Výsledky závodu: Jihomoravská liga 2020 - stav po 5 závodech

Datum:
01.01.2020
Pořadatel:
JMO - Jihomoravská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček UBM Ano Ano
2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček BBM Ano Ano
2020-09-2020.09.2020 Oblastní žebříček ZBM Ano Ano
2020-09-2828.09.2020 Veteraniáda ČR na krátké trati, oblastní žebříček PBM Ano Ano
2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček TBM Ano Ano
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65    
D10N
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Ptáčková Lucie TBM1372 617.02 1. 184.19( 4) 187.89( 3)207.65( 1) 221.48( 1)
2 Marková Lucie ZBM1351 576.54 1. 173.18( 6) 208.52( 1)173.44( 5) 194.58( 2)
3 Stašková Tereza PBM1257 562.05 2. 171.11( 7)203.59( 2) 187.35( P)
4 Kroutilová Eliška TBM1361 536.31 2. 196.58( 2)165.60( 5) 174.13( 2)121.43( 7)
5 Doušková Daniela TBM1358 515.55 3. 145.33(10) 186.28( 4) 183.94( 3)
6 Chaloupková Klára ZBM1260 456.67 4. 145.79( 9) 135.33( 6) 175.55( 4)
7 Krejčiříková Zuzana BBM1150 322.19 1. 214.79( 1)107.40( P)
8 Pařízková Eliška ZBM1150 283.82 5. 125.22( 6) 158.60( 5)
9 Šťastná Vendula TBM1384 200.55 2. 200.55( 2)
10 Robotková Tereza PBM1150 200.00 1. 200.00( 1)
11 Kozáková Zuzana TBM1352 191.79 3. 191.79( 3)
12 Veselá Martina RBK1052 188.63 3. 188.63( 3)
13 Chloupková Kristýna VBM1152 183.59 4. 183.59( 4)
14 Tomíčková Ivana TBM1364 176.39 5. 176.39( 5)
15 Šímová Klaudie TBM1452 150.76 8. 150.76( 8)
16 Redlichová Kateřina RBK1351 133.02 6. 133.02( 6)
D10
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Janíková Klára UBM1053 594.39 2. 137.56( 8) 200.10( 2) 195.10( 4)199.19( 2)
2 Beránková Kamila ZBM1152 594.32 2. 201.25( 2)193.67( 3)192.63( 3) 199.40( 2)190.86( 5)
3 Jágrová Zuzana RBK1051 578.57 1. 162.15( 5) 206.23( 1)180.98( 4) 191.36( 4)
4 Coufalová Thea ZBM1050 558.24 2. 43.35(11) 190.30( 4)197.60( 2) 170.34(10)
5 Broschová Alžběta RBK1151 554.16 3. 164.66( 5) 167.48( 6)196.25( 3)190.43( 6)
6 Francová Hedvika TBM1079 537.13 3. 170.05( 4) 171.24( 5) 195.84( 3)
7 Schwabová Barbora TBM1188 535.27 1. 153.95( 6)153.64( 7) 204.35( 1)176.97( 9)
8 Bašeová Jolana ZBM1051 467.34 7. 151.68( 7)149.20( 8)166.46( 7)145.27( 7) 135.86(13)
9 Ryglová Beáta TBM1158 379.09 1. 61.52(10)112.61(10) 204.96( 1)
10 Tomíčková Eliška TBM1054 367.12 3. 179.82( 3) 187.30( 7)
11 Veselá Martina RBK1052 328.28 5. 140.42( 8)187.86( 5)
12 La Carbonara Noemi TBM1156 317.54 8. 139.93( 9) 177.61( 8)
13 Smítalová Ester ZBM1056 303.61 1. 93.85(11)209.76( 1)
14 Kadlecová Jolana BBM1052 282.83 6. 157.23( 6) 125.60(14)
15 Hustá Magdalena TBM1157 232.68 9. 81.58( 9) 151.10(12)
16 Šímová Julie TBM1055 228.90 9. 65.47( 9) 163.43(11)
17 Eliášová Viktorie TBM1052 218.93 1. 218.93( 1)
18 Urválková Anna TBM1177 163.61 10. 59.03(10) 104.58(15)
19 Němcová Adéla TBM1176 156.45 6. 156.45( 6)
D12
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Čechová Johana TBM0888 B 618.66 1. 190.58( 4) 205.25( 1)212.83( 1)200.58( 2)
2 Ptáčková Julie TBM0980 B 612.43 1. 207.30( 1)200.38( 2)195.69( 2) 204.75( 1)
3 Janíková Anna ZBM0862 B 586.00 2. 197.27( 2)186.69( 4) 194.66( 3)194.07( 2)
4 Marková Eva ZBM0954 B 582.58 1. 194.37( 3)171.55( 5) 216.66( 1)
5 Jágrová Aneta RBK0951 B 564.84 3. 137.59(15) 166.39( 6) 191.48( 3)188.81( 4)184.55( 5)
6 Fedrová Anežka RBK0853 B 557.51 3. 180.97( 7) 187.27( 4) 93.30(10) 189.27( 3)
7 Kočová Klára ZBM0850 B 541.21 4. 170.10( 9) 183.77( 5)187.34( 4)
8 Strýčková Barbora ADA0852 B 531.29 5. 187.82( 5)173.54( 5)157.58( 6) 169.93( 7)
9 Mudráková Natálie TBM0953 B 488.74 7. 171.11( 8)150.49( 8) 155.44( 7)137.22( 7) 162.19( 9)
10 Rotková Veronika ZBM0854 477.87 3. 195.43( 3) 113.13(12) 169.31( 8)
11 Skřivanková Anna TBM0853 446.40 6. 131.32(17) 130.51(10) 133.39( 8)181.69( 6)
12 Coufalová Rea ZBM0953 431.76 9. 161.41(11) 134.16( 9) 136.19(12)
13 Eliášová Viktorie TBM1052 423.89 8. 114.98(12) 146.47( 8)131.10( 9)146.32(11)
14 Horká Kateřina TBM0856 418.74 6. 181.39( 6)157.41( 7) 79.94(14)
15 Veselá Veronika RBK0852 377.09 6. 109.58(20) 116.30(11)151.21( 6)
16 Stašková Sofie PBM0952 367.43 11. 126.47(18)118.48(11) 122.48( P) 59.81(16)
17 Peňázová Charlotte ZBM0860 357.51 12. 160.41(12) 74.52(14) 101.85(13) 95.25(15)
18 Kučerová Tereza ZBM0957 333.60 9. 167.60(10)148.67( 9) 17.33(19)
19 Ryglová Adéla TBM0857 291.23 10. 138.10(10) 153.13(10)
20 Syková Tamara TBM0962 213.21 14. 110.76(19) 102.45(14)
21 Kolaříková Sofie SBK0955 203.33 13. 152.80(13) 50.53(18)
22 Finstrlová Denisa ZBM0951 169.20 14. 139.01(14) 30.19(15)
23 Šujanová Rozálie RBK0952 143.76 15. 85.09(21) 58.67(15)
24 Odehnalová Tereza ADA0851 132.74 16. 132.74(16)
25 Folprecht Mia TBM0858 112.66 13. 112.66(13)
26 Beránková Julie ZBM0956 110.74 13. 81.37(13) 29.37(16) 0.00(20)
27 Mazálková Veronika ZBM0961 53.00 17. 53.00(17)
28 Kutscherauerová Ella BBM0850 15.59 16. 15.59(16)
D14
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Procházková Doubravka ADA0651 A 609.38 1. 207.32( 1)202.59( 1)196.58( 4) 194.10( 4) 199.47( 2)
2 Hlaváčová Lucie TBM0660 A 604.32 1. 204.75( 2)195.56( 3) 198.38( 3)197.76( 3) 201.19( 1)
3 Ehlová Martina TBM0655 A 593.74 2. 173.51( 5) 201.85( 2)199.45( 2)192.44( 5)190.91( 6)
4 Doušková Kateřina TBM0679 A 589.80 1. 185.13( 4) 202.17( 1)202.50( 1)
5 Tomanová Eliška ZBM0658 B 576.96 2. 171.40( 6) 188.88( 6)183.60( 6) 199.74( 2)188.34( 7)
6 Fuchsová Ema TBM0653 B 572.93 3. 159.40( 7) 191.73( 4)181.86( 7)174.17( 7) 199.34( 3)
7 Finstrlová Kristýna ZBM0752 B 564.58 3. 187.92( 3)185.16( 7)191.50( 5)
8 Kurečková Klára ABM0657 B 550.54 5. 143.92(10) 180.94( 8)176.32( 8)171.22( 8) 193.28( 5)
9 Dobrovolná Anna TBM0758 B 529.06 4. 136.23(11) 180.31( 9)151.39( 9)142.95(10) 197.36( 4)
10 Kubáňová Tereza TBM0756 524.23 6. 154.57( 9) 159.51(11)137.02(11) 179.81( 6)184.91( 9)
11 Barnatová Magda ZBM0653 487.68 8. 156.60( 8)149.69(14) 105.47(12) 150.38( 9)180.70(10)
12 Mynářová Markéta ZBM0657 444.42 10. 135.55(12) 156.43(13)137.59(10) 150.40(12)
13 Karafiátová Eliška ABM0752 410.48 11. 159.34(12) 123.08(11)128.06(14)
14 Myšková Ema TBM0759 326.79 5. 190.36( 5) 136.43(13)
15 Sedláčková Hana TBM0778 274.28 13. 66.57(16)146.43(16) 61.28(13)
16 Taslerová Martina ABM0757 241.75 11. 84.90(13) 156.85(11)
17 Šujanová Berenika RBK0752 210.80 14. 97.43(14) 81.16(14) 32.21(16)
18 Ptáčková Julie TBM0980 185.18 8. 185.18( 8)
19 Vernerová Hana TBM0780 183.56 13. 99.40(13) 84.16(17)
20 Vrbková Marta RBK0651 160.88 10. 160.88(10)
21 Dvořáková Lucie BBM0750 155.54 15. 51.85( P) 103.69(15)
22 Bružeňáková Mia TBM0652 149.25 12. 74.57(15) 74.68(12)
23 Palátová Renáta ABM0655 149.00 15. 149.00(15)
24 Ondrová Amálie UBM0754 57.76 17. 0.00(17) 57.76(18)
25 Ryšavá Viktorie TBM0760 40.16 19. 40.16(19)
D16
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Dušková Tereza TBM0554 A 329.23 1. 100.00( 1) 115.63( 1) 100.00( 1)113.60( 1)
2 Miková Lenka TBM0460 B 282.12 1. 84.36( 2) 92.47( 2)100.00( 1) 89.65( 2)
3 Mikulová Klára TBM0553 B 263.98 2. 85.55( 4) 78.96( 3) 99.47( 2)
4 Ježková Ivana PBM0560 B 238.38 3. 67.02( 3) 91.90( 3) 79.46( P)
5 Baláčová Natálie TBM0560 212.50 2. 56.95( 4) 66.07( 5) 89.48( 2) 24.03( 4)
6 Stehlíková Barbora ZBM0559 136.20 3. 37.99( 5) 16.57( 4) 35.11( 3) 63.10( 5)
7 Vrbková Magdalena RBK0454 105.65 3. 18.71( 6) 86.94( 3)
8 Mazálková Klára ZBM0558 74.91 4. 74.91( 4)
9 Petrášová Kateřina BBM0550 54.26 6. 18.09( P) 36.17( 6)
D18
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Taslerová Tereza ABM0361 A 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
1 Bašeová Klára ZBM0252 A 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
3 Heroudková Adéla ZBM0261 99.70 2. 99.70( 2)
D20
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Boučková Anna TBM0051 A 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
D21C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Mádlová Věra ZBM8951 297.98 1. 105.08( 2) 100.00( 1) 92.90( 4)
2 Kociánová Lenka VBM8553 211.09 1. 107.22( 1) 103.87( 1)
3 Chromá Adéla TBM8870 186.04 2. 84.49( 4) 101.55( 2)
4 Matulová Lucie ADA8880 178.90 1. 100.00( 1) 78.90( 6)
5 Chloupková Barbora VBM8455 166.14 3. 87.70( 3) 78.44( 4)
6 Čechová Jitka VBM8353 154.32 5. 83.97( 5) 70.35( 8)
7 Beržinská Soňa SBK8554 150.31 3. 80.70( 3) 69.61( 9)
8 Korpasová Tereza TBM9898 97.68 2. 97.68( 2)
9 Fučíková Hana VBM7751 94.58 3. 94.58( 3)
10 Matulová Iva ADA8451 88.79 5. 88.79( 5)
11 Matušková Jana RBK9999 75.84 7. 75.84( 7)
12 Jemelíková Lada VBM6555 57.86 6. 57.86( 6)
13 Štěpánková Petra LBM8651 52.79 10. 52.79(10)
14 Drábková Zuzana TBM8452 40.32 7. 40.32( 7)
15 Čížková Markéta ADA9652 38.98 5. 38.98( 5)
D21D
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Košíková Jana ZBM8352 223.28 1. 100.00( 1) 23.28( 2) 100.00( 1)
2 Rajnohová Pavla UBM7654 181.09 1. 100.00( 1) 81.09( 2)
3 Molnárová Monika ZBM9459 100.00 1. 100.00( 1)
3 Boučková Anna TBM0051 100.00 1. 100.00( 1)
5 Klíčová Kateřina TBM7658 80.39 3. 0.00( 4) 80.39( 3)
6 Barnatová Hana ZBM7756 5.88 3. 5.88( 3)
D35
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Štěpánková Kateřina TBM7654 348.41 1. 109.64( 1)106.17( 1) 132.60( 1)
2 Růžková Kateřina PBM8554 284.82 2. 87.81( 6) 57.08( 9) 94.94( P)102.07( 2)
3 Čechová Marcela TBM7659 269.23 2. 98.08( 2) 71.66( 7) 99.49( 2)
4 Procházková Lucie ADA7651 244.36 5. 84.97( 7) 28.80(13) 91.41( 5) 67.98( 5)
5 Janíková Marie UBM7852 237.91 2. 86.50( 4) 88.92( 2) 62.49( 8)
6 Sladká Magdalena PBM8450 228.02 3. 37.87(12) 98.95( 3) 91.20( 4)
7 Jágrová Vlasta SBK7789 220.52 4. 78.39( 8) 50.36(10) 62.00( 7) 74.42( 4) 67.71( 7)
8 Kroutilová Eva TBM7861 197.83 6. 62.31(14) 56.76( 9) 78.76( 6)
9 Finstrlová Alena ZBM7550 195.76 6. 72.40(12) 39.79(11) 59.15( 8) 64.21( 6)
10 Daňková Veronika SBK8151 190.26 1. 88.70( 5) 101.56( 1)
11 Doušková Klára TBM7761 181.92 3. 92.27( 3) 89.65( 6)
12 Korpasová Ivana LBM7362 176.39 4. 77.92( 6) 98.47( 4)
13 Cicvárková Lucie ZBM7651 169.77 3. 76.68(10) 93.09( 3)
14 Tachovská Kamila PBM7655 155.46 11. 45.31(15) 24.92(13) 51.82( P) 58.33(11)
15 Tomanová Veronika LBM7751 153.77 9. 62.71(13) 0.98(17) 48.91(11) 40.55( 9) 42.15(14)
16 Eliášková Hana LBM8051 147.19 7. 14.67(17) 20.19(16) 42.01(12) 50.75( 7) 54.43(12)
17 La Carbonara Hana TBM7652 144.38 5. 84.65( 5) 59.73(10)
18 Krejčiříková Nikol BBM7850 136.22 4. 90.81( 4) 45.41( P)
19 Smítalová Jana ZBM8053 129.50 3. 51.02(10) 78.48( 3)
20 Coufalová Martina ZBM7755 123.65 11. 72.83(11) 28.48(14) 22.34(17)
21 Kučerová Renata ZBM7654 116.86 8. 28.43(16) 21.83(15) 45.88( 8) 42.55(13)
22 Ryglová Kateřina TBM7372 104.84 1. 104.84( 1)
23 Vernerová Radka VBM8558 104.46 2. 104.46( 2)
24 Mulíčková Eva ABM7469 89.38 3. 89.38( 3)
25 Firešová Andrea ZBM7353 80.16 5. 80.16( 5)
26 Malá Alice TBM7991 78.18 9. 78.18( 9)
27 Vršková Dagmar ZBM7850 62.19 9. 62.19( 9)
28 Jemelíková Lada VBM6555 60.64 8. 60.64( 8)
29 Šujanová Kateřina RBK7851 39.22 15. 39.22(15)
30 Stašková Petra PBM8255 34.23 16. 11.41( P) 22.82(16)
31 Jelínková Irena TBM7664 10.37 18. 10.37(18)
D45
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Fuchsová Marcela TBM7260 282.48 1. 84.73( 7) 81.47( 4) 82.84( 7) 104.34( 1) 93.41( 3)
2 Ehlová Pavla TBM7377 280.49 2. 85.84( 6)102.66( 2) 91.99( 3)
3 Broschová Lucie RBK7451 277.63 2. 77.36( 5)102.76( 2) 97.51( 2)
4 Doušková Vlasta TBM7060 271.50 3. 96.77( 3) 76.95( 6) 79.55( 8) 95.18( 3)
5 Mokrá Regina ABM6854 255.91 4. 76.07( 7) 85.66( 6) 94.18( 4)
6 Tršová Daniela PBM7375 247.32 2. 99.05( 2) 65.83( 9) 82.44( P)
7 Miková Iva TBM7071 243.86 6. 83.68( 8) 72.84( 8) 56.41(10) 87.34( 6)
8 Jašková Monika TBM6363 227.12 2. 53.86(13) 72.78( 9)100.48( 2)
9 Grycová Jana TBM6969 212.60 1. 104.18( 1)108.42( 1)
10 Strýčková Monika ADA7454 204.83 4. 90.01( 4) 26.57(16) 88.25( 4)
11 Otrusinová Helena ABM7054 176.80 3. 88.92( 3) 87.88( 5)
12 Hlaváčová Šárka TBM7258 174.64 4. 88.09( 5) 86.55( 4)
13 Urbánková Lenka ZBM7551 152.79 6. 46.37(11) 47.61(15) 58.81( 6)
14 Janská Iva LBM5795 140.87 5. 58.92(11) 81.95( 5)
15 Zajíčková Lenka TBM7152 139.03 7. 58.19(10) 9.42(18) 71.42( 7)
16 Čelechovská Zora UBM7451 109.48 8. 50.00(14) 59.48( 8)
17 Kubáňová Jana TBM7275 109.08 1. 109.08( 1)
18 Obrátilová Naďa ABM6654 105.95 7. 58.92(11) 47.03( 7)
19 Hiršová Marcela TBM7079 105.25 1. 105.25( 1)
20 Beránková Šárka ZBM7356 96.45 8. 5.78(12) 23.45(17) 28.58( 9) 44.42( 8)
21 Chroustová Petra VBM6655 88.00 5. 88.00( 5)
22 Bravená Alexandra VBM6155 68.52 9. 68.52( 9)
23 Dokoupilová Zuzana VBM5754 60.10 10. 60.10(10)
24 Kyclová Jitka LBM7450 5.46 9. 0.00(13) 5.46(19) 0.00( 9)
D55
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Kabáthová Jitka ZBM5582 199.78 1. 100.00( 1) 99.78( 2)
2 Jalová Marie RBK5761 180.81 1. 100.00( 1) 80.81( 4)
3 Potěšilová Vladimíra VBM5655 179.35 1. 65.50( 2) 113.85( 1)
4 Sladká Zora PBM6059 112.41 2. 26.04( 2) 86.37( 3)
5 Jemelíková Lada VBM6555 100.00 1. 100.00( 1)
5 Eremiášová Jana TBM5451 100.00 1. 100.00( 1)
7 Konečná Hana BBM6350 75.02 5. 75.02( 5)
8 Marečková Iva ADA6551 57.20 6. 57.20( 6)
D65
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Procházková Helena TBM5351 236.66 1. 100.00( 1) 61.64( 2) 75.02( 2)
2 Kolaříková Věra SBK5251 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
3 Salajková Věra LBM5558 189.37 1. 31.65( 4)100.00( 1) 57.72( 3)
4 Henková Svatava RBK5454 153.85 1. 53.85( 2)100.00( 1)
5 Liščinská Eva TBM4451 53.27 2. 0.00( 2) 53.27( 3)
6 Tomanová Jana LBM4955 46.49 4. 13.10( 5) 33.39( 4)
H10N
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Eliášek Jakub LBM1101 600.00 1. 161.61( 3) 200.00( 1)200.00( 1)152.33( 2) 200.00( 1)
2 Cicvárek Lukáš ZBM1305 515.45 2. 185.61( 2) 140.21( 3)189.63( 2)
3 Hübner Václav TBM1112 363.71 1. 200.00( 1) 163.71( 3)
4 Svoboda Jakub PBM0901 234.33 4. 156.22( 4) 78.11( P)
5 Svirák Samuel TBM1125 200.00 1. 200.00( 1)
6 Skřivanek František TBM1108 191.99 4. 112.53( 5) 79.46( 4)
7 Franc Jáchym TBM1110 169.93 2. 169.93( 2)
8 Janča Ondřej TBM1304 30.04 4. 30.04( 4)
H10
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Koča František ZBM1100 621.77 1. 214.40( 1) 197.87( 3) 198.46( 2)208.91( 1)
2 Hikl Martin ZBM1104 604.83 1. 202.15( 2)178.46( 5) 206.88( 1)195.80( 2)
3 Hájek Vojtěch TBM1201 598.68 1. 166.58( 5) 208.73( 1)151.95( 6) 194.66( 3)195.29( 3)
4 Kubáň Patrik TBM1001 575.74 1. 72.24( 8) 187.49( 3)201.06( 1)160.18( 6) 187.19( 4)
5 Hustý Matyáš TBM1029 531.48 4. 178.00( 6)180.65( 4) 172.83( 5)
6 Svoboda Adam PBM1001 499.32 7. 0.00(10) 175.96( 7) 65.85( 9) 166.44( P)156.92( 7)
7 Procházka Ferdinand ADA1001 497.25 5. 99.05( 7) 168.16( 9) 62.18(10) 172.76( 5)156.33( 8)
8 Verner Jan TBM1114 387.43 4. 56.57( 9)182.48( 4) 148.38( 9)
9 Smítal Vendelín ZBM1203 373.75 2. 203.78( 2)169.97( 5)
10 Šicha Matěj ZBM1002 365.62 3. 183.45( 3) 182.17( 4)
11 Pomikálek Antonín ZBM1202 333.99 7. 45.69(13) 79.01( 7)144.89( 7)110.09(10)
12 Svirák Samuel TBM1125 326.85 6. 162.71( 6) 164.14( 6)
13 Urban Jan SBK1234 217.34 11. 116.01(12) 101.33(11)
14 Kozák Vojtěch TBM1101 201.06 1. 201.06( 1)
15 Janík Jan UBM1301 184.58 8. 0.00(12)133.18(11) 51.40( 8)
16 Wandrol Šimon ABM1002 175.90 8. 175.90( 8)
17 Kyncl Ondřej ZBM1003 172.85 4. 172.85( 4)
18 Ondra Vít UBM1002 154.66 10. 0.00(11)154.66(10)
19 Šíma Filip TBM1213 87.56 12. 87.56(12)
20 Daněk František SBK1010 77.73 8. 77.73( 8)
H12
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Štěpánek Ondřej TBM0809 B 623.08 1. 198.12( 2) 212.30( 1)206.30( 2) 204.48( 1)
2 Bulička Martin ZBM0807 B 607.03 1. 204.30( 1)189.73( 4) 209.03( 1) 193.70( 3)
3 Navrátil Jakub TBM0811 B 577.75 3. 197.58( 3)168.55( 5) 176.41( 5) 188.81( 4)191.36( 4)
4 Hájek Štěpán TBM0804 B 576.95 2. 170.61( 8) 194.64( 2)179.69( 4)202.62( 2)179.17( 8)
5 Denemarek Max TBM0800 B 574.71 1. 169.98( 9) 170.20( 7)202.69( 1)201.82( 2)
6 Toman Matěj LBM0909 B 564.40 3. 186.68( 5)193.05( 3)184.67( 3) 183.86( 7)
7 Svirák Benjamin TBM0915 B 529.70 4. 187.41( 4) 174.09( 6)168.20( 6)121.30(14)
8 Franc Kryštof TBM0817 B 519.00 5. 182.51( 7) 148.02( 9) 188.47( 5)
9 Zřídkaveselý Martin PBM0808 514.19 3. 71.55(19) 156.34( 7)137.72(11) 194.69( 3)163.16( 9)
10 Doušek Vilém TBM0904 499.84 6. 183.05( 6) 129.73(13) 187.06( 6)
11 Mikula Marek TBM0902 437.18 8. 150.83( 9)164.19( 8) 122.16(13)
12 Ježek David PBM0813 421.29 8. 124.85(14)156.01( 8) 140.43( P)
13 Mynář Petr ZBM0907 418.54 10. 150.91(11) 141.26(10) 126.37(12)
14 Saitl David ZBM0805 415.84 7. 127.57(13) 143.46(10)105.44(14) 139.99( 7)132.39(10)
15 Dohnal František ZBM0811 398.13 11. 135.11(12)131.31(11)131.71(12) 111.61(16)
16 Cicvárek Martin ZBM0801 342.75 5. 165.89(10) 176.86( 5)
17 Kroutil Tadeáš TBM0928 340.40 8. 111.23(15)105.55(12) 83.67(15) 118.26( 8)110.91(17)
18 La Carbonara Matteo TBM0801 285.83 6. 167.03( 6) 118.80(15)
19 Kresta Tomáš TBM0908 202.45 11. 75.45(18) 127.00(11)
20 Eliášek Patrik LBM0801 197.26 9. 85.53(16) 44.74(13) 0.00(16) 66.99( 9) 0.00(19)
21 Popovič Jan ZBM0913 78.27 17. 78.27(17)
22 Malý Matyáš TBM0910 44.29 18. 44.29(18)
H14
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Kučera Tomáš ZBM0605 A 606.77 1. 200.58( 2) 201.09( 1)147.78( 9) 203.26( 1)202.42( 1)
2 Urbánek Tomáš ZBM0604 A 598.96 1. 191.35( 4)201.09( 1)206.52( 1)
3 Brosch Ondřej RBK0606 A 596.65 2. 169.36( 9) 197.82( 3)190.62( 3) 200.70( 2)198.13( 3)
4 Štěpánek Jan TBM0607 A 596.60 1. 200.95( 1)192.79( 4)202.86( 2) 190.15( 5)
5 Račanský Jiří TBM0706 B 593.96 2. 198.47( 3)189.33( 5) 196.04( 3)199.45( 2)
6 Ptáček Jonáš TBM0717 B 559.30 4. 146.70(10) 179.03( 6) 182.65( 4)186.01( 4)190.64( 4)
7 Čech Radan TBM0611 B 534.79 5. 172.81( 5)170.67( 7) 171.36( 6) 181.22( 6)180.76( 6)
8 Urválek Jan TBM0707 B 531.77 5. 169.73( 8) 78.18(14) 182.27( 5)179.77( 7)
9 Schwab Filip TBM0710 B 519.88 7. 170.86( 7)167.70( 8) 158.66( 8) 180.37( 7)168.65(10)
10 Koča Vojtěch ZBM0602 517.43 5. 171.39( 6) 181.41( 5)164.63(12)159.59(13)
11 Mudrák Daniel TBM0629 502.88 7. 108.58(16) 160.30( 9)160.13( 7) 171.05(10)171.53( 9)
12 Svirák Jonatan TBM0608 487.26 8. 137.77(11) 174.66( 9)174.83( 8)
13 Eliáš Vojtěch TBM0604 467.62 11. 127.94(12) 103.27(13) 132.83(12)168.69(11)166.10(11)
14 Hanousek Prokop TBM0613 457.04 8. 119.38(14) 129.64(10) 132.72(13)176.83( 8)147.49(14)
15 Marek Filip ZBM0706 367.64 11. 94.17(18)110.91(11) 87.81(16) 162.56(12)
16 Finstrle Filip ZBM0702 357.69 11. 102.20(17) 55.76(15) 135.26(11) 120.23(15)
17 Petrášek Eduard ZBM0609 317.56 15. 113.08(15) 87.87(15) 116.61(16)
18 Kroutil Jošt TBM0712 309.14 13. 36.32(21) 98.33(14)109.60(13)101.21(17)
19 Komenda Jakub PBM0712 300.72 12. 90.42(19)110.06(12) 73.74(17) 100.24( P)
20 Lasota Jan ZBM0603 270.92 10. 126.44(13) 144.48(10)
21 Cicvárek Radim ZBM0601 115.84 14. 36.54(20) 79.30(14)
H16
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Racek Josef ZBM0400 A 336.24 1. 100.00( 1) 107.00( 2)100.00( 1) 60.98( 2) 129.24( 1)
2 Ehl Ondřej TBM0404 B 209.28 1. 109.28( 1) 100.00( 1)
3 Baše Matěj ZBM0509 189.93 2. 3.70( 3) 39.53( 5) 62.79( 3) 41.25( 3) 85.89( 2)
4 Zelený Vladan ZBM0405 158.54 4. 0.00( 4) 40.03( 4) 43.12( 4) 75.39( 4)
5 Hanousek Matěj RBK0404 99.13 2. 99.13( 2)
6 Kycl Michal LBM0500 84.87 3. 84.87( 3)
7 Rada Štěpán ABM0404 83.72 3. 83.72( 3)
8 Ježek Filip PBM0414 48.57 6. 32.38( 6) 16.19( P)
9 Fousek Matěj RBK0402 41.49 2. 41.49( 2)
10 Dvořák Jakub BBM0502 37.43 4. 12.48( P) 0.00( 4) 24.95( 5)
H18
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Oujezdský Matyáš ZBM0307 A 254.97 1. 85.72( 2)100.00( 1) 54.92( 3) 69.25( 2)
2 Palát Tomáš ABM0307 B 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
3 Rajnoha Tomáš UBM0303 B 161.93 1. 61.93( 2)100.00( 1)
4 Kycl Lukáš LBM0300 100.00 1. 100.00( 1)
5 Bružeňák Andrej TBM0307 95.10 2. 95.10( 2)
H21C
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Zelinka Jiří MBM8740 322.12 1. 112.24( 1)105.19( 1)104.69( 2) 98.12( 2) 100.63( 2)
2 Jordanov Alexandr ZBM9503 299.22 1. 99.01( 2) 94.15( 3) 97.59( 3)102.62( 1)
3 Mokrý Ondřej ABM9410 279.59 1. 88.77( 4) 86.53( 4)104.29( 1)
4 Ptáček Ondřej TBM7120 249.74 3. 74.81( 6) 78.92(10) 88.35( 3) 82.47( 5)
5 Florián Vojtěch ABM9901 245.70 4. 68.78( 9) 70.70(11) 78.37( 5) 87.35( 4) 79.98( 9)
6 Kořan Pavel VBM7401 218.46 7. 64.62(10) 82.49( 7) 71.35(11)
7 Sychra Tomáš VBM8305 214.08 4. 78.97( 4) 79.45( 9) 55.66(13)
8 Ptáček Pavel BBM9600 200.19 9. 66.73( P) 66.91( 9) 66.55(12)
9 Drábek Jan ZBM8511 165.89 5. 86.67( 5) 79.22(10)
10 Finstrle Luděk ZBM7902 139.25 6. 54.84(11) 84.41( 6)
11 Otrusina Jan ABM9210 129.82 8. 64.90( 8) 64.92(10)
12 Zřídkaveselý Libor PBM7207 129.59 6. 43.20( P) 86.39( 6)
13 Šedivý Jiří VBM8207 125.46 7. 56.75(12) 68.71( 7)
14 Přikryl Petr PBM6708 120.92 8. 80.61( 8) 40.31( P)
15 Bořil Tomáš TBM8833 106.96 1. 106.96( 1)
16 Čech Radovan TBM7835 100.66 2. 100.66( 2)
17 Fučík Karel VBM7246 96.75 3. 96.75( 3)
18 Mazal Zdeněk VBM8103 92.81 4. 92.81( 4)
19 Schmid Vladimír ADA8701 88.75 3. 88.75( 3)
20 Matula Petr ADA8202 87.53 5. 87.53( 5)
21 Ehl Jiří TBM7701 83.70 7. 83.70( 7)
22 Bravený Adam VBM8801 80.36 8. 80.36( 8)
23 Rajnoha David TBM0003 79.50 6. 79.50( 6)
24 Vedra David TBM7402 77.60 5. 77.60( 5)
25 Novotný Ondřej ABM9211 76.00 7. 76.00( 7)
26 Bouška Tomáš ABM9205 72.96 6. 72.96( 6)
27 Kavan Tomáš TBM8603 71.88 8. 71.88( 8)
28 Kožoušek Adam ZBM8512 71.38 7. 71.38( 7)
29 Brabec Jaroslav ZBM8242 70.45 8. 70.45( 8)
30 Pauschek Karel ZBM8509 68.79 13. 21.76(13) 47.03(14)
31 Strejček Petr TBM7228 59.47 11. 59.47(11)
32 Procházka Jiří ADA7512 49.58 12. 4.62(15) 37.39(12) 7.57(18)
33 Verner Tomáš VBM8204 43.81 12. 43.81(12)
34 Kulich Martin ZBM9009 36.52 15. 36.52(15)
35 Grünwald Martin SBK7903 34.63 16. 34.63(16)
36 Urban Jan SBK7537 14.09 17. 14.09(17)
37 Veselý Martin RBK7502 10.74 14. 10.74(14)
H21D
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Sladký Marek PBM8604 300.00 1. 79.11( 2) 100.00( 1) 68.42( 2) 100.00( P)100.00( 1)
2 Macháček Petr ZBM0112 209.93 2. 52.80( 4) 59.38( 4) 89.33( 2) 61.22( 2)
3 Minařík Luboš TBM5711 194.10 3. 76.34( 3) 67.35( 3) 50.41( 3)
4 Karlík Jan TBM8809 138.70 1. 38.70( 5)100.00( 1)
5 Hubík Martin TBM8503 100.00 1. 100.00( 1)
5 Kavan Tomáš TBM8603 100.00 1. 100.00( 1)
H35
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Račanský Jan UBM7903 303.95 1. 98.03( 2)102.08( 1) 97.53( 2) 103.84( 1)
2 Doušek Robert TBM7911 287.41 3. 96.64( 4) 97.35( 3) 93.42( 4)
3 Procházka Jan RBK7901 278.52 3. 94.87( 5) 82.31( 7) 85.83( 6) 97.82( 3)
4 Brosch Petr RBK7111 266.37 4. 90.08( 6) 75.98( 9) 93.55( 4) 82.74( 6)
5 Rotek Pavel ZBM7704 256.46 2. 64.08(11) 91.81( 5)100.57( 2)
6 Mokrý Jan ABM6611 219.08 3. 57.53(18) 66.58( 8) 94.97( 3)
7 Coufal Svatoš ZBM6700 211.66 7. 71.92( 7) 67.68(12) 72.06( 8)
8 Schwab David TBM7401 196.27 2. 97.93( 3) 98.34( 2)
9 Baše Tomáš ZBM7402 195.71 4. 63.85(12) 57.69(17) 74.17( 4)
10 Kyncl Tomáš ZBM7201 168.52 3. 98.50( 3) 70.02(10)
11 Komenda Kamil PBM7201 164.88 11. 42.16(15) 67.76(11) 54.96( P)
12 Jordanov Nikolaj VBM6501 161.39 5. 71.53( 8) 89.86( 5)
13 Kubáň Pavel TBM7506 153.28 5. 65.12(14) 88.16( 5)
14 Hanousek Kamil RBK7401 149.82 7. 69.96(10) 79.86( 7)
15 Pátek Richard PBM7609 138.08 13. 49.39(14) 12.34(22) 46.03( P) 42.66(13)
16 Zelený Pavel ZBM7302 137.38 9. 71.47( 9) 65.91(10)
17 Mulíček Ondřej ABM7405 134.94 9. 65.07(15) 69.87( 9)
18 Auermüller Vít ZBM6701 129.93 13. 62.63(13) 67.30(13)
19 Beránek Miroslav ZBM7705 116.37 8. 28.14(21) 31.15( 8) 57.08(11)
20 Denemarek Ivo BBM7901 108.71 5. 36.24( P) 72.47( 5)
21 Hájek Ondřej TBM7511 107.50 1. 107.50( 1)
22 Horký Tomáš TBM6747 104.25 14. 29.59(17) 38.86(19) 35.80(14)
23 Palát Petr ABM7415 104.04 1. 104.04( 1)
24 Koča Jaroslav ZBM8206 102.20 1. 102.20( 1)
25 Chvátal Lukáš ZBM8309 99.30 2. 99.30( 2)
26 Henek Vladan VBM8002 97.66 4. 97.66( 4)
27 Rygl Jaroslav TBM7044 90.74 6. 90.74( 6)
28 Hlaváč Jiří TBM6116 79.48 8. 79.48( 8)
29 Cicvárek Ivo ZBM7504 75.10 7. 75.10( 7)
30 Robotka Jan PBM7800 70.94 6. 70.94( 6)
31 Fousek Martin RBK7801 70.50 16. 32.23(16) 38.27(20)
32 Smítal Rostislav ZBM7903 64.55 7. 64.55( 7)
33 Sedlář Petr TBM7319 59.87 16. 59.87(16)
34 Dokoupil Zbyněk VBM8206 50.70 12. 50.70(12)
35 Sluka Miroslav SBK7207 31.28 15. 31.28(15)
36 Rudolf Tomáš ZBM8402 23.22 16. 0.00(19) 10.67(23) 12.55(16)
H45
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Urválek Jiří TBM6107 322.03 1. 106.89( 1)104.90( 1) 110.24( 1)
2 Rajnoha Miroslav UBM7104 269.56 2. 99.61( 2) 81.31( 7) 88.64( 5)
3 Svoboda Petr ABM7124 262.75 2. 79.91( 5) 76.69( 6) 78.69( 8) 100.36( 2) 82.48( 7)
4 Kurečka Robert ABM7210 252.19 1. 62.23( 8) 106.40( 1) 83.56( 6)
5 Lička Lukáš VBM7301 247.23 3. 47.26(12) 63.47(14) 93.23( 3) 90.53( 3)
6 Jašek Milan TBM6201 241.53 4. 62.06( 9) 67.07(12) 83.98( 6) 90.48( 4)
7 Jalový Vlastimil RBK6120 235.50 6. 69.71( 9) 77.20( 9) 88.59( 6)
8 Toman Ondřej LBM7517 232.98 4. 73.67( 7) 70.32( 8) 88.99( 4)
9 Dušek Vladimír TBM7400 210.44 7. 47.90(11) 43.51(17) 79.21( 7) 78.18( 8) 53.05(10)
10 Gryc Tomáš TBM6903 201.35 2. 108.32( 2) 93.03( 4)
11 Odehnal Luděk ADA7400 180.73 2. 81.50( 4) 99.23( 2)
12 Korpas Jaroslav LBM6113 173.04 3. 77.54( 5) 95.50( 3)
13 Šňupárek Martin TBM7107 162.05 5. 89.88( 5) 72.17( 9)
14 Trš Lubomír PBM7302 150.20 6. 77.57( 6) 22.56(23) 50.07( P)
15 Matuška Pavel RBK7001 143.78 11. 30.56(19) 63.14(12) 50.08(11)
16 Dvořák Miloš BBM7300 141.92 10. 47.31( P) 53.28(10) 41.33(14)
17 Mareček Jiří ADA5901 136.30 8. 63.64(13) 72.66( 8)
18 Kruml Tomáš ZBM6602 136.00 5. 50.73(15) 85.27( 5)
19 Pospíšil Jiří PBM7401 128.25 10. 59.14(10) 26.36(22) 42.75( P)
20 Vostal Petr TBM7411 121.94 13. 0.00(17) 28.73(20) 56.14(13) 37.07(17)
21 Kycl Miroslav LBM7100 119.50 11. 44.51(14) 30.80(18) 21.44(11) 44.19(12)
22 Pekárek Aleš RBK6602 111.06 9. 71.13( 9) 39.93(16)
23 Mudrák Pavel TBM6900 109.81 1. 109.81( 1)
24 Smutný Radek ABM6701 107.07 11. 40.42(15) 66.65(11)
25 Fiala Jan ZBM7205 99.77 2. 99.77( 2)
26 Jordanov Nikolaj VBM6501 93.33 3. 93.33( 3)
27 Auermüller Vít ZBM6701 89.88 4. 89.88( 4)
28 La Carbonara Claudio TBM7337 88.57 13. 46.86(16) 41.71(13)
29 Tasler David ABM7105 85.51 10. 76.53(10) 8.98(20)
30 Galík Pavel VBM6106 81.87 3. 81.87( 3)
31 Urbánek Petr ZBM7303 81.30 16. 27.82(16) 21.44(24) 32.04(19)
32 Čížek Petr ADA7101 75.27 7. 75.27( 7)
33 Svoboda Ladislav PBM7523 70.32 13. 46.88(13) 23.44( P)
34 Zelený Pavel ZBM7302 69.54 10. 69.54(10)
35 Humlíček René UBM7101 67.71 11. 67.71(11)
36 Buřt Vladimír SBK6301 43.68 14. 43.68(14)
37 Fuchs Jan TBM7101 40.63 15. 40.63(15)
38 Šilar Radek UBM7201 36.80 18. 36.80(18)
39 Procházka Jiří ADA7512 27.31 21. 27.31(21)
H55
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Zabloudil Pavel TBM5003 308.97 1. 100.00( 1) 97.94( 3) 111.03( 1)
2 Kolařík Zdeněk SBK5406 187.18 1. 85.82( 2)101.36( 1)
3 Štěpánek Jiří LBM5401 154.59 5. 80.36( 6) 74.23( 5)
4 Uhmann Petr TBM5103 147.98 3. 65.84( 3) 82.14( 3)
5 Robotka Libor PBM5303 143.09 5. 95.39( 5) 47.70( P)
6 Chmelík Aleš VBM4732 106.83 2. 106.83( 2)
7 Hlaváč Jiří TBM6116 106.57 1. 106.57( 1)
8 Hanzl Vlastimil VBM5329 100.71 2. 100.71( 2)
9 Ptáček Pavel BBM6508 99.92 5. 33.31( P) 66.61( 5)
10 Jordanov Nikolaj VBM6501 97.57 2. 97.57( 2)
11 Buřt Vladimír SBK6301 97.03 4. 97.03( 4)
12 Urválek Jiří TBM6107 95.85 3. 95.85( 3)
13 Pulec Pavel VBM6201 79.82 4. 79.82( 4)
14 Svoboda Vladimír VBM5715 74.53 4. 74.53( 4)
15 Bauer Emil VBM4410 56.47 6. 56.47( 6)
16 Jalový Jaroslav RBK5719 54.58 7. 54.58( 7)
17 Potěšil Václav VBM5613 12.03 8. 12.03( 8)
18 Sponar Jan TBM5004 5.91 4. 5.91( 4)
H65
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
UBM 1
BBM 2
ZBM 3
PBM 4
TBM 5
1 Šnyrch František ABM4902 300.00 1. 93.43( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 93.87( 2) 100.00( 1)
2 Denemarek Oldřich BBM5100 233.76 3. 64.67( 5) 77.92( P) 54.31( 3) 91.17( 3)
3 Ptáček Ladislav BBM5300 215.84 3. 86.92( 3) 71.95( P) 35.06( 4) 56.97( 3)
4 Robotka Libor PBM5303 179.48 1. 119.65( 1) 59.83( P)
5 Henek Milan RBK5307 171.12 1. 71.12( 2)100.00( 1)
6 Dokoupil Vladimír VBM4806 152.66 2. 91.68( 2) 60.98( 2)
7 Dufek Jan TBM4231 99.09 3. 79.04( 3) 20.05( 4)
8 Truhlář Karel ADA5111 69.20 4. 69.20( 4)