Výsledky závodu: Přebor v OB ZŠ Planá nad Lužnicí

Datum:
15.09.2020
Místo konání:
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Vébr Jiří - R2
Stavitel tratí:
Vébr Jiří - R2
Kategorie:
D4     D5     D6     D7     D8     D9     H4     H5     H6     H7     H8     H9    
D4
1.05 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nikola Gruberová 4 4.B 22:40
2. Klára Cieslarová 4 4.A 27:39 + 4:59
3. Barbora Šůnová 18 4.A 28:22 + 5:42
4. Kateřina Broukalová 3 4.A 28:25 + 5:45
5. Simona Szutáková 16 4.A 29:22 + 6:42
6. Adéla Urbanová 21 4.B 30:07 + 7:27
7. Anna Perníková 11 4.A 32:31 + 9:51
8. Sára Nesnídalová 15 4.B 37:13 + 14:33
9. Leona Jehlíková 9 4.B 37:51 + 15:11
10. Nela Peteříková 12 4.A 38:53 + 16:13
11. Michaela Koutenská 10 4.B 46:52 + 24:12
12. Anastasia Andrusiak 24 4.B 47:13 + 24:33
13. Tereza Jáglová 8 4.B 47:46 + 25:06
14. Jolana Drdová 3 4.B 48:26 + 25:46
15. Klaudie Kováčová 23 4.B 49:49 + 27:09
16. Sára Vlčková 21 4.A 51:22 + 28:42
Vanda Blažková 2 4.A DNS
Linda Nasser 8 4.A DNS
Ema Osičková 24 4.A DNS
Natálie Procházková 18 4.B DNS
Veronika Roubíčková 15 4.A DNS
Eliška Tupá 19 4.A DNS
D5
1.18 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tereza Sedláková 23 5.A 12:50
2. Amálie Kuttelwascherová 16 5.A 15:12 + 2:22
3. Kateřina Turková 24 5.A 15:54 + 3:04
4. Zuzana Pohořálková 16 5.C 17:02 + 4:12
5. Aneta Kořenská 14 5.A 17:33 + 4:43
6. Ema Kůrková 15 5.A 18:36 + 5:46
7. Lucie Holejšovská 4 5.C 18:50 + 6:00
8. Barbora Papežová 21 5.A 19:02 + 6:12
9. Kamila Saidova 11 5.C 19:11 + 6:21
10. Anna Čermáková 4 5.A 19:21 + 6:31
11. Eva Hejtmánková 2 5.C 20:07 + 7:17
12. Barbora Kolářová 6 5.B 22:11 + 9:21
13. Aneta Koutenská 7 5.B 22:14 + 9:24
14. Laura Čermáková 3 5.B 22:56 + 10:06
15. Kristina Sudová 13 5.B 23:37 + 10:47
16. Aisha Ksila 20 5.B 24:33 + 11:43
17. Barbora Večeřová 25 5.A 29:00 + 16:10
18. Natálie Komárková 13 5.A 29:12 + 16:22
19. Klára Niesytová 11 5.B 30:47 + 17:57
20. Kamila Zuzáková 17 5.B 31:54 + 19:04
21. Michaela Dlouhá 16 5.B 32:38 + 19:48
22. Nella Baťhová 1 5.B 34:22 + 21:32
23. Tereza Benešová 2 5.A 59:06 + 46:16
24. Andrea Buzková 3 5.A 60:03 + 47:13
Adéla Hadvičáková 7 5.A DISK
Tereza Lhotová 18 5.A DISK
Martina Machová 19 5.A DISK
Adéla Davidová 5 5.A DNS
Emma Eremiášová 5 5.B DNS
Sára Koucká 6 5.C DNS
Nicole Kovářová 7 5.C DNS
Michaela Kratošková 8 5.B DNS
Iveta Kvasničková 19 5.B DNS
Kateřina Sedláková 22 5.A DNS
Natálie Vágnerová 13 5.C DNS
Marie Wawroszová 14 5.C DNS
D6
1.64 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Anna Leitnerová 7 6.B 28:59
2. Valerie Štamberková 15 6.B 33:10 + 4:11
3. Nela Janovská 19 6.B 35:00 + 6:01
4. Kristýna Šedivá 12 6.B 37:56 + 8:57
5. Nikola Šedivá 13 6.B 38:55 + 9:56
6. Tereza Fraňková 7 6.A 42:27 + 13:28
7. Lucie Černá 5 6.A 43:03 + 14:04
8. Terezie Marie Žaludová 25 6.A 43:28 + 14:29
9. Nikol Urbanová 16 6.B 44:02 + 15:03
10. Anna Hofmannová Julia 17 6.C 44:13 + 15:14
11. Laura Lefanová 11 6.C 44:52 + 15:53
12. Eliška Hořejší 8 6.A 45:14 + 16:15
13. Karolína Bláhová 2 6.B 45:41 + 16:42
14. Aneta Čížková 4 6.B 46:11 + 17:12
15. Gréta Růžičková 16 6.C 46:37 + 17:38
16. Julie Salačová 21 6.C 47:10 + 18:11
17. Anna Votrubová 22 6.A 47:26 + 18:27
18. Tereza Vojtěchová 17 6.B 47:32 + 18:33
19. Lucie Zídková 18 6.C 48:15 + 19:16
20. Veronika Bubníková 3 6.A 51:26 + 22:27
21. Melisa Kalinová Daniela 11 6.A 52:18 + 23:19
22. Karolína Brůhová 20 6.B 59:37 + 30:38
23. Barbora Vavříková 15 6.C 65:14 + 36:15
24. Kristýna Sikorová 13 6.C 67:19 + 38:20
25. Simona Čadová 4 6.C 69:27 + 40:28
26. Nikola Novotná 19 6.C 77:52 + 48:53
27. Aneta Dulovcová 6 6.C 79:09 + 50:10
28. Anna Příhodová 16 6.A 98:57 + 69:58
Sabina Bartůňková 2 6.A DISK
Anna Cihlářová 4 6.A DISK
Agáta Janátová 9 6.A DNS
Nikol Pěknicová 15 6.A DNS
D7
1.97 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bára Pokorná 14 7.B 22:03
2. Anastasiia Voronina 20 7.A 45:16 + 23:13
3. Lucie Švejdová 14 7.A 48:04 + 26:01
4. Amalia Khalilová 6 7.A 48:12 + 26:09
5. Tereza Stašková 13 7.A 48:35 + 26:32
6. Sára Hanzalová 5 7.A 49:06 + 27:03
7. Silvie Říčařová 21 7.B 50:08 + 28:05
8. Tereza Šůnová 17 7.B 51:25 + 29:22
9. Andrea Brandštýlová 2 7.B 51:29 + 29:26
10. Liliana Švejdová 22 7.A 51:44 + 29:41
11. Amálie Horáková 7 7.B 54:01 + 31:58
12. Veronika Zemanová 19 7.B 55:21 + 33:18
13. Ema Špičková 21 7.A 60:22 + 38:19
14. Gabriela Gruberová 4 7.A 77:57 + 55:54
15. Dita Perníková 11 7.A 78:55 + 56:52
16. Martina Svatková 23 7.A 173:07 + 151:04
Marcela Hýnová 8 7.B DISK
Magdaléna Kažmírová 23 7.B DISK
Bára Magličová 11 7.B DISK
Nikola Niesytová 12 7.B DISK
Daniela Zímová 24 7.B DISK
Vendula Pospíšilová 12 7.A DNS
D8
2.18 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kateřina Kůrková 9 8.A 26:18
2. Leontýna Sedláková 13 8.A 49:18 + 23:00
3. Klára Buzková 1 8.A 49:50 + 23:32
4. Kateryna Fedoriv 23 8.A 52:16 + 25:58
5. Maria Khalil 22 8.A 52:44 + 26:26
6. Justina Jodlová 24 8.A 53:11 + 26:53
7. Adéla Neuschlová 11 8.A 61:03 + 34:45
8. Adéla Kopecká 7 8.A 62:04 + 35:46
9. Michaela Matoušková 10 8.A 62:58 + 36:40
10. Karolína Sofie Pilná 21 8.A 64:02 + 37:44
11. Kateřina Šochmanová 15 8.B 67:21 + 41:03
12. Natálie Buštová 26 8.A 69:53 + 43:35
13. Anastasia Palamarciuc-Kulbicki 25 8.A 71:15 + 44:57
14. Barbora Tomášková 15 8.A 71:28 + 45:10
15. Barbora Sedláková 12 8.A 72:03 + 45:45
16. Kateřina Knotková 8 8.B 76:15 + 49:57
17. Bára Dubová 4 8.B 77:27 + 51:09
18. Kristýna Mašková 9 8.B 78:33 + 52:15
19. Kateřina Sudová 12 8.B 79:46 + 53:28
Eliška Džudžová 2 8.A DISK
Tereza Filzaková 6 8.B DISK
Karolína Kolářová 6 8.A DISK
Natálie Šrubařová 16 8.B DISK
Alena Švecová 19 8.B DISK
Adéla Žaludová 19 8.A DISK
Šárka Hroudová 25 8.B DNS
D9
2.41 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barbora Machoňová 9 9.A 34:19
2. Nela Drhovská 3 9.A 36:15 + 1:56
3. Aneta Široká 12 9.B 38:10 + 3:51
4. Daniela Böhmová 2 9.B 38:21 + 4:02
5. Adéla Koželuhová 8 9.B 40:40 + 6:21
6. Michaela Pivcová 10 9.B 42:38 + 8:19
7. Barbora Hořejšová 5 9.B 44:46 + 10:27
8. Vendula Křemenová 7 9.A 45:34 + 11:15
9. Nela Lefanová 9 9.B 45:36 + 11:17
10. Kateřina Kosová 6 9.A 46:34 + 12:15
11. Nicol Ješová 14 9.B 47:36 + 13:17
12. Aneta Skaláková 11 9.A 47:42 + 13:23
13. Nikol Zrzavecká 15 9.B 48:07 + 13:48
14. Karolína Bierlová 1 9.A 49:49 + 15:30
Markéta Klubalová 6 9.B DISK
Valerie Knappová 18 9.B DISK
H4
1.18 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dominik Mejta 14 4.B 17:53
2. Martin Vacek 22 4.B 20:56 + 3:03
3. Mikuláš Zavadil 19 4.B 22:11 + 4:18
4. Antonín Bierl 1 4.A 22:20 + 4:27
5. Jan Koutenský 11 4.B 22:55 + 5:02
6. Tomáš Machač 13 4.B 24:54 + 7:01
7. Tomáš Bartůněk 1 4.B 25:46 + 7:53
8. Tomáš Pivec 13 4.A 25:48 + 7:55
9. Patrik Jágl 7 4.B 26:43 + 8:50
10. Martin Žahour 22 4.A 26:54 + 9:01
11. Štěpán Novotný 16 4.B 27:13 + 9:20
12. David Vančata 20 4.A 27:26 + 9:33
13. Michal Šálek 17 4.A 27:43 + 9:50
14. Eduard Hořejší 5 4.B 27:45 + 9:52
15. Robert Papež 10 4.A 28:07 + 10:14
16. Patrik Neufus 9 4.A 28:10 + 10:17
17. Matyáš Džudža 5 4.A 28:29 + 10:36
18. Vít Kvasnička 12 4.B 28:44 + 10:51
19. Jan Kutiš 23 4.A 29:03 + 11:10
20. Roman Cais 2 4.B 32:43 + 14:50
21. Viktor Pospíšil 14 4.A 63:34 + 45:41
22. Jiří Huml 6 4.A 71:22 + 53:29
23. Jan Kubašta 7 4.A 73:56 + 56:03
Vítek Pokorný 17 4.B DISK
Adam Chrtek 6 4.B DNS
Jakub Macháček 20 4.B DNS
H5
1.64 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matěj Fojta 1 5.C 31:56
2. Rostislav Zetocha 15 5.B 34:05 + 2:09
3. Jakub Tyl 18 5.B 35:42 + 3:46
4. Vojtěch Kášek 12 5.A 36:29 + 4:33
5. Radim Donát 4 5.B 36:55 + 4:59
6. Lukáš Kropáček 9 5.B 45:53 + 13:57
7. Štěpán Purkyt 12 5.B 47:33 + 15:37
8. David Bednář 2 5.B 48:51 + 16:55
9. Filip Šedivý 14 5.B 50:06 + 18:10
10. Matěj Hron 5 5.C 57:02 + 25:06
11. Lukáš Marek 20 5.A 63:53 + 31:57
12. Marek Hamerník 8 5.A 65:06 + 33:10
13. Vojtěch Mačo 20 5.C 67:19 + 35:23
14. Štěpán Vaniš 19 5.C 67:20 + 35:24
15. Vítek Kášek 11 5.A 82:34 + 50:38
16. Antonín Adam 1 5.A 83:10 + 51:14
17. Michal Doubek 6 5.A 86:55 + 54:59
Kryštof Lauryn 17 5.C DISK
Filip Lazárek 17 5.A DISK
Dominik Snášel 15 5.C DISK
Lukáš Havlík 9 5.A DNS
Šimon Hindický 3 5.C DNS
Lukáš Hořejš 10 5.A DNS
Lukáš Kučera 8 5.C DNS
Václav Mateja 10 5.B DNS
Matyáš Mrzena 18 5.C DNS
Jakub Pekarovič 9 5.C DNS
Zdeněk Piskura 10 5.C DNS
Santiago Šindelka David 12 5.C DNS
H6
1.97 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petr Losos 9 6.B 30:58
2. František Samec 10 6.B 32:42 + 1:44
3. Jakub Jelen 10 6.A 35:40 + 4:42
4. Petr Beneš 1 6.B 37:49 + 6:51
5. Vít Eremiáš 5 6.B 38:19 + 7:21
6. Daniel Cais 3 6.C 39:37 + 8:39
7. Vojtěch Koželuh 10 6.C 41:42 + 10:44
8. Filip Kobližka 6 6.B 42:08 + 11:10
9. Jonáš Čadil 3 6.B 42:13 + 11:15
10. Jonáš Kapic 8 6.C 43:08 + 12:10
11. Ondřej Sedlák 11 6.B 43:52 + 12:54
12. Štěpán Synek 19 6.A 44:08 + 13:10
13. Martin Šilpoch 20 6.A 44:35 + 13:37
14. David Lenghardt 8 6.B 44:40 + 13:42
15. Jakub Slabý 17 6.A 44:52 + 13:54
16. Petr Volanský 18 6.B 44:57 + 13:59
17. Tomáš Šochman 14 6.C 46:09 + 15:11
18. Václav Břečka 2 6.C 48:17 + 17:19
19. Viktor Zeman 24 6.A 49:11 + 18:13
20. David Lacina 14 6.A 50:38 + 19:40
21. Daniel Bartůněk 1 6.A 58:19 + 27:21
22. Tadeáš Benda 1 6.C 61:06 + 30:08
23. Matouš Havlíček 20 6.C 64:25 + 33:27
24. Alexandr Nechvátal 12 6.C 65:45 + 34:47
25. Lukáš Trnka 21 6.A 67:26 + 36:28
26. Matyáš Krch 13 6.A 68:34 + 37:36
27. Andrii Andrusiak 21 6.B 68:35 + 37:37
28. Matyas Fojta 6 6.A 73:14 + 42:16
29. Patrik Zeman 23 6.A 74:06 + 43:08
30. Martin Doubek 5 6.C 76:05 + 45:07
31. Kryštof Faldus 7 6.C 78:06 + 47:08
Petr Knotek 12 6.A DISK
Václav Šmehlík 14 6.B DISK
Ondřej Kloc 9 6.C DNS
Vojtěch Sýkora 18 6.A DNS
H7
2.18 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondřej Filzak 3 7.A 40:04
2. Nazarii Fulei 22 7.B 44:54 + 4:50
3. Jakub Macho 9 7.A 45:41 + 5:37
4. Matyáš Tupý 18 7.B 45:57 + 5:53
5. Jakub Škrleta 15 7.A 46:09 + 6:05
6. Ondřej Préda 15 7.B 46:53 + 6:49
7. Tomáš Janoušek 9 7.B 47:37 + 7:33
8. Čeněk Donát 3 7.B 48:15 + 8:11
9. Dominik Šafrata 19 7.A 49:14 + 9:10
10. David Filzak 2 7.A 51:07 + 11:03
11. Jakub Fara 1 7.A 55:58 + 15:54
12. Oliver Mengler 17 7.A 74:04 + 34:00
Jiří Bartůněk 1 7.B DISK
Pavel Dušek 4 7.B DISK
Daniel Jíša 10 7.B DISK
Josef Lutovský 8 7.A DISK
Jan Mrázek 10 7.A DISK
Daniel Papež 20 7.B DISK
Jiří Joshua Turek 16 7.A DISK
Matěj Turek 24 7.A DISK
Miloš Veselý 18 7.A DISK
Petr Dušek 5 7.B DNS
Tomáš Frýbort 6 7.B DNS
Jakub Kořenský 7 7.A DNS
Pavel Pobuda 13 7.B DNS
Jiří Ševčík 16 7.B DNS
H8
2.41 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomáš Holota 7 8.B 35:38
2. Ondřej Kášek 5 8.A 36:45 + 1:07
3. Jiří Pavliš 24 8.B 36:49 + 1:11
4. Martin Škrna 14 8.B 39:37 + 3:59
5. Viktor Stuparič 14 8.A 45:47 + 10:09
6. Marek Eremiáš 5 8.B 47:30 + 11:52
7. Jan Burda 1 8.B 47:43 + 12:05
8. Filip Lhota 20 8.A 48:39 + 13:01
9. Florián Hrib 23 8.B 49:28 + 13:50
10. Ondřej Tůma 16 8.A 49:50 + 14:12
11. Ondřej Vašta 17 8.A 50:22 + 14:44
12. Daniel Hadvičák 3 8.A 52:05 + 16:27
13. František Papež 10 8.B 52:25 + 16:47
14. Michal Zeman 20 8.B 54:15 + 18:37
15. Jakub Černý 2 8.B 56:35 + 20:57
16. Josef Švec 18 8.B 57:11 + 21:33
17. Vojtěch Zákostelecký 18 8.A 77:09 + 41:31
H9
2.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavel Šedivý 11 9.B 32:07
2. Michal Vyskočil 15 9.A 34:17 + 2:10
3. Jakub Cihlář 2 9.A 35:18 + 3:11
4. Jan Suda 12 9.A 38:02 + 5:55
5. Vojtěch Bláha 1 9.B 43:41 + 11:34
6. David Doubek 4 9.B 51:39 + 19:32
7. Šimon Vácha 17 9.B 60:54 + 28:47
8. Štěpán Kobližka 7 9.B 61:01 + 28:54
9. Matěj Špička 19 9.B 61:25 + 29:18
Petr Hejný 16 9.B DISK