaní DISK
Bulířová Žofie TAP0850 KOB Tretra Praha DISK
B
3.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 23:01
2. Junek Matouš DKP0817 Oddíl OB Kotlářka 26:56 + 3:55
3. Daněk Jan DKP0713 Oddíl OB Kotlářka 27:42 + 4:41
4. Salinger Jakub DKP0715 Oddíl OB Kotlářka 29:27 + 6:26
5. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 30:00 + 6:59
6. Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 30:16 + 7:15
7. Strnad Jakub DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 30:28 + 7:27
8. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 30:32 + 7:31
9. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 31:24 + 8:23
10. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 32:36 + 9:35
11. Vaněčková Petra TJP7950 TJ Sokol Troja 32:47 + 9:46
12. Šantorová Eliška ROZ0552 OK Roztoky 33:00 + 9:59
13. Zákoucká Barbora DKP0859 Oddíl OB Kotlářka 33:11 + 10:10
14. Nováková Ivana DLP8150 OOB TJ Dukla Praha 33:14 + 10:13
15. Koubová Markéta DKP0867 Oddíl OB Kotlářka 33:20 + 10:19
16. Havlík Patrik DKP0819 Oddíl OB Kotlářka 33:49 + 10:48
17. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 34:09 + 11:08
18. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 34:12 + 11:11
19. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 34:33 + 11:32
20. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 34:41 + 11:40
21. Junková Petra STH7451 SK Studenec 34:46 + 11:45
22. Zemanová Eliška DKP0862 Oddíl OB Kotlářka 35:12 + 12:11
23. Hrdličková Ludmila SLA9851 SKOB Slaný 35:51 + 12:50
24. Glas Petr 0320001 gymnasion 36:33 + 13:32
25. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 38:45 + 15:44
26. Lohová Monika DKL8052 KOB Kladno 39:21 + 16:20
27. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 40:05 + 17:04
28. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 40:09 + 17:08
29. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 40:30 + 17:29
30. Berglová Lucie TJP8250 TJ Sokol Troja 40:37 + 17:36
31. Pinkrová Šárka HCE8350 TJ Hostivice 40:38 + 17:37
32. Vorlíčková Jana 0370001 2BWINNER TEAM 40:46 + 17:45
33. Červený Jiří DKP1008 Oddíl OB Kotlářka 41:19 + 18:18
34. Šnejdar Martin PGP0806 SK Praga 41:20 + 18:19
35. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 41:23 + 18:22
36. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 43:04 + 20:03
37. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 43:27 + 20:26
38. Jičínský Jaroslav 0200001 OB Kotlářka 43:31 + 20:30
39. Vyhlíd Tobiáš DKP1007 Oddíl OB Kotlářka 44:08 + 21:07
40. Svoboda Adam DKP0913 Oddíl OB Kotlářka 44:19 + 21:18
41. Rybář Matěj DKP0908 Oddíl OB Kotlářka 44:59 + 21:58
42. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 45:05 + 22:04
43. Kopecká Šárka Matesová DLP8350 OOB TJ Dukla Praha 45:12 + 22:11
44. Kamenický Pavel TAP0909 KOB Tretra Praha 45:52 + 22:51
45. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 46:11 + 23:10
46. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 46:26 + 23:25
47. Baumruk Štěpán DKP0917 Oddíl OB Kotlářka 46:31 + 23:30
48. Heroudek Matouš LBE0649 TJ Lokomotiva Beroun 47:28 + 24:27
49. Kapoun Matěj LBE0801 TJ Lokomotiva Beroun 47:56 + 24:55
50. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 48:22 + 25:21
51. Hradilová Katarína HCE7350 TJ Hostivice 48:30 + 25:29
52. Hubálek Tomáš 0260001 Leviathan Dragons 49:18 + 26:17
53. Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 50:08 + 27:07
54. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:37 + 27:36
55. Janečková Markéta 0150002 Hejvy's Intimmate Team 51:07 + 28:06
56. Ptáčková Barbora DKP0954 Oddíl OB Kotlářka 52:04 + 29:03
57. Prylová Pavla TJP7550 TJ Sokol Troja 52:09 + 29:08
58. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 53:10 + 30:09
59. Ptáčková Helena DKP7750 Oddíl OB Kotlářka 53:30 + 30:29
60. Ledinská Leona DKP8161 Oddíl OB Kotlářka 53:57 + 30:56
61. Šnejdar Ondřej 0330001 - 55:08 + 32:07
62. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 56:29 + 33:28
63. Karych Saša 56:34 + 33:33
64. Vydrová Terezie 0360001 Praha 56:49 + 33:48
65. Ouhrabka Vít TAP1002 KOB Tretra Praha 57:11 + 34:10
66. Antalová Terezie 57:55 + 34:54
67. Pohlová Kateřina 0090001 NNN 58:16 + 35:15
68. Richterová Ilona TAP6953 KOB Tretra Praha 60:13 + 37:12
69. Stříbrná Dagmar LBE7950 TJ Lokomotiva Beroun 60:18 + 37:17
70. Topol Milan 0100001 NNN 61:15 + 38:14
71. Syvulya Yevhenia 0050001 bezklubu 61:47 + 38:46
72. Rezková Magdalena 0080002 Bílá hora 61:51 + 38:50
73. Kožíšková Jana 0410001 LSK Lomnice nad Popelkou 61:59 + 38:58
74. Kabelková Tereza 0220001 022 64:43 + 41:42
75. Kápičková Michaela FSP9550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:18 + 42:17
76. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 66:44 + 43:43
77. Motejzík Prokop DLP0900 OOB TJ Dukla Praha 69:08 + 46:07
78. Uhlíková Augustina DKP1056 Oddíl OB Kotlářka 70:14 + 47:13
79. Kapoun Jáchym LBE1002 TJ Lokomotiva Beroun 75:36 + 52:35
80. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 80:41 + 57:40
81. Friedel Matěj LBE0702 TJ Lokomotiva Beroun 82:34 + 59:33
82. Čeněk Matyáš TAP1004 KOB Tretra Praha 84:18 + 61:17
83. Fanta Jáchym DKP1013 Oddíl OB Kotlářka 87:39 + 64:38
Šilerová Petra DKP0760 Oddíl OB Kotlářka DISK
Hradil Martin HCE0600 TJ Hostivice DISK
Vyskočil Vít DLP1006 OOB TJ Dukla Praha DISK
Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha DISK
Kovařík Matěj DKP0410 Oddíl OB Kotlářka DISK
Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka DISK
Řehořková Ema DKP0956 Oddíl OB Kotlářka DISK
Sláma Derek DISK
Marková Michaela 0110001 Hostivice DISK
Rybář Filip DKP1107 Oddíl OB Kotlářka DISK
Hřebíček Bruno DISK
C
1.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šebánková Alžběta DLP0652 OOB TJ Dukla Praha 16:24
2. Vaněčková Anna TJP1050 TJ Sokol Troja 19:49 + 3:25
3. Pinkr Josef HCE1200 TJ Hostivice 20:42 + 4:18
4. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 21:43 + 5:19
5. Lenská Tereza DKP1054 Oddíl OB Kotlářka 22:53 + 6:29
6. Dvořák Patrik DKP0905 Oddíl OB Kotlářka 23:34 + 7:10
7. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 24:08 + 7:44
8. Vaněček Jan TJP0800 TJ Sokol Troja 24:39 + 8:15
9. Černá Marie 0130001 x 24:53 + 8:29
10. Rypáčková Šárka TJP1151 TJ Sokol Troja 25:08 + 8:44
11. Kolář Vavřinec 0080006 Bílá hora 26:39 + 10:15
12. Pošvic Antonín DKP1110 Oddíl OB Kotlářka 27:08 + 10:44
13. Svobodová Štepánka 0310002 bez klubu 27:46 + 11:22
14. Kalendová Zuzana 28:11 + 11:47
15. Trávníček Jan DKP1109 Oddíl OB Kotlářka 28:15 + 11:51
16. Kuželková Marta 0310001 bez klubu 28:41 + 12:17
17. Mareš Viktor DKP1010 Oddíl OB Kotlářka 28:47 + 12:23
18. Martinů Matyáš ROZ0603 OK Roztoky 30:05 + 13:41
19. Čelikovská Tereza ROZ0750 OK Roztoky 31:00 + 14:36
20. Moudrá Marie DKP1062 Oddíl OB Kotlářka 31:46 + 15:22
21. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 32:33 + 16:09
22. Hrzinová Adéla DKP1254 Oddíl OB Kotlářka 32:46 + 16:22
23. Sedláčková Anna 0030002 OK Viníci 33:21 + 16:57
24. Novák Hynek 33:53 + 17:29
25. Vyskočil Vilém DLP1102 OOB TJ Dukla Praha 33:54 + 17:30
26. Pohlová Sandra TAP1151 KOB Tretra Praha 34:29 + 18:05
27. Čížková Lucie 0160001 ——— 34:51 + 18:27
28. Rakovcová Zuzana SCP1150 OK Sparta Praha 34:58 + 18:34
29. Novák Marek 37:40 + 21:16
30. Vorlová Běla 0080005 Bílá hora 38:09 + 21:45
31. Kastnerová Lucie 0230001 . 38:51 + 22:27
32. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 39:33 + 23:09
33. Červený Antonín DKP1211 Oddíl OB Kotlářka 39:50 + 23:26
34. Procházková Aneta DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 40:40 + 24:16
35. Kváčová Anna DKP1051 Oddíl OB Kotlářka 41:45 + 25:21
36. Ptáček Ondřej DKP1204 Oddíl OB Kotlářka 42:02 + 25:38
37. Majer David DKP1203 Oddíl OB Kotlářka 42:10 + 25:46
38. Gurecký Vojtěch TJP0900 TJ Sokol Troja 42:17 + 25:53
39. Matoušková Kateřina SPC0955 SPORTICUS team 43:13 + 26:49
40. Kamenický Karel TAP1105 KOB Tretra Praha 43:56 + 27:32
41. Ptáčková Lucie DKP1255 Oddíl OB Kotlářka 44:47 + 28:23
42. Kopecká Darja DKP1159 Oddíl OB Kotlářka 45:44 + 29:20
43. Horová Vendula LBE1050 TJ Lokomotiva Beroun 45:56 + 29:32
44. Jičínská Markéta DKP1161 Oddíl OB Kotlářka 46:29 + 30:05
45. Lexa Matouš LBE1049 TJ Lokomotiva Beroun 46:54 + 30:30
46. Tomešová Stella DKP1160 Oddíl OB Kotlářka 49:26 + 33:02
47. Khelová Bára SCP1350 OK Sparta Praha 51:27 + 35:03
48. Ledinská Lucie DKP1253 Oddíl OB Kotlářka 51:29 + 35:05
49. Tomáš Kamilo 0280001 kamtom 52:01 + 35:37
50. Králová Žofie LBE1152 TJ Lokomotiva Beroun 52:04 + 35:40
51. Kopecká Veronika DKP0866 Oddíl OB Kotlářka 53:11 + 36:47
52. Chládková Petra DKP8159 Oddíl OB Kotlářka 54:16 + 37:52
53. Collis Emma DKP1251 Oddíl OB Kotlářka 57:04 + 40:40
54. Dolejšová Josefína KAM0857 OK Kamenice 59:31 + 43:07
55. Snížková Žofie DKP1151 Oddíl OB Kotlářka 60:28 + 44:04
56. Ševčíková Linda 0080004 Bílá hora 64:31 + 48:07
57. Vanová Elen DKP1164 Oddíl OB Kotlářka 69:44 + 53:20
58. Collis Helena DKP1450 Oddíl OB Kotlářka 74:42 + 58:18
Vačkář Kosma 0190001 KosmaFabienne DISK
Němec Matyáš 0080003 Bílá hora DISK
Khelová Eliška SCP1651 OK Sparta Praha DISK
Stříbrný Vilém LBE0900 TJ Lokomotiva Beroun DISK
Kovařík Tobiáš DISK
Mates Matěj DLP1005 OOB TJ Dukla Praha DISK
Linie
1.60 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adámková Sára DCH1050 Radioelektronika Cheb 14:44
2. Sedláková Helena DKP1352 Oddíl OB Kotlářka 18:30 + 3:46
3. van Dongen Annemiek 18:47 + 4:03
4. Míša Beranová 19:38 + 4:54
5. Poláčková Marie DKP1356 Oddíl OB Kotlářka 20:19 + 5:35
6. Mullis Elizabeth DKP1651 Oddíl OB Kotlářka 30:30 + 15:46
7. Forštová Linda DOR1350 OK Dobříš 31:19 + 16:35
Z
1.10 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rypáček Radim TJP1300 TJ Sokol Troja 11:46
2. Lukeš Jan 8014466 14:41 + 2:55
3. Beranová Jana DKP6951 Oddíl OB Kotlářka 15:35 + 3:49
4. Dvořák Vít LBE1099 TJ Lokomotiva Beroun 17:10 + 5:24
5. Černická Anežka LBE1350 TJ Lokomotiva Beroun 17:13 + 5:27
6. Baxa Daniel LBE1400 TJ Lokomotiva Beroun 17:20 + 5:34
7. Králová Helena LBE1250 TJ Lokomotiva Beroun 17:28 + 5:42
8. Semerád Jura 17:53 + 6:07
9. Fujáček Vojtěch SJC1701 Sportcentrum Jičín 18:52 + 7:06
10. Kovaříková Zuzana 19:18 + 7:32
11. Korbasová Dominika 19:36 + 7:50
12. Levinská Sofie DKP1259 Oddíl OB Kotlářka 20:39 + 8:53
13. Faltusová Julie DKP1260 Oddíl OB Kotlářka 21:04 + 9:18
14. Trčková Rozalie 0010002 Tanvald 27:48 + 16:02
15. Valenta Filip DKP1210 Oddíl OB Kotlářka 30:34 + 18:48