Výsledky závodu: Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti 2020 - stav po 3 závodech

Datum:
15.09.2020
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
STC - Středočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček TAP Ano Ano
2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček FSP Ano Ano
2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček LME Ano Ano
2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček ROU Ne Ne
2020-10-2525.10.2020 Oblastní žebříček DKL Ne Ne
2020-11-1414.11.2020 Oblastní žebříček VSP Ne Ne
2020-11-1515.11.2020 Oblastní žebříček VSP Ne Ne
Kategorie:
D35     D45     D55     D65     D75     H35     H45     H55     H65     H75    
D35
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TAP 1
FSP 2
LME 3
1 Ryšavá Magdalena PGP7650 213.37 1. 96.37( 3) 102.64( 1)110.73( 1)
2 Šimerková Olga PGP7551 198.65 2. 101.52( 2) 92.76( 6) 97.13( 2)
3 Bartalošová Jana PGP8154 179.19 4. 92.43( 4) 86.76( 7) 49.98(16)
4 Petriláková Petra DOR7656 171.18 5. 84.59( 5) 86.59( 7)
5 Žemlová Eva KAM7550 168.68 4. 59.83(12) 76.90( 9) 91.78( 4)
6 Arnoštová Kateřina VSP7652 157.80 5. 70.25(12) 87.55( 5)
7 Mikulová Zuzana ZVO7951 157.58 3. 56.70(15) 65.43(13) 92.15( 3)
8 Bartoňová Terezie FSP7550 143.22 9. 59.20(13) 84.02( 9)
9 Dlouhá Marta PGP7858 139.51 11. 43.35(20) 70.62(11) 68.89(11)
10 Papicová Silvie BZP7651 139.24 8. 58.93(14) 80.31( 8)
11 Vyhnálková Eva RIC7552 104.01 15. 38.24(23) 56.23(15) 47.78(19)
12 Fibírová Zuzana FSP7555 102.90 16. 56.20(16) 46.70(20)
13 Městková Lucie TEP7850 102.10 1. 102.10( 1)
14 Hojná Silvie SCP7950 98.69 2. 98.69( 2)
15 Šimšová Jana MFP7651 98.66 3. 98.66( 3)
16 Hejtmánková Kateřina TAP8462 97.77 4. 97.77( 4)
17 Sieglová Dagmar MFP7050 94.98 5. 94.98( 5)
18 Procházková Jana DKP8052 91.65 13. 34.62(28) 57.03(13)
19 Geševa Radka LOU8150 87.51 6. 87.51( 6)
20 Lošťáková Ivana PGP7763 84.73 8. 84.73( 8)
21 Perknerová Barbora ZVO8151 83.64 17. 47.25(19) 36.39(17)
22 Štáfková Jitka PGP8056 81.55 6. 81.55( 6)
23 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 79.98 7. 79.98( 7)
24 Mišeková Martina KAM7851 72.30 21. 35.51(26) 36.79(21)
25 Grolichová Lucie ZBP7850 72.03 10. 72.03(10)
26 Berná Markéta ODV7651 69.92 10. 69.92(10)
27 Rypáčková Dana SPC7955 68.92 8. 68.92( 8)
28 Kuželová Michaela FSP7851 68.43 9. 68.43( 9)
29 Bazinková Blanka ROU8151 65.96 14. 10.30(36) 55.66(14)
30 Sotonová Jitka TAP7950 64.82 12. 64.82(12)
31 Forštová Jitka PGP7558 63.14 10. 63.14(10)
32 Ehlerová Petra VSP7855 61.44 11. 61.44(11)
33 Balusková Ida OKP7350 60.53 14. 60.53(14)
34 Míková Šárka DKP8255 56.06 16. 56.06(16)
35 Skripniková Kateřina FSP8051 51.28 17. 51.28(17)
36 Motyčková Zuzana TAP7753 50.73 15. 50.73(15)
37 Hudosová Gabriela RIC7299 50.39 18. 48.59(18) 1.80(28)
38 Bartůňková Lucie LOU7750 49.40 17. 49.40(17)
39 Svítilová Pavla PGP7764 47.95 18. 47.95(18)
40 Gajdová Kristina VSP7752 42.41 21. 42.41(21)
41 Blahutová Hanka MFP7953 39.54 22. 39.54(22) 0.00(33)
42 Uhrová Zuzana VSP8050 37.62 24. 37.62(24)
43 Vondráčková Markéta DKP7856 37.31 23. 10.26(37) 27.05(23)
44 Sedláčková Petra ROZ7050 36.01 25. 36.01(25)
45 Vacíková Jana TEP7950 34.93 27. 34.93(27)
46 Hlaváčková Klára TAP7756 27.84 22. 27.84(22)
47 Cichrová Iveta TAP7752 24.93 24. 24.93(24)
48 Rejšková Alena KAM7750 23.33 29. 23.33(29)
49 Dudová Irena HCE8250 22.93 30. 22.93(30)
50 Neuhäuserová Ladislava VSP8151 21.95 25. 21.95(25)
51 Lohová Monika DKL8052 21.55 18. 0.00(39) 21.55(18)
52 Baxová Irena LBE7951 21.09 19. 21.09(19) 0.00(31)
53 Vyšínská Michaela ODV7655 19.79 26. 19.79(26)
54 Magazu Radka DOR7853 19.48 31. 19.48(31)
55 Brandejsová Petra DKP7853 18.58 32. 18.58(32)
56 Hladíková Zuzana DKP7852 17.22 27. 0.00(41) 17.22(27)
57 Krejčová Jana ROU7758 15.85 33. 15.85(33)
58 Hellerová Alena ROU7850 15.67 34. 15.67(34)
59 Stará Vendula FSP8150 12.36 35. 12.36(35)
D45
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TAP 1
FSP 2
LME 3
1 Kučerová Marie VSP7551 217.37 1. 107.39( 1)100.37( 2) 109.98( 1)
2 Komersová Jana KNC6550 196.99 2. 100.54( 2) 96.45( 4) 53.89(12)
3 Benešová Jaroslava DKL7050 196.39 2. 92.07( 3) 95.82( 6)100.57( 2)
4 Malečková Iva PGP7559 185.82 1. 85.35( 8)100.47( 1) 51.76(14)
5 Kotková Lenka RIC7352 178.24 7. 86.91( 7) 91.33(10) 65.55( 9)
6 Puchernová Veronika SCP7455 176.51 4. 95.13( 7) 81.38( 4)
7 Forstová Lenka MFP6850 168.12 5. 84.38(10) 83.74(14) 71.28( 5)
8 Šrámková Iva RIC7251 166.31 8. 71.45(18) 94.86( 8)
9 Buková Jana ROU7150 163.98 5. 90.32( 5) 73.66(18) 0.00(25)
10 Valentová Helena OKP6550 151.08 9. 59.07(23) 92.01( 9)
11 Fantová Libuše EKP5650 146.78 7. 77.39(13) 69.39( 7)
12 Petýrková Pavlína BZP7351 138.70 16. 59.07(23) 79.63(16)
13 Nová Jana DOR7150 113.34 16. 36.47(30) 68.29(19) 45.05(16)
14 Kotenová Klára RIC7252 107.07 13. 45.95(26) 54.49(23) 52.58(13)
15 Kavková Dana SCP6150 99.16 3. 99.16( 3)
16 Bártová Pavla ZVO7152 98.98 22. 61.28(22) 37.70(28) 0.00(26)
17 Janovská Petra PGP7355 96.34 5. 96.34( 5)
18 Klapalová Pavla VSP7099 91.42 4. 91.42( 4)
19 Zimmerová Lenka ZVO6451 91.40 25. 44.66(27) 46.74(25)
20 Šejnová Magdalena PGP7053 91.33 8. 22.71(34) 68.62( 8)
21 Melišíková Radka TAP7152 90.94 11. 90.94(11)
22 Čiháková Lenka KNC6750 89.44 3. 89.44( 3)
23 Ptáčková Kateřina PGP7350 87.93 6. 87.93( 6)
24 Housková Monika DOR7551 86.99 18. 19.67(35) 53.64(24) 33.35(18)
25 Hudosová Gabriela RIC7299 86.12 12. 86.12(12)
26 Němečková Jarmila VSP6650 85.21 9. 85.21( 9)
27 Smolková Alena OKP6452 84.45 13. 84.45(13)
28 Cincibusová Ivana FSP6651 83.81 11. 79.96(11) 3.85(24)
29 Průšová Markéta VSP7256 83.39 15. 83.39(15)
30 Tloušťová Eva SCP6950 81.81 25. 46.41(25) 35.40(29)
31 Zelená Markéta PGP5850 78.54 12. 78.54(12)
32 Freyová Michaela KPY6050 74.68 20. 67.97(20) 6.71(22)
33 Kettnerová Lenka HCE6450 73.80 17. 73.80(17)
34 Hrušková Blanka DOR7555 73.57 14. 73.57(14)
35 Alblová Lucie LME7555 72.41 15. 72.41(15)
36 Hejcmanová Pavla ROU7450 71.91 16. 71.91(16)
37 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 71.86 17. 71.86(17)
38 Tichá Dagmar DKP7250 71.42 19. 18.93(36) 41.84(27) 29.58(19)
39 Škáchová Petra DKP7054 70.91 6. 70.91( 6)
40 Mrázová Pavla DCE5550 70.76 19. 70.76(19)
41 Dobiášová Hana ROU7451 70.44 20. 70.44(20)
42 Petrová Martina TAP6852 66.13 21. 66.13(21)
43 Hlavatá Pavla DKP7050 64.93 22. 64.93(22)
44 Červinková Jitka OKP6451 64.31 21. 64.31(21)
45 Žižková Markéta DOR7352 59.57 21. 8.99(39) 33.02(30) 26.55(21)
46 Kándlová Adéla DCE7550 57.45 10. 57.45(10)
47 Vildmonová Pavla PGP7454 55.85 11. 55.85(11)
48 Illnerová Daniela DKP6651 50.04 15. 50.04(15)
49 Řadová Jaromíra DKP6551 43.45 23. 38.54(28) 4.91(23)
50 Jandová Kateřina DKL7252 43.18 26. 43.18(26)
51 Šimůnková Martina TAP6851 39.81 17. 39.81(17)
52 Krotilová Magdaléna BZP7150 36.51 29. 36.51(29)
53 Procházková Miluše DCE5450 34.07 31. 34.07(31)
54 Kašparová Irena SLA6852 30.39 32. 30.39(32)
55 Dvořáková Ivana PGP7254 28.15 20. 0.00(42) 28.15(20)
56 Jirasová Jana DOR7450 24.87 29. 24.87(33) 0.00(29)
57 Šunková Karolína LOU7550 18.66 37. 18.66(37)
58 Aschermannová Eva KAM6550 17.51 38. 17.51(38)
D55
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TAP 1
FSP 2
LME 3
1 Klusáková Jitka DKP5651 204.33 1. 95.73( 4)108.60( 1)
2 Kopáčková Alena DOR6450 198.84 1. 105.02( 1) 63.44(16) 93.82( 5)
3 Kujanová Martina BZP5850 196.10 2. 102.01( 2) 94.09( 7)
4 Chloupková Jana SLP5951 189.67 4. 94.45( 6) 95.22( 4)
5 Rančáková Stáňa DKL5950 187.84 3. 58.77(16) 92.42( 8) 95.42( 3)
6 Mrázková Ivana DKP5650 183.78 1. 80.51( 9)103.27( 1)
7 Jahnová Helena SCP5550 173.01 5. 92.62( 5) 80.39(11)
8 Sládková Eva TEH5751 167.46 6. 78.33(10) 89.13( 6)
9 Cabrnochová Hana DKL5550 162.38 4. 92.90( 4) 69.48(14)
10 Šámalová Hana OKP6151 153.52 8. 74.01(12) 79.51(12) 71.43( 8)
11 Doležalová Vlasta PGP5550 153.34 10. 72.07(13) 81.27(10)
12 Ježková Regina PGP6352 152.32 7. 84.03( 7) 68.29(15)
13 Baziková Lucie TJP6451 133.18 8. 80.86( 8) 52.32(18)
14 Mrázová Pavla DCE5550 99.67 2. 99.67( 2)
15 Šedivá Miroslava EKP5750 97.06 3. 97.06( 3)
16 Štrossová Jiřina DCE5650 95.98 2. 95.98( 2)
17 Procházková Miluše DCE5450 95.06 5. 95.06( 5)
18 Havlíčková Jindra KNC6150 92.98 3. 92.98( 3)
19 Freyová Michaela KPY6050 90.01 6. 90.01( 6)
20 Veljačiková Markéta SCP6451 86.05 7. 86.05( 7)
21 Svobodná Eva DKP5851 83.45 9. 83.45( 9)
22 Kudrnáčová Hana KAM6250 76.79 11. 76.79(11)
23 Řadová Jaromíra DKP6551 72.23 13. 72.23(13)
24 Kohlová Alena KPY6051 68.46 9. 68.46( 9)
25 Tichovská Jitka PGP6153 59.05 14. 59.05(14)
26 Dohnalová Dana VSP5050 58.97 15. 58.97(15)
27 Hlaváčová Jarka MFP6050 53.80 17. 53.80(17)
28 Tachezy Ruth DOR6451 27.95 19. 27.95(19)
D65
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TAP 1
FSP 2
LME 3
1 Wolkerová Dagmar TJP5250 144.13 2. 83.08( 2) 61.05( 2)
2 Zavadilová Naďa SCP5450 100.00 1. 100.00( 1)
2 Dohnalová Dana VSP5050 100.00 1. 100.00( 1)
2 Jůzková Jaroslava SCP5250 100.00 1. 100.00( 1)
5 Ryšavá Lubomíra TJP4750 92.58 3. 7.21( 4) 85.37( 3)
6 Lohrová Jarmila SCP4650 89.45 2. 89.45( 2)
7 Nováková Jiřina UVP4950 61.51 3. 61.51( 3)
8 Kubátová Milada PGP4750 58.56 3. 58.56( 3)
9 Beranová Vlasta UVP5450 0.45 5. 0.45( 5)
D75
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TAP 1
FSP 2
LME 3
1 Haňkovská Jana PGP4050 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
H35
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TAP 1
FSP 2
LME 3
1 Skripnik Ondřej FSP7502 209.73 1. 104.38( 1) 105.35( 1)
2 Nemšovský Petr PGP7602 195.40 1. 91.77( 4) 100.85( 1) 94.55( 3)
3 Dubec Pavel SCP8003 183.67 3. 85.13( 8) 98.54( 3)
4 Havlíček Jan RIC7902 181.13 2. 81.03(10) 100.10( 2)
5 Švec Karel ZVO7601 173.65 6. 90.25( 6) 74.68(11) 83.40( 9)
6 Bartaloš Tomáš PGP8010 172.93 7. 89.76( 7) 83.17( 8)
7 Bambousek Martin DOR7302 169.34 6. 75.67(12) 93.67( 6)
8 Kubát Tomáš RIC7503 165.87 4. 71.53(17) 64.53(20) 94.34( 4)
9 Víteček Jan DKP7201 164.25 9. 83.98( 9) 68.69(15) 80.27(11)
10 Pilát Miroslav DKL7900 163.65 8. 74.23(14) 76.19(10) 87.46( 8)
11 Šunka Jan LOU7600 160.19 4. 62.93(22) 97.26( 4)
12 Dvořák Josef PGP8006 145.39 13. 68.29(20) 72.21(13) 73.18(14)
13 Hrádek Tomáš ROU8301 135.20 18. 69.60(18) 65.60(19)
14 Collis Mark DKP7703 131.82 16. 71.94(16) 59.88(23)
15 Heller Jiří ROU7708 130.13 19. 69.15(19) 60.98(21)
16 Hřivna Štěpán PGP7507 124.19 18. 58.38(24) 65.81(18)
17 Fiala Jan DOR7802 109.96 19. 56.04(25) 16.55(32) 53.92(19)
18 Svatý Jakub PGP7610 109.42 12. 37.12(30) 72.30(12)
19 Průša Michal VSP7310 100.60 2. 100.60( 2)
20 Kužel Tomáš FSP7610 99.80 2. 99.80( 2)
21 Súkup Jaroslav PGP7900 97.06 20. 59.07(23) 37.99(29) 0.00(20)
22 Fröhlich Martin DKP8207 96.78 5. 96.78( 5)
23 Drbal Jan PGP7101 95.82 3. 95.82( 3)
24 Kolář David LOU7700 93.90 15. 30.40(32) 63.50(15)
25 Komín David PGP7405 93.04 5. 93.04( 5)
26 Vrabec Ondřej SCP8303 90.82 5. 90.82( 5)
27 Kabát Jan PGP6901 90.70 6. 90.70( 6)
28 Pavlíček Lubomír KPY7800 90.63 7. 90.63( 7)
29 Goder Josef DKP8203 86.26 7. 86.26( 7)
30 Vondráček Martin DKP7704 83.76 17. 27.86(33) 55.90(17)
31 Bořánek Petr VSP7000 82.30 9. 82.30( 9)
32 Khel Richard SCP7500 81.31 10. 81.31(10)
33 Machar Pavel DKP7903 78.33 11. 78.33(11)
34 Neškudla Jan KAM8000 76.63 12. 76.63(12)
35 Lampa David DKP7702 76.03 22. 15.44(38) 60.59(22)
36 Tesař Jan SCP8501 74.35 13. 74.35(13)
37 Lukeš Zdeněk FSP7403 74.07 15. 74.07(15)
38 Foršt Jakub DOR7501 73.43 13. 73.43(13)
39 Bolehovský Pavel VSP7103 71.89 14. 71.89(14)
40 Fiala Jakub SLA8500 67.61 16. 67.61(16)
41 Šťovíček Jan DVP7703 67.16 17. 67.16(17)
42 Lazar Jindřich RIC7504 67.00 29. 37.20(29) 29.80(31)
43 Doležal Jan PGP8400 64.11 21. 64.11(21)
44 Houska Jindřich DOR7601 59.97 16. 59.97(16)
45 Černý Ondřej CEP7800 54.92 24. 54.92(24)
46 Choutka Jaroslav SOB6301 54.81 26. 54.81(26)
47 Kořistka Libor EKP6300 53.96 18. 53.96(18)
48 Pilař Marek CEP7700 51.72 25. 51.72(25)
49 Ledinský Martin DKP7901 51.46 26. 51.46(26)
50 Lounek Jakub PDY8200 47.93 27. 47.93(27)
51 Matys Jan DOR8001 44.88 27. 44.88(27)
52 Matějka Hynek TAP7610 44.35 28. 44.35(28)
53 Silovský Tomáš RIC8001 39.78 28. 39.78(28)
54 Španěl Ondřej DOR7100 37.37 30. 37.37(30)
55 Ehler Tomáš VSP8102 36.54 31. 36.54(31)
56 Sládeček Petr RIC7702 26.55 34. 26.55(34)
57 Snížek Jan DKP7600 25.32 35. 25.32(35)
58 Janeček Ondřej SOB7001 24.50 36. 24.50(36)
59 Dobyáš Petr KAM7802 22.24 37. 22.24(37)
60 Havel Josef KNC7800 11.27 23. 11.27(39) 0.00(23)
61 Mička Aleš TJP7300 4.67 40. 4.67(40)
H45
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TAP 1
FSP 2
LME 3
1 Baldrian Petr PGP7203 213.59 1. 105.69( 1) 96.66( 3) 107.90( 1)
2 Datel Jiří DKL7101 193.44 2. 101.52( 2) 91.92( 4)
3 Šemelík Petr DKL6901 184.81 4. 92.74( 4) 85.74(11) 92.07( 6)
4 Žemla Tomáš KAM7105 183.74 2. 87.08( 5) 85.89( 9) 96.66( 2)
5 Koten Pavel RIC7200 181.97 4. 81.72( 9) 87.47( 6) 94.50( 4)
6 Doubek Petr SLA7000 179.97 5. 81.77( 8) 86.28( 8) 93.69( 5)
7 Klaška Pavel DKP6500 159.34 7. 82.61( 7) 76.73(16)
8 Siegl Roman MFP6700 156.63 3. 61.19(25) 95.44( 3)
9 Veljačik Pavel SCP6200 153.72 9. 60.47(17) 74.97(17) 78.75( 9)
10 Šimša Jaromír MFP7100 152.41 10. 77.50(10) 74.91(18)
11 Vinš Pavel DKL6900 150.17 13. 80.19(13) 69.98(15)
12 Herynek Petr RIC7305 148.69 6. 82.76( 6) 65.93(21)
13 Šindelka Antonín DLP7200 145.60 14. 68.66(14) 76.94(15)
14 Etrych Tomáš DOR7300 144.25 7. 55.81(21) 60.26(26) 83.99( 7)
15 Zakouřil Václav VSP7401 142.42 12. 76.75(12) 65.67(16)
16 Gemperle František MFP7102 135.30 10. 15.35(43) 57.73(28) 77.57(10)
17 Koliáš Čeněk DKP7102 135.26 11. 42.11(30) 58.62(27) 76.64(11)
18 Straka Lukáš SLA7002 134.80 15. 66.78(15) 68.02(20)
19 Maroušek Jan DKP7402 133.57 8. 43.40(29) 52.95(31) 80.62( 8)
20 Balej Jiří KAM7201 131.00 16. 66.18(16) 64.82(18)
21 Kándl Filip DCE7400 127.67 14. 56.11(19) 17.87(39) 71.56(14)
22 Vydra Lukáš DKP7001 127.32 12. 51.09(23) 76.23(12)
23 Kalousek Jiří DKP6901 127.29 13. 47.22(26) 55.40(29) 71.89(13)
24 Hůla Pavel LBE7300 119.54 19. 11.33(44) 55.04(30) 64.50(19)
25 Fanta Miroslav EKP5800 110.29 20. 49.16(25) 61.13(20)
26 Střelba Ondřej PGP7510 105.36 19. 35.85(36) 69.51(19)
27 Černý Michal ROU7505 104.89 23. 41.91(31) 62.98(23)
28 Kučera Jan VSP7302 101.91 1. 101.91( 1)
29 Arnošt Kamil VSP7301 101.43 2. 101.43( 2)
30 Končický Lukáš RIC7501 100.55 21. 40.07(33) 60.48(21)
31 Zavadil Vladimír VSP6710 99.42 20. 56.01(20) 43.41(33)
32 Valášek Petr KAM6600 92.79 3. 92.79( 3)
33 Halač Jaroslav HCE6700 92.77 24. 49.90(24) 42.87(34)
34 Buk Jiří ROU6901 91.59 22. 37.69(34) 0.00(50) 53.90(22)
35 Novák Ivo OKP6200 88.69 5. 88.69( 5)
36 Maleček Vít PGP6801 88.05 17. 22.50(38) 0.00(48) 65.55(17)
37 Blažek Martin ZVO7505 86.99 7. 86.99( 7)
38 Cincibus Pavel FSP6605 86.62 22. 55.01(22) 31.61(27)
39 Kabát Jan PGP6901 85.83 10. 85.83(10)
40 Šístek Daniel SCP7507 84.64 12. 84.64(12)
41 Drbal Jan PGP7101 79.47 14. 79.47(14)
42 Pelant Michal RIC7400 77.44 26. 36.25(37) 41.19(26)
43 Vláčil Daniel RIC7307 76.80 11. 76.80(11)
44 Karmazín Pavel LBE6800 73.23 13. 73.23(13)
45 Lacina Martin DKP7502 67.90 25. 19.77(40) 10.29(40) 48.13(25)
46 Svoboda Jiří DKP7504 65.01 22. 65.01(22)
47 Komín David PGP7405 61.90 24. 61.90(24)
48 Krejčí Ladislav ROU7301 60.03 18. 60.03(18) 0.00(49)
49 Pavlů Jaroslav DCE6100 53.85 27. 47.17(27) 6.68(43)
50 Šubrt Antonín DKP7100 53.49 23. 53.49(23)
51 Krausz Milan FSP6700 49.43 24. 49.43(24)
52 Hošek Ladislav SCP6001 47.17 27. 47.17(27)
53 Janas Petr PGP7106 45.64 32. 45.64(32)
54 Kohl Jiří KPY6201 44.26 38. 21.11(39) 23.15(38)
55 Kodejš Zdeněk VSP7202 41.77 35. 41.77(35)
56 Hruška Jan DOR7000 41.61 32. 41.61(32)
57 Tihon Jaroslav TAP6102 37.23 36. 37.23(36)
58 Čermák Daniel EKP7510 36.85 35. 36.85(35)
59 Jiras Jiří DOR6900 35.46 28. 0.00(51) 5.28(44) 30.18(28)
60 Nekvasil Michal DKP7501 29.46 29. 7.07(42) 22.39(29)
61 Tolar Jan RIC7301 24.44 37. 24.44(37)
62 Háněl Jaromír ZVO6801 19.03 41. 19.03(41)
63 Polívka Petr RIC7401 15.45 42. 15.45(42)
64 Vejražka Jiří KPY7400 9.73 41. 9.73(41)
65 Beneš Jan DKL6600 5.72 32. 5.72(45) 0.00(32)
66 Strnad Pavel HCE7100 3.74 46. 3.74(46)
67 Foršt Jakub DOR7501 3.07 45. 3.07(45)
68 Bartoň Jan FSP7000 1.48 30. 0.00(54) 1.48(30)
69 Jun Drahomír KNC5501 0.91 47. 0.91(47)
70 Píchal Jan VSP5202 0.60 46. 0.60(46)
H55
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TAP 1
FSP 2
LME 3
1 Šámal Václav OKP5600 204.39 1. 100.84( 1) 96.58( 2) 103.55( 2)
2 Minchev Ivan MFP5700 197.61 1. 90.55( 5)107.06( 1)
3 Strejc Jaroslav ZVO6101 190.46 1. 86.75( 6) 42.54(20) 103.71( 1)
4 Forst Libor MFP6301 175.35 3. 72.70( 9) 82.62( 7) 92.73( 3)
5 Špičák Aleš DKP5500 171.61 4. 77.31( 8) 94.30( 4)
6 Přibík Jan PGP6301 162.18 2. 100.54( 2) 61.64( 6)
7 Pasnichenko Viktor PGP6004 159.82 7. 83.42( 7) 76.40( 9)
8 Buk Miloslav ROU6202 132.70 5. 23.20(16) 57.46(14) 75.24( 5)
9 Kudrnáč Martin HCE5901 114.69 11. 55.23(11) 59.46(12)
10 Bazika Miroslav TJP6401 107.43 7. 34.78(14) 48.16(19) 59.27( 7)
11 Hurta Vladimír PGP6305 103.78 8. 48.65(12) 55.13(16) 43.34( 8)
12 Jirka Jiří DKL5501 98.62 3. 98.62( 3)
13 Šedivý Jiří EKP5500 96.36 3. 96.36( 3)
14 Hartman Aleš VSP6506 93.24 4. 93.24( 4)
15 Hošek Ladislav SCP6001 90.28 4. 90.28( 4)
16 Fanta Miroslav EKP5800 88.75 5. 88.75( 5)
17 Kraus Ota TJP5700 88.12 13. 38.88(13) 49.24(18)
18 Kavka Jiří SCP5900 85.84 6. 85.84( 6)
19 Kettner Pavel HCE5900 79.13 8. 79.13( 8)
20 Ouška Jiří DOR5700 74.88 10. 74.88(10)
21 Buriánek Jaromír SCP4700 73.68 11. 73.68(11)
22 Šimek Miroslav LME6300 71.20 10. 71.20(10)
23 Hejtmánek Vladimír TAP5802 59.02 13. 59.02(13)
24 Vrabec Martin SCP6100 56.50 15. 56.50(15)
25 Nentvich Lubomír DOR5800 55.03 17. 55.03(17)
26 Borovička Milan FSP6104 29.95 15. 29.95(15)
27 Šváb Jan VSP5801 8.68 17. 8.68(17)
H65
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TAP 1
FSP 2
LME 3
1 Hořínek Jaroslav VSP5000 225.78 1. 102.07( 2) 109.08( 1)116.70( 1)
2 John Vladimír OLP5502 181.69 1. 102.26( 1) 79.43( 5)
3 Fujan Sláva DKL4800 176.39 2. 80.83(10) 95.56( 2) 77.45( 6)
4 Přeček Zdeněk SCP5200 172.24 3. 95.67( 3) 61.58( 8) 76.57( 7)
5 Novotný Jiří SLP4601 170.41 3. 68.71(13) 85.82( 5) 84.59( 3)
6 Borák Stanislav EKP5212 159.66 6. 85.51( 7) 74.15( 6)
7 Valter Petr KBP4500 148.96 4. 55.06(14) 93.90( 4)
8 Stehno Pavel DKP4900 146.84 7. 80.54(11) 66.30( 7) 27.75( 8)
9 Novák Miloš SCP4600 124.85 11. 77.20(12) 47.65(11)
10 Kotecký Roman PGP4900 98.70 2. 98.70( 2)
11 Fiala Zdeněk TAP5501 95.36 3. 95.36( 3)
12 Uher Petr VSP5001 93.38 4. 93.38( 4)
13 Buriánek Jaromír SCP4700 90.18 5. 90.18( 5)
14 Čadil Jan FSP4300 87.08 6. 87.08( 6)
15 Koč Lumír MKP5401 82.74 8. 82.74( 8)
16 Koč Zdeněk MKP4700 81.59 9. 81.59( 9)
17 Jaroš Vladimír DCE5400 79.55 4. 79.55( 4)
18 Paukert Milan TJP5000 57.43 9. 5.42(18) 52.01( 9)
19 Kolský Alexander PGP5000 47.88 10. 47.88(10)
20 Hojný Oldřich SCP5201 44.19 9. 3.04(19) 41.15(12) 0.00( 9)
21 Ryšavý Vít TJP4700 33.04 11. 0.00(20) 33.04(13) 0.00(11)
22 Duda František KPY4600 28.25 14. 13.92(16) 14.33(14)
23 Zelený Vladimír PGP4800 15.11 15. 15.11(15)
24 Paul Josef DCE4401 7.33 17. 7.33(17)
H75
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TAP 1
FSP 2
LME 3
1 Procházka Zdenko DKP4300 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Paul Josef DCE4401 192.95 1. 92.95( 2)100.00( 1)
3 Aschermann Michael DOR4400 81.08 3. 81.08( 3)
4 Rakovec Miloš SCP4500 78.93 2. 78.93( 2)
5 Valášek Josef SCP4501 65.75 3. 65.75( 3)