Logo

Výsledky závodu: Český pohár, žebříček A

Datum:
10.04.2022
Místo konání:
Struhařov
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
1:10000, E 5m
Ředitel závodu:
Semík Jan
Hlavní rozhodčí:
Bořánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Němečková Jarmila - R1
JURY:
Richtr Aleš, Plochová Dominika, Veselý Jakub
Protokol:
Závod proběhl za chladného a vlhkého počasí včetně několika krátkých sněhových přeháněk s teplotami +1 až +5°C bez závad.
Bylo ošetřeno několik drobných tržných ran.
Kategorie:
D16A     D18A     D20A     D21E     D21A     D21B     H16A     H18A     H20A     H21E     H21A     H21B     T3     T4    

D16A 3.41 km, 125 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Viktorie DKP0655 Oddíl OB Kotlářka 26:28
2. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 26:47 + 0:19
3. Doušková Kateřina TBM0679 KOS TJ Tesla Brno 27:31 + 1:03
4. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 28:24 + 1:56
5. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 28:58 + 2:30
6. Holasová Barbora AOP0651 Orientační Běh Opava 29:03 + 2:35
7. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 29:30 + 3:02
8. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 30:13 + 3:45
9. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 30:19 + 3:51
10. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 30:21 + 3:53
11. Doušková Hana TBM0659 KOS TJ Tesla Brno 30:57 + 4:29
12. Kožíšková Kačka ZTC0652 Západočeské sportovní centrum OB 30:59 + 4:31
13. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 31:09 + 4:41
14. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 31:10 + 4:42
15. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 31:17 + 4:49
16. Finstrlová Kristýna ZBM0752 SK Brno Žabovřesky 31:20 + 4:52
17. Rychlá Karolína AOP0757 Orientační Běh Opava 31:26 + 4:58
18. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 31:51 + 5:23
19. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 31:59 + 5:31
20. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 32:28 + 6:00
21. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 32:36 + 6:08
22. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 33:09 + 6:41
23. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 33:17 + 6:49
24. Gallo Natálie AOP0652 Orientační Běh Opava 33:19 + 6:51
25. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 33:31 + 7:03
26. Tomanová Eliška ZBM0658 SK Brno Žabovřesky 33:49 + 7:21
27. Paulíčková Tereza UOL0750 SOB Olomouc 33:53 + 7:25
28. Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov 33:54 + 7:26
29. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 33:55 + 7:27
30. Kovalčíková Alena AOP0751 Orientační Běh Opava 34:55 + 8:27
31. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 35:12 + 8:44
32. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:27 + 8:59
33. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 35:35 + 9:07
34. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:45 + 9:17
35. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 36:04 + 9:36
36. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 36:09 + 9:41
37. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 37:21 + 10:53
38. Štětínská Tereza MOV0751 SKOB Ostrava 37:26 + 10:58
39. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 38:12 + 11:44
40. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 38:17 + 11:49
41. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 38:43 + 12:15
42. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 38:53 + 12:25
43. Pavlová Eliška MOV0650 SKOB Ostrava 39:11 + 12:43
44. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 42:06 + 15:38
45. Měšťanová Tereza TAP0653 KOB Tretra Praha 45:41 + 19:13

D18A 3.49 km, 125 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 25:42
2. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 26:16 + 0:34
3. Dittrichová Lucie SKM0551 KOB Směr Kroměříž 28:48 + 3:06
4. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:00 + 3:18
5. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 30:39 + 4:57
6. Bulířová Ema TAP0452 KOB Tretra Praha 30:46 + 5:04
7. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 31:14 + 5:32
7. Srbová Michaela LPU0557 OK Lokomotiva Pardubice 31:14 + 5:32
9. Batani Valentina TZL0551 SKOB Zlín 31:44 + 6:02
10. Cetlová Magdaléna AOP0552 Orientační Běh Opava 32:02 + 6:20
11. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 32:28 + 6:46
12. Koubová Hana DKP0558 Oddíl OB Kotlářka 32:48 + 7:06
13. Matoušková Jana MOV0551 SKOB Ostrava 34:47 + 9:05
13. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:47 + 9:05
15. Richtrová Kamila ZTC0451 Západočeské sportovní centrum OB 35:06 + 9:24
16. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 35:09 + 9:27
17. Mellanová Judita TUR0559 OOB TJ Turnov 35:27 + 9:45
18. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 35:39 + 9:57
19. Krejčová Lucie PGP0455 SK Praga 36:10 + 10:28
20. Šimšová Pavla PGP0557 SK Praga 36:41 + 10:59
21. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 36:49 + 11:07
22. Bruková Petra TRI0450 TJ TŽ Třinec 36:58 + 11:16
23. Beránková Šárka ZTC0551 Západočeské sportovní centrum OB 37:14 + 11:32
24. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 37:33 + 11:51
25. Kubáková Nela SJH0451 SOS Jindřichův Hradec 38:00 + 12:18
26. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 38:14 + 12:32
26. Klechová Karolína AOP0452 Orientační Běh Opava 38:14 + 12:32
28. Stoklasová Zuzana LPU0456 OK Lokomotiva Pardubice 38:18 + 12:36
29. Novotná Jitka SJH0454 SOS Jindřichův Hradec 38:29 + 12:47
30. Skácelová Kateřina JJN0550 Team Jizerky 39:11 + 13:29
31. Čápová Eliška STA0451 OK Střelka 39:30 + 13:48
32. Tomášková Linda TAP0455 KOB Tretra Praha 39:53 + 14:11
33. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 40:01 + 14:19
34. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 40:32 + 14:50
35. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 41:22 + 15:40
36. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 42:34 + 16:52
37. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 43:39 + 17:57
38. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 45:27 + 19:45
39. Pilná Klára LPU0451 OK Lokomotiva Pardubice 45:33 + 19:51
40. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 46:28 + 20:46
41. Miková Lenka TBM0460 KOS TJ Tesla Brno 52:50 + 27:08
42. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 54:55 + 29:13
43. Porubská Lenka TBM0451 KOS TJ Tesla Brno 56:48 + 31:06
44. Müllerová Marie KSU0565 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:45 + 33:03

D20A 3.49 km, 160 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7620

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 26:10 8248
2. Dittrichová Michaela LCE0250 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:41 + 0:31 8092
3. Mulíčková Markéta TBM0362 KOS TJ Tesla Brno 27:21 + 1:11 7891
4. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 27:35 + 1:25 7820
5. Semíková Lucie KAM0250 OK Kamenice 28:40 + 2:30 7493
6. Weissová Ľuboslava TBM0252 KOS TJ Tesla Brno 29:46 + 3:36 7160
7. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 30:38 + 4:28 6899
8. Martanová Elin TUR0253 OOB TJ Turnov 30:41 + 4:31 6884
9. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 31:13 + 5:03 6722
10. Miklušová Tamara TBM0258 KOS TJ Tesla Brno 31:28 + 5:18 6647
11. Smolková Barbora TAP0356 KOB Tretra Praha 31:51 + 5:41 6531
12. Marková Ema SSU0252 SK Severka Šumperk 32:16 + 6:06 6405
13. Bednaříková Sára LCE0252 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:51 + 6:41 6229
14. Mrózek Teresa SIT0251 OK SILESIA 34:04 + 7:54 5861
15. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 34:45 + 8:35 5655
16. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 35:05 + 8:55 5554
17. Bídová Markéta UOL0352 SOB Olomouc 35:08 + 8:58 5539
18. Poborská Eliška DKP0358 Oddíl OB Kotlářka 35:37 + 9:27 5393
19. Bednaříková Emma PBM0359 TJ Spartak 1. brněnská 36:07 + 9:57 5242
20. Barnatová Klára ZBM0352 SK Brno Žabovřesky 36:36 + 10:26 5096
21. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 37:10 + 11:00 4925
22. Hovořáková Karolína PBM0351 TJ Spartak 1. brněnská 37:46 + 11:36 4743
23. Vávrová Vanda SHK0360 OK Slavia Hradec Králové 37:52 + 11:42 4713
24. Pachmannová Bára AOP0351 Orientační Běh Opava 38:25 + 12:15 4547
25. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 38:37 + 12:27 4487
26. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 38:44 + 12:34 4451
27. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 39:28 + 13:18 4230
28. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 40:05 + 13:55 4044
29. Rýdlová Magdaléna JJN0252 Team Jizerky 41:05 + 14:55 3741
30. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 43:45 + 17:35 2936
31. Jelínková Adéla LPU0254 OK Lokomotiva Pardubice 43:59 + 17:49 2865
32. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 45:00 + 18:50 2558

D21E 4.93 km, 200 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9464

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Finstrlová Adéla ZBM9153 SK Brno Žabovřesky 35:27 10395
2. Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk 37:27 + 2:00 9850
2. Matějková Barbora TUR0156 OOB TJ Turnov 37:27 + 2:00 9850
4. Horčičková Vendula LCE9353 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:30 + 2:03 9836
5. Stehlíková Jana LPU9053 OK Lokomotiva Pardubice 37:35 + 2:08 9813
6. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Brno Žabovřesky 39:43 + 4:16 9232
7. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 40:05 + 4:38 9132
8. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 40:08 + 4:41 9118
9. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 40:40 + 5:13 8973
10. Valentová Eva LCE8966 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:55 + 5:28 8904
11. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 41:04 + 5:37 8863
12. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 41:07 + 5:40 8850
13. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Brno Žabovřesky 41:21 + 5:54 8786
14. Doležalová Monika KAM8851 OK Kamenice 41:57 + 6:30 8623
15. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 42:07 + 6:40 8577
16. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 42:11 + 6:44 8559
17. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 42:41 + 7:14 8423
18. Hiklová Natalia ZBM8350 SK Brno Žabovřesky 43:10 + 7:43 8291
19. Šiková Barbora ZTC9650 Západočeské sportovní centrum OB 43:15 + 7:48 8268
20. Nechanická Klára TBM0055 KOS TJ Tesla Brno 43:21 + 7:54 8241
21. Poklopová Lenka SSU8952 SK Severka Šumperk 43:26 + 7:59 8218
22. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 43:35 + 8:08 8177
23. Gregorová Kamila SJH8150 SOS Jindřichův Hradec 43:45 + 8:18 8132
24. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 44:05 + 8:38 8041
25. Škáchová Magdalena DKP0156 Oddíl OB Kotlářka 44:49 + 9:22 7841
26. Opálková Martina TBM0056 KOS TJ Tesla Brno 45:13 + 9:46 7732
27. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 45:18 + 9:51 7709
28. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:01 + 10:34 7513
29. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 46:09 + 10:42 7477
30. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 46:31 + 11:04 7377
31. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 46:59 + 11:32 7250
32. Surkova Polina PGP0157 SK Praga 47:20 + 11:53 7154
33. Mašínová Anna DKP0157 Oddíl OB Kotlářka 48:13 + 12:46 6913
34. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 48:17 + 12:50 6895
35. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 48:28 + 13:01 6845
36. Pavlíková Markéta DOK0053 OK Doksy 49:58 + 14:31 6436
37. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 50:27 + 15:00 6304
38. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 51:14 + 15:47 6091
39. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 51:16 + 15:49 6082
40. Benešová Jana SJH9451 SOS Jindřichův Hradec 51:52 + 16:25 5918
41. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 53:26 + 17:59 5491

D21A 4.49 km, 195 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7302

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 39:17 8094
2. Kamenická Karolína ZTC9651 Západočeské sportovní centrum OB 40:56 + 1:39 7784
3. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 43:17 + 4:00 7342
3. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 43:17 + 4:00 7342
5. Paclíková Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 47:38 + 8:21 6524
6. Rýdlová Adéla JJN0151 Team Jizerky 48:22 + 9:05 6386
7. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:33 + 9:16 6352
8. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 51:15 + 11:58 5844
9. Procházková Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 51:37 + 12:20 5775
10. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 51:41 + 12:24 5763
11. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 52:39 + 13:22 5581
12. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 54:08 + 14:51 5302
13. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:16 + 14:59 5277
14. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 54:30 + 15:13 5233
15. Knížková Šárka CHA9850 OK Chrastava 55:08 + 15:51 5114
16. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 55:20 + 16:03 5077
17. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 55:32 + 16:15 5039
18. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 55:50 + 16:33 4983
19. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 56:01 + 16:44 4948
20. Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice 56:17 + 17:00 4898
21. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 56:22 + 17:05 4882
22. Košárková Iva PGP8155 SK Praga 56:26 + 17:09 4870
23. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:46 + 17:29 4807
24. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Brno Žabovřesky 57:02 + 17:45 4757
25. Riby Rose DOK0052 OK Doksy 57:27 + 18:10 4679
26. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 57:31 + 18:14 4666
27. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 58:20 + 19:03 4512
28. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:31 + 19:14 4478
29. Bořánková Karolína KAM9550 OK Kamenice 59:57 + 20:40 4208
30. Matušková Jana RBK9999 SK Radioklub Blansko 60:17 + 21:00 4146
31. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 60:23 + 21:06 4127
32. Fořtová Johana PGP9354 SK Praga 61:26 + 22:09 3930
33. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 62:00 + 22:43 3823
34. Baierová Hana TUR8989 OOB TJ Turnov 63:44 + 24:27 3497
35. Dolejší Lenka DOK7450 OK Doksy 64:01 + 24:44 3444
36. Hendrychová Zuzana ZBM8954 SK Brno Žabovřesky 65:27 + 26:10 3174
37. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 67:56 + 28:39 2707
38. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 68:05 + 28:48 2679
39. Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice 68:52 + 29:35 2532
40. Kleiberová Eliška CHC9952 K.O.B. Choceň 81:02 + 41:45 244
41. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 84:36 + 45:19 0
Hepnerová Martina PHK8150 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0

D21B 3.93 km, 145 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 3618

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Landovská Petra KAM9354 OK Kamenice 40:55 4259
2. Pangrácová Anna DKL9150 KOB Kladno 47:39 + 6:44 3698
3. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 49:27 + 8:32 3548
4. Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha 50:28 + 9:33 3463
5. Škvorová Zuzana KAM7350 OK Kamenice 52:10 + 11:15 3321
6. Formánková Anna RIC9950 OB Říčany 52:21 + 11:26 3306
7. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 67:12 + 26:17 2068
8. Krupová Tereza PGP8756 SK Praga 71:06 + 30:11 1743
9. Hornová Lenka UOL9053 SOB Olomouc 85:04 + 44:09 579

H16A 3.91 km, 125 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Tomáš ZBM0605 SK Brno Žabovřesky 28:15
2. Urbánek Tomáš ZBM0604 SK Brno Žabovřesky 29:10 + 0:55
3. Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy 29:11 + 0:56
4. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 29:13 + 0:58
5. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 29:17 + 1:02
5. Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha 29:17 + 1:02
7. Svoboda Antonín ZTC0601 Západočeské sportovní centrum OB 29:34 + 1:19
8. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 30:07 + 1:52
9. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:12 + 2:57
10. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 31:14 + 2:59
11. Račanský Jiří TBM0706 KOS TJ Tesla Brno 31:17 + 3:02
12. Jančík Filip ZBM0616 SK Brno Žabovřesky 31:31 + 3:16
13. Štábl Patrik KSU0606 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:33 + 3:18
14. Pernička Václav TZL0602 SKOB Zlín 31:46 + 3:31
15. Tomášek Prokop TUR0711 OOB TJ Turnov 31:49 + 3:34
16. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 32:06 + 3:51
17. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 32:44 + 4:29
18. Šmelík Daniel LCE0704 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:59 + 4:44
19. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 33:06 + 4:51
20. Koliáš Štěpán PGP0610 SK Praga 33:09 + 4:54
21. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 33:10 + 4:55
22. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 33:30 + 5:15
23. Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 33:37 + 5:22
24. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 33:45 + 5:30
25. Zurynek Jan TJN0605 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:08 + 5:53
26. Maroušek Dominik DKP0716 Oddíl OB Kotlářka 34:13 + 5:58
27. Srb Vladimír LPU0714 OK Lokomotiva Pardubice 34:27 + 6:12
28. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 34:32 + 6:17
29. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 34:58 + 6:43
30. Vlček Tomáš VIC0713 OB Vizovice 35:29 + 7:14
31. Stehlík Jakub ZTC0700 Západočeské sportovní centrum OB 35:50 + 7:35
32. Komenda Jakub PBM0712 TJ Spartak 1. brněnská 35:59 + 7:44
33. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 37:00 + 8:45
34. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 37:10 + 8:55
35. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 37:17 + 9:02
36. Koča Vojtěch ZBM0602 SK Brno Žabovřesky 37:23 + 9:08
37. Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha 38:01 + 9:46
38. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 39:09 + 10:54
39. Pěček Jakub SKM0700 KOB Směr Kroměříž 39:24 + 11:09
40. Fajfr Marek LPU0612 OK Lokomotiva Pardubice 39:49 + 11:34
41. Syrový Tomáš 0030001 39:54 + 11:39
42. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 41:14 + 12:59
43. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 41:22 + 13:07
44. Stacke Václav LCE0703 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:05 + 14:50
45. Maglia Šimon ONO0702 SKOB Ostrov 60:16 + 32:01
Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov DISK
Vyhnis Šimon TAP0613 KOB Tretra Praha DISK

H18A 4.01 km, 180 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka Jakub LLI0404 LOK-o Liberec 24:56
2. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 25:15 + 0:19
3. Strýček Jan PBM0503 TJ Spartak 1. brněnská 25:31 + 0:35
4. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 25:43 + 0:47
5. Pekárek Tobias TZL0502 SKOB Zlín 26:23 + 1:27
6. Tkáč Matěj JJN0401 Team Jizerky 26:36 + 1:40
7. Štěrbák Josef ZBM0409 SK Brno Žabovřesky 27:01 + 2:05
8. Bednařík Vilém PBM0509 TJ Spartak 1. brněnská 27:10 + 2:14
8. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 27:10 + 2:14
10. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 27:11 + 2:15
10. Stehlík Šimon ZTC0501 Západočeské sportovní centrum OB 27:11 + 2:15
12. Waldhauser Štěpán TUR0409 OOB TJ Turnov 27:28 + 2:32
13. Štábl Adam KSU0401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:43 + 3:47
14. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 28:48 + 3:52
15. Hoetzel Hugo TUR0505 OOB TJ Turnov 28:56 + 4:00
16. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 OK Dobříš 29:02 + 4:06
17. Odehnal Tomáš PBM0500 TJ Spartak 1. brněnská 29:05 + 4:09
18. Bukovác Filip PBM0501 TJ Spartak 1. brněnská 29:11 + 4:15
19. Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec 29:24 + 4:28
20. Kovalchuk Serafim PHK0508 OK 99 Hradec Králové 29:32 + 4:36
21. Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha 29:41 + 4:45
22. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 29:51 + 4:55
23. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 30:06 + 5:10
24. Pokorný Jan JJN0400 Team Jizerky 30:11 + 5:15
25. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 30:19 + 5:23
26. Zřídkaveselý Adam PBM0505 TJ Spartak 1. brněnská 30:21 + 5:25
26. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 30:21 + 5:25
28. Sláma Šimon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:11 + 6:15
29. Němec David ZTC0504 Západočeské sportovní centrum OB 31:13 + 6:17
30. Beneš Jindřich KON0404 KOB Konice 31:48 + 6:52
31. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 31:56 + 7:00
32. Mrózek Paweł SIT0402 OK SILESIA 32:18 + 7:22
33. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov 32:31 + 7:35
34. Kasza Tomáš PBM0512 TJ Spartak 1. brněnská 32:45 + 7:49
35. Bláha Adam KSU0525 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:07 + 8:11
36. Černý Antonín TAP0402 KOB Tretra Praha 33:17 + 8:21
37. Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha 33:25 + 8:29
38. Byrtus Jakub SIT0502 OK SILESIA 33:30 + 8:34
39. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 33:31 + 8:35
40. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 33:32 + 8:36
41. Racek Josef ZBM0400 SK Brno Žabovřesky 33:43 + 8:47
42. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 34:35 + 9:39
43. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 35:04 + 10:08
44. Šperlich Jan KSU0403 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:18 + 10:22
45. Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha 35:50 + 10:54
46. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 36:52 + 11:56
47. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 37:27 + 12:31
48. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 37:49 + 12:53
49. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 38:35 + 13:39
50. Mykhailo Tatarnikov PHK0405 OK 99 Hradec Králové 39:11 + 14:15
51. Tomanek Lukáš KSU0502 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:02 + 15:06
52. Janas Adam PGP0404 SK Praga 41:30 + 16:34

H20A 4.03 km, 180 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7608

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čech Vít AOP0302 Orientační Běh Opava 26:47 8337
2. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 28:01 + 1:14 7979
3. Čepička Ladislav ZTC0303 Západočeské sportovní centrum OB 28:22 + 1:35 7877
4. Richtr Lukáš ZTC0204 Západočeské sportovní centrum OB 28:27 + 1:40 7853
5. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 28:42 + 1:55 7780
6. Tokár Radim ZTC0300 Západočeské sportovní centrum OB 29:03 + 2:16 7678
7. Štregl Matyáš TUR0301 OOB TJ Turnov 29:16 + 2:29 7615
8. Valík Adam AOP0301 Orientační Běh Opava 30:00 + 3:13 7402
9. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 30:15 + 3:28 7329
10. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Brno Žabovřesky 30:24 + 3:37 7285
11. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 31:51 + 5:04 6863
12. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 32:29 + 5:42 6679
13. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 32:56 + 6:09 6548
14. Šauli Filip ZTC0301 Západočeské sportovní centrum OB 32:58 + 6:11 6539
15. Mareček Šimon LPU0222 OK Lokomotiva Pardubice 34:17 + 7:30 6156
16. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 34:38 + 7:51 6054
17. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 35:06 + 8:19 5918
18. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 35:18 + 8:31 5860
19. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 35:33 + 8:46 5787
20. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 35:42 + 8:55 5744
21. Nechanický Jan TBM0200 KOS TJ Tesla Brno 36:09 + 9:22 5613
22. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 36:48 + 10:01 5424
23. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 40:54 + 14:07 4231
24. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 41:24 + 14:37 4085
25. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 42:17 + 15:30 3828
26. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 43:39 + 16:52 3431
27. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 44:45 + 17:58 3111
28. Svoboda Radek STE0207 SK SKI-OB Šternberk 51:49 + 25:02 1055
29. Dostál František UOL0201 SOB Olomouc 53:08 + 26:21 672

H21E 5.87 km, 295 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9721

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 39:49 10432
2. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 40:09 + 0:20 10346
3. Hirš Otakar ZBM9801 SK Brno Žabovřesky 40:59 + 1:10 10133
4. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Brno Žabovřesky 42:36 + 2:47 9720
5. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 42:55 + 3:06 9639
6. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 43:19 + 3:30 9537
7. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 43:27 + 3:38 9503
8. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 44:05 + 4:16 9341
9. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 44:18 + 4:29 9286
10. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:21 + 4:32 9273
11. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 44:22 + 4:33 9269
12. Horčička Vít TBM9919 KOS TJ Tesla Brno 45:00 + 5:11 9107
13. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 45:05 + 5:16 9086
14. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 45:18 + 5:29 9030
15. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Brno Žabovřesky 45:21 + 5:32 9017
15. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:21 + 5:32 9017
15. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:21 + 5:32 9017
18. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 45:53 + 6:04 8881
19. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 45:59 + 6:10 8856
20. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:01 + 6:12 8847
21. Pompura Daniel TBM0108 KOS TJ Tesla Brno 46:06 + 6:17 8826
22. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 46:17 + 6:28 8779
23. Kamenický Jeroným TUR9549 OOB TJ Turnov 46:25 + 6:36 8745
24. Chupek Jakub JPV9911 Oddíl OS SK Prostějov 47:01 + 7:12 8591
25. Chloupek Adam LCE9300 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:47 + 7:58 8395
25. Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk 47:47 + 7:58 8395
27. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:07 + 8:18 8310
28. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 48:09 + 8:20 8302
29. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 48:23 + 8:34 8242
30. Hubáček Jonáš LCE9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:24 + 8:35 8238
31. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 49:03 + 9:14 8072
32. Valeš Jiří ZTC9502 Západočeské sportovní centrum OB 49:04 + 9:15 8067
33. Féder Medard LCE0111 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:05 + 9:16 8063
34. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 49:20 + 9:31 7999
35. Adámek Filip TBM0101 KOS TJ Tesla Brno 49:47 + 9:58 7884
36. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 51:24 + 11:35 7471
37. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 51:41 + 11:52 7399
38. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 52:27 + 12:38 7203
39. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 56:04 + 16:15 6279
40. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 56:12 + 16:23 6244
Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice DISK 0
Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové DISK 0

H21A 5.31 km, 220 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7649

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 36:42 8261
2. Bořil Jan TBM9700 KOS TJ Tesla Brno 37:40 + 0:58 8051
3. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 37:51 + 1:09 8012
4. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 38:41 + 1:59 7831
5. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 39:57 + 3:15 7556
6. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 40:09 + 3:27 7513
7. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 40:15 + 3:33 7491
8. Bílý Jakub DOK0104 OK Doksy 40:50 + 4:08 7365
9. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 40:55 + 4:13 7347
10. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 41:17 + 4:35 7267
11. Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov 41:25 + 4:43 7239
12. Jonáš Martin PGP9606 SK Praga 41:30 + 4:48 7220
13. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 41:41 + 4:59 7181
14. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 42:20 + 5:38 7040
15. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 42:21 + 5:39 7036
16. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 42:24 + 5:42 7025
17. Jonáš Adam ZBM0102 SK Brno Žabovřesky 42:28 + 5:46 7011
18. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 42:36 + 5:54 6982
19. Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 42:52 + 6:10 6924
20. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 43:35 + 6:53 6769
21. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 43:37 + 6:55 6762
22. Rajnošek Zdeněk KSU8506 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:13 + 7:31 6632
23. Tomanek Daniel KSU7410 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:48 + 8:06 6505
24. Klement David DKP0110 Oddíl OB Kotlářka 45:13 + 8:31 6415
25. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 45:29 + 8:47 6357
26. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 45:35 + 8:53 6335
27. Šrom Jakub TBM9502 KOS TJ Tesla Brno 45:42 + 9:00 6310
28. Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava 46:11 + 9:29 6205
29. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 46:47 + 10:05 6075
30. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 47:04 + 10:22 6014
31. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 47:19 + 10:37 5960
32. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 47:34 + 10:52 5905
33. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 47:51 + 11:09 5844
34. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 48:05 + 11:23 5793
35. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 48:13 + 11:31 5765
36. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:17 + 11:35 5750
37. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 48:43 + 12:01 5656
38. Košárek Pavel PGP7107 SK Praga 48:52 + 12:10 5624
39. Tichý Tomáš SJH9201 SOS Jindřichův Hradec 48:55 + 12:13 5613
40. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 48:58 + 12:16 5602
41. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 49:00 + 12:18 5595
42. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 49:02 + 12:20 5588
43. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 49:28 + 12:46 5494
44. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 49:30 + 12:48 5486
45. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 50:02 + 13:20 5371
46. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 51:59 + 15:17 4948
47. Zháňal Jan ZBM8721 SK Brno Žabovřesky 52:04 + 15:22 4930
48. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 52:13 + 15:31 4898
49. Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov 52:15 + 15:33 4890
50. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 52:16 + 15:34 4887
51. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 52:31 + 15:49 4832
52. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 53:18 + 16:36 4663
53. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 53:22 + 16:40 4648
54. Přikryl Petr PBM6708 TJ Spartak 1. brněnská 53:26 + 16:44 4634
55. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 53:42 + 17:00 4576
56. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 54:06 + 17:24 4489
56. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB Tretra Praha 54:06 + 17:24 4489
58. Srb Vladimír LPU7818 OK Lokomotiva Pardubice 54:30 + 17:48 4403
59. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 54:59 + 18:17 4298
60. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 56:13 + 19:31 4030
61. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 57:30 + 20:48 3752
62. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Brno Žabovřesky 58:12 + 21:30 3601
63. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 59:57 + 23:15 3221
64. Karásek Matěj TUR0000 OOB TJ Turnov 64:29 + 27:47 2239
Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín DISK 0
Bravený Vít ZBM9102 SK Brno Žabovřesky DISK 0

H21B 4.89 km, 175 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6022

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 31:43 6916
2. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 35:09 + 3:26 6283
3. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 36:57 + 5:14 5951
4. Navrátil Boris KAM9203 OK Kamenice 36:58 + 5:15 5948
5. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 38:17 + 6:34 5705
5. Valenta Jiří LCE9201 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:17 + 6:34 5705
7. Šurgan Štefan TUR7900 OOB TJ Turnov 38:48 + 7:05 5609
8. Kozák Petr KAM6501 OK Kamenice 39:23 + 7:40 5502
9. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 39:55 + 8:12 5403
10. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 40:22 + 8:39 5320
11. Glončák Peter LCE7901 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:10 + 9:27 5173
12. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 41:33 + 9:50 5102
13. Gedeon Dominik KSU9900 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:38 + 9:55 5087
14. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 41:46 + 10:03 5062
15. Hraboš Matej TBM9547 KOS TJ Tesla Brno 41:47 + 10:04 5059
16. Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice 43:22 + 11:39 4767
17. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 44:21 + 12:38 4586
18. Valík Luděk AOP7101 Orientační Běh Opava 45:36 + 13:53 4355
19. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 45:41 + 13:58 4340
20. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 45:43 + 14:00 4334
21. Zřídkaveselý Libor PBM7207 TJ Spartak 1. brněnská 45:55 + 14:12 4297
22. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 46:01 + 14:18 4278
23. Hadač Miroslav AOP6501 Orientační Běh Opava 46:10 + 14:27 4251
24. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 46:22 + 14:39 4214
25. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:26 + 14:43 4201
26. Spilka Marek DKL8300 KOB Kladno 46:49 + 15:06 4131
27. Hodek Michal TAP8808 KOB Tretra Praha 47:22 + 15:39 4029
28. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 47:54 + 16:11 3931
29. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 48:00 + 16:17 3912
30. Toman Viktor PGP9305 SK Praga 48:09 + 16:26 3885
31. Najman Jaroslav BOR7909 OK Jiskra Nový Bor 48:35 + 16:52 3805
32. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 49:01 + 17:18 3725
33. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 49:02 + 17:19 3722
34. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 49:39 + 17:56 3608
35. Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov 49:53 + 18:10 3565
36. Procházka Josef KON7219 KOB Konice 50:27 + 18:44 3461
37. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 51:44 + 20:01 3224
38. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 52:33 + 20:50 3073
39. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 52:43 + 21:00 3042
40. Semerád Jan UOL9400 SOB Olomouc 53:07 + 21:24 2969
41. Porubský Július TBM7302 KOS TJ Tesla Brno 53:08 + 21:25 2966
42. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 54:23 + 22:40 2735
43. Minchev Ivan MFP5700 Matfyz Praha 54:51 + 23:08 2649
44. Škvor Martin KAM6700 OK Kamenice 55:06 + 23:23 2603
45. Komenda Kamil PBM7201 TJ Spartak 1. brněnská 55:19 + 23:36 2563
46. Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha 55:39 + 23:56 2501
47. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 55:43 + 24:00 2489
48. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 55:45 + 24:02 2483
49. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 55:50 + 24:07 2468
50. Klíma Kamil DKL8201 KOB Kladno 56:01 + 24:18 2434
51. Šmelík Juraj LCE6603 OOB TJ Slovan Luhačovice 58:18 + 26:35 2013
52. Janas Petr PGP7106 SK Praga 58:59 + 27:16 1887
53. Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králové 59:15 + 27:32 1837
54. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:26 + 27:43 1804
55. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 59:54 + 28:11 1717
56. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 60:54 + 29:11 1533
57. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 63:25 + 31:42 1069
58. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 65:19 + 33:36 718
59. Vaňátko Ondřej ZTC9542 Západočeské sportovní centrum OB 76:11 + 44:28 0
60. Červinka Mário SHK9500 OK Slavia Hradec Králové 76:25 + 44:42 0
Rýdel Jiří KAM9200 OK Kamenice DISK 0

T3 3.03 km, 90 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapetek Václav AOP0503 Orientační Běh Opava 27:20
2. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 28:00 + 0:40
3. Holas Štěpán AOP0900 Orientační Běh Opava 28:19 + 0:59
4. Brabec Tomáš 28:39 + 1:19
5. Hřivna Štěpán PGP7507 SK Praga 33:07 + 5:47
6. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 34:53 + 7:33
7. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 36:09 + 8:49
8. Jančík Tomáš 38:22 + 11:02
9. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 38:46 + 11:26
10. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 39:31 + 12:11
11. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 40:06 + 12:46
12. Vojta Grundmanová Lenka CHC8651 K.O.B. Choceň 40:08 + 12:48
13. Hřivna Ondřej PGP0505 SK Praga 41:14 + 13:54
14. Zřídkaveselý Martin PBM0808 TJ Spartak 1. brněnská 45:31 + 18:11
15. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 45:40 + 18:20
16. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:24 + 21:04
17. Čepičková Jana LPM7353 OK Lokomotiva Plzeň 50:47 + 23:27
18. Plachá Radka STA7551 OK Střelka 55:34 + 28:14
19. Teyssler David ZVO0609 OB SK Zvole 58:03 + 30:43
20. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 63:53 + 36:33
21. Tokárová Regina VPM6950 KOS Slavia Plzeň 75:40 + 48:20
Teyssler Petr ZVO7404 OB SK Zvole DISK
Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice DISK
Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň DISK

T4 4.10 km, 135 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martynek Petr TRI0304 TJ TŽ Třinec 36:23
2. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:00 + 0:37
3. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 39:14 + 2:51
4. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 39:47 + 3:24
5. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 40:09 + 3:46
6. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:24 + 4:01
7. Paulíček Michal UOL7701 SOB Olomouc 40:32 + 4:09
8. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 42:15 + 5:52
9. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 43:08 + 6:45
10. Čepička Ladislav LPM6701 OK Lokomotiva Plzeň 43:23 + 7:00
11. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 44:17 + 7:54
12. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 45:08 + 8:45
13. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 45:55 + 9:32
14. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 46:57 + 10:34
15. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:10 + 10:47
16. Vlček Jiří VIC7700 OB Vizovice 47:52 + 11:29
17. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 49:14 + 12:51
18. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 49:19 + 12:56
19. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:40 + 13:17
20. Peřinka Jan AOP6301 Orientační Běh Opava 50:32 + 14:09
21. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 50:52 + 14:29
22. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 50:53 + 14:30
23. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 50:54 + 14:31
24. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:01 + 16:38
25. Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný 53:04 + 16:41
26. Johnová Lenka LTP7352 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:13 + 16:50
27. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 54:15 + 17:52
28. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 57:28 + 21:05
29. Potužník Martin SJH7705 SOS Jindřichův Hradec 57:31 + 21:08
30. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 59:00 + 22:37
31. Šmelíková Hana ASU6999 Magnus Orienteering 60:52 + 24:29
32. Bílý Petr DOK6800 OK Doksy 61:35 + 25:12
33. Kouba Otakar SJC7100 Sportcentrum Jičín 63:47 + 27:24
34. Škvorová Barbora KAM9150 OK Kamenice 64:07 + 27:44
35. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 65:00 + 28:37
36. Rajnošek Tereza KSU8691 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:00 + 31:37
37. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 68:25 + 32:02
38. Vejrová Iva STH8852 SK Studenec 68:28 + 32:05
39. Puš Roman STH7501 SK Studenec 68:43 + 32:20
40. Kindl Jiří RIC7901 OB Říčany 68:48 + 32:25
41. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 73:20 + 36:57
42. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 96:18 + 59:55
43. Miroslav Pokorný 99:28 + 63:05
Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Valter Petr KBP4500 KBP Praha DISK
Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové DISK